Zwak Boswinkel geen partij voor Blauw Wit Programma llaaw Wit Hockey- nieuws FREEK WILMERINK NEDERLANDS GRASBAANKAMPIOEN Zo speelden de Blauw Wit lagere elftallen Resultaten Blauw Wit junioren Holtense atleten Hepen in Hoogeveen Resultaten oefenwedstrijden Mintonette teams Blauw Wit pupillen HOLTENS NIEUWSBLAD - 30 SEPT. 1977 - PAG. 13 De blauwwitters hebben, na 2 achtereenvolgende hederlagen, tegen het Enschedese Boswinkel fors uit gehaald. De gasten moesten met een 9-2 nederlaag haar huis terugkeren. Hoewel Boswinkel in voorgaande seizoenen steeds in de onderste regionen verkeerde, had ze dit seizoen toch reeds 3 punten uit 3 wedstrij den behaald, terwijl Blauwwit zwak startte met slechts punten uit 3 wedstrijden. Blauw Wit kon deze middag ec hter weer vrijwel compleet aan- jtreden (met Wim Klein Nage- lvoort en met Gerrit Stam), al leen Wilco Dikkers ontbrak nog, en dat betekende voor het hele elftal een geweldige stimulans. Men wilde graag wat goedma ken na de voorgaande nederla gen. Niettemin begon Boswinkel vol goede moed (ze had dit seizoen nog maar 3 tegentreffers te incasseren gehad) tegen een direkt, vooral over rechts, de aanval zoekend Blauw Wit. De aanvallen werden echter met weinig overtuiging en te door zichtig opgezet, zodat de gasten zich vrij gemakkelijk staande konden houden. Zelfs waren ze bij een snelle counter dicht bij de openingstreffer, maar het schot ging juist over. Na een kwartier zakte Blauw Wit wat terug, maar toen bleek al gauw dat Boswinkel aanvallend tot weinig in staat was, al moest doelman Trompetter éen keer gestrekt naar de hoek om een treffer te voorkomen. Een goede mogelijkheid voor Blauw Wit uit een vrije trap leverde geen succes op: Wim Klein Nage lvoort kogelde net naast. Ook i Gert Paalman wist uit prachtige positie niet te scoren. Blauw Wit drong echter steeds meer aan. Een aantal corners werd ge- i forceerd. maar de achterhoede van de gasten, met haar doelman aan het hoofd, wist, zij het soms met harde middelen. het gevaar steeds te keren. Tot de 35e minuut: toen brak nl. het (Blauwwitte) geweld los en wer den de gasten tot aan het j rustsignaal volledig overspeeld i Eerst spleet Gert Paalman met een prachtige pass de verdedi ging open: Jan Verveda reageerde attent en kogelde steenhard raak (1-0). 3 minuten later was het opnieuw raak. Na goed aangeven van Richard Bel tman scoorde Wim Klein Nage lvoort beheerst. Dit kunststukje herhaalde hij binnen 6 minuten nog 3x (een glaszuivere hattrick!) na goed voorbereidend werk van resp Henk Aanstoot, Gerrit Stam en Meindert Koopman Vooral het laatste doelpunt werd gescoord na een uitstekende aanval over links. Hiermede was een ruststand van 5-0 bereikt, en in feite de SVVN5-Blauw Wit 2 Blauw Wit 2 dat moest aantre den tegen het vorig seizoen gep romoveerde SVVN 5 is ondanks veldoverwicht toch maar met I een puntje thuisgekomen. Klopte achter de zaak uit- stekend, voor bleek de af werking te falen en bleven de goede kansen onbenut. Toch is dit gelijke spel weer een op steker voor Blauw Wit 2. nadat vorige week werd verloren en zijn er zeker goede kansen aan wezig voor een goede eindklassering. Enter Vooruiï8-Blauw Wit 3 Blauw Wit 3 dat deze middag de stnjd moest aanbinden tegen mede-koploper Enter Vooruit 8. heeft pas na rust kunnen door drukken. Voor rust wist Enter Vooruit een 2-0 voorsprong te nemen, maar na de thee was het Aanstoot die 2-1 liet aan tekenen. Blauw Wit kreeg toen weer moed en Maneschijn. Aan- stoot en Stam namen elk een i doelpunt voor hun rekening, 2-4. j Met nog enkele minuten te spe len kwamen de Enternaren terug op 3-4 Hierbij bleef het en dat