EQXEE3 Uit het plaatselijk parlement WERELD - ZIJSPAN - GALA WEEKENDDIENSTEN Espelose Plattelandsvrouwen bezochten IJsselcentrale Gezellige bingo-avond Kleuters bij bakker op bezoek Bekroond Paasvee Gevonden-verloren Bezwaarschriften Verhoging grondprijs industrieterrein in De Haar'" KERKDIENSTEN Huurverho gin g woningen Burg. v. d. Borclistraat wel terecht? Schadevergoeding of niet? Subsidie rieten daken Zuurberg een puinhoop Onderhoudslasten rijwielpaden Minister ontvangt advies ijf-jarenplan emancipatie (28 maart te Markelo) HOLTEN 26 MAART 1976 PAGINA 3 (Vervolg vergadering van 15 maart 1976) De PvdA-fractie was zwak vertegenwoordigd omdat mej. Reith met vakantie was en de heer Kaan ziek te bed lag. De heer Meerman was echter weer hersteld van zijn ziekte, zodat deze in elk geval toch de gedachten van zijn afwezige fractiegenoten kon vertolken. Zijn heroptreden in de raad begon hij dan ook met een bedankje aan het adres van B en W en zijn collega's voor het bloemstuk dat hij tijdens zijn ziekte aangeboden had gekregen. Naar aanleiding van de ingekomen stukken vraagt de heer Warrink (Gem.bel.) het woord. In eerste instantie biedt hij burgemeester Enklaar de gelukwensen van zijn fractie aan in verband met zijn herbenoeming als burgemeester van de gemeente Holten. De fracties van de andere politieke groepe ringen sluiten zich daarbij unaniem aan. Na voor deze geluk wensen te hebben bedankt, spreekt de heer Enklaar de wens uit de gemeente in de drie jaar die hem nog resten, in goede gezondheid te mogen leiden. Op de lijst van ingekomen stukken is bovendien de binnenkomst ge meld van een bezwaarschrift d.d. 20 februari 1976 van de Vastgoed Ontwikkelingsmaatschappij VOM Nederland BV tegen het besluit van burgemeester en wethouders tot weigering van een bouwver gunning voor een serviceflat. Het voorstel van B en W om dit stuk om advies in hun handen te stel len kan bij de heer Warrink wei nig bijval vinden. De hele brief wisseling tussen B en W en de VOM vindt hij maar een erg on duidelijke zaak. Zijn de redenen de gevraagde bouwvergunning te weigeren wel juist, het initiatief voor de verzorgingsflat kwam toch destijds van B en W, zo gaat hij verder. Als het college met problemen zit, willen wij graag helpen, biedt hij aan. Hij is voor de instelling van een speciale commissie of anders verwijzing naar de commissie Ruimtelijke Ordening. De „problemen" van B en W zijn echter niet zo groot dat men van de suggesties van de heer Warrink gebruik wenst te maken. U hebt nog niet eens de beweegredenen gehoord waarom de vergunning geweigerd is. Dat hoort *u nog, aldus voorzitter Enklaar. Bent u het daar dan niet mee eens, dan kunt u altijd nog voorstellen een commissie in het leven te roepen. Uw voorstel van nu is op z'n minst voorbarig. Nadat de heer Warrink nogmaals tot tweemaal tracht toch verwijzing naar de commis sie Ruimtelijke Ordening te be werkstelligen en zijn fractiegenoot Van Schooten nog eens stelt dat hij niet snapt waarom het alle maal zo lang moet duren, laat de burgemeester duidelijk weten dit soort verwijten niet te willen ac cepteren. De zaak moet degelijk worden voorbereid. We willen de normale beroepsprocedure volgen en daarover willen we thans nog niet met u van gedachten wisse len. Principieel bestaat er be zwaar om bevoegdheden van B en W te delegeren naar de raad. Ons advies kunt u in de volgende raadsvergadering verwachten, zo sluit de voorzitter de discussie. Ditzelfde geldt voor. het bezwaar schrift van de heer A. Nijland uit Dijkerhoek tegen weigering van een bouwvergunning. Ook dit be zwaar zal door het college van advies worden voorzien. De verdere binnengekomen stuk ken, leverden minder stof tot dis cussiëren op, al bracht de heer Nijkamp nog even de gevaarlijke verkeerssituatie van de kruising Binnenstraat-Smidsbelt onder de aandacht. De vaak te hoge snel heid zou hier uit het verkeer kun nen worden gehaaid door het leg gen van verkeersdrempels, zo is zijn mening. NED. HERV. KERK 8.30 en 10.15 uur ds. A. W. Berkhof Bed. Heiige Doop; extra coll. Alg. Diakonale Doel einden; oppasdienst mevr. Ren- sen, Henny Baltus en Alie Koopman. 