HIT HET PLAATSELIJK PARLEMENT mmmt'tï1 Schure's kerstprogramma uitstekend geslaagd Het werk v uitzendorganisaties Op voorstel van H. Meerman (PvdA): Raadsstukken voortaan ter inzage in Openbare Bibliotheek Vakbondsactiviteiten en volkstheater 3É& f Zondagschool- KERKDIENSTEN Nieuwjaarsinstuif nieuws Burgerlijke stand Kerstwijding Plattelandsvrouwen HOLTENS NIEUWSBLAD 7 JAN. 1977 PAGINA 3 Bij behandeling van de exploitatierekening van de Stichting Bibliotheek en Leeszaal Holten-Bathmen, over het tweede halfjaar 1975, vroeg de heer H. Meerman (PvdA) tijdens de vorige week donderdag gehouden raadsvergadering de open bare raadsstukken in het vervolg voor de burgers ter inzage te willen deponeen in de leeszaal van de Openbare Biblio theek. „In het algemeen komen de burgers er niet zo gemak kelijk toe het gemeentehuis binnen te stappen om kennis te nemen van de raadsstukken. Het is mij bekend dat in meer dere gemeenten de raadsstukken ter inzage liggen in open bare leeszalen. Een plaats waar men in het algemeen wat gemakkelijker binnenstapt. Teneinde de raadsstukken wat dichter bij de burgers te brengen zouden wij het op prijs stellen wanneer dit in onze gemeente ook zou gebeuren", aldus de heer Meerman. Mevrouw F. M. ter Doest-Bos (VVD), die deze dag jarig was, steunde het voorstel Meerman en verklaarde het een erg goed idee te vinden. Nadat óók het College verklaarde positief te staan tegen over het voorstel Meerman werd hiertoe, zonder hoofdelijke stem ming, besloten. Bibliotheekwet De heer J. Warrink (GB) maak te vervolgens duidelijk dat zijn fractie in de nieuwe Bibliotheek wet een verslechtering ziet in de financiële positie van de gemeen ten. (In deze wet wordt de zorg voor bibliotheken gedecentrali seerd van het rijk naar de ge meenten, red.) De heer Warrink wilde weten hoe de ministers, be halve het sympathieke gebaar Tot decentralisatie, zich heeft opgesteld m.b.t. de kosten. „Wij zijn altijd voorstander van decentralisatie geweest maar wij hebben hier het gevoel dat de ver goeding van de kosten door de mi nister geen gelijke tred houdt, met de financiële omvang van de door geschoven taak. Wij hebben dan ook de indruk dat het bibliotheek werk de gemeente meer geld zal kosten, waardoor wij andere zalcen zullen moeten schrappen en dat laatste vinden wij een spijtige zaak," aldus de heer Warrink. Meer geld Wethouder L. Kaan (PvdA) leg de uit dat de nieuwe wet alle ge meenten verplicht een openbare bibliotheek te hebben hetgeen hij zag als een goede zaak. Verder zei hij dat hét Rijk de salariskosten betaalt en dat de gemeenten de overige exploitatiekosten moeten dragen, waarvoor de provincie overigens nog weer een subsidie verleent. De heer Kaan gaf toe dat de nieuwe regeling de gemeen te meer geld gaat kosten maar hij was het niet eens met de heer Warrink om de minister daarvoor de „zwarte Piet" toe te spelen. „Bij de totstandkoming van de wet heb ben zowel de Vereniging Ned. Ge meenten als het parlement hun in breng gehad. Als u ageert dan ageert u tevens tegen het par- Bij de intrede van het nieuwe jaar vertoont de vakbeweging al weer een grote activiteit. De af deling Overijssel van het NVV or ganiseert voor haar leden/kader- lerlen in Twente, plus Holten, en enkele afdelingen in Gelderland t.w. Neede, Eibergen en Borculo