Uit het Plaatselijk Parlement OUDERAVOND KOLSCHOOL DRUK BEZOCHT Ned. Bond van Plattelands vrouwen afdeling Holten AGENDA Weekenddienst Wens van de PvdA en Gemeente Belang Afwerking parkeerplaats Meermanskamp krijgt hoge prioriteit KERKDIENSTEN Meer veiligheid Gevonden-verloren bij fietsen HOLTENS NIEUWSBLAD 5 NOV. 1976 PAGINA 3 Nadat de fracties van PvdA en Gem.Bel. in hun algemene beschouwingen op de gemeente- en bedrijfsbegrotingen 1977 hadden uitgesproken aan spoedige afwerking van de parkeer plaats bij het sportveldencomplex „Meermanskamp" hoge prioriteit toe te kennen, maakte de heer J. Warrink (Gem. Bel.) er tijdens de jl. dinsdag gehouden raadsvergadering een voorstel van de afwerking in 1977 te realiseren. Wethouder L. Kaan (PvdA) deed 'het tegenvoorstel de afwer king hiervan in het Investeringsschema „Pro Memorie" te ramen, met daarbij de intentieverklaring van het college alles in het werk te zullen stellen dit werk, zo mogelijk in 1977, te laten uitvoeren, wélk voorstel direct steun vond bij de heer H. J. Westerik (CDA) en H. Meerman (PvdA). De lieer Warrink vond dit ech- ter niet voldoende en vroeg stemming over zijn voorstel, hetgeen enkel steun kreeg van VVD en Gem. Bel. Het college zegde toe te zullen zoéken naar ifnanciële mogelijkheden voor een spoedige afwerking van de ze parkeerplaats. Het tegenvoorstel werd met algemene stemmen aangeno men.. VVD tegen elke verhoging Hondenbelasting wordt verhoogd met 10% Tijdens behandeling van het voorstel van B. en W. tot verho ging van de hondenbelasting met 10% diende de VVD-fractie een voorstel in om deze belas ting in het geheel niet te verho gen, welk voorstel werd verwor pen met PvdA én CDA tegen en VVD en Gem. Bel. voor. Tijdens een motivering van het voorstel verklaarde Mevr ter Doest-Bos geheel tegen de heffing van hondenbelasting te zijn, omdat ook op het houden van katten, cavia's en andere huisdieren geen belasting wordt geheven. Burgemeester Enklaar merkte op, dat de hondenbelasting in dertijd was uitgevonden door de liberaal Thorbecke, een vroe gere partijgenoot van Mevr. ter Doest, hetgeen overigehsniet mocht verhinderen, dat Mevr ter Doest vast hield aan haar voorstel. Aanvankelijk had het college een verhoging van 20% voorge steld, doch dit werd onder druk van PvdA en CDA teruggebracht tot een trendmatige verhoging van 10%. Zwembadtarieven Met eenzelfde stemmenuitslag werd eveneens een voorstel van de VVD-fractie verworpen om de zwembadtarieven niet te vreho- gen. De VVD voerde als motief hiervoor aan, dat het zwembad thans nog teveel te wensen over laat, terwijl de zwemtarieven met deze verhoging, ten opzichte van omliggende gemeenten, uit de pas gaat lopen. Deze fractie wilde pas verhoging gaan door voeren nadat het zwembad is uitgebreid. Het college echter liet weten de indruk te hebben dat de pro cedure rondom de uitbreiding zodanig kan worden versneld, dat dit volgend jaar gereed kan komen. „Wanneer we de tarie- NED. HERV. KERK 9.00 uur en 10.30 uur ds. A. Schellevis. In de 2e dienst vie ring Heilig Avondmaal. Extra collecte Inwendige zending. Oppasdienst: mevr. Wiersma, Petra van Iperen en Gerrie Loman. 10.00 uur: Jongerendienst in „Irene". GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur ds. G. W. H. Peddemors. Iri beide diensten Dankdagcollecte, tweede col lecte voor rente en aflossing. Oppasdienst: mevr. Rietberg- de Waard, mevr. Beldman-Lo- man (res. mevr. Stam-Bos- schers). Mevr. Schuppert- Stam, mevr. Aanstoot-Harm- sen (res. Ria Potman). Kindernevendienst: mevr. A. Kuiper (res. mevr. A. Beid- man). R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur. DIJKERH0EK 10.00 uur ds. A. W. Berkhof. Extra collecte Inwendige Zen ding. 0KKEHBR0EK 10.00 uur ds. M. de Heer. Uit- gangscollecte: Ver. „Tot Heil des Volks". NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uu: 8.00 en 11.00 uur. ven nu niet verhogen, zal het dan erg fors moeten zijn", motiveer de het college haar voorstel, hetwelk de raad tenslotte accep teerde met VVD en Gem. Bel als tegenstemmers. Is er in Holten belangstelling voor volkstuintjes? Realiseerbaarheid open vraag Tijdens de j.l. dinsdag gehou den raadsvergadering vroeg de toen jarige heer H. J. Westerik (CDA), tijdens de discussie over de gemeentebegrotingen 1977 aan B. en W. te willen omzien naar mogelijkheden voor volks tuintjes, omdat hier, naar zijn mening, ondre de bewoners be langstelling voor bestaat. De heer Westerik zag hiervoor mo gelijkheden op thans braak lig gende terreinen, di eer thans als een wildernis bij liggen. Wethouder J. Rietberg (CDA) reageerde hierop met de opmer king, dat het college de belang stelling hiervoor nimmer is ge bleken. „Wij weten niet of hier belangstelling voor bestaat. We kunnen op dit moment ook niet overzien of die belangstelling is te honoreren", zei hij. Wellicht een goede suggestie voor buurtverenigingen om hier over een enquête te houden on der de leden. Hoewel inderdaad niet zeker is of volkstuintjes in Holten zijn te realiseren, zou hiermee op het punt van aanwezige belang stelling in elk geval duidelijk heid worden verkregen. Ruimtegebrek S cholengemeenschap zeer nijpend In 1980 zijn 12 leslokalen te weinig „Het ruimtegebrek in de scho lengemeenschap is zodanig, dat we ons afvragen of dat nog wel in overeenstemming is met be hoorlijk bestuur". Dit zei bur gemeester Mr. W. H. Enklaar tijdens de j.l. dinsdag gehouden raadsvergadering naar aanlei ding van de gemeentebegrotin gen voor 1977. Ten aanzien van de nieuw bouwplannen zei Mr. Enklaar, dat de marsroute in volledige overeenstemming met Den Haag werd vastgelegd, waaraan het college zich pijnlijk nauwkeurig heeft gehouden. „Echter, na in diening van ons laatste schets- plan bleef het stil in Den Haag vanwege de budgetaire moeilijk heden van de minister. Op onze vraag hoe deze problemen op te lossen, kregen we ten antwoord: bouw noodlokalen. Maar dat is een onzindelijke zaak, omdat zodra de nieuwbouw wordt ge realiseerd, Den Haag de subsi die op noodlokalen staakt en blijft de gemeente zitten met de onbetaalbare lasten daarvan. Na Prinsjesdag hebben we ons op nieuw minzaam in Den Haag aangeboden, waarbij gebleken is dat de nieuwbouw er voorlopig niet in zit. We zijn hoogst ont zet dat men met. één penne- streek een streep haalt door ge maakte afspraken. Hoewel de scholengemeen schap inhoudelijk een blijspel is, is het omhulsel hoogst droevig. Maar hoe dit alles ook zij, wij denken bepaald niet aan een leerlingenstop", aldus Mr. Enk laar. Op bovenstaande foto dj maquette van het winkel centrum dat door de Aan nemingsmaatschappij DURA te Rotterdam zal worden ge bouwd op de plaats waar nu nog dorpshotel Holterman staat. Rechts zijn twee woonlagen boven de winkels geprojec teerd. Links komt eten woon laag en datirachter weer twee. Gelijkvloers komen 7 winkeltjes waarvoor reeds vele nïet-Holtenaren belang stelling hebben getoond). Wat niet is zo zei drs. A. Haak, algemeen direkteur van ,)DURA"kan nog ko- Op maandag 1 november jl. liield de o.l. Kolkschool in de zaal van hotel Vosman weer haar jaar lijkse, zakelijke ouderavond. De voorzitter van de oudercommissie, de heer Nikkels, kon om half acht ruim honderd ouders hartelijk wel kom heten. Hjj concludeerde hier uit, dat veel ouders belangstelling toonden voor gebeurtenissen, die betrekking hebben op de school. Aan alle ouders waren d'e notu len van de vorige ouderavond een week van te voren toegezonden, zodat ze in de gelegenheid waren geweest opnieuw kennis te nemen van de toen