Schuppert B.V. de Bouwhal Metis miopiente Q Rabobank Wat weten buitenstaanders nou van een Simca1000. TUIN De Beterkleders Maak bij ons een proefrit. patioblokkert spoorbiels SINGER nu 3.35 doe het self-centrum nu 24.- oxford mode schuppert Hoeje kunt laaien. Hoeje kunt sparen. WILSON loekdruk BÉBl gewassen grindtegels zonnewering nu 363,_ en 10% korting voor kontant LADDERS in hout en aluminium 144.50 Aluminium huishoudtrappen v.a. 37.90 GAAS motor en handmaaiers atco - Suffolk *qualcast -wolf husqvarna Fa. J. W. DoSiekamp ers Zn. „DEP0PPE" drukkerij ten cate ter horststraat 22 51 2461 en offset Max. 350 personen. Telefoon 05476-12 06. vele in onze kollektie Holten Goed, buitenstaanders weten Wie er ook in gaat rijden, dat ie vier deuren heeft. Maar verbaast zich zeker over de pres- meer kun je van buiten niet zien taties. De Simca 1000 is pittig, aan een Simca 1000. wendbaar en comfortabel. Kenners Je moet er in gaan zitten. En dan weten dat al lang. Maak nu een zie je onverwacht veel luxe proefrit en u wordt ook kenner, om je heen. Zoals automatische Als uz'n prijs hoort misschien rolgordels, achterruitverwar- zelfs voor goed. Vanaf f 8.540,- ming, tapijtbekleding, enz. CHRJSLER (incL BTW, af importeur). Garage Oranjestraat 28-30, Tel. 05483-1363 Holten HOLTENS NIEUWSBLAD^ 8 APRIL 1977 - PAGINA 6 30*30 40*60 4.95 pannenbakkersstraat holten tel. 1700 scherm van b.v3m Ideaal voor uw klusjes uit voorraad leverbaar in elke gewenste lengte Bijv. 2 x 10 sports reeds vanaf voorjaarsaanbieding geen 27- thuis bezorgd grote sortering SCHAARHEKKEN hoog 45 _60 -80-100 uit voorraad leverbaar o.a zie onze hüisaan huis folder tuinartikelen Café-Restaurant Oranjestraat 69, Holten - tel. 14 37 receptie, bruiloft, etentje en feestavond. Prima keuken. Er is betere mannenmode. Met onnavolgbare distinktie en draagkomfort. Beter passend, beter afgewerkt, dankzij het vakmanschap van de Nederlandse Modemakers. Kijk maar eens -.naar dit kostuum. Zo vindt u er Beterkleders. De naam Oxford wijst u de geld en goede raad En oh. ja-hallo: Van Pa Bouter moest ik jullie zeggen dat de volgende maand onze dochter Ka komt. Opletten dus. Sparen en...zaaien maar! Bij de Rabobank liggen drie soorten bloemzaadjes voor je klaar. Die kunnen bijna overal worden gebruikt. De prachtige Chinese Anjer. De Aster en de Chrysant wachten op je. Ga even naar je Rabobank. Als je toch spaart, dan kun je gelijk nog een fleurig'presentje meenemen: een sticker met mijn portret erop. Ma Bouter. Ik vertel je daarop duidelijk hoeje het allemaal precies moet doen met de bloemzaadjes. Bij de Rabobank sparen jonge spaarders ekstra voordelig! Natuurlijk is er de spaarpot voor de peuters. Gezellige kleurtjes. Staat overal leuk. spaart gemakkelijk. Sparen op school met Ekko de Eekhoorn. Van 6 t/m 10 jaar. Elk jaar een leuke verrassing! Grijp-5 voor de jeugd van 11 t/m 14 jaar, levert een ekstra premie op van 5 da's niet misEn als je 15 bent geworden kun je meedoen aan het Ideaal Spaarplan "De Zilvervloot", met zelfs 10% ekstra premie. Vraag er allemaal maar eens naar bij de Rab ik ben Ma Bouter van de Rabobank. Mijn man is tuinman van de vroege ochtend tot de late avond. Hij zaait, want het is lente! Daarom staat hij niet, zoals de vorige maand, zelf in de krant. Geen tijd, weet je. Hij is maar bezig. Overal kleur. Fleur. Bladeren en bloemen. Groen, rood, geel. blauw, paars, oranje, purper, wit... Hij helpt iedereen. In de tuinen, in de bloembakken op de balkons. Fn de potten. In steden en dorpen. Waar maar Rabobanken zijn. Help je mee? Twee komfortabele pakken waarin U zich ongedwongen kunt bewegen. De één wat stijlvoller dan de ander U kiest maar wat het beste bij U past

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 6