Hockeynieuws Holten behaalde gelijk spel in Silvolde (2-2) Schietwedstrijd W eek-overzicht Sporthal 't Mossink ZVV Blauw Wit in eigen huis Heren kom trimmen bij SV „Bato5 4 t/m 10 oktober Drie maal volle winst voor Blauw Wit pupillen Uitslagen, resultaten lagere senioren elftallen sv Holten Programma Blauw Wit Schaakclub „Holten' Programma SV Holten Zwervers Saasveldia 3 - Holten 5 4-0 Holten 4 Bonie 413-0 NEO3-Holten30-3 Voetbalverslagen sv Holten (jgd) HOLTENS NIEUWSBLAD 1 OKT. 1976 PAGINA 5 OKTOBER t/m 10 OKTOBER 22.0023.00 Tennisclub Holten DINSDAG 5 OKTOBER 18.3022.30 Volleybalvereniging Mintonette WOENSDAG 6 OKTOBER 16.3018.00 Leraren scholengemeenschap (volleybal) 20.0022.30 Badmintonclub Holten DONDERDAG 7 OKTOBER 19.00—22.00 Zaalvoetbalcompetitie; 19.00 Twenthe 3—SVZW 1; 20.00 NEO 1GFC 1; 21.00 Blauw Wit 1—Borne 1 VRIJDAG 8 OKTOBER 18.0019.00 Majorettes HMV 19.0022.00 Volleybalvereniging Mintonette (competitie) 22.0024.00 Tennisclub Holten ZATERDAG 9 OKTOBER 9.0010.00 Personeel NMB (volleybal). BI. Wit fl - Holten fl 2-0 Blauw Wit Fl, dat in de vorige competitie nog niet van Holten Fl had kunnen winnen, begon zeer energiek aan de wedstrijd. Al di- rekt na de aftrap kwam Holten gevaarlijk dicht voor het doel van keeper Rietman, maar door hard werken van de Blauw Wit-verde- diging, bestaande uit André Stam, Gerrit Hulsman, Joop Hofstede, Andries van Iperen en Gerben Meijerink, kon een doelpunt wor den voorkomen. Naarmate de wedstrijd vorderde kreeg Blauw Wit meer vat op het spel en nog voor de rust bracht Henk Stam de stand op 1-0. Blauw Wit bleef ook Uitslagen: Bully—Dames 1 2-2, Haackey b2Jongens bl 1-2, EHV b3Meisjes bl 0-7, Dieren 1 —Heren 1 4-0, Heren 2—EHV 2 5-0, Goor vet.—Heren vet. 1-0, PupillenSalland 0-3. Wedstrijdprogramma: Zat. 2 okt.: 13' uur Hengelo b4— Jongens bl. Vertrek O AD 11.45 uur. 13 uur Hengelo b2Meisjes bl. Vertrek O AD 11.45 uur. Ver voer fam. Mol, v. Maurik en Boe- Ie. Zondag 3 okt. 14.30 uur Avanti 1 Heren 1, 14.30 uur Heren Vetera nen— Dalfsen, o.l.v. A. Vink en R. Dieben, 12 uur Drienelo 7Heren 2. Dinsdag 5 okt,: 14 uur Dames 2— Meppel 2 o.l.v. R. Bruins en I. Scheltens. Gastvrouwe A. Hovingh en T. Sijtsema. Coach N. Bode- wes. Donderdag 7 okt. 14 uur: Hengelo 2—Dames 1. Vertrek 12.55 uur._ In het kort: Dames 1 namen na 5 min. spelen de leiding met 0-1 doordat R. Die ben na een diepte pass van R. Sandmann alleen nog de keepster van Bully voorbij moest. Bully bleef sterk aanvallen en doordat een paar kinderen verdwenen waren werd het 1-1. Na de rust werd het gauw 2-1 voor Bully doordat een voorzet via een eigen stick in het doel ketste, maar I. Scheltens benutte een mooie voor zet van A. Voerman en het werd 2-2 en bleef ook zo. Jongens Bl, hoewel verzwakt door het overgaan naar de senioren van enkele kernleden, heeft met Theo Hase en Frits Redeker nog genoeg doelmakers over. Ook de verdediging is nog hecht en de stand was 1-2 in het voordeel van Holten. Meisjes Bl heeft tot nog toe de zwakkere zusters ontmoet en dik gewonnen. Enkele nieuwe aanwin sten zoals Heleen Mol en Hedy Redeker zijn 'n welkome verster king. Christien van Iddekinge en Anita Admiraal zorgen voor veel doelpunten en rust voor de ach terhoede. Het werd 0-7 voor Hol ten en deze uitslag had meer doelpunten geteld, mits er maar beter gekeken werd voor het op het doel schieten. Mini's hebben een oefenwedstrijd tegen Salland gespeeld. Er werd leuk aangevallen en met een 0-3 