besproken zaken. De voorzitter memoreerde nog even een drietal punten die toen aan de orde waren geweest. De notulen werden daarna, onder dankzegging, goedgekeurd. De heer Wilpshaar, hoofd der school, kreeg daarna het woord om d'e ouders het een en ander mede te delen met betrekking tot de school. Zo vertelde hij, dat ais de schaal'verlaging wordt ingevoerd, zoals die in de troonrede werd aangekondigd, die Kolschool dn augustus mag rekenen op een tien de leerkracht. Bij de Rijksinspec tie was echter tot op dit moment nog niets definitiefs hierover be kend. Verder lichtte hij de ouders in over de gang van zaken bij 'het niveaulezen. Hij kondigde aan, dat voor de leerlingen uit -de hoogste niveaugroep, die niet als mentor zijn ingedeeld bij een lagere groep, gezocht zal worden naar een an dere leesvorm. Hij dacht hierbij aan het begrijpend en studerend lezen. Over enkele weken krijg de school de beschikking over een centrale bibliotheek. Dit wordt ge realiseerd door drie ouders, t.w. die dames Hase, Nikkels en Zoet- brood. Verder memoreerde hij aan en kele sportwedstrijden (zwemmen, vissen en schoolsportdag) en schoolreisjes. Het kamperen met klas 6 in Borger zal ook de vol gende cursus weer plaatsvinden. Ook deed hij een berbep op de ouders alle kledingstukken van 'n naam te voorzien. Paikeerhaven Bij het gemeentebestuur is een aanvraag ingediend voor de aanleg van ,een parkeerhaven op het ter rein van de school aan de Holter- enkstraat. Deze parkeerhaven zou o.a. kunnen dienen als staanplaats voor de tandartswagen en voor een container, tijdens de weken dat er een papieractie wordt gehouden. De kinderen hoeven dan onder schooltijd geen oud papier meer te laden, verklaarde hij. Vervolgens wees hij er op, dat onder auspiciën van de „Vereni ging voor Openbaar Onderwijs" 'n aantal onderwijzers en onderwijze ressen uit de openbare kleuter- en basisscholeneen toneelstuk instu deren dat mogelijkerwijs rond Sint Nicolaas voor de 3 hoogste klassen van de lagere scholen zal worden opgevoerd. Dit komt dan in de plaats van het traditionele schouwburgbezoek in Deventer. Tevens maakte hij d e ouders at tent op een wijziging in de bepa lingen betreffende de schoolgren- zen. Ouders die hun kinderen reeds op een bepaalde school hebben, hoeven bij verhuizing naar een andere sehool'kring, voor hun kin deren geen andere school te zoe ken als ze dit niet willen. van de penningmeesteresse mevrf. K. Base-de Hamer bleek, dat er een batig saldo was van f 226,73. Bij de rondvraag kwam o.a. aan de orde de verkeersveiligheid op de Kolweg. De heer Wilpshaar merkte op, dat de Holbewoners zich over eventuele verkeersvoor- zieningen hadden kunnen uitspre ken op een door de gemeente ge organiseerde hearing. „Deze avond werd slechts door enkele mensen bezocht," merkte ook de voorzit ter op. „De mensen hebben toen de kans gehad. Het lijkt mij weinig zinvol om nu nog weer bij de ge meente aan te kloppen om even tuele voorzieningen. Trouwens de grootste drukte wordt verooi'zaakt door de ouders, die met hun auto de kinderen brengen en halen." vulde d'e heer Wilpshaar aan. Hij vroeg de ouders, nogmaals de route om de school zoveel mogelijk te vermijden. men, de Holtense zalcenmen- sen hebben voorkeur. Tussen de twee delen van het winkel/wooncenstrum moet het zgn. kerkepad, gehand haafd blijven. Het zal ge deeltelijk overdekt worden om te dienen als bergruimte voor de bewoners en fietsen stalling. De winkels zullen voor be voorrading vanaf de kerk- zijde bereikbaar zijn en aan de achterzijde komt tevens een galerij zodat ook de wo ningen vanachter bereikbaar zijn. DURA hoopt in het vroege voorjaar met de bouw te be ginnen zodat het project, on voorziene omstandigheden voorbehouden, eind '77 of be gin 378 kan worden