Blauw Wit junioren nit 4 wedstrijden 7 punten SPORT VOOR SPORT OOST Zwem wed strijd Som voor zwemclob ,Twenhaarsveld' in Almelo Programma Blauw Wit SporthaL,,'t Mossink" Diploma Resultaten senioren s.v. Holten' Zo speelden de Blauw Wit senioren Eversberg klopt Blauw Wit door grotere inzet Programma badminton competitie Winst en verlies voor Blauw Wit pupillen <7"3 H. Willems had (weer) snelste duif HOLTENS NIEUWSBLAD'- 23 SEPT. 1977 - PAG. 9 Door een te slap gespeelde le helft heeft Blauw Wit geheel onnodig een 3-1 nederlaag gele den tegen een zeker niet impo nerend Eversberg. De gastheren konden in de eerste 45 minuten reeds 3 doelpunten scoren. Blauw Wit moest opnieuw een naam op de ziekenlijst bij schrijven. G. Stam bleek nog niet hersteld van een griepaan val, waardoor Ep Beldman te rugkeerde op de voorstopper- plaats. Het begin was voor de Holtenaren bijzonder ongelukkig. In de 8e minuut verloor Harry ten Wolthuis, na te lang treuze len, de bal en bij zijn poging om de bal met een sliding weg te halen viel Jan Lohuis, gehin derd door zijn tegenspeler, met zijn hand op de bal. De overi gens goed leidende scheidsrech ter Luppes kende de gastheren een strafschop toe die door G. Zonneheld bekwaam langs Trompetter werd geschoten (1-0). Uit de eerstvolgende tegenaan val kwam daarop M. Koopman alleen voor de Eversberg-goalie, maar hij knalde de bal tegen de keeper. Blauw-Wit trachtte het spel te verplaatsen, maar het aantal foutieve passes was legio terwijl veel te slap werd ge speeld waardoor veel onnodig balverlies werd geleden in de persoonlijke duels. Ook bij Eversberg werd niet geweldig gespeeld, maar de individuele kwaliteit van de middenvelders lag hoger, waardoor hun spel verzorgder was. Dit bleek in de 32e minuut toen een snel uitgevoerde tegenaan val voor het Blauw Wit doel, door te laat terugkomen van de middenvelder, een 5-4 situatie opleverde die goed werd afge rond met een lage bal in de rechterhoek (2-0). Weliswaar had even later Blauw Wit opnieuw geen geluk toen de Eversberg doelman reeds gepas seerd was, maar de bal van de lijn werd gehaald, zoals voor heen reeds een harde vrije trap van H. Bolink waar de keeper weinig zicht op had door een verdediger uit de doelmond was gekopt. Aan de andere kant viel zelfs in de 41e minuut het derde doelpunt toen H. Aanstoot in de buurt van zijn eigen strafschop gebied de bal kwijtraakte en Zonneheld heel eenvoudig 3-0 op het bord kon brengen. In de pauze had trainer Willems zijn mannen geducht toegespro ken en dat bleek in de tweede helft. Een volledig ander Blauw Wit liep op de harde grasmat van het nieuwe sportpark Groot Lochter. Harry ten Wolthuis, (zonder zelfvertrouwen na zijn fout in de beginfase) was ver vangen door Gerard Schalk, waardoor Bert Schipper de be waking van de vaardigste aan valler, Dick Zonneheld (ex- DES)op zich nam. Vanaf het be- ginsignaal werd er verwoed aan gevallen. De gastheren moesten terug. Jan Verveda, in de eerste helft onzichtbaar, ging iets meer op het middenveld spelen en strooide goede passes, terwijl Gerard Schalk goed stuwde vanuit het middenveld en tevens goed terugverdedigde. Toch