MAC De Holterberg weer volop actief Programma sporthal 't Mossink Holtens jeugd- tennisspektakel BLAUW WIT KLOPT DVO Programma Blauw Wit T af eltennisteams sterk begonnen erg Week 5 t/m 11 maart Resultaten van de Blauw Wit-senioren Holten E 2 kampioen zaalvoetbal Resultaten competitie voUeybal- Mintonette Mintonette organiseert haar 3 e recreantentoernooi Zaterdag Overijsselrit KNMV HOLTENS NIEUWSBLAD - 4 MAART 1977 - PAGINA 7 In de in het clubhuis café be Blester gehouden jaar vergadering heeft de Holten- se Motor- en Automobielclub De Holterberg een gevarieerd ;n aantrekkelijk programma poor het komende seizoen pastgesteld. Dat komende seizoen staat al voor de deur, trant zaterdag 5 maart wordt fle Overijsselrit, de voorjaars- betrouwbaarheidsrit van de KNMV, een evenement dat in alle klassen meetelt voor [iet Nederlands kampioen schap, gehouden. Er hebben yoor deze rit reeds tweehon derd coureurs ingeschreven, jivaaronder alle bekende rij ders. Het parcours van 51 kilome- jter, dat loopt over Holtens grondgebied, moet door de se- jnioren en junioren 4 keer en door de zijspanners en brom- Imers 3 keer worden gereden. Start en finish van de rit, die onder auspiciën van de KNMV weer wordt verzorgd door de 'Holtense club, zijn bij camping ,x>e Holterberg" (Veneklaas) 'vlak bij het sportpark .Meer manskamp". Autocross in feestweek Door de KNMV werd tevens een vergunning afgegeven voor de jaarlijkse motocross op de Zuurberg (één van de mooiste crossterreinen in ons land) op zondag 8 mei. In deze cross, die meetelt voor het Nationaal kampioenschap, starten zijspan ners (senioren) en junioren 125 en 500 cc. Verder zijn er 8 oriënterings- ritten, een „gezelligheidsrit" (26 november op de 32ste verjaar- idag van de club) en de zo lang zamerhand ver buiten de pro vinciegrenzen bekend geworden „Nacht om Holten" gepland. In het kader van het Dorps feest '77 (19-22 juli) zal op 20 juli weer de jaarlijkse autocross worden gehouden en op Paas maandag zal in samenwerking met het „Cross-team Rijssen" een autocross worden georgani seerd in Rijssen. Voordat het vaststellen van al deze evenementen aan de orde kwam, sprak voorzitter Dirk J. Schooien een woord van wel kom en werden staande enkele ogenblikken stilte in acht geno men ter nagedachtenis aan het overleden lid Jan Willem Keve- lam. Schooien wees verder op de prettige samenwerking en goede geest in de club en hij bracht dank aan het gemeente bestuur en de grondeigenaren voor de medewerking bij het or ganiseren van de verschillende evenementen. Jaarverslag Uit het uitvoerige jaarverslag van sekretaris B. J. Oplaat bleek duidelijk de grote aktiviteit van de club in het afgelopen jaar. Maar liefst 31 keer werd een evenement georganiseerd. Er werden in de afgelopen zomer in het kader van het VVV-Vakan- tieprogramma o.a. puzzelritten georganiseerd, waarvoor van de zijde van de gasten veelal goede belangstelling bestond. De club telt momenteel 326 leden. Financieel kerngezond Uit het door penningmeester Henk Egberts uitgebrachte fi nancieel verslag bleek o.m., dat de boeken konden worden afge sloten met een batig saldo. De controle-commissie, bestaande uit de heren D. J. Muller en J. Markvoort, had boeken en be scheiden in orde bevonden. In de controle-commissie 1977 wer den benoemd de heren J. Mark voort en Joh. Willems. Voorziter Schooien bracht se kretaris en penningmeester dank vor het vele en belangrijke werk, dat altijd met grote