Geen geld voor exploitatie van overdekt zwembad Peters vreemde Palmpaasvogel exhmj WEEKENDDIENSTEN Officiële pubiikaties Cijfers liegen er niet om Bergruiters zegevierden in Bathmen en Vriezenveen KERKDIENSTEN Voor de kinderen Verkiesing ambtsdragers Geen spreekuur burgemeester Ophalen grof vuil Tijdelijke INGEZONDEN MYXOMATOSE evonden-verloren verkeersmaatregel Ophalen huisvuil HOLTEN 9 APRIL 1976 PAGINA 3 In de raadsvergadering van dinsdagavond 13 april komt een voorstel van burgemeester en wethouders aan de orde om de bestaande zwemaccommodatie van het natuurbad „Twen- haarsveld" uit te breiden met een openluchtbassin. Het voor stel is belegd met een groot aantal financiële gegevens, waaruit moet blijken dat het bouwen van een overdekt zwembad, zoals door een deel van de Holtense bevolking wordt verlangd, geen haalbare kaart is in verband met het jaarlijks exploitatietekort, hetwelk de bouw van een dergelijk bad zou meebrengen en dat door het college geraamd wordt op f 133.870,terwijl als netto beschikbaar budget volgens de thans opgezette berekening f 18.700,aanwezig is. Bij de vaststelling van de ge meente- en bedrijfsbegrotingen voor 1976 in november jl. is de vaststelling van het investerings schema voor 1976 en volgende ja ren uitgesteld, aangezien het over leg in de financiële commissie over de wijze waarop de huidige zwem accommodatie zou kunnen worden uitgebreid, op dat moment nog niet was afgerond. Van de financiële commissie heeft het college thans het advies bereikt het investerringsschema voor 1976 en volgende jaren vast te stellen overeenkomstig de oor spronkelijke opstelling onder toe voeging van een post „pro memo rie" voor de subsidiëring van rie ten daken. Het uitbrengen van dit advies houdt in, dat in de verga dering van de financiële commis sie van 11 maart tevens een beslis sing is gevallen over de wijze, waarop de bestaande zwemaccom modatie dient te worden uitge breid. De commissie heeft het col lege van b. en w. daaromtrent medegedeeld, dat: a. de grootst mogelijke meerder, heid zich kan verenigen met de zienswijze van ons college om de uitbreiding van 't zwembad „Twen- haarsveld" te realiseren door mid del van de bouw van een open luchtbad. met dien verstande dat één lid zich het recht voorbehoudt om hierop nader terug te komen bij de behandeling in de raad, wanneer naderhand mocht blijken dat de overgelegde cijfers niét juist mochten zijn; b. de kleinst mogelijke minder heid niettemin de bouw van een overdekt zwembad voorstaat zon der nochtans daarvoor de dek- - kingsmiddelen aan te wijzen; c. zij het op prijs stélt dat voor de bouw van een openluchtaccom modatie een openbare aanbesteding wordt gehouden. Ongevraagd In hun verdere toelichting op hun voorstel wijzen b. en w. er op dat voor de bouw van een open lucht bassin de f 425.000 Deschik- baar is van de door de staatssecre taris van CRM toegekende subsidie en dat deze bouw nr 3 stond op de NED. HERV. KERK 8.30 uur ds. A. W. Berkhof. 10.15 uur bevestiging nieu lidmaten. Predicator: ds. Berkhof, liturg: ds. Schellevis, bevestiger: ds. Addink. Medewerking: Henny J. Fran sen, trompet. Extra collecte: Fonds kerk en interieur. Oppasdienst: mevr. Sletterink, Gerrie ter Brake en Meineke Schellevis. GOEDE VRIJDAG 10.00 uur ds. Berkhof. 