Tennisclub „Holten" clubkampioen 1977 Zwemvierdaagse gaat dinsdag van start Vertrouwen en spanning bij de SV Holten Uitvoering Sï „BATO" in sporthal ,,'t Mossink" „PROGRAMMA JUNIOREN EN PUPILLEN SV „HOLTEN" Blauw Wit ontvangt Denekamp Veel wijzigingen in TVB-pupillen voetbal Eerste dame bij Schaakclub „Holten Blauw Wit" winnaar Heuvelrugtoernooi Negende plaats Rietvoorn-jengd Zaterdag 26 november rr Competitie programma Blauw Wit '66 füil&g. w Medaille-uitreiking Qriënteringsrit SV „Holten" senioren oefenprogramma Blauw Wit pupillen A± naar toenooi SV „Holten" Blauw Yi' it 3- Vesos 5 4—2 Allard van Bruggen-jeugdtoernooi HOLTENS NIEUWSBLAD - 26 AUGUSTUS 1977 - PAGINA 5 Clubkampioenen 1977: Renée Heiting, dames enkel A, Ellen Verburg. dames enkel B. Robert van Iddekinge, heren enkel A. Cees van Geerestein. heren en kel B. Renée Heiting en Moni que Durieux, dames dubbel. Ar jen Beekman en Robert van Id dekinge. heren dubbel. Monique Durieux en Robert van Iddikm- ge, gemengd dubbel. De spanning is voorbij. Na ruim een week van hoogte- en diep tepunten, van regen en weinig zon. van gemiste kansen en dubbel-fouten, zit het er weer op: de clubkampioenen zijn be kend. De Technische Commissie heeft, na het improviseren met plaat singen en toernooischema's. in versterkte mate moeten impro viseren om tussen de regenbuien door de talloze wedstrijden te laten spelen. Gelukkig kon tij dens de weekends het volledige programma worden afgewerkt. Verrassingen? Niet zo veel. maar enkele opmerkelijke partijen en uitslagen mogen niet onvermeld blijven. Daarom per kampioens chap enige impressies: Dames enkel A Voor de derde keer in successie behaalde Renée Heiting de titel en ze mocht de wisselbeker de finitief mee naar huis (dat is Twello sinds kort) nemen. Zich zelf althans uiterlijk zeer be heersend heeft ze het in de fi nale tegen Dixy van den Assem toch nog even zwaar gehad. Toen ze in de derde set met 2-0 achter kwam, realiseerde ze zich dat het op die manier niet zou lukken. Daarna vlogen de ballen weer strak over het net en werd geen game meer toegestaan. Met haar tweede plaats zorgde Dixy voor een verrassing, want de TC had haar een derde plaats toegedacht. Dames enkel B Op indrukwekkende wijze heeft Ellen Verburg met uiterst solide slagen de titel in deze klasse voor zich opgééist. Eerst scha kelde ze Diny Kramer uit en in de finale won ze in twee sets van de als eerste geplaatste An neke Hovingh, die trouwens op een sterk toernooi kan terug zien. Volgend jaar verwacht ik dat El len samen met Cees van Ge erestein in de gemengde dubbels een belangrijke rol zal spelen. Heren enkel A Zaterdag zorgde Martin Beek man ervoor dat de finales van 1975 en 1976 niet zouden worden herhaald: hij schakelde in een drie-setter Dick Hovingh uit. Dick kon (mogelijk vanwege de gladde baan als snelle starter wat extra gehandicapt?) niet in zijn spel komen Martin had zich redelijk in bedwang en vol deed aan de verwachting van velen. Hoewel, tegen Wim Dog- terom was er niet zoveel meer nodig geweest om zeer snel uit het toernooi te verdwijnen! Ro bert van Iddekinge won snel van Arjen Beekman in de halve