ft 2 Rgltt J iSlill Ifaui Programma Blauw Wit SV BATO bij RNGV Resultaten lagere elftallen Blauw Wit mmi Motocross geslaagd evenement Programma sporthal t Moss ink Schotvaardig Blauw Wit winnaar tegen Daarlerveen Resultaten volleybal competitie Mintonette K' Blauw Wit 2- Den Ham 3 0-0 Blauw Wit 3- Excebior 9 0-0 Vesos 8- Blauw Wit 4 8-3 SVVN 6- Blauw Wit 5 3-1 -• Freek Wilmerink onbedreigd witmaar DVO 3- Blauw Wit 6 12-1 Week 27 nov.-3 dec. Zo speelden de Blauw Wit-pupiller Resultaten Blauw Wit-junioren HOLTENS NIEUWSBLAD 26 NOV. 1976 PAGINA 5 In een doelpuntrijke wedstrijd is Blauw Wit er afgelopen zaterdag tegen Daarlerveen in geslaagd de tweede plaats op de ranglijst te behouden door een nipte 4-3 zege. Trainer Willems had, wegens het feit dat zowel G. Paalman alsook Jan Kolkman in verband met hun werk niet beschikbaar waren, Gerrit Stam als voorstopper opgesteld, terwijl Jan Lohuis met een licht geblesseerde voet de wedstrijd begon. Dit bad tot gevolg dat het centrum van de verdediging minder zeker speelde als gewoonlijk en reeds na 5 minuten hadden de gasten een voorsprong kunnen nemen als hun midvoor, alleen voor Trompetter, niet op de-paal had geschoten. Aan de andere kant kwamen er 't eer ste half uur nauwelijks reële sco- ringsmogelijkheden terwijl daaren tegen de hard en goed schietende Marsman de voortdurende aan dacht van de Blauw Wit achter hoede bleef vragen. Toch zou het de Holtense ploeg zijn die een voorsprong nam. In de 35e minuut gaf Seino Lohuis, hij gaat van week tot week beter spelen, een afgemeten voorzet op bet hoofd van Gerard Koopman die in de uiterste benedenhoek kopte (1-0). Blauw Wit bleef nu drukken op de Daarlerveen doel en reeds in de 39e minuut kon 't publiek opnieuw juichen. Anton Beldsnijder gaf een goede dieptepass op Wim Klein Nagelvoort, die eens te meer zijn waarde bewees. Beheerst om speelde hij de keeper en scoorde (2-0). Bijna had er voor de rust nog meer ingezeten, maar na een goed opgezette aanval redde de Daarlerveen-keeper door de ba) voor Seino Lohuis weg te graaien. Na de pauze wilden de Holtenaren meteen doorgaan en in de 47e mi nuut kopte Jan Verveda, op voor zet van Anton Beldsnijder, net over de kruising. Meteen daarop was een zeer snelle en goed uitge voerde uitval van Daarlerveen succesvol. .Linksbuiten Noppers rukte met de bal aan de schoen 't zestienmetergebied binnen en scoorde onhoudbaar in de bene denhoek (2-1). Nog geen twee mi nuten later was de marge weer twee doelpunten toen de opnieuw sterk spelende Gerard Koopman, een in eerste instantie afgeweerde voorzet, vallend opnieuw voor het doel bracht waar Wim Klein Na gelvoort vallend met het hoofd de bal tegen de touwen drukte (3-1). Blauw Wit bleef doorgaan tot groot enthousiasme van bet pu bliek dat een prachtige wedstrijd voorgeschoteld kreeg. In de 51e minuut gaf Bert Schipper een pass naar de op rechts sprintende Wil- co Dikkers. Zijn voorzet bereikte BZSV 10-18 BI. Wit 10-15 PSV '67 10-14 Sc Rijssen 10-13 DVO 10-13 Vesos 10-9 In een gelijkopgaande strijd speelde het tweede thuis tegen Den Ham. De gehele wedstrijd gaven zowel de Hammenaren als de Blauw Witten goed voetbal te zien. Richard Beldman knalde in de eerste helft tegen de lat en zag zijn inzet stranden. Ook in de tweede helft waren beide ploegen goed tegen elkaar opgewassen en liet vooral de Bla,uw Wit-achterhoede sterk spel zien. Toen dan ook de correct flui tende scheidsrechter Krabben bos zijn laatste fluitsignaal van deze middag liet horen, waren beide ploegen tevreden met de brilstand (0—0). Blauw Wit 3, dat zaterdag op Meermanskamp thuis speelde te