betekent Blauw Wit onge slagen op kop Blauw Wit4-Excelsior 8 Een technisch beter spelend Excelsior heeft Blauw Wit 4 van een fel begeerde overwinning af- gehouden Nadat Excelsior voor rust reeds een 0-2 voorsprong had genomen wedstrijd volledig beslist Bert Schipper wilde nog wat spanning terugbrengen door direkt na de rust met een prachtige lob zijn eigen keeper te passeren. Boswinkel was ec hter ook door deze meevaller niet meer te inspireren. Wel gin gen de gasten steeds harder spe len, waartegen scheidsrechter de Vries niet altijd voldoende op trad. In de 52e minuut werd aanvoerder Jan Lohuis (hij was al licht geblesseerd aan de wedstrijd begonnen) vervangen door Harry ten Wolthuis, waar door Gerrit Stam laatste man ging spelen. 3 minuten later werd de score weer opgevoerd. Wim scoorde uit een goed door Gert Paalman genomen hoekschop (6-1). Met name om dat 6-1 de tot nu toe grootste zege was die ooit behaald werd (ook tegen Boswinkel) werd in de volgende minuten jacht" gemaakt op de 7e treffer. Dit lukte in de 60e minuut, toen de linksback zo in het nauw ge- Den Ham A 1 - Blauw Wit A 1 Blauw Wit A 1 moest enigzins gehandicapt aantreden tegen het sterke Den Ham. Voor. de rust was het een gelijk opgaande wedstrijd met aan beide zijden enige kansen. Er werd in deze eerste helft goed gespeeld, er was overzicht en het plaatsen was goed. Ruststand 0-0 Na rust had Den Ham enig wind voordeel en startte erg overrompelend. Reeds na 5 minuten spelen kwamen de gastheren op een wel zeer gelukkige wijze op 1-0 en Blauw Wit was daardoor en igzins aangeslagen. Men trachtte echter wel de bakens te verzet ten. dit ging met te weinig over leg waardoor de nauwkeurigheid kwam Blauw Wit na rust door Beldman terug tot 12 De ge lijkmaker hing in de lucht, maar in de slotfase maakte Excelsior aan alle Blauw Wit illusies een eind. toen ze de score verhoog den tot 1-3. Blauw Wit5-SVVN 6 Een thuisspelend Blauw Wit 5 heeft het tegen een sterker spelend SVVN 6 niet kunnen redden. Hoewel er rust werd gehouden met een 0-1 achterstand en er nog reele kansen aanwezig wa ren, bleek SVVN na de thee toch de betere ploeg en ging Blauw Wit 5 naar de kleedkamers met een 5-0 nederlaag. Hopelijk heeft het vijfde zaterdag in de uit wedstrijd tegen Hulsense Boys 7 meer succes. SVVN 8-Blauw Wit 6 In een aantrekkelijke eerste helft heeft Blauw Wit 6 tegen SVVN 8 het betere spel laten zien. Bij gebrek aan geluk vielen er echter geen doelpunten, terwijl de snelle linksbuiten van de gastheren wel twee keer scoorden. Na rust een gewijzigd Blauw Wit 6. waarin vooral Ko ning, Rietman en Grit sterk speelden, maar ook dit gaf niet het gewenste resultaat. Uit een strafschop en een ..frommeldoelpunt" bepaalde SVVN de eindstand op 4-0 Toch moet dit elftal tot betere resultaten kunnen komen. bracht werd dat hij in eigen doel schoot. De gasten kwamen in dezelfde minuut nog terug tot 7-2, toen geprofiteerd werd van wat al te laconiek optreden in de verdediging. Daarna was ec- hte.r Blauw Wit weer aan de beurt. Eerst scoorde Gert Paalman fraai met het hoofd uit een vrije trap van Richard Bel dman. Een paar minuten later werd Meindert Koopman ge vloerd toen hij alleen was door gebroken. Wim Klein Nagelvoort wist met de toegekende strafschop wel raad (9-2) Het lukte echter niet meer de 10e treffer achter de doelman te krijgen, vooral ook omdat de Blauwwitters ontzag kregen voor de steeds harder optredende verdedigers. Wim Klein Nage lvoort werd daarvan het slachtoffer. Hij moest zich met een enkelblessure in de 90e minuut laten vervangen door Gerard Kolkman. In de stand kwam echter geen wijziging meer. zodat