Paasmenu Dhr. Miederaa 25 jaar werkzaam bij KI Aanbesteding VER HAAL ;-*~A ;Liberaal café' trok veel belangstelling Wonen in ,Diessenplas; Geen bouw binnen dertig meter uit as Beumersteeg 65-plusser voor toezicht op de overdekte sportaccommodaties IEUGDAKTIE FIETS VEILIG Vragen over de vleeskeuring Inkomenspolitiek centraal wmmmm HOLTEN 9 APRIL 1976 PAGINA 5 Donderdag 1 april was het 25 jaar geleden dat de heer M. Miedema te Bathmen zij werkzaamheden als inseminator aan een K.I.-vereniging in Friesland begon. Gedurende 12'/» jaar heeft hij in zijn geboortestreek Friesland gewerkt, toen kwam zijn benoeming bij de K.I.-vereniging Zuidwest-Overijssel te Holten, met als functie hoofdinseminator, waar hij thans als zodanig ook 12Vj jaar heeft gewerkt. Om dit te gedenken werd hem in zaal Boode een receptie aangebo den in aanwezigheid van zijn ge zin. Ook de collega's met hun da mes, het KI-oestuur met hun da mes en afgevaardigden van de Bond van KI-personeel alsook af gevaardigden van de kring van hoofdinseminatoren waren aanwe zig. Als eerste sprak de heer Kot- telenberg te Markelo, voorzitter van het bestuur der KI-ver. Zuid west-Overijssel. Hij memoreerde de gang van zaken in de afgelopen jaren en verheugde zich in de goe de onderlinge samenwerking en bood een enveloppe met inhoud aan, vergezeld van bloemen voor mevr. Miedema. De Bond van KI- personeel Overijssel en de Lande lijke Federatie waren vertegen woordigd door de hen Van de Klip- pe en Ten Dam. De heer Van de Klippe vond het zeer wenselijk dat een werknemer lang bij een bedrijf kan blijven werken zodat er een goede kern wordt opgebouwd. Hij sprak de beste wensen voor de toe komst uit en ovehandigde de Oor konde.,en speldde het gouden in signe op yoor-,25.dienstjaren.,,Na.-., mens het personeel sprak de heer H. Kers. Ook hij wees op de goe- Hors d' oeuvre Per persoon: 3 asperges (uit blik), gerold in een niet te dun gesneden plak gerookte ham. Af werken met stukjes hardgekookt ei, wat peterselie, mayonaise, snuif je paprikapoeder. Het geheel op dienen op een bedje veldsla. Soeu Wij trekken een geurige bouillon van nekjes, maagjes en stukken soepkip. Een klein handje figuur- vermicelli erin. De bouillon op smaak afmaken met zout en vers gemalen witte peper. Desgewenst kunt u bij het bereiden van de bouillon een takje tijm, wat stuk jes foelie óf een bouquet garni (gedroogd kant en klaar te koop; vraag anders uw groenteman of hij een vers bouquet garni voor u klaar wilt maken) mee laten trek ken. Zet een kannetje sour cream of licht geklopte, ongezoete, slag room op tafel. Voor de liefhebbers! In een Römertopf, die u vooraf ruim een kwartier in water hebt gezet, spreidt u een bedje van: 2 geschilde en in plakken gesneden tomaten, 2 verse uitjes (ook in plakjes gesneden), verse peterselie, tijm (evt. in poedervorm), 1 ge schilde en in stukken gesneden appel. Daarop legt u de goed schoongemaakte en afgedroogde kip. In de maagholte stopt u ook wat van het mengsel en eventueel wat foelie en een paar verse uitjes. Tenslotte wat peper en zout over de kip strooien en hier en daar een klein stukje roomboter leggen. Deksel op de topf en 90 minuten in de oven (stand 5 of 6). Als u niet in het bezit bent van een Römertopf, kunt u ook deze kip met de ingrediënten in stevig aluminium folie wikkelen en in de oven leggen. De braadtijd is dan plm. 60 minuten. Bij deze kip serveert u goed schoongeboende, afgedroogde en in aluminium folie gewikkelde aard appels (bij voorkeur bintjes). Wel grote aardappels nemen: 1 per per soon. fDeze ingepakte aardappels legt u plm. 1 uur in d eoven. Naast de kip. Bij de gepofte aard appels past een kruidenboter of een, al dan niet zelfgemaakt, sausje. Als groente kiest u een gevarieer de schotel, warm of koud. Toetje Voor het toetje maken wij een keus uit de grote aantallen kant en-klare puddingen, b.v. chipolata pudding, die wij garneren met