Holten behaalde verdiend gelijk spel Holten e2 is kampioen Doelpuntloos gelijkspel bij PSV - Blanw-Wit '66 Sponsor Badmintonclub Blauw Wit papillen Resultaten Blauw Wit junioren Resultaten volleybal- competitie „Mintonette" Resultaten Blauw Wit senioren Programma SV „Holten Programma Blauw Wit vT GFC al- Holten al 3—0 HOLTENS NIEUWSBLAD - 8 APRIL 1977 - PAGINA 7 In een spannende wedstrijd heb ben Holten en Helno de puntjes broederlijk gedeeld. Het was een strijd met twee volkomen ver schillende spcelhelften, waarin voor rust de thuisclub een sterk overwicht had en veel feller speelde dan de Holtenaren. Bo vendien was hun middenveld sterk bezet en hun positiespel beter verzorgd. Na de thee speelde Holten agressiever en werd Helno het spel en tempo opgelegd, waardoor er diverse doelrljpe kansen ontstonden, die echter niet ten volle werden be nut. Reeds vanaf de aftrap ontstond er door een misverstand in de Holten-achterhoede een gevaar lijke situatie, waarbij de bal vlak langs de paal vloog. Holten kon geen vat krijgen op het ge varieerde spel van Heino en het was niet verwonderlijk, dat Hei no de leiding nam. Het was de zwervende achterhoede-speler Pouw, die aanvoerder Dekker de bal ontfutselde en een mooie pass gaf op de volkomen vrij staande Harry Jansen, die onge hinderd de uitlopende doelman Wissink passeerde, 1-0. Het ster ke overwicht van Heino bleef aanhouden, doch hun vele scho ten misten de juiste richting of vonden de goed keepende Wis- Holten E2SVVN El Afgelopen zaterdag begon Hol ten E2 tegen SVVN El zeer aar zelend te voetballen. Vooral in de achterhoede speelden de ze nuwen een zeer grote rol. Toch hielden ze met geluk stand. Op het middenveld heeft D. Vincent zijn taak goed volbracht door de aanvoerder van SVVN uit te schakelen.- Doordat de voorhoe de vergat om doelpunten te ma ken bleef de stand 0-0. Dus had Holten E2 één punt thuis gehou den, zodat ze weer een van de zwaarste concurrenten van zich hadden afgeschud, behalve Ex celsior. Maar toen het bericht kwam dat de Rijssenaren hun wedstrijd hadden verloren werd het een feit: Holten E2 was de eerste kampioen van SV Holten in dit seizoen. Jongens, een prachtig resultaat. Gefeliciteerd en ook voor jullie leiders profi ciat! De Zweef E4Holten E4 De thuiswedstrijd tegen de Nij- verdallers was in 2-2 geëindigd, maar nu een heel ander Holten E4 dat nu wel was opgewassen tegen De Zweef. Al in de 3e mi nuut was het M. Mol die uit een doelworsteling keurig en be heerst inschoot. 0-1. Verder gaf de eerste helft weinig hoop tot een grotere score, men was al aan de thee toe. Harry van Lan gen werd vervangen door Erik Meester, die wat meer vaart in de ploeg bracht en na enkele goede aanvallen door het mid denveld kwam Holten verdiend op 0-2. Ook na deze treffer wer den er nog doelrijpe kansen ge mist door Hanenburg, Ten Veen en Hofman. In de laatste minu ten kwam Holten nog even in .gevaar", toen uit een lange bal doelman Jonkman zich verkeek en het 1-2 werd. Holten bleef verder koelbloedig spelen en be- haaldè zodoende een verdiende zege. Het leek aan de jongens te zien dat in de nog te spelen wed strijden zeges zullen volgen. Holten F5—SOS F2 Zowel de spelertjes van Holten als van SOS hadden tijdens de wedstrijd nogal veel