Blauw Wit de grootste overwinning in haar be staan had behaald. Zaterdag in de lastige uit wedstrijd tegen Daarlerveen, zal het ongetwijfeld niet zo ge makkelijk gaan. Willen de Blauwwitters echter weer een rol van betekenis gaan spelen, dan dient toch tenminste 1 pun tje te woeden behaald. ontbrak. Tien minuten voor tijd kwam Den Ham op 2-0 toen een hoekschop,in één keer het doel indraaide. Blauw Wit ging toen met man en macht in de aanval en wist zich nog wel een kansje te scheppen. doch het kanditiegebrek ging een rol spe len er zal dus op training hier aan het nodige gedaan moeten worden, zodat een wedstrijd zonder moeite kan worden uit gespeeld. en er ook nog lucht is voor een slotoffenciet Succes! Hulsense Boys B 1 - Blauw Wit B 1 Blauw Wit B 1 dat voor de uit wedstrijd tegen Hulzense Boys B 1 met een omgezet elftal moest aantreden heeft het in deze wedstrijd nogal moeilijk gehad. Met de rust keek B 1 dan ook al "tegen een 2-0 achterstand aan. De 2e helft ging het al lemaal wat beter en wist men terug te komen tot 2- Hulzense Boys kon echter door een goed genomen corner 3-1 scoren hoewel de Blauw Witten alles op alles zetten kon de' stand toch maar terug gebracht worden tot 3-2. Gezien hun goed en sportief spel hadden ze het verdiend. Blauw Wit C 2 - Omhoog C 3 In een vrij goede eerste helft heeft Blauw Wit C 2 de puntjes direct al veilig gesteld door 4 x te scoren. Na rust was het spel van Blauw Wit veel slechter, kreeg Omhoog meer vat op het spel en kon tegen scoren 4-1 Blauw Wit kwam toch nog goed terug en liep uit tot 6-1. Net voor tijd wterd een aanval van Omhoog door de Blauw Wit ac hterhoede verkeerd beoordeeld en dat betekende 6-2. Excelsior C 3 - Blauw Wit C 1 Bij prachtig voetbalweer speelde Woensdagavond (21-9) hebben enkele leden van de S.V. Holten (afd. atletiek) meegelopen in een 10 kilometer stratenloop door het centrum van Hoogeveen. De wedstrijd, met grote deelname, was georganiseerd door de „H.A.C '63" De drie Holtenaren streden met enkele zeer bekende lopers lange tijd mee in de voorste gelederen en J Jansen finishte op de eer volle 15e plaats met slechts 3,5 minuut achterstand op de Ned. kampioen 25 km. Roelof Veld uit Deventer. Alle deelnemers Enter Vooruit Dl-BlauwWit Dl In een gelijkopgaande wedstrijd, waarin Blauw Wit tot twee keer toe een voorsprong nam. bleven toch beide punten in Enter. Blauw Wit nam de leiding toen Geert v.d. Meulen bij de eerste de beste aanval de keeper van Enter verraste (0-1) Deze stand bleef tot rust gehandhaafd, doordat Blauw Wit enkele mooie kansen miste. Na de rust kwam Enter gelijk, maar een minuut later wist Blauw Wit, nu door Eric de Vries, weer een voorsprong te nemen. Ook nu kwam Enter weer gelijk door een afstand schot. waarbij Robbie Stam kansloos was. In de laatste minuut wist Enter Vooruit uit een hoekschop het winnende doelpunt te produce ren. Een mooie wedstrijd die door de meest gelukkge ploeg werd gewonnen. Blauw Wit El-SVVN E3 In deze spannende wedstrijd is het El gelukt de tweede over winning van dit seizoen te beha len. Ondanks een veldoverwicht lukte het El echter niet meer dan tweemaal te scoren. Dit kwam omdat het vizier van de El-schutters veelal niet zuiver was afgesteld, waardoor nogal wat schoten naast gingen. Door het uitvallen van Koning werd het middenveld behoorlijk ver zwakt, maar door goed spel van de achterhoede bleef de schade beperkt tot een tegengoal. De enkele aanwezige supporters vonden dat het elftal goed vooruit was gegaan,. Ouders, komt zo af en toe (of geregeld!) eens kijken naar het spel van uw jongens. Blauw Wit Fl-De Zweef F1 Thuis spelend tegen De Zweef F1 nam Blauw Wit F1 al in de ontvingen als herinnering een fraai standaartje en voor de winnaars waren er bekers en prijzen in natura. Enkele uitslagen. 