Ter opruiming van misverstanden Cursus politieke stromingen dames ,De Noordenbarg 15 jaar jong en springlevend Weekenddienst ZiekenfondsspTeekuur te Holten van der stouw KERKDIENSTEN evonden-verloren Tentoonstelling oud stadszilver Burgerlijke Stand HOLTENS NIEUWSBLAD 17 DEC. 1976 PAGINA 3 Door zowel in het Deventer Dagblad van jl. dinsdag ver schenen publikaties als de wellicht wat vreemd aandoende houding van burgemeester mr. M. H. Enklaar, tijdens de jl. maandag gehouden raadsvergadering (zie raadsverslag), rondom de identiteit van de aktievoerders tegen eventuele vestiging van een sub-woonwagenkamp nabij de Aaltinksweg, dreigen thans zowel het college van B. en W. als genoemde aktievoerders, ten onrechte in een daglicht te geraken waarin ze, gezien de gebeurtenissen, niet thuis horen, omdat dit hen allen onrecht zou aandoen. Wat is n.l. het geval? Tijdens de raadsvergadering van 12 oktober j.l. moest de ge meenteraad antwoorden op de vraag of men bereid was, ter decentralisatie van de bewoners van het centraal woonwagen kamp in Deventer, in Holten een bepaald aantal standplaatsen voor woonwagens toe te staan, welk principevoorstel in meer derheid werd aanvaard (z.g. spreidingsbeleid). Bekend werd ook, dat door het College als plaats vair vesti ging werd gedachta aan het ter rein, gelegen tussen de Aaltinks weg, de S 14 en tegen de spoor baan. Op grond van dit laatste ver enigden zich een 32-tal buurtbe woners van genoemd terrein in een aktiegroep tegen woonwagen vestiging aldaar en richtten ge zamenlijk een bezwaarschrift aan de gemeenteraad, waarin de volgende bezwaren naar voren werden gebracht: 1. Over de vraag of woonwagen bewoners in Holten moeten worden toegelaten, wenst men zich niet uit te spreken, om dat zij dit in hun totaliteit niet kunnen overzien en be oordelen. 2. Men wijst er op, dat het be treffende terrein een prachtig overgangsgebied vormt tussen de S 14 en de woonwijk De Haar. Men acht aantasting van dit gebied voor een der gelijk doel dan ook onverant woord. Ook vanuit de trein acht men het aanzicht van zo'n kamp geen visitekaartje voor Holten, hetwelk ondanks het aanbrengen van een groen voorziening, niet valt weg te werken. 3. Een deel van de onderteke naars heeft ernstig bezwaar omdat hun kinderen op weg van en naar school dit- kamp moet passeren met alle moge lijke gevolgen van dien. 4. Een ander deel, woonachtig op het aangrenzend industrie terrein. maakt bezwaar omdat zij de bij hun bedrijven opge slagen materialen achter slot zullen moeten brengen, ten einde gelegenheid tot diefstal te voorkomen. 5. Veel van de ondertekenaars zien in de situering een finan ciële benadeling in de vorm van waardevermindering van hun woningen. Bij het inder tijd aankopen van de bouw percelen langs de Aaltinksweg werd toegezegd, dat het over liggend terrein agrarisch ge bied zou blijven zonder be bouwing. Eerst wordt deze toezegging teruggenomen door situering van sportvelden en thans door het aldaar projec teren van een woonwagen- klus ter. De ondertekenaars delen de raad tenslotte mede uit hun mid den een commissie te hebben benoemd, die zich zal beraden I over verder te nemen stappen ter wering van een woonwagen kamp nabij de Aaltinksweg en behouden zich het recht voor de gemeente aansprakelijk te stel len voor eventueel te lijden schade. dat tijdens de raadsvergadering van 12 oktober d.v. de plaatsbe paling van een sub-woonwagen kamp in Holten niet aan de or de is geweest en dat de raad daarom het bezwaarschrift niet in behandeling heeft genomen. Wanneer te zijner tijd een defi nitieve vestigingsplaats in het bestemmingsplan zal worden opgenomen, zal daarvan open bare kennisgeving worden