moeite met de harde wind en bovendien was het bijzonder koud. In de eerste helft speelde de wedstrijd zich in hoofdzaak op het middenveld af. De keepers aan beide zijden kregen dan ook bijzonder weinig te doen. Na de rust werd het spel wat meer levendig omdat de spelers niet zo dicht bijeen liepen. Holten F5 werd in deze periode sterker. Door doelpun ten van Benno en Erik in korte tijd achter elkaar werd de stand op 2-0 in het voordeel van Hol ten gebracht. Een gevaarlijk schot van een SOS-speler be landde tegen de paal. waarna de Holten-keeper goed ingreep. Overige elftallen Holten El trad afgelopen zater dag aan tegen koploper De Zweef. En met succes, want ze wisten met 2-1 te winnen. Door dit resultaat zijn de kansen groot, het succes dat E2 boekte, te volgen. Holten E3 reisde naar Den Ham om tegen de club van die naam aan te treden. Op papier geen sterke tegenstander, maar jon gens waarom lieten jullie daar een punt liggen? Volgende beter. Holten F1 bleef in de plaatse lijke derby tegen Blauw Wit overeind en revancheerde zich hiermee voor de destijds geleden nederlaag. Holten F2 zorgde voor een ver rassing door in Rijssen het F2 van Exceslior een 0-2 nederlaag toe te brengen. Een zeer ver dienstelijk resultaat. Holten F3 reisde ook naar Rijs- sink op hun weg. Toch kreeg Holten nog wel enige kansjes op een doelpunt, o.a. door Johan Ve neklaas, die vrijstaande voor doelman Oude Ammersveld, te lang treuzelde en zich de bal liet ontnemen. Tijdens deze eerste helft kwamen vele Ommenaren (hun wedstrijd tegen Schalkhaar werd afgelast) naar deze wed strijd kijken om te zien hoe hun naaste concurrent Heino het er af zou brengen en moedigden somtijds de Holtenaren luid ruchtig aan. In de tweede helft was het Hol ten, dat de toon aangaf en de Heino-achterhoede, met de zwa re stopper Fühler aan het hoofd, kreeg het zwaar te verduren. Reeds na vijf minuten scoorde André Dekker met een strak schot in de hoek, maar scheids rechter Velders uit Broekland keurde dit doelpunt af wegens obstructie tegen de Heino- goalie. De thuisclub trachtte wel het spel te verplaatsen, doch de mandekking van Holten was nu veel beter verzorgd dan in de eerste helft. Halverwege kreeg de kleine en snelle Henk Jansen nog een mooie scoringskans, doch de goed uitlopende Wissink wist dit schot te onderscheppen In het laatste kwartier was het een steeds aanvallend Holten dat op het doel van Heino af stormde, maar helaas geen kans zag om die toch goed opgezette aanvallen in doelpunten uit te drukken. De gelijkmaker ont stond in de laatste minuut van de wedstrijd, toen uit een mooie veorzet van linksbuiten Johan Huzen de bal door de meegeko men Bert Knapen vallend in het doel werd gekopt en hiermede de stand op M bracht. Het had zelfs niet veel gescheeld of Henk Jansen had Holten nog de ze^e bezorgd, toen hij op ca. 16 me- ter van het Heino-doel zijn slof uithaalde, doch slechts de schoen van zijn tegenstander meters het veld in schopte, waardoor de bal langs het doel vloog De wedstrijd werd in een snor- evf^leer gespeeld en er waren ca. 1000 bezoekers Door een bijzonder slecht en hobbelig veld alsmede een harde wind die veel afbreuk, deed aan het spel, was de wedstrijd tussen de subtoppers Blauw Wit '66 en PSV (Almelo) slechts