19.30 uur ds. Addink. In beide diensten viering Heilig Avond maal. GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur ds. H. J. Bouwhuis van Rijssen. In bei de diensten is de eerste coll. voor Land. Evang. werk en de tweede voor nente en aflossing. Kindernevendienst groep 1 en 2 o.l.v. mevr. N. Kuijper. Oppasdienst: mevr. Rietberg- de Waard, mevr. Beldman-Sta- man (reserve mevr. Stam-Bos- schers). Mevr. Schuppert-Stam, mevr. Aanstoot-Harmseri (reserve Ria Potman). GOEDE VRIJDAG: 19.30 uur ds. G. W. H. Pedde- mors. Collecten voor de kerk ■en rente en aflossing. R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.3 DIJKERHOEK Zondag 11 april: Geen dienst. GOEDE VRIJDAG: 10.00 uur ds. Addink. Viering Heilig Avondmaal. 10.00 uur ds. M. de Heer. OKIvENBROEK GOEDE VRIJDAG 10.00 uur Goede Vrijdagdienst Zondagsschool 19.30 uur ds. M. de Heer (vie ring Heilig Avondmaal). NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondog 8.00 en 11.00 uur. lijst van objecten, waai-voor dit be drag eventueel zou kunnen wor den aangewend, dat een lid van de commissie op 2 juni 1975 onge vraagd een offerte voor de bouw van een overdekt zwembad voor een bedrag van ca f 950.009 bij de financiële commissie op tafel heelt gelegd en nadien een plaatselijke aannemer opnieuw ongevraagd be reid bleek te zijn voor f 838.000 (incl. btw) een overdekt bad van 25 x 100 m en een instruc1 iebad van 8 x 8 m te bouwen. Afgezien van het feit, dat het college deze gang van zaken onjuist vindt, heeft het een nader onderzoek ingesteld naar de mogelijkheden om het be staande openluchtbad uit te brei den met een overdekte zwemac commodatie. Aan de hand van een groot aantal cijfers en berekenin gen toont het college in haar toe lichting aan, dat een dergelijke bouw, zoals in de aanhef reeds ver meld, niet haalbaar is. Met inachtneming van deze ge gevens zal een verhoging van de jaarlijkse exploitatielasten (voor 1976 geraamd op f 137.110.64, red.) van het zwembad met rond f 46.500 als maximaal mogelijk moeten worden beschouw dvoor een uit breiding van de huidige accommo datie met een onoverdekt bassm met de afmetingen 25 x 12^4 m. Binnen het raam van de hun ge laten mogelijkheden zullen b. en w. zich over de juiste grootte van de uitbreiding nog nader berarten. Uit het geheel van de aan de raad overgelegde berekeningen en cij fers dient, naar de mening van het college, te worden geconcludeerd, dat het exploiteren van een over dekt zwembad in de gemeente Hol ten om budgetaire redenen niet mogelijk is. B. en w. stellen de raad dan ook voor het investe ringsschema 1976 t.m. 1980 va it te stellen als m de aanhef vermeld en het openluchtbad uit te breiden met een onoverdekt bassin. In hun cijfermatige opstelling hebben b. en w. een post van rond f 20.000 opgenomen voor „vervoers kosten schoolzwemmen" op advies van de Inspecteur voor de Licha melijke Oefening, omdat dez eeisr, dat zodra het schoolzwemmen op genomen wordt in het lesrooster en daarmede een onderdeel uitmaakt van het leerplan, de daarvoor in aanmerking komende leerlingen van de lagere scholen en de leer lingen van de scholen Dijkerhoek en Espelo per bus naar het zwem bad worden vervoerd. Vorig jaar al had Peter willen meelopen in de palmpaasoptocht. Het was er toen niet van geko men. Hij 'was te laat geweest met de voorbereidingen om zijn palm paas zelf te maken. En dat was een voorwaarde. Nou ja, de klein tjes mochten natuurlijk wel gehol pen worden, maar daarvoor voelde