Raad akkoord met tariefswijziging aigem. begraafplaats RAAD HAD MOEITE MET VERHOGING GASTARIEVEN Fiuieclik kaipl«enschap „Minloneile" SCHAAKCLUB HOLTES GitMijven kandidatenlijst verliezingen had geen consequenties bij teiling van de stemmen Bloeien blijven Fraktieleider J. Warrink (Gem. Bel.) zingt wederom liedjetraagheid in beleid Uitstekende prestaties Holtense atleten - P.V. „Snelle Wieken" Door misverstand PTT Wordt vervolgd? HOLTENS NIEUWSBLAD - 17 JUNI 1977 - PAGINA 13 Bij behandeling van het voorstel van B. en W. tot vaststelling van de verordening beheer en gebruik algemene begraafplaats, alsmede de heffing voor het ge bruik, zei de heer A. J. Nijkamp (C. D. A.), tijdens de j.l. dinsdag gehouden raadsvergadering, in het verleden het onderwerp be grafenisrechten aan de orde te hebben gesteld omdat de vast stelling daarvan van zeer oude datum is (1963) en inmiddels een umengalerij is gekomen waarvoor in die tarieven niet was voorzien. Nadat hij had verklaard de nieuwe tarieven beslist redelijk De prachtige wisselbeker werd door voorzitter Van Calcar aan kampioen Van der Knaap uitge-1 reikt. Vlucht Compiegne. Afstand 407 km. Aantal duiven 144. Los sing 6.30 uur. Aankomst eerste duif: 11.35.16 uur. 1, 11, 22 G. Has9ink; 2, 3, 4, 10 R. Schaap; 5, 15, 25, 31 G. Bekkernens; 7, 14, 26, 29 H. Voortman; 8 J. Scholte in 't Hof; 9, 16, 19 Joh. Jansen; 18, 20, 21 Joh. Paalman; 23, 27 terd; 33 W. Wolf. W. Hondelink; 28, 35 G. Schui- Vlucht Corbeil. Afstand 494 km. Aantal duiven 111. Gelost 9.10 uur. Eerste duif geklokt 16.48.14 uur. 1, 8, 9, 11 R. Schaap; 2, 6, 17 G. Schuiterd; 3, 4, 19, 30 J. Scholte in 't Hof; 5, 12, 18, 20 G. Bekkernens; 7, 2 27 Joh. Paalman; 10, 28, 29 H. Kuipers; 13, 11, 23, 31 Joh. Jansen; 14, 22 G. Hassink; 24 W. Hondelink. Op dinsdag 7 juni werd de slot- ronde gespeeld van het club kampioenschap volleybal. Er was een verliezerspoule en 'n finale poule. In de verliezerspoule ontspon zich ccn spannende, gelijk- opgaande strijd tussen de teams van Ger Piek, Henneke Broers- ma en Alie Nauta. De teams van Carla van Harmeien en Herman Scholten betwistten elkaar de poedelprijs in deze poule On danks een 2-1 nederlaag in de laatste wedstrijd tegen Alie's team bezat Ger Piek voldoende punten om net als eerste te ein digen. Carla's team bleef een halve punt onder het aantal van de ploeg van Herman. Eindstand verhezerspoule: 1 Ger Piek 6'/s p 2 en 3 Henneke Broersma en Alie Nauta 6 p., 4 Herman Scholten 2'p., 5 Carla van Harmeien 2 p. In de finalepoule startte het negental van Hilda Poortman overtuigend met 3-0 tegen Anke Meerman Daarmee bleek dit team meteen het kruid verscho ten te hebben, want in de reste rende drie wedstrijden werden nog maar 2 punten (2 sets) bin nengehaald En dat was net niet. genoeg om mee te doen om de eerste plaats De twee teams die hiervoor streden waren het team van Fenny Ebrecht en het team van Martien Willemsen, de beide nummers 2 uit de voorronden In de laatste wedstrijd van de avond speelden ze 1-1 tegen elkaar waardoor de eerste prijs gedeeld moest worden Om de poedelprijs werd gestreden door Anke's team en het team van Klaas Middelink Met ruim ver schil (2 punten) distantieerde laatstgenoemd team zich van de onderste plaats. Op 6 ju«i j.l werd het schaak seizoen afgesleten met de jaar lijkse ledenvergadering in café kosterman. Ce leden-opkomst was zeer goed. Na een openings woord door onze voorzitter, de heer Van Calear, nam wedstrijd leider Van der Kamp het woord. Het komende seizoen wordt zo als het zich laat aanzien zeer druk met uitnodigingen voor toernooien te Raalte, Deventer