E032HD „Mogelijke uitbreiding ten westen van Aaitinkswef Schuredag 76 WEEKENDDIENSTEN Officiële publikaties Afscheid Dorpsschool J. Jansen had snelste duif w .-x-jjir stftm <w rgv^ö Zfa/g. Enklaar tijdens bestemmingsplanforum: Wisselende bestemmingen „Noodverband'' KERKDIENSTEN Aantrekkelijk plan Beleidsnota Holten als verzorgingscentrum Burgerlijke Stand Dhr. Vogt in Balkbrug benoemd Vicieuze cirkel Dijkerhoek Blokfluiters in Dijkerhoek Zitting commissie woonruimtezaken POLITIE PCOH CjH „Wanneer het industrieterrein in de Haar vol is kan zo nodig uitbreiding worden gevonden ten westen van de Aaltinksweg op het terrein dat wordt omsloten door de spoorbaan, de S 14, waterleiding en Aaltinksweg", aldus antwoordde burgemees- ter mr. W. H. Enklaar vorige week donderdagavond op vragen van de heer H. J. Dikkers tijdens een vergadering van het bestemmingsplanforum die werd gehouden in de aula van de scholengemeenschap. De heer H. J. Dikkers kwam tot deze vraagstelling i.v.m. het voor stel van B. en W. om de thans nog •als landbouwgronden in 1 gebruik zijnde terreinen nabij het politie bureau, bij wijze van „noodver band" voor woningbouw te be stemmen. Aanvankelijk waren óók deze gronden bestemd voor indus trieterrein, samen met het thans bestaande industrieterrein in De Haar, maar dat plan werd inder- tijd door GS afgewezen omdat men in Zwolle zo'n groot industrieter- I rein voor Holten te groot vond. i Daarna werden deze gronden ge- reserveerd voor eventuele bouw van openbare gebouwen (OBG), I waarvan het politiebureau en mor tuarium reeds voorbeelden zijn. Nu woningbouw in de Beuse- berg, wegens een beroepschrift van de Rijksinspecteur Ruimtelijke Or- dening voorshands niet mogelijk is NED. HERV. KERK 8.30 uur en 10.15. uur: ds. C. C. Addink. De dienst van 10.15 uur is geen gezinsdienst Extra collecte Stichting Zuiderzee- fonds. Oppasdiegnst: mevr. Bogaard, Gerida Hols en Ineke Wolters. Na de tweede dienst koffiedrinken met de vakantie gasten in gebouw „Irene". GEREF. KERK 8.30, 10.00 en 19.15 uur: ds. G. W. H, Peddemors In alle dien sten is de eerste collecte vo:r de kerk en de tweede voor ren te en aflossing Kinderoppas: Ineke Verveda, Janneke Stam (res. Rita Beldman), mevr. Haan-Kampherbeek, mevr. Schuppjakt-Haasjes (res. Ria Stam). Na de tweede dienst kofife-uurtje met de vakantie gasten in gebouw „Rehoboth". koffie-uurtje met de vakantie- pert-Haasjes, mevr. Haan- Kampherbeek, Janneke Stam en Ineke Verveda. R.K. KERK (Gebouw „Irene") Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur. DIJKERH0EK 9.00 uur ds. A. Schellevis. Ex tra collecte Stichting Zuider zeewerk 0KKENBR0EK 9.30 uur: dr. H. Oberman uit Tübingen (Did.), NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondag 8.00 en 11.00 uur. en ook 't plan Zuidlook nog slechts in het stadium van voorbereiding verkeert, is verdere woningbouw in Holten sedert 1973 niet meer mo gelijk. Teneinde hierin toch te kunnen voorzien stellen B. en W. voor de bestemming van genoem de gronden in de Haar te wijzigen en deze te bebouwen met 37 wo ningen in zgn. gesloten rijenbouw, 24 vrijstaande en 24 dubbele en 22 geschakelde woningen en 25 apar- tementen voor alleenstaanden. Burgemeester Enklaar presenteer de dit plan dan ook als „noodver band" in afwachting van de plan nen Rcuseberg en/of Zuiderlook, waar op z'n vroegst omstreeks 1983 zal kunnen worden gebouwd. Wanneer tegen de plannen geen bezwaar wordt gemaakt en de grondverwerving vlot verloopt kan over een jaar een begin worden gemaakt met de bouw van de eer ste woningen in het gewijzigde be stemmingsplan de Haar hetgeen door de leden van het bestem mingsplanforum algemeen als een aantrekkelijk plan werd gekwalifi ceerd. Drs. P. Bakker, rector-van de scholengemeenschap