Overijsselrit een bijzonder geslaagd motorevenement Resultaten pupillen s.v. Holten Machteloze voorhoedes bij Blauw Wit-Daarle 0-0 110C.KE V-nieuws PERFECTE ORGANISATIE Holten versloeg koploper Broekland met 1-0 Holten A verloor met 2-0 van de Tukkers A PROGRAMMA BLAUW WIT PROGRAMMA SV „HOLTEN" Zo speelden de Blauw Wit-junioren Bl. Wit ontvangt koploper Den Ham HOLTEN 19 MAART 1976 PAGINA 7 De Overijsselrit van de KNMV, die zaterdag binnen de gemeentegrenzen van Holten onder gunstige weers- en terreinomstandigheden werd verreden, heeft voor het over grote deel van de rijders niet al te veel problemen opgeleverd want maar liefst 101 van de 122 die finishten wonnen goud, 11 zilver en 10 brons. Er namen aan de rit 163 rijders deel, waarvan 46 de strijd voor het merendeel als gevolg van pee hmoesten staken. Enkele van hen gingen onderuit en liepen schaafwonden op. De schade aan de motor als gevolg van de „buiteling" bete kende soms een voortijdig einde. uit Heino met BM W iverd vierde i spanners. In >eep spannende wedstrijd is iihet Holten, gelukt, de koploper van 'haar..afdring Broekland, met 1-0 •■te verslaan. Het was een strijd (/waarbij tdé bezoekers voor rust de ,'jtoon .-aangaven, maar na de thee was Holten de betere ploeg. -;De Bfoekianders waren in de eer- ste helft veel beter op dreef dan -de Holtenaren en wisten met 'breed combinatiespel en goed plaatsen enkele gevaarlijk opge lette aanvallen.-.te .scheppen.. Het leek er dan ook veel op, dat zij met een voorsprong zouden gaan rusten, maar hun vobrhoede spe llers wisten van de kansen geen 'gebruik te maken en bovendien speelde invaller doelman Gert Jan Wissink een goede partij en greep steeds uitsteken-d in. Na enig terrein verkennen ont stond - na' ruim een kwartier een hachelij^'S.5aiuatie?.;. waarbij- .de- Brq.ekland Tjnksbuiteh Jan Koers- huis"'de bal tot twee keer toé zag gestópt door keeper Wissink er. de derde keer schoot midvoor Flier- man de.bal via Wissink tegen de buitenkant paal. Bij Holten-verving in de 30e mi nuut Marti Brand de zwak spe lende Harbers, en die gaf de voor hoede van de thuisclub wel meer stootkracht. Na enkele minuten wefdi een harde kopbal' van mid- vodrFliefman door de Holten keëper lot. .hoekschop verwerkt. Dei.mooiste kans voor de pauze kwam 'voor*Holten vlak voor het rustSighaaï, toen de meegekomen rechtsback Udink een prachtige through-pass- gaf op midvoor Bronsvoort doch zijn niet al te best geraakte inzet vloog net langs de p,aal. De ruststand bleef dan; ook 0-0 en de supporters van Holten waren van mening, dat ha de "thee, Broekland met de wind meespelend;het beste van het. spel zou hebben. Dezé thee had. Holten schijnbaar erg -goed gedaan, want de ploeg draaide nu stukken beter, waarbij ook het middenveld goed werd be zet en een licht overwicht ont stond. De Broeklanders moesten in de verdediging en probeerden met snelle counters de wedstrijd te beslissen, doch de Hollen ach terhoede paste een goede man dekking toe. Reeds in de 7e minuut kreeg Bronsvoort een prachtige kans, maar met kunst en vliegwerk wist de Broekland achterhoede de bal van de lijn te werken. Een keihard schot van André Dek ker ging even later via de lat over het doel, maar na een klein half uur had Holten toch succes. Na een pass van Dekker op de hard werkende midvoor Bronsvoort, speelde deze zich keurig vrij en plaatste de bal terug op de fel 'sprintend© Jolt. .Veneklaas .die het. leder hard en onhoudbaar m de - tóuwèn