accuratesse wordt gedaan. Bestuursverkiezing Als bestuursleden werden met grote meerderheid van stemmen herkozen de heren D. J. Schoo ien, G. Bannink en G. J. Sluiter, terwijl in plaats van de heer E. Huisjes (vertrokken naar elders) gekozen werd de heer A. Boode. De aftredende leden van de sportcommissie J. H. Oolbek- kink, H. Klein Zandvoort en Joh. Stevens werden herkozen. Brandes (tennis) Zaalhandbalcompetitie Nijland (tennis) Brandes (tennis) Zaalvoetbalcompetitie ZATERDAG 10.00—12.00 14.00—16.30 16.30—17.30 ZONDAG 11.0016.30 Zaalhandbalcompetitie MAANDAG 16.30—17.30 19.00—22.00 DINSDAG 18.3022.30 Volleybalvereniging Mintonette (training) WOENSDAG 19.0020.00 Handbalvereniging Nieuw Heeten 20.0023.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 17.0023.00 Tennisclub Holten VRIJDAG 18.00—19.00 Majorettes HMV 19.0022.00 Volleybalvereniging Mintonette (competitie) 22.00—23.00 Schwarte (zaalvoetbal) Hoewel er theoretisch nog steeds kampioenskansen zijn, vertrok Blauw Wit eigenlijk zonder illusies naar Almelo om daar DVO als tegenstan der te ontmoeten. Gezien de stand van beide ploegen op de ranglijst kon door Blauw Wit bij een overwinning wel definitief afstand van DVO worden genomen, vandaar dat de strijdlust niet ontbrak. Gestart werd zonder „goaltjes- dief" Wim Klein Nagelvoort, waarvoor H. Aanstoot werd in- igezet. Het eerste kwartier werd het aftasten van de mogelijke ikansen met een technisch beter spelend DVO. Er werd in een re delijk tempo gespeeld, zodat de wedstrijd voor de aanwezige toeschouwers, ondanks het kou de weer en de sneeuwbuien, aar dig kijkspel bood. Toch bleken na de aanvangs- periode de Blauw Wit-aanval- ,len meer gevaar in te houden dan die van DVO, die tot het 16- meter gebied leuk wisten te com bineren, maar deze strandden op ide hechte Blauw Wit-defensie onder aanvoering van Jan Lo- huis. Een goed opgezette aanval van Blauw Wit werd door J. Verveda afgerond met een strak ke kopbal op de DVO-doelman, die juist in de goede hoek stond. Circa 5 minuten voor rust ont stond uit een hoekschop voor DVO een „scrimmage" voor het Blauw Wit-doel en werd 't door een „frommeldoelpunt" van A. iSteyn 1-0 voor DVO. Blauw Wit 'werd wakker geschud en zette meteen de DVO-goalie onder 'zware druk waardoor de doel man een misgreep deed en A. Beldsnijder simpel kon scoren, (1-1). Na rust een iets feller Blauw Wit dat toch winstkansen rook en na 5 min. werd Jan Kolkman op de vleugel uitste kend door Beldsnijder gelan ceerd. De als voorzet bedoelde bal was echter zo scherp, dat (deze ineens achter de DVO-doel man belandde, 2-1. DVO werd onrustig hetgeen de Blauw-Wit- ters in de kaart speelde. Beld snijder kon even later BI. Wit een veilige voorsprong bezorgen als hij na een voortreffelijke bsolo" niet op de moedige doel man was gestrand. Het spel werd hierna toch harder doordat DVO geen genoegen nam met een ne derlaag. Even voor tijd resul teerde dit in blessures van W. Dikkers en J. Kolkman, die wer den vervangen door H. R. Beid- man en G. J. Stam. Blauw Wit speelde rustig naar het einde en verdiende de overwinning door een taktische benadering van 't technisch goed spelende DVO. De wedstrijd stond onder uitste kende leiding van scheidsrechter Schuurman uit Hellendoorn. Stand le klasse a: BZSV 14-25, SC Rijssen 15-22, Blauw Wit 14- 20, PSV 14-19, DVO 15-17, Vesos 16-16, Daarlerveen 16-15, Evers- berg 15-12, Marle 15-10, Daarle 16-10, Denekamp 15-8, Boswin kel 15-6. Tennis