een regionale voorlichtingsavond in Hotel „De Ster" te Goor op dins dagavond 18 januari a.s. Spreker zal zijn de voorzitter van de In dustriebond NVV, Arie Groenc- vclt. die een aantal actuele vraag stukken zal behandelen. Deze ver gadering begint om precies 20.00 uur, omdat de heer Groenevelt uiterlyk 22.15 uur zal vertrekken. Op dinsdagavond 25 januari en donderdagavond 27 januari a.s. worden respectievelijk in restau rant „Cosa" te Hengelo en restau- De gunstige weersomstandighe den en de tomeloze inzet van de „Schurevrijwilligers" maakte, dat het kerstprogramma ruimschoots aan de verwachtingen heeft vol daan. Maar liefst 550 mensen na men deel of bezochten de aktivi- teiten door jeugdsociëteit „De Schure" georganiseerd. Een van de hoogtepunten van de laatste week van. het afgelopen jaar was zonder twijfel de voor de gehele Holtense bevolking geor ganiseerde puzzelwandeltocht op tweede kerstdag. Er was een tocht van ongeveer 6 km door één van de mooie streken van Holten, de Beuseberg, uitgezet. Naast 't wan delen kregen de deelnemers enkele opdrachten en een smeuige kop soep opgediend. Maar liefst 90 wan delaars meldden zich vanaf 13.30 uur aan. Om twee uur vertrok de eerste van de 22 groepen en om 17.00 uur was bijna iedereen weer 'binnen. Eén groep, die later de poedelprijs zou krijgen, sloeg een verkeerde weg in en kon nog net voor de Schipbeek tot stilstand ko men. Om zes uur vond de prijsuit reiking plaats. Na veel rekenwerk in de centrale rekenkamer kwam de groep van Hendri Bronsvoort als beste uit de bus. Hij mocht de MED. HERV, KERK 9.00 uur ds. A. Schellevis. vestiging van ambtsdragers; 10,- uur ds. A. Schellevis, Heilig Avondmaal. Extra coll. herv. kerkkoor. Oppasdienst: mevr. Rensen, Betsy Westerik en Aly Koopman. GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur ds. G. W. H. Peddemors. In beide diensten is de eerste collecte voor de kerk en de tweede voor rente en aflossing. Oppasdienst: mevr. Van Leeu- wen-Beldman, mevr. Kruithof- Kruimelaar (res. mevr. Aan- stoot-Beldman). Hetty Lande- weerd. mevr. Stam-Stam (res. Tonny Hulsman). DIJKERH0EK 10.00 uur ds. C. C Addink. Ex tra coll. herv. kerkkoor. R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur. 0KKENBR0EK 10.00 uur ds. J. G. Beerthuis van Bath men. Uitgan gscolleote Jeugdgebouw. NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondag 8.00 en lil.00 uur. prachtige wisseltrofee, beschikbaar gesteld door de familie Groene- •woudt. in ontvangst nemen. Na het uitreiken van de diverse prijzen werd er in „de Schure" nog ge zellig wat nagebabbeld en men was unaniem van mening, dat het een uiterst geslaagde middag was. 's Avonds bracht de kerstman een bezoek aan „de Schure". Met luid gebel en baard werd de vrij fors gebouwde goedaard binnen gedragen. Na zijn kersttoespraak werden enkele vooraanstaande per sonen naar voren gehaald, om een min of meer grappig geschenk te ontvangen. Onder de cadeaus wa ren o.a.: een mini-dokterset. een haarkleurspoeling, een scheerset en een rammelaar voor een „droog gelegde" voetballer. De maandag na de kerst was de zg. „Schurerustdag" om een beetje bij te komen van de vermoeienis sen van de zondag en om voorbe reiding te treffen voor de dinsdag. Want op dinsdagavond barstte het akitiviteitenspektakel al weer los met