Slecht voetbal vierde hoogtij bij Holten-Lemelerveld Uitslagen, resultaten lagere seniorenelftallen s.v. Holten Resultaten pupillen SV Holten Programma SY Holten Holten 1 badminton- kampioen? Programma Blauw Wit Aantrekkelijke wedstrijd Holten-Go Ahead ten bate van de Nederlandse Hartstichting Sterker Blauw Wit '66 klopt SC Denekamp (2-1) Resultaten Holten junioren Holten Al- Stevo Al 1-0 DES A2- Holten A2 2-4 PROGRAMMA SPORTHAL ,,'t MOSSINK" Schietvereniging Dijker- hoek 1ste in verkeersquiz HOLTENS NIEUWSBLAD - 1 APRIL 1977 - PAGINA 11 e In een boeiende wedstrijd tussen de eredivisieclub Go Aliead Eagles en onze plaatselijke vierdeklasser hebben de gasten een ruime 7-1 zege behaald. Het talrijke publiek kon genieten van goede staaltjes voetbal van de gasten, die vooral in de tweede helft konden profiteren van hun grotere balvaardig heid, conditie en ploegvenband. De aftrap werd verricht door Holtens burgemeester, mr. W. H. Enklaar en reeds in de begin fase kregen de bezoekers een overwicht, dat echter, dank zij het goede tegenspel van Holten, niet in doelpunten kon worden uitgedrukt. De eerste Holtense tegenstoot ontstond na een klein, kwartier, toen back Strijdveen te nonchalant wegwerkte, waar door Huzen alleen op doelman Spijkerman kon oprukken, doch zijn schot vloog over het doel. Go Ahead verhoogde het tempo en nam in de 17e minuut de lei ding, toen eerst Korver en Van Kooten de bal inschoten en bei de keren redde doelman Wissink, doch drie keer was te veel en Salfisberger schoot de terug springende bal onhoudbaar in, 0-1. Halverwege de eerste helft soleerde Jo Körver door de Hol tense achterhoede en in laatste instantie redde back Udink ten kosten van een hoekschop. Na 'n half uur kreeg Holten, dank zij een foutje van Oude Wesselink, een goede scoringskans, waarbij Veneklaas vrij kon opzetten en Knapen vrij speelde, die echter te gehaast de bal over het doel lepelde. Uit de tegenaanval was het de snelle Körver, die via een der Holtense achterspelers de bal onhoudbaar voor doelman Wis sink (0-2) in het hoel deponeer de. Nadat uit een prachtig opge zette Eagles-aanval de bal door Oude Wesselink net over 't doel was geschoten, gelukte het Hol ten om een mooi doelpunt te scoren, toen Joh. Veneklaas de bal precies op de vrijstaande Hu- zen speelde, die met een uitste kend schot doelman Spijkerman kansloos liet. Rust 1-2. Na de thee begon de conditie een woordje mee te spreken en kon men duidelijk het verschil in spelopvatting zien. De Eagles plaatsten beter en speelden meer over de snelle vleugels, waarbij Holten uit positie werd gespeeld en er vele kansen ontstonden. Doelman Wissink stk echter in goede vorm en wist menig schot te keren. Bij Holten ontbrak spelbepaler André Dekker en dit manco was vooral in de tweede helft goed merkbaar. Direct in de tweede helft werd de stand reeds op 1-3 gebracht, toen uit een wat verwarrende situatie stopper Paalman de bal in eigen doel kopte. Nadat eerst Van l'.er Pas en Hendriks de bal nog te gen de paal knalden en Vuskovic een hard schot door doelman Wissink zag gekeerd, voerde Go Ahead geleidelijk de score op. Eerst schoot Martin Haar de bal keihard in de touwen (1-4) en drie minuten Tater profiteerde Vuskovic van slecht wegwerken der Holten achterhoede en tikte de bal langs Holtens doelman, 1-5. Vanaf de aftrap kwamen de gasten in balbezit en uit deze goed lopende aanval werd de van rechts komende voorzet door v. Kooten