ver streek de tijd zonder dat Blauw Wit er in slaagde de achterstand te verkleinen. Meindert Koopman, hij ont beerde zaterdagmiddag alle ge luk, Richard Beldman en Jan Verveda (op de lat) hadden re delijke mogelijkheden maar doelpunten maken bleek uiterst moeilijk. In de 32e minuut deed zich nog een naar incident voor toen, na een overtreding van H. Aanstoot, de Eversbergspeler H. Eikenaar zich niet kon be heersen en de kleine Blauw Wit ter tegen de grond sloeg. Voor scheidsrechter Luppes was toen alleen wegzenden de open gebleven mogelijkheid, waardoor de Nijverdallers met 10 man verder moesten. Een bijzonder nare zaak in een wedstrijd die verder een zeer sportief verloop had. In de 35e minuut werd de leeggespeelde Ep Beldman ver vangen door Gerard Kolkman en uit een pass van deze inval ler scoorde in de 38e minuut (eindelijk) M. Koopman 3-1. On danks dat Blauw Wit met nog meer druk probeerde iets aan deze stand te doen konden de gastheren, door een veel betere le helft toch wel verdiend, de winst in eigen huis houden. .Voor Blauw Wit moet zaterdag a.s. op Meermanskamp tegen Boswinkel een beter resultaat te halen zijn als de ploeg bereid is 90 minuten lang met volle inzet de tegenstander te bestrijden. De opstelling van Blauw Wit was: d. Trompetter; a. Ten Wolthuis, Beldman, Lohuis, Bo link; m. Schipper, Aanstoot, Paalman; v. Verveda, Koopman en R. Beldman. Zoals reeds eerder werd gemeld, neemt de Badmintonclub Holten dit seizoen met twee teams deel aan de districtscompetitie van de Nederlandse Badminton Bond. De teams zijn ingedeeld in de vierde klasse, rayon 2 van district Oost, samen met twee teams van A. B. S. (Bathmem, twee teams van Diepenveen, N. O. P 4 (Emmeloord), Wijhe 1, En Blok 3 (Ommen) en Harden- berg 1. Het programma voor september en oktober luidt: 28-9 Holten 1 - Holten 2, 5-10 Holten 1 - Wijhe 1, 12-10 Hol ten 2 - Wijhe 1, 19-10 Holten 2 - Diepenveen 1, 26-10 Holten 2 - Diepenveen 2, 26-10 Diepenv. 1 - Holten l. De thuiswedstrijden worden ge speeld in sporthal 't Mossink, aanvang 8 uur. Publiek en sup porters zijn zijn vanzelfsprekend van harte welkom! IE Blauw Wit A A 1 - Daarlerveen 11-1 In deze wedstrijd tussen de kop lopers uit de A klasse bleek Blauw Wit in de le helft de sterkste. Er werd hard gewerkt en de mandekking werd straf toegepast. Na enkele minuten spelen kwam Teun Schuppert vrij voor goal maar zijn schot belandde in de handen van de doelman. Ook Schipper kon en kele malen gevaarlijk worden maar faalde in de afwerking. Vlak voor rust werd ook nog een strafschop gemist. Na rust bleek Daarlerveen de betere ploeg, maar uit een dieptepass scoorde Schipper uit een moei lijke hoek 0-1. De vreugde was echter maar van korte duur want Daarlerveen "kwam net voor tijd langszij 1-1. Een juiste uitslag! Blauw Wil B 1 - Eversberg B 1 3-2 B 1 ging in de thuiswedstrijd tegen Eversberg uitstekend van start en zette de gasten behoor lijk onder druk met vlotte aan vallen over de vleugels. De score werd door Landeweerd met een hard schot geopend (1-0). Na rust kwam Eversberg door een aarzeling in de Blauw Wit ach terhoede langszij (1-1). Rutgers maakte er