De champagnekelders. Landbouwschap besprak opnieuw zuivelsituatie Vakantiezon vreugdebron Gebr. Zoetbrood Verfrissend rustpunt langs de 1? route naar het zuiden Optimaal functioneren zwembad Twenhaarsveld WAAR GAAN WE HEEN Autosnelweg W. A. S. MENSINK 8.V. SLAATJE SLAATJE nerstei mumieuenwimt unngenue lutoasauK 5ubsdiëring tulp aan lejaarden Geen flats in Groot Lochter Bustocht Francorchamps Doctor in de sterrekunde Onderhandse aanbesteding slijtlagen wegen zand- - zwarte grond grint en mijnsteen containers Extra zaterdagaanbieding Extra weekaanbieding HOLTEN 11 J UNI 19/6 Jt'aOiNA 9 r £én van de vakantieroutes naar jet zonnige zuiden voert via de iïelgische Ardennen door de Ihampagnestreek in het noordoos. en van Frankrijk. Dit gebied rond tèims en Epernay, dat zijn be- endheid ontleent aan de spran kelende feestwijn champagne, rormt een ideale pleisterplaats tijdens de soms afmattende reis laar het vakantiedoel. öe wijnbouw en de produktie van jhampagne bepalen het karakter i de streek. Het met wijnstok- ten beplante heuvellandschap vaardoor verschillende toeristi sche routes zijn uitgezet is een ust voor het oog, terwijl de uit- [estrelcte bossen uitnodigen tot het haken van een wandeling in de rerfrissende schaduw. De werkelijke verkoeling moet echter onder de grond worden ge zocht. Daar in de diep in de krijt rotsen uitgehouwen wijnkelders van de champagnehuizen die soms nog uit de Romeinse tijd da teren worden de bewerkingen uitgevoerd die van de geprodu ceerde wijn uiteindelijk champag ne moeten maken. Een groot aantal champagnehui zen biedt bezoekers een gratis rondlieding door hun wijnkelders aan en vaak worden deze rondlei dingen afgesloten met het drinken van een glas champagne ,,van het huis". In de kelders heerst een constante temperatuur van onge veer negen graden, zodat het in de zomermaanden aanbeveling ver dient een jas of vest mee te ne men. r fractievoorzitter van Gemcen- e Belang, de heer J. Warrink, leeft zich met 't volgende schrij- icn annex vragen tot het college ran B. en W. gewend: >Het welzijn van de bevolking van lollen gaat de fractie Gemeente belang bijzonder ter harte. Dit velzijn wordt door vele factoren bepaald. Gedurende 5 maanden jaar is het openluchtbad .Twenhaarsveld" één der scha wls, die bijdragen aan dit wel- l'jn- Toor het optimaal functioneren >an het zwembad zijn een aantal issentiëje factoren nodig. Wij heb- |en daarop in het verleden ai iens vaker gewezen. De exploita- ie en het optimaal functioneren lijn voor ons geen tegengestelle aken. Wij doelen hierbij op het eit dat er rekening gehouden jient te worden met een aantal irilligheden, waarbij de factor i-eer wel de belangrijkste is. )it' brengt consequenties met Jch mee, n.l. het zal betekenen jat er in de te verrichten werk- aamheden een grote onregelma- igheid zal zitten, die niet in een jwart-wit verordening is te rege- En. Er zal gezorgd moeten wor- !én voor een goede werksfeer om bt een optimale exploitatie te ge- aken, omdat het personeel de jtogelijkheid moet hebben een jexibeie organisatie te kunnen bépassen. Frequent en goed over ig met de beleidsvoerende in- tanties is hiervoor nodig. !ên goede relatie tussen het per- bneel en de bezoekers is even- ens van groot belang. U zult het bet ons eens zijn dat in dit licht jezien de politie moeilijk te plaat- bil is. Een goede relatie wordt jerkregen, doordat men zich laat informeren betreffende wensen en verlangens, die er onder de bezoe kers leven. Hierbij denken wij aan de openingstijden en eventuele re creatieve voorzieningen. In verband met de recente pro blemen zouden wij u graag de volgende vragen willen voorleg gen: 1 Welke zijn de redenen, dat er bij het vaststellen van de ope ningstijden van het zwembad geen rekening is gehouden met de groep werkende Holtenaren, bij wie de vrije tijd eerst tegen ca. 18.00 uur begint? 