wat slagroom, bigarreaux of partjes mandarijn en bekronen met een knappende oublie. Eet smakelijk! de onderlinge verstandhouding en het goede overleg. De heer Miedema kreeg een dia projectiescherm aangeboden en mevrouw Miedema 'bloemen. Na mens de Gezondheidsdienst voor Dieren in Overijssel sprak de heer M. Veenstra. Hij stond even stil bij het feit dat de heer Miedema het vierde personeelslid van ZWO is dat dit jubileum viert. De heer Veenstra, zelf afkomstig uit Fries land, memoreerde de loopbaan van de heer Miedema vanaf het begin, en verheugde zich dat de familie Miedema zich in Overijssel zo goed heeft aangepast, ook in de werk kring, vooral de overschakeling van het werken met zwartbont vee naar het roodbonte. De KI-ver. ZWO staat goed in de belangstelling, en loopt goed mee door de bekwame leiding, al dus spreker. Hij bood een boeken- Burgemeester en Wethouders stel len de raad voor een nieuwe ver ordening voor het toezicht op 't gebruik van gymnastieklokalen, sporthal en gemeentelijk zwem bad „Twenhaarsvcld" vast te stellen. Hoewel de bestaande verordening alleen al op het punt van het toe zicht op het gebruik sterk verou derd en achterhaald is, wordt hij nog wel gehanteerd, in die zin, dat aan de verenigingen, die gebruik maken van één van de gymna stieklokalen, 'n exemplaar wordt toegezonden. Dit achten B. en W. noodzakelijk omdat in deze veror dening ook de gebruiksregelen en voorwaarden zijn opgenomen. Zij achten het voorts noodzakelijk dat met name het dagelijks toezicht opnieuw wordt geregeld en dat de verordening hierovereenkomstig wordt herzien. Na afweging van de voor- en na delen van de verschillende moge lijkheden terzake heeft het colle- Van 6 tot en met 12 april wordt evenals in vele andere plaatsen 'n actie voor de jeugd van 6 tot en met 12 jaar gehouden onder het motto Fiets Veilig". Deze actie wordt gehouden op initiatief van de vereniging Veilig Verkeer Ne derland in samenwerking met de Rabobank. Men heeft zich bij deze actie bepaald tot het fietsen, om dat dagelijks duizenden kinderen in het drukke verkeer naar school moeten rijden. De wedstrijd bestaat uit twee de len. In de eerste plaats kunnen de jeugdige spaardertjes bij de Rabo bank een wedstrijdformulier halen. Hierbij is het de bedoeling, dat een aantal verkeersvragen worden op gelost. Daarna moest een tekening gemaakt worden met als onder werp een veilige fiets. Tevens ont vangen de deelnemertjes dan een fietscontrolekaart, uitgegeven door Veilig Verkeer. Daarmede kunnen de vaders of de ifetshandelaren bekijken of de fietsen nog hele maal in orde zijn. Degenen, die aan de tekenwedstrijd meedoen, maken kans op een van de vele fraaie prijzen, waaronder fietsen. De mooiste tekening worden na jurering zoveel mogelijk plaatse lijk tentoongesteld. De beste teke ningen komen echter ook nog lan delijk bijeen en zullen door 'n lan delijke jury worden beoordeeld. Voor de winnaar van het gehele land ligt 'n spaarboekje van f 1000 te wachten, maar daarnaast zijn er ook vele andere prijzen, als een rit meemaken met een Rijkspolitie Porsche, een vlucht met een poli- tievliegtuig e.d. ge besloten het directe toezicht op het gebruik, van alle gymnastiek lokalen op te dragen aan 'n daar toe aan te stellen toezichthouder. Het overweegt voor deze functie van vrij geringe omvang (ca. 6 uur per week) een W.A.O.