hierna 2-1 van, maar opnieuw kwam Eversberg gelijk (2-2). Binnen enkele min. zette Erik Mondeel Blauw Wit weer op winst en bepaalde de ein dstand op 3-2. De wedstrijd werd door scheids rechter van Daarn uitstekend geleid, terwijl keeper Kolkmans een strafschop wist te stoppen. De overwinning, dank zij de in zet van alle spelers, was ver diend. Baluw Wit C 1 - Eversberg C I 18-1 Een uitslag die aan duidelijk heid niets te wensen overlaat. De overheersing van de Blauw Witters begon reeds in de voor hoede, waardoor achterhoede en middenveld echt toe kwamen aan het opbouwen van de aan val. Eversberg kon geen enkel moment gevaarlijk worden. Jammer dat onze doelman Jan Aanstoot niet aan het „Schut tersfeest" kon deelnemen, we gens verplichte rust tengevolge van een verkeersongeluk; van harte beterschap. Onze gelege nheidsdoelman Wim Stam heeft ongestoord van een heerlijk zonnetje kunnen genieten, zijn medespelers bepaalden met veel inzet reeds na 15 minuten de stand op 5-0, een stand die bij de rust was opgelopen tot Na de thee liep de stand met de regelmaat van de klok op tot 19-0 In de laatste minuut was het de aanvoerder van de te genpartij die met goed spelin zicht de buitenspelval ontliep en de eer redde. Doelpunten: S. Hoekjen (5x); J. Beldman (5x); J. Vrugteveen (3x); T. Harting (2x); H. Kolkman (2x); G. Meye- rink en Joh. Stam elk één keer. Als we zo doorgaan kunnen we de nederlaag van de vorige wedstrijd snel vergeten. Enter V.C.2 - Blauw Wit C 2 1-5 Na een moeilijke eerste helft werd er gepauzeerd bij een 1-1 stand. Na rust liep het allemaal wat beter en met een frisse partij voetbal werd de royale overwinning een feit. Toch zal het middenveld van dit C-team in volgende wedstrijden wat di- recter moeten spelen, wil men tot doelpunten komen. Uit deze wedstrijd werd echter wel de volle winst gehaald. Proficiat! Holten 2-De Tukkers 3 2-3 Holten 2 heeft zondag nogal on fortuinlijk van De Tukkers ver loren. Een tot de rust op en neer gaande wedstrijd, met voor beide elftallen een aantal goede kansen. Na de thee nam Holten de leiding, waarna het probeerde de partij te beslissen. Dit pakte echter heel anders uit. De Tuk kers straften drie keer doeltref fend een weifelend optreden der Holtense achterhoede af. Holten 2 kwam nog tot een tegentreffer, doch verder liet de tegenstander het niet komen. Rest nog te vermelden dat de inzet bij de Holtenaren optimaal was. Haarle 3-Holten 4 2-2 Holten 4 heeft een verdienstelijk gelijk spel weggehaald bij een sterk spelend Haarle 3. Holten 4 nam na een kwartier een voor sprong, doch Haarle kwam met een „mazzeldoelpunt" op gelijke hoogte. Na de rust was het we derom Holten dat scoorde, maar na een aarzeling in de achter hoede kon Haarle alsnog de ge lijkmaker aan laten tekenen. Een karaktervol Holten 4 is hiermee nog steeds ongeslagen. Tubantia 5-Holten 5 0-6 Op het Hengelose sportphrk „Veldwijk" speelde Holten 5 een grandioze party tegen het uit jonge spelers bestaande Tuban tia. De tegenstander miste dui delijk routine en kracht om het hen moeilijk te maken. De zes doelpunten werden gehjk over beide speelhelften verdeeld. Ook voor dit