schoot.' u-O Broekland trachtte toen het spel te verplaatsen, maai- kreeg, wei nig gelegenheid doordat Holten steeds weer in de aanval ging. Ca. 15 minuten voor het einde moest Brands geblesseerd het veld verlaten en werd vervangen door de A-junior Wim Tulierdie behoorlijk voldeed en goed stu wend werk verrichtte. De bezoekers kregen in de 39e mi nuut nog een goede kans, toen de Holten achterhoede even haar mandekking verwaarloosde en de invaller midvoor van Broekland een prachtige schietkans kreeg, die door doelman Wissink schit terend uit het doel werd geran seld. Holten gaf hierna geen kan sen meer weg en hield de bal goed in de ploeg, zodat de bezoe kers een kleine, doch verdiende nederlaag kregen te slikken. Scheidsrechter Beekhuizen leidde matig en nam soms vreemde be slissingen, die gelukkig geen in vloed hadden op het spelverloop. Het tracé van pl.m. 53 kilometer moest door de brommers, zijspan nen en motoren resp. 2, 3 en 4 keer worden gereden. Er waren 2 tijd- controles. een start snelheidsproef, een finish snelheidsproef en een acceleratieproef. Er zaten in het parcours een zeer groot aantal kor te stukjes met zgn. „haarspeld bochten" waardoor de moeilijk heidsgraad extra hoog werd en aan de stuurmanskunst hoge eisen wer den gestéld. Een zware handicap waren weer de diepe grindkuilen achter de Canadese begraafplaats en het ..steile wandwerk" in het Niemendal. Voordat de eerste rijder van start ging sprak de heer A. R. van der Wolde te Markelo, voorzitter van de afd. Overijssel KNMV 'n woord van welkom en hij dankte na het bekend maken van de uitslag be stuur en leden- van de Holtense Motor- en Automobielciub De Hol- terberg voor de perfecte organisa tie. Alles verliep weer zoals men dat in Holten al enkele jaren ge woon is en zou eigenlijk best eens met een echte gouden plak beloond mogen worden. Namens de Cen trale Sportcommissie KNMV was aanwezig Dick Bruyl te Doetin- chem. De voorzitter van de MAC De Holterberg, Dirk Jan Schooien, sprak een woord van dank tot alle leden van 6e club die enorm veel werk hebben verzet en hij richtte zich in 't bijzonder tot Wim We vers en Ep Krikkink, die de rit hebben uitgezet. Dank werd verder gebracht aan de rijkspolitie, de EHBO. de artsen, het gemeentebe stuur, de grondeigenaren en de fa milie Veneklaas van camping ..De Holterberg" voor de gastvrije ont vangst en medewerking. De voorlopige uitslag Motoren t.m. 50 cc 1 J. C. v. d. Ende, Arnhem. Hercu les. 1621 p.. 2 H. Oldekomp. Em- lichheim (Did.), R. Sachs, 1376 p. Klasse B Junioren 51 t.m. 125 cc 1 A. Nijkarnp. Lonneker, SWM, 1049 p., 2 Jan Stam, Holten, Mo- nark. 1055 p.. 3 H. Klein Zandvoort, Markelo. SWM, 1060 p., 4 B. Bolte, Laren (O.). Monark. 1055 p.. 5 W. Swart, Hattem, Monark, 1096 p.. 6 J. Otten, Hattem, Monark, 1108 p.. 7 J. Wassink. Vorden, Monark, 1121 p.. 8 J. Bos, Valkenburg, Monark, 1151 p., 9 B. Hutten, Nieuw Heeten Hercules, 1160 p., 10 J. Trompetter. Beetsterzwaag, Monark. 1168 p., 11 Th. Hutten. Holten, Hercules. 1176 p.. 12 A. Klein Zandvoort, Rijssen, Monark 1207 p.. 13 H. G. Boonk, Diepenheim, Monark. 