Blauw Wit op tweede plaats na zege op VESOS Resultaten Blauw Wit junioren Resultaten volleybal competitie „Mintonette" Resultaten Blauw Wit junioren gmmM Firma Beltman sponsort „Blauw Wit Schaakclub Holten moeiteloos naar volgende ronde S.B.O. cup Sp. Rijsseo A 2 BI. Wit A 1 0-4 Omhoog Bl- Bl. Wil BI 4-0 Blauw Wit Cl- De Zweef Cl PROGRAMMA BLAUW WIT Dames 1 wÊÊÊÊËmm RRSV Dl- Blauw Wit Dl 3-0 Winst heren 1 Dubbele winst heren 2 Resultaten lagere teams Blauw Wil Dames 2 verloren Winst meisi junioren Verlies jongensteam Programma volley bal ..Mintonette" TAFELTENNIS IN HOLTEN Van Asselt en Haverslag beste schutters HOLTENS NIEUWSBLAD 12 NOV. 1976 PAGINA 7 Nadat Kledinghuis Beltman aan de eerste elftal-selectie van Blauw Wit de prachtige nieuwe trainingspakken alsmede een wedstrijdbal had aangeboden, hebben de Holtense jongens meteen getoond deze prachtige geste waardig te zijn. In een vooral in de beginfase snelle wedstrijd werd het Hellen- doornse Vesos met een verdiende 2-1 nederlaag naar huis teruggestuurd. In de Blauw Witte ploeg was Jan Lohuis weer present, maar „goaltjesdief" Wim Klein Nagelvoort was door een militaire oefening niet beschikbaar. Zijn vervanger was Gerrit Stam, die op een goede wedstrijd kan terugzien. Vanaf het beginsignaai nam Blauw Wit het initiatief nadat Jan Verveda een slechte uittrap van de keeper oppikte maar de bal nog naast het doel zag verdwijnen, was het na 10 minuten spelen reeds 1-0 door een knap laag schot van Gerard Koopman, dat buiten be reik van de keeper in de verste hoek ging. Gerard Koopman zou uitgroeien tot de beste speler van het veld en ook in de voorberei ding van de tweede goal was hij betrokken. Na nauwelijks 14 mi nuten liep hij opnieuw met opval lend gemak langs de tegenstander, gaf een afgemeten voorzet die door de inkomende Jan Verveda onder de lat werd gekopt (2-0). Blauw Wit bleef het beste van het spel houden en vanuit het middenveld stuwden de halfspe- lers Seino Lohuis en Wilco Dik kers de voorhoede zeer goed. Het was dan ook Wilco Dikkers die in de 22e minuut een afgemeten pass op de linkervleugel gaf. Gerard Koopman zocht opnieuw het hoofd van Jan Verveda, maar de kopbal ging juist over. Langzamerhand deed VESOS wat terug en in de laatste minuut voor rust werd het zelfs nog enige ke ren gevaarlijk voor het doel van Bert Trompetter, maar de 2-0 stand bleef tot de rust gehandhaafd. Nadat- scheidsrechter Vermaas voor de aanvang van de tweede helft had gefloten, wilde Blauw Wit de voorsprong vergroten, maar Gerard Koopman en gelegenheids- spits Anton BeLdsnijder slaagden niet. Vooral Gerard Koopman was een voortdurend gevaar voor de VESOS defensie en moest meer dere keren onreglementair wor den gestopt. Na 13 minuten ge beurde iets onvoorziens aan de an dere kant. De, voor het overige goed spelende, voorstopper Ep Beldman wilde een bal hoog te rugspelen op zijn doelman, maar Bert Trompetter had de goal reeds verlaten en met een prachtige lob verdween de bal in het net (2-1). Door dit onverwachte geschenk kregen de Hellendoorners weer moed en met man en macht ging men in de aanval. Opnieuw ech ter toonde de defensie, onder lei ding van Jan Lohuis. bijzonder be trouwbaar 'te zijn. Zelfs waren de betere kansen voor Blauw Wit, die vooral in Gerard Koopman, maar ook Jan Verveda twee gevaarlijke spitsen in de ploeg had. Het geluk was echter niet met de Hol tenaren en zo zagen de talrijke toeschouwers een spannende slot fase, waarin Henk Aanstoot nog de plaats innam van Anton Beid- snijder, maar waarbij in de score geen verandering meer kwam. Door het gelijke spel van Sc. Rijs sen tegen Eversberg staat Blauw Wit nu op de gedeelde tweede plaats, drie punten achter het lei dende BZSV uit Borne. De stand in de le klasse A TVB: 1 BZSV 3—14. 