een dropping. Ongeveer 60 wandelaars werden in een geblin deerde bus ergens op de besneeuw de Lichtenberg afgezet. Naast de kortste route moesten de deelne mers ook nog de oplossingen van enkele opdrachten zien te vinden. Even na elf uur bleek dat de groep van Erna Fransen het minste aan tal kilometers had gelopen en de meeste vragen goed beantwoord had. Woensdagmiddag en -avond draai de de fiimklup de komedie: „Irma la Douce". Er werd hartelijk ge lachen om de grappige dubbelrol van Jack Lemmon a]s Nestor Pa- tou en de exentrieke, rijke Engel se Lord. Ook de vertolking van Irma la Douce door Shirley Mac- Laine deed menig bezoeker naar de zakdoek grijpen om de vele „lachtranen" weg te pinken. De klapper van deze kerstweek was zonder meer het sfeervolle op treden van de folkformatie „Fun gus" op donderdagavond. Zo'n 130 bezoekers genoten zichtbaar van deze Vlaardingse viermansgroep. Na een rustig begin, met enkele technische storingen, eindigde hét in oen. dans-, klap-, zing- en hos- paftij. Vooral de pikante praaties en de meezingers .Kaapren Vaar'n' 'Een boer ging naar de wei', Rijke Boer' en ,De Roffel' oogstten veel succes. Nieuwjaarsmiddag kwamen nog zo'n 40 borrelgasten hun Niej joars neutje in ,,de Schure" op halen. Vanaf deze plaats zouden wij nogmaals alle deelnemers, bezoe kers en sympathisanten willen be danken voor het slagen van de kerstweek '76 in jeugdsociëteit „de Schure". Volgend weekend vertoont de fiimklup de western: „Midnight Cowboy". En op zaterdagavond 22 januari is er een optreden in „de Schure" van een oude bekende, nl. de zanger Herman Erbé. rant „Suisse" te Zwolle, door de FNV-afdeling Overijssel regionale voorlichtingsavonden gehouden over de WSW (Wet Sociale Werk voorziening). Bestuurders van de ABVA en KABO zullen in het kort een aantal praktische zaken be handelen, waarna er ruimschoots tijd zal zijn voor discussie. Deze bijeenkomst is niet ailoen voor WSW-commissieleden maar voor alle leden en kaderleden, die voor het onderwerp belangstelling heb ben. De beide avonden beginnen om 20.00 uur. De Toneelgroep „Sater" speelt op woensdag 12 januari in de Schouwburg te Deventer. Aanvang 20.00 uur. Sater is een politieke toneelgroep, die sociaal Volks theater maakt voor mensen, die werkelijk baat hebben bij een ge- - lijke verdel.,ig van kennis, macht en inkomen. De groep komt met een nieuwe produktie „Opkomst en neergang van een Hollands familie- bedrijf" (Gebaseerd op de geschie- ili denis van de DAF-fabrieken). De toegangsprijs bedraagt 5,— per persoon. De Blauw Wit pupillen worden zaterdag om kwart voor tien in het clubhuis verwacht op de „Nieuwjaarsinstuif". Bij gunstig weer zal er buiten worden gespeeld (geen voetbal) en bij slecht weer zal er binnen een spel worden gedaan. Einde van de instuif plm. half een. 's Avonds om 19.30 uur worden in het clubhuis alle leden en mede werkers verwacht op de Nieuw jaarsinstuif om elkaar een geluk kig nieuwjaar te wensen en te toasten op een sportief 1977. lement, dat deze wet op democra tische wijze heeft aanvaard," aldus de heer Kaan die er tenslotte nog op wees dat de raad zelf kan be palen of en in hoeverre men meer geld voor dit werk op tafel wil leggen omdat de raad steeds over de kredietvoorstellen een beslis sing moet nemen. Spel Mevr. F. M. ter Doest-Bos (WD) vond met de heer Warrink dat de regering hier een spel speelt door de gemeenten wel taken toe te be delen maar de financiële middelen daarmee geen gelijke tred laat hpuden. Onbekookt Burgemeester Enklaar sloot ten slotte de discussie af met de op merking dat deze nieuwe wet de indruk maakt te zeer onbekookt en in een te snel tempo te zijn inge voerd, waarover het laatste woord in Den Haag nog niet gesproken zal zijn. Zonder hoofdelijke stemming keurde de raad tenslotte de exploi tatierekening goed. evenals de voorstellen tot verhoging, per 1 januari 1977, van de elektriciteits tarieven, alsmede verhoging van de geyser- en boilerhuur, van welke voorstellen wij reeds melding maakten in ons blad van 24 de cember jl. Huissleutel (no. 32), bruine heren portemonnee met knip (inhoud ƒ50,-), hondepenning no. 60819, orénje-bruine kinderdas, jonge zwarte bouvier (teef met vlooien band), 3 sleutels aan ring, dames handschoen, Ierse setter (volwas sen). Verloren voorwerpen jute tas, plastic zak plus i peren, bruine herenportemonnee (inhoud p]m. f20,-), oranje gebreide shawl, zwarte portemonnee (inhoud plm. f80,- a f90,-), bruin hondje, beige bruine wanten, 1 paar rode vin gerhandschoenen, dameshorloge, goudkleurig, groene wijzerplaat, lichtbruin bandje, hoofd van een pop. Na de fijne kerstvakantie vinden we het fijn jullie zondag a.s. 9 jan. weer op zondagsschool terug te zien. Breng gerust je vriendje of vrien dinnetje mee. Vanaf 4 jaar zijn jul lie van harte welkom. Tot zondag dan half elf in de Dorpsschool. Het zondagsschoolpersoneel Jan Hendrik zv J. W. H. G. Klein Teese- Geboren: Paalman link. Overleden: H. J. Pasop, oud 68 jaar, Holten (overleden te Deven ter). Vrijdag 7 januari 20.00 uur Nieuwjaarsreceptie en gezelligheidsavond Buurtver. „Holterhaar" in de crea van de Haarschool (zie adv.). Zaterdag 8 januari 10.00 uur Nieuwjaarsinstuif „Blauw Wit" pupillen in het clubhuis (zie adv. en béf.). 19.30 uur Nieuwjaarsinstuif le den en medewerkers „Blauw Wit" in 't clubhuis (zie adv. en ber.) 20.00-22.00 uur Nieuwjaarsrecep tie S.V. „Holten" in clubhuis „Meermanskamp" (zie adv.) In een sfeervol versierde zaal van café-rest. „Het Bonte Paard" hield de afd. Dijkerhoek van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen weer haar jaarlijkse kerstwyding. Na het openingswoord door de presidente, mevr. 31. Reijlink-Kers werd het programma verzorgd door de 5e en 6e klas van de lagere school uit Dykerhock o.l.v. het hoofd, de heer J. Kroon. Afwisselend werd er gezongen, blokfluit gespeeld en gedichten voorgedragen. Het kerstevangelie werd door Ineke Bosman en Hen- niie Nijland gelezen uit de kinder bijbel. Gerrit Veneklaas en Dinant Klein Teeselink deden een vraag- en antwoordspel, dat betrekking had op het kerstgebeuren. Door Erik Rensen werd het ont staan van het „Stille nacht, heilige nacht" verteld, waarna dit prach tige lied door enkele meisjes mooi werd gezongen. Het kerstverhaal met als titel „De vreemde gasten" werd verteld door Anja Sluiter, Thea Markvoort, Hendrika Smale, Wilco Stevens en Egbert v. d. Brink. Na de pauze, waarin enkele ver snaperingen werden gepresenteerd, werd een toneelstukje in drie be drijven opgevoerd „Daniël, de her dersknaap", dat erg leuk werd ge speeld. Hieraan deden 16 kinderen mee, terwijl