1230 p., 15 H. van Ark, Vorden, 19 J. Willemsen, Hengelo (O), SWM 1607 p. GFC fl-Holten f2 0-2 Mn—een goed -.gespeelde, wedstrijd wisten onze jongens de punten Het a-elftal heeft het in Alber- gen tegen een met 12 man spelend De Tukkers niet kunnen bolwer ken en moest met een 2-0 neder laag de thuisreies' aanvaarden. In het bijzonder scheidsrechter Tuk kers heeft 'een stempel op deze ruim een kwartier in de eerste wedstrijd gedrukt, door reeds na helft, tot veler verbazing de speler Veneman voor de rest van de wed strijd uit het veld te zenden we gens „trappen van tegenstander". Bovendien onthield hij Holten een strafschop in de tweede helft, toen één'der backs voor iedereen zicht baar (behalve de scheidsrechter!) de bal met de hand speelde. De thuisclub was zeer op de zege ge brand en speelde fris van de lever, waarbij vooral in de eerste helft de achterhoede van Holten zich moeilijk staande kon houden. Reeds na tien minuten namen de Tukkers de leiding, toen Gerard VeiSëman nog al laconiek de bal ve'-gpeelde aan de Tukkers-rechts- i uijen, die hierna zijn linksbuiten op maat kon bedienen en deze doelman Wissink onhoudbaar pas seerde. .1-0. Hierpa ontstond bovengenoemd voobval, waardoor de Holten-jon- gehs wat waren - aangeslagen. De Tukkers profiteerden hiervan dankbaar en wisten na een half uur de voorsprong weer door hun gevaarlijke linksbuiten te vergro ten,. Na =rust heeft Holten A, met 10 man spelend, door zeer hard te werken weinig kansen meer weg gegeven en bovendien was hun grensrechter goed op dreef, want de scheidsrechter floot toen voor elk vlagsignaal. 'Als het schot vair huze, dat tegen de lat spetterde, d el had getroffen, was een gelijk spel misschien nog mogelijk ge weest, maar het kleine beetje ge luk ontbrak. In ieder geval is het een com pliment waard, dat de ploeg zich in de tweede helft een waardige tegenstander heeft getoond tegen één der kampioenskandidatcn! rnëé %aar Hoffêh :të' riemen: 'Hét was GFC dat met sterke aanval len onze verdediging onder druk probeerde te zetten. Holten F2 wist de aanvallen goed af te slaan om uit de tegenaanvallen wisten zij 2 doelpunten te maken via linksbuiten Albert Wegstapel. Na de rust wisten onze jongens de voorsprong goed te verdedigen en te behouden. Holten e2-SOS e2 13-0 Het E2-t.eam van Holten bracht afgelopen zaterdag de produktie- machine weer op gang. Met liefst 13-0 konden de tegenstanders de thuisreis aanvaarden. Daar zag het overigens de eerste tien minu ten niet naar uit. Het stond toen pas 2-0 en beide doelpunten wa ren door SOS zelf gescoord. Dat lukte SOS nog eens maar toen hadden Henk Haverslag en René Bannink al de score op 4-0 ge bracht. Ruststand dus 5-0. Na de rust werd er bij Holten zeer goed samengespeeld en de meeste aanvallen verliepen snel over de vleugels. De stand ging toen zeer snel omhoog: Gert Jan Scheperman (3x), René Bannink (2x), Johan Tuitert, Mark Koele- may en Geert Nijland waren ver antwoordelijk voor de monster- score. A.s. zaterdag speelt E2 een be langrijke wedstrijd in en tegen Enter. Bij winst staat het kam pioenschap vast. Holten fl-Enter fl 0-2 In deze wedstrijd was het al gauw duidelijk dat Enter de betere ploeg was. De eerste tien minu ten hield Holten nog stand maar hierna maaide Freddie over de bal heen en wist de midvoor van .Enter te scoren 0-1. 