Eerste verliespunt van Holten tegen Sehaakclnb Holten boekt eerste overwinning Programma s.v.Holten' Hockeynieuws (Mkampioenschap N.C.A.B. Barendrecht S.v. .Holten' (pupillen) I Overzicht junioren s.v. .Holten' Resultaten oefenwedstrijden Mintonette teams Schalkhaar- Holten HOLTENS NIEUWSBLAD - 23 SEPT. 1977 - PAG. 5 Het bezoekende Sportcl. Over- wetering uit Olst is er in ge slaagd om Holtens eerste tegen doelpunt te scoren en tevens haar het eerste verliespuntje te bezorgen. De Olstenaren speel den vanuit een zeer versterkte defensie, waartegen het veelvul dig in de aanval opererende Holten slechts éénmaal wist te scoren. De Rood-Zwarte ploeg 't had bovendien ook veel pech, doordat twee ballen tegen staander en paal terecht kwa men. De thuisclub had een vry slome start en speelde in de aanvan gsfase een bijzonder laag tempo en nam een veel te afwachtende houding aan. Sportclub Overwe- tering strafte dit slappe begin in de vierde minuut goed af, toen Fred Hulleman zijn tegenspeler te veel ruimte gaf en uit diens voorzet schoot de meegekomen halfspeler Eppy Overink de bal plotsklaps onhoudbaar voor doelman Wissink in de verste hoek. Nico Lalobar en Henk Jansen keken toe, hoe deze spe ler de gelegenheid aangreep om zijn ploeg aan een 1-0 voor sprong te helpen*. De bezoekers gingen hierna sterk in de verde diging en het was voor de Hol- tense voorwaartsen bijzonder moeilijk om hier doorheen te komen. De kansen moésten voornamelijk uit de tweede linie komen, hetgeen halverwege de eerste helft bijna succes had. toen André Dekker keihard te gen de paal schoot. De aanval len van Holten werden veel te kort opgezet en er werd te veel in de breedte gespeeld, waar door de tegenstander alle gele genheid kreeg haar defensie te organiseren. Vlak voor de pauze kreeg Johan Huzen nog een mooie kans, toen Hendry Bronsvoort op links al leen doorbrak, maar zijn voorzet werd door Huzen via een back in handen van de rustig keep ende van de Maaten gekopt. Na de thee was scheidsrechter Lutki de meest opvallende pers oon op het veld, door veel te veel de fluit te hanteren en geen enkele keer de voordeelregel toe te passen. Dit irriteerde de spe lers van beide ploegen en het spelpeil werd er door dit „fitte- rige" gefluit niet beter op. De eerste aanval na rust was voor Sportcl. Overwetering, doch stopper Paalman trad als red dende engel op en behoedde zijn ploeg voor een grotere achters tand. Holten wisselde na een kwartier de te traag spelende Hulleman voor Johan Veneklaas en hierdoor werd het tempo wat opgevoerd en mede door het sterk opererende middenveld kwamen er enige goede kansen. In de 64e minuut werd Johan Huzen na een solo onreglemen tair van de bal gezet en uit de toegekende vrije schop ontstond Holten's verdiende gelijkmaker. Andre Dekker gaf de bal „schietklaar" af aan Hendry Bronsvoort en zijn kogel was onhoudbaar voor keeper v.d. Maaten (1-1). Na ruim een half uur kroop Overwetering door het oog van de naald, toen stopper Leurink de bal terugkopte op zijn doel man, doch deze via de lat het veld weer in kwam. In deze fase van de strijd werd het spel te veel onderbroken door de scheidsrechter en hij noteerde ook twee spelers in het boekje. Eerst was dit de bewaker van Bronsvoort, voorstopper te Rie- le, van Overwetering, wegens obstructie en later Andre Dek ker wegens het maken van aanmerkingen op de grensrech ter van Overwetering. Vlak voor het einde kreeg Holten nog een unieke kans, toen midvoor Bronsvoort zijn belagers te snel af was en een mooie voorzet lanceerde op de meegekomen Dekker, die helaas net iets te laat bij de bal was, om deze in te schieten. Al met al een spannende strijd, die door ongeveer duizend be zoekers werd bijgewoond, maar waarbij de thuisclub onnodig