opge leverd. Vakleerkracht Verkiezing Op woensdag 27 oktober, hield de afd. Holten van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen haar maande lijkse bijeenkomst in zaal „Vos man". Van 19.30-20.00 uur was er gelegenheid een kopje koffie te te drinken. In haar openings woord, heette mevr. Vogt Rooyackers alle dames, hartelijk welkom en inhet bijzonder de da mes en heren van „Coberco", die deze avond een demonstratie ge ven. Zij vestigde de aandacht op het discussie-onderwerp in de „Plattelandsvrouw: werken is leven, het werk en de mens. Hierna las mevr. Jansende Vries de notulen die werden goedge keurd en vastgesteld. Vervolgens werden enkele mede delingen gedaan omtrent de cur- sussen, waar men zich nog voor op kan geven en het meedoen en meedenken voor het rollenspel op de Alg. Ledenvergadering in april te Zwolle. Voorts vertelde mevr. Fransen over het koffieuurtje bij het Prov, Bestuur en mevr. Dik kersWegstapel vertelde in dichtvorm over de cursus „,Over rechten gesproken". Mevr. Gtitt- lick, deelde vervolgens' de op- Geboren: Philip Rogier zv P. P. de Reuver en H. E. G. Helleman (geboren te Deventer). Ondertrouwd: W. G. Grotenhuis, oud 23 jaar, Raalte en S. A. Vin cent, oud 24 jaar, Holten. Gehuwd: G. van Niejenhuis, oud 20 jaar, Appingedam en H. J. Hulsman, oud 28 jaar, Holten. brengst van de collecte voor „Geestelijk Gehandicapten" mede inl. f 3.360,82. Ook de babymand moet gevuld worden, waarvoor vrijwilligers werden gevraagd. Mej. M. ter Borg. van de Milieu groep hield een praatje over de actie „Wateralarm". Zij vestigde de aandacht op het gebruik en ver_ bruik van water, waar de huis vrouw zo nauw bij betrokken is. Zij drukte een ieder op het hart: Wees zuinig met water en op wa ter., Vervolgens sprak de heer De Wit over de geschiedenis van Co berco, ontstaan uit 3 organisatis. Na de pauze werd er over de pro- duktie en de merkverwerking ver telt, waarbij een aantal producten, zoals divefse soorten vla, kaas en appelsientje en goudappeltje wer den aangeboden, wat er bij de da mes best inging. Men moest nog een vragenlijst invullen, waarbij een aantal dames nog met een prijs naar huis gingen in de vorm van kaas, frisdrank e.d. Naar aan leiding van deze lijst werden een aantal vragen gesteld en op des kundige wijze beantwoord. Aan het eind van de avond bedankte mevr. Vogt de mensen van „Co berco" en overhandigde hen een attentie, waarna zij een ieder wel thuis wenste. Bij de verkiezing van twee den van de oudercommissie werd de heer Voskes met algemene stemmen herkozen. De heer G. H. Schooien was niet herkiesbaar. In zijn plaats werd met meerderheid van stemmen gekozen de heer G. Bl'aauw. In het stembureau had- den zitting mevr. Brons voort en de heer Kalfsterman. De voorzitter dankte de heer Schooien voor al hetgeen hij in het belang van be Kolschool had gedaan. „We heb ben op de heer Schooien nimmer tevergeefs een beroep gedaan," al dus de voorzitter. Hij overhandig de 'hem een geschemkbon. Verder nam men afscheid van mèvr. 'i'. Timmer-Verbeek als tijdelijk on derwijzeres. Ook haar werd dank gebracht voor alles in het belang van de Kolschool verricht. Zij kreeg een plant aangeboden. De kas, die gecontroleerd was door mevr. G. Zoetbrood-KLein, werd in orde bevonden. De heer G. Kraay trad af als lid van de leescommissie, in zijn plaats kwam de heer Termaat. Uit het verslag Verloren: Zwart gympakje, bankbiljet van tien gulden, zilve ren dameshorloge met zilveren bandje, bruin leren etui met plm. 10 sleutels, rode zwembroek met wapn erop, bruine handschoenen met gekleurde stukjes leer, bruin handtasje, inhoud: bril, giropas, 2 chèques, bruin-witte hond en een wit-zwart klein hondje. Gevonden: Dameshorloge, zilve ren schakelarmband, veiligheids- bril, glazen