Peter zich al te groot. Trouwens, het leek allemaal zo eenvoudig, maar dat was het toch echt niet. Je moest goed materiaal hebben en dat kun je meestal niet op het laatste nippertje voor elkaar krij gen. Bovendien moest zo'n palm paas stevig in elkaar zitten, want er kwam aardig wat aan te han gen en ook kon het wel slecht weer zijn. met storm, en daar moest hij tegen kunnen. Nu, dit jaar, was Peter zo ge lukkig dat hij een voorbeeld had, een patroon van een vogel. De vogel op het voorbeeld had precies de goede grootte. Hij was eenvou dig te ntaken, met apart een vleu gel waarop leuke veertjes waren getekend. Dan stond er precies bij geschreven dat je een lal van bijna een meter lengte nodig had en drie dwarslatjes van 25.40 en 55 cm lang. Je kon ook een hoepel maken, maar dit was makke'ijker. Met groen band bond Peter de dwarslatjes - hij had die zelf mo gen. kopen - kruiselings aan de langste lat. Het 'at allemaal goed stevig vast. Groen crêpepapier was er nog. Dat was een bof. Hij wond het papier in repen om de latjes en s'ak er takjes groen tussen. De vogel, mooi gekleurd in felle tin ten, stond trots bovenop het topje. Aan de takjes kwamen wat paas eitjes te hangen. Peter had een paar eieren mogen uitblazen. De schalen had hij gekleurd. Die hin gen er ook aan, een paar manda rijntjes ertussen. Dat. zou een fees telijke palrppaas worden. Peter verheugde zich er echt op. Zijn palmpaas was misschien wel het mooist van allemaal. Hij had er dagen aan gewerkt, steeds na schooltijd. De ochtend van palmzondag had Peter vroeg willen opstaan om vooral niet te laat op het 'kerkplein te zijn, waar ze zich moesten op stellen. Laat hij zich nu verslapen. O. hij was niet te laat, dat niet, maar hij had vroeger op willen zijn. Vlug waste hij zich, trok zijn kleren aan en ging met rijn palm paas de tuin in. Even oefenen. Hu, wat een harde, gure wind. Hij zette de palmpaas even neer om HOLTEN GEBOREN: Laurence zv J. Hoven- kamp en M. R. Carabain Arian- ne Frederika dv H. J. Wansink en J. A. Podt Agnes Alberta dv J. F. Klooster en A. M. Kettelarij. ONDERTROUWD: L. Bronsvoort 22 jaar. Holten en A. H. Baltes, 21 jaar. Holten J. A. Lantzen- dörfer 25 jaar. Holten en J. Hos- mar 19 jaar. Holten. GEHUWD: P. Spaans 55 jaar, 's- Gravenhage en A, J. Bussem 28 jr, 's-Gravenhage. zijn windjack dicht te ritsen. O had hij dat maar eerder gedaan. JDe palmpaas viel om. De papieren vogel knakte, viel er ai" en vloog met een windvlaag hoog de lucht in. Peter nam nog een sprong, mis! Het huilen stond hem nader dan het lachen. Alle moeite tever geefs. Waar haalde hij zo gauw een andere vogel vandaan? Het was waar, de rest was wonder boven wonder niet beschadigd. Maar die vogel hoorde erbij. Vroeger, ja, en soms nu ook nog wel, hadden ze zelfs haantjes van brood, die zo werden gebakken. Zou hij van brood, van wit brood een vogel kunnen kneden, net als je deeg kneedde als je ging vissen. Ach, dat werd toch niks. Mistroostig stond hij daar. „Oh, heb je die palmpaas zelf gemaakt?" hoorde hij opens. Htt was Lies, zijn buurmeisje. Treurig vertelde hij wat er was gebeurd „Ik heb er geen gemaakt," zucht te Lies. „Ja, hoe kom je nu aan een vogel. Zou je er niet zo'n gla zen vogeltjes in zetten?" „Je bedoelt zo'n kerstboomvo geltje, vroeg Peter. Neen, dat kan toch niet. Neen, das niks. Bleef een echte vogel er maar op zitten!" „Ik weet het!," juichte