De Hoven - Holten 'indicie onbeslist (2-2) Resultaten SV Holten pupillen op dreef kaïpioensrit KNMV Programma sporthal t Mossink Mini-volleybal- tournooi „Mintonette" week 13 t/m 19 november Najaarsvergadering ,De Bergvliegers' Uitslagen, resultaten lagere senioren elftallen SV Holten Verwerping eb verkoopactie supporters SV Holten Wijziging training F-pupillen PROGRAMMA SV HOLTEN De Zweef E 1- H often E 1 Bergniiternieuws De wedstrijd tussen De Hoven uit Zutphen en Holten gaf twee zeer verschillende speelhelften te (zien. In de'eerste helft waren het ;de Zutphenaren die het beste van 'het spel hadden en met een ver diende voorsprong gingen rusten. lNa de thee was het Holten dat de toon aangaf en er in slaagde de achterstand geheel in te lopen, zo- dat beide partijen tevreden kun nen zijn met het resultaat. Het spel van De Hoven ken- i merk te zich in de eerste helft voornamelijk door aanvallen in de diepte, waarbij de beide spitsspe- lers Brand en Luiken, goed ge- jsteund door de viermans hali'lime. alle aandacht opeisten van de wei felend optredende Holten defensie. Reeds na 5 minuten kreeg De Ho- lven een prachtige kans, doordat halfspeler Warrink foutief terug speelde op zijn doelman, waarbij de bal door spitsspeler J. Brand werd onderschept die echter te ge- I haast tegen de goed uitlopende doelman Wissink schoot. Even la ter was het libero Paalman die zich op een hoge bal verkeek en nu schoot Brand de bal uit vrije positie naast het doel. Halverwege de eerste helft redde Paalman echter zijn ploeg voor een achter- stand, toen hij een scherp inge schoten bal vlak voor de doellijn wegwerkte, nadat doelman Wissink uit positie was gespeeld. Op de I hierna opgezette Holten aanval gaf André Dekker een prachtige lange pass op de vrijstaande rec'htsbui- ten Huzen, die echter te lang treu- •jzelde met schieten en eerst tegen de doelman opschoot en even later langs het doel. Hierna opende De Hoven de score toen de meegeko- I men halfspeler B. Brand enkele Holtenaren omspeelde en de bal - scherp voor het doel trok. Doei- |man Wissink stopte de bal niet. ge heel klemvast en J. Brand schoot de bal over Holten's goalie in het net (1-0). Het offensief van De Hoven werd steeds 'sterker en Holten werd lelijk in de verdedi ging gedrongen. De spelers van de thuisclub speelden feller en direc- ter en.gaven hun tegenstanders weinig" ruimte, waarbij gezegd J dient'te worden dat Holten het (spel vaak veel te kort hield. •Na ruim een half uur werd de I voorsprong van De Hoven nog ver- j groot, toen uit een vrije trap op rechts de bal op midvoor Brand werd gespeeld, die geheel vrijgela ten alle gelegenheid kreeg om de bal keihard in het Holten doel te knallen, onhoudbaar voor doel man Wissink (2-0). Vlak voor rust kreeg Holten nog een mooie kans, toen Dekker enkele tegenstanders omspeelde en Joh, Venekiaas een prachtig passje gaf, die helaas te-r ■gen dé uitlopende keeper Smienk opschoot, waarna de traag reage rende Huzen zich een goede schiet kans liet ontnemen door back Men- sink. Na de thee speelde Holten agres siever en legde tevens meer tempo in het spel, terwijl De Hoven de voorsprong kennelijk .wilde conso lideren door het accent op de ver dediging te leggen. Na enkele mi nuten scoorde Holten de ,,an- schliuss" treffer, toen André