een matige vertoning. Bij het eindsignaal van de goed leiden de scheidsrechter Schuurman uit Nijverdal was de 0-0 stand nog ongewijzigd en had Blauw Wit nog slechts een theore tische kans op het kampioenschap. De eerste helft moesten de Hol- Woensdagavond 23 maart j.l. werd in sporthal 't Mossink een aantal spelers en de trainer van BC Holten door Bevin Zwembad- en Sauna Bouw B.V. te Hol ten in prachtige trainingspakken gesto ken. De pakken, die werden overgedra gen door de heer Wiersema, vertegen woordiger van Bevin, zullen worden ge dragen door spelers en speelsters, die aan competitie- of uitwisselingswedstrij- den gaan deelnemen. Deze geweldige ondersteuning van de jonge badmintonclub zal er zeker toe bijdragen de badmintonsport in Holten een nog volwassener uiterlijk te geven. De belangstelling voor deze sport is zo groot, dat het bestuur een tweede train ingsavond in het nieuwe seizoen over weegt. De nieuwe pakken kwamen goed. van pas bij de vriendschappelijke wedstrijd op 31 maart in Goor. Volgende week woensdag zal BC Goor in Holten te gast zijn. Verder zijn contacten gelegd voor uit- wisselingswedstrijden met de badmin tonclubs in Zwolle, Schalkhaar en Bathmen. tenaren de soms stormachtige wind overwinnen om in de buurt van de PSV-doelman te komen Het best lukte dit in de 12e mi nuut toen een voorzet van Henk Aanstoot op de rechterzijde Jan Verveda bereikte, die hard uit haalde. Met een bijzonder goede redding behoedde de PSV-keeper zijn ploeg voor een achterstand. In de 16e minuut verkeek Henk Bolink zich op een hoge bal. De PSV-rechtsbuiten trok de bal voor het Blauw Wit-doel waar deze onvoldoende werd wegge werkt, maar Bert Trompetter stompte de bal uit de hoek. Het spel bleef moeizaam, goede aan vallen waren schaars zoals ook uitgespeelde kansen. De beste kans voor de pauze was nog voor Harrie Piiper, door Geje Paalman zeer goed bewaakt, die zich één keer aan de dekking had onttrokken, maar zijn kop bal ging juist voorlangs. Na de rust hadden de Blauw- Witten de wind in de rug, maar dit bleek slechts een twijfelach tig voordeel. Weliswaar leken de bezoekers wat sterker, maar de Philips-gastheren waren in de snelle uitvallen zeer gevaarlijk Door het hobbelige veld waren vloeiende korte combinaties tot mislukken gedoemd terwijl dooi de lucht gespeelde ballen, ge jaagd door de wind, heel gemak kelijk buiten het speelveld be landden. Vooral het middenveld van de Holtenaren zag geen kans deze moeilijkheden te overwin nen. Toch kwam Blauw Wit nog bijna aan de leiding toen een corner van Jan Kolkman het hoofd van Beldsnijder bereikte, maar zijn inzet werd door een achterspeler van PSV van de lijn gehaald. Aan de andere zijde toonden de gastheren waarom zij in uitwedstrijden al twee jaar ongeslagen zijn. Goed uitgevoer de counters brachten enige ke ren Püper alleen voor Trompet ter, maar de Blauw Wit-aanvoer- der pareerde alle keren zeer be kwaam. In de Holtense ploeg werd Wilco Dikkers nog vervan gen door Gerrit Stam, maar ook hierdoor veranderde het spel- beeld niet. Nadat in de voor laatste minuut Beldsnijder nog een kans kreeg, maar niet ver- de kwam dan een slap schot, eindigde deze wedstrijd zoals zij was begonnen en hiermee kre- •ron beide ploegen wat hun toe