ONZE AGENDA Een eigen „home" voor „Blauw Wit 66 Hulp door B.B. bij beregening WEEKENDDIENSTEN „Van Boerendans naar Beat" Diploma uitreiking van de Scholengemeenschap Holten Gevonden-verloren KERKDIENSTEN Vex-gadering Gewestraad „Midden - IJssel" Prachtig succes A autogordels^ vast en zeker HOLTEN 25 JUNI. 1976 PAGINA 3 Aan de Scholengemeenschap Hol ten zijn geslaagd voor het exa men: Mavo 3 meisjes: G. J. M. Aaltink; E. B. Beusink; J. G. Deijk; B. G. Schrijver en L. Wolters te Holten; G. H. Bakker en J. M. van Zomeren te Bath- men; H. Dollekamp, Markelo; G. H. Harbers, Nijverdal; H. E. Heu velman, Diepenveen; M. G. Wei- tering, Rijssen. Mavo 3 jongens: A. Bulsink; G. J. Grootewal; G. J. M. Nijland; H. A. Voortman; H. M. Wegen te Holten; J. G. Ger- ritsma; G. H. A. Vruwink en R. Wessels te Markelo; C. A. E. Kruit; G. J. de Ruijter; W. G. Stegink; M. J. H. Terlingen te Bathmen; F. J. A. Meijer en G. D. Nijland, Rijssen. Afgewezen: 7, herexamen: 2. Mavo 4 meisjes: J. G. J. Aaftink; H. J. Aanstoot; I. Arendse; J, W. Blumink; G. M. Brands; F. Brouwers; C. J. van Dam; E. C. M. Feddeman; G. H. Groteboer; S. Hovingh; D. J. Meu- leman; J. Nijhuis; M. I. Nijhuis; G. J. Paalman; N. Pater; F. J. Rensen; W. Schuppert; H. J'. Stof fer; A. H. Vincent; J. E. Woltman allen te Holten. J. A. Arfman; S. Bijvank; J. Eer- tink; H. A. Klumpers: W. J. Lo- deweges; A. Lonink; D. W. Men- sink; R. Mensink; J. A. Sander- man; J. E. Verbeek allen te Mar kelo. P. G. van Berkel en T. Nij- enhuis, Haarle: A. Flierman, Ok- kenbroek; B. J. Lensink, Lettele; B. Nijkamp, Rijssen; J. J. Sluier; J. B. Tuitert, Bathmen; E. M. Weijkamp, Goor; J. E. Willemink, Colmschate. Mavo 4 jongens: J. Achterkamp; R. Albex-ts; J. W. T. J. v. d. Berg; J. H. Bos; E. L. NED. HERV. KERK 8.30 en 10.15 uur ds. A. Schelle- vis, Bed. Heilige Doop. Oppas dienst: mevr. Ploeg, Betsy Westerik en Willy Steunenberg. Extra coll. Alg. Kerkewerk: Pastoraat en Eredienst. Na de 2e dienst koffiedrinken met de gasten in .Irene." Hulleman; J. A. Huzen; A. Kers; T. Koopman; W. Meijer; O. Pa ter; J. G. Rietberg; A. Schuchard; H. Teeselink; L. J. Traanman; H. W. Tuller; D. J. Verveda; E. Vixseboxse allen te Holten; T. J. M. van Hoof, Nijverdal; J. P. van Benthem; J. Kosterbok; R. E. Le de; H. J. Roosink, Rijssen; J. W. Berendsen; B. G. ter Borg; A. G. Hofhuis; J. H. Welmer; J. Zand- voort, Markelo; J. J. Bonhof; P. Steijn, Wierden; P. v. d. Brink, Goor; R. F. Broersma; J. E. J. Dommerholt; H. Doornbos; A. Enneman; R. Stuy; W. A. Groot Nibbelink; W. G. Leijenaar; E. van Zee, Bathmen; R. Meijer. En ter; A. D. M. Veldhoen, Lettele; J. W. Stevens, Okkenbroek. Afgewezen: 9, herexamen: 11. Havo meisjes: Jannie Broekhuis; Agnes v. Dijk: Gerrie Jansen Manenschijn; Gé ten Kampe; Marja Lindeboom; Ria Meerman; Truus Moleman; Toosje Nijenhuis; Martha Oolbek- kink; Monique Reitsena; Ida Stegeman; Willemien Vruggink, allen te Holten. Wilma Boitians; Aleid Dijkink; Diana Hofman; Gerda Leunk; An- net Pasman; Edith Pikkemaat; Beja Woestenenk allen te Marke lo. Gerda ter Braak; Mia Oude Rei- mer, Delden; Jannie Braakhekke, Bathmen; Yolande Haafkes; Siep v. d. Veen; Alice