Dek ker op links goed doorzette en de bal vanaf de doellijn haarscherp op het hoofd van Joh. Veneklaas deponeerde, die slechts behoefde te knikken om de stand op 2-1 te brengen. De Hoven liet het hier niet bij zitten en trachtte het spel met lange trappen over de vleu gels te verplaatsen. Dit leek na een kwartier succes te hebben toen wederom Brand, na een mooi lo pende aanval op rechts, de bal kei hard inschoot, maar dit doelpunt werd terecht door scheidsrechter Kloosterman geannuleerd wegens obstructie tegen voorstopper G. Oolbekkink. Hierna kreeg Holten een sterk overwicht en kreeg De Hoven achterhoede het zwaar te verduren. Na goed aangeven van Paalman kopte Joh. Veneklaas de bal buiten bereik van de doelman op de doellat. Het was uitstel van executie, want enkele minuten la ter was het wel raak. Uit een vrije schop van Paalman kopte Jan Hu zen de bal zijwaarts langs de ver baasde doelman Smeenk (2-2). Ma een-vreugdedans over deze gelijk maker verloor Dekker één zijner contaetlenzen en werd het spel drie minuten onderbroken om het no dige zoekwerk te verrichten, dat echter geen succes opleverde. Wa deze gelijkmaker was de strijd, weer volkomen open maar beide ploegen slaagden er het laatste kwartier niet in nog te scoren. Het was een sportieve wedstrijd die door ca. 500 bezoekers werd bijgewoond. 5? ZONDAG 11.00—16.30 Zaalhandbalcompetitie Op vrijdag 5 nov. 1976 hield, onder voorzitterschap van de heer A. Aanstoot de Holtense Postdui venvereniging „de Bergvliegers" in haar clubgebouw de najaarsverga dering 1976. Deze vergadering, die in het teken stond van het in sep tember jl. geëindigde vliegseizoen 1976, werd nagenoeg door alle le den bezocht. In zijn openingswoord dankte de voorzitter alle leden voor de grote sportiviteit, die zij in het afgelopen vliegseizoen aan de dag hebben gelegd. Ondanks enkele verliezen met jonge dui ven, die helaas met ongunstige weersomstandigheden in Breda „gelost" werden, kon men toch te rugzien op een goed geslaagd vliegseizoen. Ook in het rayon „Berg en Dal" werden door en kele leden zeer goede resultaten geboekt. Over "het algemeen kon dan ook gezegd worden, dat dit afgelopen seizoen succesvoller was geweest dan het vorige. Het was verheugend te mogen constateren, 'dat zich tijdens de vergadering nog een nieuw lid aanmeldde. Het aan tal leden werd hierdoor gebracht- op. 20. Na de pauze werd het belang rijkste agendapunt van de verga dering afgewerkt, nl. de uitreiking van de bekers, medailles, diplo ma's en ander prijzen aan de kam pioenen. Dit waren; Vitesse: 1 J. W. Willems 749 pk, 2 A. ten Dam (2) 738 pt., 3 A. ten Dam (1) 559 pt. Midfond: 1 A. ten Dam (2) 890 pt., 2 J. W. Willems 825 pt. 3 A. ten Dam (1) 673 pt. Fond; 1 H. J. Aaftink 675 pt., 2 A. ten Dam (2) 599 pt., 3 J. W. Willems 519 pt. Jonge duiven: 1 A. ten Dam (2) 654 pt.. 2 A. ten Dam (1; 568 pt', 3 'M. Lodeweges 548 pt. Navlueh'ten: 1 A. ten Dam (2) 770 pt,, 2 A. ten Dam (1) 732 pt,, 3 G. J. Egberts 680 pt. Generaal: 1 A. ten Dam (2) 3561 pt., 2 A. ten Dam (1) 3029 pt, 3 J. W. Willems 2494 pt. Kampioenvogels Vitesse: A. ten Dam (2) 75/1902802 met 282 pt. Midfond: A, ten Dam (2) 75/1902814 met 308 pt. Fond: H, J. Aaftink 73/1739618 met 281 pt. Jonge duiven: A. ten Dam (1) 76/1099564 met 199 pt. Navluchten: H. Willems 