ge daan, zoals bij bestemmings plan-procedures te doen gebrui kelijk is. Pas dan is de mogelijk heid aanwezig bezwaarschriften in te dienen. Openbaarheid Na genoemde raadsvergade ring verschijnt hierover zowel een artikel ih net Deventer Dag blad als een commentaar in Hol- tens Nieuwsblad. Bij brief van 28 oktober j.l. schrijft genoemde aktiegroep aan de raad, dat het hen zeer heeft bevreemd, dat het bezwaar schrift in handen van derden is gekomen, terwijl deze niet in openbare raadsvergadering werd behandeld. Men betreurt dit te meer omdat de schrijver van het commentaar de ondertekenaar,» van het bezwaarschrift in een kwaad daglicht stelt, van welk ongenoegen zij de schrijver óók zelf op de hoogte hebben ge steld. Tijdens de j.l. maandag gehou den raadsvergadering deed de houding van burgemeester mr. W. H. Enklaar wat vreemd aan door wel de inhoud van de laatst geciteerde brief voor te lezen, doch toen door de pers werd gevraagd om óók de onderteke naars te noemen, hij ten ant woord gaf, dg,t dit onleesbaar was. Overigens bleek het Colle ge, namens de raad, terecht als antwoord op laatst genoemde brief te hebben geformuleerd, dat brieven, aan de raad gericht, als openbaar stuk plegen te wor- ,den behandeld, waarvan de pers rustig kennis kan nemen, zeker wanneer afschriften daarvan aan de raadsfrakties worden gezon den (zie raadsverslag). Vergissingen Ten aanzien van vorenstaande werden ons inziens de volgende vergissingen gemaakt, die aan leiding gaven tot onnodig veel publiciteit rondom deze zaak: a. In het Deventer Dagblad van dinsdag j.l. wordt in zowel het raadsverslag als in een commentaar daarop gesteld, dat de aktievoerders grieven zouden hebben geuit tegen woonwagenbewoners. Uit vo renstaande moge blijken, dat dit niet het geval is. Men maakte bezwaar tegen de plaats van vestiging en dat is wel iets anders. b. -In hetzelfde Deventer Dag blad wordt gesuggereerd als zouden de aktievoerders open baarmaking van hun identiteit schuwen. Wanneer de colum niste van dat artikel contact zou hebben opgenomen met de briefschrijvers, dan zou ze vernomen hebben, dat óók dit niet het geval was. Het ging de aktiegroep enkel om de vraag hoe hun brief in de openbaarheid kan komen, ter wijl deze in de raad niet aan de orde is geweest. c. De briefschrijvers op hun beurt waren blijkbaar slecht geïnformeerd, omdat hun be zwaarschrift wel degelijk als ingekomen stuk op de raads- agenda heeft gestaan, maar, omdat de plaats van vestiging in de raad niet aan de orde was, werd deze brief enkel voor kennisgeving aangeno men. d. Wanneer burgemeester Enk laar de namen van de brief- zënders niet wilde noemen omdat één daarvan (C. P. Beu kenkamp) gemeente-ambte naar is, dan heeft óók hij een vergissing begaan door over het hoofd te zien dat het, on losmakelijk van wat dan ook, tot het grondwettelijke en de mocratische recht van iedere Nederlander behoort om zich, met welke vragen, verzoeken of bezwaren dan ook, op elk door hem gewenst tijdstip, tot de gemeenteraad te mogen wenden, ongeacht in welke verhouding men staat ten op zichte van die overheid. Maar dat weet hijzelf beter dan wie ook. e. Wanneer de columniste in het Deventer Dagblad schrijft, dat in Holten graafwerk nodig is om iets te weten te komen, dan is aan die bewering, door het niet noemen van de iden titeit van de briefschrijvers, op grond van vorenstaande, door mr. Enklaar, onnodig voet ge geven. Maar het is moeilijk aan te nemen, dat dit de be doeling was. f. de opvatting lijkt dan ook eerder gewettigd, dat hij ge noemde briefschrijvers in be scherming heeft' willen ne men tegen eventueel onge wenste publiciteit. Zulks te meer omdat aan de onderha vige