10.00 uur jongerendienst in Irene. GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur ds. G. W. H. Peddemors, voorbereiding Hei lig Avondmaal en Openbare Geloofsbelijdenis. In beide dien sten is de eerste coll. voor de kerk en de tweede voor rente en aflossing. Kindernevendienst: groep 3 en 4 o.l.v. mej. Y. Sijsling. Kinderoppasdienst: mevrouw Stam-Bosschers, mevr. Getkate (res. mevr. Dul-de Fockert), Jenny Koordes. Ria Bolink (res. Stam-Hasewinkel) R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur. DIJKERHOEK 10.00 uur ds. C. C. Addinlc, extra coll. voor Bethanië. 0KKENBR0EK 10.00 uur ds. M. de Heer, uit- gangscoH. Alg. Diakonale Doel einden. NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondag 5.00 en 11.00 uur. In verband met de voortgaande kostenstijging is het noodzakelijk de grondprijs van het industrie terrein „De Haar" voor 1976 vast te stellen op f 30,per m2. Aldus luidde een voorstel van B en W. Mevr. Ter Doest (VVD) laat we ten dit toch wel een erg hoog bedrag te vinden. In de omliggen de gemeenten wordt naar haar mening niet meer betaald dan f 20,Bovendien vindt zij dat je voor een prijs van f 30,toch wel volledig bouwrijpe grond mag ver wachten. De ontsluiting en ver lichting, die 1 maart gereed zou zijn, is thans nog niet klaar. Wet houder Rietberg licht dit toe. Im mers, de winter heeft roet in het eten gegooid. Inmiddels is de zaak echter bijna klaar. De heer Warrink deelt de mening van mevr. Ter Doest en waar schuwt ervoor de prijs zo hoog op te laten lopen dat de grond on verkoopbaar wordt. Hij vindt dat er ^venwicht moet blijven tussen prijs en aanbod. De ondernemers zag hij niet graag uit Holten ver trekken. De toelichting van voor zitter Enklaar dat in de omlig gende gemeenten grotere lappen worden verkocht, waardoor de meterprijs lager kan komen te liggen, is voor iedereen aanvaard baar. Overigens begrijpt het col lege de tip van de beide raads leden en men zal er voor waken zich niet uit de markt te prijzen. Warrink waarschuwde er boven dien nog "voor dat men er attent op diende te zijn dat het industrie terrein geen woonterrein wordt. Alleen dienstwoningen zijn daar toegestaan, maar dat is ccn -vaag begrip, meende hij. Ook hierop zijn we attent, aldus Enklaar. Tenslotte ging men met de ver hoging van de grondprijs van f 27,75 naar f 30,per m2 per 1 januari 1976 akkoord. De eerste koper die deze verhoging aan den lijve ondervindt, is het aanne mingsbedrijf firma J. Voordes. Een poging van de heer Westerik (CH) om Voordes de door hem gewenste 2340 m2 nog te leveren tegen de oude prijs, omdat het verzoek voor de koop reeds van oktober vorig jaar was en de ver traging buiten diens schuld lag, vond geen gehoor. Spijtig voor Voordes, zei mr. Enklaar, maar hét is nu eenmaal zo dat de prijs geldt van het moment, dat de raad in de verkoop van de grond beslist. Over het algemeen had de raad weinig moeite met de voorgestel de huurverhoging per 1 april van 8 procent voor woningen van vóór 5 mei 1945. De leden Meerman (PvdA) en Westerik konden toch echter niet voorbijgaan aan de percelen B. v.d. Borchstraat 1 tot en met 27 (oneven). Hoe zit het in deze woningen met voorzienin gen als douches e.d., vroeg Meer man. Mr. Enklaar meent dat dit grotendeels reeds is gebeurd, waarmee Meerman het niet eens is. Westerik valt hem bij. In deze woningen zijn onderling veel ver schillen die hij in de huurverho ging niet terugvindt. De huurver hoging voor deze woningen kan niet ongebreideld doorgaan, meent hij, omdat van een aantal wonin gen het woongenot nihil is. Deze verschillen vinden we terug