en een snelschaakkampioenschap omstreeks Kerstmis waarvoor 'n wisselbeker beschikbaar wordt geste.'tl. Verder is besloten een wekelijk se instructieavond in te stellen voor. geïnteresseerden. Ook blij ven wij het komende seizoen meedoen met 2 teams. In 't ko mend seizoen zal worden deelge nomen aan de externe competi tie. Het le team behaalde het af gelopen seizoen een fraaie twee de piaats. Dit team zal r.ef ko mende seizoen voor moeilijkhe den komen te staan om dit re sultaat mogelijkerwijs te evena ren, wegens vertrek yan de goedt jonge spelers (studieredenen) Hugo van de Ende en Berry Bee per. Wij wensen Hugo van de Ende dan ook veel sterkte toe ir Groningen. Tot competitieleider van het 2e team werd door de vergadering de heer J. Krorn-Jijk gekozen. Hij volgt Tonny Brands op die dooi drukke werkzaamheden dit moest opgeven. Dit team, dat het afgelopen sci- zoen hekkensluiter werd, kar volgens dc verwachtingen zijr pcsitie het komende seizoen wei verbeteren, gezien de keren dat op het nippertje werd verloren Daar veel leden wedstrijderva- nng hebben opgedaan zijn dt verwachtingen dus hoopvol. Ook werd J van Dalen sr. ge prezen wegens zijn scoringsper centage in de externe competitie .ï.i. 75 pet, voorwaar een prach tig resultaat als men bedenkt dat het percentage voor het 2e team 38 pet. was. Verder werd besloten om de heer Van Calcar als contactpersoon in te schakelen om de belangen van de schaakclub te behartigen bij het bestuur van de s.v. Holten. D. A. VAN DE KNAAP KAMPIOEN Na verleden jaar achter J. W. Middelink op de tweede plaats te eindigen is Van der Knaap opnieuw, nu voor de tweede keer, clubkampioen geworden. Hij werd tijdens de ledenverga dering gehuldigd en mocht voor de tweede maal de wisselbeker in ontvangst nemen. Typerend is wel dat dit bereikt werd met 'n score die pl.m. 1 pet. lag boven die van 1976, m.a.w. het clubni veau is stijgende, een hoopvol teken dus. Brons ging naar J E. Scheper man, de jonge talentvolle twee de jaars schaker. De eindstand van de 2e periode groep: 1 J W. Middelink 10; 2 D A. v. d. Knaap 9' 3 J. E. Scheperman 71 4 B. van Beek 6' 5 E. J Gervedink-Nijhuis 5; 6 H. van Beek 5; 7 D. van Beek 5, 8 H. van de Ende 4'/»; 9 B Beyer 4; 10 W G Blits 4; 11 J v Dalen jr 2Va; 12 H. Roelofs te. Over groep 2 valt ook het nodige te zeggen. Hier werd Tonny Brands periode-kampioen Op- twee interne teams te blijven blijven spelen hoewel gewijzigd van opzet door sterke en zwak ke spelers in één team te plaat sen. Dit kwam tot stand na een zeer levendige discussie. Nu wordt de mogelijkheid geschapen dat min der sterfte spelers hun krachten kunnen meten met de sterkste spelers. Misschien leidt dit in 't volgend seizoen wel tot een ver rassing! Als nieuw lid heeft zich aange meld de heer G. Brands sr. en ook werden 2 nieuwe jeugdleden ingeschreven. Nieuwe leden kun. nen zich te allen tijde aanmelden bij de voorzitter, dhr. J. van Cal car, Canadastraat 53, telefoonnr. 2590. De s.v. Holten hoopt dat nog vele dames en heren zich als lid opgeven. Elke maandagavond wordt er gespeeld in de kantine van Meermanskamp. Laat men zich vooral niet ontmoedigen door angst niet opgewassen te zijn tegen het clubniveau. U zult merken dat prestaties snel stij gen na een paar maanden club ervaring. En wie weet wat voor schaakkracht er nog in u schuilt. De vergadering benoemde A. M. Klaassen als nieuwe verslag- schrijver als opvolger van H. T. Koelofs, wegens vertrek naar el ders. De heer Roelofs werd dank gebracht voor zijn vele en goede werk. Hij zal in de verslaggeving dan ook moeilijk te evenaren zijn. De start van het