kwestie in feite een on evenredig grote aandacht is besteed. En dat moge hem sieren. ■D. J. MONDEEL. vanaf 10 stuks o voor slechts 75 CCI1I vindt u ruim gesorteerd in de gezellige vrijetijdskelder bij haarstraat 28 rijssén Met ingang van 23 december a.s. zal het Verenigd Deventer Zie kenfonds voor de eerste maal bui ten het eigen kantoor een spreek uur houden. Om aan zoveel mo gelijk mensen de gelegenheid te geven vragen over hun zieken fondsverzekering te kunnen stel len is de donderdagavond de koopavond uitgekozen en wel van 18.30 tot 20 uur. Het betreft hier een experiment, waarvoor Holten als plaats op on geveer twintig kilometer afstand van Deventer het eerst geschikt wérd geacht. Nu al geruime tijd veel verze kerden hun premie per bank of giro aan het ziekenfonds betaal den en sinds 1 november van dit jaar de premie-incasso door de ziekenfondsen geheel tot 'f verle den behoort, werd de behoefte aan een rechtstreeks -Kontakt met het ziekenfonds op deze wijze steeds groter. De vroegere bode-incasseerder houdt zich nu voor een belang rijk deel bezig met informatie aan de verzekerden en bezoekt deze zonodig thuis, bijvoorbeeld bij be jaarden. De heer Schuppert, bode-informa teur te Holten zal het spreekuur houden in het gebouw van de Stichting Maatschappelijk Dienst verlening Dorpsstraat 16 in Hol ten. Men zie de aankondiging in dit nummer. Verwacht wordt dat dit spreekuur voor de zieken fondsverzekerden in een behoef te zal voorzien. De Noordenbarg, school voor algemeen vormend en beroeps oriënterend onderwijs van de Overijsselse Landbouw Maat schappij -zette dinsdag 14 december-haar deuren w.ijd open voor belangstellenden. Zowel overdag als 's avonds was er dan ook grote belangstelling. Hoogste klassen van basisscho len (ook uit de buurtplaatsen), hoofden en leerkrachten van basisscholen en van de scholengemeenschap, ouders en leer lingen van andere scholen, gemeenteraadsleden. Antwoord Namens de raad geeft het Col lege schriftelijk ten antwoord, NED. HERV. KERK 9.00 en 10.30 uur ds. Schellevis. Extra collecte voor „Solidari. dad". Oppasdienst: mevr Bruggen. Betsy Westerik Willy Steunenberg. 10.00 uur: Jongerendienst gebouw Irene". Van GEREF, KERK 9.30 en 15.00 uur ds. H. J. Bouwhuis van Rijssen. In bei.! de diensten is de eerste collecte voor de kerk en de tweede voor rente en aflossing Oppasdienst: mevr. Bosschers-Beltman, en mevr. Beukenkamp-O ff ringa, mevr. Beltman-Kistemaker (res.). Mevr. Meijerink-Smedes, mevr. Bosschers-Welink, en mevrouw Meijerink-Beltman (res,). R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 DIJKERHOEK 10.00 uur ds. J. Steenbakker Morilyon Loysen. Extra collecte Solidaridad, QKKENBR0EK 10.00 uur ds. M. de Heer, Uit gangscollecte: Solidaridad. NIEUW HEETEN Zaterdag 1.9.00 uur, zondag 8.00 en 11.00 uur. Evenals elk jaar het geval is, werkten de leerlingen volgens het normale lesprogramma. De school ademde natuurlijk een wat andere sfeer doordat er veel voorlichtingsmateriaalaffiches, leerdoelen en leerlingenwerk tentoongesteld waren. Vooral het voorlichtingsmate riaal over verdere opleidingsmo gelijkheden viel op door duide lijkheid. Het cursusjaar 1976-1977 staat voor de Noordenbarg in het te ken van haar 15-jarig bestaan te Holten. Van landbouwhuishoud- school is zij in vijftien jaar uit gegroeid tot een zelfbewuste, vol groeide ondrewijsvorm. In de beginjaren was de voor naamste taak meisjes, die uit agrarische kringen kwamen, nog enig onderwijs en vormgeving te geven. Nu, anno 1976, heeft de Noor denbarg zich een breder algeme ner onderwijsdoel gesteld. Dat komt tot uiting in het leerplan, de lessentabcl en de onderwijs aanpak. Dat dit aanslaat blijkt, wel uit de