75/1902765 met 260 pt. De kampioen-generaal van de P.V. „De Bergvliegers v.l.n.r. J. W. Willems, A. ten Dam (1), A. ten Dam (2). Algeheel kamp.: A. ten Dam (2) 75/1902814 met 692 pt. Aangewezen kamp.: A. ten Dam (2) met 1363 pt. Kampioen koppel (4 st.) A. ten Dam (1) met 240 pt. Op de tweede wedvlucht met jonge duiven vanaf Breda werd een 20-tal prijzen beschikbaar ge steld met een waarde van meer dan f 500. De voornaamste prijs winnaars hiervan waren: 1. H. Willems herenrijwïel, 2. A. ten Dam (2) 12-vaks duivenmand. 3 A. ten Dam (2) 25 kg voer, 4 M.' Lodeweges 50 kg voer en 5 J. W, Willems 25 kg voer etc. Voor de vlucht werden door enige Holtense zakenlieden en een Rijssense zakenman belangrijke prijzen c.q. kortingen gegeven. Deze zakenlieden werd door de voorzitter hartelijk dank gezegd. MAANDAG 19.0022.00 Zaalvoetbalcompetitie 19.00 Twenthe 3—NEO 2; 20.00 NEO 1—Blauw Wit 1; 21.00 Twenthe 2—SVZW 1. 22.00—23.00 Tennisclub Holten DINSDAG 16.30—18.30 18.30—22.30 SV Holten Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 17.00—19.00 ZVV Blauw Wit 20.0023.00 Badmintonclub Holten DONDERDAG 17.00—19.00 SV Holten 19.0021.00 Hockeyclub Holten 21.0023.00 Deventer Hockey Vereniging VRIJDAG 18.00—19.00 19.00—22.00 22.00—24.00 Majorettes HMV Volleybalvereniging Mintonette, (competitie) Tennisclub Holten. Hector 2-Holten 2 10 (Holten 2 heeft een onverdiende ne derlaag geleden tegen Hector. Op een zeer nat veld nam zoals altijd Holten het beft in handen en met zeer goed opgezette aanvallen werd Hector onder druk gezet, •doch paal en lat stond Holten 2 in ■de weg. Uit een der uitvaljen wist Rector 1-0 te scoren wat later dan ook de overwinning betekende. Een goed schot van Brands ging net rakelings naast. Na de theepauze een nog sterker Holten maar doelpunten bleven (uit. Een schot van een der aan- v'allers belandde op de lat. Hector .ging nu geheel in de verdediging (maar wat Holten ook probeerde, •ook al door het spekgladde natte veld bleven doelpunten uit. Zondag ■jde thuiswedstijd tegen de rode lantaarndrager Bornerbroek 2. De- ze tegenstander 'mag niet worden (onderschat. Luctor 4-Holten 3 13 Holten 3 heeft in de uitwedstrijd tegen het laaggeplaatste Luctor 4 geen fout gemaakt en kon beide (punten mee naar huis nemen. De roodzwarten begonnen sterk aan vallend, doch kon het overwicht •niet direkt omzetten in doelpunten. Cn de 33e min. was het dan wel raak door Logtenberg. Bannink (bracht de ruststand in de 36e min. op 0-2. Luctor kwam een kwartier na rust (terug op .1-2 en zette hierna de roodzwarte verdediging onder (druk,' die echter onder leiding van (Vincent niet bezweek. In de 80e jmin. bracht Knapen de eindstand jop 1-3. Holten 4-Nijverdal 3 4 0 Een beter spelend Holten 4 heeft, j'n verdiende overwinning behaald pp Nijverdal 3. Het was al direct raak door W. Reylink. Voor rust jstond paal en lat verdere doelpun ten in de weg. Na de thee kon Hol ten de voorsprong rustig opvoerend (Eerst rondde Ten. Velde een goed 'opgezette aanval af, terwijl W. Reylink en W. Nijenhuis de eind-, -.stand bepaalden op 4-0. Holten 5-GFC 3 31 jln. een bikkelhard duel heeft Hol- 'ten 5 vooral in de tweede helft met (beter voetbal deze zo belangrijke wedstrijd iri winst omgezet. (Holten begon met; een enorm of fensief wat al snel resulteerde