1. Roelof Veld, Daventria Deventer 28 07 min.; 2 G Nijboer, Daventria 28 14 min 3 G. Mentink, Daventria 28 15 min.. 4 T. Littinkholt, ASV Eibergen 28 16 min., 5 H. Mentink, Daventria 28 50 min.; 15 J Jansen, S.V. „Holten" 31.43 min, 33 Frits Kramer. S.V „Holten" 34 45 min., 57 G Lunenborg, S.V. „Holten" 40.18 min. Door een prachtige overwinning in de nationale grasbaanraces in het Drentse De Wijk. is de 18- jarige Freek Wilmerink er zater dag (24-9) in geslaagd om Neder lands kampioen te worden in de klasse 125 senioren. Wilmerink. eerste minuut een 1-0 voor sprong. Enkele minuten later scoorde De Zweef in eigen doel 2-0 en vlak voor rust zorgde Meilink voor 3-0 Na rust scoorde Meilink nog tweemaal (5-0) en uit deze uit slag blijkt duidelijk het veldo verwicht van Blauw Wit tegen een voor de eerste keer spelend De Zweef Fl. Remise en winst dames 1 Vrijdag 16 september trad het le damesteam van Mintonette aan tegen de dames van Gemini uit Borculo. Na een goede en lange warming-up (er moest ge wacht worden op de scheidsrechter die zelf aan het spelen was) kon de wedstrijd beginnen. Er was afgesproken dat er goed en hard doorgesla gen zou worden. Overdonderd door de agressieve aanvallen van Mintonette wist Gemini aanvankelijk weinig weerstand te bieden. Maar eenmaal een beetje gewend, liep het aardig gelijk op. Mintonette wist echte/ de voorsprong te houden en stak de eerste set in haar zak: 15-11. Ook de tweede set draaide het Mintonette team erg goed en herhaaldelijk werden harde aanvallen van gemini goed afgeblokt Mintonette hield stand en bleef ook geducht aan vallen. Resultaat 2e set: 15-11 voor Mintonette. Toen kwam het beruchte dieptepunt: de derde set Een aanloop voor een smash was niet nodig, vonden DRINGENDE OPROEP Alle leden worden geacht de spelregels te kennen en goed toe te passen in het veld en als scheidsrechter. De volgende data zijn gepland om een spelregelcursus te volgen: woensdag 4 en 19 oktober en 2 en 16 november om 20.00 uur in het clubhuis. Op de ledenvergadering reageerde een ieder positief en nu is het aan de leden om door het volgen van deze cursus een bijdrage te leveren aan het in stand hou den van onze club. die lid is van de plaatselijke motor- en automobielclub „De Holterberg" had in deze laatste kampioensrace al voldoende aan een vierde plaats om zich kam pioen te mogen noemen Door tweemaal als eerste en een maal als tweede te eindigen in de drie manches, liet hij de concur rentie zien een waardig kam pioen te zijn. Dit kampioens chap krijgt des te meer glans als men weet dat dit pas zijn eerste seniorenjaar is, na het ju niorenkampioenschap in 1976 Iemand die veel heeft bijgedra gen aan dit kampioenschap is Wilmerinks vaste helper en tu ner Wim Rensen uit Espelo. Hij was de verantwoordelijke man voor de razendsnelle Suzuki waarmee dit prachtige succes werd behaald. Een team. waar de concurrentie het volgend jaar geducht rekening mee dient te houden. Freek en Wim proficiat! de dames, dus een redelijke aanval kwam er niet meer uit. Hierdoor verloren de Holtense dames veel punten en dus ook de 3e set: 8-15. In de vierde set werd hard gevochten. Door de coach werd er op gehamerd een aanloop te nemen voor een aan val en ziet. toen dat eenmaal gedaan werd lukte het weer een beetje. Het was een hard ge vecht om de laatste punten die Gemini tenslotte wist te halen met 14-16. Moe gestreden maar erg voldaan vertrokken de dames naar de douches om zodoende weer bij te komen van een