Dertig Tirolers zorgen voor muziek, dans en vrolijkheid Deventer krij gt A.N.W.B.-kantoor Tentoonstelling en koffieconcerten Tafeltennis „Holten" Paashaaspaniek Schaakclub „Holten Standen en uitslagen S.li.O. Nieuws van de ponyclub „De Bergruitertjes" Programma sporthal 'l iossink Slagharen krijgt nog meer attracties Chr. Plattelandsvrouwen welkom bij Barend Selectiegroep meisjes van S.V. „BAT(J" nam deel aan wedstrijden te Haaksbergen S.v. Holten 55 jaar jong Mr. W. H. Enklaar blijf t af'delingsconsul BURGERLIJKE STAND Uitblijven EEG- prijsbeslissingen Week: 9 t.jm. 15 april HOLTENS NIEUWSBLAD - 8 APRIL 1977 - PAGINA 17 zoals wij onlangs reeds meldden was het in fe bruari vijf en vijftig jaar geleden dat de Holtense Voetbalvereniging "H.V.C." thans S.V. "Hol ten" werd opgericht. Dit jubileum zal op vrijdag 29 en zaterdag 30 april groots worden her dacht in een grote ten thal die zal worden opge trokken in "Kalfster- mansweide". De jubileumcommissie heeft voor deze gelegenheid de in heel Oostenrijk bekende Tiroler Musik- und Schuhplattergruppe uit Hopfgarten im Brixental ge- contrakteerd. Deze groep bestaat uit 16 mu zikanten en 14 dames en heren die zingen en dansen en. dat spreekt vanzelf, ook jodelen. De groep zal op vrijdagavond 29 april optreden voor leden en genodigden, en op zaterdaga vond 30 april voor donateurs en belangstellenden. Aanvang 20.00 Zaterdagmiddag 30 april is er om 14.00 uur. eveneens in de tenthal. een Kindermatiné voor de gehele Holtense jeugd vanal zes jaar. Toegang gratis. Zaterdagavond zullen de Tiro lers een drie uur durende "Grosse Veranstaltung" verzor gen. die toegankelijk is voor do nateurs en belangstellenden. Aanvang 20.30 uur. Entree f 5.00 De kaarten voor deze avond gaan binnenkort in voorverkoop De verkoopadressen worden in het Holtens Nieuwsblad van de komende week bekend gemaakt. Houdt U deze avonden vrij! Het wordt grandioos! De provincie Overijssel krijgt er een nieuw ANWB kantoor bij. Dit maakte de Adjunct Hoofddirecteur van de bond, de heer J.D. Bac ker, bekend tijdens de jaarvergadering van de ANWB afdeling Overijs sel, die op vrijdag lapril j.l. in Restaurant "De Zwaan" in Raalte werd gehouden. Het nieuwe kantoor komt in Deven ter. Hiermee wordt vol daan aan de reeds lang geuite wens van de leden uit de provincie, die momenteel nog zijn aan gewezen op kantoren in Enschede en Zwolle. De ANWB. heeft een pand op het oog, dat zal worden gebouwd aan de Verzetslaan in Deyenter. Eind 1978 hoopt de bond over deze nieuwe vesti ging te kunnen beschik ken. Tijdens de vergadering, die werd gepresideerd door mr. J.M. van Kempen, lid van het Dagelijks Bestuur van de ANWB, kwamen uitvoerig de ontwikkelingen rondom de Gelderse IJssel aan de orde. De bond is ernstig ver onrust over achteruitgang van natuur en landschap langs deze bijzonder fraaie rivier. Een brief waarin deze veron trusting nogmaals wordt onder streept was die middag bij de Gedeputeerde Staten van de provincie bezorgd. Daarin dringt de ANWB o.a. aan op het op korte termijn afronden van het beloofde recreatieplan voor de hele rivier en het stopzetten van een aantal voor het landschap schadelijke processen zoals "bochtcorrecties", "dijk ver be te ringen" etc. Onder de aanwezigen bevon den zich twee consuls die deze functie reeds 25 jaar bekleedden. Uit handen van de voorzitter ontvingen zij daarvoor een be wijs van erkentelijkheid. De ju bilarissen waren de heer L.Metz uit Urk. waterconsul en de heer J A Kemperman uit Denekamp. algemeen consul. De algemene consul, de heer J. Schreur uit Giethoorn zal het consulcorps gaan verlaten, we gens het