2 In de instructie van hei perso neel staat in art. 5, dat men zich dient te houden aan de openingstijden. De publieke opri nie keert zich in dezen tegen het personeel van het zwembad. Kan het college ons mededelen hoe zij hierop denkt te reage- 3 Is het college genegen ter wil le van het optimaal functione ren de door ons genoemde flexi biliteit in de openingstijden door té voeren 4 Uit een oogpunt van goede ex- De gratis folder „Rondleidingen Champagnekelders 1976", waarin een volledig overzicht wordt gege ven van de adressen en bezoek uren van de champagnehuizen, alsmede van de talen waarin rondleidingen worden verzorgd, kunt u aanvragen bij: Comité In- terprofessionnei du Vin de Cham pagne, Raamweg 43, Den Haag. Een bezoek aan de kelders van 'n champagnehuis vormt een verfris send rustpunt op weg naar de uit eindelijke vakantiebestemming, maar ook voor een langer verblijf biedt de Champagnestreek tal van mogelijkheden. Daarbij komt niet alleen de wijnliefhebben aan zijn trekken. Met name op historisch gebied is de streek rijk aan be zienswaardigheden. De .Siag van de Ma me' en krijgs geweld uit vroeger eeuwen heb ben er hun sporen achtergelaten, teiwijl bovendien een groot aan tal monumenten kan worden be zichtigd. Wereldberoemd is de kathedraal van „Notre-Dame" in Reims, met de bouw waarvan in 1211 begon nen en waar een eeuw lang onaf gebroken aan werd doorgewerkt. In de kathedraal werden de Fran se koningen gekroond en kreeg de goddelijke opdracht van Jeanne ri'Arc zijn hoogtepunt. O' u uw vakantie nu in de Cham pagnestreek doorbrengt of er al leen op doorreis de wijnkelders be. zoektdaar een sprankelend glas champagne drinken, betekent een kroon op uw vakanliestemniing. plciitatie zal het leren zwemmen en dus het les geven meer aan dacht moeten krijgen en waar mogelijk geïntensiveerd worden. In verband met de grote en ve le verantwoordelijkheden van de chef badmeester achten wij het minder gewenst hem te-belasten met de in art. 9 genoemde werkzaamheden, omdat dit hem te veel bindt aan een plaats. Is het college genegen ook ten aan zien van dit punt passende maatregelen te treffen? 5 ls het juist dat er bezoekers zijn geweest, die zich niet aan de in structies van de badmeesters hebben gehouden? Kan het col lege ons mededelen welke maat- i'.egelen zij hiertegen denkt te Enige tijd geleden heeft zich in ,|zè gemeente een werkgroep Dpen Bejaardenwerk" gepresen- ferd, welke zich ten doel stelt jlp te bieden aan de oudere in- bners van deze gemeente, zoda- g' dat deze zolang mogelijk in ^en omgeving en in eigen zelf- .andigheid kunnen blijven wonen 1 werken. Na de presentatie left deze werkgroep onderzocht hoeverre door deze categorie lip op prijs wordt gesteld en aan elke hulp de meeste behoefte [staat. Dit onderzoek heeft uitgewezen, It een duidelijke behoefte blijkt bestaan aan 't verstrekken van arme maaltijden in geval van akte. Bij de brief van 25 februari *76 elt .de werkgroep aan B. en W. ede, dat het bestuur van het ijaardencentrum "Diessenplas" reid is gevonden om, tegen be- fing van f5,- deze maaltijden te irstrekken, mits deze worden af- piaald. pen aantal leden van de werk-, pep is bereid om deze warme baltijden bij de zieke bejaarden [bezorgen. Bi ervoor is het echter noodza- flijlc, dat de werkgroep de be- jiikking heeft over een aantal isoleerde pannensets. Aangezien de hiervoor nodige janciële middelen ontbreken, rzoekt de werkgroep de ge- eehte voor de aankoop van deze Is een subsidie beschikbaar te lllen. pe werkgroep gaat