is bezig een volks sport te worden. Er zijn vele tienduizenden die deze mooie én boeiende sport beoefenen. Kampioenen worden ze niet allemaal en bij velen is dat ook helemaal niet de bedoe ling. Toch blijven ze spelen. Waarom? Omdat tennis veel heeft te bieden. Het is ge zond, je kunt het inderdaad tot op hoge leeftijd blijven doen, je kunt het beoefenen als wedstrijdsport, maar ook recreatief als vrijetijdsbeste ding. Een gezonder hobby laat zich nauwelijks denken. Daar komt nog bij dat het de ideale sport voor het hele gezin is. Juist omdat men vanaf zijn zesde tot men niet meer kan lopen aan tennissen kan doen, is er voor de hele familie plaats op de tennisbaan. Het tennisspel kan een prach tige compensatie betekenen voor het dagelijks werk, dat veelvul dig gekenmerkt wordt door ge brek aan lichaamsbeweging. In dit balspel vindt men de voor naamste gymnastische oefenin gen terug zoals rompbuigen, draaien, strekken, versteviging van vele spieren, starten, rennen enz. Voorts kan men dit spel op elke leeftijd gaan leren. Het is niet zo eenvoudig om goed te leren tennissen. Pas wanneer men er zich wat meer mee bezighoudt, gaat men dit beseffen. Men moet een racket met een lange steel hanteren en daarbij komt nog een bal die telkens weer van die rare spron gen maakt. Een goede basis van het tennisspel moet geleerd wor den en de basis is de jeugd. Het gezegde „jong geleerd, oud ge daan" is nog steeds een zeer modem denkbeeld. SVVN 4 - Blauw Wit 2 Blauw Wit 2 is er zaterdag in de uitwedstrijd tegen SVVN volle dig in geslaagd haar goede plaats te handhaven, welke ze op de standenlij st inneemt. Door uit stekend voetbal van al z'n team genoten kon Bertus Rietberg 'n hattrick scoren. Rust 0-3. Na de thee bracht SWN een wissel speler in, wat een enorme ver sterking betekende. Met goed aanvallend spel kon SVVN dan ook de eer redden. Eindstand: 1—3. Blauw Wit 2 speelt a.s. zater dag thuis tegen Sp. Rijssen en zal er dan ook zeker met frisse moed tegen aan gaan. We reke nen op de volle winst. Enter V. 6 - Blauw Wit 4 In de uitwedstrijd tegen Enter Vooruit heeft Blauw Wit 4 on danks goed spel toch de winst in Enter gelaten. Enter Vooruit nam na 10 minuten spelen een 1-0 voorsprong maar Gerrit Beldman maakte er uit een voor zet van Gerard Aanstoot 1-1 varl. Opnieuw namen de Enternaren een voorsprong en nu werd het via Rinus Bekkernens gelijk. Een aan Enter Vooruit gegeven strafschop werd door de goed op dreef zijnde keeper Wim Heems kerk, bekwaam gestopt. Hierna nam Blauw Wit de leiding via een uit een corner genomen in swinger van Bennie Aanstoot 3-2. Na rust kwam Enter V. door een Blauw Wit achterhoedefout langszij, 3-3. Enkele minuten voor tijd pakte E.V. toch nog de twee punten. Eindstand 4-3. Blauw Wit 5-Eversberg 2 Blauw Wit 5 dat in de uitwed strijd tegen Eversberg 2 met for se cijfers had verloren, was vast besloten er deze wedstrijd het beste van te maken Door 'n fout van de Eversberg-keeper wist Rijk Schipper door attent spel 1-0 te scoren. Eversberg kwam toen met goed aanvallend spel maar miste de afwerking. Pas na rust wist men de gelijkmaker te scoren. Blauw Wit 5 hield ehc- ter het hoofd koel en in de slot fase wist Gerard Kolkman, ter wijl hij door twee man werd ge- teckeld, toch te scoren, 2-1. Een verdiende overwinning voor een enorm hard werkend Blauw Wit 5. Blauw Wit 6 - Vesos 5 Een met drie invallers spelend Blauw Wit 6 heeft zaterdagmid dag de eerste punten tegen Vesos 