2 Blauw Wit 8—11. 3 Ss. Rijssen 8—11, 4 DVO 8—11, 5 PSV Almelo 810. 6 DaarTerveen 88, 7 VESOS 87. 8 Daarle 8(5, 9 Eversberg 86, 10 MW (Marle) 80, W. Denekamp 84, 12 Bos- winkel 8—2. toch wel verdiend gewonnen. Net als de vorige wedstrijd tegen Holten moeten de Blauw Witters feller op de bal zitten. Ze wach ten nog steeds te veel af. Sportclub Rijssen dat dit seizoen nog maar een wedstrijd verlo ren had was niet van plan zich zomaar gewonnen te geven Er werd met (te.) hard spel weer stand geboden aan het goed com binerende Blauw Wit. Na 10 mi nuten gaf Wilco c chipper een goed passje aan t Schuppert die keihard inknala 0-1. Na deze goal viel het tempo enigszins te rug en Sportclub zag kans via een uitval één keer gevaarlijk te worden, maar invaller-doelman Nico Beldman stond op de goede plaats. Vijf minuten voor rust gaf Gerard Schalk een haarscherpe dieptepass op Wilco Schipper die goed afwerkte, ruststand 0-2. Na de thee hetzelfde spelbeeld met een voortdurend aanvallend Blauw Wit maar de vele kansen werden niet benut. Uit een corner, geno men door Jaap Jansen kopte Ge rard Schalk knap in en de keeper was kansloos. Tien minuten voor lijd bracht Wilco de «tand op 4-0. A.s. zaterdag spelen we thuis te gen MVV Al en wev erwaehten veel toeschouwers om onze jon gens aan te moedigen. Ook zaterdag lukte het niet om twee punten mee naar huis té ne men. De Blauw Witters toonden nu wel de goede inzet en de juiste mentaliteit. Voor rust moest men drie doelpunten toestaan, door het betere veldspel van Omhoog. Na rust was men niet de mindere, maar het lukte niet om te scoren. Bij één van de uitvallen, kon Om hoog het vierde doelpunt scoren. De Zweef heeft deze wedstrijd Senioren: MVV 1-Blauw Wit 1. 2.30 uur, vertrek 1.15 uur. Blauw Wit 2-Vroomshoopse Boys 3, 2.30 uur. Blauw Wit 3-Vesos 6, 10.30 uur. Blauw Wil 4-Sp. Rijssen 6, 12.30 uur. SVZW 6-Blauw Wit 5, 12.30 uur, vertrek 11.30 uur. Blauw Wit 6-SVZW 7. 12.30 uur. Junioren: Blauw Wit Al-MVV Al, 2.30 uur. SVZW Bl-Blauw Wit B1, 12.30 uur, vertrek 11.45 uur. Holten D2-Blauw Wit Dl, 11.00 uur. Blauw Wit Cl is vrij. Pupillen: SVVN El-Blauw Wit El, 10.15 uur, vertrek, 9.30 uur. Blauw Wit E2-Excelsior E.3, 10.00 uur. Blauw Wit Fl-Twente Fl, 10.00 uur. Holten F3-Blauw Wit F2 10.00 uur. Haarle F3-Blauw Wit F3 11.00 uur, vertrek. 10.15 uur. Op bovenstaande foto het eerste elftal van ZVV- „Blauw Wit '66". Links de heren J. en H. Beltman, rechts staande naast de laatste Blauw Wit ter masseur Bril, trainer Wü- lems en voorzitter Wiersma. mÊBÈËÊmÊÊKKmBmm Door de heer J. Beltman werd aan de aanvoerder van Blauw Wit éen wedstrijdbal aangeboden. De firma Beltman, sport en mode, heeft zaterdag trainingspak ken aangeboden aan de zvv Blauw Wit '66. De voetbalvereniging Blauw Wit is bijzonder content met Op een zwaar te bespelen veld hebben elf dappere Blauwwitters met veel inzet een onverdiende nederlaag geleden. Na 15 min. nam RKSV de leiding uit een scherp genomen corner. Even la ter leverde een prachtige Blauw Wit aanval na een snel genomen inworp op rechts net geen doel punt op. Johan Stam kopte net over. Direkt na de rust werd het 2-0 toen Aanstoot de bal losliet. In de snelle aanval direkt daarop gleed Scholman op het beslissende