Resultaten Blauw Wit pupillen Holten 5 kampioen Resultaten SV BATO afdeling Volleybal Hardwerkend Blauw Wit bedwingt S.C. Rijssen K Zo speelden de Blauw Wit-junioren Wedstrijdverslagen S.V. Holten (jeugd) PROGRAMMA 5V „HOLTEN" PROGRAMMA BLAUW WIT BATO-meisjes Schaakclub „Holten" nog één puntje van kampioenschap Dames 1 verloren weer 2 punten Winst en verlies heren 2 2e herenteam van Hockeyclub „Holten" kampioen 2e Paasdag tennistoernooi S.F. Eendracht Uitslag schietwedstrijd Nijverdal - Holten LAP3-Holten3 0-0 HOLTEN 9 APRIL 1976 PAGINA 7 Het vijfde van de SV Hol ten werd kam-pioen in de he klasse TVB. Door de thuiswedstrijd tegen Rijssen Vooruit 2 met 2-1 te win nen is het vijfde elftal van de s.v. Holten kampioen geworden in haar afdeling. De hele competitie was er een nek-aan-nek-race met Wier den 3. Rijssen Vooruit 2 en Holten 5. waarbij laatstgenoemde tenslotte als overwinnaar uit de bus kwam. De wedstrijd zelf was een zenuw achtig duel waarbij RV 2 tenmin ste moest winnen om nog een kans te maken op de titel. Al snel bleek echter dat Holten 5 de betere ploeg was, hoewel dit slechts met één doelpunt werd uitgedrukt. Veel mogelijkheden om de wedstrijd al voor rust te beslissen liet Holten liggen. Na de thee kreeg de strijd een bikkelhard karakter daar de RV- ers op alle mogelijke manieren probeerden Holten uit haar ritme te brengen. Het kon dan ook niet uitblijven dat de matig leidende scheidsrechter de wedstrijd uit de hand liep. Er dreigde op een ge geven moment zelfs gestaakt te worden toen hij in eerste instantie twee RV-ers uit het veld stuurde, maar deze er toch weer inliet. Even later kwam Holten verdiend op 2-0. Toch ontstond er nog on nodig paniek in de Rood-zwart- verdediging toen RV uit een hoek schop tegen scoorde. Het laatste fluitsignaal klonk dan ook als mu ziek in de oren van de Holtense spelers. 's Middags werd er ter gelegen heid van dit kampioenschap 'n receptie gehouden in de kantine op Meermanskamp, waarbij veel sportvrienden de vijfde elftalspe lers en begeleiding de hand kwa men schudden, 's Avonds werd verder in intieme sfeer nog tot in de kleine uurtjes verder gefeest. Al met al een zeer geslaagde dag en seizoen van Holten 5, dat ove rigens de laatste wedstrijd afgelo pen zondag uit Haarle tegen de derde editie van deze club ver diend verloor met 3-2. Holten e3-De Zweef c3 1-1 In de laatste wedstrijd tegen De Zweef heeft beide elftallen in een matige wedstrijd de punten ver deeld. In de eerste helft enkele kansen maar vooral Peter Baan ontbrak het nogal aan geluk. De nieuwelingen in het elftal deden het ook goed vooral Wim Lubber- sen die het menige tegenstander lastig maakte. Ruststand 0-0. In de tweede helft was het Erik Vogt die al vrij snel 1-0 scoorde. In de 10e min. beging de Holten- se defensie binnen het beruchte gebied een overtreding en mocht de Zweef een penalty nemen. Deze werd' echter naast geschoten. Vlak voor het einde wist de Zweef ge lijk te maken mede door het goede werk van de vier meisjes die in dit elftal meespeelden. Voor de leiders was het gewel dig om dit seizoen met zo'n tof stel jongens te spelen. Bedankt E3. Enter fl-HoIten fl 0-2 Holten fT heeft in deze wed strijd inzet getoond en heeft dan ook verdiend deze wedstrijd ge wonnen. Het was na 5 min. al J. Wamsink die een harde schuiver losliet en 0 1 liet aantekenen. Vier min. later