Hockey-nieuws Verslagen SV Holten old. jeugd Goede prestaties Holtense atleten in wedstrijdcross Week-overzicht Sporthal 't Mossink Schaakclub „Holten" fi Resultaten competitie volleybal- Mintonette T.C. Holten besluit zomerseizoen Schaakcompetitie S.B.O. weer van start (Week 11 t/m 17 oktober) m m Groeiende belangstelling voor SV „BA.T.O." Hockey- programma Hockey- uits lagen Tweede team leed kleine nederlaag Remise heren 1 Winsl heren 2 Verlies jongens „Zwemvijfkamp" Schie tweds Ir ij den Bergruiters kozen nieuwe voorzitter Programma S.V. „Holten" HOLTENS NIEUWSBLAD 8 OKT. 1976 PAGINA 7 {maandag ,'20.0021.00 Coberco (zaalvoetbal) '22.OO23.00 Tennisclub Holten Idinsdag 18.3022.30 Volleybalvereniging Mintonette !woensdag |l6.3018.00 Leraren Scholengemeenschap (volleybal) 19.0020.00 Handbalvereniging Nieuw-Heeten 20.0022.30 Badmintonclub Holten DONDERDAG 19,0022.00 Zaalvoetbalcompetitie 19.00 Twenthe 2—Twenthe 3; 20.00 Twenthe 1—NEO 1; 21.00 GFC 1— Rood Zwart 1 i VRIJDAG 18.0019.00 Majorettes HMV 21.00—23.00 Tennisclub Holten ZATERDAG 9.0010.00 Personeel NMB (volleybal) '20.0022.00 J. A. Wegstapel (zaalvoetbal) O pen-hockey-dag voor jong en oud. 55 Waar men komt met een pro gramma dat aanspreekt, gepre senteerd door enthousiaste hard werkende vakmensen die er he lemaal in geloven, aangeboden on der uiterst gezellige omstandighe den, persoonlijk gericht en in een sfeervolle ruimte, daar worden in onze moderne tijd nog successen geboekt. Deze gulden regel schijnt het bestuur van S.V. „Bato" hoog in het vaandel te voeren, gezien de enorme toeloop waarop deze vereniging zich de laatste weken in toenemende mate mag verheu gen. Al vóór de j.l. woensdagavond gemaakte start van een „gym- inn" voor 50+ dames mochten reeds meer dan tien belangstel lenden worden genoteerd. Ver wacht wordt dat dit aantal zich de komende weken minstens zal verdubbelen. Zeker wanneer het bestaan van deze groep meer al gemene bekendheid zal gaan krij gen. (Iedere woensdagavond van 7.15-3.15 uur). Oók al vanwege een sterke ledenaanwas moest de be- De afgelopen vrijdag speelde het tweede team van de Schaakclub I Holten zijn eerste wedstrijd van de competitie in Hardenberg. Te- I gen het derde team van die club vorig «eizofen door Holten 1 1 verslagen met 6-2 werd welis- waar verloren, maar de cijfers waarmee dit gebeurde geven toch de hoop, dat Holten 2 'niet bij voorbaat laatste zal worden. Het i werd de kleinst mogelijkste ne- derlaag van 3'/2-41/!. Bijna lot 1 middernacht hielden de partijen elkaar in evenwicht (stand 3-3) en I pas daarna werd het lot van de i Holtenaren bezegeld. Voor zo'n onervaren team geen gek resul- I taat. De uitslagen waren (Holten met wit aan de even borden): bord 1 J. MenderinkW. A. Klaassen |;l-0; bord 2 F. GjaltemaH. T. Roeloffs 1-0; bord 3 H. SmitA. J. C. Brands 0-1; bord 4 H. Hil- 1 berinkE. J. Gervedink Nijhuis i 0-1; bord 5 J. HarlaarB. Meijer .1-0; bord -8 L. GerritsenG. J. I Kromdijk 1-0; bord 7 K. W. Ho- ving—J. ten Velde tyg-Va; bord 8 I H. BaasA. M. Klaassen. INTERNE COMPETITIE I In groep 1 kwam H. v.d. Ende j tot een uitstekende prestatie. Hij j wist de tot dan toe zonder pun- I ten verlies aan de leiding gaande j J. W. Middelink een remise af te dwingen. Hierdoor konden D. A. v.d. Knaap en H. van Beek die twee keer won tot op