bereiken van de leef tijdsgrens Met algemene stemmen werd besloten zowel de af'delingscon- „Moet ik een poosje op de plaats rust houden, of moet ik andermaal tot een grote uit breiding overgaan...". Dat was de beslissing, waar Henk Be- mboom, direkteur van het Shet land Ponypark Slagharen, na het succesvolle seizoen 1976 voor stond, toen hij de plannen voor 1977 moest vastleggen. Hij koos voor het laatste. „Eigen lijk kon ik niet anders", zegt hij. „Slagharen is zó in de be langstelling gekomen, dat je al leen maar mag verwachten dat het bezoek toeneemt en dat legt verplichtingen op. Je mag je bezoekers niet teleurstellen!" En daarom is er de laatste maanden hard gewerkt, om tot stand te brengen wat er nü staat: ongetwijfeld het grootste amusementspark van Nederland. „Ik durf zelfs te zeggen: van West-Europa", zegt Henk Be- mboom. De grote vlucht van het Shet land Ponypark begon in 1972, toen direkteur Bemboom het systeem van de all-in entreeprijs invoerde, dat geweldig bij het publiek aansloeg. Jaar na jaar kwamen er nieuwe attrakties, die de faam van het park steeds verder deden groeien. In 1974 werd Slagharen opgenomen in het dagtochtenprogramma van de Spoorwegen. Deze tocht (Dagtocht 35» bleek zó succes vol, dat al in 1975 de derde plaats op de lijst van N S. dag tochten werd behaald. In 1976 werd het Shetland Ponypark zelfs eerste. SPEURTOCHTEN NAAR NIEUWE AANWINSTEN Om de bezoekers nog meer te bieden, achtte direkteur Be mboom het nodig het aantal at- trakties. waaronder voor Neder land unieke bezienswaardighe den van wereldformaat, aanzien lijk uit te breiden. Hij ondernam een speurtocht door Europa en Noord-Amerika en kwam thuis met grote aan winsten als de „Enterprise" (een tientallen meters hoog ge vaarte met achttien gondels, waarin men letterlijk op de kop komt te staan), de „Troika", een grote Hully Gully, Vliegende Olifanten, een Beierse Muzikale Berenshow en nog veel meer. Nieuw is ook een feestelijk, kleurig verlicht overdekt amu sementscentrum van 10.000 vierkante meter. Mede vanwege de overdekte wegen, die het park doorkruisen, zijn de be zoekers in hoge mate gevrijw aard van regenbuien. Zelfs bij slecht weer is men in Slagha ren goed onder dak. „Dat moet wel", zegt de heer Bemboom. „Als je de mensen van overal vandaan naar Slag haren laat komen, dan moet je ervoor zorgen, dat men onaf hankelijk van het weer een ple zierig verblijf heeft Het grote recreatiepark in Slag haren opent op zaterdag voor Pasen weer zijn poorten en is daarna dagelijks tot half sep tember geopend Geboren: Franciscus Tinus Frans zv T. Aanstoot en J M. F. van Keppel - Geertruida Hendrika dv G. H. Vincent en G. H. Bloemendaal. Gehuwd: H. J van der Wal 25 jaar Bathmen en A. J. Koopman 24 jaar Holten, sul, mr. W.H. Enklaar, als zijn plaatsvervanger, de heer H.F. Zwartz, voor herbenoeming voor het jaar 1978 aan het Da gelijks Bestuur voor te dragen. Uit de provincie werden ook 4 nieuwe bondsraadsleden aange steld. De schriftelijke stemming die daartoe werd gehouden wees de volgende kandidaten uit: de heer H.F Zwartz uit Enschede en de heer H de Lang uit Staphorst. Bij de gedachtenwisseling waarmee de vergadering werd besloten kwamen nog diverse zaken aan de orde op het ge bied van landschapsbeheer, be wegwijzering en verkeersveilig heid. Het dagelijks bestuur van het Landbouwschap heeft met grote teleurstelling vernomen, dat de EG-raad van landbouwministers geen beslissingen heeft genomen ten aanzien van de voorgestelde landbouwprijzen voor 1977-1978 De Europese Commissie heeft eerder voorstellen ingediend, die neerkomen op een gemiddelde Prijsverhoging