moment onderuit. Aanstoot kon zijn fout snel goedmaken toén hij een snelle aanval van RKSV be kwaam afstopte. Ook zijn collega keeper deed het erg knap bij twee harde schoten bij een doorbraak van D. Aanstoot. Net. voor het einde werd de linksbuiten binnen het strafschopgebied neergelegd, waarop de goedleidenc^e scheids rechter naar de stip wéés. Dit be paalde de eindstand op 3-0. deze sponsoring door een Holtens bedrijf. Voor de thuiswedstrijd van Blauw Wit 1 tegen Vesos uit Iiellendoorn werden de nieuwe trainingspakken aangeboden aan de spelers en grensrechter van het eerste elftal door de gebroeders Beltman. Op het hoofdveld werden enkele foto's gemaakt voor de pers en voor het clubgebouw van Blauw Wit. De trainingspakken zijn donker blauw met lichtblauwe banen over de schouders en achterop het op schrift „Beltman, sport en mode, Holten." Door de voorzitter van Blauw Wit, de heer Wiersma. werd de dank van de voetbalvereniging Blauw Wit overgebracht aan de vertegenwoordigers van de firma Beltman. Blauw Wit hoopt dat dit een aanzet is voor een langdurige sponsoring door dit Holtense be drijf. Het team van de Dondertmanne- tjes hoefde afgelopen weekend zelf niet in actie te komen. De in hun klasse gespeelde wedstrijden leverden de volgende stand op. Stand: Aristoi 3 5-10, Vrivo 5-9, Volley W 5-9, Mintonette 5-7, Ri- vo 5-7, Verdan 3 5-5, Dynamo 4-3. Syrphus 2% 5-2, Markelo 4-1, SVVN 6-1, Krekkers 2 5-0. Afgelopen vrijdag trad het eerste herenteam van Mintonette aan tegen 't lager geklasseerde Mar kelo 2. De eerste set werd zon der veel inspanning door Minto nette gewonnen met 15-6. Omdat de tegenstander weinig partij gaf verviel het hele spelbeeld in een futloze partij volleybal. Door ge brek aan concentratie en motiva tie werden de eerste ballen doof Mintonette slecht gestopt en mis ten bijna alle set-ups de juiste precisie. Een wedetrïjd dus om snel te vergeten. Voor de statis tiek is het nog goed de setstan den te vermelden. Deze waren voor de tweede en derde set res pectievelijk 15-12 en 15-2. Na de laatste set van de enige weken geleden om duistere rede nen gestaakte wedstrijd tegen Markelo 2 tot een goed einde te hebben gebracht (15-7) konden de Holtenaren voor de eerste maal verlicht ademhalen. Met deze ene set werd de eindstand 3-1 in Hol tens voordeel. Een betere warming-up voor de eigenlijke wedstrijd tegen de eer ste uitgave van de Markeiose he ren kon niet gewenst worden. Ook deze heren moesten hun meerde re erkennen in een zeer gemoti veerd en geconcentreerd spelend Mintonette-team. Door taktische aanwijzingen van Arie Langen- doen, als men in de knoop raak te met het systeem (volleybal is toch moeilijker als sommige men sen denken), een stoïcijnse Bertus Hesselink, die zich (bijna) nooit door een tegenstander van de wijs laat brengen en door een volle inzet (want daarvan moeten de Holtenaren het voor een groot Na in de eerste ronde te zijn vrijgeloot, heeft Schaakclub Hol ten in de tweede ronde weinig moeite gehad met de matige der- de klasser Weerselo. De vier mensen, die naar Weerselo reis den (J. W. Middelink, D. A. v. d. Knaap, D. van Beek en B. van Beek) wisten alle vier te win nen en zodoende werd de maxi male score van 4—0 een feit. In de volgende ronde zal de tegen stand ongetwijfeld zwaarder zijn. Omdat er de afgelopen week geen nieuws van de schaakclub verschenen is, heeft u ook nog de uitslagen van de vorige week tegoed. Die waren als volgt: Groep 1: H. Roelofs-F. Flantua D. van Beek-J. W. Midde- Blauw