schoolbevolking en de werksfeer. Algemene vorming Op het onderwijs in de alge meen vormende vakken is in de loop der jaren steeds sterker het accent komen te liggen. In brede kringen voelt men steeds sterker de behoefte aan de alge mene vorming als voorbereiding op het maatschappelijk en vol wassen leven. Ook voor verdere studie is de ze verschuiving noodzakelijk. Daarom wordt er aan de Noor denbarg les gegeven in onder meer Nederlands, Engels, Duits, Wiskunde, Maatschappijleer, Be- roepenoriëntatie, Kantoorprak tijk. Daarnaast schenkt men rui me aandacht aan de praktische ontwikkeling van de leerlingen. Van 2-jarig over 3-jarig naar 4 jaar onderwijs is makkelijk neergeschreven. Dat heeft echter heel wat zweetdruppels ge vraagd. Nog steeds is men aan hef verbeteren van inhoud en vormgeving van het onderwijs bezig. Het begint er op te lijken. We beginnen ook waf meer mcc ie tellen als volwaardig onderwijs voor toch een grote groep van leerlingen. Welke leerlingen dan? Wij zeggen: alle leerlingen waar van het advies van hoofd en teslburo zegt: pas op, dat je zoon of dochter niet mislukt of met verdriet naar school gaat, om dat er te hoog gegrepen wordt. Terecht argwaan Terecht hadden de ouders vroeger grote argwaan over de toekomstmogelijkheden van hun kind via het l.b.o. Ze haalden dan wel een diplomaatje. Maar, wat kon je er eigenlijk mee. Werken ja! Maar verder leren, niet zo veel. Dat is nu wel heel anders, ont dekken veel ouders. Wat zijn er niet veel mogelijkheden in het Middelbaar Beroepsonderwijs. Te veel om hier nu op te som men. Geen leerling, die zich in wil zetten en belangstelling in een bepaalde beroepsrichting heeft, hoeft de weg in de toe komst afgesneden te zien. Het onderwijs is zelfs zo alge meen, dat het mogelijk is om .(zeker in de eerste twee jaar) over te stappen naar een andere vorm van lager beroepsonder wijs. Bijvoorbeeld zouden jongens (die men graag met open armen ontvangt) die twee jaar op de Noordenbarg geweest zijn en vinden, dat ze toch een andere beroepsrichting uit moeten, kun nen overstappen naar een andere school. Maar ze kunnen ook best blijven. Want wat te zeggen van een degelijke kantoorpraktijk opleiding. Die staat op een zo danig niveau, dat een verdere vakopleiding heel wel tot de mo gelijkheden behoort. Overigens: waarom is er hier in deze streek zo weinig belang stelling; .van jongens voor een "m"eef verzorgend beroep. In de grote steden zijn er heel wat knapen, die daar best brood in zien. De school is nu 15 jaar be zig. Ze hoopt nog lang door te .gaan. De kleine 200 leerlingen van nu beloven wel iets in die richtig. Dat getal leerlingen zegt wel iets over het vertrouwen van de ouders, in onze onderwijs soort. De toekomst zal uitwijzen of ze dit waar kan blijven maken. Verbetering is altijd mogelijk, want het gaat om de toekomst mogelijkheden van jonge men sen. Daar moet de school voor staan. Geen knollen voor citroe nen verkopen. Een bijzonder accent kreeg de dag door de wijze waarop ze geopend werd. De O.L.M., waar de school van uitgaat, vond het goed om met enige personen aanwezig te zijn. De leerlingen waren daarvoor in de overblijf- ruimte bijeen gekomen. Felicitaties Mevr. Meijer-Boomkamp uit Markelo sprak namens de Com missie Onderwijs der O.L.M. een felicitatie voor de 15 jaren uit. De heer Wesseldijk, die in ge zelschap van de heer Beltman (secretaris der afdeling) sprak als voorzitter van de plaatse lijke O.L.M een openingswoord voor de Open Dag. De O.L.M. te Markeio was vertegenwoordigd Dames! Zoals u ongetwijfeld zult weten worden in mei van het komend jaar verkiezingen gehou den voor de Tweede Kamer der Staten Generaal. Er zijn in ons land zóveel