Lies. Po- ter. je krijgt onze kanarie "olang. Neen, niet in z'n kooi, die is te groot en te zwaar. Maar mijn moe der heeft een heel klein kooitje, of eigenlijk is het meer een kiein mandje. Hef. is dus gevlochten, maar de zijkanten hebben stijltjes, zodat je de kanarie toch goed' kunt zien." „Ja, dat is het!" riep Peter. „Laten we meteen proberen of we dat mandje aan de palmpaas kunnen binden." Met zijn palmpaas ging Peter met Lies mee. Het lukte, Ze bonden het mandje in het topje. Het duur de even voor het vogeltje was verhuisd, want de kanarie maakte van de gelegenheid gebruik om «en rondje door de kamer te vlie gen. Toen gingen ze samen op weg want natuurlijk ging Lies nu met Peter mee. Ze waren nog ruim op tijd op het plein en hadden al direct veel bekijks. In de optocht droegen ze de palmpaas om de beurt. En als de kinderen niet zongen en het even stil was, hoor de je duidelijk de vreemde palm paasvogel fluiten. Het werd een nog fijnere palm paasoptocht dan Peter zich had Kunnen voorstellen. Voor de verkiezing van ambts dragers zijn door de kerkeraad der geref. kerk kandidaat gesteld voor één ouderling de h.h. D. Kruimc- laar, Lageweg en J. W. Stam, Bor- keld 9 en voor de verkiezing van 3 diakenen de dames C. Schup- pert-Keuning, Diessenplasstr.; C. de Wit-Dorr, Beuseberg en de heren G. J. Ekkelkamp, Larenseweg; G. J. Saalmink, Look 39a, A. Schip per, Oranjestr. 55 en J. A. Schup- pert, Markepad 6. De stemming zal plaats vinden zondag 11 april na de morgen- en de middagdienst. De Bathmense Landelijke Rij- vereniging organiseerde dit win terseizoen voor de verenigingen uit Holten, Laren (Gld.), Schalk haar, Barchem, Gorssel, Borculo, Twello, Heeten en Bathmen een hippisch toernooi in drie delen. Het laatste deel tevens de finale, werd 3 april verreden. In de finale zaten zes verenigin gen die tijdens vorige wedstrijden door een knock-out competitie wa ren overgebleven. Het is een grote eer om tot de Bathmense finale door te dringen en het Holtense viertal heeft za terdag dan ook haar uiterste best gedaan, 's Middags werd door de Holtense combinaties de indivi duele dressuurproef verreden on der streng en deskundig toezicht van de juryleden, de heren Woe- stenenk uit Laren. Wim Aaltink maakte zijn naam, als een geducht dressuurruiter weer helemaal waar, door maar liefst 145 punten te behalen. Jo- han Bronsvoort, ook een routinier, wist met „Tosca" 129 punten bij een te rijden. Paul en Vera Steu nenberg behaalden resp. 126 en 117Vs punten. 's Avonds om zeven uur startte het eerste viertal en om kwart voor acht kwamen de Bergruiters in de piste. Onder commando van Dries Willems reden ze een prach tige proef waarvoor het talrijke publiek spontaan applaudiseerde. Als attractie van de avond werd door de heer Brinkman, bekend hengstenhouaer, tussen acht en half negen een hengstenshow ge houden. Het laatste avondonderdeel, het springen, begon om half negen. In de eerste manche kwamen Brons voort en Steunenberg foutloos rond en bezorgden, hiermee, de Bergruiters 200 punten die voor de eindklassering meetelden. In de barrage, waarbij de hin dernissen verhoogd werden tot 1.45 meter, reed Paul Steunenberg met „Beyaard" een foutloos par cours. Omstreeks half twaalf vond de prijsuitreiking plaats. In de individuele dressuur werd Wim Aaltink met „Carlos" eerste en werd Johan Bronsvoort met Tosca" zesde. Het