van 3 Het Landbouwschap heeft steeds de wens van het COPA onder schreven. Dit overkoepelend or gaan van de Europese boerenor- ganisaties vindt, dat de prijsver hoging minstens 7,5% moet zijn. Hoewel een later gedaan com promisvoorstel van de Europese Commissie gunstiger luidt dan het aanvankelijk ingediend voor stel, blijft het prijsniveau in dit compromis toch achter bij de wensen van het landbouwbed rijfsleven. Het dagelijks bestuur van het Landbouwschap betreurt het in ernstige mate, dat de besluit vorming in Brussel voorlopig is uitgesteld. Daarmede wordt o m. het thans lopende prfjsjaar na 1 april voortgezet. Vooral de melkveehouderij wordt zwaar gedupeerd door een verlenging van het melkprijsjaar. Het dage lijks bestuur van het Landbouw schap is bovendien teleurgesteld over het feit, dat er geen maat regelen zyn getroffen om het evenwicht op de zuivelmarkt te herstellen. In dit verband wordt o.m. gedacht aan niet- leverïngspremies. In Galerie Lenten. Kletterstraat, Epse. wordt van 7 april tot en met 8 rnei een tentoonstelling gehouden van schilderijen en grafiek van Michel F. van Overbeeke. De opening is op donderdagavond 7 april, om 20 30 uur met medewerking van Johan van Kempen, dwarsfluit en Ineke Don. piano. De openingstijden zijn; qoensaag t;m zaterdag. 1000 - 17.00 uur. zondag en 2e Paasdag van 14.00 17,00 uur Er vindt voorts een serie koffieconcerten plaats t.w. op tweede Paasdag 11 april, om 12.00 UUR. M.m.v. Ellen de Waard, mezzo sopraan. Jos Dingelhof. dwarsfluit en Arthur Hartong. piano. Zondagmorgen. 17 april. 12.00 uur m.m.v Jaap Dieleman, bariton en Theo Bles. piano Werken van Franse impressionisten. Entree beide dagen f 10 00. Zondagmorgen. 24 april. 12.00 uur: M.M.V. het Oostnederands kamermuziekensemble. Werken van W.A. Mozart. J. Guy en anderen. Entree f5.00. Zondag. 1 mei. 12.00 uur. Optreden van ,.Le Nuove Musiche" (Barokensemble) Werken van 17e en 18e eeuwse Italiaanse en Franse Meesters, Entree f 10.00. Zondag. 8 mei 12.00 uur: Optreden van het ..Erasmus ensemble", met medewerking van Peter Goedhart, bariton. Everhard Spelberg, hobo en Wim Spruyt. gitaar. Entree f 10.00 Dat. waarvoor de ha?en al bang waren geweest, gebeurde: de paashaas was ziek en werd maar niet beter. Zo zou hij niet voor de eieren kunnen zorgen. Goed, met verven en versieren hielpen alle hazen mee. maar de hele organisatie, daar kwam het op aan en dat kon memand doen dan de paashaas zelf Daar was in de eerste plaats het pro bleem ervoor te zorgen dat er genoeg eieren kwamen. Als alles altijd maar goed gaat. vraag je je niet eens af. waardoor het al lemaal zo goed in orde komt. De hazen hadden er nooit bij stilgestaan, maar nu konden ze de paashaas er echt niet mee lastig vallen, zo ziek was hij. De haasjes belegden een vergade ring. De oudste van hen was de voorzitter Goed, als eerste punt kwam de vraag: Waar komen de eieren vandaan? Het tweede punt was: Wie helpt mee kleu ren en verven? De derde vraag was: Hoe regelen we het vervoer naar de mensen? Daar zaten ze nu alle lange hazenoren hingen naar beneden, zo diep werd er nagedacht. "Als we eens een paashaas kozen, die zolang de plaats van de zieke paashaas kan inne men15" vroeg opeens een klein haasje. "Die weet dan misschien wel raad" Nou, dat was zo'n gek idee nog niet. "Goed", besloot de voorzitter, "dan moeten we eerst weten, wie er in dat geval plaatsvervangende paashaas wil zijn en als we dat weten, dan moeten we kiezen, wie er het geschiktst voor is". Omdat dit iets was. waarvoor wel een oplossing was te vinden, besloot de hazenvergadering dit eerst te doen. Wie weet. kwam er dan