een half puntje naderen. F. Flantua haalde de eerste winst binnen, middels een prachtige zege op de heer Blits. De uitslagen: F. FlantuaW. G. Blits 1-0, B. v. Beek—D. A. v.d. Knaap 0-1, J. G. M. v. Calcar H. v. Beek 0-1, J. E. Scheperman H. Roelofs 1-0, H. v.d. EndeJ. W. Middelink Vs-Va, H. v.d. Ende —F. Flantua 1-0, H. v. Beek—B. v. Beek 1-0. De stand bovenaan: 1 J. W. Mid-, delink 4-3,/a, 2 en 3 D. A. v.d. Knaap en H. v. Beek 4-3, 4 en 5 J. E. Scheperman en H. v.d. En de 4-2'/s. In groep 2 lijkt Eric Gervedink Nijhuis rechtstreeks door te sto men naar het kampioenschap en de daaraan verbonden promotie. Hij behaalde zijn vijfde zege in successie. Voor de eveneens be langrijke tweede plaats heeft Brands na zijn overwinning op Roeloffs voorlopig de beste pa pieren. De uitslagen: H. T. Roeloffs—A. J. C. Brands 0-1, G. J. Kromdijk J. ten Velde 0-1, G. J. Snippert H. A. Koers 1-0, E. J. Gerve dink Nijhuis1—J. v. Dalen (sr) 1-0, De stand bovenaan: 1 E. J. Ger vedink Nijhuis 5-5, 2 A. J. C. Brands 4-3, 3 H. T. Roeloffs 5-3, 4 G. J. Snippert 5-2Vs. Na de overwinning in het eerste competitieduel itegen het tweede herenteam itrok de selectiegroep van Mintonette naar Nijverdal, waar maandag j.l. tegen Markelo 1 gespeeld'moest worden. Dat het geen gemakkelijke wedstrijd zou worden stond bij voorbaat al vast. Mintonette had het dan ook tot diep in de derde set vreselijk moeilijk. Het initiatief werd te wei nig afgedwongen waardoor Mar kelo, dat echt niet briljant speelde, steeds kort bij Icon blijven. De eerste set was een zeer gelijk opgaande totdait Mintonette op 13 punten kwam. Hat spel stokte plots hetgeen Markelo voortreffe- lijk uitbuitte door met 15-13 de eerste set naar zich toe te halen. De tweede set bracht het Minto- netteteam zelfs op een 14-11 voor sprong. Opnieuw kon men toen niet de rust opbrengen om het laatste punt te scoren. Het resul taat was een 16-14 setwinsit voor Markelo. Zoals gezegd kwam diep in de derde set dan de ommekeer. Na een aanvankelijke voorsprong liep Markelo weer sterk in maar nu trok uiteindelijk het Holtense team aan het lange eind: met 17-15 werd de set binnen gehaald. De vierde set was een formaliteit. Markelo bood nauwelijks nog weerstand van betekenis en Min tonette haalde met 15-6 een ge lijkspel binnen (2-2). De stand: Mintonette 1 2-3; Flash 6 1-2; Rivo 4 1-2; Markelo 2 1.2; Flash 5 1-2; Mintonette 2 2-2; Markelo 1 2-1; Rivo 3 1-0; Flash 4 1-0; Holyoke 2 1-0; Evers- berg 11-0. Op 4 oktober j.l. speelde het tweede herenteam van Mintonette in de sporthal van Nijverdal zijn tweede wedstrijd van deze com petitie tegen Eversberg 1. De eerste set werd er zeer zwak gespeeld aan beide zijden van het net. Op het laatst wist heven 2 toch beslissend door te drukken en zo werd deze set gewonnen met 15-12. In de tweede set leek heren l herboren en zo liepen ze snel uit naar 8-1, maar na een time-out van de tegenstanders was heren 2 helemaal van slag en er lukte niets meer, zodat Eversberg deze set op zijn naam bracht met 15-11. In de derde set wist heren 2 wel door te zetten en werd deze set gewonnen met 15-7. De vierde set moest uitkomst brengen of de punten gedeeld zou den worden of dat heren 2 de twee winstpunten naar huis mocht mee nemen. Er werd geconcentreerd gespeeld. De aanval was goed met veel harde smashes