in de openingstreffer, uit een straf schop van A. v. d. Bos. Nog voor (rust scoorde GFC de gelijkmaker jmet een duidelijk buitenspel doel punt. Na de thee werd de strijd harder Vooral de Gorenaren grepen naar j alle mogelijke middelen om Holten juit z'n spel te brengen,, doch men kon niet verhinderen dat de ver diende voorsprong op naam kwam van Arie Jansen. Even later was de wedstrijd beslist toen één der' GFC'ers niet anders kon doen dan de bal voor de aanstormende v. d. Pluym in eigen doel te plaatsen. Door de grote inzet kon Holten 5. het laatste slotoffensief van GFC stuiten en de overwinning op z'n naam brengen. Overige elftallen Holten 6 pakte de beide punten, in de allerlaatste minuut tegen het sterke Wierden 3. Het zevende kon het uit tegen Wierden 4 niet bol werken en verloor met 4-1. Holten 8 won z'n thuiswedstrijd zonder al te veel moeite met 3-1 tegen Haarle 8. Het: negende moest beide punten in Haarle laten na in een bikkef hard duel met 6-2 te verliezen van het zevende elftal der roodwitten. Holten 10 wist ook z'n zevende wedstrijd in winst om te zetten door het zwakke SOS 7 met 9-0 te verslaan. Het elfde verloor thuis met 0-3 van de Zweef 9. Jammer- genoeg verloor het ook één van z'n beste spelers die met een dubbele been breuk naar het ziekenhuis werd vervoerd. Tenslotte Holten 12 dat met tien man» roemloos ten onder ging te gen Haarle 9 (7-0). Nu het Sinterklaasfeest nadert wil de Supportersvereniging SV Holten daar vast op inspelen door op vrijdag 26 november een gran dioze verwerping te houden in het ontmoetingscentrum Meermans- kamp. De baten zijn bestemd om de inmiddels geslonken kas weer aan te vullen om zodoende de taak te kunnen blijven vervullen .die de vereniging op zich geno men heeft. Die bestaat in hoofd zaak in de mentale en financiële begeleiding van de junioren- en pupillenelftallen. Maar ook de se nioren en de dameselftallen wor den niet vergeten. Er zijn in het thans bijna al weer afgelopen .jaar tal van dingen gedaan voor de voetbalbeoefenaren. In de week van 13 tot en met 18 december wordt ingespeeld op het Kerstfeest. Dan wordt een grote huis-aan-huis-verkoop van kerst stollen, tulbanden en roomboter- kransen gehouden. Er is reeds 'n grote voorraad besteld, die voor een schappelijke prijs aan de man gebracht zal worden. De junioren van de SV Holten verlenen hiér bij hun medewerking en tal van ouders hebben toegezegd hun auto beschikbaar te stellen, zodat men de gehele gemeente kan bewer ken. De supportersclub hoopt hierbij natuurlijk op aller mede werking omdat daarrftee een groot belang voor de lichaams- sport gediend kan worden. Twee dagen lang heeft Mander- veen in het teken gestaan van een groot internationaal motorsport evenement, De KNMV kam- pioensrit. Onder de 265 deelne mers uit Nederland, België, West-Duitsland, Oostenrijk, Enge land, Zweden en Oost-Duitsland waren ook 15 rijders van de MAC ,.De I-Iolterberg". De rit, uitgezet voor M.C. ,,De Toerenteller" uit Albergen had een lengte van 100 km en moest door de junioren 2 keer per dag en door de senioren 3 keer afgelegd worden. Onze plaatselijke deelnemers, zoals elk jaar weer gesteund door een grote groep helpers, kwamen tot vol gende prestaties: Junioren t.m.' 125 cc 2. Jan ten Velde, 7 Henk Klein Zandvoort, 13. Eggie Huzen, Junioren t.m. 175 cc 7, Dick Mul ler Pzn. Junioren boven 175 cc 24, August Muller. 