-er of 65-plusser aan te stellen, waarbij het de mogelijkheid niet uitsluit, dat deze toezicthouder in de win- tei'maenden voor een nader te be palen aantal uren per week te vens wordt ingeschakeld ter as sistentie of vervanging van de be heerder van de sporthal, wiens taak in die maanden over het al gemeen meer dan 40 uren per week zal bedragen. B. en W. willen van deze gelegen heid gebruik maken om de ge bruiksregelen en voorwaarden voor de sporthal vast te stellen. Alle noodzakelijke regelingen, voorwaarden, enz. zijn opgeno men in de „conceptverordening op het gebruik van gemeentelijke overdekte sportaccomodaties". Voor het zwembad ,,Twenhaars- veld" zijn de gebruiksregels en voorwaarden eveneens vastgelegd in een concept-verordening op het gebruik van het zwembad. B. en W. stellen de raad voor te beslui ten tot vaststelling van beide ver ordeningen onder intrekking van de bestaande verordeningen. bestuur had maandagmiddag in ho- Voor rekening van het gemeente- tel Vosman de aanbesteding plaats van het maken van een parkeer terrein bij de in aanbouw zijnde sporthal aan de Keizersweg te Holten. Door 18 firma's werd als volgt ingeschreven. Roelofs, Den Ham f 143.000; Twentse Weg- en Water bouw BV. Oldenzaal f 142.000; Gebr. v. d. Hatert, Nuland (NB) f 142.000: Wegenbouw Zuid-Ned., Nuland (NB) f 139.000: Reef, Ol denzaal f 138.700; Nd. Ned. Wegen bouw, Harlingen f 138.500; Dostals Aannem.bedrijf, Vorden f 137.900; J. de Visser BV, Markelo f 137.200; W. A. Mensink, Heeten f 137.200; Aannem.bedrijf v. Gelder, Hattem f 136.000; Lareco BV, Sibculo f 135.900; Kon. Wegenbouw Stevin BV, Zwolle f 135.600; Aannem.bedr. Temmink, Enschede f 134.250; J. C. Bouwmeesters, Goor f 133.150; Aannem.- en Wegenbouwbedrijf Krekel en Zn., Holten f 129.540; Derksen Wegenbouw BV, Babbe- rich f 124.000; Willems BV, Geeste ren f 84.440; Fa. J. W. Klein Horst man en Zn.. Holten f 79.434. Be groting f 105.488. Bij besluit van 27 januari 1976 hebben burgemeester en wethou ders aan de heer A. Nijland, Dy- kerhoek 99, een bouwvergunning geweigerd voor het vergroten van een doorloopmelkstal en het bou wen van een schuur voor de op slag van machines op een perceel gelegen aan de Beumersteeg. In het geldende bestemmingsplan buitengebied heeft het betreffen de perceel de bestemming „agra risch gebied met bebouwing", al waar het oprichten van agrari sche bedrijfsgebouwen is toege staan. Voor de regeling van de bebouwing langs wegen zijn in het bestemmingsplan buitengebied de wegen geclassificeerd. De Beu mersteeg heeft de classificatie „d" hetgeen betekent, dat de af stand van de bebouwing tot de as van de weg tenminste 30 meter dient te zün. Blijkens de ingediende bouwaan- vraag zal de uitbreiding en de nieuwbouw nagenoeg geheel voor de rooilijn worden opgericht, zo dat de bouwaanvraag in strijd De heer Miedema werd har telijk gehuldigd i.v.m. zijn zilveren jubileum als insemi nator bij de K.I. Hij kreeg van het bestuur van de K.I.- vereniging Z.W. Overijssel 'n fraaie oorkonde. Verder wer den verschillende prachtige cadeaus aangeboden. Mevr. Miedema werd in de bloeme tjes gezet. bon en bloemen aan. De heer Dekker sprak namens de kring van hoofdinseminatoren. Dat er overal in Overijssel thans 25 dienstjaren gevierd worden is een teken dat de KI voor 25 jaar geleden pas goed op gang is geko men in het belang van de boeren stand. Ook hij bood een enveloppe met inhoud en bloemen aan. Tot slot dankte de heer Miedema ook namens zijn gezin voor alle goede wensen en was dankbaar voor de goede en prettige samen werking met bestuur en het per soneel. met het bestemmingsplan buiten gebied is. Het beroepschrift is binnen de in de wet gestelde ter mijn ingediend, zodat reclamant ontvankelijk is. De heer Nijland wijst er in zijn beroepschrift op, dat de voorgevel van de uitbrei ding 16 meter uit de as van de weg ligt, terwijl een bestaande garage 15 meter uit de as van de weg staat. B. en W. merken op, dat voor de ze garage in 1966 bouwvergun ning is verleend en dat was ge ruime tijd voor het van kracht worden van het bestemmingsplan buitengebied waarin de rooilijn op 30 meter uit de as van de weg is bepaald. Aan het feit, dat de ga rage voor de voorgevelrooilijn staat kan uiteraard niet het recht worden ontleend, dat ook het be treffende bouwplan voor de rooi lijn gerealiseerd mag worden. Voorts merkt het college op, dat voor de uit te breiden schuur in 1972 bouwvergunning is verleend waarbij