en de tegen stander wist hier gten antwoord op en probeerden het met takti- sche ballen in het achterveld, die echter zeer goed werden opgevan gen. Eversberg kwam er niet meer aan te pas en zo won heren 2 met 15-6 deze laatste set. Eindstand 3-1. Heren 2 haalde hiermee de eerste twee puntjes binnen. Het jongensteam van Mintonette trok zaterdag 2 oktober naar Al melo waar gespeeld werd tegen Coppejans Zwaluwen B. In een niet onaardige wedstrijd verloren de jongens toch met overtuigende cijfers: 3-0. Het team van Volley A, vorige week tegenstander van Mintonette staati aan de leiding met 4 uit 2, gevolgd door Flash A, Coppejans B en RAC. De hockey-real-show van zaterdag 2 oktober in ,,'t Mossink" heeft veel belangstelling getrokken met name van de kant van jongeren in de leeftijd tot 12 a 13 jaar. liet is jammer dat de oudere eugd slecht vertegenwoordigd was om dat de hockeyclub nu juist om deze jeugd zit te springen voor het be mannen van de jeugd-elftallen. De sportzaal was in 'n aantal klei ne „hockeyveldjes" opgedeld en overal kon men hockey-mini's drif tig bezig zien met bal en stick. Dit alles onder deskundige leiding van enkele senioren-leden. De kinde ren werd geleerd hoe men de hockey-attributen om te gaan en hoe het spel te leren. Tussen de bedrijven door werd er 'n. instruc tie-film gedraaid aan de hand waarvan iedereen nog eens pre- Jeugd jongens: Holten BIAlmelo B3 12 uur; scheidsrechters: A. Vink en C. Boode. Jeugd meisjes: Holten BIAlmelo B2 10.30 uur scheidsrechters: J. Pfeffer en E. v. d. Sloot. Senioren heren: Holten 1Goor 1 14 uur scheidsrechters: v. Iieus- den en Winkel. DKS 5—Holten 2 11.30 uur. Holten veteranenEpe veteranen 12 uur. scheidsrechters:' B. Pfeffer en J. Nieuwenhuis. Komt allen om 2 uur zondagmid dag (10 oktober) in het Sportdal om de Titanen van Heren 1 aan te moedigen in hun strijd tegen de gladiatoren uit Goor. cies kon zien en horen hoe het al lemaal volgens het boekje moet verlopen. Het klaar liggende in structiemateriaal zoals boekjes met spelregels, trainingsvormen, een overzicht van de geschiedenis van de hockeysport kon de kinde ren in het algemeen maar matig boeien. Liever beoefenden zij di rect de praktijk. Het was een ge slaagde middag en dat was voor de organisatoren prettig. Op don derdag 14 oktober zal er 's avonds om 20.30 uur in het clubhuis een infqrmele bijeenkomst zijn van alle leden van de hockeyclub. De bedoeling is om mèt elkaar (en niet dóór elkaar) te praten over een veelheid van hockey- en club activiteiten. Iedereen is welkom, vooral degenen die goede ideeën meebrengen. Jeugd jongens: Hengelo B4—Hol ten BI 2-1. Jeugd meisjes: Hengelo B2Hol ten BI 0-8. Senioren heren: Avanti 1Holten 1 2-0; Drienerlo 7—Holten 2 1-1; Hol ten veteranenDalfsen veteranen 0-4. Kortom: jeugd meisjes doen het weer fantastisch (net zoals in het vorige seizoen). Jeugd jongens doen het naar ver houding (met enkele overgekomen mini's) ook lang niet gek. De heren senioren moeten hun draai nog vinden. Dit geldt met name voor de veteranen die duide lijk moeite hebben met het torsen van de last der vele jaren. Holten cl-Enter V. cl 4-1 De derde competitie-wedstrijd van Holten-C 1 tegen Enter Vooruit was bijzonder aantrek kelijk. Het eerste kwartier had Holten, dat ondanks een serie gemiste kansen, via een