er van uit r een aantal van 10 pannensets prlopig voldoende zal zijn. basis van f 400,- per set wordt rhalve een bedrag van rond 4 jzend gulden gevraagd. Dmdat zij de hierbedoelde ak- iteiten van de werkgroep ten trste toejuichen, stellen B. en de raad overeenkomstig het hstig advies van de financiële inmissie voor, de gevraagde psidie ad. f 4000,- beschikbaar (stellen, pi,; Warm en zonnig, dat is echt va- kantieweer, waarbij je er op uit kunt trekken en kunt genieten van het buitengbeuren. Lekker warm weer is niet alleen fijn voor va kantiegangers. maar ook voor sal monellabacteriën, die uw eten kun nen besmetten. Zij vermeerderen zich bij zomerse temperaturen vooral bij broeierig weer met een reuze vaart. Als u daar geen reke- nipg mee houdt, hebt u een goede kans op een buikgriep, die uw va kantie en die van uw omgeving lelijk in de war kan schoppen. Met hoevelen ze ook zijn, u kunt die bacteriën niet zien. Eten dat besmet is met salmonellabacte riën, ziet: er gewoon uit en 't ruikt en smaakt goed. Salmonellabac- teriën zijn o.a. dol op vlees, vjs; kip, melk, ijs, rauwe groente en water. Bescherm u zelf en anderen bij warm weer met de volgende maatregelen: Hygiëne vermindert de kans dat voedsel wordt besmet met ziekte verwekkende bacteriën. Koelen maakt, dat de enkele bac teriën, die vrijwel altijd aanwezig zijn, zich maar langzaam kunnen vermeerderen. Verhitten boven 80 gr. C. doodt veel salmonellabacteriën. Kook, bak of braad uw eten dus goed door. In de praktijk komt dat neer op deze regels: was uw handen goed met zeep na het gebruik vaii het toilet, vóór u gaat koken en vóór u gaat eten; droog ze af' met een schone hand doek; was groente en fruit in zuiver water. Bent u daar niet zeker van, was. ze dan ih water dat tenminste 10 minuten heeft gekookt. Fruit, dat daarvoor in aanmerking komt, kunt u beter schillen; niet alle water is drinkwater! In Frankrijk bijv. staat soms „eau non potable" op waterpompen of bij kranen, ook in hotels. Dat water is geen drinkwater, dus ook niet geschikt'voor 't wassen van groen te en fruit. Twijfelt u in het 'bui tenland aan de kwaliteit van het drinkwater, drink dan, net als uw gastheren, het goedkope mineraal water (met of zonder prik) was het keukengerei en vaat werk af in heet sop, ook als u kam peert, en. spoel het niet in dat sprankelende beekje of heldere meertje, waarvan het water wel eens minder zuiver kan zijn dan zo op het eerste gezicht lijkt; gebruik schone handdoeken en laat geen vuile thee-, hand- en vaatdoeken slingeren. Spoel ze na gebruik in een schoon sopje uit en droog ze vlug, liefst in de zon; houd medevakantiegangers, die buikpijn en/of diarree hebben bui ten de keuken. Laat ze hun handen veel en goed wassen, vooral na ge bruik van het toilet; bewaar etensresten in de koel kast, want bacteriën vermeerderen zich bij lage temperaturen niet of nauwelijks. Hebt u geen koelkast, bewaar dan geen restjes. Een koel- tas is geen koelkast en kan er be slist niet voor gebruikt worden; uw eten is betrouwbaar als u het snel aan de kook brengt (100 gr, C,) en het- een kwartier laat doorkoken. Eet bij warm weer of in een warm klimaat geen rauw of half rauw vlees, dus geen tartaar of biekstuk. De Zuideuropeanen doen dit van huis uit al niet! Proef ook geen rauw gehakt en zorg voor heel schone handen als u gehakt aanmaakt; kook op wanne dagen 's avonds de melk door, of het nu losse dan wel verpakte melk uit een aange broken verpakking is. Koel hem daarna zo snel mogelijk; eet geen onverpakt ijs, dat u bij 'n karretje langs de weg koopt; de salmonellabacteriën zijn er nog doller op dan u. En al vermeerde ren deze bacteriën zich bij lage temperatuur bijna niet, hun