de rooilijn van 30 meter uit de as van de weg in acht is genomen. Het is derhalve in strijd met het bestemmingsplan deze schuur uit te breiden waarbij de rooilijn niet in acht wordt geno men. Reclamant verzoekt ontheffing te verlenen van de eis, dat een voor gevel rooilijn van 30 meter uit de as van de weg in acht wordt ge nomen, maar dan kan volgens B. en W. niet omdat Ged. Staten destijds hun goedkeuring hebben De fractievoorzitter van Gemeen tebelang. de heer J. Warrink, heeft burgemeester en wethouders de volgende vragen gesteld. Het tweede kamerlid de heer Rienks heeft vorige week een be zoek gebracht aan de gemeente Holten. Een van de reisdoelen is daarbij geweest 't bedrijf U-vlees. Naar aanleiding van persmedede lingen zijn er bij de fractie Ge meentebelang enkele vragen gere zen. 1. De heer Rienks kondigde aan in de kamer de problemen naar voren te brengen, die er zijn bij de vleeskeuringen in verschil lende landen en ook in Nederland zelf. Kunt u ons mededelen over welke problemen het hier gaat? 2. Verder merkt de heer Rienks ten aanzien van de vleeskeuring op, dat de regelingen zoals die nu in Nederland bestaan onhanteer baar zijn. Kan het college ons me dedelen over welke regelingen het hier gaat? onthouden aan een desbetreffende bepaling in de voorschriften van het bestemmingsplan buitenge bied. Zij achten een dergelijke be voegdheid alleen aanvaardbaar wanneer deze zou gelden voor we gen met classificatie ,,e". De heer Nijland is er destijds, bü informatie naar de mogelijkheden, nadrukkelijk op gewezen, dat een rooilijn afstand van 30 meter in acht moet worden genomen. Op grond van het vorenstaande stel len B. en W. de raad voor het beroep van de heer Nijland onge grond te verklaren. Maandagavond organiseerde de afdeling Holten van de VVD voor de tweede maal een „liberaal café", dat plaats vond in café „De Biester' aan de Stationsstraat. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij ruim 45 per sonen van hun belangstelling blyk gaven, sprak de heer W. J. Zink, VVD-raadslid te Nijmegen, over het onderwerp „inkomenspolitiek", Nadat afdelingsvoorzitter Bode- wes de avond met een kort woord van welkom had geopend, hield de heer Zink een korte inleiding over het reeds genoemde onderwerp, waarna gelegenheid werd geboden tot discussie. Stralingseffect Sprekend over de inkomenspoli tiek zei de heer Zink van mening te zijn dat deze zaak door de hui dige regering vaak emotioneel ge bracht wordt en dat dit ook in hege mate aanleiding heeft gege- van tot; een stuk onverdraagzaam heid in;de politiek. „Ik weet niet of ik dé' heren in Den Haag er van moet verdenken: Ik gooi er maar een schrikeffect in en dan haal ik vanzelf wel wat „binnen". De loon politiek van de afgelopen jaren heeft tot gevolg gehad dat de mi nimum lonen 6 pet. meer zijn ge stegen dan de andere inkomens. Enerzijds een gelukkige zaak. An derzijds neemt dit niet weg dat 't een opwaartse druk naar boven tot gevolg heeft voor de naast hogere inkomens. Dit stralingseffect kan grote gevaren meebrengen op het gehele, loonfront. Door deze kos tenverhogende factoren wordt het steeds moeilijker de economie draaiende te houden. Hier komt nog bij dat de bedrijven thans in contact worden gebracht met be grippen als vermogensaanwasde- ling. Niet nieuw Het begrip inkomensnivellering is overigens absoluut niet nieuw. Men treft dit al lang aan in de kinderbijslag, subsidies voor col lectieve behoeftenvoorziening en 't progressieve belastingsysteem. Hier is geen enkele verband te leggen tussen de hoogte van het inkomen en het genot. Ook de successie rechten worden hoger naarmate de familieband afzwakt. De hoogste inkomens betalen een hoge premie voor de volksverzekeringen en ont vangen een gelijke uitkering als lagere inkomensgroepen. Prestatie Gelijke beloning zonder meer wijzen wij met kracht van de hand. Het is nu eenmaal een vaststaand feit dat de