straf schop op 10 kwam, een veld- overwicht. Het tweede kwartier gaf ech ter een fel aanvallend Enter V. te zien. Ondanks uitstekend keeperswerk moest Holten dan ook vlak voor rust de (verdien de) gelijkmaker incasseren. Na de thee kwam een sterk gemotiveerd Holten via uitste kend spel toch nog vrij gemak kelijk op 41. Deels doordat na 2 snelle doelpunten (31) het verzet bij Enter V. gebroken was, maar vooral door de goede inzet, de uitstekende teamgeest en het grote enthousiasme kon den de C-l junioren moe, maar voldaan onder de douche. Voldaan na 5 punten uit 3 wedstrijden. Dit team (dat vo rige week W.V.V. op eigen veld met 3—0. klopte), zal deze com petitie nog vaker van zich doen spreken. Den Ham al-Holten al 1-3 Aangezien de „vaste" verslag gever van de Holten A junioren van het vorig seizen nog geen nieuw contract was aangeboden, verscheen er tot op heden nog geen overzicht van de gespeelde Op zaterdag 25 september de den een aantal atleten van de s.v. Holten mee aan de ronde van We- leveld (bij Hengelo). Op verschil lende nummers werden uitsteken de prestaties geleverd. Enkele uit slagen zijn: Heren 5400 meter: 4 F. Kramer, 19 minuten 29 seconden. Jongens C 1800 meter: 3 Gerrit Willems 6.34,7 min.; 8 Eric Schip pers 7.17 min. Jongens D 900 meter: 6 André Dollekamp 3.20 min.; 7 Eric Lam- mers 3.33 min. Jongens pupillen: 3 Gerl Mas- seHnk-3.25,1 min.; 4 Hendri Mark voort 3.45,6 min. Meisjes pupillen: 1 Marita Kra mer 3.47,2 min., 2 Sonja van 't Holt 3.47,4 min. competitie-wedstrijden. Nu dit verzuim echter op een prettige wijze is gèregeld, kan worden vermeld, dat de eerste wedstrijd tegen Oranje Nassau in Almelo verdiend met 2—0 werd verloren en dat de daarop gespeelde thuiswedstrijd tegen DOS A uit Vriezenveen op het nippertje werd gewonnen met 1—0 door een mooi doelpunt van de goed spelende Jan Egberts. De uitwedstrijd tegen Den Ham leverde eveneens twee winstpun ten op, zodat de stand op de competitieladder redelijk is. Reeds na enkele minuten spelen nam Den Ham de leiding toen haar rechtsbuiten een hard schot loste, dat door de overigens goed keepende doelman Rietberg niet klemvast werd gestopt en door de midvoor op de juiste wijze werd afgestraft (1—0). Hierna kreeg Holten enige goede kansen, doch de juiste af werking ontbrak. Het was Dirk OolbeKkink, die na ruim een kwartier spelen de stand op ge lijke voet bracht, door de bal via binnenkant paal in het doel te schieten (11). Dit gaf de Hol tense boys moed en uit een hoekschop op rechts was het Rolf Lefëbre, die de bal ineens op de „knie" nam en de doel man van Den Ham onhoudbaar passeerde (12). Na de rust kwam Holten enigs zins onder druk te staan, maar door hard te werken wist de achterhoede deze druk te door staan, al moest Ronny Meester zijn doelman één keer assiste ren, door de bal vlak voor de doellijn weg te trappen. De strijd werd soms een beetje te hard en nadat de scheidsrechter enige keren streng was opgetreden, kwam dit het spelpeil ten goede. Het was Bekkernens, die een misverstand in de Den Ham- achterhoede goed uitbuitte, door beheerst de bal langs de verbluf te doelman te koppen en daar mee de voorsprong wist te ver groten (1—3). De stand had zelfs nog 1—4 kunnen worden, door dat Holten vlak voor tijd nog een strafschop moest nemen, die door Ronnie echter