37. Wim Wevers, 59. Henk Bieleman. Junioren boven 175 cc 11. Dries Willems,' 37, Jan Bak. De overige gestartten, onder wie Gerard Kruiper die hier de lands titel verspeelde, kwamen door motorpech niet aan de finish. M.i.v. woensdag, 1/7 november a.s. in gymnastieklokaal aan de Tuin straat; woensdagmiddag 3-4 uur Holten F2, 4-5 uur Holten Fl. Voor Heeten F3, F4 en F5 .s er tot nader bericht geen training. Denk aan de sportschoenen voor de zaal. Holten A 1 GFC A 1 0 1 In een spannende wedstrijd heeft het Al elftal met 't kleinst mogelij ke verschil verloren van een dei- koplopers uit haar afdeling, het Goorse GFC. Deze match had veel weg van een derbysfeer en het ge hele elftal heeft een enorme inzet getoond tegen deze sterke tegen stander die een betere spelopvat ting had dan de thuisclub. In de eerste helft kreeg Holten het, zwa;ar te verduren, doch de ach terhoede, met een niet geheel fitte doelman Rietberg aan het hoofd, kon tot de rust de stand in even wicht houden. De Gorenaren kre gen enkele goede scoringskansen, die soms met 'eén beetje geluk voor Holten, niet werden benut. Doelman Rietberg toonde zijn goe de vorm en wist zelfs" een straf schop te keren! Na de rust het zelfde spelbeeld, maar de ploeg van GFC begon wat nerveuzer te spelen en ging te veel jagen, waar door het juiste vizier aan hun schoten ontbrak. Door een misver stand in de Holten achterhoede wist de midvoor van GFC dit goed. af te straffen en scoorde het toch wel verdiende doelpunt. Door en kele wissels probeerde trainer Heek nog wat druk uit te oefe nen op het GFC doel, maar dit had helaas geen resultaat. De wed strijd stond onder leiding van onze plaatsgenoot Dick Beldman, die de touwtjes strak in handen had en een goede wedstrijd leidde. DETO B 1 Holten B 1 3 3 Holten BI heeft in de moeilijke uitwedstrijd tegen DETO BI een verdiend gelijkspel behaald. Met een beetje meer geluk had er zelfs een overwinning ingezeten. Holten dat moest aantreden zonder spits Lefèbre. die goed vervangen werd door verdediger Heytink, ging di rect in het offensief. Dit leverde in de vijfde minuut al een doel punt op door een afstandsschot van Veeneklaas (0-1). Vijf minu ten daarna was het al 0-2 doo^ een beheerst doelpunt van Heytink. Het was jammer, dat Holten het initiatief Iets uit handen gaf wat resulteerde in een overigens niet geheel onhoudbare tegentreffer (1-2). Dit was tevens de ruststand. Na de rust een op en neer gaande strijd, met aan weerszijden goed uitgespeelde kansen. Uit één van die kansen maakte DETO gelijk. Hojten gaf de moed echter niet op en uit een goede voorzet van rechtsbuiten Heyda, schoot Aan stoot de bal keihard in de touwen (2-3). De vreugde was echter van korte duur, want de midvoor van de thuisclub bracht, de ploegen weer op gelijke hoogte. Hierna had Holten nog enkele goede kansen mede door het storen van het mid denveld, maar gescoord werd er niet meer. Aanstaande zaterdag de thuiswedstrijd tegen het hoogge plaatste „Voorwaarts". Met dezelf de inzet als tegen DETO zit er ze ker een gelijkspel in. Holten B 2 Hulzense Boys B 2 1-6 B2 leed een geflatteerde nederlaag tegen de ploeg'uit Hulzen, In de eerste helft leek het voor Holten nog erg goed