nederlaag gingen zij verhit het veld af. Heren 1 heeft jammergenoeg met 4-0 van een verjongd Dieren ver loren, maar blijf doorvechten. Heren 2 heeft reeds drie punten verdiend door le gelijk te spelen tegen Almelo en nu met 5-0 te winnen van EHV. De doelpunten werden gescoord door J. W. Wes terman en H. v. Geenhuizen, de ontdekking van het Oosten. Veteranen moeten nodig hun tac tiek herzien. Zij willen teveel te gelijkertijd doen en missen het uithoudingsvermogen hiervoor. Zij verloren met 1-0 van Goor, dat na een jaar ervaring in de vete- ranencompetitie veelvuldig de Holtenaren op het verkeerde been zette. Spelregels. Op woensdagavond 6 oktober a.s. wordt in het clubhuis weer een herhalingsles spelregel kennis gegeven. Dames 1 en 2 worden om 20 uur verwacht. Op woensdagavond 13 oktober a.s. worden deze spelregels verweven met tactische tips voor dexdames- elftallen. Aanvang 20 uur. in de tweede helft hard werken en werd hiervoor beloond met een 2e doelpunt van Henk Stam, na een mooie combinatie met Gerrit Meijerink. Holten was eveneens dicht bij een doelpunt, maar het schot werd gekeerd door de lat. Eindstand 2-0 voor Blauw Wit. Het was een mooie wedstrijd, goed gevoetbald jongens, en volhouden zo. Bl. Wit e2 - Den Ham e2 1-0 Mede door hun enorme ijver en werklust hebben de Blauwwitters de eerste twee pufiten binnenge haald. Reeds in de eerste helft werd Den Ham zwaar onder druk gezet, maar echte doelrijpe kan sen deden zich niet voor. Ook na rust was het Blauw Wit dat het initiatief voor aanvallend voetbal nam. Zeer verdiend werd dan ook door G. v.d. Meulen de stand op 1-0 gebracht. Met deze stand werd ook heit eindsignaal bereikt van een fris partijtje voetbal. Johan Bolink, terug van lang weg ge weest, speelde een goede partij. Enter 2 - Bl Wit el 2-6 Blauw WitEl dat zaterdagmorgen moes* aantreden tegen Enter E2 is met de -volle winst teruggeko men. Toch zijn er ondanks de forse winst nog meerdere goede kansen onbenut gebleven. Het samenspel was behoorlijk beter dan de vorige week, maar het afwerken liet nog al eens te wensen over en daar zal dan ook op de training nog wel wat aan gedaan moeten worden. Enter f2 - Bl. Wit f2 3-1 De tweede wedstrijd werd evenals de eerste met een verschil van twee doelpunten verloren. Deze keer werd door John Jacobs een goal gemaakt wat. echter de drie goals van Enter niet goed kon ma ken, hoe goed keeper Jan Koning zijn best ook deed. Het grote pro bleem blijft echter de voorhoede. Hel voorkomen van goals vinden ze nog steeds belangrijker dan het maken. Dit neemt echter niet weg dat ze een behoorlijke wedstrijd ge speeld hebben waar ze allemaal plezier in hadden en zolang dat zo is gaat het goed. Volgende keer nog iets meer voorhoede. De eer ste overwinning is een feit. Namens het gemeentebestuur werd „Blauw Wit" gelukge wenst door de wethouder van sportzaken, de heer L. Kaan. V.l.n.r. de bestuursleden Joh. Stam, R. G. Veldhuis, H, Wiersma (voorzitter), H. Ho- venkamp en G. J. Beldman. Senioren: Blauw Wit 1—BZSV 1 2.30 uur, Blauw Wit 3—SVVN 5 1.00 uur, Hulz. Boys 6Blauw Wit 4 v. 12 uur 1.00 uur, Vesos 4Blauw Wit 5 v. 10 uur, 11 uur, MVV 2Blauw Wit 6 v. 11.30 uur 12.30 uur, Blauw Wit 2 is vrij. Junioren: Haarle alBlauw Wit al 3 u. v. 14.15 u., Haarle blBlauw Wit bl 2.30 u. v. 1.45 u., Blauw Wit cl Vesos cl 1.45 u., Blauw Wit dl Excelsior d3 12.30 u. Pupillen: Blauw Wit elNijverdal el 11 u., De Zweef e3Blauw Wit e2 10 u. v. 9.15 