te zacht werd ingeschoten, zodat de doel man van Den Ham hiermee geen moeite had. In ieder geval was het een verdiende zege en hope lijk wordt deze reeks a.s. zater dag voortgezet in de thuiswed strijd tegen M.V.V. Afgelopen zondag werd het laat ste toernooi van dit seizoen ge speeld. In hetzelfde weekend werd levens het uitgestelde jeugdtoer- nooi afgewerkt en hield het be stuur open huis voor leden die zich het afgelopen seizoen voor de club verdienstelijk hadden ge maakt. Open huis Het bestuur sprak op originele wijze haar dank uit aan de men sen, die door hun inzet het afge lopen seizoen tot een succes heb ben gemaakt. Vanaf 4 uur za terdagmiddag werd gepraat, ge dronken en gegeten in de kantine, waarmee nog eens onderstreept werd, dat uitbreiding van het club huis geen overbodige luxe is ge weest. Het was vol en gezellig, zodat vanuit financieel oogpunt Holten a2-Vesos a2 2-1 In een zeer aantrekkelijke wed strijd heeft Holten A2 de punten in huis gehouden. Vanaf het begin nam Vesos het heft in handen en na 20 min. ontstond er een .mis verstand tussen de Holter keeper en zijn verdediging waardoor een Vesos aanvaller het eerste doel punt kon scoren. Hierna had Hol ten het nog wel moeilijk maar de verdediging wist de stand zo tot rust te houden. Na rust een beter voetballend Holten A2. Na 10 min. verrastte Kleinburink de Vesos keeper door vanaf 30 meter een schot te lossen en de gelijkmaker te scoren. Twee minuten voor het einde ondernam Hoek een solo waarvan hij vanaf 20 meter de bal keihard in de kruising schoot en de eindstand op 2-1 bracht. A.s. zaterdag de moeilijke wedstrijd te gen Blauw Wit Al. WW bl-Holten b2 1-2 In Hengevelde heeft Holten B2 af gelopen zaterdag een magnifieke partij gevoetbald. In de eerste helft was het al gauw 1-0 door een vrije trap van L. Traanman waar uit H. Deyk scoorde. Holten bleef de overheersende ploeg maar goals bleven uit. Na rust wist E. Gervedink Nijhuis de stand op 0-2 te brengen. Hierna kwam WW sterk opzetten mede door aanmoe digingen van hun publiek maar de Holter verdediging hield het hoofd koel. Vijf minuten voor tijd werd het toch nog 1-2 door een prachti ge kopbal van een WW aanvaller die voor de keeper te machtig was. Hierin kwam geen verande ring meer in ondanks dat de scheidsrechter soms de meest vreemde beslissingen nam. Holten dl-SDOL dl 9-0 In deze derde wedstrijd in de com petitie heeft Holten Dl duidelijk laten zien wat doelpunten maken is. 1-Iet was leuk om te zien hoe de bal dankzij mooie combinaties steeds de voorhoede wist te berei ken en deze voorhoede deze steeds wist om te zetten indoelpunten. Een prachtig gezicht om dit elftal aan het werk te zien. De doelpun ten werden achtereenvolgens ge scoord door Albert 4x, Wilco Ban- nink lx, Bennie 2e, Elmer 2x. Me de door de inzet van het hele elf tal werd deze uitslag behaald. A.s. zaterdag de moeilijke uitwedstrijd tegen DES Dl. Holten e2-Excelsior e2 3-0 Holten E2 moest zaterdag j.l. aan treden tegen de moeilijke tegen stander Excelsior E2, die in twee wedstrijden 15 doelpunten wist te scoren. Na een zenuwachtig begin wist Holten toch het'heft in handen te nemen. Na 8 minuten wist Joost er 1-0 van te maken. Hierna kreeg Holten een penalty te nemen. De ze werd door Freddie in een doel punt omgezet en dit werd tevens de ruststand. Na