aantal kan zo al hoog genoeg zijn. Ver pakt iis en schepijs uit een schone, druk bezochte winkel leveren meestal geen bezwaar op; neem geen vacuüm verpakt vlees of vleeswaren mee op reis. Deze verpakking verlengt de houd baarheid niet als hij niet koel be waard wordt. Ongekoeld en in een warme omgeving zijn vacuüm ver pakte vleeswaren zelfs minder lang houdbaar dan de datum op de ver pakking aangeeft. Voedingsmidde- leh in blik zijn wèl houdbaar. Oostenrijk krijgt er in augustus a.s. weèr een nieuw stuk autoweg bij. Dan wordt 13 km van de autosnel weg Linz-Wels in gebruik geno men. Het is de helft van de totale afstand. Het bestuur van het Landbouw schap heeft zich opnieuw beraden over het evenwicht op de zuivel- markt en over de wijze waarop het bedrijfsleven daartoe een bij drage kan leveren. In zijn openbare vergadernig van woensdag 2 juni jl. stelde het be stuur zich op het standpunt dat van melkveehouders slechts onder zeer stringente voorwaarden een tijdelijke financiële bijdrage in de ze maatregelen gevraagd mag worden. De maatregelen zullen uiteindelijk moéten leiden tot een verbetering van de inkomstenpositie van de melkveehouders. Het bestuur stel de heel nadrukkelijk dat de Euro pese Gemeenschap verantwoorde lijk blijft voor het totale gemeen schappelijke zuivelbeleid. Maatregelen betreffende de finan- ciële medeverantwoordelijkheid van de producenten kunnen naar de mening van het Landbouw schap pas met ingang van het nieuwe melkprijsjaar doorgevoerd worden als onderdeel van het to tale pakket voor het prijsjaar 1977-1978. In het lopende prijsjaar zou Brussel" reeds een aantal al eerder genomen besluiten tot uit voer kunnen brengen, zoals de premie op het niet afleveren van melk, de voedselhulp en het schoolmelkprogramma. Met nadruk heeft het bestuur uit gesproken dat de inhoud van het huidige EG-landbouwbeleid in al zijn onderdelen gehandhaafd dient té blijven. Het gaat daarbij met name om het structuurbeleid. De huidige situatie op de zuivelmarkt mag geen aanleiding zijn de be drijfsontwikkeling in de melkvee houderij thans op enigerlei wijze af te remmen. Inkomstenverbete- ring en kostprijsverlaging in de melkveehouderij blijven evenzeer dringend noodzakelijk als herstel van het marktevenwicht op de zuivelmarkt. WEEKAGENDA Deventer Schouwburg, Grote Kerk hof 1, tel. 11500: maandag 14 juni 20 uur Lenteconcert door het Over ijssels Philharmonisch Orkest Luxor Theater, Brink 20, tel. 18662: weekfilm do 10 t.m. wo 16 juni Papillon 14 jr; nachtvoorst, vr 11 juni 23 uur Het porno-instituut 18 jr; matinee zo 13 juni 14 uur Pippi Langkous a.l, Aan vangst, week film; dagelijks 20 uur, zo 16 en 20 u. Cinema, Lange Bisschopstraat 69, tel. 11100: weekfilm do 10 t.m. wo 16 juni Drie dagen van de condor, 2e week 18 jr; nachtvoorst, vr 11, za 12 juni resp. 23 en 24 uur Le magnifique 18 jr; matinee za 12, zo 13, wo 16 juni 14 uur Sjors en Sjimmie en de gorilla a.l. Aanv,- tijden weekfilm: werkd. 20 uur, za 18.45 en 21.15, zo 16, 18.45 en 21.15. E.D.B.-Theater, Smedenstraat 10, tel. 13615: weekfilm do 10 t.m, wo 16 juni My name Is nobody, 2e week 18 jr; nachtvoorst, vr 11, za 12 juni resp. 23 en 23.30 Mannen die hun kansen grijpen 18 jr; ma tinee za 12, zo 13 juni 14 uur Ursu contra de gladiatoren a.l. Aanv1.- tijden weekfilm: werkd. 