Vrielink; Afke de Vries; Henriëtte Welberg te Goor; Ingrid Paauwe; Jannie Timpers; Els Verbeek, Rijssen. Havo jongens: Henk Aanstoot; Han Brouwex-s; Rob Bi-uggeman; Evert van Dijk; Martin Heck; Ronnie Jeurink; Henk Knapen; Andx-é v. d. Mark; Robert Oostei'hof; Hajo Schoonen- berg; Herman Steunenberg; Henk Stoevenbelt; Gerard Veneman; Gerai-d Vincent; Egbert Wissink allen te Holten. Herman Aanstoot, Hans Boom, Erik Dollekamp, Gei-rit. Lodewe- ges, Peter Rensink, Han Tuller, Weinand Weekhout allen te Mar kelo. Antoniet van Benthem, Wim Karkdijk, Rijssen. Henk Bronsvoort, Gerxrit Hille- brand, Fred Meijer, Henk Sepers, Rob Velthuis, Bathmen. Jan Don- dei'tman, Laren (G.). Rudie Goos- sen, Wiei-den. Jan van Ek, Tom Meere, Gerard Meestex-berends, Ei-ik Steunenberg, René Wolters, Bert Holtmaat, Goor. Henk Jan sen, Colmschate. Robin Panhui zen, Harfsen. Herman Scholthof, Goi-ssel. De balletgroep van de Stichting voor Sociaal- en Cultureel Werk te Holten in actie tijdens de uitvoering in gebouw „Irene", Onder het motto! „Van boeren» dans naar Beat"., gaven de afd. Ballet van de Stichting voor So ciaal en Cultureel wei'k en de Hol- tense Boeren-dansgroep j.l. don derdagavond een uitvoering, het welk werd gehouden in gebouw Irene" te Holten, waarvoor een GEBOREN: Gerrit Marinus zv G. Lammertink en C. J. Priem Mo nique Johanna Hérmina dv H. J. Overmeen en L. H. Wessels. GEHUWD: R. J. Paalman 24 jaar; Holten en G. H. Oostervelt 20 jaar, Holten. OVERLEDEN: H. van Dijken 86 jaar. Holten. verloren grote belangstelling bestond. In een rijk gevai-ieerd en uitste» kend verzorgd programma brach ten de diverse balletgroepen van de Stichting „Socuwe", onder lei ding van hun lerares Ine v.d. Wal uit Vroomshoop, diverse dansen ten tonele, uiteenlopend van klas siek ballet tot moderne Jazz, ter wijl de Boeren-dansgroep, onder leiding van de heer J. Mossink jx-, en met muziek van de heren J. Aaltink en J. Mossink sr., uiter aard het folkloristische deel voor haar rekening nam. Na de pauze px-esenteerde de heer Mossink de bekende ,,Kees Schil- peroordt kwis", terwijl het geheel assqi" IBM taux paaisinpSdo paaAV px-oat" van de Brummense humo rist ,,Gait Jan van Achteren", a la de heer G. J. Bx-eukink. Ter be strijding van de kosten werd tij dens de pauze een verloting ge houden. Aan het einde van deze zeer geslaagde en zeker voor her- De Gewestraad ,,Midden-IJsel" komt donderdag, 1 juli, om 20.00 uur in openbare vergadering bij een in het Postiljon Motel te De venter voor behandeling van de volgende agendapunten: Medede lingen, Voorstel met betrekking tot een gemeenschappelijke rege ling Districtsgezondheidsdienst Gewest ,,Midden-IJseP' en een re actie op de voorlopige voorkeur van Ged. Staten van Overijssel met betrekking tot het Streekplan IJsselvallei. reeds lang gekoesterde wens vervulling gaan. Op de Speciale Spanielshow in Bouafles (Frankrijk) behaalden de Engelse cocker spaniels van mevr. Van Dijk, Holterbei-g 2 de volgen de successen: Kampioen Yardew Constellation W '75 kreeg 1U in de Open klas bonte reuen (24 in schrijvingen) en werd beste reu WN beste Engelse cocker van de