gen Excelsior 9, kan terugzien op een prettige en sportieve wedstrijd. In de eerste helft was er een gelijkopgaande strijd te zien en werd er thee gedronken bij een 00 stand. De tweede helft was er eenzelfde spelbeeld, waarin Maneschijn nog enkele reëele scoringskansen kreeg, doch deze werden door de Excelsior-verde- diging bekwaam opgevangen. Scheidsrechter Beukenkamp leidde correct. Een in Hellendoorn spelend Blauw Wit 4 kon ook zaterdag de punten niet binnen halen, hoewel men, gezien het spel, toch niet veel onder deed voor een hard werkend Vesos 8. De eerste helft wist Vesos 6 x te scoren en zorgde Gerard Aan stoot voor twee Blauw Wit-tref- fers. Ruststand 62. Ook in de tweede helft wilden de Blauw1 Witters wel iets aan de achterstand doen, maar vrou we Fortuna gaf niet thuis. Vesos wist de score te verhogen tot 8—2, Gerrit van Zeijts bepaalde de eindstand op 83. Blauw Wit 5 ging zaterdag op het hoofd van Wim Klein Nagel- voort maar de bal ging net naast het doel. Nog voor er een kwartier gespeeld was in de tweede helft leek de strijd beslist. Een prach tige combinatie tussen wederom Wilco Dikkers en Wim Klein Na- .gelvoort werd door eerstgenoemde afgerond met een hard halfhoog schot dat voor de keeper niet te stoppen viel (4-1). Nog echter bleek de hardwerkende ploeg uit Daarlerveen niet verslagen. In de 62e minuut scoorde de midvoor bij een snelle stoot door het centrum 4-2 en toen was weer van alles mogelijk. Daarlerveen gooide alles op de aanval en leek te zullen sla gen. In cje 67e minuut werd een vrije trap' op de rand van het strafschopgebied veroorzaakt. Na ben kort listig tikje knalde Mars man de bal langs de muur in de uiterste bovenhoek (4-3). Hierdoor werd Blauw Wit weer wakker geschud. De middenvel ders namen het initiatief weer over waardoor de druk op de ach terste lijn minder werd en in de voorhoede waren opnieuw de bete re kansen voor de Holtenaren. Gerard Koopman (te gehaast) en Wim Klein Nagelvoort (via de lat over) waren zelfs nog heel dicht bij een treffer, maar gescoord werd er niet meer. Ook het slotof- fensief(je) van de bezoekers bleef zonder resultaat waardoor Blauw Wit bij bet eindsignaal van de streng maar correct fluitende scheidsrechter Nijhuis met een toch wel verdiende zege de dou ches kon opzoeken. A.s. zaterdag staat opnieuw een thuiswedstrijd op het programma en wel tegen de oude rivaal Sport club Rijssen. Sportclub staat slechts twee punten achter de mannen uit Holten zodat opnieuw een uitermate spannende derby verwacht mag worden. De wed strijd begint, zoals gewoonlijk, om half drie. De stand in de le klasse A TVB: I Zijspanners in actie op de Zuurberg De uitwissélingswedstrijd tussen juniorcrossers van*de NMB en KNMV op het circuit „De Zuurberg" te Holten is in alle opzichten een geslaagd evenement geworden. Om problemen door de vroeg invallende duisternis te voorkomen, werd reeds om 12 uur het eerste startsein gegeven. Daarlerv. 10-8 Sc Daarle 10-8 Eversberg 10-6 MW '69 10-6 Sc Denek. 10-6 Boswinkel 10-4 125 cc kampioen Freek Wilme rink uit Okkenbroek liet er geen .twijfel over bestaan dat hij mo menteel de sterkste junior van Ne derland in deze klasse is. In beide manches had hij van start tot fi nish de leiding. De 2e aankomende in de eerste manche Paul Gerlach maakte, in de tweede wedstrijd een spectacu laire schuiver en hield het toen wel voor gezien. De N.M.B. vertegenwoordigers deden het in deze klasse bijzonder' goed. Met een 4e en een derde plaats in de manches werd Gerry van Zetten uit Huis ter Heide 2e in de totaaluitslag. Derde man op het erepodium werd Gerry van Maurik uit