was het G. Brands die raak schoot 0-2. Toch kwam Enter soms heel ge vaarlijk terug maar de achterhoe de bestaande uit H. Kieftenbelt, Kwintenbei-g, Nijland en Klein Vel- derman hielden het hoofd koel. Zij zetten samen met de middenveld spelers J. Traanman en D. Vin cent de voorhoede bestaande uit Wansink, Bogers, Brands en Jal- ving voortdurend aan het werk. Na rust moest Holten af en toe terug maar door het voortreffelij ke werk van E. Stukker kwam er geen tegendoelpunt. Ouders van Holten Fl komt a.s. zaterdag eens kijken naar de laatste wedstrijd van dit seizoen. Holten e2-Haarle e2 9-1 In de laatste competitiewedstrijd heeft het E2-team van Holten zijn ongeslagen record gehandhaafd. Met 9-1 overklasten de kampioe nen de tegenstanders uit Haarle. Gert Jan Scheperman was als top scorer weer het meest produktief met 5 doelpunten. De zeer goed draaiende Mark Koelemay leverde niet alleen prima voorzetten af maar scoorde zelf ook nog twee keer. Geert Nijland kwam tot één treffer, evenals de keeper van Haarle. Na de wedstrijd kregen de jongens nog bloemen aangeboden van de ouders, werd er een groepsfoto gemaakt en trok men in een open auto door het dorp. De 16 competitiewedstrijden le verden liefst 31 punten op: het doelsaldo bleef staan op 97-6. Het E2-team heeft een uitste kende competitie waardig afgeslo ten. Vesos f5-Holten 15 3-0 Holten F5 moest zaterdag j.l. spelen tegen één van de hoogst ge- klasseerden in haar afdeling, na melijk Vesos F2. Vooral in de eer ste helft hebben de jongens uitste kend gespeeld en wisten de stand op 0-0 te houden. Het goede spel kwam voornamelijk omdat de spe lers nu eens niet op één kluitje liepen. Voor de rust kreeg Holten de beste kansen en was voortdu rend sterker. De tweede helft ging hen echter slechter af. Vrij snel in de tweede helft nam Vesos een voorsprong toen keeper André Deijk de bal niet vasthield en een Vesos-speler gemakkelijk kon scoren. Nog geen twee minuten later was het al 2-0 na een onhoudbaar schot onder in de hoek. Holten F5 was toen ge heel van slag af en de spelers wa ren te moe, waardoor Vesos de stand nog op 3-0 kon brengen. Senioren Holten 1Raalte 1 2.30 uur; PH 3 —Holten 2 10.30 uur v. 9.00 u; Nij- verdal 2Holten 3 10.30 uur v. 9.30 uur; Holten 4NEO 5 10 uur (nog 40 min. te spelen bij de stand 1-0) Bornebroek 3Holten 6 10 uur v. 9.00 uur; RV 3Holten 8 11.45 uur v. 11.00 uur; De Zweef 8Holten 9 11.45 uur v. 11.00 uur; RV 4Hol ten 11 10.00 uur v. 9.15 uur. Holten 7—PH 7 10 uur (vriend schappelijk). Junioren De Zweef AlHolten Al 4.15 uur v. 3.15 uur; Voorwaarts BIHol ten BI 2.30 uur v. 1.30 uur; Holten B2SDOL BI 2.30 uur; RKSV C2 Holten C3 2.30 uur v. 1.45 uur. Pupillen SOS El—Holten El 11.00 uur ver trek 10.15 uur; Excelsior FlHol. ten Fl 10 uur v. 9.30 uur; Holten F2Sp. Rijssen Fl 10 uur; Holten F3—Enter F3 10 uur; Holten F4— Hulzen F2 11 uur; Holten F5Ve sos F2 11 uur. De volgende elftallen zijn vrij: Cl, Dl, E2, E3, E4. Senioren Blauw WitBoswinkel 2.30 uur Vr. hoopse Boys 3BI. Wit 2 12.45 uur. Junioren Blauw Wit Al—Enter Al 2.30 uur; Enter A2—Blauw Wit A2 2.30 uur vertrek 1.45 uur; Blauw Wit BI SOS BI 2.30 uur; Blauw Wit Cl en Dl zijn vrij. JUNIOREN 17 APRIL: geen wed strijden. Pupillen F47: Enter Fl—Blauw Wit Fl 10 uur v. 9.15 uur; F53: Blauw Wit F2—Haarle F3 10 uur; F2: Blauw Wit F3—DES F3 11 uur; F2: De Zweef