wees er nog op dat bij het toenemend leerlin genaantal aan de scholengemeen schap en de komende nieuwbouw in de Haar nog meer schooljeugd gebruik zal gaan maken van de wegkruising Larenseweg-Gaarden- straat, die hij als erg gevaarlijk zag, Ir, Hajema, die bij deze ver gadering als planologisch adviseur aanwezig was, zag hier als enige oplossing de verkeerssnelheid nog verder te beperken. „Ik moet eer lijk bekennen dat de verkeerssi tuatie i.v.m. schooljeugd tot nu toe onvoldoende werd bestudeerd, ter wijl dit toch zeker meer aandacht verdient", zei hij en zegde toe de suggestie nader te zullen bezien. Tijdens de bespreking van het ontwerp beleidsnota ontspon zich een niet onaardig debatje tussen de heer H. Post (Werkgroep Natuur en Milieu) en het college van B. en W. In de Beleidsnota n.l. schrijft 't college van oordeel te zijn dat het dorp Holten dient uit te groeien van een locaal verzorgingscentrum Overleden: G Hannink-Platjes oud 79 jaan, Holten (overleden te Al melo) Ondertrouwd: W A Loorbach, oud 29 jaar Holten en P Keun, oud 23 jaar Holten. Gehuwd: J Flamma, oud 24 jaar Borculo en H Vukkinfc, oud 21 jaar Holten J G H K Schuur man, oud 24 jaar Neede en G J J W Pinkert,. oud 21 jaar Holten. tot een beperkt regionaal verzor gingscentrum. Om dit te bereiken moet het aantal inwoners in Hol ten worden opgevoerd tot mini maal 8000 en uiteindelijk ca. 9000 inwoners omdat andei-s voor deze hogere verzorgingsgraad onvol doende basis aanwezig is. Namens de Werkgroep Natuur en Milieu, verklaarde de heer Post: „Op dit punt aangekomen dringen zich de vragen op. Vragen al eer der gesteld maar nooit afdoende beantwoord. Welke voorzieningen komen wij precies tekort en wie bepaalt eigenlijk of, en in, welke mate de bestaande voorzieningen ontoereikend zijn? Wat de bevol kingsaanwas betreft zijn wij voor: alleen natuurlijke groei. Maar, ge steld dat men mij het geloof tot 'noodzaak van geforceerde groei zou kunnen aanpraten, dan nog blijft het probleem dat meer inwo ners (door hogere belastingop brengst), wel meer voorzieningen mogelijk maken, maar de meerde re inwoners maken de druk op die voorzieningen ook weer groter en men ervaart het peil na enige tijd toch weer als onvoldoende en voor verbetering is dan wéér een ster kere groei nodig. Zou aan deze ont wikkeling ons prachtige Look ten offer moeten vallen? Ik weet zeker dat er lieden zullen zjjn die likkebaarden bij dit voor uitzicht, maar onder hen zijn voor zeker niet de bewoners van Twen- haarsveld, de recreanten en zeker niet de boeren. Stelt u zich eens voor, duizend tot elfhonderd wo ningen in Look", riep hij het col lege toe. Ir. Hajema lichtte toe dat in de beleidsvoornemens van het college geen sprake is van geforceerde be volkingsgroei. „In gewestverband heeft Deventer in schouwburg, ijs. baan, complete middenstand, etc. goede gewestelijke voorzieningen. Maar voor mensen die niet be schikken over eigen vervoer etc. is het nodig dat er in diverse an dere plaatsen in het gewest bepaal de steunpunten zijn, zoals onder wijs en winkels, maar u moet ook denken aan sociaal-culturele voor zieningen zoals bijv. de sport. Je moet nu eenmaal een bepaald aan tal leden hebben om een goede trainer, dirigent of wat dan ook te kunnen financieren'. Je hebt nu 'eenmaal een bevolkingssamenstel ling in diverse leeftijdsgroepen en voor elke groep moet je bepaalde voorzieningen' treffen. Het plan Zuiderlook is altijd al gezien als 'n gewenste uitbreiding van Holten hoewel we dit gebied altijd hebben gezien als landschappelijk bekoor lijk gebied. Daarom juist waren wij voorstander van beperkte bebou- wing van de Beuseberg waar je ondergeschikt gebied opoffert. Ik vind het niet zinnig voortdurend de discussie hierover te herhalen. De