Eek en Wiel. ■Bij de 250 cc pakte Wim Rozen- daal in de laatste meter van de eerste manche nog juist de over winning voor Johan Besselink uit Freeh Wilmerink onbe dreigd winnaar in de klasse Junioren 125 cc. Hengelo. Bij de 2e start ging de man uit Dedemsvaart echter op z'n kop staan. Hoewel hij als 'laatste Vertrok, wist hij toch nog terug te komen tot de achtste plaats. In de eindrangschikking leverde dit de 3e plaats op. Totaal winnaar werd Johan Besselink met Ries Huisman uit Gouda als goede tweede. Toen de winnaar van de eerste manche 500 cc René v. d. Made uit Dongen in de tweede manche uitviel, kwam de weg vrij voor de KNMV kampioen Jan Timmer mans om de totaalzege te pakken. Tweede werd Klaas Pruischer uit Exloërmond en derde, na in beide manches goed te zijn opge klommen, Jan Ellenkamp uit Hen gelo. De zijspanwedstrijd tenslotte was voor Harry Borgelink/'Joop Bouwhuis uit Rietmolen (Neede) met de éuipes van Gogh/van Gogh uit Schijndel en Scholten/Scholten uit Varselder op de 2e en 3e plaats. Uitslagen: 125 cc: 1 Freek Wilmerink, Ok- bezoek bij SVVN 6 in Nijverclal. Al spoedig na de aftrap wist SVVN met een rommelig doel punt de stand op 1—0 te bren gen. Blauw Wit probeerde er iets aan te doen, maar moest toch met deze achterstand gaan thee drinken. Na rust kon SVVN op nieuw scoren, maar toen was het Gerard Kolkman, die de span ning terugbracht en 2—1 liet aan tekenen. Toch wist SVVN in de slotfase aan alle Blauw Wit-iilusies een eind te maken, door de stand in een 31 voorsprong om te bui gen. Toch had een gelij lispel de verhouding beter weergegeven. Voor Blouw Wit 6 in de wed strijd tegen DVO 3 uit Almelo, gezien het aantal beschikbare spelers (9), een debacle gewor den. Reeds voor rust wist DVO zes keer te scoren. Na de thee heeft Blauw Wit, ondanks de on derbezetting, zeker 3 of 4 doel- rijpe kansen gehad, maar alleen Gerrit Beldman wist de Blauw Wit-eer te redden door er 61 van te maken. DVO maakte ech ter van de gelegenheid gebruik en bepaalde de eindstand op 12—1. Hopelijk tegen Sportclub Rijssen meer succes. Het eerste puntje? W'-Wi 5? PROGRAMMA Week 27 nov. t.m. 3 dcc. Zaterdag 9.00.-13.00 volleybaltoernóoi 14.00-17.00 microkorfbailcomp, Zondag 11.00-16.30 zaalhandbalcomp. Maandag 18.00-19.00 Z.V.V. Blauw Wit 19.00-22.00 za alvo e tb alco mp 19.00-20.00 B.l Wit—Rood Zw. 1 20.00-21.00 SVZW—NEO 21.00-22.00 BorneTwenfhe 2 22.00-23.00 tennisclub Holten. Dinsdag 16.30-18,30 sv Holten 18.30-22.30 vol'leybalver. Mintonette Woensdag 17.00-19.00 ZVV Blauw Wit 19.00-20.00 hand-balver. Nieuw He et en 20.00-23.00 badmintonver. Holten Donderdag 17.00-19.00 sv Holten 19.00-21.00 hockeyclub Holten 21.00-23.00 Deventer Hockey Vereniging Vrijdag 18.00-19.00 majorettes HMV 1900-2200 volleybalcomp Mintonette 22.00-24.00 tennisclub Holten kenbroek, op Honda; 2 Gerry van Zetten, Huis ter Heide, op Yama ha; 3 Gerry van Maurik uit Eek en Wiel op Yamaha; 4 Henk Sep- penwoolde, Rijssen op Honda; 7 Johan van Heek, Rijssen op Ya maha. 250 cc: 1 Johan Besselink, Hen gelo op Villa; 2 Ries Huisman, Gouda, op Beta; 3 Wim Rozen- daal, Dedemsvaart, op Ossa; 7 Gerard Kuiper, Haarde, op KTM; 10 H. Nekkers, Hellendoorn, op Husqvarna: 12 Dries Willems, Holten, op KTM. 500 cc: Jan Timmermans, Aalst, op Maico; 2 Klaas Pruischer, Ex loërmond, op Maico; 9 Gerrit Polsvooi-t, Lochem, op Maico. Zijspannen: 1 Harry Borgelink/ Joop Bouwhuis, Rietmolen, op Yamaha; 2 Hans en G. van Gogh, Schijndel, op Weslake; 3 Gebr. Scholten, Varselder, op Yamaha; 7 Henk Wassink/Harry Bruggink, Lochem, op Yamaha; 9 Wim Ho- nes/Wim Vruggink, Nijverdal, op Yamaha. Voor de door