ook wel klaarte in het eierenvraagstuk. Er waren elf hazen die het wel aandurfden. "Nu gaan we kiezen", riep de voorzitter. "Wie de meeste stemmen krijgt, wordt hef'. Maar zo eenvoudig was dat nu ook weer niet. Laten nu twee hazen precies evenveel stemmen krijgen! Precies evenveel voor een niet zo jonge haas. die altijd wel aardig was maar nogal wat drukte maakte en die eigenlijk zo handig was dat hij gauw iets door een ander liet doen. als stemmen voor een jonge haas. die zeer snel was. erg moderne opvattingen had en wel een be etje opvliegend was. De voorzitter nam het enige besluit dat hij kon nemen en benoemde twee voorlopige plaatsvervangende paashazen. Daarmee was hij voor een groot Veertig dames, leden van de plaatselijke afd. van de Chr. Bond van plattelandsvrouwen gaan woensdag 13 april naar Zaandam voor opnamen van het N.C.R.V.-programma "Vrien delijk welkom bij Barend". Een onderdeel van het pro gramma dat vrijdagavond 15 april van 7 - 8 uur door de NCRV op Hilversum I wordt uitgezonden- is "de creatie van de maand" een soort mode-show waaraan 4 "mannequins" een creatie tonen die bij de maand april hoort. De middelen die ge bruikt mogen worden zijn een twee persoons laken en verder alleen waardeloos materiaal Aan de show in Zaandam ne men 4 mannequins deel van de afd. Holten. Steenwijk, Slagha ren en Zuiderlegmeer (elke aid. eem Voor de afd. Holten zal op het podium komen mevr. Joldersma Een groep leden uit de afdeling heeft deze week vele uren be steed aan de creatie waarvan men huopt dat ze door het pu bliek met het "krachtigste" ap plaus zal worden beloond met als prijs de grootste van de vier bijzonder fraai uitgevoerde oor konden. deel van zijn verantwoordelijk heid af. Hij sprak dan ook: "Wel heren haas. ik zie met belangstelling uw te nemen maatregelen tege moet". De gemakzuchtige haas nam het woord. "Ach", sprak hij. "ik geloof dat we ons helemaal niet zo druk behoeven te maken. Ik heb wel eens gehoord, dat eie ren, gekleurd en wel, aan bomen groeien." Een geluid gemompel steeg op na deze bewering. De voorzitter moest om stilte hame ren. "Natuurlijk niet aan appel bomen en ook niet aan kersen bomen, maarvervolgde de luie haas, "zoals er dennebomen zijn zijn er ook eierbomen. Het moet een prachtig gezicht zijn. al die gekleurde eieren als als bloemen boven de kelkblaadjes te zien staan". "En ik heb wel eens gehoord zo nam de snelle paashaas het woord, "dat kuikentjes uit een ei komen. Als we dus aan kui kentjes vragen waar ze vandaan komen, dan hebben we de eie ren gevonden" Ook hierna ont stond een heftige discussie. Wa ren de eieren niet stuk? was het niet nog veel te koud voor kui kentjes om al buiten te zijn? In feite waren ze nog niet veel ver der. Maar omdat de luie paas haas de meeste invloed had en omdat iedereen die eierboom wel eens wilde zien, werd beslo ten dat alle hazen zouden gaan zoeken. Dan deden ze tenminste iets. Goed. zelfs de voorzitter ging mee. Alleen de luie paashaas niet. Nee. hij ging vast het ver voerprobleem bestuderen. Dat deed hij heerlijk soezend in zijn warme leger. Ondertussen zoch ten alle haasjes het bos af naar de eierboom. De snelle haas had zich voorgenomen tegelijk uit te kijken naar kuikentjes, want hij geloofde met erg in het verhaal van de boom. Hij schoot her en der door het bos en zelfs langs de weilanden, waagde zich dicht bij boerdenjen maar was ge woon te gehaast om rustig uit te kijken en echt goed te zoe ken. Dat ene pientere haasje echter was onderweg een vrien delijke bruine hen tegengeko men. "Zeg haasje, wordt het nog geen tijd om de eieren te komen halen?", vroeg