heer H. H. G. Vogt, direc teur van de Coberco vestiging „De 'Vrijheid" te Holten is met ingang van 1 mei 1977 benoemd tot direc teur van het grote Coberco bedrijf te Balkbrug. De heer Vogt werd in '66 benoemd als assistent-direc teur aan de „Vrijheid" en volgde in 1972 de heer C. Broersma op als directeur. TOEPASSING VERORDENING BESCHERMING WATER WINNING OVERIJSSEL Eurgemeester en yethouders van Holten maken bekend, dat ingevol ge artikel 12 van de „Verordening bescherming 'waterwinning Over ijssel" ten aanzien van bestaande handelingen en toestanden, welke vallen onder de werking van de verordening en welke zijn gelegen binnen de beschermingsgebieden van een waterwingebied in de ge- Verloren:- bril met dubbele glazen, bruinachtig montuur in 'n zwart étui; groene portemonnaie' met f 120,- (apart model); geblokte blouse; donk er-blauw dames por- monnaie metf 65,-; bruine rits portemonnaie' met f 300,-; bi bliotheek- zwemkaart; oranje •tas met een T-sbitf en een gym- bmek;zwarteknip portemonnaie met f 65,- en een kaartje van de-bank. Gevondep: groene tas; bruine box- éi-;' schildpad; waterdruk meter; klein zwart hondje. De discussies in de raad en dit fo rum gaven steeds een hogere prio riteit aan de verzorging. We heb ben de planologie daar dan ook op gericht", aldus ir. Hajema. Wethouder L. Kaan protesteerde tegen de uitlating van de heer Post als zou het college uit zijn op „ho gere gemeentelijke inkomsten". „Het beleid is gericht op goede verzorging van de inwoners", zei hij. De "heer Post bracht hier weer tegenin dat de voorzieningen steeds duurder worden. „Dit kost meer geld en dus moeten er meer men sen komen om die gelden op te brengen. Maar die meerdere men sen hebben weer meer voorzienin gen nodig en zo geraak je in een vicieuze cirkel", zei hij. Burgemeester Enklaar merkte nog op dat zorgvuldigheid met de na tuur primaat heeft in het planalo- gisch denken van 't college. „Zien de op de plannen vind ik dat u de zaak overtrekt. Uw kring heeft steeds gezegd: „Ga niet naar de Beuseberg maar naar de Zuider look" en nu hoor ik van u: „Han den af van de Zuiderlook". Dit be tekent dat we de troffel aan de kapstok kunnen hangen". De heer E. Popelier bracht hier weer tegenin: „We hebben niet ge zegd: „Bouw in de Zuiderlook, maar liever niet in de Beuseberg", maar als we moeten kiezen tussen die beide, bouw dan liever in de Zuiderlook, hetgeen betekent dat dit ook moet gebeuren. We twijfe len .niet aan de noodzaak van de verzorgingsfunctie, maar niet ten koste van de natuur". Kortom, uit de discussie ;werd wel duidelijk dat het plan Zuiderlook nog lang niet aan realisering toe is. De heer J. A. Meijerman wilde weten hoever de plannen gevor derd zijn om Dijkerhoek, in de pe riode 1975-1985 met ca. 25 wonin gen uit te breiden. Burgemeester Enklaar zei dat de procedure hier problemen geeft. „Het plan is be doeld voor autochtone Dijkerhoe- kers' en hen die sociaal aan Dijker hoek verbonden zijn. De vraag is nu: „Hoe hou je dit in de hand?" Het is moeilijk een instrument te Maandagavond werd er in intieme kring afscheid geno men van de heren H. Arends horst en L. W. H. Pak, onder wijzers van de o.l. Dorps school alhier, daar zij na de vakantie in hun nieuwe werkkring kunnen beginnen, respectievelijk te Hardenberg en Almelo. De oudercommissie, het onder wijzend personeel en de schoon maaksters, eventueel vergezeld Woensdagavond vond in de haj van cte school de blokfluituitvoe ring plaats. Het was de eerste lustrumuitvoering en een groot aantal ouders en kinderen waren aanwezig om te luisteren naar de vele leuke wysjes die ten gehore werden gebracht. Onder de aan wezigen was mevrouw Vuuregge, besturuslid van de muziekschool Holten-Ryssen, waaronder de blokfluitgroep