een puntje heeft laten liggen. De mannen van Herman Kalfster- man hebben bijzonder hard ge werkt en hadden in halfspeler Rerink haar beste speler, die bij de weinige tegenaanvallen opviel door zeer goede passes. Den Ham Dl-Holten Dl 2-3 Holten kwam al in de eerste minuut op achterstand door een misverstand tussen Hans en Freddy. Even later was de stand al weer gelijk door een afstands schot van Hans. Hierna drukte Holten goed door en het werd al snel 1-2 door Henny. Tot de rust kwam hierin geen verandering. Na rust werd er vooral door de thuisclub hard gespeeld. Toch was het Geert die er 1-3 van maakte. Tegen het einde slaagde er de midvoor van Den Ham nog in om door te breken. Hij schoot tegen de uitlopende keeper op, kreeg hem terug en schoot opnieuw in. Toen sloeg een van de verdedigers de bal met de hand uit het doel en dat betekende strafschop. Zo werd het nog 2-3 en twee punten voor Holten. Blauw Wit Dl-Holten D2 2-3 Ook in dc derde wedstrijd is ons D2 ongeslagen gebleven. In de toch zwaar tegemoet ziende wedstrijd tegen onze plaatsgeno ten bleef men aan de goede kant van de score. Holten speelde sterk op de aanval wat ook al spoedig tot paniek leidde in de Blauwwitte achterhoede. Uit een van die aanvallen ver raste een van de spelers zijn ei gen doelman met een ferme kopstoot. Holten dacht toen een makkie te hebben maar daar kwamen ze wel achter. Uit een van de tegenaanvallen werd de achterhoede inclusief de doel- man op het verkeerde been ge-3* zet. D2 liet het er niet bij zitten en trok fel van leer en het was Bert die keurig scoorde. Op nieuw kwam Blauwwit terug en forceerde de gelijkmaker. Fraaie kansen voor Erik werden om zeep geholpen, maar hij was het die Holten aan de volle winst hielp. Vermeld mag worden het goede spel van de twee spelers van D4 Albert en Erik. Zaterdag as. de belangrijke wedstrijd te gen aartsrivaal Excelsior D2. Holten D3-Twenthe Dl 1-0 Een niet volledig Holten D3 deed van zich spreken door het Dl van Twenthe met lege han den naar Goor te sturen. Nadat men met een goed overwicht begon leek het dat de gasten Holten liet komen, met als uit blinkers Somer. Ten Veen en Aanenburg. Laatstgenoemde zag kans om in de 15e minuut een afstandsschot te lossen welke doel trof. Na rust twee aanval lende ploegen met aan belde zijden hachelijke situaties voor de doelen. Vooral Twenthe was er meester in. Doelman Brau- nius was in grootse vorm en hij zal het nog ver schoppen. Holten D4-S0S D2 3-0 Ken veel sterker Holten D4 heeft verzuimd het doelsaldo op te voeren. Door te vele indivi duele acties (vooral de midvoor maakte zich hieraan schuldig) werden talrijke kansen onbenut. De rust werd dan ook door de leiders benut om de spelers hierop te wijzen. Het leek erop dat dit geholpen had want het liep nu veel beter en doelpunten bleven dan ook- niet uit. Het werd uiteindelijk 3-0 maar het hadden dubbele cijfers kunnen zijn. DES El-Holten El 1-1 Holten El heeft zich keurig her steld van de slechte wedstrijd van de vorige week, door bij het Nijverdalse DES een punt weg te slepen. Meteen van de aftrap werd het echter al 1-0 voor DES door een fout in de achterhoede. Door enorm hard werken kwam Holten nog voor rust op gelijke hoogte. Na rust kreeg Holten nog diverse kansen. Maar deze werden helaas gemist. De Rood-Zwarten moeten het zondag opnemen tegen de ploeg van Schalkhaar en iedere Holten supporter weet, dat het daar kwaad kersen eten is. Het Hol- tense team rekent er natuurlijk weer op, dat zij zal worden ver gezeld door vele trouwe aanhan gers. De ploeg uit Schalkhaar staat momenteel weliswaar in de on derste regionen, maar dat wil helmaal niet zeggen, dat de Hol tenaren hier gemakkelijk kunnen zegevieren. De selectie is nog niet bekend, omdat dit