Wit 2 SVZW 4 2 0 Blauw Wit 2 dat zaterdag op. Meermanskamp" SVZW 4 uit Wierden ontmoette, heeft vooral in de eerste helft goed voetbal la ten zien. Al spoedig na het fluitsignaal van scheidsrechter Koslerbok was het Aanstoot die 1-0 liet aanteke nen. Voor1 rust kon Blauw Wit; njet meer tot scoren komen, maar in de tweede helft was het Meine Koopman die na goed doorgaan toch nog 2-0 wist te scoren. Een verdiende winst na een wedstrijd die ook voor het publiek aan trekkelijk was. Blauw Wit 2 krijgt a.s. zaterdag Vroomshoopse Boys 3 op bezoek. De volle winst? Blauw Wit 3 DES 6 0-2 Thuisspelend tegen DES 6 heeft Blauw Wit 3 met een kleine ne derlaag genoegen moeten nemen. Reeds na 10 minuten voetbal wist DES op 0-1 le komen. Blauw Wit moest nu aanvallen en er kwa men ook enkele goede kansen, maar de DES-defensie hield stand. Na de rust opnieuw een aanval lend Blauw Wit dat echter niet tot scoren kwam, terwijl DES uit een doorbraak op 0-2 wist te komen. Het geheel droeg onder leiding van de goedleidende scheidsrech ter Beukenkamp een sportief ka rakter. Blauw Wit 4 ON 8 4-5 Blauw Wit 4 begon in de thuis wedstrijd tegen Oranje Nassau 8 uit Almelo uitstekend. Door goed spel wist Blauw Wit binnen een kwartier driemaal te scoren via Bekkernens en Kolkman. Oranje Nasasu dat enigszins was aange slagen herstelde zich echter voor treffelijk en wist de ruststand op 3-1 te brengen. Na de thee moest de goedleiden de scheidsrechter Westerik twee maal naar de penaltystip wijzen wegens hands, 3-3. Opnieuw was het Bekkernens die wist te scoren en zijn hattric volmaakte, 4-3. Doordat de Blauw Witters hun inzet enigszins lieten varen wist Oranje Nassau de eindstand op 5-4 te brengen. Enter V. 7-Blauw Wit 5 5-1 In Enter waar Blauw Wit 5 op bezoek moest bij Enter Vooruit 7. hebben de Blauw Witters beide punten ïTjoeten achterlaten. Hoe wel de inze volledig aanwezig was werd er hee gedronken met een 3-0 achterstand. Na rust pro beerde Blauw Wit de schade weg te werken en toen Kolkman na goed doorgaan 3-1 wist te sco ren kregen de Blauw Witters weer moed. De EV-achterhoede wist echter de zaak dicht te houden, terwijl de voorhoede nog twee keer wist le Hulzense Boys 4- Blauw Wit 6 9 0 Zag het er de vorige week naar uit dat Blauw Wit 6 in haar ritme wist te komen, aigeolpen zater dag in Hulsen, werd er een forse nederlaag geleden. Hoewel de Blauw Witters hard werkten en probeerden er het beste van te maken, bleek Hulsen toch de be tere ploeg. Hopelijk heeft het zesde a.s. za terdag tegen SVVN 7 meer suc- RKSV E 1-BIauw Wit E 1 1-1 In een voor Blauw Wit teleurstel lend verlopen wedstrijd gezien de kansen die ze hadden kwamen ze in de tweede helft achter te staan, maar wisten toch direct daar op de stand gelijk te trekken door een zeer mooi doelpunt. Ook daarna bleven de kansen voor Blauw Wit maar doelpunten kwamen er niet Blauw Wit E 2 RKSV E 2 31 Het is aan de sportiviteit van de RKSV-leiding te danken dat de Blauw Witters deze wedstrijd heb ben kunnen spelen. Door het niet aanwezig zijn van zeven Blauw- Witters op aanvangs_ tijdstip van tien uur, kon de wed strijd pas om 10.45 beginnen. On danks deze treurige opkomst is er met veel kunst en vliegwerk een positief resultaat geboekt. Om de verdere competitie op eeri be hoorlijke wijze te spelen, is het dringend gewenst dat iedere spe ler zich bewust is van z'n ver antwoordelijkheid t.a.v. z'n mede ploeggenoten. Sportclub Rijssen F i Blauw Wit F 1 4-1 Met de eerste ontmoeting tegen Sp. Rijssen nog