los, trainingsjack. Verder werd er kort gepraat over de mogelijkheid tot aanstellen van een vakleerkracht voor het vak lichamelijke opvoeding, dit naar aanleiding van de vraag van de heer Van Geel. De heer Wilpshaar zei hierop, dat gespecialiseerde vak leerkrachten binnen de school geen haalbare kaart zijn, omdat deze leerkrachten ook de zorg voor een eigen klas hebben. Vakleerkrach ten buiten de school zijn om finan ciële redenen niet te verwezenlij ken. De heer Warrink merkte op, dat er, wat het laatste betreft, ini tiatieven worden ontplooid door de landelijke overheid om hierin ver betering te brengen. Naar aanlei ding van een vraag van de heer Koetsier over het testen van slecht lerende kinderen, merkt de heer Wilpshaar op, dat er a.s. vrijdag een eerste gesprek plaatsvindt met de directeur van de schooibe- geleidings- en adviesdienst. Na dere mededelingen konden hier over uiteraard niet gedaan worden. De heer Wesseldijk dankt de heer Wilpshaar voor het feit dat hij d'e „buitenleerlingen" niet zo maar aan hun lot overlaat. „Dat bleek deze zomer nog eens weer toen er op êèn woensdag rond het middaguur een noodweer losbarst te. De kinderen bleken na 12 uur nog veilig in school te zitten. Voor de ouders een hele geruststelling te weten dat hun kinderen goed worden opgevangen," zo zei de heer Wesseldijk. Dia's Na de pauze, waarin een verlo ting, vertoonde de heer B. H. Brou wer/hoofd van de o.l. Dorpsschool, dia's over oud Holten. Iri zijn kor te praatje vooraf memoreerde hij 'dat Holten al heel vroeg in de geschiedenis genoemd wordt. „Zeer oude gebouwen kan ik u echter niet laten zien," aldus de spreker, „omdat bij de grote brand van Holten in 1829 zeer vele gebouwen in de as werden gelegd." De oud ste dia's waren zwart-wit opna men van oude ansichtkaarten. De heer Brouwer had verder vele mooie kleurendia's, die menigeen in de zaal in verrukking brachten, getuige de vele bijvalsbetuigingen en de gesprekken onderling tijdens de vertoning. Natuurlijk droeg ook het commentaar, in de „meester Brouwerstijl" bij tot een gezellige sfeer in de zaal. Er werd vaak hartelijk gelachen om de geestige, puntige opmerkingen van zijn kant. Hij kreeg dan ook een spontaan applaus van de aanwezige ouders aan het einde van zijn causerie. De heer NDek els dank te hem ten slotte voor zijn bijdrage en over handigde hem een geschenkbon. Zo kwam er om. pim. half elf een einde aan een alleszins geslaagde ouderavond. Wielrijders zijn het meest kwets baar bij donker weer of 's-avonds vooral wanneer zij stilstaan, over steken of afslaan. De Metzeler bandenfabrieken, on derdeel van Bayer Duitsland, brengen thans een oplossing, n.l. fietsbanden met gekleurde en lichtgevende zijkanten. Overdag valt de fietser extra op door de helrode, gele of groene flanken, bij donker weer 1 en 's-avonds weerkaatst het licht op een afstand van meer dan 100 me. ter zo sterk, dat men duidelijk twee lichtende ringen ziet. De naam van deze nieuwe revo lutionaire fietsband is ROLLUX. Patent is aangevraagd. De mees te courante maten, waaronder ook voor kinderfietsen, zijn reeds bij de importeur Henze Import BV., afd. twe'ewielers. Oegstgeester- weg 32 te Rijnsburg, tel. 01718- 22255, verkrijgbaar. (Het is onrustbarend hoeveel mensen en vooral jonge mensen 's avonds nog van de fiets ge bruik maken zonder een behoor lijke verlichting en andere vei ligheidsmaatregelen. Zij zijn zich blijkbaar niet bewust van het ge vaar waarin zij kunnen komen te verkeren door van achterop ko mende voertuigen, die hen vaak nauwelijks kunnen opmerken. Red. H.N.) Vrijdag 5 november 14.30 uur: Laatste seizoenwaren markt in de Kerkstraat (zie adv.). 