finale. Iedereen verwachtte een enerverende finale' Robert-Mar tin. Het is niet gebeurd. Martin sloeg praktisch al zijn forehands in het net. Af en toe een mee sterlijke passeerslag. maar te weinig om de finale echt aan trekkelijk te maken. Eerlijk is eerlijk. Robert is momenteel onbetwist onze sterkste speler. Hij won drie finales. Proficiat! Heren enkel B Als iemand nog getwijfeld mocht hebben, dan heeft Cees van Geerestein op een duidelijke manier getoond dat alleen hij aanspraak kan maken op de ti tel in het heren B-toernooi. Met vaste hand, vooral voorhand, stond hij nauwelijks toe dat zijn tegenstanders punten scoorden., Zelfs Tamme Keestra. ook een zeer degelijke speler, kwam niet verder dan twee gewonnen ga mes in de finale (die trouwens voor Tamme op een wel zeer vroeg tijdstip moest worden ge speeld). Elke opmerking over de tech niek van Cees van Geerestein is niet ter zake, zolang je tactisch in staat bent jonge spelers, tot en met academisch gevormden. als beginnelingen op de baan te laten staan Volgend jaar word je geplaatst in de A-poule, Cees! GEMENGD DUBBEL Robert en Monique hebben la ten zien dat de uitslag van 1976 geen toeval was. In een rege lmatige party werden Renee en Arjen verslagen. Monique's fore hand was sterk en Robert s op slag vaak niet te stoppen. Veel goed tennis dus, maar omdat Renee en Arjen niet in hun spel kwamen, toch een finale zonder spanning. Dames dubbel Hier geen enkele verrassing. Monique en Renee wonnen rege lmatig hun partijen, tot en met de finale tegen Wil van Geel en Dixy van Assem. De uitslag in dit toernooi is de enige die overeenkomt met de plaatsing van de T C. Maar goed. volgend jaar is er meer materiaal voor handen om tot een betere plaat- sing te komen. Bovendien heb ik begrepen dat enkele TC- leden een cursus mogen volgen die ten doel heeft de cursisten een systeem te leren dat ge grond is op de gedachte dat het plaatsen van spelers te maken heeft (in sterke mate) met het vermogen van de spelers de bal zodanig te plaatsen dat hij voor tegenstanders moeilijk is terug te slaan. Heren dubbel Het stond nog te gebeuren. De laatste finalepartij zou vuurwerk te zien geven, iedereen zat erop te wachten. Toen Dick Hovingh, hoofdscheidsrechter, het start sein gaf verliepen er zeven mi nuten: 6-1 voor Robert van Id dekinge en Arjen Beekman te gen John van den Assem en Martin Beekman. Gelukkig be gon het toen te regenen en konden John en Martin door Gerard Kraay worden behan deld Bovendien zag ik dat voorzitter Cees van Geel Robert en Martin even apart nam. La ter hoorde ik iets overMaar wat er ook allemaal gebeurd mag zijn, opeens was het er weer. Het. de spanning, de sfeer waarin de lijnrechter een bal „uit" geeft, terwijl iedereen hem „in" ziet. De tweede set voor John en Martin Als Martin merkt dat Beekman sr er is („kom op. Mart!") slaat hij twee aces achter elkaar. Merkwaardig hoe verschillend de aanwezigheid van ouders uit werkt of uit kan werken op de prestaties van sommige spelers en speelsters. Derde set: Robert en Arjen hebben vast en zeker niet ge wild dat het zover zou komen: 7-6 achter en Martin de opslag (Waarom zei Beekman