rust eenzelfde spelbeeld en door een fout in de Excelsior ver dediging wist Jan er 3-0 van te maken. A.s. zaterdag tegen de Zweef E2 en als men net zo speelt als tegen Excelsior dan zit er ze ker een overwinning in. gezien, gevreesd mag worden, dat hier een traditie geboren is. Gemengd tournooi De volgende zondag werd 't laat ste toernooi van het seizoen af gewerkt. Achttien koppels, ge mengd dubbel, bonden de strijd aan, waarbij vanuit 3 poules uit eindelijk gestreden werd om de ereprijzen. Via 'n ingenieus, ech ter voor de modale tennisser vol strekt onbegrijpbaar systeem, werden bovendien door de T.C. extra prijzen ter beschikking ge steld. Opgetogen zagen we deelnemers met een pot rode verf, twee blik ken soep of een cake het pand verlaten, waarbij W.K. van Rijs- sen alvast een diepte investering deed, door een pop voor zichzelf te winnen. De uitslagen, behaald onder barre weersomstandigheden, waarbij de brildragenden zich eerder bij een cursus onderwater zwemmen dan op een tennisbaan waanden, en iemand op baan vier om schaat sen vroeg werden: Een, en dus winnaar C. van Gee- restein en Margreet (zij kwam, zag en overwon) Roelofs. Tweede plaats M. Durieux en E. Ladiges. Derde werden M. Beekman en M. Rustebiel. De volgende plaatsen werden in volgorde van opkomst verdeeld aan C. van Geel en R. Bogers, J. Pfeffer en R. van Dijk, P. Naayer en J. v.d. Meulen, P. van Iddekinge en A. Hoving, H. Kempers en E. Glandemans, L. v. Noort en W. van Geel, J. en D. Kramer, H. ten Wolthuis en A. Meesman, J. W. Leonhard en E. v. Beek, W. en J. Dogterom, H. ten Kampe en S. Hoving, W. K. van Rijssen en V. Goldschmidt, M. Bontje en G. ten Kampe, F. en Y. Turin en op zeventien na beste N. Leonhart en C. Gold schmidt. De wisselprijs (kan zoiets wel in dit verband) voor echtelijke moed, beleid en trouw werd door de fam. Kramer overgedragen aan Willem en Joke Dogterom. Allen proficiat. Hiermee is dit zomerseizoen weer afgelopen. Over activiteiten van de T.C. in de komende winter maanden, vergeten mededelingen, importante annonces etc. hopen we u in een van de volgende we ken te berichten. In het zwembad Twenhaarsveld heeft de ploeg van de Holtense zwemclub het heel goed gedaan in de eerste wedstrijd van de Zwemvijfkamp die dit wintersei zoen weer zal worden gehouden. 1 Z.C. Twenhaarsveld 503 punten, 2 H.Z.C. Weusthag Hengelo 439 punten, 3 De Aa Almelo 387 pun ten, 4 Z.P.A. Almelo 315 punten, 5 Scholtenhagen Haaksbergen 239 punten. staande groep „junioren meisjes", in de leeftijdsgroep van 4 tot, pak weg, tien jaar noodzakelijkerwijs worden opgesplitst in twee groe pen teneinde deze kinderen meer persoonlijke aandacht te kunnen geven (iedere vrijdag 6-8 uur). Temidden van een gezonde be volking, woonachtig in een goed en gezond leefklimaat, staat een gezond S.V. ,,Bato". Zich hele maal verantwoordelijk voelend voor uw conditie en hang naar persoonlijk contact. Zoekt u spor tief contact? Draai dan eens tele foonnummer 2000 en u krijgt alle inlichtingen over S.V. ,,Bato". Bij de door de Holtense Schiet vereniging „Eendracht" in zaal „Vosman" om het clubkarn- pioenschap gehouden wedstrij den werden de volgende resul taten behaald: Luchtgeweer: Groep A: 1. G. A. Haversleg 125 pt. (5 x 10); 2. G. H. Paalman 125 pt. (2 x 10); 3. H. J. Nekkers 118 pt.; 4. G. J