in de huur die varieert van f 77,70 tot f 89,50 per maand. Dit heeft met huurverhoging niet te maken, daarvoor geldt alleen de mate van onderhoud, antwoordt mr. Enklaar, waarbij hij nog stelt dat je vandaag de dag toch ook niet veel voor de genoemde huren mag verwachten. Enkele (aspirant)-kopers van per celen grond in het villaterrein „Look" moeten afzien van de aankoop van het door hen begeer de perceel bouwterrein. B en W zijn van mening dat in dergelijke gevallen een schadevergoeding is verschuldigd. De heer Westerik is het hier in principe zeker mee eens, doch vraagt zich af of dit op grond van de verkoopvoorwaarden kan. Ook het college is enigszins gaan twij felen of het volgens de voorwaar den kan. Men zal dit door een juridische bril gaan bekijken. Mocht de schadevergoeding niet mogelijk zijn, dan wil men even tueel de voorwaarden aanpassen. Doordat twee kopers hebben af gezien van hun aankoop, zijn in middels in het villaterrein „Look" nog twee bouwterreinen voor de verkoop beschikbaar gekomen. Met betrekking tot de subsidiëring in de kosten van het herstellen van rieten daken, hebben wij nog geen standpunt ingenomen, ant woordden B en W de heer Wes terik op diens vraag. Westerik laat daarop weten het niet eens te zijn met de aarzelende houding van GS op dit punt. Hij hoopt dat B en W wat progressiever zullen zijn. Wij moeten niet wachten tot GS bijdraagt, dat doen ook om liggende gemeenten niet. Het toegezegde wijzigingsvoorstel van de subsidieverordening sport en culturele verenigingen verkeert in de eindfase, antwoordde mr. Enklaar Westerik op diens tweede vraag. Verwacht mag worden dat het college op korte termijn deze materie kan behandelen en zijn aanvankelijk ingenomen standpunt kan bepalen. Daarna zal het ont werp om advies in handen van de betreffende raadscommissie wor den gesteld. Met de heer Nijkamp betreuren wij de soms rommelige aanblik van het landschap in de Zuurberg, antwoordde de heer Enklaar op een vraag van dit raadslid naar de maatregelen die B en W denkt te nemen om de rommel op de Zuurberg te verwijderen. Vaak betreft het particuliere ter reinen waar incidenteel afval ge stort wordt, hetzij door de eige naar van de grond hetzij door derden. Het is in dergelijke geval len nauwelijks mogelijk daar te gen op te treden. De activiteiten van de gemeente moeten zich als dan beperken tot overleg met de eigenaar van de grond. Wanneer terreinen worden gebezigd voor het storten van vuil zodat gespro ken kan worden van vuilstort plaatsen, is het wel mogelijk daar tegen op te treden. De ambtenaar buitendienst is terzake geïnstru eerd en signaleert regelmatig der gelijke overtredingen. Onzerzijds worden dan maatregelen genomen om aan deze ongeoorloofde situa ties een einde te maken. Mevr. Ter Doest voegt hier nog aan toe dat de situatie op de Hol- terberg eigenlijk net zo is. Paad jes zijn onbegaanbaar door om gevallen bomen e.d. Zij doet de suggestie aan B en W dit eens te bespreken met Staatsbosbeheer, die op dit punt adviezen geeft, zo is haar ter ore gekomen. De heer Enklaar vindt dit een goed voor stel en zegt toe dit met Staats bosbeheer op te nemen. In de raadsvergadering van 19 januari jl. had de raad de ophef fing van de Stichting Rijwielpaden Oost-Overijssel goed te keuren. Voorwaarde van ophéffing van deze stichting was dat alle rech ten en verplichtingen van deze stichting zouden worden overge nomen door het Recreatieschap Twente. Ten gevolge daarvan kwam B" en W met het voorstel een gedeelte van de onderhouds lasten ad f 6069,74 voor rekening van de gemeente Holten te nemn. De raad stemde hiermee in. De heer Westerik zag echter graag dat de gemeente Holten enige zeggenschap krijgt in het Recrea tieschap waarvan Holten geen deel uitmaakt voor zover dit schap aangelegenheden van Hol ten behandelt. Deze wens zal B en W als verzoek van de raad door spelen