tentoonstelling. Peasemore Petunia kreeg 1U in de Open klasse bonte teven (35 inschrijvingen). Constel lation en Petunia werden tevens het beste koppel van de show. Er waren in totaal 392 spaniels. haling vatbare ontspanningsavond zette de heer C. van Bruggen, voorzitter van de Stichting „Socu we", alle medewerkers in de bloemetjes en bracht daarbij met name dank aan mevrouw Van der Meer, vrijwillig medewerkster van de Stichting, voor het vele voorbereidende werk dat i.v.m. deze avond door haar werd ver richt. GEVONDEN: zwarte damesfiets; hondepenning no. 23547; boekje: Drugs en Diamonds. VERLÓREN: zilvex'kleurige gas- aansteker mei-k Ronson; Copie deel III „Autobianchi"; zwemkaart; kin- derhoedje wit gebloemd met x-ode rand; bex-gschoenen maat 42; bruin lei-en portemonnee inh. pl.m. f 60. ARTS Vrijdagmiddag 5.00 uur t.m. maandagmorgen J. F. Sijtse- ma, Pastoriestraat 50, tel. 1870. Voor boodschappen bellen: 11.00 en 4.00 uur. WIJKVERPLEGING Mevr. Honig, Beuseberg 82, tel. 05731-445. Spreekuur wijk verpleegkundigen en uitlenen van magazijnartikelen werkda gen 13.30-14.30 uur, Groene Rruisgebouw, Gaardenstraat. ZIEKENVERVOER J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338, b.g.g. A. Müller, tel. 1745. TANDARTS J. Webbink, de Ruijterstraat 19, Rijssen, tel. 05480-4140. Spreekuur spoedgevallen: 5.00- 5.30 u. nam. DIERENARTS W. C. Wamelink, Houtweg 18, tel. 05483-2004. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u. Doipsstr. 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat schappelijk Werk en Gezins- verzorgings telefonisch bereik baar onder no. 05486-16465, FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dag middag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge- bouw, Gaardenstraat, G. J. Kraay, tel. 2299. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelij ke dienstverlening „Midden- Overijssel," Dorpsstraat 16, Holten, tel. 2784. Spreekuren: maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 uur, donderdagsavonds van 6-7 uur en volgens af spraak. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 u.) WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.m. zondag 27 juni A. Groen, Kozakkenstraat 15, tel. 1230. Maandag 28 juni t.m. zondag 4 juli: B.' Groot Obbink, Ko zakkenstraat 2, telefoon 1526. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9.00-11.00 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 26 juni t.m. vrijdag 2 juli: Electra: J. Kolkman, Gaardenstraat 13, tel. 1368. Gas: H. J. Kolkman, Diessen- plasstraat 32, tel. 2012. POLITIE Telefoon: 1352 - 2665 en 2655. 's Nachts bellen: 05700-71234. BRANDWEER Telefoon 2222 (dag en nacht). ploma. Het is voor de leerlingen en de ouders geen gemakkelijk jaar geweest en vooral de laatste dagen werd de spanning haast on dragelijk. Verschillende ouders „pleegden" een telefoontje maar ze werden hiervan niets wijzer want zo zei de heer Bakker we hebben ons aan de richtlijnen van de minister gehouden om niet voor 18 juni de uitslag bekend te maken. Het diploma dat jullie hebben gehaald is een sleutel waarmee je verschillende deux-en kunt open doen maar je moet dit wel zelf