5 binnengehaald. Reeds in de eerste speelhelft kon Henk Beldman via een gave pass van Henk Rietman 1-0 sco ren. Voor rust wist Vesos echter toch de stand gelijk te trekken en ging men thee drinken bij 'n 1-1 stand. In de tweede helft nam Vesos een 2-1 voorsprong, maar via Ed dy de Jong kwam het zesde langszij, 2-2. Enkele minuten voor het eindsignaal van de cor rect leidende scheidsrechter Beukenkamp wist invaller Wim Kuperus de winnende treffer te scoren, 3-2. Een gelijk spel zou gezien het spelbeeld de juiste uitslag zijn geweest, maar met hulp van Vrouwe Fortuna hield Blauw Wit 6 beide punten thuis. Omdat het tennisspel in tech nisch opzicht zo moeilijk is, ware het te wensen dat kinderen dit spel van hun zesde jaar gaan leren. Op die leeftijd mag het accent niet zozeer liggen op het over het net spelen als wel het wennen aan het materiaal en de omgeving (baan) en het aanvoe len van de bal. Er zijn voor kin deren heel wat spelvormen te vinden op de tennisbaan die re kening houden met deze eis. Zoals zovele tennisverenigingen in den lande is de TG Holten in de wintermaanden reeds begon nen om in een gymnastieklokaal haar beginnende jeugdleden de balvaardigheid voor tennis bij te brengen. Voor de slagvaardig heid worden diverse trainings hulpmiddelen aangewend. De Holtense tennis jeugd staat zo gezegd te trappelen om de open- luchtbanen in april te bestor men. Om dit te manifesteren zal zij zich presenteren op een jeugdtennisspekt'akel, dat op donderdag 10 maart 1977 om 19 uur in de sporthal 't Mossink in Holten begint. Medewerking voor deze avond is toegezegd door verschillende topjeugdspe- lers behorende tot het tennis- district Overijssel. Zij zullen hun best doen de beginnende tennis- jeugd te interesseren en te sti muleren voor deze sport. Het programma voor deze avond is als volgt: 19-20 uur: Fasetraining van ge talenteerde jeugdspelers beho rende tot het tennisdistrict Overijssel. 20-20.15 uur: Muzikaal intermez zo door de Holtense muziekver- SENIOREN Blauw Wit 1-Boswinkel 1, 2.30 u Blauw Wit 2-Sp. Rijssen, 2.30 u. BI. Wit 3-Or. Nassau 6, 12.30 u. Eversberg 4-B1. Wit 4, 10.30 u., v 9.45 u. (Terrein Hulz. Boys). Excelsior 10-B1. Wit 5 4.15 u., v.: 3.45 uur. Enter V. 8-B1. Wit 6 12.30 u., v.: 11.45 uur. JUNIOREN Holten a2-Blauw Wit al, 2.30 u. DES bl-Bl. Wit bl, 12.30 u., v.: 11.45 uur. Blauw Wit cl-WVV cl, 1.15u. Blauw Wit dl-Nijverdal dl, 12 u. PUPILLEN Blauw Wit el-Excel. e2, 11 u. Haarle e2-Blauw Wit el, 11 u., v.: 10.30 uur. GFC fl-Blauw Wit fl, 10 u., v.: 9.15 uur. Blauw Wit f2-Enter V. f3, 10 u. Haarle f3-Bl. Wit f3, 10 u., v.: 9.30 uur. Blauw Wit f4-Excel. f5, 11 u. eniging en toespraak van de voorzitter TC Holten. 20.15-20.45 uur: Tennisjeugd Hol ten aan bod met ojn. gebruik van diverse trainingshulpmidde len. 20.45-21 uur: Pauze. 21-21.40 uur: Demonstratie he ren enkel door jeugdspelers be horende tot de districtstop. 21.40-22 uur: Publiek kan met eigen racket en tennisschoenen de trainingshulpmiddelen voor tennis beproeven. 