één meer presteert dan de ander en dat wil men gehono reerd zien. We zijn het dan ook eens met de PvdA, als gesteld wordt dat het ondernemersklimaat en het particuliere initiatief erkend dient te worden. We zijn echter op onze hoede wanneer in socialisti sche kring wordt gesproken over loon naar behoefte. Wij vinden dat de prikkel tot het leveren van prestatie gehandhaafd dient te wor den. Ook wij liberalen staan inko mensnivellering voor. Alleen vin den wij dat je dit punt moet berei ken door de mogelijkheid te schep pen om tot hogere inkomens door te dringen, maar niet moet verde len zonder meer. Inkomensverschillen uit monopo liepositie is voor ons ook absoluut onaanvaardbaar zoals men dit wel aantreft in de medische sector en schaarse beroepen. Wij denken de bestaande verschillen met name te drukken via het onderwijs waar de mogelijkheid moet worden ge schapen dat iedereen kan doordrin gen. Verder zal de wet van vraag en aanbod op de arbeidsmarkt meer een rol moeten spelen", aldus de heer Zink. Discussie Uit de discussie die na de pauze ontstond werd duidelijk welke om vangrijke problemen oprijzen wan neer onderwerpen als inkomens politiek aan de orde worden ge steld omdat onderwerpen als de onderhavige zich nu eenmaal niet laten bespreken zonder dat daar bij ook de vragen van onderwijs, collectieve voorzieningen, de socia le wetgeving en de belastinghef fing mede in het geding worden gebracht. Als sluitstuk van de zeer geani meerde discussie sloot de voorzit ter de vergadering en onderstreep te zijn dankwoorden aan het adres van de inleider met het aanbieden van een presentje. De volgende bijeenkomst is ge pland op 3 mei a.s., tijdens welke de heer H. J. Robers zal spreken over het onderwerp „onroerend goedbelasting". Het is wellicht een goede zaak om zo nu en dan de lezers van H.N. over het bejaardencerum Diessen- plas te informeren. Misschien zijn er sommigen, die zich afvragen of het wel zo nodig is. om in de krant speciale aan dacht aan het verzorgingshuis zoals het ook wel genoemd wordt te besteden. Zijn er niet andere en wellicht belangrijkere zaken die voor het voetlicht gehaald moeten worden? Mogelijk is dat zo, maar toch willen we graag een poging doen om „Diessenplas" nog wat dichterbij te brengen. Dat dichterbij brengen is mis schien niet zo gemakkelijk, omdat de inwoners van Holten in de af gelopen jaren en met name zij die er contacten hebben, al vrij sterk met het wel en wee van Diessen plas betrokken zijn. Immers Dies senplas is een begrip geworden in de Holtense gemeenschap. Als de weg er naar toe gevraagd wordt dan kan een kind je er feilloos heen sturen. Bovendien.is het zes- woonlagen-hoge-gebouw praktisch vanuit alke rijrichting naar het dorp toe, op grote afstand zicht baar. Het huis is niet meer weg te denken uit het dorpspatroon. Vele Holtenaren, oud-Holtenaren of mensen met familiebanden in Holten, wonen er. Diessenplas is in de afgelopen drie jaren met vele vezelen en fijngevoelige draden met de Holtense gemeenschap ver bonden en dat is, naar we menen ee ngoede zaak. En alleen dit al zou een goede reden zijn om de Holtense leefgemeenschap op gere gelde tijden wat nadere informatie over het centrum te verstrekken. Er zijn echter meer redenen om Diessenplas wat meer in de publi citeit te brengen. Ook bestuurlijk wordt het „huis" gedragen door mensen uit diezelfde gemeenschap. Het is de lezer wellicht bekend, dat het initiatief om te komen tot de stichting van Diessenplas, uitge gaan is van de diaconie der Neder lands-Hervormde Gemeente Hol ten. De diaconie is dan ook verte- benwoordigd in het bestuur. Daar naast heeft de Gereformeerde Kerk in Holten 'n aantal vertegenwoor digers in het bestuur afgevaardigd en tenslotte zijn in het bestuurs apparaat een aantal adviseurs op genomen, die in het publieke leven van Holten een belangrijke rol spe len. Hieruit blijkt, dat Diessenplas een