kwam. Doordat poploper BZSV de inhaalwedstrijd tegen Dene- kamp wél in winst omzette is de stand in de le klasse A nu: 1 BZSV 19—32, 2 Blauw Wit '66 19—29, 3 SC Rijssen 1929, 4 PSV '67 Almelo 19—24, 5 VeSos 19—21. De derby tegen GFC uit Goor is verdiend door de thuisclub gewonnen, omdat zij een beter veldspel demonstreerde en voor al hun positiespel beter was ver zorgd Voor rust speelde Holten tegen de sterke wind in en wist GFC weinig kansen te scheppen tegen de goed spelende Holtense achterhoede. Na de pauze nam GFC al spoedig de leiding, toen uit een vrije schop de bal via het hoofd van stopper Paalman bij de vrij staande GFC-rechtsbuiten be landde. die de uitlopende doel. man Rietberg onhoudbaar pas seerde (1-0) Holten gooide hier na alles op de aanval en bij één der snelle aanvallen van GFC veroorzaakte rechtsback Podt een strafschop. Dc hard inge schoten bal kon doelman Rietberg niet stoppen en de stand werd daardoor 2-0. Vlak voor het einde werd het verre opdringen der Holter-achterhoede door de Goorse midvoor goed afgestraft en hij lepelde de bal, via de han den van de uitlopende doelman, in het Holtense doel (3-0) SENIOREN: Zaterdag 9 april: „Tarzancup" - aanvang 17.00 uur Holten 6-Holten 8 Holten 9-Holten 11 Holten 12-Holten 10 „Kwinte-cup": Holten 5-Holten 3 17.00 uur JUNIOREN: MVV A 1-Holten A 1 4.15 uur V. 3.15 uur MVV B 1-Holten B 1 2.30 uur V. 1.30 uur Holten B 2-WVV B 1 2.30 uur Enter V. C 1-Holten C 1 1.00 uur V. 12.00 uur SDOL D 1-Holten D 1 12.00 uur V. 11.00 uur Blauw Wit D 1-Holten D 2 1.00 u PUPILLEN: Holten F 4-SOS F 1 10.00 uur Holten F 5-Hulzen F 2 11.00 uur PAASTOERNOOI SC „RIJSSEN" De pupillen Holten E 2 en E 4 nemen Paasmaandag deel aan het toernooi van de S.C. „Rijs sen". Vertrektijd voor beide elf tallen: kwart voor negen vanaf „Meermanskamp". sen en wel naar RKSV. Het werd een kleine nederlaag tegen F1 van die vereniging. Thuis had men ze nog een gelijkspel afge dwongen. Holten F4 leed een grote neder laag tegen Haarle F2. Jongens, geeft met. Volgende keer beter Blauw Wit El—RKSV El In een goede wedstrijd heeft El verdiend gewonnen van RKSV El uit Rijssen. Er stond veel wind maar de Blauw Wittérs hadden daar schijnbaar geen en kele hinder van en scoorden er lustig op los. De bal werd bij RKSV aanvallend door het mid denveld goed opgevangen en de Rijssenaren kregen geen enkele kans, terwijl Blauw Wit 6 keer scoorde. Een verdiende overwin ning voor een hard werkend BI Wit El RKSV E2—Blauw Wit E2 Dat goed samenspel doet over winnen is in deze wedstrijd be wezen. Ondanks een straffe wind hebben de Blauw Witters van meet af aan de v/edstrijd in En ter gemaakt. Voor rust was het Eric Klein Lebbink die scoorde, 0-l_terwijl enkele goede schoten rakelings naast gingen. Na rust kwam RKSV enkele malen ge vaarlijk terug, maar Blauw Wit's achterhoede liet zich niet verras sen. Vijf minuten voor tijd was het Blauw Wit's rechtsbuiten Ene de Vries, die met een strak schot de stand op 0-2 bracht een prima resultaat Blauw Wit F2Twenthe F3 Deze belangrijke wedstrijd voor de bovenste plaats heeft F2 ver diend gewonnen. Het veldover- wicht was enorm maar de kee per van Twenthe stond succes in de weg. Bij het uittrappen maakte hij echter de fout met de bal in de hand achter