elftal een goede compe titiestart met 4 punten uit 3 wedstrijden. PH 7-Holten 6 3-0 Een in de afwerking falend Hol ten 6 heeft tegen PH de tweede nederlaag geleden. Met goed voetbal werd PH in de eerste helft overklast. Doelpunten ble ven aan Holtens zyde echter uit en hieruit putte PH moed en Blauw Wit Dl - Holten D2 2-3 Haarle E3 Blauw Wit El 0-61 Dankzij 2 spelers uit E2, Robert Hek en Hans DUkink, komt Dl met 11 man spelen. Hoewel Hol ten de gehele wedstrijd een vel- doverwicht had kon Blauw Wit de stand tot 5 minuten voor het einde in evenwicht houden. Blauw Wit opende de score door bij een hoekschop van Holten de bal in eigen doel te schop pen. Enkele minuten later wist evenwel Hans Dijkink de stand weer in evenwicht te brengen, door heel goed door te gaan op een dieptepas en beheerst te scoren. Na rust nam Holten weer een voorsprong maar ook toen kwam Blauw Wit weer ge lijk door een doelpunt van John Landeweerd. Dat de stand be perkt bleef tot 2-3 was te dan ken aan de inzet van alle spe lers en goed keeperswerk van Robbie Stam In de uitwedstrijd tegen Haarle E3 heeft Blauw Wit El een par tijtje voetbal gespeeld waarop menig team jaloers is. De gehele wedstrijd speelde zich af op de helft van Haarle en wanneer iets attenter was gespeeld zou de score zeker het dubbele geweest zijn. Na de wedstrijd was er nogal wat discussie overtfë uit slag, maar zona wat heen en weer gepraat werd men het toch eens over een eindstand van 0-6 De „producers" waren Erik en Hans die allebei een hattric scoorden. De grensrechter van Blauw Wit noteerde 7 doelpunten, de vlag- genist van Haarle hield het op zes en de scheidsrechter kwam niet verder dan vijf. Men koos de gulden middenweg. Blauw Wit 2-SVZW 3 0-1 Een thuisspelend Blauw Wit 2 dat de strijd aan moest binden tegen het Wierdense SVZW 3, moest in deze tegenstander on danks haar veldoverwicht toch haar meerdere erkennen Na on geveer een half uur spelen wist de SVZW formatie 0-1 te scoren en hoewel de Blauw Witters hard werkten kregen ze geen reéele scoringskansen. Zaterdag is Blauw Wit 2 te gast bij het vorig seizoen gepromoveerde SVVN 5. Deze keer winst?. Blauw Wit 3-Hulzense Boys 4 'Blauw Wit 3 dat Hulzense Boys „Sport .voor Sport Oost" het oostelijk sportprogramma van de RONO via zender Markelo op kanaal 31 brengt zaterdag 24 september uitslagen en versla gen van het zaterdagamateur- voetbal in Overijssel en Gelder land, zwemmen ip Winterswijk, Kerkdriel, Nijmegen en Almelo, alle badmintonuitslagen en de resultaten van de Universitaire Atletiekkampioenschappen in Wageningen. Zondag 2b september weer voetbal met speciale aandacht voor de wedstrijd Enschedese Boys-Rheden (hoofdklasse B) en karakteristieken ep uitslagen van de overige. Verder Tafelten nis, dammen, handbal, hockey, basketbal, korfbal, atletiek, zwemmen (Thialf-Enschede en Esca-Amhem), motorcrosses en wielrennen. Rono "Sport voor Sport Oost" zendt zaterdag uit van 18.10 tot 18.30 uur en zon dag van 18.02 tot 18.50 uur. 4 op bezoek had speelde voor rust de gasten helemaal weg. Vooral spits Henk Aanstoot bleek goed op dreef, (hij scoorde 5x) maar ook de rest van de