22-22.30 uur: Heren dubbel TC Holten tegen Deventer LTC. In de recreatieruimte is een kleine tentoonstelling van rackets, tennisliteratuur en ten- nismode 1977. Belangstellenden zijn van harte welkom om te genieten van het plezier waarmee de jeugd met de witte bal speelt. Want ook als kijkspel kan tennis menigeen fascineren. Afgelopen zaterdag kwamen in sporthal ,,'t Mossink" de finalis ten vau poule C en D, nl. Sp. Rijssen el, Omhoog el, Holten el en Holten e2, tegen elkaar uit, om uit te maken wie de sterkste was en dus kampioen zou wor den. De wedstrijden en uitsla gen waren als volgt: Sp. Rijssen el-Holten le, 1-2; Holten e2-Om- hoog el 2-0; Holten el-Holten e2 0-3; Omhoog el-Sp. Rijssen 3-2; Sp. Rijssen el-Holten e2 0-2; Hol ten el-Omhoog el 1-2. Hieruit blijkt dat Holten e2, op papier de zwakste ploeg, alle wedstrij den heeft gewonnen en dus zes punten behaalde. Omhoog el 1 punten, Holten el 2 punten en Sp'. Rijssen 9 punten. Holten 2 werd dus kampioen. Ze speelden zeer snel en goed voetbal, toonden volledige inzet, en dit leverde 't kampioenschap op. Bravo jongens van Holten e2, prachtig gedaan. Ga zo verder ook door met het veldvoetbal ?.s. zaterdag thuis tegen De Zweef e2. Stunt(je) heren 2 Wat in de competitie tot dus ver geen enkele ploeg gelukt was, ook Mintonette 1 niet, luk te de vrijdagavond-editie van Mintonette 2 wel, namelijk kop loper Rivo 4 een punt afhandig maken. Tot vorige week vrijdag had deze ploeg uit Rijssen zelfs geen set verloren! Hoog tijd dus om daar eens verandering in te brengen, vond Mintonette 2 te recht. Met die instelling begon men in te spelen. Of Rivo 4 van dit inspelen reeds knikkende knieën kreeg, zal wel altijd een vraag blijven, feit is wel, dat volgens de Rijssenaren de vloer ten opzichte van de bovenkant van het net te laag lag. Minto nette was bereid tegemoet te komen aan de wens het verschil tussen deze twee uitersten ge ringer te doen worden. Wie gedacht mocht hebben, dat heren 2 door dit alles wel van de kluts zou zijn, vergiste zich deerlijk. Niet gehinderd door de angst bij eventuele fou ten meteen gewisseld te worden - er waren geen wisselspelers - begon men met een heel simpel, doch o zo degelijk balletje over het net te deponeren. Tot 6-0 had Rivo hier niet van terug. Toen de Rijssenaren de eerste schrik te boven waren, begonnen ze ook aan datgene waarvoor ze geko men waren: punten sprokkelen. Vanaf 8-8 ging de strijd gelijk op, maar op het eind zorgden de „oudjes" van Mintonette er wel voor, dat zij aan de voordelige kant van de score stonden: 16-14. In de tweede set begon Rivo uit een ander vaatje te tappen, een vaatje waarvan de inhoud heren 2 wat al te zwaar op de maag plofte; vandaar dat deze set voor Mintonette verloren ging: 6-15. In de derde set hadden de he ren (weer) een remedie gevon den: op advies van coach De Looze ja, een heuse coach van vlees en bloed bij heren 2) werd Rivo weer bestookt, gelijk de eerste set, met striemende smashes van Geert Heusinkveld, Arie Langendoen, Herman Schol ten en Wis Husslage, afgewisseld door pientere prikballen. Dit al les werd mogelijk gemaakt door Koos van Leeuwen en Bertus Hesselink, die hun set-ups van het predikaat „origineel hand werk" voorzagen. Het behoeft geen betoog, dat Mintonette 2 deze set dan ook met 15-8 naar zich toe trok. Dit hield te gelijk in, dat Rivo 4 zijn eerste verliespunt in deze competitie te pakken had. In de vierde set bleek al ras, dat de heren van Mintonette na ruim een uur spe len het kruit net zo vochtig had den als het shirt. De „power", zoals dat genoemd pleegt te wor den, was er uit. De aanval stelde weinig meer voor, kortom: het ,liep" niet meer. Zo is de 9-15 nederlaag in deze set verklaard. Resumerend kunnen we zeg gen, dat heren 2 een degelijk par tijtje binnen de lijnen heeft ge legd, zonder enige franje. Het gelijke spel tegen de tot dan toe Al direct in het begin van deze