huis is, dat door de gemeen schap gedragen wordt. Een huis, waarin iedereen vrij in- en uit loopt, waar iedere bewoner en me dewerker zijn inbreng heeft en waar men niet op een „eiland" leeft, maar waar men een wezen lijk onderdeel van de Holtense ge meenschap vormt. Wat de bewoners betreft nog een paar kanttekeningen. Zijn we juist geïnformeerd, dan zijn er ongeveer 900 bejaarden in de gemeente Hol ten. Volgens de nieuwe richtlijnen van de staatssecretaris van CRM moet het aantal bewoners in de be jaardencentra afgebouwd worden naar 7 pet. Dat wil dus zeggen dat Diessenplas woonruimte en verzor ging moetbieden aan ongeveer 63 bejaarde Holtense bewoners. De overige bewoners, ongeveer 41 zou den uit de regio moeten komen, waar geen of te weinig woon- en verzorgingsmogelijkheden zijn. Het is bekend en gelukkig is dit in Holten nog zo dat veel ouderen een' goede huisvesting en verzorging bij -ie kinderen hebben gevonden. Maar het is ook bekend, dat veel Dejaarden, ondanks het liefdevol opgenomen zijn in de fa miliekring, moeite hebben met het tempo van het dagelijks leven in een opgroeiend gezin. We weten maar al te goed, hoe ouderen ge nieten als ze de kleinkinderen zien opgroeien, maar ook, dat juist in deze tijd generatieverschillen op treden, waardoor dikwijls goede verhoudingen dreigen te worden verstoord en niet onderkende een zaamheid bij de bejaarde gaat ont staan. Hoe dikwijls zien we niet dat men in de familiekring onuit gesproken compromissen sluit; om de lieve vrede te bewaren. Maar zulks betekent wel dat èn de ouderen èn de jongeren niet helemaal hun eigen leven kunnen leiden. Beide groepen hebben in zulk een situatie te weinig ont plooiingsmogelijkheden en doet men elkaar, ongewild, te kort. In Diessenplas ontmoeten men sen van dezelfde leeftijdsgroepe ring elkaar. Ze kunnen samen praten over dingen die hun in- ereesse hadden en nog hebben. Ze kunnen samen dingen doen of na laten waarin ze zelf zin hebben. Ze hebben samen en ieder voor zich de ontplooiingsmogelijkheden die ze wensen, zonder bevoogding of betutteling. Ze zijn vrij! Hele maal vrij om te doen of te laten wat ze zelf willen. praktische tips voor fotografen in de vorm van eenfoto-dneluik Als 't voorjaar is. dan ga ik graag met de kamera op safari, de polder in Daar ontdek je meestal het beste, dat de lente in aantocht is Langs de Vrijstaand is mooier Waar haal ik ineens die wijsheid Voor dit plaatje ben ik de wei ingegaan En ik dacht wie met mooie foto's thuis wil komen, moet wel de vandaan0 Zeker ergens gelezen Het is de formule sloten staan botergele dotterbloemen Goed voor een mooi kleurendia. En moed hebben om over hekken en andere belemmerin- voor deze foto. de meest geslaagde Hoewel je dat in de wei loopt moeder Schaap met twee lammetjes Even van de fiets om gen heen te stappen En desnoods een natte voet te niet moet onderschatten, want je kunt moeilijk tegen de familie te fotograferen Dit is het resultaat Maar al tijdens het afdruk- riskeren Maar van dichterbij ontstaan meestal boei- die aandoenlijk domme beesten zeggen, "hé daar, ken voelde ik, dat-ie niet zo geslaagd zou zijn, deze foto Van te ver af ender foto's Dit is er het bewijs van Zo komen die ga's mooi vrij staan!" Bovendien volgt het grote genomen, flitste door me heen. En die horizon zit ook met op de goede grappige wolbeestjes goed over Al moet ik beken- schaap je met een zeer wantrouwende blik in haar plaats. Nee, daar moet nog wel iets aan gebeuren' Want dat is het gekke nen, dat er toch nog iets aan deze opname mankeert ogen Maar tenslotte is het gelukt om het tweetal bij fotograferen:als je geluk hebt. schiet je ineens het goede plaatje Vaak Ze staan wat vreemd 't Is net of hun koppen aan goed tegen de donkere achtergrond en los van elkaar ook moet je méér dan een opname maken. elkaar zitten op de foto te krijgen.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 5