valt. Het eerst kwamen op het podium de kinderen die nu een jaar les hebben gehad. Het is een lust om te horen wat leraar Werner deze kinderen heeft bijgebracht. Veel liedjes werden vlekkeloos uitge voerd, aan sommige kleefde een klein schoonheidsfoutje-. De kinde ren waren dan ook wel een beetje zenuwachtig en gespannen met zoveel vaders en moeders onder hun gehoor. Dat gold evenzo voor de vaders en moeders en ze waren evenals hun kind(eren) blij als het allemaa! goed was afgelopen. Alex Stevens speelde „Een, twee, drie, vier, hoedje van papier"; Ina Haverslag en Erik Pinkert ,,'k Zag twee beren broodjes sme ren"; Willie Boode „Een moeilijk raadsel"; Ineke Bosman „Aine, drije, zeuven"; Albert Wegstapel „Lentedansje"; Egbert Wegstapel „Een vrolijke rit"; Anke Wissink en Erik Nijkamp „Mooi Ietje Fiet- je"; Geke Markvoort „De echo" en Marian Haverslag „Heb je wel gezien". Van de andere groepen speelden Astrid Feddema en Erna Broek huis samen een „Boerendans"; Thea Markvoort de „Dans om de lindeboom"; Bert Steunenberg „De Boerendans"; Reinier Fed dema „Witte confetti"; Henk Rechterschot en Thea Luggenhorst „Jeugdig volkje, ras, ras, ras"; Dinie Vorkink ,Een vakantiedag'; Ria Tempelman „Sarabande" en Tineke van Santen „O, Nederland, let op uw saek". Henk en Aart Kroon zorgden voor een mooi slot met de liedjes „Ga votte" en „Rigaudorin", waarbij ze op de piano werden begeleid door meester Werner. Zoals gebruikelijk werd d'e avond besloten met samenzang. De kin deren speelden, de ouders zongen en klapten het bekende wijsje „Nu vaarwel, tot wederzien". Dit lied was zeer toepasselijk en het zou kunnen slaan op meester Werner die afscheid nam van de leerlin gen wegens zijn benoeming 25 woningen te bouwen 'in tién jaar, maar het is allemaal nog erg summier", aldus mr. Enklaar. Na het Bestemmingsplanforum krijgen de raadsleden de gelegen-; heid zich over de plannen uit te spreken. Zaterdag 10 juli organiseert jeugdsociëteit „De Schure" op het sfeervol verlichte ter rein rond het gebouw in de Beuseberg, het jaarlijks eve nement „de Schuredag". Vol gens insiders de beste" Schu redag tot nu toe. Waar baseren deze mensen hun waarde-oordelen op, zult u zich misschien afvragen. Wij denken dat het komt door het openlucht- optreden van de Nederlandse top groep „Spin" en de coming for matie „Poseidon" uit Nijverdal. Verder hopen wij een bekende grootmeester uit de schaakwereld, te mogen begroeten, voor een schaaksimultaan tegen iedereen die zich heeft aangemeld op het daarvoor bestemde opgaveformu- l'ier in „De Schure". Ook zullen de filmliefhebbers aan hun trek ken komen, want in het aanvul lende programma zal er een be kende film worden vertoond. In het kader van de samenwerking tussen de verschillende jeugd- sociëteiten uit de omgeving wordt er 's middags een volleybaltoer nooi gehouden, met als hoofdprijs een prachtige wisse'beker. .Tegen het kreperen van de honger en van hun echtgenoten, waren tegen achten samengekomen in hotel Vosman. Voorzitter E. K. Pronk sprak een openingswoord en toen kon de koffie dadelijk komen. De avond werd verder gezellig door gebracht. Geschenken kwamen te voorschijn en er werd gespeecht door de heren Prink en Brouwer. De vertrekkenden lieten zich na tuurlijk eveneens horen. Ter af wisseling werden er dia's vertoond over schoolreisjes, oud Holten, zwemwedstrijden, sportdagen en een reis door Joegoslavië. Dinsdagmiddag tegen vieren kwa men de leerlingen van de hoogste klas in de hal van de Dorpsschool en voor het laatst als leerlingen. Achter hen zaten de ouders, voor zover zij zich vrij hadden kunnen maken van hun bezigheden, en vóór hen zaten de leden van de oudercommissie en het personeel. Voorzitter Pronk stak van wal, heette allen hartelijk welkom en