wedstrijd bleek dat het zwakke SVVN a2 geen partij was voor een goed spelend Blauw Wit- team. De enige uitblinker bij SVVN was de „ondermaatse" doelman die met veel succes en veel uitstekende reddingen de schade probeerde te beperken. Nadat Coert Schuppert de score had geopend vielen de doelpun ten als rijpe appels van de (voet bal)-boom. Thee werd er ge dronken bij een 7-0 stand en na rust werden er nog 9 bij gevoegd. Vermeldenswaardig is nog dat keeper Van Aken in tie tweede helft een strafschop onbenut liet en Wim Rietberg, na een bles sureperiode van 6 maand, een goede partij speelde en zelfs wist te scoren. Door de winst van Excelsior a2 kwam er op kop geen wijzi ging in de stand en blijft de span ning volop voortduren. De tafeltennisclub Holten, die twee teams voor de competitie heeft ingeschreven, is erg goed van start gegaan. Team 1, be staande uit: Turin, Van Iddinge, Lefèbre en Valk, uitkomende in de 4e klasse, staat ongeslagen bovenaan, evenals team 2, dat tot nog toe ook nog geen punten verspeelde. Zij komen uit in de vijfde klasse en spelen afwisse lend met de volgende spelers: Al berts, Gutlich, Arfman, Overvel- de en Van Sweden. Team 1 heeft nu 4 wedstrijden gespeeld en deze zijn allemaal met groot gemak gewonnen. Vooral Turin speelt erg sterk en heeft nog geen single verloren. Volgende week staat de confron tatie met Olympia uit Goor op het programma en aangezien Olympia ook nog geen verlies- punten heeft opgelopen, is dit een zeer belangrijke wedstrijd voor dit team, dat, naar wij ver namen, erg graag kampioen wil worden in deze klasse. Team 2 heeft ook al drie wed strijden achter de rug en alleen de eerste wedstrijd werd met moeite gewonnen: 64. De laat ste wedstrijd, die dit team speel de, ging erg gemakkelijk en zij wonnen deze match met 10-0. Hier moet echter nog wel bij vermeld worden, dat zij tegen drie dames uitkwamen, dus de uitslag was niet zo verwonder lijk. De spelers van dit team kenden echter genade voor het zwakke geslacht. Ga zo door, jongens. Op vrijdag 25 maart organiseert Mintonette weer een recreanten volleybaltoernooi in de sporthal 't Mossink. U kvrnt van nu af inschrijven bij A. L. Langendoen, Holterberg 64 (tel. 1986). Het inschrijfgeld bedraagt weer f 10,— per team. Bij de inschrijving stellen we het op prijs van u te weten hoe het staat met de sterkte van het team, waarin niet meer dan twee competitiespelers of -speelsters mogen zitten. Graag vernemen we ook of het een mix team is of niet. Er wordt tijdens het toernooi op tijd gespeeld. Gezien de enorme belangstelling voor het toernooi van begin decem ber 1976 raden wij u aan snel in te schrijven om teleurstelling te voorkomen. onaantastbare koploper was dan ook dik verdiend. Tweemaal winst heren 1 Dinsdagavond 2 februari speel de heren 1 tegen Flash 5. Flash 5 stond met Mintonette 1 op de tweede plaats in de competitie. Het begin was voor de heren van Mintonette niet erg floris sant. Er werd niet met genoeg inzet gespeeld, het blok was veelal te vroeg en zodoende werd deze set met 7-15 verloren. In de tweede set ging het iets beter. Het blok was op tijd en de aanval gevarieerder. Deze set werd verdiend op het nippertje met 16-14 gewonnen. De derde set verliep geheel naar wens van trainer-coach De Looze en Flash had geen antwoord van beteke nis (15-6). In de vierde set dachten de Holtenaren, dat ze al gewonnen hadden. De inzet verslapte en er werd onnauwkeurig gespeeld. Men stond nan