beheerst op de vrijstaan de Körver gekopt, die op zijn beurt met een strakke kopstoot de stand op 1-6 bracht. De Eagles wonnen hun tempo-slag en het was de meegekomen Oude Wes selink, die vijf minuten voor tijd met een strak schot nogmaals Holtens doelman het nakijken gaf, 1-7. Net voor 't einde kreeg Holten nog een goede kans toeft uit een 'mooie combinatie Vene- klaas-Huzen de laatste de bal net naast het doel schoot. De strijd was gestreden en de zege was uiteraard volkomen ver diend voor de Eagles, maar Hol ten heeft tegen de sterke over macht uitstekend tegenstand ge boden, zodat het publiek een leuke wedstrijd heeft kunnen aanschouwen. De netto-opbrengst van deze benefiet-wedstrijd komt geheel ten goede van de Ned. Hartstich ting. De gemaakte kosten zijn zeer gering want de Eagles speelden gratis en wensten zelfs nog geen vergoeding van ge maakte autokosten. Het voetbal, dat vertoond werd tussen Holten en Lemelerveld was even slecht als de weersgesteldheid en de weinige supporters kregen een niet erg boeiende wedstrijd voorgeschoteld. Voor rust was de strijd veel te hard en vooral de bezoekers gingen er fanatief tegen aan, waartegen de matig leidende scheidsrechter G. W. Nijkamp, uit Zutphen, onvoldoende optrad. Doordat ook Holten niet al te zachtzinnig voor de dag kwam, werd het spel hierdoor dusdanig beïnvloed, dat er van goed voetbal geen sprake was. Na rust werd het te harde spel wat minder, doch over het geheel genomen, was de match als kijkspel niet aantrekkelijk. Pas na twintig minuten was er ein delijk een goede Holten-aanval te zien. toen linksbuiten Huzen de bal passte op de meegekomen back Udink, die de bal keurig teruglegde op de opkomende halfspeler Henk Warrink, die de bal keihard naast het doel knalde. Het andere ver- meldingswaardige van deze eerste Excelsior El - Holten El 0-2 In een van Holten zijde tactisch gespeelde wedstrijd werden be ide punten mee naar Holten ge nomen. Holten begon voorzich tig, waar Excelsior dan ook zat met een knieblessure. Na plm. 10 min. kreeg men een op en neer gaande stryd, waarbij Holten goede kansen kreeg door Bert Wissink en F. Sluiter. Met de 0-0 stand ging men aan de 2e helft beginnen. In de 7e mi nuut. een aanval van de gasten op links. Gelmers, Jongman en Meester allen gepasseerd en een afstandschot onhoudbaar voor goed van profiteerde met vooral Hofman 0-1. In de 13e min. uit de tweede lyn schoten die elke zuiverheid misten. De rust- stand was dan ook 0-0. Na rust een fel strijdend Holten dat niet met eén punt tevreden was en een goed doorzettende midvoor bracht de stand dan ook op 0-1. Excelsior probeerde van alles om de stand gelijk te maken maar het goed storende mid denveld en de gesloten achter hoede gaven geen krimp. De ging men naar rechts waar V. Langen en Sluiter misten en Hofman moest voor de tweede maal naar het net. De laatste 5 minuten waren toen voor Holten, maar het tolgeld was betaald. De zeer goede arbiter J.M.floot af en een consumptiebon werd hem direkt hierna toegereikt. Nijverdal F3 0-2 Holten F5 Rljssenaren geloofden er niet Ook de retumwedstrijd tegen meer in en het werd nog 0-2 Nijverdal F3 heeft Holten F5 door Gert Jan. Zaterdag a.s. de met de volle winst afgesloten, belangrijke wedstrijd tegen kop- Direct vanaf de aftrap ging Nij- loper De Zweef, jongens laat verdal fel in de aanval. Het zag dan ook weer je ware gezicht er voor Holten eerst niet zo best zien en het komt