inspannende wedstrijd Ook al werd een 2-0 voorsprong uit eindelijk uit handen gegeven, iedereen had fijn gespeeld en weer een goede dosis wedstrijdervaring opgedaan voor het komende kompetitieseizoen. Vrijdag 23 september j.l. speelde Mintonette dames 1 tegen de dames van Tornado uit Laren. De dames uit Laren boden weinig tegenstand en daardoor werd er vrij sloom gespeeld bij het Holtense team. De eerste twee sets werden echter toch door Mintonette gewonnen (beide met 15-11) maar er wer den nog te veel punten aan de tegenstanders kado gegeven, in de derde set werd dit iets beter. Deze was voor Mintonette met een stand van 15-8. Hierna wer den nog twee sets gespeeld waarbij trainer-coach Herman Scholten de dames zodanig wist op te peppen (voor zover dat die avond mogelijk was) dat deze laatste sets de Tornado dames schaamteloos werden af gestraft: 15-2 en 15-2. Een totaaloverwinning van 5-0 voor Mintonette. Een goede generale kwa uitslag, maar kwa spelpeil toch een vrij matige wedstrijd met het oog op het komende seizoen welke zaterdag 1 ok tober van start gaat met een uitwedstrijd in Tubbergen voor de Mintonettedames 1 Goede oefenwedstrijden Herenselectie Op woensdagavond 21 september speelde het eerste herenteam van Mintonette in Enter een oefenwedstrijd tegen Holyoke l. De Holtenaren be gonnen de le set verrassend sterk. Men kwam met, 6-2 voor, maar moesten toen enige pun ten inleveren door wat slordigheden. Toch wisten ze deze set te winnen In de 2e set tapte Holyoke uit een ander vaatje en de Holtense heren ke ken al snel tegen een 10-1 ac hterstand aan. Trainer Nijland gaf via een time-out enige ad viezen. Het succes bleef met uit, mede door het feit dat de heren van Holyoke de kluts volledig kwijt raakten: stand 14-16 voor Mintonette. In de derde set ge loofden de heren van Mintonette het wel wat ze prompt met 15-8 de set kostte. In de vierde set zetten de heren alles op alles. Een 7-4 achterstand werd omge bogen in een 8-9 voorsprong. Holyoke vocht terug en kwam voor met 13-11. Mintonette kwam vervolgens op een 13-14 voorsprong en na nog enkele spannende balwisselingen wisten de Holtenaren deze set met 15- 17 te winnen. Eindstand 1-3 voor mintonette tegen het één klasse hoger spelende Holyoke, dat evenwel twee invallers telde. Na de goed gespeelde wedstrijd van woensdagavond moesten de SENIOREN: Daarlerveen - Blauw Wit 2.30 uur Blauw Wit 2 - Juliana 5 2.00 uur Blauw Wit 3 - G. F. C. 1 1.00 uur MVV'69 2 - Blauw Wit 4 12.00 uur Hulz. Boys 7 - Blauw Wit 5 12.00 uur Blauw Wit 6 - DES 9 3.45 uur JUNIOREN: Blauw Wit Al - Haarle Al 3.00 Blauw Wit BI - Wierden BI 2.30 Blauw Wit Cl - Den Ham C2 I 00 Sp Rijssen C3 - Blauw Wit C2 II 00 10.30 PUPILLEN: Blauw Wit Dl uur Enter V. D2 11.00 uur De Zweef E3 10.00 uur Blauw Wit E2 uur Vesos Fl - Blauw-wit Fl 11.00 u. V. 101.15 u. heren van Mintonette 1 vrijdag avond j.l. twee wedstrijden spe len tegen Markelo 1 en 2. Probleem voor de aanvang was de afwezigheid van trainer/coach Nijland. De eerste wedstrijd was die tegen Markelo 2 De heren begonnen slecht. Men speelde ongeconcentreerd en onder schatte de tegenstander. Bij komende moeilijkheid was het feit dat Mintonette nu het spel moest maken en het tempo moest bepalen en hierin slaag den ze niet. Desondanks was de sterkte van Markelo van dien aard dat Mintonette toch met 2-0 won Voor de wedstrijd tegen het eerste van Markelo hadden de heren van Mintonette zich in een korte pauze voorgenomen het spel sneller en beter te ma ken. het lukte moeizaam, vooral omdat de pass vaak niet goed kwam. De eerste set werd ge wonnen met 16-14, de tweede set verliep iets beter voor