sr. toen niets? Was het om Arjen te spa- Tijdens de eerste schaakavond van het nieuwe seizoen kon de schaakclub drie nieuwe leden verwelkomen. Dit waren mej El len Klaassen. die als eerste echte dame lid werd ivoor niet schakers elk schaakspel heeft twee dames) en de heren G A Brands sr en Wim Rietman Wegens studieredenen bedank ten de heren H A. Koers en Hugo van de Ende Het pupillenuurtje is ook van start gegaan met. als eerste twee Erik Baltes en Mark Koelemay Dit uurtje dat elke maandag om zeven uur begint, is voor jeug dige schakers, dus mocht u er voor voelen om uw kinderen schaken te laten leren of uw kinderen zich verder in de schaaksport te laten bekwamen, dan kan iedereen elke maan dagavond terecht. TOERNOOI Op donderdag 1 september wordt er een schaaktoernooi ge ren?). Martin verloor zijn service en toen was de wedstrrijd bijna bekeken. Het publiek was dank baar. Dit was de finale waarop was gewacht Prijsuitreiking De enige verrassing was de be ker die Joost Boer in ontvangst mocht nemen vanwege het niet-spelen. Opmerkelijk toch hoe bepaalde figuren, zelfs als ze werkelijk niets hebben gedaan, toch weer voor het voetlicht worden gehaald. Nu kijkt Joost bij dergelijke gelegenheden altijd erg leuk en iedereen gunt hem dan ook wel de niet-verdiende hulde. Alle B-spelers moeten volgend jaar in A uitkomen, behalve de genen die de voorronden niet gehaald hebben. Het waren fijne tennisdagen. Toen ik uiteindelijk het tennis park („noupark") verliet, zei iemand tegen me of ik me nu niet leeg voelde. Nee, zei ik. want er zijn nog andere belang rijke zaken op de wereld, al zou je dat soms niet zeggen temid den van dat tennisvolkje. UITSLAGEN Dames enkel A: le ronde: M. Durieux-H Redeker 7-5. 6-3: R. Bogers-J. Pfeffer 6-0. 6-1: halve finale: M. Durieux-D. v d. Assem 3-6. 7-5, 0-6; R. Bo- gers-R. Heiting 7-5, 1-6, 3-6; fina le: D v.d. Assem-R. Heiting 1-6, 6-3, 2-6. Dames enkel B halve finale: D. Kramer-E. Verburg 7-9, 6-4, 4-6; finale: A. Hovingh-E. Verburg 0-6, 6-7. Heren enkel A: 2e ronde: M. Beekman-W. Dogterom 6-3, 4-6, 6-4; halve finale: A. Beekman-R. van Iddekinge 2-6. 1-6; M. Beekman-D. Hovingh 4-6. 7-6. 6-3; finale: M. Beekman-R. van Iddekinge 2-6. 1-6. Heren enkel B le ronde: D Houwen-J. Kramer 7-5. 6-3; C. van Geerestein-J. Schuchard 6-0. 6-2: K. Brouwer-R. Willemsen 6-0. 6-2: J. v.d. Assem-W. Fok- kema 6-3. 6-2; P van Iddekin- ge-H. Muizenbelt 6-1. 6-2: 2e ronde: C. van Geerestein-J. Jan sen 6-2. 6-0: J v.d. Assem-P. van Iddekinge 6-4. 6-4; D Hou- wen-G. de Roos 6-3, 2-6. 6-1; halve finale: J. v.d. Assem-T. Keestra 6-7. 1-6; C. van Geeres- tein-D. Houwen 6-3. 6-0; finale: C. van Geerestein-T. keestra 6-1, 6-1;. Dames dubbel: halve finale: D. v.d Assem/W. van Geel-P. v.d. Assem/M. Bontje 6-2. 6-3: R. Bogers/A. Hovingh-M. Du- rieux/R. Heiting 3-6. 1-6; finale: D. v.d. Assem/W. van Geel-M. Durieux/R. Heiting 4-6, 2-6 He ren dubbel: 2e ronde: A. Beek- man/R. van Iddekinge-W. Dog- terom/P. Naayer 6-4, 6-7, 10-8; C. van Geerestein/P. van Iddekin- ge-R. Lefèbre/B. Pfeffer 6-1, 7-5; halve finales: J. v.d. Assem/M. Beekman -C van Geel/D. Ho vingh 6-3, 2-6, 7-5; C. van Ge erestein/P. van Iddekinge-A. Beekman/R. van Iddekinge 2-6, 4-6; fianle: J. v.d. Assem/M. Beekman-A. Beekman/R. van Iddekinge 1-6. 