te gaan en al spoe dig scoorde E. Leemans 1-0. Na een mooie dieptepass van H. Deyk. On danks een licht overwicht van Hol ten wisten de voorwaartsen niet meer van de kansen te profiteren en na ongeveer een half uur scoor de Hulz. Boys de gelijkmaker, door een prachtige kopbal (1-1), het geen tevens de ruststand was. Na de pauze was het vooral de snelle midvoor van Hulzen die vlak ach ter elkaar de stand op 1-3 wist te brengen. Hollen zette toen alles op de aanval, maar de doelpunten ble ven uit en toen de stand weer dooi de midvoor op 1-4 werd gebracht liet de thuisclub de moed zakken (waarom?) en werd de score door Hulzen opgevoerd tot 1-6. A.s. za terdag is het elftal vrij en kan er weer wat moed verzameld worden voor de komende wedstrijden. Vesos D 1 Holten D 1 0 2 In deze moeilijke uitwedstrijd is het Holten gelukt om de beide puntjes in de wacht Ue slepen en blijft daardoor een goede positie in de kopgroep innemen. Voor de rust vocht, VESOS hard voor de puntjes en moest Holten alle zei len bijzetten. De ruststand was 0-0. Na de pauze gooide Holten er een schepje boven op en speelde meer aanvallend, waar twee doelpunten uit voort kwamen. He hele elftal heeft een goede inzet getoond en de overwinning was verdiend. A.s. zaterdag zai de ploeg één der moeilijkste wedstrijden in deze compettitie tegemoet gaan, want dan komt koploper Excelsior Dl op bezoek. Zet 'm op jongens! 5? Zaterdagmorgen 6 november ji. traden de jongste leden van de volleybalvereniging Mintonette voor het eerst aan voor een tour- nooi in de Sporthal. Dat dit on derlinge tournoói in een behoefte voorzag bleek wel uit de grandio ze opkomst: slechts 2 pupillen .van de in totaal 42 waren niet aanwezig. Er werd gespeeld in drie poules: jongste meisjes van 8, 9 en net 10 jaar, oudste meis jes van 10, 11 en 12 jaar en jon gens van 9 t.m; 12 jaar. De mini- ploegen bestonden uit 3 speelsters of spelers en elke groep had een begeleider die goed met volley bal op de hoogte was. Deze bege leiding was zeer nuttig omdat de jonge sporters nog al wat moeite hadden met de spelregels, die overigens uiterst soepel gehan teerd werden. Draaide het spel aanvankelijk wat stroef, vooral bij de jongsten, gaandeweg ech ter verbeterde dit aanzienlijk dankzij de genoemde begeleiding, maar misschien nog wel meer door het grote enthousiasme van de deelnemers. Op zes veldjes waren permanent 12 ploegjes gedurende een kwar tier aan het werk. Na 6 of 7 van deze wedstrijdjes kon de balans worden opgemaakt. Wie gewon nen en wie nog veel te leren had den. Gezellig in een kring geze ten en van harte toegejuicht door medespelers, begeleiders en door vele belangstellende ouders wer den de prijzen in natura aan de winnaars uitgereikt. Bij de jongste meisjes was de groep Wesp de sterkste. Helma Buisink, Petra Koning en Euge nie Thieie waren o.l.v. Mieke Vin cent duidelijk sterker dan de Sprinkhanen, die tweede werden. O.l.v. G. J. van 't Holt behaalde de groep Hert bij de oudste meis jes de overwinning. Slechts één wedstrijd, moesten Janet Bekker- nens, Anja van Leeuwen en Ellen IJspeerd een gelijkspel toestaan; voor de rest waren ze onoverwin nelijk. De strijd bij de jongens werd zeer spannend. Twee groepen gaven elkaar niets toe. De Fazanten (Edwin Boepsma, Erik Schake laar en Hans-Erik