u., Blauw Wit £2Excel sior f2 10 u., Blauw Wit f3—Haar le f3 11 u. De zaterdagvoetbalvereniging Blauw Wit '66 (de in Holten snelst groeiende vereniging) heeft, na sinds januari 1973 gastvrijheid te hebben genoten in het ontmoetingscentrum van de S.V. Holten, het afgelopen weekend op het terrein van het sportpark Meermanskamp in tegenwoordigheid van een aantal genodigden het eigen clubhuis officieel in gebruik genomen. Het dubbelwandige houten ge bouw, waarin kantine met gezel lige bar, keuken, bestuurskamer en toiletten, werd enkele maanden geleden gekocht van de v.v. „Vroomshoopse Boys" waar het na plm. 3 jaar in gebruik te zijn ge weest moest plaats maken voor een nieuw clubgebouw. Met mede werking van de gemeentelijke in stanties, de stichting Sportbelan- gen Holten, plaatselijke onderne mingen en zakenmensen werd er onder leiding van de bouwcom missie enkele weken door een groot aantal leden en supporters (tal van hen „offerden"'geheel of gedeelte lijk de vakantie op) enorm hard Ook de tegenstanders van het tweede achttal van de Schaakclub Holten zijn nu bekend geworden. In de komende competitie gaat men het opnemen tegen precies dezelfde teams als die van het af gelopen seizoen. Alleen het onderaan geëindigde Raalte 2 heeft zich teruggetrokken; hiervoor in de plaats is Vrooms- hoop 1 in de derde klasse A ge plaatst. Men start vrijdagavond 1 oktober (vanavond dus) met de uitwedstrijd tegen Hardenberg 3. De andere tegenstanders zijn: Vroomshoop 1 (18 okt, uit), Rijssen 2 (15 nov., thuis)Nijverdal 2 21 maart, uit) en Bathmen (4 april, thuis) Bijna alle spelei-s van Holten 2 hebben totaal geen externe erva ring. Daarom moet men ook niet al te grote verwachtingen van dit team koesteren. Een kleine neder laag tegen Hardenberg 3 zal al geen gek resultaat zijn. 1 INTERNE COMPETITIE In groep 1 wist de heer Blits, die gestart was met twee nederlagen, ex-kampioen D. A. v.d. Knaap zijn eerste nederlaag toe te brengen. Door dit resultaat en mede door De strijd tussen Zwolle en Hol ten eindigde onbeslist, doch gezien de vele doelrijpe kansen had er voor de Holtenaren meer in geze ten. Het elftal van Holten had di verse wijzigingen ondergaan, waar hij vooral voor rust van de voor hoede en middenlinie meer kracht uitging en er ook „dieper" werd gespeeld, waarbü de aanvallen van betere kwaliteit waren dan in voor gaande wedstrijden. In het eerste kwartier ging de strijd gelijk op, waarbij Holten iets meer in de aanval was. Na een goede combinatie Knapen-Ool- bekkink-Jansen schoot laatstge noemde net naast het doel. Even later ontstond er een gevaarlijke situatie voor het Zwolle doel toen uit een vrije schop van Nico Lalo- bar op Joh. Veneklaas het schot niet goed werd verwerkt door doelman Tadema en de opkomende back Herman ten Velde de bal hard tegen de uitlopende doelman schoot. Een doelpunt van Holten „hing in de lucht." Na een half uur speelde linksbuiten Bert Kna pen zich goed vrij, doch zijn fraaie voorzet werd door midvoor Joh. Huzen net gemist. Twee minuten later ontstond uit een goed lopen de Holten aanval het eerste doel punt toen de Zwolle achterhoede de bal niet goed wegwerkte en Henk Veneklaas kans zag om broer Johan met een mooie kopbal te bedienen en deze de bal keihard in de hoek schoot. Vlak voor het rustsignaal van de zwak leidende scheidsrechter Van Lith uit Ede, kreeg Henk Jansen nog een mooie kans om de voorsprong te vergro ten, doch zijn lob werd door de Zwolle