wees de kinderen op de belang rijkheid van dit samenzijn, op de bealngrijkheid van goed onderwijs en alles wat daarmee verband houdt. De kinderen kregen een leuk boekje ten geschenke, dat ze zelf hadden mogen kiezen. Verder ontvingen ze een getuigschrift van de school. Er werd getrakteerd en nu hield traditiegetrouw het schoolhoofd zijn afscheidsrede, waarin hij vooral sprak" over ban den van vriendschap, die er groei den in de jaren die verstreken..... Nu glijdt het oude vertrouwde weg, aldus spreker en een nieuwe periode breekt aan. De opdrachten van de leraar stipt opvolgen en verwerken is het middel om straks vooruit te komen. Wie die raad in de wind slaat, zal later de wrange vruchten plukken Over de begeleidende taak van de ouders werd gesproken, over ta lenten door de Schepper geschon ken en de plicht deze goed te ge bruiken Hilde Kleinburink en Amout Schrijver boden namens de schei dende leerlingen een cadeau aan, prachtige kopjes! Hilde speechte. De jongens en meisjes drukten ouercommissieleden en het perso neel de hand ten afscheid. De aanwezige ouders volgden dat voorbeeld ep toen werd het stil in de school. Alles was voorbij. Nog een blik en nog een.... en dan een nieuwe toekomst tegemoet. Van hen zullen er 5 naar de Noorden- barg gaan, 7 naar de LTS en 13 naar de Scholengemeenschap. De duiven van de PV .„Snelle Wieken' (Holten - Markelo) wer den voor een wedvlucht van 700 km. gelost in Chateauroux (Fr.) Lossing: 5.30 uur. Eerste duif bin nen om 19.28.44 uur. 1, 2 en 3 Joh. Jansen; 4 en 8 R. Schaap; 5 Beldman - Kuipers; 6 G. J. Bekkernens; 7 H. Voort man; 9 G. J. Hassink; 10 J. Schol- te in 't Hof. De vlucht had als gevolg van de grote hitte een zeer traag verloop. meente Holten, de verbodsbepalin gen van de verordening niet van toepassing zijn tot 1 september '76. Het vorenstaande houdt in, dat op I september 1976 voor alle be staande handelingen en toestanden, welke vallen onder de werking van de verordening, een ontheffing door ons college moet zijn ver leend. Omtrent de werken of werk zaamheden, waarvoor een onthef fing is vereist, alsmede ten aanzien van de grenzen van de waterwin gebieden aan de Rijssenseweg en in de buurtschap Espelo kunnen inlichtingen worden verkregen ter gemeentesecretarie van Holten, afdeling Algemene Zaken. Datum: 25 juni 1976. Burgemeester en wethouders voor noemd: De loco-secr., Ji Vuuregge De burgemeester, W. H. Enklaar. De voorzitter van de commissie voor woonruimtezaken maakt be kend dat de eerstvolgende zitting der commissie Lv.m. de naderende vakanties niet op dinsdag 6 juli a.s. maar op dinsdag 10 augustus 1976 zal worden gehouden. Holten, 2 juli 1976. De voorzitter voornoemd, G. Weijl Zaterdag t.m. maandag 19 juli Jalink Bouwmaterialen wegens vakantie gesloten, (zie adv.). Zaterdag 3 t.m. zaterdag 24 juli Meijerink's Schildersbedrijf we gens vakantie gesloten. Zaterdag 3 t.m. zaterdag 24 juli Lammers Tech. Inst. B.V. we gens vakantie gesloten (zie adv.). Zaterdag 3 juli plm. 10.00 uur Demonstratie scha- penwassen bij A. J. Ribbink, Dij; kerhoek 3. Zondag 4 juli M.A.C. „De Holterberg" naar „G.P." motorraces te Francor- champs (België). 14.00 uur Discobal bij café ,„De Wippert" (zie adv.). 