nieuwe seizoen is 22 augustus 1977 in Meermans kamp! Tot slot de eindstand kampioenschap le en 2e periode tesamen. Groep 1: 1 D. A. v. d. Knaap 19; 2 J. W. Middelink 18'/»; 3 J. E. Scheperman 13'/»; 4 B. v. Beek 12'/-; 5 H. v. Beek 12; 6 H. v. d. Ende ll'/t; 7 D. v. Beek 10; 8 J. v. Dalen jr. 79 W. G. Blits 7'/s; 10 E. J. Gervedink-Nijhui9 5 plus 9'/* uit le periode in groep 2; 11 B. Beyer 4 plus 9 uit le pe riode in groep 2; 12 H. Roelofs Groep 2: 1 A. J. C. Brands 15'/t; 2 H. A. Koers 10; 3 A. M. Klaas sen 9'/:; 4 J. v. Dalen sr. 8'/«; 5 W. A. Klaassen 8; 6 J. ten Velde 7'/:; 7 T. v. Oyen 7 alleen periode 2; 8 J. C. Roele 5'/*; 9 W. van Iyen 4 alleen periode 2; 10 G. J. Kromdijk 4; 23 H. T. Roelofs 8 alleen periode 1 in groep 2; 24 F. Flantua 5 alleen periode 1 in groep 1; 25 G. J. Snippert 5 al leen periode 1 in groep 1; 26 J. v. Calcar I's alleen periode 1 in groep 1. Tijdens het bekende vrage nuurtje, aan het slot van de j.l. dinsdagavond gehouden raads vergadering, wilde de heer E. M. van Schooten (G. B. van het College weten waarom, bij de laatst gehouden Tweede Kamer verkiezingen, met name in het buitengebied, geen kan didatenlijst bij de bewoners werd bezorgd, terwijl dit voor dien wel gebeurde. Eindstand finalepoule: 1 en 2 Fenny Ebrecht en Martien Wil lemsen 6 p3 Hilda Poortman 5 p.. 4 Klaas Masselink 3'p 5 Anke Meerman V* p Rond elf uur werden de prnzen verdeeld en werd het volleybal seizoen afgesloten Voorzitter Wim Husslage bpdankte de trai ners en begeleiders van het afge lopen seizoen Met name het vertrek van trainer De Looze (trainer van zowel de dames- als de herenselectie) werd aange haald De herenselectie gaat ko mend seizoen getramd worden door de heer Nifland. terwijl de heer Scholten de damesselectie onder zijn hoede wil nemen De eerste dinsdag van augustus neemt de training weer een aan vang. vallend hier zijn de resultaten van drie nieuwe jonge spelers var. 17, 16 en 14 jaar, nl. Wayne Klaassen en Ton en Wim van Oyen, die op resp. de 2e, 3e en 6e plaats eindigden gedurende de 2e periode De eindstand van de 2e periode in groep 2. 1 A. J C Brands 7'/»; 2 W A Klassen 7. 3 T v. Oyen 7, 4 J v Dalen sr 5te, 5 H A Koers 4; 6 W v Oyen 4; 7 A M. Klaassen 4; 8 G J Kromdijk 3. 9 J. ten Velde 2; 10 J C Roele 1 Een compliment is op zijn plaats voor de heei G J Kromdijk. hij verbeterde zijn score tov het vor t seizoen met 300 pet Dc vergadering besloot om het wed- atnjd reglement te wijzigen dooi de toevoeging Wedsti ij divider 1. eft de uiteindelijke beslissing om de competitie soepel te laten verlopen Dit t a v het tijdig spe len van interne competitiewed strijden. Besloten is ook om met MISVERSTAND. Namens het College antwoordde burgemeester mr. W. H. Enklaar: Op grond van de Kieswet wor den de lijsten van kandidaten ter kennis van de kiezers ge bracht door deze, hetzij al dan niet tegelijk met de oproepings- kaart in afdruk ten minste drie dagen vóór de dag der stem ming aan het adres van de kie zers te bezorgen, hetzij in één of meer dag- of nieuwsbladen, die ln dé gemeente verspreid wor den, te publiceren. In deze gemeente zijn de lijsten van kandidaten niet in dag- of nieuwsbladen gepubliceerd, doch is gebruik gemaakt van de zgn. huis aan huis verspreiding door de PTT. De folders, 2500 stuks, zijn op dinsdag, 10 mei j.l. bij het postkantoor te Holten aan geboden. Bovendien zijn de lijsten van kandidaten op de dag der stemming in alle stemlokalen, bij de ingang daarvan, duidelijk leesbaar opgehangen. Gebleken is, dat de klachten hoofdzakelijk afkomstig waren van kiezers uit de buurtschappen