in het geheugen, trad Fl tenvelde. De vechtlust was er en men hoopte op een mooie wedstrijd. Voor de rust was het de moeite waard. De ene aan val na de ander werd door Blauw Wit afgeslagen en Bert Rietman stond zijn doel als een leeuw te verdedigen. Toch kon hij niet ver hinderen dat Sp. Rijssen scoorde 1-0. Na de rust ging het wat beter F1 maakte de gelijkmaker maar toen was het gebeurd. De Blauw Wit verdediging zakte in een en hierdoor konden de Rijssenaren nog 3 keer scoren. Een wedstrijd die onnodig werd verloren jam mer. De volgende keer beter. Excelsoor F 3- Blauw Wit F 3 2-1 Blauw Wit stond voor een moei lijke taak. Het sterke Excelsior zag in de de 3e minuut al kans te scoren. Blauw Wit ging er nog harder tegenaan, echter zonder resultaat. Vlak voor de rust maakte Excelsior er 2-0 van. Na de rust zag Blauw Wit kans door de verdediging van Excelsior heen te breken. Hans Dijkink (de topscorer van F3> maakte er 2-1 van. De moed zal er weer in, meerdere malen kreeg Blauw Wit enorme kansen en Excelsior kwam onder zware druk. Mogelijk was dit voor de scheidsrechter een reden om min stens vijf minuten te vroeg het eindsignaal te geven. Jammer! hebben) werd Markelo 1 opge rold. Niet zonder moeite maar met de steun van een zeer enthousiast publiek en een coach die begreep dat een in stilte doorgebrachte time-out soms erg veelzeggend kan zijn. Al met al een fijne par tij volleybal, waarbij de ervaring van Mintonette het won van. een vaak hard maar minder vaak zui ver slaande tegenstander. Eind stand 3-0 via 16-14, 15-11 en 15-13. Stand: Mintonette 1 6-11, Flash 5 5-9, Rivo 4 4-8, Mintonette 2 6-8, Markelo 1 6-6, Flash 4 4-4, Holyoke 2 7-4, Rivo 3 4-2, Flash 6 5-2, Markelo 2 5-2, Eversberg 6-2. Vrijdagavond 5 november speelde Mintonette 2 een thuiswedstrijd tegen Markelo 2. De eerste set eindigde in het voordeel van Mar kelo: 7-15. De tweede set werd, ondanks enkele sterke momenten van Mintonette, eveneens 7-15. Door nog te weinig samenspel werd de derde set ook verloren met 5-15. Afgelopen maandag traden de da mes al weer aan. Nu in Nijver- da'l tegen het sterke Rivo 2, Kansloos werd hiervan verloren met 3-0. Stand: Flash 3 5-10, Rivo 2 4-3, Flash 4 4-6. Eversberg 5-6, Holyo ke 2 6-6. Markelo 2 4-4, Minto nette 2 5-1, SVVN 2 5-1, Flash 5 4-0. link 0-1. H. van Beek-H. v. d. En- de 1 D. A. v. d. Knaap-J. E. Scheperman 1-0. W. G. Bilts-J. v. Dalen jr. 0-1. B. van Beek-J. G. M. van Calcar 'k-'/t. J. W, Midde- link-H. Roelofs 1-0. Groep 2: J. C. Rode-A. J. C. Brands 0-1. G. J. Kromdijk-H. T. Roelofs 0-1. G. J. Snippert-A. M. Klaassen w. A. Klaassen-J. ten Velde 0-1. E. J. Gervedink Nijhuis-H. A. Koers afgebroken J. van Dalen sr.-B. Beyer 0-1. Als we de uitslagen van deze week er ook nog bij nemen, zien we dat in groep 1 J. W. Midde link weer aan de leiding gaat met 6% uit 7. D. v. d. Knaap heeft weliswaar evenveel punten, maar Middelink heeft nog een wedstrijd tegoed. De enige, die dit tweetal nog bijhoudt," is H. v. Beek, voor de rest lijkt de af stand met nog drie ronden te gaan, te groot. Onderaan begint voorzitter Van Calcar zich plot seling erg te roeren. Door een re mise tegen B. van Beek en winst op Flantua is er toch nog hoop voor hem om van de laatste plaats af te komen. De uitslagen: J. G. M. van Cal- car-W. G. Blits 0-1. H. Roelofs-H. v. d. Ende 0-1. F. Flantua-J. G. M. van Calcar 0-1. J. van Dalen jr.