in het doel te gaan staan. De scheids rechter kon dus niet anders doen het er ook na rust nog naar uit zag, dat het een puntenverdeling zou worden, zag Oranje Nassau in de slotfase toch kans de volle winst naar zich toe te trekken doordat de meewerkende harde wind een boogbal over de Blauw Wit-keeper in het net „blies". dan een doelpunt geven. Verder kon Blauw Wit niet komen maar deze 1-0 was genoeg om de bo venste plaats in te nemen. Jongens 16 april tegen Enter F3 de kans om kampioen te worden Blauw Wit F3-Sp. Rijssen F3 De returnwedstrijd tegen Rijssen werd Öok deze maal met een ne derlaag afgesloten. In de eerste paar minuten was Blauw Wit constant voor het doel van Rijs sen in de weer en plotseling zag Robert Hek kans uit een prach tige voorzet het eerste doelpunt te scoren. Rijssen liet het er niet bij zitten en maakte na enkele minuten de gelijkmaker. Na de rust ging Rijssen nog meer in de aanval Een blunder in de ver dediging van Blauw .Wit bete kende weg gelijkspel. Stand 1-2 Blauw Wit had geen moed meer opnieuw in de aanval te gaan. Denk er aan jongens bij 't laat ste fluitje van de scheidsrechter is het pas afgelopen. Volgende keer beter' Excelsior F5Blauw Wit F4 De score werd geopend door J van Zon met een knap genomen corner, die door de keeper van Excelsior niet te houden was, 1-0 Het tweede doelpunt viel niet lang daarna, opnieuw door een knappe actie van J v Zon. 0-2. In de tweede helft, tegen 'n straffe wind in, kwam F4 pas goed los. Na een scrimmage voor het doel van Excelsior werd de bal door de keeper in eigen goel gewerkt, 0-3 W Meilink kreeg nu ook de smaak te pakken en maakte er resp. 0-4 en 0-5 van Het tegendoelpunt hierna mocht de pret niet drukken en J SchuDpert bepaalde de eindstand op 1-6 F4 heeft nu 8 punten uit 5 wed strijden. Doelsaldo 13-3 Goed jongens, ga zo door SENIOREN: Den Ham 3-Blauw Wit 2 4.15 uur V. 3.15 uur Blauw Wit 3-Eversberg 3 3.15 u Blauw Wit 4-Blauw Wit 6 (om de clubhuistrofee - zie kastje) Paasmaandag neemt Blauw Wit 1 deel aan het Paastoemooi van S.C. „Rijssen" (zie kastje). JUNIOREN: Blauw Wit A 1-Vesos A 2 2.30 uur Blauw Wit B 1-Haarle B 1 2.30 u. Blauw Wit D 1-Holten D 2 1.00 u. Woensdag 13 april: Enter Vooruit A 1-Blauw Wit A 1 18.45 uur V. 18.15 uur Donderdag 14 apnl: Vesos B 1-Blauw Wit B 1 18.45 uur V. 18.00 uur PUPILLEN: De Blauw Witte pupillen hebben dit weekend allemaal vrij en ko men ook Paasmaandag niet in de wei. Ei-ei! Enter V 4—Blauw Wit 2 Blauw Wit 2 heeft ook in de uit wedstrijd tegen Enter Vooruit 4 de aansluiting op de ranglijst weten te behouden. In de eerste helft waren beide ploegen be hoorlijk tegen elkaar opgewas sen, maar na de thee wist Enter Vooruit door een Blau,w Wit achterhoede-foutje 1-0 te scoren. De Blauw-witters begrepen, dat er iets moest gebeuren en het was Gerrit Dikkers, die op links Herman Withaar in stelling bracht en dat betekende 1-1. Door goed voetbal over alle linies was het 10 minuten later op nieuw Withaar, die wist te sco ren. Een verdiende overwinning. DES 6—-Blauw Wit 3 Blauw Wit 3, dat op het late za terdagmidaguur te gast was m Nijverdal van DES 6, heeft te gen dit team geen overwinning kunnen boeken. De Nijverdallers bleken deze middag in goede vorm en wisten 4 x te scoren Blauw