naar het Recreatieschap. Het bestuur van de Supporters vereniging SV „Holten" organi seerde de voi'ige week vrijdag avond in het Ontmoetingscentrum „Meermanskamp" een bingo avond voor leden en belangstel lenden. Aanvankelijk leek het dat er weinig bezoekers zouden ko men, maar toen het Holtens half uurtje voorbij was, werd het toch een gezellige drukte. „Met wat er overblijft kunnen wij ons werk, o.a. de begeleiding van de voet- baljeugd voortzetten", zei voor zitter Pieters in zijn welkomst woord, dat hij in het bijzonder richtte tot de Almelose scheids rechters, de heren H. A. Niessink en H. van 't Hof en hun dames, die de avond verder verzorgden. Behalve vier ronden bingo werd er ook een kleine verloting gehou den. Voor beide evenementen wa ren mooie en ook smakelijke prij zen beschikbaar. Grote hilariteit ontstond wanneer een van de deelnemers of deelneemsters in plaats van „bingo", bijv. „ja - bingo" riep. Dat laatste leverde dan een boete van een kwartje op, want het behoort nu eenmaal tot de regels van het spel om uitslui tend „bingo" te roepen. Vooral de heer Niessink ontpopte zich als de grote animator en humorist bij dit spel. Mede dank zij zijn inzet werd er een mooi bedrag gebeurd en zal er voor de kas van de vereni ging weer wat overblijven. Secretaris Beijers dankte aan het slot deelnemers en organisatoren voor hun prachtige medewerking en bood de dames Niessink en Van 't Hof een boeket bloemen aan. Vrijdagmorgen 19 maart heeft Paula Wassen-van Schaveren, voorzitter van de Emancipatie Kommissie (adviescommissie van de regering) aan minister mr. H. W. van Doorn van CRM, de coör dinerend minister voor het eman cipatiebeleid, een eerste advies over een ■vijfjarenplan voor de emancipatie van de vrouw over handigd. De EK heeft dit advies op verzoek van minister Van Doom opgesteld, nadat in de Troonrede een vijfjarenplan was aangekondigd. Het advies „Aanzet voor een vijfjarenplan" bevat onder meer uitgangspunten voor een emancipatiebeleid op langere ter mijn en concrete aanbevelingen voor het regeringsbeleid in 1977. Het haakt aan bij onderdelen van het Wereldactieplan, dat tijdens de VN-conferentie in Mexico is vastgesteld. Verder geeft het prio riteiten aan en voor zover moge lijk de financiële consequenties. Vol trots toonden de kleu ters de door hen geknede broodjes en zicaanijes. Rechts -naast bakker Frans Pluygens juf Jenny. De oudste kleuters van de chris telijke kleuterschool ,Kleuterhoek' zijn op bezoek geweest in de bak kerij van de familie Pluygers. Dit naar aanleiding «van het onder werp „De bakker", dat in de klas behandeld werd. De kinderen kon den bekijken welke ingrediënten en machines er nodig zijn voor de bereiding van brood, koek e.d. /De eerste keer dat ze de bakkerij bezochten, werd hun getoond hoe koek wordt gemaakt. Ook moch ten ze proeven hoe de koek smaakte. De tweede keer macht elke kleuter zelf „aan het werk" in de bakkerij. Ieder kreeg deeg voor een broodje met als opdracht een zwaantje. Vervolgens moch ten ze hun fantasie tonen bij het maken van brood. Heel mooie vormen zoals poppetjes, dieren en harten ontstonden. Terwijl de broodjes rezen kregen de kinderen beslag voor koekjes. Bij al het werk gaven bakker Frans Pluy gers en zijn vrouw en dames van de oudercommissie advies en bo den zonodig hulp. De koekjes wa ren snel klaar, voor de broodjes was meer tijd nodig. Om ongeveer kwart voor vier was alles klaar. Alle „groten", waaronder de negen hoogst geplaatsten van het Euro pees Kampioenschap Zijspannen '75 in totaal dertig zullen 28 maart op de Herikerberg te Mar kelo aanwezig zijn. De nationale zijspancracks heb ben elkaar in enkele voorpostge vechten reeds ontmoet. 