6-3. 7-9. Gemengd dubbel: 2e ronde: R. Hei ting/ A. Beekman-J. Dogte rom/J vd. Assem 6-2. 6-1; A. Nauta/H. ten Kampe-W. van Geel/C. van Geel 0-6. 1-6; D v.d. Assem/M. Beekman-J. Pfeffer/D. Houwen 6-3, 6-1; halve finale: R. Heiting/A. Beekman-W. van Ge el/C. van Geel 6-1, 6-4; M. Du rieux/R. van Iddekinge-D. v.d. Assem/M. Beekman 7-5. 6-3; fi nale: R. Heiting/A. Beekman-M. Durieux/R. van Iddekinge 3-6, 3-6. Na een serie regionale vergade ringen heeft de TVB besloten een aantal wijzigingen aan te brengen in de bepalingen pupil lenvoetbal, met als doel de ad ministratieve afwikkeling na ge speelde wedstrijden te vereen voudigen. Wedstrijdformulieren Op de bekende wedstrijdformu lieren kunnen de namen en lid nummers van deelnemende spe lers in den vervolge achterwege worden gelaten, evenals de in het verleden benodigde handte keningen van de leiders en scheidsrechter Vermelding van klasse, afdeling en competitie nummer (b.v. DI-801). naam van de vereniging, datum, gespeelde wedstrijd en vermelding van de uitslag is voldoende. Indeling Het pupillenvoetbal is thans in gedeeld in drie groepen, t.w. Groep D - 10-11-jarigen Groep E - 8-9-jarigen Groep F - 6-7-jarigen. Wisselen Nieuw in het pupillenvoetbal is ook dat gedurende de wedstrijd een onbeperkt aantal spelers mag worden uitgewisseld, doch een team mag uit niet meer dan 15 spelers bestaan, terwijl een maal vervangen spelers niet op nieuw in het veld mogen worden gebracht. Tijdens wedstrijden is het ge bruik van een leren bal nr. 3 of een lichte bal nr. 4 verplicht. PROGRAMMA Resp klasse, wedstrijd, aanvang en vertrek: D19 (819) Blauw Wit Dl-Sp. Rijssen Dl 10 uur; DD7 (837) Sp Rijssen D2-Blauw Wit D2 10 uur. 9.30 uur; E27 (877) Blauw Wit El-Nijverdal El 10 uur, EE6 (896) Excelsior E3-Blauw Wit E2 10 uur, 9.30 uur. Op dinsdag 30 augustus a s. gaat de Tweede Hol- tense Avondzwemvier- daagse van start. Naar het zich thans laat aan zien zal het record-aantal van ca. 500 zwementhou- siastelingen op deze eerste avond een duik nemen in het verwarmde water van zwembad Twenhaarsveld voor het afleggen van de eerste 500 meter. Zoals bekend mogen de jongste (t/)m 10 jaar) en oudste (60 jaar en ouder) deelnemers vol staan met de helft van deze afstand, dus 250 me ter per avond. De deelnemers kunnen starten vanaf 18.00 uur In verband met de zeer grote groep jeugdige deelnemers tot en met ca. 14 jaar. die allen tussen 18 OO en 19.00 uur worden verwacht, wordt individuele oudere deel nemers geadviseerd iets later aan de start te komen. Men heeft dan nog voldoende tijd om de vereiste afstand te zwemmen: pas om 21.00 uur moet iedereen klaar zijn. De ervaring heeft ge leerd dat het zwemmen van de 250 of 500 meter maximaal 30 minuten in beslag neemt. Aanmelden nog mogelijk Hoe meer zielen, hoe meer vreugd. Dat vindt de organisatie ook en daarom heeft men de aanmeldingstermijn verlengd tot en met 29 augustus Zelfs is aanmelden aan de start op 30 augustus ook nog mogelijk, maar in dat geval kan de orga nisatie niet garanderen dat