Wit wilde toch geen bla mage en kon door Henk Aan stoot 2 x tegen scoren. Eindstand 4-2. A s. zaterdag speelt het der de een inhaalwedstrijd tegen Eversberg 3. Volle winst? ON 8Blauw Wit 4 Blauw Wit 4, dat in Almelo de strijd aanbond tegen Oranje Nassau 8, is er ondanks goede kansen niet in geslaagd het pun tentotaal te verhogen. Hoewel Blauw Wit 5Enter V 7 Mede door de harde wind moest Blauw Wit 5 in deze thuiswed strijd tegen Enter Vooruit 7 al in het begin twee treffers incas seren. Toch wist het zich behoor lijk te herstellen en kon deze achterstand tot de rust worden gehandhaafd. Na de thee gingen de Blauw witters massaal in de aanval en begon Enter Vooruit in de pro blemen te komen. Blauw Wit kon echter niet tot scoren ko men, medé door het te harde spel van de Entemaren en moest zelfs in de slotfase de derde tref fer toestaan. Blauw Wit 6Hulz. Boys 4 Blauw Wit 6 heeft ook in de laatste wedstrijd van de compe titie de winst niet kunnen thuis houden. Voor rust kor Hulzen reeds een 0-1 voorsprong nemen en hoewel er voor Blauw Wit goede kansen waren, bleek Hul zen ook na de thee een betere ploeg. Via een eigen doelpunt kwamen de Boys op een eind zege van 0-2. Een verdiende over winning voor deze ploeg, na een sportieve wedstrijd, die door scheidsrechter Beukenkamp cor rect werd gefloten. Blauw Wit BIOmhoog BI Door de harde wind die dwars over het veld blies was goed voetbal haast onmogelijk. Voor rust hadden de Blauw-Witters afstand kunnen nemen. Door be ter voetbal en goede combinaties werden kansen gecreëerd die he laas niet werripn benut Na rust een zwak spelend Blauw Wit, dat zeer onrustig speelde en niet meer tot het goede spel van voor rust toe kwam. Het veel hoger geplaat ste Omhoog maakte hier dank baar gebruik van. Door enkele counters en misstappen van de Blauwwitters schoten ze driemaal raak. Rest ook nog te vermelden dat doelman G. J. Kolkman van Blaw Wit goed op dreef was en ook nog tot tweemaal toe een penalty stopte- Blauw Wit Dl—RKSV Dl Zaterdagmiddag 2 april jl. speelden de Mintonette dames een zeer matige wedstrijd tegen het laag geklasseerde Krekkers 2 in Albergen. Doordat de vrouwelijke scheidsrechter niet kwam opdagen, gingen beide partijen akkoord met een kers verse Albergse scheidsrechter, die het over het geheel genomen heel goed deed De wedstrijd begon echter wel een half uur te laat. De vechtlust van de vorige wedstrijd tegen Rivo was helaas niet aanwezig en al spoedig stonden de dames tegen een 6-4 achterstand aan te kijken. Een time-out bracht extra kracht wat blijkt uit een 8-11 stand. Maar ook Krekkers wilde vech ten voor de bal, het werd 12-12. Mintonette had evenwel de langste adem en haalde de set winst binnen met 13-15. Met een wissel werd de tweede set begonnen. Mintonette dacht er nu veel te makkelijk over. De Holtense dames waren nu niet bestand tegen de enorme vecht lust (door degradatie angst ont staan) van Krekkers. Toen de Dondertmannetjes met 10-4 achterstonden werd er weer even goed gevolleybald. De stand werd opgehaald naar 11-8. Een time-out voor Krekkers had voor hen de juiste uitwerking: met 15-10 was de set voor hen. De derde set begon Mintonette vol goede moed. Het mocht ech ter niet helpen. Via 6-5 en 14-5 werd de inzet van Krekkers