20.30 uur: Film The Burglars in „de Schure" (zie adv. en be richt). Zaterdag 6 november Schildersbedrijf Meijerink de ge hele dag gesloten, (zie adv.). Zondag 7 november 14.00 uur: Discobal in café „De Wippert" (zie adv.). 14.30 uur: Film The Burglars in „de Schure". 19.30 uur: Dansen in har-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.). Maandag 8 november 20.00 uur: Ledenvergadering afd. Holten C.H.U. in Chr. School „De Schakel". 20.00 uur: Ruilavond Holtense Postzegelclub in hotel „Vos man". Dinsdag 9 november 19.30 uur: Bijeenkomst Herv. Vrouwenveren. Dijkerhoek en Okkenhoek in „Bethanie". De monstratie door Moulinex. 20.00 uur: Ledenvergadering afd. Holten Partij v.d. Arbeid in hotel „Vosman". Woensdag 10 november 20.00 uur: Voorlichtingsavond „Dieet- en reformvoeding" in zaal „Dikkie-Down" (zie adv.). 20.00 uur: Gesprekavond Herv. Gemeente in gebouw „Irene" (zie bericht). Donderdag 11 november 20.00 uur: Algemene Ledenverga dering „de Fienpreuvers" in café Jan Maats. 20.00 uur: Praatvergadering afd. Holten C.B.T.B. in gebouw „Rehoboth". Zaterdag 13 november 14.00-17.00 uur: Inleveren vakan tiezegels Bouwbedrijf hij P. F. van Doorn, H. J. Wansinkstr. 4 (zie adv.). 20.20 uur: „Elfde van de Elfde" met bekendmaking van de nieuwe prins der „Fienpreu vers" in „Het Bonte Paard" in Dijkerhoek. 14.00-17.00 uur: Inleveren vakan tiebonnen Bouw- en neveribe- drijven bij Harmelink, Gaar- denstraat 49 (zie adv.). Maandag 15 november 20.00 uur: Manifestatie C.D.A. Holten in gebouw „Irene" (zie adv.). 20.00 uur: Taakverdeling i.v.m. Motocross M.A.C. „De Holter- berg" in clubcafé „De Bies- ter" (zie adv Zondag 21 november Motocross M.A.C. „De Holter- berg". Terrein Zuurberg. Deel name alle juniorenklassen. Maandag 22 november 20.00 uur: „Liberaal Café" in café „De Biester". Spr. mevr. Erica Verkerk-Terpstra. Onderwerp: „De liberale vonk in het kruit vat den Uijl". Donderdag 25 november 20.00 uur: Bijeenkomst afd. Hol ten Chr. Plattelandsvrouwen Bond in gebouw „Rehoboth" Show klederdrachten met toe lichting. 20.00 uur: Forumavond F.N.V. in zaal „Vosman". ARTS J. H. A. Bruis, Molenbelter- weg 15, tel. 05483-1280. Voor boodschappen bellen: 11.00 en 4.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster J. Bleijenberg, Ab. Jan. «enstraat 5, tel.' 1662 Spreek uur wijkverpleegkundigen en uitlenen van magazijnartikelen werkdagen van 13.3014.30 uur, Groene Kruisgebouw, Gaar- denstraat. ZIEKENVERVOER A. Müller, tel. 1745, b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. TANDARTS F. B. Zijlstra, Brederodestr. 6, Rijssen, tel. 05480-4569. Spreek uur spoedgevallen: 5.005.30 uur namiddag. DIERENARTS W. C. Wamelink, Houtweg 18, tel. 05483 - 2004. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatsch. Dienst verlening „Midden-Overijssel", Dorpsstr. 16, tel. 2784. Spreek uur maandag tot en met vrij dag van 8.30-9.30 uur, donder dagavond 6-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.30 uur. Dorpsstraat 16, tel. 2784. Tijdens weekends zijn Maatschp. werk en Gezins verzorging telefonisch bereik baar onder nr 05486 16465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, G. J. Kraaij, tel. 2299. OPPASCENTRALE J. v.d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10.00 uur) WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 7 nov. H. W. Goorman, Kolweg 52, tel. 1513. Maandag 8 t.e.m. zondag 14 no vember: W. ter Schure. Verzet- straat 54, tel. 2715. Aangifte van gestorven dieren, op zater dag van 9-11 uur aan het slacht huis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 6 t.e.m. vrijdag 12 november: elektra: H. J. Wan- sink, Lageweg 9, tel. 2789. Gas: W. C. v.d. Weerthof, Voorsboer- straat 2, tel. 1793. POLITIE Telefoon: 1352 2665 en 2655. Na 6 uur 's avonds bellen: 05200 - 71234. BRANDWEER Telefoon: 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3