dan ook voor uiit. Langzamerhand ontwor- mekaar. R.K.S.V. El - Holten E2 0-3 In een zeer belangrijke wedstrijd stelde Holten zich aan de druk van de groen zwarten. F5 kwam wat meer met tegenstoten, doch Nijverdal was de le helft de be tere ploeg. Na van speelveld heeft Holten E2 overtuigend ge- gewisseld te bebben kreeg Hol- wonnen en de puntjes mee naar huis genomen. In de beginfase begon Holten E2 aarzelend te spelen. Maar na 5 minuten nam vooral de achter hoede, het initiatief en zette tel kens de voorhoede aan het werk. Uit een van die aanvallen wist J.Wansink met een hard. schot de stand op 0-1 te bren gen. Rust 0-1. Na rust een sterk aanvallend Holten en doelpun ten konden dan ook niet uitblij ven. Geert Brands bracht na 5 minuten de stand op 0-2, na tien minuten was het J. Wan- sink die er 0-3 van maakte. Jongens dit waren 2 winstpun ten, en een stimulans, voor de komende wedstrijden. Laten we met z'n allen, ook de ouders, proberen om 3 punten te pak ken in de resterende 3 wedstrij den. Holten E4 - Excelsior E4 0-2 Tegen het hooggeklasseerde Ex celsior heeft Holten in de eerste helft goede kansen gehad, maar een goede afmaker was er niet. De Rijssenaren hadden beter spelinzicht en gaf snelle inwor pen, waarbij men vrijliep en zo doende iets kon opbouwen en dan moest Holten weer verdedi gen met als voortreffelijke nieuwe doelman Hans Hofman die Jonkman verving. Jonkman ten meer vat op het spel en was voortdurend in de aanval. In deze periode werden de doel- piunten dan ook gemaakt, dit keer wederom twee keer door midvoor Erik. De andere spelers hebben deze wedstrijd bijzonder goede winst getoond. In de eer ste helft werden nog enkele ge vaarlijke schoten goed gestopt door keeper Stefan. Nijverdal kwam met tot scoren, eindstand 0-2. Overige elftallen. Holten E3 behaalde een verdien stelijk resultaat door het Rys- sense R.K.S.V. een punt afhan dig te maken. Holten F1 wist zelfs een punt uit Goor mee te brengen van Twente. Thuis moest men de eer aan de Twen tenaren laten en met de derby van a.s. zaterdag in het vooruit zicht een aardige opsteker. Hol ten F2 speelde de reserves van Twente naar een regelmatige nederlaag. Uit dit elftal kan meer uitkomen als diverse spe lers het niet teveel alleen willen doen. Jongens denk maar eens aan, je speelt met elf man. Hol ten F3 speelde een verdienste lijke wedstrijd tegen Enter V F2 en deelden de punten broeder lijk. Jongens zet hem op zater dag tegen RKSV. Holten F4 moest de eer aan de Zweef la ten, al was het maar met 1-0. helft was een goedlopende Leme lerveld aanval, die ca. 10 minuten voor de pauze plaats vond. Rechts buiten Hulsman kwam volkomen vrij voor doelman Wissink, die ech ter op het juiste moment uit zijn „hok" kwam en het harde schot fraai tot hoekschop verwerkte. Na de thee kreeg Holten een licht overwicht, doch de bijzonder zwak en slap spelende Holten voorhoede wist van enige fraaie kansen helaas niet te profiteren. Zo schopt Huzen de bal eerst in het zijnet en na vijf minuten gaf Labo- bar één van de weinige goede voor zetten op Huzen, die echter vlak voor het doel onder de bal doorliep en deze prachtige kans miste. Vlak hierna kreeg Labobar een vrije schietkans, doch hij schoot helaas tegen doelman Van Leusen op, die de bal niet klemvast kon krijgen, maar ook Veneklaas was niet op schot en schoot de terugsprin gende bal hoog over het doel. Lemelerveld kreeg ook nog een kansje, toen rechtsbuiten