afhankelijk is van de behandeling van de blessures van enige spelers, maar onder normale omstandigheden zal deze niet veel afwijken van j.l. zondag. Supporters van Holten, laat u zondag luidkeels horen! Zaterdagachtend vertrokken de dames van de selectie al vroeg naar Enter waar een toernooi op het programma stond. De dames waren ingedeeld bij 4 andere ploegen welke alle 1 klasse ho ger speelden, te weten: Rivo uit Rijssen, Apollo uit Borne, Ho- lyoke uit Enter en Flash uit Nijverdal. Telkens werden twee sets gespeeld; per gewonnen set kreeg men 1 punt. De eerste wedstrijd werd ge speeld tegen Rivo. Ondanks de verblindende zon wisten de da mes van Mintonette, door goed tactisch spel, de beide punten binnen te halen (10-15, 10-15). De volgende tegenstander was Holyoke. Deze ploeg bestond uit enkele zeer lange mensen die hard smashten. De dames van Mintonette lieten enkele zeer fraaie duiken en rollen zien en draaiden als één team. Er werd voortdurend aangevallen en er werden mooie tactische ballen gegeven. De eerste set werd een overwinning voor Mintonette. In de tweede set werd er wederom hard geknokt, doch dit maal moesten de dames het onderspit delven (1-1). Na een lange middagpauze en enkele verfrissende drankjes werd er gespeeld tegen Apollo. Dit team had tot nu toe alles nog gewonnen. In de eerste set was duidelijk te zien dat de dames van Mintonette te weinig tijd voor de warming-up hadden gehad. Het spel was erg sta tisch, men stond als zes éénlin gen in het veld en Apollo had duidelijk de overhand (15-9). Na enkele wijze raadgevingen van de trainer raakten de dames weer aardig op dreef in de tweede set. Het achterveld zat goed dicht, de spelverdeelsters gaven schitterende set-ups die door de aanvalsters goed werden afgemaakt. Geheel verdiend werd deze set door onze dames gewonnen (15-11). Tot nu toe stonden de dames op de tweede plaats (een zeer goede prestatie) maar wilde men deze plaats behouden dan moest de laatste wedstrijd tegen Flash in ieder geval 1 punt opleveren. De dames van Mintonette zagen de beker al binnen hun bereik. Er werd hard gevochten en het lukte! De tweede plaats was be haald (1-1). De stemming was natuurlijk opperbest en nadat aanvoerster Wietske Viet de be ker in ontvangst had genomen, togen de dames zeer voldaan naar huis. Op vrijdag 16 september jl. oe fenden diverse teams in het Mossink. Heren twee opende de avond tegen het tweede van Longa. Er werden vier sets ge speeld welke alle vier in een Lichtenvoordense overwinning eindigden. Alleen in de tweede set was er echt sprake van „weggespeeld" worden wat het Hol tense team betreft, (15-1), maar de overige sets werd dit veel sterkere team redelijk te genspel geboden. Heren één verloor vijf sets tegen een matig opererend Longa één. De Holtenaren trokken zich duidelijk op aan de derde divi- sieploeg en kwam en vaak tot aanvaardbaar volleybal. Uit eraard was dit Longa te gerou tineerd om zich in de moeilijk heden te laten drukken. Toch een goede oefengelegenheid voor alle betrokken teams. Dames één oefende tegen Ge- mini (Borculo) en kwam al vlot op een duidelijke 2-0 voor sprong. De derde set ging verlo ren maar in de vierde leek niets meer een overwinning in de weg te staan. Helaas werd een 14-11 voorsprong met 14-16 uit handen gegeven. Eindstand 2-2. De meisjes junioren tenslotte hadden in het Bathmense A.B.S. geen al te sterke tegenstander. Slechts de derde set werd uit handen gegeven en men won verdiend met 3-1. Beslist geen slecht resultaat voor een ver nieuwd team. Vrijdag 23 september spelen om 20.00 uur heren 1 en 2 een tweetal wedstrijden tegen Mar- kelo 1 en 2; dames 1 oefent te gen „Tornado" uit Laren, ook om 20.00 uur. Afgelopen maandagavond speelde het eerste team van de Schaakclub Holten tegen de de butant in de 2e klasse van de S B.O. Vroomshoop. De uitslag werd 7-3 in het voordeel van de thuisclub. De persoonlijke uit slagen waren: D. A. v.d, Knaap-L. Koning 1-0; J, W. Middelink-H. G. J. Nieuw- land 0-1; J. E. Scheperman-H. Lekkerkerker 1/2-1/2; B. van Beek-C. H. A. Broekkamp 1-0; E. J. Gervedink Nijhuis-H. Dub- bmk 1-0; D van Beek-J Vos 1-0; H. van Beek-W. Dogger 1-0; J van Dalen jr.