Holtense viertal won met 141 punten de eerste prijs. En bij het onderdeel springen behaalde Paul Steunenberg een zeer eervoile vijfde piaats. De prijs voor het algemeen-klas sement werd, eveneens door de „Bergruiters" gewonnen. Vriezenveen In Vriezenveen namen 3 april Bergruiters deel aan een streek- wedstrijd van de „Vjenneruiters". Wim Aaltink met Carlos m aktie op 'i Indoor concours in Bathmen. waren als volgt: Dressuur BI: 2e prijs H. Lub- berdink met „Amigo"; 3 prijs me vrouw Dieperink met ,Normando'; 5e prijs P. van Heeren met „Me teoor". Caprille-proef: le prijs mevr. Dieperink met „Normando"; 3e prijs Ton Broekhuis met „Auteur". Dressuur B2: le prijs Jan Brons voor met „Donald"; 2e prijs H. Lubberdink met „Amigo". Burgemeester mr. W. H. Enklaar is maandag 12 april verhinderd om het wekelijks spreekuur te houden. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat in ver band met de kpmende feestda gen het ophalen van. het huisvuil als volgt is gewijzigd: route vrijdag 16 april (Goede Vrij dag) wordt donderdag 15 april, route maandag 19 april (2e Paas dag wordt dinsdag 20 april, route vrijdag 30 april (Koningin nedag) wordt donderdag 29 april. In het Iloltens Nieuwsblad van 2-4-'76 las ik het artikel De myxo- matose grijpt weer om zich heen. In betreffend artikel staat: Wan neer zieke dieren worden gevon den is het wenselijk ze terstond af te maken om besmetting van ge zonde dieren zoveel mogelijk te voorkomen. Naar mijn mening is het niet wenselijk dergelijke uit spraken te doen daar het doden van konijnen in b.v. het jachtveld van derden de persoon in overtre ding brengt met. de jachtwet. Ook zou het kunnen voorkomen dat mensen hun honden achter het wild los laten. Hoewel ik uw standpunt in deze kan begrijpen, meende ik er goed aan te doen u het bovenstaan de te laten weten. Hoogachtend, K. Bos, Consul Ned. Jagersver. P.s. Niet alle konijnen die besmet zijn met myxomatose gaan hier aan dood. VERLOREN: compleet vrachtwa- genwiel; zilveren kettinkje „Jo- landa". Bruine portemonnaie; goudkleurig bril-montuur; portemonnaie; re genbroek; zilveren kettinkje; zwar te hond; bruine portemonanie. D Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat in verband met een te houden moto- cross op vrijdag 30 april 1976 ih de buurtschap Beuseberg de na volgende wegen en weggedeelten alsmede eventueel andere op het circuit uitmondende wegen en weggedeelten, op die dag van 9.00 uur tot 18.00 uur in beide rich tingen gesloten zyn voor alle ver keer, behalve voetgangers: Brcnderweg, vanaf de Kwinten- weg tot aan de Evertjesweg; Evertjesweg, vanaf de Beuseber- gerweg tot aan de Langstraat; Boschweg, vanaf de Evertjesweg tot aan de Zuurbergweg; Zuurbergweg, vanaf de Langstraat tot aan de Boschweg; Kwintenweg, vanaf de Beuseber- gerweg tot aan de Branderweg. Voorts geldt op genoemde dag voor de Langstraat vanaf Rijks weg 44 (Holten-Markelo) tot aan de Gagehveg en voor de Beuse- bergerweg vanaf de Vogelweg tot aan de Wilgenweg voor beide zij den van deze weggedeelten een stopverbod. Holten, 6 april 1976. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. H. Enklaar, burgemeester G. J. Langenbarg, secretaris Naamgeving. In augustus'september van dit jaar hopen wij onze sporthal te kunnen openen. Deze sporthal, die weliswaar in de eerste plaats het gymnastiek onderwijs aan de Scholengemeen schap zal moeten dienen, zal bo vendien in zeer ruime mate ten dienste staan van de sportbeoefe ning van de burgerij. Ons college zou aan deze sport hal gaarne een naam willen ge ven. Wij menen echter voorals nog, dat deze sporthal en de Scho lengemeenschap, waarvan deze sporthal diael uitmaakt, éénzelfde naam zouden moeten dragen. Om een voorbeeld te noemen, wanneer aan de Scholengemeen schap de naam: X.Y.Z. school zou worden gegeven dan ware te over wegen de sporthal: X.Y.Z. hal te noemen. Gaarne willen wij de burgerij vragen ons suggesties te willen doen voor deze naamgeving. Indien men van oordeel is, dat aan de school en sporthal niet de zelfde naam behoeft te worden ge geven, dan kunnen ook voorstel len worden gedaan voor school en sporthal apart. Ons college ziet gaarne uw ideeën in deze tegemoet. Deze kun nen worden toegezonden aan ons college, gaarne in de linkerboven hoek van de enveloppe het op schrift „naamgeving" plaatsen. Wij menen, u niettemin alle vrij heid latende, dat bij het zoeken van namen in de eerste plaats ge dacht zou moeten worden aan de plaatselijke geschiedenis, plaatse lijke regionale geografie, dan wel aan kadastrale namen. Tevens dient er aan worden ge dacht, dat de school een stpsek- functie vervult. Wij doen gaarne een beroep op u om suggesties aan te dragen, zodat de raad dezer gemeente straks bij. zijnbeslissing t.a.v. de naamgeving over de nodige ideëen ■kan beschikken. Burgemeester en wethouders van Holten: W. H. Enklaar, burgemeester G. J. Langenbarg, secretaris. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat in het gebied, waar thans het huisvuil eenmaal per week wordt opge haald op de navolgende dagen het zogenaamde grof vuil zal worden opgehaald te weten op: dinsdag, 13 april 1976, voor het gebied, waar het huisvuil op maandag en donderdag (route bebouwde kom) wordt opge haald. donderdag 15 april 1976, voor het gebied, waar het huisvuil op vrydag wordt opgehaald. Het deponeren van dit vuil mag uitsluitend geschieden op de hiervoor vermelde dagen vanaf 's morgen 7.30 uur op die plaat sen, waar normaal de plastic zak Zaterdag 10 april 14.39 uur Palmpasenoptocht. Ver trek vanaf politiebureau (zie bericht) Zondag 11 april 14.00 uur Discobal in café De Wip- pert (zie adv.) 19.30 uur Dansen in bar-dancing Boode te Bathmen (zie adv.) Maandag 12 april 20.00 uur Ruilavond Holtense Post zegelclub in hotel Vosman Dinsdag 13 april 19.30 uur Bijeenkomst Hervormde Vrouwengroepen Dijkerhoek en Okkenbroek in gebouw Betha- nie. Demonstratie Moulinex 19.30 uur Openbare raadsvergade ring ten gemeentehuize (zie agenda) Woensdag 14 april 19.45 uur Bijeenkomst afd. Holten N.B. van Plattelandsvrouwen in zaal Vosman. Spreekster mevr. P. Zaal-Siegers uit Delden over „Werkende vrouw in onze sa menleving" Donderdag 15 april 19.45 uur Paaswijdingsdienst Herv. Vrouwengroep Holten in ge bouw Irene Vrijdag 23 april 18.00 uur Inzameling van lompen in het dorp door en voor Hol tense Muziekvereniging Vrydag 23 april 29.30 uur Jaarlijkse feestavond SV Holten in zaal Amicitia. Zaterdag 24 april 9.00 uur Inzameling van lompen in de nieuwbouwwijk De Haar Maandag 26 april 19.45 uur Bijeenkomst afd- Espelo v. d. N.B. van Plattelandsvrou wen in Trefpunt. De heer H. Wisselink te Bathmen vertelt over zijn werk als 2e kamerlid Donderdag 29 april Bezoek Chr. Plattelandsvrouwen aan Steenslijperij (Markelose Borkeld) Vrijdag 