ze. Het haasje kon gedurende enige ogenblikken geen ant woord geven. En toen kwamen er wel drie. vier vragen tegelijk "Bij U? Waar dan? En is het nog niet te laat? En hoeveel?" Kalm. kalm. suste de bruine hen. „Een vraag tegelijk! Dan zal ik je alles uitleggen". Hij gend en met zijn oren gespitst luisterde het haasje. Toen de hen was uitgesproken, legde het haasje uit dat ze zo laat waren doordat de paashaas ziek was. Daarna snelde het naar huis om het grote nieuws aan de voorzit ter te vertellen en aan de twee vervanghazen. Maar thuis was er niemand, iedereen zocht nog. behalve de luie haas. die in zijn leger lag te slapen Het haasje raakte in pa niek. Nu had het de oplossing. Nu wist het hoe alles moest. Het wist waar de eieren moes ten worden gehaald en nu was er niemand om dat allemaal aan te vertellen. Het pientere haasje deed daarop het enige wat het doen kon. het ging op zoek naar de andere hazen Of het hen op tijd heeft gevonden en of alles toch nog op tijd is klaargekomen? Dat moeten we maar afwachten en dat zullen jull'^ met Pasen wel merken! «NADRUK VERBODEN. Het tweede team van de tafel tennisvereniging „Holten" is overtuigend kampioen geworden door „Trefpunt" met 7-3 te ver slaan en hierbij maakte ook Hans Koers zijn kompetitiede buut, mar helaas kon hij geen overwinning op zijn naam schrij ven. Het werd erg spannend in het dubbelspel, waarbij de da mes van „Trefpunt" maar net verloren, n.l. met 23-21 en 21-19. Ook de laatste partij was span nend. doordat de tegenstandster van Wim Gütlich er op gebrand was van hem te winnen, hetgeen nog bijna gelukte, want ze kwam goed terug in de derde game tot. 21-19 Dit team speelde tegen „Thibats" met twee invallers, n.l. Ben Arf man en Wim Gütlich. Nico Valk bleef ongeslagen en Ben wist twee partijen te winnen, terwiil Wim ondanks goed tegenspel het onderspit moest delven. Dank zij het dubelspel van Nico en Wim. dat in 3 games gewonnen werd, ging de overwinning naar Holten. Ook deze game was erg spannend, want na een 16-14 en 19-16 achterstand werd toch nog gewonnen mot 22-20. Omdat beide teams kampioen zijn, wordt er een bingo-avorid georganiseerd op vrijdag 15 april as. in café „De Biester" om 20 uur. Beide teams van de schaakclub „Holten" kwamen in aktie. Hol ten 1 speelde de uitwedstrijd te gen Vriezenveen 1. Door een 6-4 overwinning stelden onze jon gens de tweede plaats in liet eindklassement zeker. Harden- berg 2 heeft evenveel wedstrijd- punten. maar minder bordpun- ten De gedetailleerde uitslag luidt als volgt: J. Smelt-J. W Middelink 0-1; B Tiihoff-D. v. d. Knaap 0-1: G. de Witte-H. v. Ende 1-0: B Hospers-B v Bee:. 0-1; H. B Huiskes-D. van Beek 1-0; T Stegehuis-J Scheperman 'i-G; E. Molenaar-W. G. Blits I-.--Va; J. ten Breteler-B Bner 1-0: C Post-E. J. Gervedink Nij- huis 0-1. Het tweede team speelde de be langrijke uitwedstrijd om de on derste plaats tegen ENO 2. Hoe wel men niet kan degraderen, nestelde Holten 2 zich vaster op de laatste plaats door een 5G- 2'2 nederlaag. De uitslag: H. Westera-J. G. M. van Calcar 1-0; M. Broeks-J. C. Roele 12-'/2H. Berkhorst-J. van Dalen Sr. 1-0. J. W. Kroeze-H. Roelofs 1-0; G. Kaotein-J. ten Velde 1-0; T H de Ruiter-H. A. Koers 0-1; H. D. de Vries-W. A. Klaassen 0-1; J. W. Karkdijk-J. Kromdijk 1-0. Een groep van 15 meisjes van de selektiegroep van s.v. BATO on der leiding van Carla Ligtlee, namen 3 april j 1. voor het eerst deel aan de T.T.K. (Twentse Turnkring) wadstrijden in de Sporthal „De Els" te Haaksbergen. De meisjes werkten op de lange mat waarop o.a. de volgende sprongen werden uitgevoerd: radslag, dubbele radslag. radslag op één