-G B. F. Olde Hampsink 0-1; B Beljer-W Dubbink 1-0: W. G BUts-J. P Kassles 1/2-1/2. Dit was dan de eerste overwin ning van het seizoen en het is te hopen dat het eerste succes iedereen zal stimuleren om zijn uiterste best te doen, zodat wij dfi, jaar kunnen promoveren. Maar wat iedereen weet een ge tipte winnaar, dus een favoriet, draagt een extra last met zich mee. Een gewaarschuwd man SENIOREN Nijverdal 2 - Holten 2 aanvang 10.30 uur, vertrek 9.30 uur N.E.O. 4 - Holten 3 aanvang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur Holten 4 - Vrij - W.V.V. Holten 5 10.00 uur Holten 6 10.30 uur aanvang R.K.S.V. 3 aanvang Uitslagen: Dames: 13-9: Steenwijk-Holten B: 0-0; 15-9: Holten A-Haaksbergen: 1-1. Jeugd: 17-9: Jongens Dl-Almelo Dl: 1-5; Jongens Bl-Almelo B3: 1-3; Meisjes Dl-Hardenberg Dl: 6-0; Meisjes Al-D.K.S. A3: 1-0. Heren: 18-9: Heren Vet. B-Almelo B: 3-1; Heren Vet. A-E.H.V.: 1-5; Heren 1-Avanti 1: 1-4. Enige korte verslagen: meisjes D was erg enthousiast en was niet te stuiten ondanks het voor hen wel grote veld. Met rode hoofd jes en menig zweetdruppeltje wisten zij de stand op 6-0 te brengen. Bij meisjes A gaf Hedie .R. een voorzet aan Margreet L. die het enige en winnende doelpunt scoorde. Bij heren Vet. B. werd 2x ge scoord door K. vd. Sloot en lx door P. Visser. Het tegendoel punt werd gescoord via een boogballetje. Prettige wedstrijd. Door een goed genomen straf- Holten E2-Bentelo El 1-1 In een goede wedstrijd hebben Holten en Bentelo de punten gedeeld. Holten E2 was in zijn geheel wel iets sterker maar doelpunten maken is voor onze jongens nog een groot probleem. Jongens als jullie in het vervolg meer gaan schieten, dan komen de doelpunten er ook wel. Ga zo door jongens. Holten E3-Den Ham E2 0-0 Holten E3 heeft nu ook zijn eerste punt te pakken. In een spannende wedstrijd werd met volle inzet gespeeld, waarbij de voorwaartsen soms gevaarlijk werden voor het doel van Den Ham. Gescoord werd er echter niet omdat de beide achterhoe des goed in elkaar zaten. Werd er eens gemist dan was er altijd doelman Fridrichs die onheil voorkwam. Jongens ga zo door. Jullie zijn op de goede weg. Holten E4-Eversberg El 0-2 Aanvankelijk hadden de jongens van Holten E4 nogal praatjes en dachten de wedstrijd gemakke lijk te kunnen winnen, omdat het alftal van Eversberg slechts vier jongens telde en de rest al lemaal meisjes waren. Hoewel deze meisjes wel wat ouder wa ren, was het toch een gelijk op gaande wedstrijd. In de achter hoede van Eversberg speelde een der meisjes een voortreffe lijke wedstrijd. Zij alleen kon de aanvallen van Holten staande houden en wist bovendien voor rust nog 0-1 te scoren. De tweede helft was wederom een gelijke strijd. De iets grotere meisjes konden echter harder schieten. Eindstand 0-2. Enkele spelertjes van Holten wilde met de rust vervangen worden, om dat zij toch wat bang werden voor de meisjes. push door P. de Reuver kwam heren Vet. A. in het bezit van het enige Holtense doelpunt. De einduitslag 1-5 tegen EHV is wat vertekend, daar een 1-2 stand een betere verhouding zou hebben weergegeven. Wedstrijdprogramma 24/25 sep tember: Jeugd/jongens: Bully D2-Holten Dl aanvang 11.45 uur; Almelo B2-Holten BI aanvang 13.00 uur, vertrek om 12.15 van O.A.D. Meisjes: Holten Dl vrij; Almelo A2-Holten Al aanvang 11.30 uur. Senioren heren: Haackey 1-Holten 1 aanvang 14.30 uur. Veteranen: Bully B-Holten A aanvang 10.30 uur; PW B-Holten B aanvang 11.00 uur. Trainingsschema 24 september a.s.: 9.15-10.00 uur: training meisjes A; 10.00-10.45 uur: training jon gens B; 10.00-11.00 uur: training meisjes D door G. van Loenen; 10.45-11.30 uur: training aj\e se nioren. De training voor meisjes A, jon-t gens B en alle senioren zal ge- I schieden onder leiding van een ervaren trainer, t.w. de heer R. Westers. Wij verwachten daarcm I dat iedereen aanwezig is. De normale training om 14.00 uur I op eigen initiatief blijft bestaan. Meisjes D traint tevens iedere maandagmiddag van 16.00-17.00 uur. SOS 3 - Holten 7 aanvang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur De Zweef 10 - Holten 8 aanvang 10.30 uur, vertrek 9.30 uur Holten 9 - Hector 6 aanvang 10.00 uur Omhoog 5 - Holten 10 aanvang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur S.O.S. 8 - Holten 11 aanvang 10,00 uur, vertrek 9.09 uur Holten 12 - Haarle 6 aanvang 10.30 uur JUNIOREN Holten A 1 - Hector A 1 aan vang 3.45 uur S.O.S. A 2 -"Holten A 2 aan vang 2.30 uur, vertrek 1.45 uur Holten B 1 - S.V.V.N. B 1 aan vang 2.00 uur DES B 2 - Holten B 2 aanvang 2.30 uur, vertrek 1.45 uur Haarle C 1 - Holten C 1 aan vang 2.00 uur, vertrek 1.15 uur Den Ham C 2 - Holten C 2 uanvang 1.00 uur, vertrek 12.00 uur Holten C 3 - Almelo C 2 aan vang 3.00 uur Holten C 4 - Twenthe C 3 aan vang 1.30 uur PUPILLEN Holten D 1 - Excelsior D 1 aan vang 10.00 uur Holten D 2 - Excelsior D 2 aan vang 10.00 uur Excelsior D 3 - Holten D 3 aan vang 11.00 uur, vertrek 10.30 uur Blauw Wit D 2 - Holten D 4 aanvang 11.00 uur Holten E 1 - S.V.V.N. E 1 aan vang 10.00 uur Delden E 1 - Holten E 2 aan vang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur Delden E 1 - Holten E 2 aan vang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur DES E 2 - Holten E 3 aanvang 10.00 uur, vertrek 9.15 uur Holten E 4 - S.V.V.N E 4 aan vang 11 00 uur Eventuele afmelding voor vrij dagavond 7.flQ uur bij je leiders. Holten A2 - SD0L A2 In een redelijk gespeelde weds trijd heeft het A2-team haar tweede zege behaald en behoort zowaar met haar doelcijfers (14- 7) tot de kopgroep. Voor rust was Holten een steeds aanval lende ploeg, waarbij door het gehele elftal hard werd gewerkt, zodat de ruststand van 4-0 de verhouding goed weergaf. Enkele goed opgezette aanvallen werden helaas onderbroken door de bui- tenspelval van' de Luttenbergers, waar de Holten voorhoede nogal eens in liep. In de tweede helft liep het niet* meer zo gesmeerd en speelden de jongens niet meer zo gecon centreerd. Toch slaagden zij er in de score tot 7-0 op te voeren. Hieraan hadden alle voorhoede spelers hun deel bijgedragen. De SDOL'ers wisten de eer nog te redden, ook al zat er een bui tenspel „luchtje" aan dit doel punt. De overwinning was ruim verdiend en wellicht gelukt het A2 a.s. zaterdag weer een of twee punes te behalen tegen SOS A2. Wij verwachten wel wat meer tegenstand, gezien de behaalde resultaten van SOS. (Uitslag 7*1) voor Holten A2). GFC BI - Holten BI In een minder goed gespeelde eerste helft, waarin de verdedi ging nogal eens blunderde moest Holten BI toezien dat GFC reeds in de 15e minuut een voorsprong nam. Hierbij werd GFC wel geholpen door de scheidsrechter die GFC een vrije trap toekende na vermeend hands maken. Na de thee tapte Holten uit een ander vaatje en werd GFC met de rug tegen de muur gedrukt. Er ontstonden- hachelijke momenten voor het GFC-doel. Echter door gebrek aan een „afmaker" duurde het nog tot de 20e minuut voor het einde dat een GFC-speler in de verwarring de bal in eigen doel schoot. GFC was geheel van streek, maar tot ieders verba zing greep Holten de kans om te winnen niet. Met nog