die laatkomers al direct na afloop van de zwemvierdaagse hun medaille in ontvangst kunnen houden met de schaakclub „Pal- las" uit Deventer en de schaak club uit Olst. Willen de leden deze avond re serveren? COMPETITIE De competitie start maandag 5 september. In de eerste weds trijd komen de volgende dame en heren aan bord: A. J. C. Brands-W van Oyen, mej. E. Klaassen-J van Dalen jr., J. C. Roele-H. van Beek, D. A. v.d. Knaap-W A. Klaassen. J van Dalensr -E J Gervedink Nijhuis, J. E. Scheperman-H Roelofs. ??o_T. van Oyen. G A. Brands sr-W. G Blits. G J Krom- man-B Beyer. B. van Beek-J. van Calcar. Dit is tevens de indeling in groepen voor de eerste helft van de competitie, waarbij de krach ten zo eerlijk mogelijk zijn ver deeld. Veel succes! De S.V. Holten gaat met ver trouwen de op 4 september be ginnende voetbalcompetitie te gemoet. Met vertrouwen, maar toch ook met spanning, wat het eerste elftal betreft. In de selec tie is Henri Bronsvoort, die een jaar in verband met zijn studie in Groningen afwezig is ge weest. weer teruggekeerd. Voorts is er een nieuwe aan winst, namelijk Joop Hondelink, die van Daventria is gekomen. Jan l'dink heeft zijn plaats in deze selectie niet kunnen hand haven. maar komt nu uit in een van de lagere seniorenelftallen. Er is al druk getraind door verschillende voorwedstrijden. Aan de gewone competitie gaat nog een bekerwedstrijd vooraf op dinsdag 30 sugustus, waarbij Holten uit speelt tegen Rood Zwart. Deze bekerronde wordt geen volledige maar een halve competitie. Jan Bulteel traint het le, 4e en 5e elftal. Holten heeft een tweede trainer aangesteld in de persoon van Herman Mensink uit Goor, die de training van het 2e en 3e elftal voor zijn re kening neemt. Hij zal zich in het bijzonder belasten met de begeleiding van het 2e elftal, zoals Bulteel dat bij het le elf tal doet In de afdeling Twente, de vroe gere TVB, komt de S V Holten verder uit met 11 seniorenelftal len. 8 junioren- en 8 pupillen- teams en niet te vergeten het dameselftal. Voor hen begint de competitie op 3 en 4 september Behalve voor een paar lagere elftallen, waarin spelers van rij pere leeftijd uitkomen, beschik ken alle elftallen over een bege leider De z g. veteranen hebben zich de jaren door altijd al zelf begeleid. Ook de supportersvereniging zal op haar wijze de S V. Holten weer begeleiden in het komend seizoen Daarover volgen nog nadere berichten. De sportvereniging „BATO" is voornemens op zaterdag 26 no vember as. een uitvoering te organiseren die zal worden ge houden in sporthal 't Mossink. Tijdens deze uitvoering zullen met name alle jeugdleden, ad- spirant leden en enkele senioren in de gelegenheid worden ge steld het beste van hun spor tieve kunnen aan het Holtense publiek te tonen. Ter voorbereiding van deze uit voering zal het gehele trainin gsprogramma voor alle deelne- nemen (hoewel daar natuurlijk wel alle mogelijke moeite voor wordt gedaan) Aanmeldingsformulieren zijn nog verkrijgbaar aan de kassa van het zwembad, op het gemeente huis. afd. sportzaken, op het VVV-kantoor en bij de beheerder van sporthal 't Mossink. Randgebeuren Ook voor en na het zwemmen kan men