de M.A.C. „De Holterberg" perfect georganiseer de cross bestond een vrij grote belangstelling. Verlies heren 1 De met veel spanning tegemoet geziene wedstrijd tegen het Rijs- sense Rivo 4, tot dan medekop loper, eindigde in een overduide lijke 3-0 nederlaag voor Mintonet te. Oorzaak van de nederlaag was onder meer het feit dat de Holte- naren veel te gespannen in het veld stonden. Er werd veel te wei nig gepraat waardoor sommige spelers elkaar nog al eens in de weg liepen. In de eerste set stonden de he ren van Mintonette snel met 0-6 achter voordat ze de eerste goede aanval opbouwden. Het hep alle maal niet en deze set werd vlot verloren met 6-15. De tweede set verliep al niet veel beter. Er werd slecht geblokt (vaak veel te vroeg) en goede aanvallen kwamen er van Mintonette zijde niet uit. Aan het eind van de tweede set nam Rivo wat gas terug zodat Mintonette nog iets terug kon doen, maar ten slotte werd deze set met 10-15 verloren. In de derde set werden door trainer-coach De Looze nog enige wissels toegepast, maar ook deze hadden niet het gewenste effect. Met 8-15 ging de laatste set naai de Rijssense ploeg. Eindstand 0-3. Jammer voor het steeds talrijker wordende publiek maar dit keer zat het er bij het eerste heren team niet in. Een volgende keer beter. Stand: Rivo 4 816. Flash 5 8 12, Mintonette 1 7—11, Markelo 1 810, Mintonette 2 2—10. Rivo 3 86, Markelo 2 86, Holyoke 2 9—6. Flash 4 6—5, Flash 6 8—2, Eversberg 8—2. Winst en verlies heren 2 Op vrijdagavond .11. ti'ad de twee de editie van Mintonette aan te gen Rivo 3. In de eerste set liep het spel niet zo goed. Er werd gespannen en nerveus gespeeld, veel smashes kwamen in het net, taktische ballen misten precisie. Toch werd de eerste set door Min tonette gewonnen (15-13). Ook in de tweede set liep het niet; er werd meer gepraat dan gevolley bald. Volkomen terecht won de jonge Rivo-ploeg deze set met 9- 15. "Wie had gedacht dat de ge middeld veel oudere Mintonette- spelers het conditioneel niet meer zouden kunnen bijbenen, kwam bedrogen uit. Juist de i-outine van Mintonette gaf de doorslag. Er werd rustiger gespeeld, de aanval len waren wat gevax-ieerder en ver dedigend ging het geconcentreer der. Via de setstanden 15-7 en 15- 6 haalde het. tweede van Minto nette een 3-1 overwinning binnen. Maandagavond jl. gingen de Blauw WitSp. Rijssen 1 2.30 u; Vesos 3Blauw Wit 2 11 u vertrek 10 u; SVZW 7—Blauw Wit. 3 12.30 u vertrek 11.30 u; Vesos 7Blauw Wit 4 2.30 u vertrek 1.30 u (Om- nierweg)Blauw Wit 5Hulz Boys 5 12.30 u; Sp. Rijssen 7Blauw Wit 6 11 u vex-trek 10.30 uur. JUNIOREN: Blauw Wit Al is vrij; Blauw Wit BI—RKSV BI 2.30 u; Blauw Wit Cl—DES Cl 2.30 u; Blauw Wit Dl Omhoog Dl 1 uur. PUPILLEN: Blauw Wit ElEnter E2 10 uur; Den Ham E2—Blauw Wit E2 10 u vertrek 9.15 u; Blauw Wit F3RV F2 11 uur. Zaalvoetbal in sporthal I-Iollen: Maandag 29 november 1976: Blauw Wit E 1- De Zweef E 2 In een goed verlopen wedstrijd nam Blauw Wit voor de rust al een voorsprong van 2-0, doordat 'onze jongens het spel goed ge spreid hielden waren ze aanmer kelijk sterker en wisten diverse kansen te scheppen. Na rust was het spelpeil aanmerkelijk lager en kregen onnodig een doelpunt te gen. Blauw Wit ging hierna weer sterk in de aanval en won ten slotte verdiend met 3-1. Vesos E 2 Blauw Wit E 2 Een tamme wedstrijd, waax-in de Blauwwitters de punten in Hel lendoorn hebben gelaten. Al snel werden de Blauwwitten op 1-0 achterstand gezet. Ondanks legio goede kansen, bleek weer eens overduidelijk dat de Blauwwitters geen voorhoede hebben met schot- vaardige spelers. Na rust was ex- even een hoogtepunt bij