ploeg speelde met volle inzet. Met een ruststand van 6-1 werd thee gedronken. Na rust kwam Hulzen goed terug met 6-3 en klopte het in de Blauw Wit ge lederen wat minder. In de slot fase zorgde Gerrit Dikkers voor 7-3. Keeper Lindenberg werd uitstekend vervangen door 6e elftal keeper Aanstoot. Henk Hovenkamp leidde correct. Eversberg 3-Blauw Wit 4 2-0 Het 4e van Blauw Wit dat in Nyverdal speelde tegen Ever sberg 3 kan deze wedstrijd geen vuist maken. Voor rust scoorde Eversberg 1-0 en maakte er na de thee 2-0 van. Een voorzet van Bekkemens werd door Bel dman in de 2e helft gemist, een kans zoals er aan weerszijden veel verloren gingen. Voor beide ploegen zou een gelyke stand de juiste uitslag zijn geweest. Za terdag staat Excelsior 8 op het programma. We verwachten een pittige party voetbal met hope- lük de volle winst. DES 8-Blauw Wit 5 0-0 Blauw Wit 5 kan het le puntje op de lijst bijschrijven. In de uitwedstrijd tegen DES 8 wist het 5e vooral achter de zaak goed dicht te houden en gezien het aantal invallers is dit gelyke spel zeker een compliment waard. Vooral in de slotfase toen DES 5x achter elkaar een corner forceerde, moest er nogal eens aan de noodrem worden getrokken. Toch gaf deze' uitslag de juiste verhouding goed weer en het 5e ging dan ook voldaan naar huis toe. Blauw Wit 6-Vesos 9 0-6 Blauw Wit 6 dat als gast hier optrad voor Vesos 9 kwam ook in deze wedstrijd niet tot scoren. Onder goede leiding van scheidsrechter Henk Stam werd een leuke party gevoetbald waarvan de recreativiteit volop uitstraalde Vesos 9 bleek de beste ploeg door met 6-0 te winnen. Blauw Wit was een sportief verliezer. nam zelfs voor rust de leiding. Naarmate de wedstrijd vorderde ging het middenveld voor Hol ten geheel verloren. PH profi teerde hier handig van en be sliste met nog twee doelpunten de strijd in haar voordeel. Holten 7-Wierden 3 1-4 In een van beide zyden goed en sportief gespeelde wedstrijd heeft het de volle winst aan Wierden moeten laten. De eerste helft werd met een 0-2 achters tand afgesloten. Na de thee gin gen de Holtenaren er energiek tegenaan, wat resulteerde in een tegentreffer Even leek het er nog op, dat men de zaak gelyk zou trekken. Wierden werd op eigen helft teruggedrongen, doch met twee snel uitgevoerde coun ters was de wedstrijd beslist. Holten 8-SD0L 5 3-0 In een byzonder sportief ge speelde wedstrijd is het Holten 8 wederom gelukt om twee punten binnen te halen. Met twee snel gescoorde doelpunten nam Hol ten gelijk het initiatief, dat de gehele party behouden bleef. Een compliment aan de fluitist, die een vlekkeloze party blies. De Zweef 11-Holten 9 0-4 Een solide party voetbal van Holten 9 was goed voor een prachtige overwinning. Een sterk spelend de Zweef werd met goed positiespel tegemoet getreden. Was de score by rust nog be perkt (0-1), na de thee ging de conditie meespreken en werd de doelpuntenmachine op gang ge bracht. Met zes punten uit 3 wedstryden is deze ploeg kam pioenskandidaat. Holten 10-Wierden 5 3-1 Niet zonder moeite heeft Holten 10 de beide punten thuis kun nen houden. Een goed spelend Wierden 5 heeft de veteranen nogal wat werk