F5—BI. Wit F4 9.15 uur v. 3.30 uur; Fl: SOS Fl—Blauw Wit Fla 9.15 uur v. 8.30 uur. Daarlerveen al-BI. Wit al 4-1 Blauw Wit moest met 3 spelers van A2 naar Daarlerveen. Blauw Wit ging met een versterkt mid denveld van start. Voor rust was er ook weinig krachtsverschil, al kwam Daarlerveen op gemakke lijke wijze op 1-0. Dit was tevens de ruststand. Na rust ging BI. Wit wat meer aanvallend spelen. Na 10 min. moest de scheidsrechter regelend optreden doordat het spel ruwer werd. Er werd dan ook een Daarlerveenspeler voor 5 mi nuten van het veld gestuurd. Ook werd BI. Wit een strafschop toege kend, doordat voor de zoveelste keer een Blauw Witter onderuit werd gehaald, 1-1. Hierna dreigde het nog feller te gaan, doch de scheidsrechter hield de touwtjes zeer goed in handen. Blauw Wit kon echter de druk niet weerstaan en stortte 10 min. voor tijd volle dig in elkaar zodat Daarlerveen gemakkelijk uit kon lopen tot 4-1. Een geflatteerde nederlaag die Blauw Wit gelukkig niet meer kostte dan 2 verliespunten en dat was toch ook een bepaalde over winning. BI. Wit bl-Haarle bl 3-1 Hoewel we direct in het begin al enige kansen kregen werd er niet gescooi'd. Haarle kwam door een snelle uitval op een 1-0 voorspi'ong maar Nico Beldman maakte 10 minuten voor rust gelijk. Na de thee zakte Haarle verder terug en zodoende konden wij doordrukken. Nico scoorde nog twee fraaie goals zodat de eindstand 31 werd. Als we de laatste wedstrijd tegen SOS ook zoveel kansen weten te benut ten zullen we de competitie tot 'n goede einde brengen. Excelsior c2-Bl. Wit cl 2-5 Met een flinke overwinning heb ben de Blauw Wit junioren 't com. petitievoetbal 75/76 afgesloten. Al direct werd Excelsior onder druk gezet. Door paniek scoorde een Excelsior-speler in eigen doel (0-1). Enkele minuten later kon Wim Rietman uit een diepe pass alleen doorgaan en de stand op 0-2 brengen. Door een snelle uit val van Excelsior, werd de Blauw Wit achterhoede verrast, wel kwam doelman G. J. Kolkman op tijd uit z'n goal, maar kon niet be letten dat Excelsior's middenvoor scoorde 1-2. In kort tijdsbestek wisten de Blauwwitters verder afstand te nemen door twee doelpunten van Kees van Dijk 1-4. Bovendien werd een knap afstandschot van J. Prins afgekeurd wegens buiten spel. Na rust was Excelsior met aanval lend spel sterker, maar door de goed sluitende verdediging van Bl. Wit gaf geen krimp. Door een' niet klemvaste ingreep van Blauw Wit's doelman werd hun werken beloond 2-4. Het was H. Stam die de stand op 2-5 wist te brengen. Een prachtig slot van een sportief seizoen. BI. Wit cII-Sd. Rijssen dl 0-1 In de laatste wedstrijd van de com. petitie heeft Dl met 1-0 de eer aan Sp. Rijssen moeten laten. Desondanks is de derde plaats ze ker, een bijzonder mooi resultaat in deze competitie. Voor rust moest Jan Klein Nagelvoort uitvallen en André Schuppert na rust. Bl. Wit 3-SC Rijssen 5 0-1 Blauw Wit heeft in de thuiswed strijd tegen SC Rijssen 5 in de eer ste helft vplop kansen gehad om de beide puntjes te pakken. Helaas werd met de goede mogelijkheden te onbeheerst omgesprongen. Na de thee waren de gasten sterker doch het duurde toch nog tot en kele minuten voor tijd dat ze de winnende goal scoorden. BI. Wit 4 won royaal Blauw Wit 4 heeft de competitie afgsloten met een verdiende 4-0 zege op het bezoekende Eversberg 3. Het liep in de Blauw Wit aanval goed