20 uur, za 18.30 en 21 uur, zo 16, 18.30 en 21 u. 32e Avondvierdaagse te Deventer van 14-17 juni; afstanden: senioren 3x18 en 1x9 km, startplaats: speel tuin Smyrnastraat (bij HUZ); ju nioren 3x12 en 1x9 km; adspiran- ten 4x6 km, starttijd: elke avond 18.30; inschrijven bij: G, Muider- man, De Kamp 53, tel. 17252, G. J, Beldman, Deltalaan .129, tel. 2173.9. G. Preuter, Almensestraat 18. A. B. Toorneman, le Kruisstraat 18, tel. 23008 of maandagavond vanaf 18 u. aan de start. Galerie De Kunstpoot, Grote Poot 19, tel. 11848: geopend: ma t.m. za 14-18, vr ook 19-21: tot 30 juni Jan Bouman, schilderijen. Kunst Rondom, openbare lees bare leeszaal. Brink 70, tel. 13506; geopend: di t.m. vr 10-17.30 en 19- 21. za 10-17: tot 19 juni Taal/beeid- beeld/taal, visuele poëzie van Hans Clavin, Herman Damen, Pier van Dijk, Robert Joseph, Peter Meij- boom, G. J. de Rook, U. G. Stikker. Cave du Tertre, Jaarsma Woon- centrum, Bergstraat 48, tel. 18494: geopend: gewone winkeltijden (ma gesloten): Werk van scholieren: li- no's, pentekeningen, potloodteke ningen over Deventer; sculpturen. Galerij Lenten, Kletterstraat 25- 27, Epse, tel. 21815; geopend: wo t.m. za 10-18. zo 14-17; permanent: beeldhouwwerk, schilderijen, gra fiek, keramiek, 1850-heden. Stadsbibliotheek, Klooster 3, tel. 16512: geopend: ma t.m. vr 10-12 en NIJVERDAL In antwoord op 'n vraag van het raadslid H. Norder, zei de heer J. M. Kamperman dat in Groot Lochter geen hoogbouw wordt gepleegd, laat staan flat- flat'oouw. Alleen het heuvelachtige gedeelte in het terrein zal worden geaccentueerd. Er komen drive-in woningen met beneden een garage en boven een woon- en slaapetage. 13-17, wo ook 18-20.45: 5 jaar bij zondere aanwinsten 1971-1975. Albert Schweitzer Centrum, Brink 89, tel. 19675; geopend: di t.m. vr .9-13 en 14-17. za 13-17; geopend: 9-13 en 14-17, za 1317: permanente expositie over leven en werk van Dr. Albert Schweitzer. Museum De Waag, Brink 56, tel. 14556'; geopend: di t.m. za 10-12.30 en 24-17, zo 14-17: antieke fietsen, zilver, aardewerk, keukens. Museum De Drie Haringen, Brink 55, tel. 14556; geopend als de Waag: aankleedpoppen uit 1860-1910. Museum voor Mechanisch Speel goed, Noordenbergstr. 9, tel. 19739 geopend als de Waag. Kunsthoek Rabobank, Keizerstr. 2. tel. 17573; geopend: ma t.m. vr 9-16, vr ook 19-21: tot 28 juni inzen dingen tekenwedstrijd Rabobank. Grote of Lebuinuskerk, Grote Kerkhof 42, vrijdag 11 juni 11.30 u. Marktconcert door organist Jan Kleinbussink. Volkssterrenwacht Bussloo, Buss- loselaan 4, Bussloo. tel. 05716-577; vrijdag 11 juni vanaf 20.30 uur: Kijk-in-avond. Deventer ren- en toeristenvereni ging „De Zwaluwen", inl. W. Bek king, Amstellaan 20, tel. 21247; elke zaterdag fietstoertocht start 8.30 vanaf clubhuis D.K.C. Hellas, Rie- lerenk. Deelname ook voor niel- leden gratis. Internationale Hanzeregatta De venter Kanovereniging m. 21 clubs uit 4 landen. Wedstrijden op Twen tekanaal te Eefde: za 12 juni 15-17 uur; zo 13 juni 8-17 uur (finales vanaf 13.45 uur); zaterdagavond 12 juni vanaf 20 uur „gezellige avond" in het clubhuis der D.K.V. aan de Gashavenstraat. Café-restaurant „De Spanjaard", Spanjaardsdijk 106. tel. 05700-364; zo 13 juni van 9-16 uur: antiek markt met aanverw. artikelen. Overdekt zwembad, Smyrnadw.- straat 2, tel. 21864: za 12 juni 18-20 uur: afzwemfeest diploma B zwem- club',,De IJsel''. Deventer kermis tot en met zon dag 13 juni; weekdagen vanaf 17 uur, woensdags en in het weekend vanaf 14 uur op Brink, Grote Kerk hof en Nieuwe Markt. De Wilhelminabrug over de IJsel zal van 14 tot 21 juni voor het ver keer zijn gesloten i.v.m. filmopna men. P.S. O.V. „Hermandad" orga niseert een fotowedstrijd voor alle Deventer amateurfotografen met als onderwerp Het milieu in De venter en omgeving. Vraag formu- lier met wedstrijdbepalingen bij VW Deventer, ALMELO Varossieau: do. en vr. 14.30 en 20.00 u: De Helse vechters van het hemelse rijk 18 jr; za. 18.45 en 21.00 u.: De Helse vechters van het hemelse rijk 18 jr; za. 23.15 u.: Butterfly óp de zweedse toer 13 jr. zo. 14.30 en 18.45 en 21.00 u.: De Helse vechters van het hemelse rijk 18 jr; ma., di.. wo. 14.30 en 20.00 u.: Butterfly op de zweedse toer 18 jr. Palace: dag. om 14.30, 18.45 en 21.00 u: 3 Tirolers in heet Bang kok 18 jr. Behalve: zo. en wo.