Wim Baltus de ver teller was. Aan het slot kregen de kinderen een verdiend applaus en dankte mevr. Reijlink de heer Kroon voor het instuderen van de verhalen en gedichten en mevr. Van Maurik, die de leiding van zang en fluitspel voor haar reke ning nam. Hun werd een attentie aangeboden. n li Ofschoon in Nederland Uitzendorganisaties al vele jaren werkzaam zijn, blyken toch nog steeds vele Nederlanders niet of niet voldoende van de gang van zaken in het uitzendwezen op de hoogte te zyn. Een hardnek kig vooroordeel tegen het optreden van het particuliere uitzendbureau blykt uit de opvatting dat zy ten onrechte inkomsten trekken uit het werk van uitzendkrachten. Daarom hieronder enige informatie over zo'n uitzendorganisatie en een beknopte opsomming van de reële taken die door een dergclyke organisatie ten behoeve van cliënten en uitzend krachten wordt vervuld. Vrijw. „de Schure" De - uitzendorganisatie Tempo Team Nederland B.V., opgericht in .1960, met hoofdkantoor in Am sterdam, telt over Nederland ver spreid nu bijna 50 kantoren, die aan overheid, bedrijfsleven en in stellingen tijdelijke werkkrachten ter beschikking stellen. Dat de uit- zendactiviteiten van Tempo-Team een totaal ander karakter dragen, mag blijken uit het niet alleen ter beschikking stellen van krachten voor kantoor en administratieve, alsmede technische werkzaamhe den, doch ook voor activiteiten op het gebied van verkoop en horeca. Bovendien zendt de organisatie tijdelijke werkkrachten uit ten be hoeve van de gespecialiseerde dienstverlening in de sfeer van de gezondheids- en welzijnszorg. Van overheidswege is de uitzendorga nisatie erkend middels een onbe perkte vergunning. Ter ondersteuning van tijdelijke werkkrachten startte Tempo-Team opfriscursussen voor degenen die hun routine hebben verloren op de typemachine en een oppascentrale, waardoor tijdelijk werkende moe ders hun kinderen zolang op een vertrouwd adres kunnen achter laten. De Tempo-Team onderne ming is vooral ook bekend als sponsor van de gelijknamige tafel tennisvereniging. softbalclub en pipeband. Oprichter en algemeen directeur is de heer M. Spruyten- burg. Dé onderneming is aangesloten bij de Algemene Bond van Uitzend bureaus (ABU) te Amsterdam. Publikaties Voor de informatie van tijdelijke werkkrachten en van cliënten ver schijnt eenmaal per kwartaal een editie van „Tempo-Team Nieuws", huisorgaan van de uitzendorgani satie Tempo-Team. Uitgave van het onderzoeki-apport (1974) over tijdelijk werk, getiteld „Uitzendarbeid; ontwikkeling en verwikkeling", kwam tot stand on der auspiciën van prof. dr. W. Albeda en werd gestimuleerd dooi de directie van Tempo-Team. Een andere publikatie is getiteld: „Het secretaressewezen, zijn banen en bazen". Taken Samengevat komt deze zelfstandi ge dienstverlening door Tempo- Team in hoofdzaak op de volgende taken neer: 1 Algemene voorlichting over de mogelijkheden van tijdelijk werk. 2 Voorlichting van tijdelijke werk krachten, kennismaking middels gesprekken. 3 Registratie van capaciteiten en wensen. 4 Contact onderhouden met over heid, bedrijven en instellingen, waarbij voorlichting over de mo gelijkheden via Tempo-Team, toe zending van publikaties over eco nomische en sociale aspecten van tijdelijk werk, bijeenkomsten met personeelschefs en toezending van bedrijfsvakantieschema's. Bij in schrijving van gevraagd tijdelijk werk wordt rekening gehouden met speciale wensen van de aan vrager. 