en zonder al te veel moeite werden de gasten naar een 4-0 ne derlaag gespeeld. De leiding was bij scheidsrechter G. Visser in goede handen. SVVN 6 te sterk voor Bl. Wit 5 Blauw Wit 5 heeft in Nijverdal tegen het zesde van SVVN geen kans gehad om een puntje te pak. ken. De gastheren waren technisch beter en de zege was zeer ver diend. Kortleve redde met een fraai doelpunt de eer. Zaterdagmiddag (10/4) speelt Bl. Wit 5 een vriendschappelijke wed strijd tegen Gelselaar 2. Aanvang 2.30 uur. Excelsior e2-BI. Wit e2 1-8 Blauw Wit e2, goed van de schrik bekomen na de nederlaag van vo rige week tegen plaatsgenoot Hol ten, haalde vernietigend uit tegen Excelsior. Na aanvankelijk met 1-0 achter te hebben gestaan, was de overwinning groots. Jongens, we vonden het fijn om 's morgens met jullie mee te gaan. Wij hebben veel gezellige uurtjes met jullie be leefd. We hopen dat het jullie ook in het nieuwe seizoen goed mag gaan. BI. Wit e3-SVZW e3 1-1 Blauw Wit e3 heeft de laatste com petitiewedstrijd de punten gedeeld met Wierden. Ondanks het grote overwicht en de kanasen die he laas allemaal over en langs de doelpalen gingen, werd er niet meer gescoord. Al met al kan e3, zetten geen raad. Toch bleef Blauw Wit de betere ploeg. Geje Palman legde, beter dan voor de rust, de midvoor aan banden, waardoor de angel uit de Rijssense voorhoede was getrokken. Mede door het uit vallen van G. Bolink kreeg Gerard Koopman veel meer offensieve mo gelijkheden en moest Sc. Rijssen steeds meer terug. In de 34e mi nuut veroverde Richard Beldman de bal van een aarzelende verdedi ger en na een lange ren schoot hij hard en laag in. In de uitwedstrijd tegen het op de tweede plaats staande Sportclub Ryssen heeft Blauw Wit opnieuw aangetoond dat zyn plaats op de ranglijst lang niet in overeenstemming is met de aanwezige capaci teiten. In een wedstrijd die in de eerste helft een verzorgder spelend Rijssen, maar in de tweede helft een geweldig terugkomende ploeg uit Holten te zien gaf, werd tenslotte een 2-2 eindstand bereikt. Na een wat voorzichtig begin van beide zijden werd allengs dui delijker dat Sportclub moest win nen om hun minieme kans op de titel te behouden en vanuit de achterhoede werd met lange trap pen de voorhoede aan het werk ge zet. Na ruim een kwartier spelen leverde dit onverwacht groot suc ces op. De buitenspelval in de Bl. Wit-achterhoede, waarin Jaap Thalen (37 jaar) opnieuw de grie perige Bert Schipper verving, klap te te laat dicht en Gerard Bolink scoorde gemakkelijk (1-0). Nauwe lijks twee minuten later leek do strijd reeds beslist. Na goed door zetten kwam de Rijssense midvoor een goede kans, zijn inzet werd ge pareerd maar de meegekomen kon toen gemakkelijk 2-0 scoren. Toch gaf Blauw Wit zich niet zo maar gewonnen want ook na deze achterstand bleef men vechten voor een beter resultaat. Rond de 20e minuut kregen Wilco Dikkers. Anton Beldsnijder en Eppie Beld man nog aardige kansen om de achterstand te verkleinen maar de schoten gingen naast of werden door de Rijssense keeper goed ver werkt. Ook in de 38e minuut kreeg Blauw Wit bij een uitval via Ver veda een goede scoringskans maar opnieuw zal Wilco Dikkere geen kans om langs de doelman te ko men. Reeds in deze fase van de strijd had Blauw Wit op het mid denveld het heft in handen geno men maar toch zag de Rijssense midvoor vlak voor rust nog