zich op het zwembad- terrein vermaken. Zo is er voor de kinderen gelegenheid om voor een paar kwartjes een po ny rit te maken, waarvan de op brengst ten goede komt aan de Stichting Paardnjden Gehandi capten Holten. Verder is de Ne derlandse Hartstichting aanwe zig met een informatiestand en verzorgt de zwemclub enkele ac tiviteiten, zoals balgooien en doelschieten. Onder de deelne mers wordt een aantal originele zwemvierdaagse-T-shirts verloot. De zwemvierdaagse-organisatie heeft Albert Mol gevraagd aar een aantal deelnemers de me daille uit te reiken. Deze heefi via een tussenpersoon in prin cipe toegezegd te zullen komen maar de organisatoren wachter nog op een definitieve bevesti ging. Naast het bovengenoemdt randgebeuren wordt op de laat ste avond bovendien een bloe menkraampje verwacht (zoda familieleden de deelnemers dii de zwemvierdaagse hebben vol bracht met een bosje bloemei kunnen huldigen). Na d medaille-uitreiking zorgt ee; bandje bij de kantine voor vrc lijke muziek. Toeschouwers Toeschouwers zijn natuurlij van harte welkom. De toegam sprijs is daarom zo laag mog lijk gehouden: twee kwartjt voor personen van 13 jaar ouder en, één kwartje voor t jeugd tot en met 12 jaar. De Holtense MAC "De Holter- berg" organiseert zondag 28 au gustus een oriënteringsrit voor gevorderden en beginners (sport en tourklasse) De rit van plm. 40 km, die is uitgezet op Hol- tens grondgebied biedt volop ge legenheid om te genieten van de natuur in na-zomerse tooi o.a. rijk bloeiende heide De start is vanaf 2 00 uur bij clubhuis "De Biester" in de Stationsstraat. HOLTEN 3 - SALLAND1A 3 aanvang: 11.45 uur HOLTEN 4 - DE TUKKERS 3 aanvang: 10.00 uur NIJVERDAL 3 - HOLTEN 5 aanvang: 10.00 uur, vertrek: 9.00 uur HOLTEN 6 - HAARLE 4 aan vang. 10.00 uur HAARLE 8 - HOLTEN 8 aan vang: 10.00 uur, vertrek; 900 uur HOLTEN 9 - HAARLE 9 aan vang: 10.00 uur HOLTEN 10 - HAARLE 10 aan- vanglO.OO uur HAARLE 6 - HOLTEN 11 aan vang: 1000 uur, vertrek: 9.00 uur HOLTEN 12 - HAARLE 7 aan vang: 10.00 uur Zaterdag 27 augustus a.s. (mor gen) neemt het Blauw Wit pupil- lenelftal Al deel aan het door de S.V. Holten georganiseerde voetbaltoernooi, hetwelk zal worden gehouden op Meermans kamp De Blauw'Witters dienen om 11.45 uur op het terrein aanwezig te zijn. Het programm is als volgt: 12 OO uur Blauw Witr-Vroom- shoopse Boys; 13.20 uur Hee- ten-Blauw Wit; 14.40 uur Blauw Wit-Excelsior. Blauw Wit 1-Denekamp 1 14 uur; Blauw Wit Bl-MW '69 BI 10 uur; Twenthe C3-Blauw Wit C2 14.30 uur, vertrek 13.45 uur; Blauw Wit Cl is vrij. Woensdag 31 augustua Blauw Wit Al-Oranje Nassau A2 18.45 uur. Nieuwe trainigstijden: Cl donderdagavond 18.45-19.30 uur C2 maandagavond 18.00-18.45 uur. OEFENPROGRAMMA Zaterdag 27 augustus Almen 1-Blauw Wit 2 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Almen 2-Blauw Wit 3 14 30 uur. vertrek 13 30 uur: Vesos 8-Blauw Wit 4 12.30 uur, vertrek 1145 uur; Daarle 3- Blauw Wit 5 1615 uur, vertrek 1515 uur; Vesos 9-Blauw Wit 6 14.30 uur, vertrek 13.45 uur. Blauw Wit 3 dat zaterdag zijn tweede oefenwedstrijd speelde, blijkt een goed team te worden. Aantredend tegen Vesos ging men niet sterk van start