Hulsman strak voorzette en stopper Paal man de bal verkeerd op z'n schoen kreeg en hard terugspeelde op zijn doelman, die echter goed reageerde en de bal met veel moeite weer in het veld sloeg. Ondanks enkele missers bij Holten (de uitgespeelde Labobar door Ful ler en de geblesseerde Warrink door Jansen), kon de ploeg geen vuist maken. De laatste kans kregen zij vijf minuten voor afloop, toen de doorgebroken knapen al te robust van de bal werden gezet. De hier voor toegekende vrije trap werd door Dekker keihard ingeschoten, maar doelman Van Leusen stopte deze even fraai. 'beide ploegen moesten genoegen nemen met één puntje en gezien het spelverloop, was dit ook wel de juiste verhouding. Aantrekkelijke wedstrijd Holten - Go Ahead. Tukkers 3-Holten 2 0-0 Een sterk aanvallend Holten 2 heeft niet meer gekregen dan ze verdienen. Vanaf de eerste minuut Holten 5 het initiatief in handen gehad doch vlak voor het eind lie pen de Hengeloërs met enkele goede uitvallen nog uit tot 4-0. heeft Holten 2 het spel gemaakt Hierdoor is de positie van onze jon- maar de zwak leidende scheids rechter en de grensrechter van de tegenpartij beletten elke aanval van Holten succesvol af te ronden. Daarbij de vele kansen die de rood zwarten lieten liggen, zelfs één keer kon de Albergse stopper de bal slechts nog wegslaan om een doel punt te voorkomen doch de scheid- rechter legde de bal net buiten de 16 meterlijn. op een kampioen schap blijve echter volop aanwezig daar de concurrenten ook punten verloren. A.s. zondag speelt Holten 2 om de Kwintecup tegen Holten 5. Holten 5-Tubantia 5 0-4 Holten 5 heeft dit belangrijk duel niet in winst om kunnen zetten. Integendeel, een beter spelend Tu- bantia wist een" overtuigende overwinning te behalen (4-0). Tot de rust bleef de schade nog beperkt (2-0). De gehele tweede helft heeft Een hard werkende Holten-ploeg heeft een kostbare zege behaald op het heus niet zwakke STEVO. Het was een stevige partij voetbal en de zege heeft lange tijd aan een zijden draad gehangen. Bijzonder jammer was het, dat de Holten-speler Ron nie Meester in botsing kwam met zijn doelman Rietberg en helaas met een kuitbeenbreuk naar het ziekenhuis werd vervoerd. Vanaf deze plaats wensen wij hem een spoedig herstel toe en hopen hem spoedig weer op het groene veld te zien! Na een licht overwicht van Stevo kwam Holten wat beter in haar spel. Na een klein half uur schoot Suchard de bal tegen de lat en de terugspringende bal werd door de hardwerkende Podt overgescho ten. Vlak voor de rust nam Holten de leiding, toen de voortreffelijk spelende Hulleman een prachtig schot afvuurde, dat door één der achterspelers van Stevo van rich ting werd veranderd en onhoud baar in het doel verdween (1-0). Na de thee werd de strijd wat har der en kreeg Stevo een overwicht. Het was in de 6e minuut, toen het spel moest worden onderbroken voor het bovenstaande ongeval met Ronnie Meester. Ondanks dit nare voorval wist Holten haar voorsprong te behouden en de goed spelende achterhoede met als uit blinkers stopper Paalman en voor stopper Aanstoot en in laatste in stantie doelman Rietberg gaf weinig kansen meer weg. De bui- tenspelval klopte echter niet altijd, maar de te gehaast spelende Stevo-voorhoede kon hier geen ge bruik van maken en zodoende ble ven de punten in Holten. In een gemoedelijk gespeelde wed strijd h'-eft Holten een verdiende zege behaald op hekkesluiter DES. Gezien de vele doelrijpe