- G. van Beek 0-1. H. v. d. Ende-D. A. v. d. Knaap 0-1. De stand bovenaan: 1. J. W. Middelink 7 6&; 2. D A. v. d. Knaap 8 6Ys; 3. H. van Beek 7 5',2; 4. B. van Beek 8 5; 5. H. v. d. Ende 8 4. En onderaan: 9. W. G. Blits 7 2; 10. H. Roelofs 7 2; 11. F. Flan tua 8 2; 12. J. G. M. van Calcar Ook in groep 2 is de strijd bij zonder spannend. Vier mensen staan hier vlak bij elkaar boven aan. De rest volgt op enige af stand, maar met ook hier nog slechts drie ronden te gaan lijkt promotie voor hen niet meer weggelegd. Omdat hier uiteraard niet gedegradeerd kan worden, is de stand onderaan minder be langrijk. De uitslagen: H. A. Koers-J. v. Dalen 1J. ten Velde-E. J. Ger vedink Nijhuis 0-1. A. M. Klaas- sen-W. A. Klaassen 1-0. H. T. Roeloffs-G. J. Snippert 1-0. J. C. Rode-G. J. Kromdijk 1-0. De stand bovenaan: 1. en 2. A. J. C. Brands en E. J. Gervedink Nijhuis 7 6; 3. H. T. Roeloffs 8 6; 4. F. Beyer 7 5V2; 5. A. M. Klaas sen 8 4',2; 6. H. A. Koers 7 4. A.s, maandagavond speelt het tweede team zijn derde S.B.O.- wedstrijd thuis tegen Rijssen 2. Vrijdagavond jl. trad het meis jesteam van Mintonette aan te gen Flash C uit Nijverdal. Het Beloofde een spannende wedstrijd te worden daar beide ploegen de punten hard nodig hebben. De eerste set werd gewonnen door Mintonette met 15-12, Dit lukte dankzij een goed blok en een pri ma inzet. In de tweedé set zakte dit echter af. Men durfde het ini tiatief van een goede aanval niet te nemen met als gevolg dat Flash C in kon lopen tot 14-14. Maar door het hoofd koel te hou den ging deze set toch naar Min tonette. Nu mocht het niet meer misgaan. Na eerst met 0-3 te hebben achter gestaan kwam de derde set met 15-8 in het voor deel van Mintonette. Vrijdagavond -19 november om 7 uur hoopt Mintonette weer te win nen en dan tegen Rivo B. De wed strijd wordt in Holten gespeeld. Stand: Volley A 5-10. Flash A 4-8. Rivo A 5-3, Mintonette 5-5, Volley B 6-5, Flash B 5-4, Holyo ke 5-3, Flash C 5-3, Eversberg 4-1, Rivo B 4-1. Tegen het zeer hoog geklasseerde team van RAC verloren cte jon gens van Mintonette met 0-3. Stand: Coppejans A 5-9, RAC 5-9. Flash A 5-8, Rivo 5-8, Flash B 6-6, Coppejans B 5-4, Volley A 5-4, Volley B 5-0, Mintonette 7-0. Zaterdag 13 november: Dynamo —Mintonette dames 1 (15.30 uuur Tubbergen). Vrijdag 19 november: Mintonette meisjesRivo B, Min tonette heren 2—Rivo 3, Mintonet- te heren 1Rivo 4. Alle wedstrij den beginnen om 19.00 uur Eindelijk is er nu ook een tafel tennisvereniging 'in Holten. Geïn teresseerden kunnen iedere dins dagavond vanaf 20 uur in de gym zaal van de Scholengemeenschap aan de Haarstraat terecht. Het is de bedoeling dat er competitie wordt gespeeld in de afd. Twente, maar leden die enkel voor hun plezier willen spelen zijn ook wel kom. Opgave als lid kan geschie den aan de zaal, waar ook verde re inlichtingen te krijgen zijn bij het bestuur. Voorzitter: N. Valk, Canadastraat 50 Secretaris: F. Turin, Markollen- weg 22 Penningmeester? W. Gütlich, Hol- terbroek 37 2e Penningmeester! B. Lefèbre, Markollenweg 8 Bij de door de Holtense schietver eniging Eendracht om het club kampioenschap gehouden wedstrijd waren de resultaten als volgt: Luchtpistool: groep A: 1 J. van Asselt 134 p. 2 G. H. Paalman 112. Groep B: 1 D. J. Nijendijk 128 p, 2 G. A. Haverslag 115 3 E. J. Grootentraast 113. 4 Dick Jansen 106. Luchtgeweer: groep A: 1 G. A. Haverslag 127 p. 2 H. J. Nekkers 125, 3 G. H. Paalman 123, 4 E. J. Grootentraast 118. Groep B: 1 B. Arfman 122 p, 2 D. J. Nijendijk 120. 3 G. Jansen 112, 4 Dick Jansen 103. Groep C: 1 J. A. Bouwhuis 77 p.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7