Beuseberg, Espelo. Dljkerhoek, Holterbroek en Neerdorp. in welke gebieden de postbestelling geschiedt van uit Nljverdal Uit de buurt schappen Borkeld/Look en Hol- terberg zijn, voor zover ons be kend, geen klachten ontvangen. In deze buurtschappen geschiedt de postbestelling door het kan toor Holten. Het feit, dat de afeonderfijke be zorging van de kandidatenlijsten niet behoorlijk is geschied be hoeft niet te leiden tot ongeldig verklaring van de stemming, al dus het Koninklijk Besluit van 1 februari 1963. Inmiddels is over deze aangele genheid contact opgenomen met de direkteur van het postkan toor in Nijverdal, waarbij tevens is verzocht om restitutie van de ten onrechte betaalde portokos ten. Bij brief van 9 juni j.l. werd van de P. T. T. bericht ontvangen dat genoemde kandidatenlijsten in het buitengebied, wegens een misverstand op het postkantoor te Nijverdal, niet werden be zorgd, terzake waarvan de P. T. T. direkteur te Nijverdal de ver antwoordelijkheid op zich heeft genomen, onder aanbieding van zijn welgemeende excuses. In deze brief wordt tevens medege deeld dat de portokosten uiter aard zullen worden verrekend, aldus mr. Enklaar, met welk antwoord de heer Van Schooten tevreden was. Steunenberg had snelste duif De P.D.V. „De Bergvüegers" nam met 115 duiven deel aan de wedvlucht (408 km) vanaf Compiegne (Fr Lossing: 6 00 uur. Eerste duif binnen: 11.07.25 uur. 1. 6, 7. 27 G Steunenberg; 2.4, 5, 15 A ten Damt2), 3. 13 G J Egberts. 8 Joh Veldhuis. 9. 14, 16 22 H Willems, 10. 18 coomb Schuppert-KreUkes. 11 J Aaf- tlnk, 12 E Veneklaas, 17, 20. 25 A ten Damil), 19 H. Jongman; 26 M. Lodeweges te vinden, wees hij op het feit dat in de nieuwe regeling de begrafenisrechten gelden voor een termijn van twintig jaar, na afloop waarvan deze periode telkens met tien jaar kan wor den verlengd mits de rechtheb bende daarom, binnen zes maanden na afloop van die ter mijn verzoekt. Hij vroeg met name deze bepa ling met grote omzichtigheid te hanteren en hierin een grote soepelheid te betrachten. Hij constateerde dat in de nieuwe regeling het begrip eigen graf (onbepaalde tijd) niet meer voorkomt, behoudens in bijzon dere gevallen. Hij vroeg aan welke bijzondere gevallen het College hierbij heeft gedacht. Namens het College verklaarde wethouder L. Kaan dat bij het verstrijken van de termijn de grootst mogelijke omzichtigheid zal worden betracht en dat de bepalingen, uit pièteitsoverwe- gingen, uiterst soepel zullen worden gehanteerd. Verder verklaarde hij dat het College de mogelijkheid van een eigen graf heeft willen open houden teneinde in een bijzon der voorkomend geval daarvan gebruik te kunnen maken, waarbij het College thans geen concrete gevallen voor ogen staan. tenslotte vroeg mw. F. M. ter Doest-Bos (V. V. D.) de tarieven van de begraafplaats meer re gelmatig bij te stellen teneinde forse verhogingen ineens te vookomen. ®ij behandeling van het voor stel van B.en W. tot verhoging van de gastarieven, verklaarde de heer H.Meerman )P.v.d.A.(, tijdens de j.l. dinsdag gehouden raadsvergadering, moeite te hebben met dit voorstel.Maar nu de minister reeds goedkeu ring hiervoor heeft verleend kan dit voorstel door ons niet meer worden tegen gehouden, aldus de heer Meerman. Differentiatie De heer H.J. Westerik)C.D.A.