kansen, had de zege in dubbele cijfers moe ten uitvallen, maar de voorhoede is het blijkbaar niet gewend om de ballen op een presenteerblaadje te krijgen. De score werd na een kwar tier geopend door Holten, toen de wat trage midvoor Hoek een goede voorzet gaf, die door Kers niet ge mist kon worden en hij schoot de bal in het verlaten doel (0-1). Vijf minuten was de stand alweer gelijk, toen Holten wat al te over moedig werd en te ver opdrong. Een voorzet van de vrij gelaten DES-rechtsbuiten werd geheel on nodig door Jan Peter v.d. Berg met de hand weggeslagen. De toege kende strafschop was te" hard voor doelman Deijk (1-1). Het mooiste doelpunt werd na een half uur ge scoord door Wissink, die van een lange pass profiteerde en de bal „in de vlucht" ineens in de touwen knalde (1-2). Vlak voor de rust schoot de hardwerkende Wilpshaar een toegekende vrije schop precies in de hoek, onhoudbaar voor de DES-doelman(l-3). Na de rust nam Holten de strijd wat te gemakkelijk op en de juist inge vallen DES-speler buitte een dek- kingsfout in de Holter-achterhoede goed uit en schudde Holten wakker door de stand op 2-3 te brengen. Ondanks een fel offensief wist Hol ten niet voldoende van de mooie kansen te profiteren en het was tenslotte linksbuiten Spijker, die na een serie missers, de strijd in het voordeel van Holten besliste, door vlak voor het einde het vierde doel punt te scoren en daarmee de uit slag op 2-4 bracht. gens, dit jaar voor het eerst in de 3e klas toch wil kritiek geworden. Overige elftallen Holten 3 moest weer een nederlaag incasseren tegen SDOL 2 (3- 0).Hoewel er i.v.m. degradatie de roofzwarten weinig meer kan ge beuren, is dit toch wel een teleur stellend seizoen voor het derde elf tal. Holten 4 bleef in de running door •Jiuis met 1-0 te winnen van Achil les 6. Het zesde keek al snel tegen een 4-0 achterstand aan, die men echter nog redelijk ophaalde (3-4). Holten 7 deed goed werk door een der koplopers uit een punt af te snoepen (1-1). Twee onderlinge wedstrijden n.l. het achtste tegen Holten 19 (2-3) en Holten 9 won met 8-0 van Holten 11 Tenslotte het uitstekende resul taat van Holten 12 dat RKSV 5 één puntje afhandig maakte. Week van 2 t.e.m. 8 april Maandag: 19-22 uur: zaalvoetbal- competitie. Dinsdag: 18 30-22.30 uur volley balver. Mintonette. Woensdag. 19-20 uur: dames s.v. Holten (zaalvoetbal). 20-23 uur: badmintonclub Hol ten. Donderdag 19-21 uur: Traanban (zaalvoetbal). 21-22 uur. Nijland (zaalvoet bal 22-23 uur: Biesters (zaalvoet bal). Vrijdag: 18-19 uur: majorettes H.M.V. Door zelf met 2-1 van het be zoekende Denekamp te winnen heeft Blauw Wit '66 zijn kans op het kampioenschap belangrijk vergroot aangezien het leidende BZSV door SC Rijssen met 1-0 werd verslagen. Met nog 4 wed strijden te spelen bedraagt de achterstand van de Holtenaren nog slechts 2 punten. In een redelijk goede wedstrijd heeft SC Denekamp geen kans gezien om Blauw Wit voor de tweede maal in dit seizoen te kloppen. Na een wat moeilijke beginfase hebben de Holtenaren de wedstrijd volledig beheerst en het was alleen aan het missen van een aantal goede kansen te wijten dat de score niet veel hoger is uitgevallen. Na onge veer een kwartier spelen trok Blauw Wit het initiatief tot zich en schoten van Aanstoot en Verveda gingen resp. net voor langs en over het Denekamp- doel. Door de sterk gegroe peerde verdediging van de be zoekers rondom het 16-meter- gebied namen de Blauw-Witte