30 april 14.00 uur Spelmiddag voor kinde ren van leden Speeltuinvereni ging De Kol 20.00 uur Lampionoptocht speel tuinvereniging De Kol m.m.v. H.M.V. Zaterdag 8 mei Inzameling van lompen voor HMV in de verschillende buurtschap pen Dinsdag 11 mei 20.00 uur Ledenvergadering van de Holtense Handelsvereniging in hotel Holterman met het huisvuil wordt neergezet. Zoals in de destijds verschenen huis-aan-huis circulaire reeds ver meld wordt onder grof vuil ver-» staan afval, -dat niet na verklei* ning (verscheuren, samendrukken, etc.) in. de daarvoor aangewêzerf plastic zak kan worden aangebo den, b.v. meubels, stoffering, ka.chels, fietsen, vaten, teilen, bus sen en tonnen (zonder inhoud) een goed gebundelde bos takken, plan ken, e.d. (maximaal 1 meter lang) Onder grof vuil wordt niet ver staan puin, afbraak, bomen en grote heesters, afval en emballa ge van winkels, kantoren, bedrij ven (het zogenaamde bedrijfsvuil) en industrieel afval. De aandacht wordt er op geves tigd, dat vuil, dat naar de aard in plastic zakken behoort, tijdens het opladen van het grof vuil niet wordt geaccepteerd. Dit dient in de daarvoor aangewezen plastic zakken tijdens het normaal ophalen van huisvuil te worden aangebo den. Met nadruk wordt opgemerkt, dat het vorenstaande niet van toepas sing is op het zogenaamde buiten gebied. Holten, 7 april 1976. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. H. Enklaar, burgemeester G. J. Langenbarg, secretaris ARTS Vrijdagmiddag 5.00 uur t.e.m. maandagmorgen 8.00 uur (uit sluitend voor spoedgevallen) J. H. A. Bruins, Molenbelter- weg 15, tel. 1280. Voor bood schappen bellen om 11.00 uur en 16.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster J. E. Duncan, Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat 33 tel. 14361 ZIEKENVERVOER J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338 b.g.g. A. Müller, tel. 1745. TANDARTS F. B. Zijlstra, G. A. Bredero- straat 6, Rijssen, tel. 05480-4569 DIERENARTS Zaterdagmiddag 12.00 u. t.e.m. maandagmorgen 8.00 uur: Th. A. Oostenbrug, Diessenplasstr. 5, tel. 1515. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappe- .ijke Dienstverlening „Midden Overijssel", Dorpsstraat 16, Holten, tel. 2784. Spreekuren: maandag t.m. vrijdag van 8.30- f.30 u., donderdagsavonds van 5-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 1.30 u. Dorpsstraat 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat- schappslijk Werk en Gezins- /erzorging telefonisch bereik baar onder nr. 05486-6465. FYSIOTHERAPIE Xlle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch- :end in het Groene Kruisge- xiuw, Gaardenstr. G. J. Kraaij, •el. 2299. OPPASGENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35 tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 uur) WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 11 april C. Mein- dertsma, Bergmanstraat 12, tel. 2190. Maandag t.e.m. zondag 18 april B. Groot Obbink, Kozak- kenstr. 2, tel. 1526. Aangifte van gestorven dieren op zater dag van 9.00-11.00 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 10 t.e.m. vrijdag 16 april: Electra: H. Dam Wiechers, Irv dustriestraat 10, tel. 1217. Gas: W. C. v.d. Weerthof, Voorsboersstraat 2, tel. 1793. POLITIE Telefoon: 1352 - 2665 en 2655 's Nachts telefoon 05200-71234. BRANDWEER Telefoon 222 2 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3