( wees met name op de sterke verhoging voor de gebruikers in tariefgroep q, die veruit de grootste groep vormen. "Het gemiddelde gebruik voor een woning met C.V. ligt rond 5000m3 per jaar, terzake waar van deze verhoging neer komt op ongeveer FL. 135,00 per Jaar Verder achten wij differentiatie in tariefgroep q te gering omdat deze loopt van een verbruik van 160 - 170.000 m3 per Jaar. Het komt onze fraktie redelijk voor deze tariefroep in tweeft te spit sen en verzoeken u deze ge dachte in te brengen in bespre kingen met de Vegin", aldus de heer Westerik. Is op stapsgewijze invoering van slechts één tarief. KiJ wees er op dat in he* verleden de regel geld van hoe meer afname hoe goedkoper tarief, maar dat on der invloed van de oliecrisis een tegengesteld beleid werd ge voerd. teneinde energie- bezuiniging fce stimuleren. Ver der was hij van mening dat, on danks deze forse verhoging, de aanpassing van de gastarieven nog achter loopt op de stijging van de olieprijzen en dat, hoe dan ook, deze verhoging van bovenaf wordt opgelegd, waar aan de gemeente niet kan ont komen. Zonder hofdelijke stem ming ging de raad tenslotte met het voorstel accoord. Eén tarief; Wethouder Kaan reageerde hierop met de mededeling dat het landelijk beleid sterk gericht Middels een schriftelijke vraag zong fraktieleider J. Warrink, tijdens de j.l. dinsdag gehouden raadsvergadering, het zoveelste couplet van het inmiddels be kende liedje van de fraktie van Gemeentebelangen, getiteld: „Traagheid in beleid", waarvan wij de inhoud reeds in ons blad van de vorige week hebben ge publiceerd. Inhoud: Kortgezegd was de inhoud van zijn lied deze keer gewijd aan de uitblijvende concrete plannen voor het tweede sportvelden complex aan de Larenseweg. De inspiratie putte de heer War rink uit het voorstel van B. en W. tot aankoop van de daarvoor benodigde grond, in welk voor stel de zinsnede was opgeno men: In het gebied, waarin het tweede sportveldencomplex is geprojecteerd is een bestem mingsplan in voorbereiding. De heer Warrink vroeg zich af of G.S. wel toestemming voor deze aankoop zou geven zolang geen concrete plannen ter tafel lig gen. Antwoord van B. en W. Namens het College reageerde burgemeester mr. W.H. Enklaar „Het verheugt ons, dat de frac tie Gemeentebelang er van over tuigd is. dat ons college met be trekking tot de verdere voorbe reiding van een bestemmings plan voor een 2e sportvelden complex niet passief is geweest. De veronderstelling, dat de eco nomische haalbaarheid bij de verdere voorbereiding van het plan een belangrijke rol heeft gespeeld en nog speelt is juist. De mening van de fractie, dat er alleen concreet gewerkt kan worden met een goedgekeurd bestemmingsplan is eveneens juist, doch daarbij moet niet vergeten worden, dat een be stemmingsplan niet voor goed keuring in aanmerking komt als de financiële haalbaarheid niet kan worden aangetoond. Naar aanleiding van vragen van de fractie Gemeentebelang heb ben wij in de raadsvergadering van 16 augustus 1976 medege deeld. dat het concept- bestemmingsplan op 5 juli 1976 is toegezonden aan de Provin ciale Planologische Dienst ten behoeve van de behandeling in de commissie voor femeentelijke plannen. Eind februari 1977 heeft deze commissie medege deeld, dat in het algemeen met het plan kan worden ingestemd. Deze beoordeling heeft alleen betrekking op de planologische aspecten vanJiet plan. Uit een ingesteld onderzoek naar de financiële consequenties van dit plan is evenwel naar vo ren gekomen, dat uitvoering gepaard zou gaan met bijzonder hoge jaarlijkse lasten, waarbij de vraag kan worden gesteld of zulks verantwoord zou zijn bin nen het kader van.de in totaal ter beschikking staande finan ciële mogelijkheden. Uiteraard spelen de kosten van de gepro jecteerde waterpartij en de daar tegenover staande opbrengsten wegens zandverkoop bij dit kos tenaspect een belangrijke rol. Uit genoemd onderzoek is dan ook gebleken, dat - wil het plan