28 maart zal één van de eerste gevechten van de waarheid zijn. Onze nationale kampioen zijspannen '75 en motor sportman van het jaar Ton van Heugten die in alle crossonder delen al eens kampioen van Neder land was en die met zijn be faamde bakkenist Dick Steenber gen Europees Kampioen Side Cars (gelijk te stellen met 't WK) werd, krijgt o.a. af te rekenen met de Zwitsers Robert Grogg/Andreas Graber (2e bij EK), Emil Bollhal- Slager P. Brands heeft op de Paasveetentoonstelling in Rhe- nen de volgende prijzen behaald: Rubriek Vaarzen met niet meer dan 2 brede tanden: le prijs; Ru briek Vaarzen met ten hoogste 4 brede tanden: ere prijs. Rubriek Vaarzen met 6 of meer brede tan den ere prijs. Rubriek Jongvee bestemd voor de mesterij: ere prijs a. De bekroonde dieren wer den gemest door de heer E. H. Harmsen te Holten. der/Ronald Billhalder (5e bij EK) en Hans Klauser/Jack Frei (7e bij EK). Verder ontmoet hij de Oostenrij kers Bruno Schneider/Werner Fink (3e bij EK). Acte de présence zul len voorts nog geven de Engelsen Nick Thompson/Michael Ph. Rip per (4e bij EK) en John Turner/ Peter Logan (8e bij EK). De imposante opsomming is nog niet compleet, want ook de West- duitse combinatie, die in '75 zesde werd hij het EK Eugen "Siegle/ Siegfried Muller zal niet ontbre ken. De eerste landgenoten zijn Fons van Heugten/Dick Grooten- dorst. die in '75 tiende werden bij het EK. Van de dertig équipes uit negen landen komen er twintig uit het buitenland. Een uniek geheel, dat in twee manches van 25 min. plus twee ronden op één van de meest geëigende circuits van Nederland met elkaar in de slag zullen gaan. Het programma vermeldt verder twee manches senioren 500 cc, waarbij mannen als Frans Sigmans (Ned. Kampioen '75), Jo Lammers en het nieuwe aanstormende talent Gerard Rond niet onvermeld mo gen blijven. Tenslotte zal een enorm aantal jeugdig getalenteerden twee man ches in de 250 cc rijden en een fi nale waarbij de 36 besten zullen aantreden. Het voorprogramma begint om 13 uur. De kinderen gingen trots naar huis terug, in hun hand een zakje met eigen gebakken brood en koekjes. De middag bij de familie Pluygers was een mooi succes- geweest. Vrijdag 26 maart 16-18 uur en 19-21 u. Inenting van honden tegen hondsdolheid in varkenso'ntvangsthal van U-Vlèes B.V., Pannenbakkerstraat. 20 u. Jaarlijkse alg. ledenvergade ring hockeyclub „Holten" in het. clubhuis. Zondag 28 maart 14 u. Discobal in café De Wippert (zie adv.) 19.30 u. Dansen in bar-dancing Boode te Bathmen (zie adv.) Maandag 29 maart t.m. vrijdag 5 april Collecte voor de Ned..Hartstichting (zie bericht) Dinsdag 30 maart 20 u. Bijeenkomst herv. vrouwen groep Dijkerhoek in Bethanië. Eigen avond. Donderdag 1 april 16 u. Aanwijzing i.v.m. openbare aanbesteding gemeente Holten parkeerterrein spoMiSPop maah- dag 24 april. "19/45 u*Bffeerikora&f «hervvrou wengroep Holten in geb. Irene. Spr. zuster Van Oosten uit Daar- le. Onderw.: „Evangelisatie ach ter het ijzeren gordijn." Zondag 4 april 14 u. Start oriënteringsrit M.A.C. „De Holtérberg". Inschrijven vanaf 13.30 uur in clubhuis café De Biester (Stationsstraat). Maandag 5 april 20 u. Liberaal-café afd. WD Hol ten in café De Biester. Spr. de heer Zink, WD-raadslid te Nij-.. megen over „Inkomenspolitiek". 20 u. Extra avond politiekè scho lingscursus in zaal Vosman (zie bericht) Woensdag 7 april 20 u. Bijeenkomst Plattelandsvrou wen Dijkerhoek in cafè-rest. Het Bonte Paard. "De lieer 3. Kroon- hoofd b.l.s. Vertelt over het Dij kerhoek van vroeger. Maandag 12 april 20 u. Ruilavond Holtense postze gelclub in hotel Vosman. Vijfenveertig dames, leden van de afdeling Espelo van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen hebben maandagavond een bezoek gebracht aan de IJsselcentrale bij Zwolle. Na een woord van welkom door mevrouw Klinkhamer, werd koffie gedronken, waarna dia's werden vertoond over het ontstaan van de centrale en de groei van het bedrijf. Mevrouw Klink hamer hield daarna een leerzame causerie over „Koelen en diepvriezen". Geboren: Arno zv B J Knapen en K