Blauw Wit, toen doelman* Stam een strafschop stopte. Vijf minuten voor tijd pakten de Vesos-spelers de volle winst, door een fout van de doelman 2-0. De Blauwwitters en met name de middenvelders plus de voorhoede zullen op de training moeten leren meer met elkaar te combineren. Alleen dan Zullen er successen worden behaald. Twenthe F 1- Blauw Wit F 1 Blauw Wit F1 heeft in de laatste wedstrijd 'van deze najaarscom petitie voor een plezierige ver rassing ge zorgt, door in Goor van Tyenithe F1 te winnen. In een goede wedstrijd, waarbij de bal vaak direct werd gespeeld, was deze overwinning alleszins ver diend. Henk Stam zorgde voor 0-1 door een foutje van de keeper af te straffen. De jongens hebben ex- hard voor gewerkt. In de tweede helft had Blauw Wit veel pech toen André Stam tot drie keer Alle Blauw Wit C en D junioren van 18 - 19 uur. Woensdag 1 december: 17 - 17.20 uur Fl—F5; 17.20 - 17.40 u F2—F4; 17.40 - 18 u F3=F6; 18 - 18.30 uur E3—E2; 18.30 - 19 u E4—El. JUNIORENTRAINING C en D. M.i.v. 29 nov. gaan we'trainen in de sporthal, 's maandag van 18-19 uur. De veldtraining vervalt dan. Denk allemaal aan spox-tschoenen. Voetbalschoenen zijn verboden! toe uitstekend op doel school, maar steeds de paal raakte. Het bleef 0-1. Goed zo Blauwwitters! Blauw Wit F 3-SOS F 2 Bij een lekker zonnetje heeft F3 van Blauw Wit weer eens bewe zen een goed partijtje voetbal te kunnen spelen. Na een in de eei'- ste vijf minuten gelijk opgaande strijd schoot Albert Slotman uit een voorzet van Hans Dijkink steenhard in. Na de eerste tien minuten kreeg Blauw Wit nog meer spelovenvicht en vlak voor rust resulteerde dit in een prach tig doelpunt van alweer Albert- Ook in de tweede helft was Blauw Wit sterker en na enige bijzonde re pechgevallen bracht aanvoer der topscorer Hans Dijkink de stand op 3-0. Voor het eindsignaal kwam de stand nog bijna op 4-0 maar onze goede linksbuitenspe ler Robert Hek kwam net enige kx-acht te kort om een mooie vooi'zet te verzilveren. Al met al een zeer goede prestatie. Ga zo door Blauw Wit F3 en mis schien worden jullie dan nog wel kampioen in deze klasse. Mintonetten naar Nijvérdal waar ze moesten spelen toch een jonge, maar zeer technische ploeg van Holyoke die zeer veel inzet toon de. Door wat onzorgvuldig werk, te korte passes ging de eerste set voor de Holtenaren verloren met 15-10. In de tweede set werd er heter gespeeld; het ging dan ook gelijk op tot 10-10, maar daarna was het Holyoke die deze set snel uitmaakte met 15-11. Mintonette nam in de derde set een voor sprong van een paar puntjes maar Holyoke kwam zeer snel terug doordat bij Mintonette vele op slagen in het net belandden. Toch was het Mintonette die deze set wist te winnen dankzij vooral de grote inzet: 9-15. De vierde set was zeer spannend, duurde ]ang en er werd door beide ploegen met grote inzet gestreden. Tot 10-10 ging het gelijk op.Daarna liep Mintonette uit naar 10-13, maar helaas lukte het Holyoke dankzij slordig spel van de Holtenaren de vierde set en dus de hele partij te winnen (3-1). Dames 1 Het eerste damesteam zelf kwarri niet in aktie; de wedstrijden die in hun klasse gespeeld zijn, lever de volgende stand op: Stand: Aristoi 3 611, Vrivo 7— 11, Rivo 7—11, Volley W 7—10, Mintonette 69, Verdan 3 66, Dynamo 65, Mai-kelo 63, SWN 33, Syrphus 2 6—2, Krekkers 2 7—1. Meisjes junioren JUNIOREN Het meisjesteam van Mintonette speelde vrijdagavond 19 november thuis gelijk tegen de meisjes van Rivo B (2-2). Stand: Volley A 612. Flash A 510, Rivo A 610, Mintonette 6—6, Volley B 7—5, Flash B 5—4, Holyoke 53, Flash C 63, Rivo B 52, Eversberg 51. Programma volleyhal Zaterdag 27 november: Markelo Mintonette dames 1 (15.30, Mar kelo). Maandag 29 november: Flash 3— Mintonette dames 2 (20.00, Nijver dal), Flash 4Mintonette heren 1 (21.00, Nijverdal), Flash 5Min tonette heren 2 (21.00, Nijverdal). Vrijdag 3 december: Mintonette dames 1Volley W (20.00), Minto nette dames 2Flash 4 (19.00 Mintonette heren 1Flash 5 (20.