19.30 uur Dansen in Bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.). Zaterdag 10 juli 14.00 uur ,,Schure-dag" in en rond het „Paalhuus" in de Beuseberg (zie adv. en bericht). Dinsdag 13 juli 20.00 uur Orgelconcert door Wil lem Hendrik Zwart Janzn. in de Ned. Herv. Kerlc. Woensdag 14 juli 19.30 uur Oriënteringsrit M.A.C. „De Holterberg". Inschrijven van af 19.00 uur bij clubhuis café „,De Blester", Stationstraat. Maandag 19 juli 18.30-19.30 uur Optreden „Trimazo de Lorraine" uit Metz (Frankrijk) en Holtense Boerendansers in mu ziekkoepel in „Kalfstermanswei- de", en verkiezing Braderiekonin gin 1976 met aansluitend groot Ko- ninginnebal in zaal „Amicitia." Dinsdag 20 juli 14.30 uur Officiële opening Brade rie 1976. Dinsdag 20 t.m. vrijdag 23 juli Braderie rond de Dorpstoren. Zaterdag 24 juli 14.30 uur Touwtrektoemooi TTV „O.K.I.A," in „Kalfstermanswei- de" voor verenigingen, bedrijven enz. Woensdag 4 augustus 19.30 uur Concert Jeugdorkest Kon. Ned. Federatie van Harmo nie en Fanfare gezelschappen in de muziekkoepel in „Kalfster- mansweide". (zie bericht). vinden. Grof gezegd gaat het er om hoofd van de chr. school te Wil- dienborch (Gr.). Vijf jaar lang heeft hij deze muziekles met vak manschap en toewijding gegeven. Het hoofd van de school, de heer Kroon, dankte hem. hiervoor heel hartelijk en wenste hem veel suc ces in zijn nieuwe werkkring. het vergaan van de dorst hebben wij de volgende maatregelen ge nomen: een broodmaaltijd, soep met stokbrood, een barbecue (fleis an stokskes) en drankvei-koop, zowel binnen als buiten. Al met al levert dit voor volgende week zaterdag het volgende pro gramma: 14 uur: Opening Schuredag, start schaaksimultaan. 14.30 uur: Film. 16 uur: Start volleybaltoernooi. 18 uur: Broodmaaltijd. 19.30 uur: Poseidon. 21 uur: Spin. 23 uur: Barbecue. 02.00 uur: Sluiting Schuredag. Ondanks dit. grandioze program ma hebben wij gemeend de toe gangsprijzen zo laag mogelijk te houden: d.w.z. voor de hele dag betaalt u slechts f 5,—. Volgende week zal er in het Hol- tens Nieuwsblad uitgebreid aan dacht worden besteed aan de op tredende groepen. Tenslotte rest ons nog de mede deling, dat wij vanaf nu tot en met 11 augustus iedere woensdag avond geopend zijn van 19.30 tot 24 uur (denk er aan, geef je op voor de schaaksimultaan). Tot ziens en prettige vakantie Jeugdsoos „De Schure" ARTS Vrijdagmiddag 5.00 uur tra, maandagmorgen 8.00 uur: J. H. A. Bruins, Molenbelterweg 15, telef. 1280. Voor boodschap pen bellen: 11.00 en 4.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster H. Strijker, Churchill- straat 93, telef. 2854, b.g.g. 1248. Spreekuur wijkverpleeg kundigen en uitlenen van ma gazijnartikelen werkdagen van 13.3014.30 uur. Groene Kruis- gebouw, Gaardenstraat. ZIEKENVERVGER A. Müller, telef. 1745.' b.g.g. J. Aanstoot, telef. 2980, b.g.g. 1338. TANDARTS H. F. Steunenberg, Pastoriestr. 50, telef. 1433. Spreekuur voor spoedgevallen: 5.005,30 uur namiddag. DIERENARTS W. C. Wamelink, Houtweg 18, telef. 05483 2004', GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30 9..30 uur Dorpsstraat 16, telef. 273L Tijdens de weekends zijn Maatschappelijk werk en Ge zinsverzorging telefonisch be reikbaar onder no. 05486-16465. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatsch. Dienst verlening „Midden-Overijssel" Dorpsstraat 16, Holten, telet 2784. Spreekuren: ma. t.m. vrij. van 3.309.30 uur, donderdags avonds van 67 uur en volgens afspraak. OPPASCENTRALE In de maand juli geen oppas diensten. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.m. juli B. Groot Obbink, Ko- zakkenstraat 2, tel. 1526. Maandag 5 t.m. zondag 11 ju li: C. Dijkstra, Schoutenstraat 35, telef. 1833. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9.0011.00 uur aan het slachthuis, telef. 05483 - 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 3 "t.m. vrijdag 9 juli: elektra: H. Heijink, Kolvveg 44, telefoon 2124. Gas: H. J. Kolkman, Dies- senplassfraat 32, tel. 2012. Telefoon: 1352 2665 2655. 's Nachts bellen: 05200 - 71234. BRANDWEER Telefoon: 2222 (dag en nacht). FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen, behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge- bouw, Gaardenstraat. G. J. Kraaij, telef. 2299.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3