kans om vrij voor Trompetter te ver schijnen. De Blauw Wit doelman toonde echter opnieuw zijn sterk gestegen vorm door ook nu als overwinnaar uit het duel te ko- ondanks de slechte start, terugzien op een geslaagde competitie. BI. Wit fl-Excelsior fl 0-8 Blauw Wit verscheen tegen koplo per Excelsior met slechts 8 man in het veld, hetgeen geen hoopvolle start beloofde. Dit bleek al gauw, want na de eerste aftrap was het direct al 0-1. Bij het wisselen was de stand 0-5. In de tweede helft was de organisatie er bij Excelsior uit, terwijl Blauw Wit een betere inzet toonde, waardoor de totale schade beperkt bleef tot 0-8. Excelsior f3-Bl. Wit f2 5-0 Blauw Wit f2 hield de eerste helft van de wedstrijd goed stand tegen het doorgaans sterkere Excelsior f3. Dit kwam mede doordat de achterhoedespelers van Blauw Wit goed op hun stek bleven. Toch kon Excelsior voor rust de stand nog op 1-0 brengen, met een goed ge plaatst schot. In de tweede helft kwam de Blauw Wit-verdediging meer onder druk te staan en kon Excelsior de stand al snel uitbou wen tot 2-0. Hiema liet Bl. Wit de moed geheel zakken. De eindstand werd dan ook 5-0 voor Excelsior. Jongens, jullie moeten deze grote nederlaag maar snel vergeten. BI. Wit {4-NijverdaI f2 0-4 Eetn met 10 man spelend Blauw Wit f4 heeft tegen een veel sterker Nijverdal een goede wedstrijd ge speeld, die, door een beter spelend Nijverdal, toch werd verloren, on danks het goede verdedigen van Eric S. en Hans en het redelijk aanvalsspel van Eric B. Het leef tijdsverschil wreekte zich door de grotere loopsnelheid en het harde re schot van de tegenstanders. De moed zit er echter nog steeds in, hetgeen een positief punt is voor dit altijd maar verliezende f4. Vol gend seizoen zal er echter reke ning met dit team gehouden moe ten worden. Na de rust werd de zwak spe lende Wilco Dikkers vervangen door Henk Veldkamp, waardoor Richard Beldman op de midvoor- plaats ging opereren en Ep Beld man het middenveld completeerde. Een agressief en goed spelende Henk Veldkamp bracht keer op keer verwarring in de Rijssense achterhoede maar zowel Richard Beldman als Beldsnijder wisten met de knap teruggetrokken voor- half puntje nodig om zich kam pioen te noemen. Met nog twee wedstrijden voor de boeg kan al leen een wonder hem nog van de titel afhouden. Na de hele compe titie op de derde plaats te hebben gestaan, schijnt de heer D. v. Beek deze toch nog te verspelen. Na de partij twee keer te hebben afgebroken wist broer Bcrtus hem te verslaan en neemt zodoende de derde plaats over (van je familie moet je het hebben!). De uitslagen zijn: J. W. Middelink H. Roelofs 1-0; B. v. BeekD. v. Beek 1-0; B. v. Beek—A. H. Klaassen 1-0; H. T. RoeloffsH. A. Koers 1-0; H. v. d. EndeJ. ten Velde 1-0; H. Roelofs—D. A. v. d. Knaap 0-1; J. v. Calcar—J. W. Middelink 0-1; J. ten VeldeA. J. C. Brands 0-1. Dc stand boven aan: 1. J. W. Mid delink 17-16'/;; 2. D. A. v. d. Knaap 18-15'/;; 3. B. V. Beek 18-15; 4. D. v. Beek 18-14; 5. W. G. Blits 17-11'/; 6. H. v. Beek 17-11; 7. H. v. d. Ende 19-11; 8. F. Flantua 16-10. Afgelopen dinsdag behaalde de schaakclub „Holten" in zijn laat ste uitwedstrijd van dit seizoen te gen Dalfsen 1 een ruime 6-2 over winning. Daardoor blijft de morge van één punt ten opzichte van Raalte 1, dat met 5-3 Nijverdal 2 versloeg, gehandhaafd. De laatste wedstrijd tegen ditzelfde Raalte