doelman tot hoekschop ver werkt. De jonge Zwolse voorhoede die voor de rust weinig kansen schiep, kreeg door enkele omzettingen na de pauze meer vat op het spel. De eerste kansen waren nog voor Hol ten toen Joh. Huzen alleen voor de Zwolle goalie verscheen, doch helaas naast het doel schoot en een kopbal van Henk Veneklaas uit een hoekschop van Johan, welke eveneens naast het beoogde doel belandde. Toch scoorde Zwolle nog onverwacht de gelijkmaker toen uit een vrije schop van rechtshalf Van Vilsteren de bal hoog in de Holten doelmond werd geplaatst, waarbij doelman Wissink en voor stopper Oolbekkink verzuimden in te grijpen, zodat midvoor Hultink de bal ongehinderd kon inkoppen. Het middenveld van Holten kreeg het hierna zwaar te verduren ook al omdat Zwolle het tempo ver hoogde, waardoor de druk op het Holten doel groter werd. Holten wisselde Henk Veneklaas voor Schooien en Ten Velde voor Udink waardoor het elftal op veel plaat sen weer werd gewijzigd, hetgeen het veldspel zeker niet ten goede kwam. In de 28e minuut kreeg Henk Jansen nog een pracht kans uit een mooie pass van de goed oprukkende linksbuiten Knapen, doch hij treuzelde met schieten en uit de hieruit volgende aanval van Zwolle namen de gastheren de lei ding. Aanvoerder Van Vilsteren kreeg op het middenveld de bal te pakken, omspeelde maar liefst drie Holtenaren en gaf eveneens doel man Wissink het nakijken (1-2). De vreugde was evenwel van korte duur want Holten scoorde één minuut later reeds de gelijk maken toen midvoor Huzen alleen voor doelman Tadema verscheen en op onreglementaire wijze van de bal werd gezet. De terecht toe gekende strafschop werd door Hu zen onberispelijk benut (2-2). Het spelpeil werd er het laatste kwar tier niet beter op ook al omdat de op het middenveld goed spelen de Lalobar geblesseerd raakte en op de linksbuitenplaats de wed strijd uitspeelde. De opstelling van Holten was: doel: Wissink; achter: Ten Velde (Udink), Paalman, Oolbekkink. Jansen: midden: H. Veneklaas (Schooien), André Dekker, Lalo bar; voor: J. Veneklaas, Huzen, Knapen. •gewerkt om het gebouw voor de aanvang van de competitie „op te leveren." Dit lukte en zo kon vrij dagavond met gerechtvaardigde trots en vreugde het clubhuis wor den getoond aan de vele genodig den, belangstellenden en vrienden van „Blauw Wit" die vol lof waren over hetgeen tot stand is gekomen. de remise van B. van Beek tegen H. Roelofs is kampioen J. W. Mid- delink de enige, die nog zonder puntenverlies is. De uitslagen zijn: J. W. MiddelinkJ. E. Scheperman 1-0, H. RoelofsB. van Beek Vs-Vs» H. RoelofsJ. van Dalen jr. 0-1, D. van BeekJ. van Calcar l-0t H. van BeekB. van Beek afgebr.' D. A. v.d. KnaapW. G. Blits 0-1. De stand bovenaan is: 1 J. W. Mid delink 3 uit 3, 2 en 3 D. van Beek en D. A. v.d. Knaap 2 uit 3, 4 B. van Beek l>/s uit 2. In groep 2 gaat E. J. Gervdink Nijhuis rustig door met winnen. Dit keer was A. J. C. Brands het slachtoffer. Hij is in deze groep de enige die nog geen punt verspeeld heeft. De uitslagen zijn: A. J. C. Brands— E. J. Gervedink Nijhuis 0-1, J. ten VeldeA. M. Klaassen 0-1, J. van Dalen sr,W. A. Klaassen 1-0, H A. KoersG. J. Kromdijk 1-0, J. ten VeldeJ. C. Roele 0-1, A. M. Klaassen—H. T. Roeloffs 0-1. De stand bovenaan: 1 E. J. Gerve dink Nijhuis 4 uit 4. 