bezorgd. Maar zoals zo vaak wisten dé gerouti neerde Holtenaren de wedstryd naar hun hand te zetten. Ook deze ploeg is nog ongeslagen. Hulde! Holten 11-Haarle 4 1-5 Tegen Haarle 4 titelkandidaat nummer één, heeft ook Holten 11 het niet kunnen bolwerken. Gezien het krachtsverschil heb ben onze mensen het er bijzon der goed af gebracht. Na een 0-1 achterstand kwam het zelfs op gelyke hoogte. Keihard werkend werd deze stand nog een tijdje vastgehouden. Haarle had echter een langere adem zodat de stand geleideiyk naar 1-5 werd getild. RV 3-Holten 12 2-1 Byzonder jammer was de neder laag van Holten 12. Een over heersend Holten had het echter moeiiyk met de doelpuntenpro- duktie. R.V nam in de eerste helft de leiding, door een fout in de achterhoede. Holten kwam middels een strafschop op ge lyke hoogte, waarna het de wedstrijd wenste te beslissen. R.V. profiteerde van deze poging door drie minuten voor tyd de zaak met een prachtig doelpunt te beslissen. Al met al zit de stijgende lyn er by Holten 12 ontegenzeggeUjk in. Doorgaan! In het zwembad ..De Looër- mark" hield de Dijkerhoekse schooljeugd haar jaarlijkse zwemwedstrijd. Eerst streden de meisjes in 25 meter bad om de eerste drie plaatsen op de schoolslag. Heel spannend was de stryd tussen Géke Markvoort en Irma v. d. Berg die met 0.1 sec. ver schil voor Irma een gouden me daille opleverde. Het zilver was voor Géke en het brons voor Ineke Bosman. By de jongens werden Dinant Klein Teeselink, Eric Nijkamp en Alex Stegink resp. 1. 2 en 3. Als „extraatje" zwommen zeven kinderen uit de eerste en tweede klas een wedstrijd omdat zy al een zwemdiploma bezitten. Onder goede publieke belang stelling nam zwemclub Twen- haarsveld deel aan een Zwem- vierkamp" in Almelo. Duidelijk Zaterdag 10.00-12.00 Ned. Midd. Bank (zaalvoetbal) Maandag 18.30-22.00 badmintonclub Holten Dinsdag 16.30-23.00 volleybalver. Mintonette Woensdag 19.00-20.00 S. V. Holten (damesvoetbal) 20.00-23.00 badmintonclub Holten Donderdag 20.00-21.00 Schwarte (zaalvoetbal) 21.00-22.00 „All stars" S. V. Holten Vrijdag 20.00-22.00 ABS (handbal) 22.00-23.00 S. V. Holten 6 SENIOREN Blauw Wit 1 - Boswinkel 1 aan vang 2.30 uur S.V.V.N. 5 - Blauw Wit 2 aan vang 4.15 uur, vertrek 3.30 urn- Enter V 8 - Blauw Wit 3 aan vang 2.30 uur, vertrek 1.45 uur Blauw Wit 4 - Excelsior 8 aan vang 4.15 uur Blauw Wit 5 - S.V.V.N. 8 aan vang 2.30 uur S.V.VN. 8 - Blauw Wit 6 .aan vang 12.30. uur, vertrek 11.30 uur JUNIOREN Den Ham A 1 - Blauw Wit A 1 aanvang 2.30 uur, vertrek 1.30 Hulz. Boys B 1 - Blauw Wit B l aanvang 12.30 uur, vertrek 11.45 uur Excelsior C 3 - Blauw Wit c aanvang 11.30 uur, vertrek 11 00 urn- Blauw Wit C 2 - Omhoog C 3 aanvang 2.30 uur PUPILLEN Enter V. D 1 - Blauw Wit D 1 aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 uur Blauw Wit D 2 - Holten D 4 aanvang 11.00 uur Blauw Wit E 1 - S.V.V.N. E 3 aanvang 915 uur Excelsior E 4 - Wit E 2 aanvang 10 15 uur, vertrek 9 30 uur Blauw Wit F 1 De Zweef F 1 - 11.00 uur was merkbaar dat een goede zo mertraining zijn uitwerking niet mist. Vooral in de jeugdige groepen was er een goede verbe tering merkbaar. Dit resulteerde dan ook al snel