Lukkien) wa ren even sterk als de Snippen Je roen Flantua en Alco van Setten (nota bene slechts met zijn twee ën!), De begeleiders Rieks Mole- man en Gerida Hols hadden eer van hun werk. Dit zeer geslaagde tournooi was voor de drie minivolleybaltrai- ners J. H. ten Kampe, B. Hesse- iink en K. Masselink een goede gelegenheid om te zien wie er al geschikt zijn om deel te nemen aan het distriktstournooi voor mi- nivolleyballers dat op zaterdag 27 november in de Holtense Sporthal zaï plaats vinden. Holten El heeft zaterdag zich keurig hersteld van het zwakke optreden van de laatste weken door in Nijverdal van het nog on geslagen De Zweef te winnen. Het was een zeer spannende strijd, waarin Holten toch wel de toon aangaf. René strafte na ongeveer 5 min. een foutieve uitgooi van de keeper resoluut af. Maar en kele minuten later was het al bijna gelijk door een onoplettendheid van de achterhoede. Onze jongens hielden het hoofd koel, al pro beerde De Zweef de gelijkmaker te forceren. Direct na rust lukte het De Zweef om langszij te komen toen Ronnie een voorzet niet voldoen de onder controle kon krijgen en hun midvoor het werk afmaakte. Hun vreugde was van korte duur toen goed doorzetten van Gert Jan er 1-2 van maakte. Het was ten slotte Henk die door verkeerd uit lopen van de keeper nog 1-3 liet aantekenen. Een zeer verdiende zege. SWN'E 1 Holten E 2 0-5 In deze belangrijke wedstrijd voor Holten I is een zeer goed resultaat behaald. SVVN begon met een serie aanvallen en het doel van Holten kwam onder grote druk te staan. Toen hadden we nog niet gedacht dat de overwin ning zo groot zou uitvallen. De doelman en achterhoede hielden knap stand en na tien minuten werd het spel verplaatst naar de andere kant. Tot de rust bleef het 0-0. Na rust ging Holten meer op de aanval spelen en er werd goed gecombineerd via de vleugels. Uit een van die aanvallen rondde Mar tin na 5 min. zeer beheerst af. Holten ging na dit doelpunt direct weer in de aanval en het was al weer Martin die 0-2 aantekende. Toen gooide SVVN alles op de aanval en er vielen gaten en Geert strafte dit goed af. Holten ging brutaal verder en het was Jan Wansink die nog twee doelpunten voor zijn rekening nam en zo werd het dan 0-5. Jongens het wa ren prachtige doelpunten, ga zo door, ook zaterdag tegen Enter. Holten E3 liet de laatste plaats definitief aan Den Ham E2 door zaterdag een 3-0 overwinning te behalen. Een goed resultaat jon gens, het gaat de goede kant op. Holten E4- De Zweef E4 2-2 Holten E4 moest afgelopen za terdag genoegen nemen met een gelijkspel. Het zou een zware strijd worden, dat wist men. De Zweef trok gelijk van leer en dat leverde na 5 minuten ook een mooie tref fer op die onhoudbaar was voor doelman Jonkman. Met deze stand ging men rusten en na de thee had Holten z'n draai gevonden. Het waren goede tegenacties van Hofman, Meester en vooral Ten Veen. Dit trio* ging fel in de aan val en het was Hanenburg die hier van profiteerde en de stand was weer gelijk. Een tegenactie van De Zweef was voldoende om weer te scoren 1-2. Vlak voor hèt einde was het linkerspits Roel ten Veen die de stand in evenwicht bracht. Hij is wel de kleinste maar deze dag de grootste. Daarmee waren de pun ten verdeeld, een goed resultaat na twee keer een achterstand weggewerkt