en gin gen vele goede kansen verloren. Hierin kwam verandering toen Stam de bal scherp voortrok en Maneschijn beheerst scoorde (1- 0) Na rust werd deze score door Stam en Aanstoot vergroot tot 4-0 Door het uitvallen van Ge- rards moest Blauw Wit met tien nian de wedstriid uitspelen en hiervan maakte vesos dankbaar gebruik en beperkte de score tot ff ff ff Door in de finale met 2-0 te winnen van Sportlust 1 (Vroomshoop) heeft "Blauw-Wit", evenals het vorig jaar, het door. de WV Nijver- dal georganiseerde "Heuvelrugtournooi" gewonnen Na een kwartier kwam Blauw Wit door Wim Klein Nagelvoort op 1-0 Het doelpunt ontstond toen een tegen de uitgelopen keeper opgeschoten bal toch weer in het bezit kwam van genoemde speler die geen fout maakte. Ook in de 2e helft waren de partijen volledig aan elkaar gewaagd. Tien minuten voor tijd kwam Blauw Wit op 2-0 door Richard Beldman die een* vrije schop (Klein Nagelvoort werd binnen de 16 meter "gemangeld") benutte. Aan het "Heuvel- rugtoornooi" werd verder nog deelgenomen door S C. Daarle 1 en Nij verdal 1. mende groepen van S.V. BATO. vanaf heden, strak worden ge programmeerd. hetgeen inhoudt dat wekelijks een stapje verder zal worden gezet op de weg die moet leiden naar een allround uitvoeringsprogramma Het is duidelijk dat zich tussentijds aandienende nieuwe leden moei lijk zijn in te passen in dit, planmatige oefenprogramma Voor nieuwe leden staat de ko mende week nog gelegenheid tot inschrijving open. willen zij ze ker ziin van deelneming aan ge noemde uitvoering Alle inlich tingen 's avonds telefoon 2000 Voor de 4e achtereenvolgende keer organiseert de sv "Holten" het "Allard van Bruggen" toer nooi voor A-hoofdklasse junioren en D-pupillen elftallen Aan dit toernooi op zaterdag, 27 augus tus nemen negen clubs deel. De eerste wedstrijden worden ge speeld om 12 00 uur, terwijl de finalewedstrijden om 16.00 uur zijn gepland. Gezien de in schrijvingen van bekende clubs. BLAUW wit zal het in de eerste wedstrijd van de competi tie 77-78 thuis moeten opnemen tegen S C Denekamp 1 De gas ten zijn altijd heel lastige tegen standers voor de Blauw Witters geweest en het zal zeker moeite kosten om de beide puntjes thuis te houden Aanvang van de wedstrijd 14.00 uur. als o.a. Oranje Nassau (Almelo). Exselcior (Rijssen), Ga Ahead (Deventer), en het plaatselijke Blauw Wit (pupillen) kan een goed toernooi worden verwacht. In beide groepen moeten de Holten-spelers de wisselbeker verdedigen. De spelers van de organiserende vereniging te weten Holten Al, Holten Dl, en de reserve elftal len Holten A2 en Holten D2 moeten om 11 30 uur aanwezig zijn op "Meermanskamp. Wilt u een middagje leuk Junio ren en pupillen voetbal zien kom dan even aanwippen op "Meermanskamp" Henry Thalen. Herman ten Vel de, Gerard Zoetbrood, Herman Stukker en Diana Nijenhuis die namens de H S V "De Riet hoorn" in het Overijsselskanaal bij Almelo deelnamen aan de viswedstrijd om het clubkam pioenschap Oostr Nederland he' ben met het behalen van de plaats een verdienstelijk ree taat behaald. Er namen aan wedstrijd 45 verenigingen de

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 5