doen. Als je een baan krijgt probeer dan 's avonds je kennis nog uit te breiden en ga je niet specialiseren op een rich ting. MAVO is pas 'n begin maar in ieder geval wel een goed be gin. Je hebt geleerd om mens te zijn en medemens in de maat schappij waarin je terecht komt. Niet alleen diploma is belangrijk maar je hele instelling als mens. Wees bereid tot samenwerking en probeer je medemens gelukkig te maken want onze maatschappij heeft belang bij gelukkige mensen zo besloot rector Bakker, die het lerax-enkorps dank bracht voor betoonde ijver en inzet. GEREF. KERK 8.30, 10.00 en 19.15 uur ds. G. W. H. Peddemors. In alle diensten coll. voor de kerk en voor rente en aflossing restau ratiefonds. Kinderoppas (dienst van 10.00 uur) mevr. Schuttert- Beldman, Wilma Koordes (res. mevr. Stam-Ebrecht)Mevr. Immink-Bartels, mevr. Riet- bex-g-Immink (res, Enny Stam) Oppasdienst: mevr. van der Voet-Kamphuis (res. mevr. Groot Enzerink). Na de 2e dienst „koffieuurtje" met de vakantiegasten in ge bouw „Rehoboth." „Koffie-dienst": mevr. Im mink-Bartels, mevr. Rietberg- Immink, mevr. Stam-Stam en mevr. de Wit-Dorr. R.K. KERK Gebouw „Irene" Zatex'dag 17.00, Zondag 9.30 u. DIJKERH0EK 9.30 uur ds. C. C. Addink, coll. (zie Ned. Herv. Kerk). OKKENBROEK 10.00 uur ds. W; G. van der Lecq uit Lochem. Uitg. coll. Kex-kvoogdij. NIEUW HEETEN Zaterdagavond 19.00 uur, zon dag 8.00 en 11.00 uur. Afgewezen: 9. hex-examen: 6. Drs. P. Bakker werd bij de diploma-uitreiking geassisteerd door leraar G. E. Kamperman. Vrijdag 25 juni 's Middags en 's avonds „Ogen- Test" op het plein bij de Spar zie (adv. en ber.) 19.00 uur: Dressuurwedstrijden in manege ..Snorrewind" 19.30 uur: Uitvoering Muziekschool „Holten" in gebouw Irene Zaterdag 26 juni Dressuurwedstrijden en springcon cours in manege „Snorrewind" 's Morgens „Ogen-Test" op 't plein bij de Spar (zie adv. en ber.) Zondag 27 juni 14.00 uur: Discobal in café De Wip per t (zie adv.) 19.30 uur: Dansen in bar-dancing Boode te Bathmen (zie adv.) Ma. 28 juni t.m. ma. 5 juli Vishandel Jan Reinaardus wegens vakantie gesloten (zie adv.) Dinsdag 29 juni 20.00 uur: Feestavond Schoolkring Dijkerhoek in Het Bonte Paard Wo. 30 juni t.m. za. 10 juli Rijwielhandel Kolkman wegens vakantie gesloten (zie adv.) Woensdag 30 juni School- en Volksfeest in Dijkex-hoek (zie adv.) Donderdag 1 juli 20.00 uur: Openbax-e vex-gadering Gewestraad Midden-IJssel in het Postiljon motel te Deventer (zie agenda) Za. 3 t.m. za. 24 juli Meijerink's Schildersbedrijf wegens vakantie gesloten (zie adv.) Zaterdag 3 juli Plm. 10.00 uur: Schapenwasdemon- stratie bij A. J. Ribbink, Dijker- hoek 3 (zie adv.) Zondag 4 juli M.A.C. „De Holtei-bex-g" naar G.P. motorraces in Francorchamps (zie adv. en ber.) In verschillende delen van Neder land ondervindt de land- en tuin bouw grote moeilijkheden van de aanhoudende droogte. Voor zover de beschikbare regeninstallaties tekort schieten kunnen boeren en tuinders de hulp van de Bescher ming Burgerbevolking (BB) in roepen om apparatuur voor de wateraanvöer in te zetten, ilex landbouwschap heeft een desbe treffende regeling getroffen rrjet het ministex-ie van