politieke partijen, dat we soms door de bomen het bos Van. 17 december 1976 tot en met 30 januari 1977 is in het Rijksmu seum. TwentTie te Enschede een tentoonstelling te zien van Over ijssels stadszilver uit de 16de tot en met de 19de eeuw. De gewel- .dige opbloei van de. Overijsselse steden aan het einde van de Mid deleeuwen heeft de behoefte van de stadsbesturen aan uiterlijk ver toon in de hand gewerkt. Diverse voorwerpen getuigen van deze pronkzucht: bekers, zegels, stem pels, insignes van functionarissen. De zilveren voorwerpen, die op de expositie getoond zullen worden, zijn ontsnapt aan de smeltkroes, welke in tijden van nood een be dreiging vormde voor waardevol le 'stukken van edel metaal. Deventer maakte als eerste van de IJsselsteden in 1533 een voor Nederland unieke verordening, waarbij" besloten werd "de belo ning, die een bestuurder nog te goed had op het moment dat hij, tijdens zijn ambtsperiode overleed, te gebruiken voor het laten ma ken van een zilveren bekerter nagedachtenis >van de overledene. In Deventer is slechts één beker óewaard gebleven, die vanwege omvang en versiering beter bokaal kan ..worden genoemd. De overige werden in 1578 en 1672 versmolten en verwerkt tot noodmunten ten einde de verdedigers resp, bezet ters van de stad financieel tege moet te komen. Ook Kampen, Zwolle, Goor. Hasselt, Ootmarsum, Zwartsluis, Diepenheim, Steenwijk, Ommen en Oldenzaal. zijn vertegenwoordigd met zilveren en andere voorwer pen. door de heer Morsink en het hoofdbestuur der O.L.M. door de heer Slijkhuis te Holten. De direkteur van de school, de heer P. H. Cammeraat, dankte mede namens de collega's voor de waarderende woorden en de bloemen, die werden aangebo den. Een geslaagde dag, die vooi- veel mensen een verbeterd beeld A van deze vorm van onderwijs heeft gegeven. Microscopisch onderzoek tijdens een kennis der na tuurles onder toezicht van direkteur Cameraut en be zoekers aan da „Open Dag niet meer kunnen zien. En omdat er dit jaar geen Politieke Scho lingscursus komt om u eventueel uw keus te helpen bepalen, bieden we u wei iets anders: Politieke Stromingen (een kursus ook uit gaande van negen samenwerkende vrouwenverenigingen) Deze kursus wordt gegeven door mevrouw mr. H. A. A. van der Laan uit Apeldoorn. De opzet van deze kursus zal zijn u een beeld te geven over het ontstaan en de historische achtergronden van de meeste politieke partijen in Ne derland. Deze kursus zal worden gehou den op maandag 21 en 28 februari 1977 in zaal Vosman. Het kursus- geld is, afhankelijk van het aantal deelneemsters, en zal waarschijn lijk tussen de f 7,50 en f 10 bedra gen, inklusief een dokumentatie- boekje. Dames, toon óók deze keer uw politieke belangstelling en geef u zo vlug mogelijk óp bij één van de onderstaande adressen: Namens de Nederlandse Bond van Platte- - landsvrouwen en Christelijke Plat telandsvrouwen Bond: mevrouw Dul, Ohurchillstraat 26. tel. 2488, mevrouw Koelemay, Churchillstr. 25, tel. 2957, mevrouw Van der Wijk, Ab Jansenstraat 6, tel. 2462. Geboren: Chantal Antoinet d.v. A. J. Beuwer én H. J. Ebrecht. Gehuwd: D. J..fTromop, oud 22 jaar en J. I-I. Prins, oud 23 jaar, 'beiden Holten. Gevonden gouden slotje met 2. •rijtjes bloedkoralen en 1 grote bloedkoraal, medaille m. opschrift (achterop): le pr. H.D. "76, arm band met inscriptie Hennine, 2 f ietssleuteltjes aan zwart ijzer draadje, hondeketting met bruin leren handvat, hondepenning no. 09657. Verloren zwart wollen hand schoen, gymspullen- in plastic tas. 1 blauwe handschoen met witte en rode driehoekstreep (vuist), leren bruine portefeuille met autopapie ren (plm. f 100), rode schooltas (klein soort aktetas), topstang v. een landbouwtractor. Vrijdag 17 december; 19.00 uur: Grote verwerping in en ten bate van gebouw „Betha- nië". 