aanvallers (te) vaak hun toe vlucht tot schoten uit de tweede fijn en werden te weinig snel combinerend doorbraken gefor ceerd. Het duurde hierdoor tot de 32e minuut alvorens de gas theren hun overwicht in doel punten tot uitdrukking brach ten. Een goede through-pass door het midden bereikte de ver opgedrongen Beldsnijder, die met een knap, klimmend schot de Denekamp-goalie kansloos liet (1-0). Blauw wit bleef verre weg het beste van het spel hou den en bleef vanuit het midden veld dicteren. Dit leidde in de 42e minuut opnieuw tot een treffer. Een verre pass van Jan Verveda stelde (opnieuw) Bel dsnijder in staat om te scoren. Ditmaal werkte hij de bal met het hoofd tegen de touwen (2-0). Pal daarop ondernam Jan Kolkman (hij gaat aan het eind van dit seizoen wegens werk zaamheden Blauw Wit verlaten) SENIOREN Heino - Holten 2.30 uur Wierden 3 - Holten 6 10.00 V. 9.00 uur. Holten 7 - Wierden 4 10.00 uur. Haarle8-Holten8 10.00V. 9.15uur. Holten 9 - Haarle 7 10.00 uur Holten 10 - SOS 7 10.30 uur De Zweef - Holten 11 10.30 V. 9.30 uur. Holten 12 - Haarle 9 10.30 uur le ronde „Kwinte-cup" Holten 3 - Holten 4 10.45 uur Holten 2 - Holten 5 9.00 uur. JUNIOREN GFC Al - Holten Al 3.30 V. 2.30 uur Holten A2 - SVVN A2 4.15 uur Holten BI - DETO BI 4.15 uur Hulz. Boys BI - Holten B2 2.30 uur V. 1.30 uur Holten C - DES Cl 3.00 uur Holten Dl - Vesos Dl 11.00 uur SVVN Dl-Holten D2 11.00 V. 10.15 uur (terrein de Zweef) PUPILLEN Holten El - De Zweef El 11.00 uur Holten E2 - SWN El 11 00 uur Den Ham E2 - Holten E3 12.00 uur V. 11.15 uur De Zweef E4 - Holten E4 10.00 uur V. 9.15 uur Holten F1 - Blauw WitFl 10.00 uur Excelsior F2 - Holten F2 10.00 uui V. 9.30 uur. RKSV F1 - Holten F3 10.00 uur V. 9.30 uur. Haarle F2 - Holten F4 11.00 uur V 10.15 uur. Holten F5 - SOS F2 11.00 uur. Aan het einde van de avond waarop twaalf ploegen van di verse verenigingen getest waren op hun verkeerskennis, kon de cdt. der rijkspolitie adjudant H. Meijer de eerste prijs uitrei ken aan het team van Schietr vereniging „De Zaagmolen" uit Dijkerhoek, dat bestond uit Jan Reijlink, Wim Paalman en Ge- rrit Klein Teeselink.' Ook d? fraaie wisselbeker beschikbaar gesteld door de M.A.C. „De Hol- terberg" was voor dit zo succes volle team. Om 8 uur heette de voorzitter de heer C. Knijff de 36 leden van de diverse verenigingen met hun supporters welkom en hij zette het doel van de avond uit een. Adjudant Meijer leidde de quiz en stelde vragen aan de hand van dia's, die door Rij school „Succes"" te Holten be schikbaar waren gesteld. Hierna kwam de getallenpu^zle, een puzzle in de ware zin van het woord. De correctie was in han den van mevr. Güttlich en de heren Knijff, Ebrecht, Bluemink en Schooien. In de pauze, waarin de verkeer sproblemen breed werden uitr gemeten, werden de deelnemers getrakteerd op een kopje koffie. Toen na de pauze de dia's wa ren besproken, werden de prij zen uitgereikt. Bij de „individue- len" behaalde Gerrit Klein Teeselink 94 van de 100 te be halen punten en dat betekende de eerste prijs. Tweede: werden Ria Bolink en Marlies Dissevelt met 75 punten. De eerste prijs voor teams was voor „De Zaagmolen", tweede werd het padvindersteam en het team van de Zaterdagvoetbal vereniging „Blauw Wit" werd derde. Alle deelnemers kregen van de afd. Holten Veilig Ver keer een kleine attentie. een solo langs drie tegenstan ders maar zijn schot ging rake lings over de dekiat waardoor de soms ietwat pietepeuterig