tot uitvoering kunnen komen binnen redelijke kostengrenzen - het noodzakelijk is het complex niet groter te maken dan strikt noodzakelijk is en het terrein meer economisch in te delen, overigens met behoud van de gedachte capaciteit. Gebleken is inmiddels, dat dit voornemen voor een zeer groot deel tot stand kan worden gebracht op de aan te kopen grond van de heer Sprokkereef, waartoe u in middels een voorstel is voorge legd. Het gewijzigde ontwerp hopen wij binnen afzienbare tijd aan de commissie voor de ruim telijke ordening te kunnen voor leggen", aldus mr. Enklaar. Exploitatieopzet Namens de P v d A. zei de heer H. Meerman verheugd te zijn dat met deze grondaankoop een eerste aanzet wordt gegeven om te komen tot de aanleg van een tweede sportveldencomplex, waar zijn fraktie sterk voorstan der van is. Echter ook hij had graag gezien dat het geheel was begeleid met een exploitatieopzet teneinde de financiële haalbaarheid te kun nen overzien en vroeg hierover nadere inlichtingen Wethouder L? Kaan gaf hem hierop ten antwoord dat de grondprijzen de laatste jaren dermate sterk zijn gestegen dat een redelfjk betrouwbare exploi tatieopzet niet is te maken zo lang de grond niet in gemeente handen is. „Met deze aankoop komen de kostenfaktoren beter in zicht en kan een meer be- De jaarcijfers over 1976 van Fleurop Interflora Nederland wijzen het uit: bloemen xijn in toenemende mate vertolkers van de menselijke emoties in ons land. De circa 1600 bloemisten van deze organisatie zorgden er vorig jaar voor dat 947.263 bloe- mengroeten hun weg binnens lands vonden. Dat waren er 76.990 méér dan het jaar ervoor, een stijging van pl.m. 9 pet.! „Daar de recessie in 1976 onge veer gelijk was aan die van '75 en van een economische ople ving in dat jaar nauwelijks spra- ke was, kan deze stijging als zeer opmerkelijk worden gezien", al dus het bestuur van Fleurop Ne derland, dat van oordeel is, dat de aan de consument geboden garantie („niet goed, geld te rug") het vertrouwen in de uit voering van het bestelde heeft vergroot. Voor het eerst kwam het aantal bloemenchèques een steeds pooulairder worden cadeau-arti kel boven de honderdduizend. Waren het er in 1975 nog 90.000, vorig jaar werden er bijna 104.000 ontvang(st)ers mee ver blijd. Het aantal bij Fleurop Ne derland aangesloten bloemisten steeg eveneens, n.l. van 1577 naar 1581 in 1976, terwijl het aantal plaatsen van vestiging van 575 op 598 kwam. Op de te HengekxO) door "K en V." op de sportaccomodatle van de T.H. Twente georganiseerde wedstrijden kwamen de atleten van de S.V Holten tot xeer goede prestaties. De omstandig heden waren voor atletiek prac- tisch ideaal, alleen de sprinters hadden soms last van tegen wind. Pupillen A Jongens: Gertd Mas selink. hoogspringen 1.20 m. ko gelstoten 8M Junioren, jongens C, verspringen Nico Arfman 4.82 m. Sopja van 'tHclt haalde een eerste plaats bi) de driekamp evenals Oerd Masselink. Gerda Brands werd tweede en Eric Schippers pakte de tweede plaats op de 800 me ter. trouwbare exploitatieopzet wor den gemaakt en een meer exact inzicht worden verkregen'ln de financiële haalbaarheid", was zijn mening. De heer H J. Wes terik (CDA) voelde zich door dit antwoord wat teleurgesteld. Het voorstel had hem de indruk gegeven dat het tweede sport veldencomplex snel kon worden gerealiseerd, hetgeen toch blijk baar niet het geval is HU vroeg in elk geval aan de realisering te bUJven vasthouden en daar aan met spoed voort te werken. Zonder hoofdefijke stemming ging de raad tenslotte met het voorstel accoord.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 13