I op 27 april zal dus de beslissing moeten brengen, wie er promo veert. Aan een 4-4 gelijkspel heeft Holten genoeg om dit doel te be reiken. Dat het er op die avond spannend zal toegaan staat vast. De uitslagen van de wedstrijd te gen Dalfsen 1 zijn: Dalfsen 1 Holten 1 C. J. Six-DijkstraD. A. v. d. Knaap 0-1; S. Voskuil—J. W. Mid delink 0-1B. VosD. v. Beek 0-1 A. BoerH. v. Beek 0-1; E. de JongW. G. Blits 1-0; L. Roosjen J. v. Dalen 0-1; M. A. de Greef J. E. Scheperman 1-0; W. Krüse F. Flantua 0-1. INTERNE COMPETIE De heer Middelink heeft nog een m Zaterdag jl. speelden de Bato da mes een thuiswedstrijd tegen Flash 2. De wedstrijd werd ge steund door vele supporters, wat ook zeer door de dames gewaar deerd werd. In de eerste set speel den de dames erg paniekerig en onrustig. Nadat coach hr. Masse- link een time-out aangevraagd had werd dit stukken beter. Toch ging de set verloren met 4-15. De twee. de set gaf een totaal ander beeld. De dames speelden rustiger en ge concentreerder, de ballen werden beter opgevangen en afgewerkt en er werd zo nu en dan weer eens goed geblokt. Dit alles bracht de stand op 15-13 voor Bato. Het be gin van de derde set gaf weer het. zelfde beeld als het eerste. De bal len werden niet goed opgevangen waardoor er geen goede set-ups gegeven werden zodat er zelden een taktische bal gegeven werd of gesmashed werd. Flash won met 10-15. De vierde set was weer het. zelfde als de tweede. Er werd rus. tiger gespeeld, goed aangevallen maar de Bato dames hadden'pech en de tegenstanders geluk met het plaatsen van de bal. Eindstand 3-15, zodat Bato deze wedstrijd met 1-3 verloor. De volgende wedstrijd wordt gespeeld op vrijdagavond 9 april om 21.15 uur tegen Haram- bee te Enschede. Stand: Krekkers 21-41; Harambee 21-29; Apollo 21-29; Flash 2 19-28; Coppejans 2 21-23; Sp. Actief 2 19-21; Syrphus 21-21; Tornado 1913 Rac 20-12; Bato 20-12; Verdan 2 20-10; Sp. Wilh. 20-3. Afgelopen zondag is het 2e he renteam van de hockeyclub kam pioen geworden van hun afdeling der reserve 4e klasse na een 2-1 overwinning op Almelo III. De winnende goal werd gescoord door Walle v. d. Werf vlak voordat het eindsignaal klonk, nadat even te voren Almelo de reeds aan het b.>- gin van de wedstrijd opgelopen achterstand (door een goal van Al- bert Groot) had weten weg te werken. De wedstrijd, die een zeer boeiend en wisselend verloop had. werd door een groot publiek gade geslagen. Het was dan ook de moeite waard om de hockeyclub Holten, die dit seizoen pas voor de 3e maal deelneemt aan de compe titie een kampioen te zien opleve ren. Zonder overdrijving kan ge zegd worden dat deze hockeyver- eniging met de toch beperkte mid delen die haar ter beschikking staan tot grote dingen in staat is. Met spanning worden dan ook de verrichtingen voor het komende seizoen tegemoet gezien. Uit het behaalde kampioenschap vloeit voort dat het sterke 2e herenteam Het 2de herenteam van de Hockeyclub kon de kampi- censvlag hijsen. a.s. zondag een promotiewedstrijd moeten spelen tegen Upward VII (uit Arnhem) om 12.00 uur in het Sportdal en op 2 mei tegen EHV II (uit Enschede). Dit laatste betekent dat het 2e herenteam het op die 2de mei extra zwaar zal krijgen omdat de hockeyclub in hetzelfde weekend het in hockeykringen reeds veel faam genietende „Wilde Zwijnen" toernooi organiseert, waaraan een groot aantal