drie minuten te spelen kreeg Holten BI niet de kans om de overwin ning te behalen omdat de scheidsrechter een duidelijk ge val voor een strafschot over het hoofd zag. (Uitslag 1-1). Holten B2 - SVVN B2 Een leuke wedstrijd met een ruststand van 0-0. Na de thee kwam er wat meer leven in de voetbal-brouwerij. Via een stand van 1-0 en 1-1 werd het uitein delijk 3-1 in het voordcel van Holten B2. De jongens van Hol ten B2 spelen leuke wedstrijden en hebben al een paar weds trijden gewonnen. Holten Cl - De Zweef Cl Een in de eerste helft overwe gend sterker spelend Holten nam een verdiende 2-0 voor sprong. Eerst was het de rechtsbuiten die na goed door zetten van onze middenvoor de bal in een leeg doel kon werken. Hierna was het de beurt aan de middenvoor, die een voorzet van rechts op uitstekende wijze in schoot. Na rust een gelijkopgaande wedstrijd. De Zweef kwam ech ter op gelijke voet door twee vrije trappen van grote afstand in te schieten. Kort voor het eindsignaal werd het toch nog 3-2 in het voordeel van Holten, toen een der middenvelders de bal uit een doelworsteling reso luut tegen de touwen knalde. Gezien het spelverloop een cor recte uitslag. (Eindstand 3-2). Holten C2 - Excelsior C3 Een met veel inzet spelend Hol ten C2 heeft een 2-0 overwinning behaald op Excelsior. De gehele wedstrijd door had Excelsior een overwicht, maar enkele gevaar lijke counters zorgden voor veel gevaar van Holten. Uit een van deze counters wist PuX Kevel ham te scoren. Excelsor bleef aandringen maar kon geen bres slaan in de sterke, C2- verdediging van Holten. Het werd zelfs nog 2-0 door Bert Zaterdag 10 september jl. deden een 15-tal jongens van de sv Holten mee aan de clubkampioens chappen voor ploegen. De deelname was bijzonder groot. Er waren o.a. deel nemers uit Hoogeveen, Hengelo, Dieren, Wage- ningen en Rotterdam. Jansin. Deze uitslag betekende Jammer was het dat het de eerste overwinning voor Hol ten en de eerste nederlaag voor Excelsior. Luctor C - Holten C3 Deze wedstrijd had een zeer vreemd scoreverloop. Twee ver- dedigingsfouten leverden in de eerste helft een 2-0 voorsprong voor Luctor op. Na een zgn. „donderspeech" in de rust begon de Holtense doelpuntenmachine eerst te draaien. Het was Gert- Jan die de score opende. Na dit eerste doelpunt was alle weers tand gebroken en liep de score zelfs uit tot 7-2. Een compliment aan het elftal door zijn vecht- lucht, vooral aan de achterhoe de, die zich na een zwakke eerste helft uitstekend herstelde. Overige uitslag: Enter Vooruit Al - Holten Al 6-0 weer niet meewerkte. Het was erg winderig en in de loop van de middag be gon het ook nog te rege nen. Toch werden er in dividueel enkele goede prestaties geleverd. In het eindklassement bereikte Holten de zesde plaats met S513 punten. Energie-Rotterdam werd winnaar met 7441 punten. De individuele prestaties waren als volgt: Jongens D Hoogspringen 1000 m. Balwerpen A. Dollekamp 120 m. (6) G. Masselink 115 m. (8) H. Veenstra, 105 m. (9) M. Markvoort 100 m. (11) A. Broekmaat 100 m. (13) E. Lammers P v. Heun Jongens B G. Willems H. Hoekstra E. Schippers J. Masselink Jongens C D. Schippers E. Stegehuis Kogelstoten 7.18 m. (16) 6.87 m. (19) 7.82 m. (14) 3 35.e min. (5) 38 00 m. (13) 3.57.6 min. <13)44.00 m. (8) 3.51.4 min. (11) 13 2 sec. 14.5 sec. 32.00 m. (22)13 8 sec. 4.15.8 min. <17) 33 50 m. (20)12.4 sec. 37.00 m. (16) 14.4 sec. 100 m. 1500 m. Verspringen 14.0 sec. (19) 4.80 m. 13.8 sec. (17) 5 32 8 min. (17) 4 50 m. 5 25 2 min. (14) 4,23 m. 13.3 sec. (9) 5.30.7 min. <16» Kogelstoten 100 m. 1500 m. Verspringei 8.58 m. (5) 14.7 sec. (19) 5.33 9 min. (13) 8.22 m. (7) 5.44.8 min. (17) 4.15 m. W. v.d. Noord 6 17 m. (15) 16.1 sec (31)

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 5