-), Mintonette heren 2Flash 4 (20.-). ■Mintonette meisjes-Volley A (19.-) KEGELEN Zaterdagavond 20 november heeft de buux-tvereniging Churchillstraat- Vxdjheidslaan een kegelavond ge houden in het kegelcentrum „Dik- kie Down". Circa 60 leden hebben van acht tot twaalf uur de ballen danig laten rollen. Menigmaal ging de bel voor het omwerpen van ale negen kegels. De spelleiding was in handen van de heer W. Dommex-holt. Het was een bijzon der geslaagde avond. Met ingang van november 1976 is de gymnastiekvereniging BATO aangesloten bij het K.N.G.V., de overkoepelende organisatie van gymnastiekverenigingen. De re den dat hiertoe werd besloten is gelegen in het feit dat hierdoor voor de leden mogelijkheden ont staan om het turnen op meer ver schillende niveaus te beoefenen. Hierbij horen natuurlijk tumwed- strijden, maar ook speldagen, re creatiekampen in weekeinden en vakanties. Ook voor het nu al aanwezige en toekomstige talent loopt men op deze wijze een betere ontplooiings mogelijkheid te scheppen. Tevens hoopt. S.V. BATO dat door het volgen van cursussen de leden mee kunnen helpen het enorme tekort aan gediplomeerde vere nigingsleiders te verminderen. Met dit al hoopt BATO een flinke impuls te geven aan het turnen in Holten zoals ook in het verle den het geval is geweest. Excelsior A 2- Blauw Wit A 1 De twee koplopers, beide nog on geslagen, waren in het begin een beetje afwachtend. Blauw Wit combineerde beter terwijl Excel sior met lange ballen en 2 spits- spelers soms gevaarlijk uitbx-ak. Na 10 minuten kwam door zo'n uitval een Excelsiox'-speler vrij voor de keeper maar het schot werd door Nico goed gestopt, ter wijl even later een schot rakelings naast ging. Dit waren de enige ge vaarlijke uitvallen in de hele wed strijd van Excelsior. Blauw Wit ging van het middenveld het spel overnemen en bij vlagen werd Ex celsior volledig weggespeeld. Een vrije trap van Gei'ard Aanstoot werd door de keeper met heel veel moeite gestopt. Ruststand 0-0. Na.de thee was Blauw Wit ook de betere ploeg maar een hele reeks goede scoringskansen werden door de voorhoede niet benut. Zodoende bleef de stand 0-0 waardoor de spannfng in de competitie er vol ledig in blijft. Enter B 1-Blauw Wit B 1 Enter was de ploeg die het meest aanvallend speelde in deze wed strijd, kwam mede door het goed verdedigen van de BI. Witters niet tot scoren. Rust 0-0. Enkele minu ten na rust waren het de BI. Wit ters die verrassend aan de leiding kwamen. Doordat twee verdediger van Enter elkaar hinderden, kon Landeweerd gemakkelijk inschie ten. Tot een kwartier voor het eind kon men deze stand handhaven, maar men moest toen toch zwich ten. Twee aanvallen over rechts werden 'verzilverd', wat erg jam mer was voor de achterhoede en keeper die deze middag zo hun best hadden gedaan. Blauw Wit was niet meer bij machte om deze achterstand weg te werken, maar de opgaande lijn, is duidelijk aan wezig. Blauw Wit C I-Enter C 1 Dit was een leuke wedstrijd. Na 'n 1-0 achter-stand werd het door een goed genomen corner van Gerard, keurig ingekopt door Jan Beldman 1-1. Dat gebeurde alles voor de rust. Het bleef bij deze gelijke stand, daar de paal aan beide kan ten geluk bracht.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 5