2 H. T. Roe loffs 3 uit 4, 3 en 4 H. A. Koers en J. van Dalen sr. 2>/s uit 4, 5 A. J. C. Brands 2 uit 3. Blauw Wit's voorzitter H. Wiers ma bracht dank aan allen die meewerkten en wees in zijn dpe- ningswoord op het zwerversbe staan van „Blauw-Wit" sinds de oprichting in mei 1966. De eerste ■drie jaar werd gespeeld op een ter rein van de fam. Aanstoot (café ,De Poppe" aan de Markeloseweg daarna een seizoen bij camping „De Wildhof' aan de Winterkam- penweg op de Borkeld; toen op een noodterrein aan de Vianenweg aan de Markeloseweg en sinds sep tember 1972 op het „Sportpark „Meermanskamp". Maar, zo zei voorzitter Wiersma, we zijn het zwerven nog niet zat, want het eindpunt is pas bereikt als er ge speeld wordt op het nieuwe sport park aan de Larenseweg. een eind punt dat we over twee jaar hopen te bereiken". De heer L. Kaan, wethouder Sportzaken, die gelukwenste na mens het gemeentebestuur, bracht hulde aan de mensen die hun vrije tijd beschikbaar stelden voor de houw. Hij verklaarde overtuigd te zijn van de noodzaak van een 2e sportpark maar ziet realisering van de plannen binnen 2 jaar beslist niet zitten. Sinds het gemeentebe stuur hierover voor de eerste keer sprak heeft men beslist niet $til gezeten, maar ambtelijke molens draaien niet alleen langzaam maar ook fijn. 't Is zeker nuttig dat de sportverenigingen alert blijven. Namens het bestuur van de afd. Twente van de KNVB sprak de heer J. Koskamp uit Den Ham. Blauw Wit groeide tegen de ver drukking in, niet alleen in kwan titeit (20 elftallen in de competi tie) maar, en dat is niet minder belangrijk, ook in kwaliteit. De vereniging bezorgde in de tien jaar van haar bestaan de strafcommis- sie gelukkig maar heel weinig werk en staat dan ook op de lijst van de clubs met een minimaal aantal strafzaken. De heer Kos kamp (die een Zaanse klok en een koffieservies voor de bestuurska mer aanbood) wenste „Blauw Wit" geluk met het eigen huis, een clubgebouw dat men niet moet zien als een veredeld café maar als een opvangcentrum, ook voor de jeugd. Er werden door afgevaardigden van verschillende verenigingen mooie geschenken, enveloppen met in houd en bloemen aangeboden, waarvoor door voorzitter Wiersma werd dank gezegd. Ook tegen Saasveldia 3 heeft Holten 5 z'n wedstrijdritme nog niet gevonden. Vooral het eerste half uur was het van beide zijden een rommelige wedstrijd. Toch nam Saasveld voor rust nog een 2-0 voorsprong. Na de thee was het een beter spelend Holten dat in de voorhoede echter geen vuist kon maken. Massaal aanvaHeri, een kwartier voor het einde, kost te nog twee doelpunten zodat de uitslag een ietwat geflatteerd aan zien kreeg. Een fel startend Holten liet er geen twijfel over dat Borne 4 nu het kind van de rekening zou wor den. Het werd een verpletterende nederlaag voor de Blauwgelen (13-0), waarbij ook nu weer werd bewezen dat de eenheid in de Hol- tense ploeg goed is. Holten 3 heeft in Bome een ver diende 3-0 zege behaald op het sterk geachte NEO 3. Al in de 4e minuut nam Holten de leiding. Ondanks het overwicht dat Holten de gehele wedstrijd heeft gehad, duurde het toch nog tot de 70e minuut voordat de rood zwarten op 2-0 kwamen. In de 86e minuut werd de eindstand op 3-0 gebracht, na een mooie aanvals- actie. Bij de door de Schietvereni ging „Eendracht" gehouden wed strijd werden de volgende re sultaten behaald: Luchtgeweer Groep A: 1. G. A. Haverslag 129 pt.; 2. G. J. Schup- pert 127 pt.; 3. H. J. Nekkers 117 pt.; 4. E. J. Grootentraast 93 pt. Groep Bi 1. B. Arfman 122 pt.; 2. D. J. Nijendijk 121 pt.; 3. A Schuppert 108 pt.; 4. D. Jansen 103 pt. Groep C: 1. J. A. Bouwhuis 