te hebben. RKSV Fl-Holten F2 2-3 Holten F2 behaalde een verdien de overwinning op het Rijssense RKSV., Na een reeks nederlagen nu weer een overwinning. Dit was jullie" laatste wedstrijd in deze poule. Holten F3- Enter Vooruit F2 2-0 De eerste overwinning van F3 is binnen. Zaterdagmorgen werd zeer verdiend van Enter V. gewon nen. De eerste helft was Holten duidelijk de sterkste. Na ongeveer 10 min. scoorde' Hans Schoenma ker na een goede combinatie 1-0. Luttele minuten later liet de En ter keeper een afstandschot van Mathew Klaassen glippen 2-0. Na rust speelden de jongelui uit Enter veel aanvallender, doch de achterhoede o.l.v. Andrè Deyk hield stand. Holten heeft zelfs nog enkele goede scoringskansen ge kregen uit snelle uitvallen. Het bleef 2-0, Holten F4 kon het ook deze week niet bolwerken en het werd een 0-3 nederlaag tegen SDOL F2. De nederlagen worden met de week kleiner en het lukt jullie vast nog wel om» een puntje te pakken. Blijf volhouden. Holten F5 was deze week niet bij machte om een puntje te pak ken. Het werd een 0-2 nederlaag tegen SDOL F3. Je kunt ook niet elke week winnen. Senioren: Holten 1-UD 1, 2.30 uur. Holten 2-Bomerbroek 2, 10.00 uur. Holten 3-Enter 3, 11.45 uur. Tubantia 4-Holten 4, 10.00 uur, vertrek 8.45 uur. Holten 5-WVV 4, 10.00 uur. Holten 6-Omhoog 3, 10.00 uur. Nijverdal 4-Holten 7, 10.30 uur, vertrek 9.30 uur. Holten 8- SDOL 5, 10.30 uur. SDOL 4-Holten 9. 10.30 uur, vertrek 9.30 uur. Hol-, ten 10 is vrij. Holten 11-SDOL 6, 10.30 ,uur. De Zweef 10-Holten 12, 10.30 uur, vertrek 9.30 uur. Junioren: Voorwaarts Al-Holten Al. 2.30 uur, vertrek 1.30 uur. Holten A2-Nijverdal A2, 2.30 uur. Holten BI-Voorwaarts BI. 2.30 uur. Vesos Cl-Holten Cl, 1.00 uur, vertrek 12.15 uur. Excelsior Dl- Holten Dl 11.15 uur, vertrek. 10.30 uur. Holten D2-Blauw Wit Dl, 11.00 uur. Pupillen: Haarle E1 -Holten El, 10.00 uur, vertrek 9.15 uur. Enter E2-Holten E2, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur. Holten E3-Haarle E2, 11.00 uur. Holten E4-SDOL E3. 11.00 uur. GFC Fl-Holten Fl. 10.00 uur, vertrek 9.15 uur. Holten F3- Biauw Wit F2, 10.00 uur. Holten F4-Haaiie F2, 11.00 uur. SOS F2- Holten F5, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur. Holten F2 is vrij. Wegens een verandering in de wedstrijdagenda zal de aangekon digde in-door wedstrijd op 13 no vember een wedstrijd waar de zullen nu de volgende evenemen ten gehouden worden. Op 27 no- vembr een wedstrijd waar de Herteruiters uit Heilendoom uit komen tegen de Bergruiters uit Holten. Voor de leden en rijdend dona teurs van de vereniging wordt op 4 december een natuurrit georga niseerd, deze verloopt volgens 'n pijlensysteem en wordt 's avonds besloten met een prijsuitreiking en sinterklaasfeest. Op 18 december wordt weer een in-door wedstrijd gehouden, en wel de ponyclub de Bergruitertjes en de vereniging de Bergruiters. 's Middags rijden de ruiters met de kleinere pony's onderling te gen elkaar, terwijl 's avonds de jongelui met de grote pony's het opnemen tegen de paarden. Voorlopig wordt de agenda op 8 januari afgesloten met een wed strijd waaraan ruiters van de vereniging uit Laren, Bathmen en Holten deelnemen. De drie in-doorwedstrijden wor den gehouden in de manege Snorrewind.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 9