Binnenlanase Zaken, waaronder de BB ressor teert. Belanghebbende boeren en tuin ders dienen een aanvrage voor hulpverlening via de BB in te dienen bij de Gewestelijke Raad van het Landbouwschap in hun provincie. Voor zover apparatuur beschikbaar is wordt hulp gebo den. De kosten voor hulpverlening wox-den bij de aanvrager in reke ning. gebracht. Het is dan ook raadzaam duidelijke afspraken te maken, omtrent de verrekening van kosten voordat hulp door de BB gegeven wordt. Men kan een aanvrage indienen bij: Gewestelijke Raad Overijssel, Willemskade 2, Zwolle, tel, 05200- 12725. Na een aantal maanden voorbe reidend werk te hebben verricht is het bestuur van de Z.V.V. Blauw Wit '66 er thans in ge slaagd de bouw van een eigen clubgebouw qp het sportpark „Meermanskamp" te doen plaats vinden. De inmiddels geïnstal leerde „bouwkommissie", be staande uit de heren D. Beldman, H. Kremer, G. Stam en J. E. Stam, is reeds druk bezig de werkzaamheden tot in de details uit te stippelen en met de werk zaamheden wordt op 24 juni een begin gemaakt. Het te plaatsen gebouw, een semi permanent gebouw i.v.m. mogelij ke verhuizing over niet al te lan ge tijd naar het 2e sportpark aan de Larensweg, heeft een totaal oppervlak van ca. 125 m2 en is een reeds bestaand gebouw van de fa. De Groot's Houtbouw te Vroomshoop. Het 4 jaar oude ge bouw ziet er nog uitstekend uit en hieraan kan Blauw Wit '66 nog zeker een aantal jaren plezier aan hebben. Oorspronkelijk was men uitgegaan van nieuwbouw, waar van de lasten dan ook een stuk hoger zouden zijn. Het gebouw is door genoemde firma voor 4 jaar gehuurd geweest aan de V.V. „Vroomshoopse Boys" te Vrooms hoop en heeft daar ook als club gebouw dienst gedaan. Inmiddels beschikt genoemde vereniging over een eigen clubgebouw op het voor het nieuwe seizoen te openen sportpark te Vroomshoop. Op de foto ziet men het gebouw als kantine van de „Vroomshoop se Boys". Bij Blauw Wit '66 zal het gebouw een andere vorm en indeling gaan krijgen, daar alle wanden verplaatsbaar zijn. Zoals genoemd zal op 24 juni gestart worden op het sportpark „Meer manskamp". Door de bouwkom missie zal 'n draaiboek in elkaar worden gezet, waarbij een groot aantal vrijwilligers gevraagd zal worden hun medewerking te ver lenen. Indien er personen zijn die hun steentje willen bijdragen tot de verwezenlijkig van het geheel en hun namen misschien niet voorkomen op de lijst van mede- werkers voor de bouwkommissie, dan kan men zich altijd met één der bouwkommissieleden in ver binding stellen (tel. 1320). Als de ..weergoden" een beetje meewer ken ligt het in de bedoeling de ope ning eind augustus te doen plaats vinden Daarmee zal dan een TOESPRAAK RECTOR Voordat de rector drs. P. Bakker tot uitreiking overging spx-ak hij een woord van welkom tot een gx-oot aantal ouders, familieleden en de leden van de oudercommis sie. Het is prettig dat zo velen be langstelling tonen en mogelijk zal men een volgende keer inplaats van 2 keer 3 keer moeten uitrei ken. Drs. Bakker wenste namens allen die aan de Scholengemeenschap Holten werken geluk met het di-

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3