be loond met een 15-9 setwinst. De Dondertmannetjes wilden nog tenminste één punt meene men naar Holten. Er zat echter geen puf en wilskracht in het spel. Krekkers kwam voor met 8-3. Na een time-out ging noch eenmaal bij de dames het Mintonette-vuur branden en ze kwamen voor te staan met 11- 12. Krekkers was evenwel zo be lust op twee winstpunten dat iedere bal van de grond gehou den werd. De setwinst ging met 15-12 wederom naar de Albergse dames. Twee winstpunten voor Krekkers dus waarmee hun de gradatiekansen 'erklpinen. Stand: Rivo 18-33, Volley W 19- 29. Aristoi 3 18-29, Vrivo 18-25, Mintonette 18-20, Verdan 3 18- 18, SWN 19-11, Dynamo 18-10, Krekkers 2 18-10, Syrphus 2 18- 9, Markelo 18-6. Waardig slot heren 1 Het eerste herenteam van Min tonette trok maandagavond 4 april naar Nijverdal voor zijn laatste competitie wedstrijd tegen het sterke Flash 5. De eerste set ging gelijk op en met het ver loop van de set groeide de inzet van beide teams Op 12-13 en 13-14 hadden de Holtenaren prima uitzicht op setwinst doch Flash trok steeds met gedurfde aanvallen de stand weer gelijk en won zelfs de set met 16-14. In de tweede set bleek dat deze overwinning de Njjverdalse ploeg veel had gekost want Minto nette bleef nu steeds een paar punten voor. Via 3-6, 7-9 en 9-13 wonnen de NMB-boys met 10-15. De derde set had Flash weinig in te brengen. Niet spectaculair spelend maar wel gedegen trok Mintonette deze set met 5-15 naar zich toe. In de vierde wet wilde Flash zich niet zonder meer laten afslachten. De afde lingskampioen van het vorig weizoen trok feller van leer, zette betere aanvallen op en hield Mintonette bij tot 7-9, waarna de Holtenaren de zaak afmaakten met 9-15. Een prima overwinning met 1-3 voor Min tonette. Eindstand: Rivo 4 20-39, Minto nette 1 20-34, Markelo 1 20-31, Flash 5 20-27, Mintonette 2 20- 20, Markela 2 20-18, Rivo 3 20- 15, Holyoke 2 20-13, Flash 4 20- 12, Eversberg 1 20-7, Flash 6 20-4. Programma volleybal vrijdag 15 april (19.001 Volley A Mintonette meisjes (Wierden) zaterdag 16 april (16 00) Minto nette dames- 1 - Aristoi 3 (Nij verdal!). Een grandioos spelend BI. Wit haalde uit deze wedstrijd twee punten binnen. Getemd door een krachtige wind werd RKSV op eigen helft teruggedrongen. G Meijerink liet twee doelpun ten aantekenen. Ook in de 2e helft liep het goed en RKSV kon maar moeilijk de weg naar de BI wit doelwachter vinden H. Kolkman bepaalde met een prachtig doelpunt de stand op 3-0 en goed doorzetten van H. Stam en een van richting ver anderd schot van J. Vrugteveen brachten de eindstand op 5-0 Hulde aan dit elftal, dat ge steund door het publiek voor een prachtige wedstrijd heeft ge zorgd. Inzet van alle spelers heeft deze ruime zege gebracht. De Zweef ClBlauw Wit Cl In een sterk door de wind be paalde wedstrijd heeft Cl de winst aan de Zweef moeten la ten. Voor rust kwamen geen van beide ploegen tot scoren, maar na de thee. met de wind achter, dachten de Blauw Witters dat niets een overwinning kon te genhouden. Vooral Rinus Ren-or blonk in deze 2e helft uit loor «terk spel. maar ook hij kwam nie* tot sco- ren. In de slotfase wist de Zweef toch te scoren en keerde Blauw Wit met lege handen huistoe

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 7