ook al snel met 8-2 achter. De coach vroeg bij deze stand een time-out aan en wist de ploeg weer te motive ren. Mintonette slaagde er in de achterstand weg te werken en bij de stand 11-11 was het de aanvoerder van Flash 5, die een time-out aanvroeg. Flash wist weer weg te lopen tot 11-13, maar de heren van Mintonette vochten terug tot 13-13. Een verkeerde wissel kostte Mintonette de op slag. De Holtenaren wisten zich snel weer te concentreren en de ze set tenslotte met 16-14 binnen te halen. Einduitslag 3-1. Vrijdagavond 25 februari speelde het eerste herenteam te gen het onder aan de ranglijst bungelende Flash 6. Het Nijverdalse team werd via 15-1, 15-6 en 15-12 van het veld gespeeld. Stand: Rivo 4 16-31; Mintonet te 1 18-30; Markelo 1 16-23; Flash 5 15-22; Mintonette 2 17-18; Mar kelo 2 17-14; Rivo 3 16-11; Ho- lyoke 2 16-10; Flash 4 16-9; Evers berg 15-6; Flash 6 164. Winst Dondert- mannetjes Vrijdagavond 25 februari speelden de dames van Minto nette tegen SWN uit Nijverdal. Dit SVVN, dat op één na onder aan staat, moest Mintonette toch weinig problemen geven. Na het fluitsignaal kwam Mintonette al snel met 5-0 voor. Echter door een slechte verwerking van de opslag, slordige set-ups, waar- dor er bijna geen aanval uit kwam, zette SVVN de eerste set via 10-15 op haar naam. Het spel- beel van Mintonette bleef in de tweede set bijna onveranderd. SVVN vocht voor elk punt, maar na twee time-outs, waarin Min tonette duidelijk werd gemaakt, dat als ze winst wilde behalen, toch wel geconcentreerder moest spelen, ging het wat beter en Mintonette won met 15-12. Tii- dens de derde set hadden de Holtense dames duidelijk over wicht. Ze kwamen voor te staan met 11-0. Er werd goed aange vallen, de opslag werd goed ver werkt, kortom: de rust. in de ploeg was weer teruggekeerd. Mintonette won overtuigend met 154. Maar in de vierde set waren de rollen omgedraaid. Mintonette kwam achter te staan met 2-8. Er was onrust in het achterveld, de bal werd weer niet goed verwerkt. Na een time out kwam Mintonette terug en met support van het publiek konden de dames de laatste pun ten binnen halen en werd het 15- 12. Eindstand 3-1. "Stand: Rivo 14-25; Volley W 16-25; Aristoi 3 14-23; Vrivo 15-21; Mintonette 15-20: Verdan 3 15-18; Dvnamo 13-7; Svrphus 2 15-6; Markelo 15-6: SVVN 14-5; Krek kers 2 144. Prima gelijkspel meisies Vrijdagavond 25 februari van Mintonette tegen Rivo A. In de eerste set ging de stand ge lijk op, totdat door het goede plaatsen en smashen van Rivo A dit team kon uitlopen en de set won (9-15). De tweede set ging eerst gelijk op. maar door goed samenspel van Mintonette wonnen zij deze set met 15-6. In de derde set kwam het bij Min tonette tot wat smashes, maar de meisjes konden niet verhel pen dat deze set met 10-15 de deur uitging. In de vierde set ging het er om of Mintonette met één punt dan wel geen pun ten naar huis ging. Na een span nende „nek aan nek-race" won Mintonette deze set met 15-12. Stand: Vollev A 1:5-25; Rash A 12-24: Rivo A 14-23: Rash B 14- 15; Mintonette 13-13; Rash C 14- 10; Volley B 16-9: Eversberg 13* 8; Holyoke 14-7; Rivo B 134. Programma volleybal Zaterdag 5 maart: (15.00): Rivo B-Mintonette meisjes (Rijssen) Vrijdag 11 maart: (19.00): Mintonette meisjes-Holyoke (19.15): Mintonette dames 2-Rash 3 (19.15): Mintonete heren 2-Holyoke 2 (20.15): Mintonette heren 1-Rash 4 (20.15): Mintonette heren 2-Rash 5

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 7