fluitende scheidsrechter van Beek uit Delden met een onge wijzigde stand voor de pauze floot. Trainer Willems had in de rust de Holtenaren opdracht gegeven iets verzorgder te gaan spelen en dit kwam in het spelbeeld tot uiting. Het spel bleef zich grotendeels afspelpn op de helft van de bezoekers, waarbij vooral Gerard Koopmans opviel. Eerst schoot hij zelf uit een corner van V/. Dikkers in het zijnet en in de 62 en 67e minuut deelde hy twee zeer goede passes uit aan Henk Aanstoot, doch deze zag de eerste keer geen kans de doelmen te passeren en schoot de tweede keer net naast. In het Blauw Wit team was Henk Bo link inmiddels vervangen door Bert Schipper terwijl in de 82e minuut Henk Aanstoot na een onbesuisde chargfc» van een Denekamp-speler met een bo venbeenblessure van het veld moest. Hy werd vervangen door Gerrit Dikkers. Al deze wissels hadden hun weerslag op de rust in het Blauw-Witte spel en in de 87e minuut wisten de gasten alsnog de eer te redden, waarbij echter de buitenspel-lucht tot ver buiten het sportpark merk baar was. Ondanks protesten van de Blauw Wit aanvoerder werd het doelpunt goedgekeurd, maar verder lieten de mannen uit Holten het niet komen zodat opnieuw twee punten aan het reeds opmerkelijke saldo konden worden toegevoegd. Zaterdag a.s. wordt een inhaal programma afgewerkt. Blauw Wit speelt in Almelo tegen PSV'67 terwijl BZSV tegen De nekamp aantreedt. Het vertrek van Blauw Wit is om half twee vanaf het clubhuis op Meer manskamp. De stand in de le klasse A: BZSV 18-30, SC Rijssen 19-29, Blauw Wit '66 18-28, PSV '67 18-23, VESOS 19-20. Het 2e team is hard op weg naar het kampioenschap en op het moment van publicatie vrij wel zeker van dit feit, want men speelt tegen Trefpunt waarvan de eerste keer met 10-0 werd gewonnen. Tegen Olympia uit Goor werd met 8-2 gewonnen en Henk Hendriks maakte daarbij zijn kompetitiedebuut, maar ver loor zijn eerste partij ongelukkig, waarna Gerard Overvelde de stand gelijk trok. Nadat de par tijen van Ben Arfman, alsmede het dubbelspel in winst omgezet waren mocht Henk het opnieuw proberen en ditmaal met meer succes. Hierna was de strijd praktisch beslist want het tweede liep uit naar 8-2. De stand per 23-3-77: Holten 6-12; Trefpunt 3-3; Jozo 4-3; Thibats 5-3; Olymoia 6-3; Het kampioenschap van het eerste team komt weer een stap dichterbij," mede doordat RAS, dat zelf een te grote achterstand heeft, een stunt uithaalde door Olympia Goor te verslaan, zodat er nog drie punten uit drie wed strijden nodig zijn om feest te gaan vieren. Het kampioenschap kan een feit worden in de thuiswedstrijd tegen TCJV op dinsdag 5 april a.s. De stand; Holten 1 7-14; Olym- Dia G 7-10 SENIOREN P.S.V. 1 - Blauw Wit 1, 2.30 uur vertrek 1.15 Enter V 4 - Blauw Wit 2, 1 uur vertrek 12.15 uur DES 6 - Blauw Wit 3, 4,15 uur vertrek 3.30 uur O.N. 8 - Blau Wit 4, 11 uur ver trek 10 uur Blauw Wit 5 - Enter V 7, 12.30 uur Biauw Wit 6 - Hulz Boys 4, 2.30 uur JUNIOREN Blauw Wit - Sp. Rijssen a2, 4.15 uur Blauw Wit bl - Omhoog bl, 2.30 uur de Zweef cl - Balauw Wit cl, 2.00 uur vertrek 1.15 Blauw Wit dl - RKSV dl 2.00 uur PUPILLEN Blauw Wit 'EI - RKSV EI, 10.00 uur RKSV E2 - Blauw Wit E2, 11.00 uur vertrek 10.30 uur Holten F1 - Blauw Wit PI, 10.15 uur Blauw Wit F2 - Twente E3, 10.00 uur Blauw Wit F3 - Spel. Rijssen F3, 9.30 uur Excelsior F5 - Blauw Wit F4, 9.30 uur vertrek 9.00 uur

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 11