5 Gerichte werving van tijdelijke werkkrachten middels adverten ties, telefonische contacten en ge sprekken. 6 Plaatsing en introductie van uitzendkrachten, waarbij rekening wordt gehouden met de wensen van opdrachtgever en van de tij delijke werkkracht. 7 Verwerking van administratie ve gegevens voor uitbetaling en sociale verzekeringen. Het uitzend bureau draagt zorg voor de af dracht van alle sociale verzekerin gen en neemt verder alle admini stratieve verplichtingen van de opdrachtgever over. De laatste krijgt slechts eenmaal per week een declaratie. 8 Wekelijkse uitbetaling aan tij delijke werkkrachten. 9 Organisatie van opfriscursussen, oppasdiensten t.b.v. uitzendkrach ten. 10 Interne en externe cursussen voor vaste medewerkers ter be vordering van de professionele aanpak. 11 Het bevoi'deren van een band met tijdelijke werkkrachten, mid dels kwartaalkrant „Tempo-Team Nieuws" en middels de organisatie van diverse bijeenkomsten b.o. de traditionele nieuwjaarsbijeen komst. Daarnaast zorgt Tempo- Team maandelijks bij de uitbeta ling voor een leuke attentie. De uitzendorganisatie Tempo- Team Nederland B.V. is bereik baar op het adres: Rijnburgstraat 11, Amsterdam 1017, telefoon 020- 156151 en telex 14364. Vermeld dient nog te worden, dat op verzoek van de NVV-bond Mer- curius op zaterdag 15 januari een presentatie zal plaatsvinden tij dens haar jongerencongres te Amersfoort. Doordat steeds meer melk veehouders overgaan op tank- melken moest het aantal melkrijders weer worden in gekrompen. Op de foto v.l.n.r. de melk rijders F. Klein Teeselink, G. W. Leunk, J. G. Toorneman en H. J. Overmeen die onlangs voor de laatste keer zorgden voor het melkvervoer vanaf de bedrijven naar .,De Vrij heidaan de Stationsstraat. Zondag 9 januari 14.00 uur Discobal in café „De Wippert" (zie adv.) 19.30 uur Dansen in bar-dancing „BOODE" te Bathmen (zie adv.) Maandag 10 januari Fa. v. d. Maat de gehele dag ge sloten (zie adv.) 2000 uur Nieuwjaarsvisite en jaarvergadering Plattelands wen Dijkerhoek in café-rest. „Het Bonte Paard". 20.00 uur Ruilavond Holtense Postzegelclub in hotel „Vos man." 20.00 uur Ledenvergadering Groene Kruis Holten in hotel „Vosman" (zie adv.) 20.00 uur „Liberaal-café" in café „De Biester" (zie ber.) Dinsdag 11 januari 10.00 uur Nieuwjaarsvisite afd. Holten Ned. Bond van Platte landsvrouwen in hotel „Vos man." 20.00 uur Jaarvergadering Chr. Gem. Zangvereniging „Soli Deo Gloria" in gebouw „Reho- both." 20.00 uur Bestuursvergadering Supp. Ver. S.V „Holten" in „Meermanskamp." Woensdag 12 januari Gebr Steunenberg, fa. J. W. Dollekamp en Zn. en gebr. Sc-huppert i.v.m. opruiming de gehele dag gesloten. 19.45 uur Bijeenkomst Herv. Vrouwengroep Holten in „De Schakel" Eigen avond. Donderdag 13 januari 8.30 uur Begin halfjaarlijkse op ruiming in diverse zaken (zie adv.) 19.30-21.30 uur Afscheid van ds. A Schellevis in gebouw „Ire ne". 20.00 uur Avondje „Diessenplas" Buurtver. „Churchillsraat - Vrijheidslaan", spr. mevr. C. P. K. Enklaar-van Andel. on derwerp „Open Bejaarden- werk." Vrijdag 14 januari 20.00 uur Filmavond M.A.C. ..De Holterberg" in gebouw „Ire- net" (zie adv. en ber.) Maandag 17 januari 19.00-20.00 uur Verzilvering waardebonnen Winkelweek 1976 bij de Rabobank (zie adv.) 19.30 uur Openbare raadsverga dering ten gemeentehuize. 