ter Hoeven Cornelius Derk zv B J Kraan en T J Wedda. Overleden: D J Schuppert, oud 80 jaar, Holten J G Paulus-Dib- bets, oud 61 jaar, Holten (over leden te Deventer). Ondertrouwd: B J M van Doom, oud 30 jaar, Holten en A J Aan stoot, oud 24 jaar, Holten H J Baltus, oud 23 jaar, Holten en D H Luggenhorst, oud 25 jaar, Hol ten. Gevonden: 2 bank-biljetten; groen geel etui „Hannie"; bromfiets- verzekeringsplaatje; gele vuist handschoen; voetbal; bruin-grijze wollen handschoen; gladde trouw ring c.q. verlovingsring; 1 rij zweep met bruin handvat; heren horloge „Timex". Verloren: grijze leger pukkel met boeken en een broodtrommel; zwarte dames portemonnaie foto's en f 10,-; gekleurde porte monnaie met 1 huissleutel en pa piertjes; zilveren schakel-arm band „Astrid"; bruine portemon naie; zwarte rechter vingerhand schoen; dames horloge met rood bandje en blauwe wijzerplaat merk Pontiac. Zij liet zien hoe lang men wor teltjes blancheren moet voor ze verpakt en ingevroren kunnen worden. Voor worteltjes is dat 3 min. en voor sperzieboontjes 5 min. blancheertijd. Ze liet verschillend verpakkingsmateriaal zien; alles moet wel zo goed mogelijk lucht dicht verpakt zijn, b.v. een worst werd verpakt en toen even op verschillende plaatsen met de strijkbout er over, zodat het goed geplakt zat. Men was het er over het algemeen wel over eens dat aardbeien moeilijk zijn om in te vriezen. Men kan ze wel invriezen, maar als ze dan eenmaal ontdooit zijn, zakken ze in elkaar, dat is dan niet prettig. De dames konden vragen stellen, waarvan wel gebruik werd ge maakt. Nadat nog een kopje kof fie was geserveerd, werd de film ,„We zullen moeten kiezen" ge toond. Hierop zag men wat we met z'n allen gebruiken aan ener gie en grondstoffen en dat, wan neer er niet zuiniger met alles wordt omgesprongen, er overge gaan zal worden op kernenergie, waar thans al hard aan gewerkt wordt. Nadat op deze film een toe lichting was gegeven, was het ruim tien uur geworden en tijd om af scheid te nemen van de dames en heren die zorgden voor een leer zame en gezellige avond. De pre sidente mevr. G. Slijkhuis-Dikkers bood hen een kleine attentie aan. ARTS Vrijdag 17.00 u.-zaterdag' 17.00 uur J. H. A. Bruins, Molenbel- terweg 15, zaterdag 17.00-maan- dagmorgen 8.00 uur: W. R. van Couwelaar, Holterenkstraat 18, tel. 2750. Voor boodschappen bellen 11.00 en 4.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster H. Strijker, Groene Kruisgebouw. Gaardenstr., tel. 1436, b.g.g. 1248. ZIEKENVERVOER A. Müller, tel. 1745, b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980, b.g.g. 1338. TANDARTS K. Brouwer, Boomkamp 10A* Rijssen, tel. 05480-3194. Spreek uur spoedgevallen: 5.00-5.30 u. nam. DIERENARTS W. C. Wamelink, Houtweg 18, tel. 2004. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening „Midden Overijssel", Dorpsstraat 16, Holten, tel. 2784. Spreekuren: maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u., donderdagsavonds van 8-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u. Dorpsstraat 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat-, ■schappelijk Werk. en Gezins verzorging telefonisch bereik baar onder nr. 05486-6465; FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, Gaardenstr. G. J. Kraaij, tel. 2299. OPPASCENTRALE J. v.d. Meer, Canadastr.- 35,, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 uur) WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.m. zondag 28 maart H. J. Moleman, Lageweg 13, tel. 1974, maandag 29 maart t.m. zondag 4 april A: Groen, Kozakkenstr. tel. 1230. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 27 maart t.m. vrij dag 2 april. Electra: H. J. Wan- sink, Lageweg 9, tel. 2789. Gas: J. Bosschers, Beuseberg 54, tel. 1945. POLITIE Telefoon 1352, 2663 en 2655. 's Nachts tel. 05200-71234. BRANDWEER Telefoon 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3