- middag om 14.30 u.: De zoon van de piratenkoning a.l. Evenals voorgaande jaren zal de MAC „de Holterberg" ook dit jaar weer een bustocht organise ren, naar de ,,GP" motorraces van België. Deze zullen dit jaar weer verredén worden op het beroemde circuit van Francorchamps op zon dag 4 juli. De vertrektijd is vastgesteld op 4 uur 's morgens en men hoopt 's avonds om plm. 12 uur weer terug te. zijn. Deze tocht is zowel voor. leden als met-leden. Opgave voor 20 juni a.s. bij secr. B. J. Oplaat, Noordenbergstraat 7, tel. 2470 of bij E. Krikkihk, I-Iel- huizenweg 6, Haarle, tel. 05725-230. Onze oud-plaatsgenoot Jan Wil lem Pel verkreeg onlangs aan de Leidse Universiteit de graad „Doctor in de Wiskunde en Na tuurwetenschappen." Hij begon aldaar na het behalen van het einddiploma Gymnasium-B" een studie Sterrekunde en Natuur kunde met als bijvale Wiskunde. In 1967 werkte hij 7 maanden op het Lejds zuidelijk station in Zuid- Afrika. Daar verrichtte hij voor namelijk foto-electrische metingen van Populatie II cepheiden en sterclusters. Zijn proefschrift ,,A photometric study of Cepheids in the Southern Milky Way" telt 175 bladzijden. Sinds januari 1976 is Pel verbonden aan het Max Plank Instituut für Astromonie te Hei delberg. In februari jl. heeft de raad besloten aan de B.V. Aannemings- en Wegenbouwbedrijf v.h. J, Kre kel en zoon te Holten, onderhands op te dragen het. aanbrengen van een slijtlaag op de Lichtenberger- weg en een gedeelte van de Ges- kesdijk. De uitvoering van deze werkzaamheden heeft tot heden nog niet plaatsgevonden omdat wellicht een combinatie met an dere soortgelijke werkzaamheden mogelijk is. 1-Iet is nl. dringend noodzakelijk dat tevens de Motieweg, het ge deelte van de Geskesdijk, gelegen tussen de spoorlijn I-Iolten-Rijssen en de Borkeldsweg, alsmede de Borkeldsweg en een gedeelte van de Beumer-steeg worden voorzien van dek en slijtlaag. Aangezien in deze gemeente ge noemde vennootschap de enige is, die deze werkzaamheden kan uit voeren en daarom ook reeds de uitvoering van het aanbrengen van een. slijtlaag op. de Lichten- bergerweg en eèn gedeelte Ges kesdijk is opgedragen is het ons inziens - gewenst-de verbeterings werkzaamheden aan voornoemde wegen te combilieren, hetgeen-een vlotte uitvoering zal bevorderen. In verband hiermede hebben B. en W. genoemde vennootschap prijsopgave gevraagd voor het aanbrengen van dek en slijtlagen op de Motiew.eg,, de Borkeldsweg, gedeelte Beumersteeg en het ge deelte Geskesdijk,- gelegen tussen de spoorlijn en de Borkeldsweg. Onder mededeling van de door het aannemingsbedrijf gedane prijsop gaven, zegt het college, dat de werkzaamheden in combinatie kunnen worden uitgevoerd en dat tot onderhandse opdracht van al le genoemde werkzaamheden aan Krekel kan worden overgegaan. De commissie gemeentewerken kan zich met het voorstel vereni gen, zodat het college voorstelt aldus te besluiten. Wij leveren alle soorten Tevens plaatsen wij zowel bij particulieren als bij bedrij ven. GRONDVERZET- EN TRANSPORTBEDRIJF HEETEN TELEFOON 05726-506 VOLOP VERSE GROENTE: sla. andijvie, spinazie, peultjes, slabonen, bospeen, aardbeien enz. enz. Hagelwitte bloemkool 175 Literblik appelmoes 39 10 grote grapefruits 350 Volop alle soorten handappels. Maandag: Va kg gesn. witte kool 75 Dinsdag: 1 kg geschr. worteltjes 99 Woensdag: 2 bos bietjes 165 Donderdag: 1 kg andijvie 98 Vrijdag: 1 kg bananen 89 Stationsstraat - Telefoon 1216

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 9