20.00 uur Bijeenkomst afd. Hol ten Ned. Bond van Platte landsvrouwen in zaal „Vos man". Spr. ir. B. A. Sassen, onderwerp: „Vrijmetselarij." Vrijdag 21 januari 10.00 uur Vergadering Markt- commissie in café Jansen. Maandag 24 januari 19.45 uur Jaarvergadering afd. Espelo Ned. Bond van Platte landsvrouwen Klederdrachten show. Donderdag 27 januari 20.00 uur Jaarvergadering afd. Holten v. d. Chr. Bond van Plattelandsvrouwen. Maandagavond 10 januari a.s. organiseert de afd. Holten van de VVD weer een „Liberaal café" in café ..De Biester" aan de Stations straat. Aanvang 8 uur. Als spreker voor deze avond is uitgenodigd mr. drs. F. Bolkestein, kandidaat voor de tweede kamer fractie voor de WD en gewezen directeur van Shell Chemie te Pa rijs. Hij zal spreken over het on derwerp: „Bedrijfsleven in het al gemeen." Tijdens de druk bezochte verga dering werd op 3 december jl. een afdeling voor Zuid West Salland opgericht van de WD-jongèren- organisatie, waarbij óók Holten is betrokken. Tijdens genoemd Li beraal café zullen leden van deze organisatie aanwezig zijn voor na dere informatie aan geïnteresseer den. Als dagelijks bestuur voor deze regionale afdeling werden ge kozen: E. J. W. Siebelink, Plant soenstraat 12. Deventer (voorzit ter). E. H. Mesritz, Manegelaan I, Gorssel (secretaris) en R. Steen bergen, Hoefslag 12, Gorssel (pen ningmeester). Belangstellende jon geren zijn die avond dus extra welkom. ARTS J. H. A. Bruins. Molenbelter- weg 18. tel. 2750. Voor bood schappen bellen: 11 en 16 u. WIJKVERPLEGING Zr. Slomp-v. d. Stouw, Won- daalstraat 10. Markelo. teief. 05476-2379. Spreekuur wijkver pleegkundigen en uitlenen van magazijnartikelen werkdagen v. 13.30-14.30 u.. Groene Kruisge- bouw, Gaardenstraat. ZIEKENVERVOER A. Müller, t Aanstoot, tel. 1745, b.g.g. 30 en 1338. TANDARTS E. A. Witkop, Wierdensestr. 118. Rijssen, tel. 05480-2260. Spreekuur spoedgevallen: 5.00- 5.30 uur nam. DIERENARTS Th. A. Oostenbrug, Diessen- plasstraat, tel. 1515. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening „Midden- Overijssel", Dorpsstraat 16. tel. 2784. Spreekuur maandag t.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur, don derdagavond van 6-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.30 u. Dorpsstr. 16. tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat schappelijk Werk en Gezins verzorging tel. bereikbaar on der no. 05486-16465. FYSIOTHERAPIE Alie werkdagen, behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge- bouw, Gaardenstaat, G. J Kaaij, tel. 2299. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zondag 9 januari H. J Moleman, Lageweg 13. teief. 1974. Maandag 10 t.m. zondag 16 januari C. Dijkstra, Schouten straat 35, tel. 18.3.3, Aangif te van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 uur aan het slachthuis tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 8 t.m. vrijdag 14 jan.: Electra: H. Huisman, Kolweg 42, tel. 1498. Gas: W. C. v. d. Weerthof. Voorboersstraat 2 tel 1793. POLITIE Telefoon: 1352 - 2665 en 2655. Na 6 uur 's avonds bellen- 05200-71234. BRANDWEER Telefoon: 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1977 | | pagina 3