20.00 uur: Potstoten biljartvereni ging „Kalfsterman" in café Kalfsterman. 20.30 uur: film „Terug uit de hel" in de Schure. Zaterdag 18 december; Springwedstrijden in manege .Snorrewind", Borkeldweg, te Markelo. 20.00 uur: Toneeluitvoering „C.O.C." in gebouw „Rehoboth" Zondag 19 december: 14.00 uur: Discobal in café ,,'De Wippert" (zie adv.). 14.30 -uur: Film „Terug uit de hel" in de Schure. 19.30 uur: Dansen in bar-dan- cing „Boode" te Bathmen 'zie ady. Maandag 20 december: Salon Wander de gehele dag ge opend (zie adv.). 19.45 uur: Kerstwijding Platte landsvrouwen, afd. Espelo in „Trefpunt". 13,30 en 20.00 uur: Vertoning nieuwe film over Holten in de hal van de Dorpsschool. Dinsdag 21 december: 14.30 uur: Kerstmiddag Bejaarden Sociëteit „Holten" in „Irene" (Zie bericht). 19.45 uur: Kerstfeéstviermg afd. Dijkerhoek Plattelandsvrouwen, verzorgt door de heer Kroon met de 5e en 6e klas o.l.s.. Dijkerhoek. Woensdag 22 december: 20.00 uur: Kerstviering afd. Holten Ned. Bond van Plattelandsvrou wen in „Irene". Zaal open om 19.30 uur. Donderdag 23 december: 19.45 uur: Kerstavond Hervormde Vrouwengroepen Holten en Dij kerhoek en afd. Holten Chr, Plattelandsvrouwenbond in ge bouw „Irene". Vrijdag 24 t.e.m. vrjjdag 31 dec.: Schildersbedrijf Joh. Schuppert gesloten (zie adv.». Woensdag 29 december: 14.30 en 20.30 uur: Film „Irma la Douce" in de Schure. Donderdag 30 december: 20.30 uur: Optreden Folkformatie „Fungus" in de - Schure" 'zie '■"•richt). Zondag 2 januari: 8.30 uur: Start oliebollencross van af „Meermanskamp", Dinsdag 4 januari: 20.00 uur: Hervatting repetities Holtens Mannenkoor 'zie adv.). Dinsdag ll januari: 10.00 uur: Nieuwjaarsvisite Ned. Zond van Plattelandsvrouwen, afd. Holten, in zaal „Vosman". Vrijdag 14 januari: 20.00 uur; Filmavond M.A.C. „De Holterberg" in zaal „Irene". ARTS J. H. A. Bruins. Molenbelter- weg 15, tel. 1280, Voor bood schappen bellen 11.00 uur en 4.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster J. E. Duncan, Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat, tel. 1436. Spreekuur wijkver pleegkundigen en uitlenen van. magazijnartikelen, werkdagen van 13.30-14.30 uur, Groene Kruisgebouw. ZIEKENVERVOER J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338, b.g.» A. Müller, tel. 1745. TANDARTS J. A. Groot. Aaltinksweg 5. Hol ten, tel. 05483-2884. Spreekuur spoedgevallen: 5.00-5.30 uur DIERENARTS W. C. Wamelink, Houtweg 18, tel. 05483-2004. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „Midden-Over ijssel", Dorpsstraat 16, tel. 2784. Spreekuur maandag lm. vrij dag van 8.30-9.30 u., donderdag, avond van 6-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u., Dorpsstraat 16, tel. 2784. Tijdens weekends zijn Maat schappelijk Werk en Gezinsver zorging tel. bereikbaar onder nr. 05486-16465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen, behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw. Gaardenstraat, G. J. Kr a a ij, tel. 2299. OPPASOENTRALE J. v. d Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8,30 en 10.00 WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 19 december B. Groot Obbink; Kozakkenstraat 2. tel. 1526. Maandag 20 t.e.m. zondag 26 december W. ter Schure, Verzetstraat 54, telef. 2715. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 18 t.e.m. vrijdag 24 december: elektra: J. Kolkman, Gaardenstraat 13. tel. 1368. Gas: W. C. v.d. Weerthof Voorboers. straat 2, tel 1793. POLITIE Telefoon: 1352 2665 en 2655. Na 6 uur 's avonds bellen 05200- 71234. BRANDWEER Telefoon: 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3