93 pt. Luchtpistool Groep A: 1. H. J. Nekkers 133 pt.; 2. J. van Assclt 130 pt.; 3. A. Schuppert 122 pt.; 4. G. J. Schuppert 117 pt. Groep B: 1. G. A. Haverslag 117 pt.; 2. E. J. Grootentraast 98 pt.; 3. D. Jansen 92 pt. Holten B2-SVVN B2 1-5 Al vanaf de eerste minuut had SVVN de overmacht. Na vijf mi nuten werd het 0-1 doordat de bal in de verdediging van richting werd veranderd. Kort hierna werd het 0-2 door de indraaiende bal in de verste hoek, waarbij keeper Deyk verkeerd stond opgesteld. Holten kreeg ook wel enkele kan sen maar deze werden niet benut. Het werd 0-3 door laks optreden van de verdediging en 0-4 door treuzelen in de achterhoede. In de rust werden enkele spelers gewisseld. De nieuwe spits E. Ger- vedink-Nijhuis was een duidelijke verbetering. Het werd al snel 1-4 na een mooie aanval. Holten bleef aanvallen maar doelpunten bleven uit. Het werd zelfs nog 1-5 weder om door laks verdedigen. A.s. za terdag tegen WW Bl. Men zal met een andere instelling in het veld moeten komen als men bete re resultaten wil behalen. Den Ham Dl-Holten Dl 0-2 In een van beide zijden sportieve wedstrijd heeft Holten Dl zaterdag verdiend met 2-0 gewonnen. In vergelijking met vorige week vond men elkaar in deze wedstrijd erg makkelijk. Voor rust werd reeds tweemaal gedoelpunt door onze middenvoor Albert Hoek. In de tweede helft kwam deze voor sprong niet meer in gevaar mede door het goede werk van de ach terhoede en middenveld. Eindstand 0-2. A.s. zaterdag om 1.45 uur te gen SDOL El. Enter El-Holten El 0-1 Na vorige week met 5-1 van Haar le te hebben gewonnen moest af gelopen zaterdag tegen Enter wor den aangetreden. Een tegenstan der waar elke keer terdege reke ning mee moet worden gehouden. In de eerste helft had Holten de wind mee. De bal kon men hier door uit de achterhoede houden. De druk op het Enter doel was groot in het begin. Holten wilde voor rust op voorsprong komen. Dit lukte uitstekend na vijf minu ten spelen, er werd vanaf bet mid denveld een hard schot op het doel gegeven welke de keeper niet klem vast hield en zo wist Gert Jan er 1-0 van te maken. Holten probeer de de voorsprong te vergroten maar de Enter doelman was steeds op zijn post. Na rust een iets ster ker Enter maar door goed ingrij pen van middenveld en achterhoe de kon men de zaak dichthouden. Enter scoorde nog wel tweemaal maar beide doelpunten werden te recht afgekeurd wegens buiten spel. Het bleef dus 0-1. Een ver diende overwinning voor El welke een klasse beter speelde dan vori ge week. Nijverdal El-Holten E2 0-6 In de tweede wedstrijd heeft Hol- Uit voorgaande, artikelen in dit blad zou wellicht de indruk kunnen worden gewekt dat de S.V. „Bato" een sportvereniging is uitsluitend voor kinderen en dames. Niets is echter minder het geval. Integen deel zelfs. Bij de openingsactivi- delijk gebleken dat de activitei- teiten van de sporthal is overdui- zijn en het enthousiasme zodanig ten van „Bato" zo veel omvattend ruimte in dit blad onmogelijk het groot is dat de beschikbare plaats geheel in één artikel kan omvat ten. Vandaar dat middels een ar tikelenserie de diverse activiteiten van deze springlevende vereniging wat nader worden belicht. Naast de jeugd- en damesafdeling heeft de S.V. „Bato" wekelijks ook vijf kwartier beschikbaar voor alle heren bij wie de broekriem wat begint te knellen of alle heren die zomaar een uur sportief en ge zellig „onder ons" willen zijn en wel elke maandagavond van 9.15 