hockeyverenigingen uit het gehele land deelneemt en waarvoor bij de opening ook plaatselijke autoriteiten zijn uitge nodigd. De heren van Bato 2 hebben maandag 29 maart in een taktisch goed gespeelde wedstrijd gewon, nen van Holyoke 3. De jongens van Holyoke 3 beschikten over een goede verdediging maar desalniet temin wist Bato toch de puntjes te pakken door goed geplaatste bal len. De eerste set was een duide lijke overwinning voor Bato: 15-4. De tweede set verliep ook gunstig (15-12). In de eerste helft van de derde set ging 't beduidend moei lijker. Bato kwam achter met 9-3. maar vocht zich toch zeer goed terug en won deze set met 15-10. Eindstand 3-0 voor Bato. Op maandag 5 april speelde heren 2 tegen Markelo. In de eerste twee sets kon Bato geen vat krijgen op het spel. Deze twee sets werden beide verloren met 15-5. Toen kwam Bato opzetten. Met goed technisch spel werden leuke aan vallen opgezet. Een klein nadeel voor Bato was, dat de scheids rechter in z'n geheel niet op tech nische fouten lette. Bato won de derde set met 18-16. De iverde set gaf hetzelfde beeld, doch ook in deze set was het geluk met Mar kelo en ging deze laatste set voor Bato verloren. Helaas geen over winning in de laatste wedstrijd vaiT het tweede herenteam dat 'n rommelige competitie achter de rus heeft. Stand:Stand: Markel: 19-31; Rivo 3 19-31; Flash 5 17-30: Flash 4 17- 23; Bato 2 20-21; Holyoke 2 18-20; Holyoke 3 19-17; Flash 6 18-11; Ba to 3 17-4. De meisjes-adspirantengroep van Bato verloor zaterdag met 0-3 van Flash D. De Tennisclub Holten houdt op 2e paasdag een toernooi voor alle le den. Voor dit „Eiertoemooi" kan men zich 19 april (2e paasdag) des ochtends om 9.30 uur aanmelden in hetclubhuis. Er zullen alleen dubbelpartijen gespeeld worden. Op dit gezelligheidstoernooi zullen zowel gemengd dubbele als heren en damesdubbels gevormd worden, waarbij ieder dubbel tenminste 3 a 4 partijen speelt. Daarbij spelen gemengd dubbels ook tegen niet- gemengd dubbels, zodat interessan te ontmoetingen te verwachten zijn. De technische commissie, wel ke zich bezig houdt met de orga nisatie, denkt de laatste partijen rond 5 uur afgewerkt te kunnen hebben. Voor iedereen is een paas- prijs beschikbaar, wat tesamen met de gezellige sfeer, dit toernooi bij voorbaat kan op slagen geeft, mits de' weergoden goed gemutst zijn. Komt dus allen! LUCHTGEWEER: Korpswedstrijd 1. Nijverdal 503 pnt; 2. Holten 495 pnt. Schutters Holten: G. H. Paal man; H. J. Nekker; G. Koopman; B. Arfman. Personele wedstrijd: 2e prijs G. H. Paalman 126 pnt. LUCHTPISTOOL: Korpswedstrijd: 1. Holten 475 pnt; 2. Nijverdal 435 pnt. Schutters Holten: H. J. Nek kers; E. J. Grootentraast; G. Koopman; G. H. Paalman. Personele wedstrijd: le prijs H. J. Nekkers 121 pnt. Onder uitstekende leiding van scheidsrechter Meys heeft Holten 3 een punt meegenomen uit Alme lo. Een matig spelend Holten 3 heeft tegen een soms te hard in grijpend Lap 3 niet meer ver diend dan een gelijkspel. Ook wel met de gedachte om ongehavend het veld te vei'laten werd er erg vooi-zichtig gespeeld. Ook Lap 3 kreeg geen enkele kans tegen de goed spelende achterhoede van Holten. In de laatste minuut van de wedstrijd kreeg Egberts nog een kans, maar zijn kopbal ging rakelings naast het doel. Al met al een wedstrijd om snel te ver geten.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7