in een voor sprong voor „Twenhaarsveld" Nadat de schoolslagnummers verzwommen waren leidde „Twenhaarsveld" met 132 pun ten, gevolgd door Z.P.A. Almelo met 115 pnt. Jammer was dat „Twenhaars veld" verzuimde zijn estafette ploegen tijdig te formeren, waardoor één ploeg niet tijdig aan de start verscheen en uitge sloten werd. Desondanks was de eindstand in het voordeel van „Twenhaarsveld" met 310 pun ten, gevolgd door Z.P.A. met 279 pnt., als derde de „Weusthag" uit Hengelo 250 pnt., en tens lotte „De Vlaskikkers'' uit Tub- bergen met 224 pnt. Goed vol daan keerden de deelnemers van „Twenhaarsveld" dan ook huis waarts. Honderd twee en veertig duiven van de PDV „De Bergvliegers" werden zaterdag 17 sept. om 10 00 uur gelost in Chimay. Eerste duif geklokt om 14.30 37 uur. Afstand: 288 km. H. Willems 1, 2, 3, 4, 5, 9, 18, 20, 26; A. ten Dam (1) 6, 7, 8, 11, 13, 16, 22, 23; Jan Aaftink 10, 15; G. J Egberts 12, 17, 21, 27; Comb. Schuppert-Kreykes 14, 24; H. J. ten Velde 25; A. Aan stoot 28. Ook uit het rayon „Berg en Dal" waaruit 2815 duiven mmvlogen had H. Willems o.a. de le, 7e en 11de plaats. Een prachtig succes voor deze lief hebber! Hierbij tikte Diana Stegink als eerste aan, Willy Markvoort werd 2e en Jantina Rensen der de. Na de wedstryden was er een estafette, waaraan uit klas 3, 4, 5 en 6 alle zwemsters en zwem mers mochten meedoen. In de hindemisrace kwamen de on- geoefenden aan hun trekken Het snelst was Rulco Remmers waal. gevolgd door Willy Boode en Jan Meilink. Een hoogtepunt van het festyn was het stuivertjes duiken. Heel wat geldstukjes werden uit het water gehaald en opgeborgen in de spaarpotten van de duikers. ;pet laatste programma onderdeel, de afvalrace, bracht op het ere-platvorm Eric Ny- kamp, die een mooi boek kreeg. Badmeester Nieuwenhuis kreeg een extra bedankje voor zyn plezierige medewerking en daarna gingen de kinderen o.l.v. de meesters en juf op de fiets terug naar school. Na de zaterdag 17 septemDer J.l. voor de zesde en laatste maal dit seizoen gehouden zwemexamens buiten schoolverband, mochten v40 kandidaten het begeerde zwemdi ploma in ontvangst nemen, te we ten, 8 diploma's A. 9 diploma's B, 11 zwemvaardigheid I, 8 zwemvaar- digheid II, 2 zwemvaardigheid in en 2 zwemvaardigheid IV. De namen van deze geslaagden zijn: Diploma A: Norman Visser, Ro nald Jan van Es, Gerard Brands, Mark v d. Maat, Robert Akker mans, Grietje Tuitert, WilcoSluiter en Nicolette Biesters. Diploma B: Karin Kolstee, Gerard Rensen, Diny Koetsier, Marijke Stegeman, Jantine Jansen, André Grote boer, Petra Rijnsaardt, Henk Blankena, Irma Honcoop. Zweravaardfgheidsdlploraa I: René Asbroek, André Schrooten, Jeroen Groenenboom, Erwin Kui pers, Hein Waanders, Greta Huls bergen, Henry Hiltjesdam, René Hilberink, Erna Slaghekke, Emy Lantink en Annemarie WeJlnk. Zwemvaardigheidsdiploma II: André Mooiweer, Jan Aaltink. Adèle Teunissen, E. Bekkemens,' Bert Vincent, Diederik Vincent, Jan Ophof en H. Westrik. Zwem vaardigheidsdiploma III: Annemarie van Bussel en Frida van Zon. Zwemvaardigheidsdiploma IV: Gertie Tuller en Wim Boode.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 9