hand of vrije radslag, arabieroverslag (sommigen met één handr dubbele overslag, arabier flick-flack en vrij werk. Hoewel tevoren vast stond dat de BATO turnsters in dit selectt gezelschap het ere-podium nog niet konden bereiken, werd -uitslui tend tot deelname besloten teneinde enige wedstrijdervaring op te doen. Gegeven het feit dat deze meisjes in Haaksbergen een uitstekende indruk hebben achter gelaten geeft als conclusie dat ze daarin meer dan geslaagd zijn. DINSDAG 17.3018.30 Wegenwacht Markelo (zaalvoetbali 18.30-22.30 Volleybal ver. Mintonette WOENSDAG 16.30-18.00 Oolbekkink (tennis) 19.00-20.00 Schwarte (zaalvoetbal) 20.00-23.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 19.00-20.00 Brandweerpersoneel (zaalvoetbal» 20.00-21 00 Logtenberg (zaalvoetbal» 21.00-22.00 Nijland (zaalvoetbal) VRIJDAG 18.00-20.00 Majorettes H.M.V 20.00-22 00 Sanderink (zaalvoetbal) In de le klasse van de Schaak bond Overijssel demonstreerde de SV Boekelo haar superioriteit op met mis te verstane wijze; in de thuiswedstrijd tegen ENO uit Nijverdal werd er danig op los gescoord met een 8-2 triomf als eindresultaat. Almelo 2 beging de tweede misstap in successie door in Borne le verliezen van de gelijknamige vereniging: 6-4 voor Borne. Door dit eindresul taat zijn de Almeloërs praktisch uitgeschakeld voor 't kampioen schap. Goor dreef ESGOO 3 nog wat vaster op de laatste plaats door de Enschedeërs met de zeer forse cijfers van 8':-l' i te ver slaan. De stand: 1 Boekelo 8 gespeeld 13 pt. 54 bordp., 2 Almelo 2 8-9 (44), 3 Borne 8-9 (41":), 4 Goor 8-0 (38), 5 ENO 8-5 (33't), 6 ESGOO 3 8-3 (29). In de 3e klasse A viel de enorme overwinning van Raalte tegen Rijssen 2 op: een 8-0 zege valt niet iedere week te noteren. ENO 2 werkte zich iets omhoog via een 5' :-2'» overwinning op Holten 2. De Holtenaren hebben de rode lantaarn hier vast in handen. Bathmen wees Dalfsen duidelijk terug: 6-2. Ook Har- denberg 3 bleef aan de winnende hand middels een 5G-2r over winning op Het Zwarte Paard 2 uit Ommen. De stand: 1 en kamp. Vrooms- hoop 7-13 (42), 2 Bathmen 7-10 (32'/:), 3 Raalte 7-9 (34V:), 4 Hardenberg 3 7-9 (30"-). 5 Het Zwarte Paard 2 8-6 (26»/i), 6 Dalfsen 7-6 (24'.:), 7 ENO 2 7-5 (24':), 8 Rijssen 2 7-4 (19'<«), 9 Holten 2 7-2 (21'b). In de 3e klasse C verloor het op de tweede plaats staande Win terswijk 2 thuis van Drienerlo 3 3' :-4'Door dit resultaat lijken de titelaspiraties van de Win- terswijkers wel verkeken. Eiber gen won thuis van ESGOO 5 met 5":-2": en herstelde zich dus van de zware nederlaag tegen Drie nerlo uif de vorige ronde. Stork 2 kon zich niet van de onderste plaats loswerken en verloor van Haaksbergen 3 met 3' --41/:. De stand 1 Dr. M. Eu we 2 6-9 (24' 2 Eibergen 6-8 (23), 3 Drienerlo 3 7-8 (33). 4 Winters wijk 2 6-7 (27'.:), 5 Favorita 3 6-6 (24). 6 Haaksbergen 3 7-6 (24' 7 ESGOO 5 6-2 (22), 8 Stork 2 6-2 (18V:). Op zaterdag. 2 april, werd er te Wierden een concours gehouden, waaraan door de ponyclub met 24 leden werd deelgenomen Aan het einde van een prachtige dag gingen ze met de volgende prfjzen naar -huis: B II-dressuur: Eric Vincent 3e prijs. Joyce van e'er Sluis 3e prijs Geino Rietman - 3e prijs Jan Aaltink - 5e prijs. Caprilii: Joce van der Sluis - 2e prijs Seino Rietman - 3e prijs Jan Aaltink - 3e pnjs Eric Vin cent - 4e prijs. L-dressuur: Erma Brouwers - le prijs Paulien Wansink - 2e prijs Christina Zandberg - 4e prijs Manan Murns - 5e prijs. M- springen: Herm Jan Robers - 2e prys.- Patrouille-springen: Herm Jan Robers Paulien Wansink Hans Barvelink Ad de Kolf - 5e prys.

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 17