Schuppert 117 pt.; 5. E. J. Groo- tentraast 114 pt. Groep B: 1. Dick Jansen 120 pt.; 2. B. Arfman 119 pt.; 3. D. J Nijendijk 114 pt.; 4. A. Schup pert 96 pt. Groep C: 1. A. Pekkeriet 105 pt.; 2. J. Kouwerenburg 91 pt.; 3. J. A. Bouwhuis 86 pt. Luchtpistool: Groep A: 1. J. van Asselt 137 pt.; 2. H. J. Nek kers 133 pt.; 3. A. Schuppert 124 pt.; 4. G. H. Paalman 118 pt.; 5 G. J. Schuppert 98 pt. Groep B: 1. G. A. Haverslag 122 pt.; 2. Dick Jansen 120 pt.; 3. E. J. Grootentraast 112 pt.; 4. D. J. Nijendijk 110 pt. In de ledenvergadering van de Holtense Land. Rij vereniging Bergruiters werd als voorzitter gekozen de heer P. T. van Hee- ren. De heer van Heeren, die reeds enkele jaren actief lid is van de vereniging volgt de heer H. W. G. Vixseboxse op die drie jaar de vereniging op voortreffe lijke wijze heeft gediend. Als blijk van waardernig en herinnering werd hem een goa-stok aangebo den. Mevr. Vixseboxse die ook veel voor de vereniging heeft ge daan ontving een melkbus met 'n prachtig droogboeket. Holten 1Eilermark 1 (bekerwed strijd, alleen leden vrije tóegang). SOS 2—Holten 2 10.30 u. vertrek 9.30 u; RKSV 2Holten 3 10 u ver trek 9 u; Holten 4Sallandia 3 10 u; Hengelo 4Holten 5 10 u ver trek 9 u; Haarle 3Holten 6 10 u vertrek 9.15 u; Holten 7SDOL 3 10 Holten 8Haarle 6 10 u; PH 15Holten 9 11.45 u vertrek 10.45 u; Holten 10—SDOL 5 10 u; Haarle 7Holten 11 10 u vertrek 9.15 u; SDOL 7—Holten 12 10.30 u vertrek 9.30 uur. JUNIOREN Holten Al—MVV '29 Al 3 uur; BI. Wit AlHolten A2 3 uur; Riet vogels BIHolten BI 3 u vertrek 2 uur; Holten B2Nijverdal BI 3 uur; Enter Cl—Holten Cl 2.30 u vertrek 1.30 uur; DES DlHolten Dl 12.30 u vertrek 11.45 u; Holten D2—RKSV Dl 1.30 uur. PUPILLEN: SDOL El—Holten El 11 u vertrek 10.15 u; de Zweef E2—Holten E2 11 u vertrek 10.15 u; Holten E3 Excelsior E3 11 uur; Holten E4 Excelsior E5 10 uur; Holten F2 RKSV F1 10 uur; Enter Vooruit F2 Holten F3 10 u vertrek 9.15 uur; DES F2—Holten F4 10 u vertrek 9.15 u; Blauw Wit F3Holten F5 11 uur. Holten F1 is vrij. In de tweede klasse B vielen en. kele monsteruitslagen te noteren. Zo moest het gedegradeerde Del. den een zware nederlaag incasse. ren tegen het pas gepromoveerde Holten. Hengelo 2 hoekte ook een monsteroverwinning en wel tegen Almelo 4. Vriezenveen 1 moest de winst aan Hardenberg 2 laten, ter. wijl Ommen verrassend verloor van Ryssen. Tweede klasse B: Delden 1-Hol- ten 1 IV2-8V2Vriezenveen 1-Har- denberg 2 3-7: Het Zw. Paard 1- Rijssen 1 4-6: Hengelo 2-Almelo 4 91,2-%. Verdere uitslagen: Overgangsklasse: Esgoo 2-Almelo 1 3%-5% v.l.; Hengelo 1-Favorita 1 5%-3% v.l.; Hardenberg 1-Drie- nerlo 2 7-3. Eerste klasse: Goor 1-Borne 1 3-5 v.l.; Esgoo 3-ENO 1 6%-3.%; Almelo 2-Boekelo 1 6-4. Tweede klasse' AHaaksbergen 2- Haaksbergen 1 2%-7 y2; Winters wijk l.Stork 1 4-6: Het W. Paard 1-Dr. Max Euwe l 6(4-3V2; Al melo 3-Hengelo 3 8-2. Derde klasse A: ENO 2-Vrooms_ hoop 1 2Vz-5y2Bathmen 1-Rijs- sen 2 6-2; Het Zw. Paard 2-Dalf_ sen 1 3-5; Hardenberg 3-Holten 2 41/2-3%. Derde klasse D: Esgoo 4-Vriezen- veen 2 6-2; Weerselo 1-Favorita 2 1-7; Goor 2-Borne 2 l%-6%; Al melo 5-Oldenzaal 2 %-7%. Derde klasse C: Haaksbergen 3- Dr. Max Euwe 2 3-5; Winterswijk 2-Favorita 3 5-3; Hengelo 4 Er_ goo 5 4-4; Stork 2-Drienerlo 3 1-6 v.l.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7