Mintonette en werd bij de stand 10-6 voor de Holtenaren afge broken in verband met de tijd. Al met al was het weer een leerzame avond voor het eerste Een leerzame avond was het ook voor het tweede herenteam van Mintonette. Dat startte vrijdagavond eerst tegen het eerste van Markelo. Met twee nieuwkomers in de ploeg was het in het begin even zoeken naar de goede opstelling maar toen dat min of meer draaide werd er een gedegen spelletje op dé vloer gelegd. Markelo 1 had er althans de grootste moeite mee in het spoor van Mintonette te blijven, en men mocht blij zijn dat de twee uit gespeelde sets een 1-1 puntenverdeling opleverden; de 3e set werd op 3-2 in Holtens voordeel afgebroken. Het tweede team van Markelo verscheen daarna achter het net. Bij Mintonette 2 werd wat gewisseld met spelers en de eerste set ging krap met 13-15 verloren. Dat was de Holtenaren hun eer te na en in de tweede set werd al snel een voorsprong genomen. Bij 8-8 evenwel leek een wapenstilstand gesloten want gedurende vele minuten bleef deze stand op het bord. Toen versnelde Mintonette naar 11-9 en daarbij bleef het want de partij moest beëindigd worden ï.v.m. de tijd. Jammer dat deze oefenwedstrijden niet met het volledige tweede konden worden gespeeld maar toch was het een redelijke aanloop naar de kompetitie. programma mintonette volleybal zaterdag 1 oktober: 9.00 - 12.00 uur mmivolleybal spelochten in 't Mossink (Holten) 14.30 uur Dynamo - Mintonette dames 1 (Tubbergen) maandag 3 oktober: 19.00 uur Holyoke 2 - Mintonette heren 1 (Nij verdal) 20.00 uur Flash 7 - Mintonette dames 3 (Nijverdal) 2100 uur SVVN 1 - Mintonette heren 4 (Nijveddal) vrijdag 7 oktober: 19.00 uur Volley A - Mintonette meisjes junioren (Wierden) 19.00 uur Kuipers B Mintonette jongens adspiranten (Goor) 20 15 uur Mintonette heren 3 - Mintonette heren 4 (Holten) 20.15 uur Mintonette dames 1 - SVVN 1 (Holten) 20.15 uur Mintonette dames 3 - SVVN 3 (Holten) Uitslagen: Bully D2 - Jongens Dl: 6-2 Almelo B2 - Jongens BI: 6-1 Almelo A2 - Meisjes Al: 5-2 Dames A - Lochem 3-0 Haackey 1 - Heren 1: 6-1 C 1 in Rijssen tegen Excelsior C 3. Jan Beldman zorgde voor 0-1 en Kolkman maakte er 10 minuten later 0-2 van. Hans Stam (uit C 2) die inviel voor Aanstoot zorgde net voor rust voor 0-3 en scoorde na de thee ook 0-4 Nadat Meijerink er 0-5 van had gemaakt, viel het enige' tegen doelpunt doordat de ver dediging wat nonchalant wegwerkte hierna scoorde Bel dman nog 3x en Stam nog eenmaal Toch had deze wedstrijd met dubbele cijfers gewonnen moeten worden als er wat meer Tnzet was geweest en een goed keepende Excelsior doelman een hogere score niet in de weg had gestaan Bully B - Vet A 3-1 P. VV. B - Vet. B: 6-2 Programma: Zat. 1 okt: Jongens Dl - Lochem Dl 10.30 uur Jongens BI - Lochem BI 12,00 uur Meisjes Dl - DKS Dl 12.00 uur Goor Al - Meisjes Al 13.15 uur Zondag 2-10: Heren 1 - Dieren 1 14.30 uur Vet. A - Hengelo A 11.00 uur Vet. B - Bully A 12.30 uur donderdag 6/10: Dames A - EHV 14.00 uur Dit weekend kenmerkte zich door de vele verloren partijen, alleen dames A handhaafde zich door een overwinning op Lochem. Met overleg werd er gespeeld en dit resulteerde in een verdiende overwinning. De overige elftallen hebben wel ge vochten als leeuwen, maar het is duidelijk merkbaar dat er weinig getraind wordt. Volgend weekend spelen vele elftallen weer thuis en we verwachten betere resultaten door de steun van het publiek. Training: 9.15 uur Jongens B 10.00 uur Meisjes A 10.30 uur Jongens B tactiek 10.45 uur Heren - SVVN D2 11.00 - Blauw Wit D2 - Blauw Wit El - SVZW E4 10.00

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 13