tot 10.30 uur in het gymlokaal aan de Tuinstraat. Na een korte conditietraining, on der leiding van de heer van de Berg te Raalte, is er verder alle ruimte voor een populair balspel. Heren, houdt Uw conditie op peii en ga trimmen. Maar trim ver standig! Trim bij S.V. ..Bato". Alle inlichtingen "s avonds tel 2000. ten E2 tegen Nijverdal El 'n ver dienstelijk resultaat behaald. Van af het begin werd er goed gevoet bald waardoor Geert al na één mi nuut een doelpunt maakte. Af en toe waren de aanvallen van Nijverdal ook gevaarlijk maar door goed keeperswerk van Erwin en goed reageren van Freddie en Hans werd erger voorkomen. Hol ten liep met de regelmaat van de klok uit naar 0-4 door doelpunten van Henny, Geert en Jan. Na rust hetzelfde spelbeeld en door twee doelpunten van Geert werd de eindstand op 6-0. gebracht. Bij deze stand mocht Erwin nog een penalty nemen maar deze miste hij. Al met al een goede wedstrijd en een goede opsteker voor a.s. zaterdag als men tegen Excelsior moet aantreden. Excelsior F2-Holten F3 2-1 Afgelopen zaterdag heeft Holten F3 in Rijssen 'n leuke en enthousias te wedstrijd gespeeld. In de eerste helft was men duidelijk sterker dan Excelsior. Door een doelpunt van Mathen Klaassen werd de ruststand van 0-1 bereikt. Door te lang aarzelen en goed werk van de Excelsior-keeper bleef het slechts bij één doelpunt. In de tweede helft werden de gast heren sterker. Een goal hing in de lucht. Zeer verdiend kwam vijf minuten na rust de gelijkmaker. Na een corner een hevige scrim mage voor de Holten-goal en de midvoor gaf het beslissende tikje. In de vijftiende minuut eenzelfde situatie na weer een corner en de stand was 2-1. Hierbij bleef het on danks een juweel van een kans in de allerlaatste seconde voor Hol ten. Zo entsousiast doorgaan en de punten zullen beslist binnenge haald worden. Holten E4-Enter E3 2-0 Een herboren Holten vergeleken met vorige week, toen een 6-0 ne derlaag werd geleden, ging nu van start met prachtig voetbal. Al na 10 minuten wisten M. Mol, Brau- nius en Wissink een aanval op te bouwen waaruit Bert Wissink keu rig scoorde en juist hierna toen Enter wakker werd wist E. Mees ter het doel keurig schoon te hou den. De 2e helft was nog maar nauwelijks begonnen of Holten ging ten aanval over. Van Langen en Hanenburg brachten de voorhoede in stelling waaruit Wissink de toe schouwers weer liet juichen 2-0. Een goed herstel van E4. SENIOREN: Holten 1Spel. Overwetering 1 2.30 uur; Holten 2—Haarle 2 10 u; Holten 3—Hector 3 10 uur; NEO 5 Holten 4 10 uur, vertrek 9 uur; Holten 5—Bentelo 2 10 uur; Holten 6-=SOS 4 10 uur; Haarle 4—Hol ten 7 10 uur, vertrek 9.15 uur; Nij verdal 5—Holten 8 10.30 uur. ver trek 9.30 uur; Holten 9—Haarle 5 10.30 uur; Haarle 9—Holten 10 10 uur, vertrek 9.15 uur; Holten 11— PH 15 11.45 uur; Holten 12—Enter 5 11.45 uur. JUNIOREN Den Ham Al—Holten Al 3 uur ver trek 2 uur; Holten A2—Vesos A2 3 uur; Holten Bl—MVV '29 Bl 3 uur- WW Bl—Holten B2 2.30 uur, ver trek 1.30 uur; Holten Cl—Enter Vooruit Cl 3 uur; Holten Dl— SDOL Dl 1.45 uur; Excelsior D2 Holten D2 12.30 uur, vertrek 11.45 uur. PUPILLEN Holten E2Excelsior E2 10 uur- Enter Vooruit E2—Holten E3 lo".50 uur, vertrek 10 uur; Holten Fl— Enter Vooruit Fl 10 uur; Sp. Rijs sen Fl—Holten F2 10 uur, 9.30 uur- Hulzen Fl—Holten F4 10 uur, ver trek 9.15 uur; Holten F5Hulzen F2 11 uur; Holten El, Holten E4 en Holten F3 zijn vrij.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 5