'Even latei- schoot Erwin slecht uit en de midvoor van Enter maakte daar dankbaar gebruik van 0-2; Na rust speelde Hans weer als vrije ver dediger en probeerde een doel punt te*forceren. Hij schoot twee- Uitslagen 13-3-'76 sixes meisjes Haackey 0-2. sixes jongens Avanti D2—Holten Dl 1-3; Hol ten BI—Bully B2 0-0; 14-3-'76 Dieren 1 Holten 1 3-0; EHV 3 Holten 2 1-2. Programma 20-3-'76: sixes meisjes Almelo - Holten aanvang 12.30 u. De jeugd start met de bekercom petitie, meisjes: SallandHolten 13.00 uur; jongens: Holten—Nij- verdal 12.00 uur. 21-3-'76. Heren: ZutphenHolten 14.00 uur. Scheidsrechter: heren Meurs, Lorist. Heren 2 speelt thuis om 11 uur de belangrijke wedstrijd tegen Hengelo 3. Na de ze wedstrijd moéten beide clubs nog een wedstrijd spelen. Hengelo 3 staat met een punt meer dan Holten aan kop. Als Holten 2 de ze wedstrijd wint doen ze een goe de gooi naar het kampioenschap. Wint Hengelo dan zijn ze kampi oen-en bij gelijkspel zijn de beste kansen voor Hengelo. Al met al een zeer belangrijke wedstrijd en we venvachten dan ook veel pu bliek in het Sportdal om. 11 uur. Scheidsrechtres zijn de heren L. Schelters en B. Pheffer. Even nog om te noteren: 26 maart leden vergadering in het Sportdal, aan vang 20.00 uur. Tot ziens! maal op de lat en paal. Jammer Hans. Jammer was het ook, dat déze keer de A-Qctrhagcie„te weinig, 4nzet, toonde-.. Een volgende-,-keer betër' jóngens. Holten f5-Bl. Wit f4 In een van beide zijden goed ge speelde wedstrijd heeft Holten F5 een overwinning geboekt tegen Blauw Wit F4. Het wjas een ge lijk opgaande strijd, waarbij in de eerste helft de Blauw Witters de beste kansen kregen. Keeper An dré Dijk van F5 wist enkele bal len op sublieme wijze te stoppen. Bij het tegendoelpunt trapte hij de bal wat ongelukkig tegen de tegenstander waardoor de bal in het doel ging (0-1). Na de rust was Holten F5 voortdurend ster ker. Dit resulteerde in drie doel punten van André T. Mathew-en Edmond. De uitslag was, ondanks de. verdiende overwinning, enigs zins geflatteerd. Holten e3-Omhaog e3 3-0 Mooi voetbalweer had tot gevolg dat een nu volledig elftal van E3 er geen doekjes om wond. Al na 5 min. keek Omhoog al tegen een 1-0 achterstand aan die tot stand kwam door een mooie pass van opkomende middenvelders die werd 'afgerond door Tonnle Wolf man. Door die voorsprong kwam Hol ten nog feller opzetten en dooi- de druk- die daarna ontstond kwam een verdediger zo in staat van pa niek, dat de bal verkeerd op de slof en hoog in de touwen bij zijn eige ndoeiman belandde en het was 2-0. Na de thee hetzelfde spelbeeld. Holten E3 vooral uit de tweede lijn fel opererend, liet daai-door in dé 2é hélft 15e min. nummer 3 aantekenen en wel door Peter Baan, dat was loon naar werken, jongens van E3. Holten f5-Bl. Wit f3 3-1 Blauw Wit F3 heeft het in deze derby niet tot een overwinning kunnen bréngen. Voor hét begin- signaal waren ze nog vol goede moed en deze werd nog groter-- toen ze na 10 min. spelen een voor sprong namen. Blauw Wit drong nu te ver naar voren en uit een snelle aanval van Holten werd de gelijkmaker gescoord. Blauw Wit zette toen alles op alles en was de doelman van Holten niet in zo'n goede vorm geweest dan hadden ze zeker weer een voorsprong ge nomen, want een prachtig schot van Henk Stam werd op fraaie wij ze gestopt. ~Met een 1-1 stand werd gewisseld. Na de wissel ging het gelijk op, maar toch wist Holten de stand nog te wijzigen met 2 doelpunten, zodat de eindstand 3-1 werd in hun voordeel, wel enigs zins geflatteerd, want van krachts verschil was geen sprake. Het eni ge verschil zat in de doelman. Blauw Wit speelde, evenals vorige week met een gelegenheidskeeper, daar de vaste doelman, Hans Beldman,* nog steeds ziek is. Be terschap Hans. Klasse C motoren 125 t.m. 175 cc (junioren) 1 R. G. v. d'. Straat, Almen. Puch, 1004 p.. 2 E. J. Kappert, Hellen- doorn. SWM. 1043 p., 3 G. K. Knol, Wierden. Monark, 1074 p., 4 D. Muller, Holten, SWM, 1104 p.. 5 P. J. Dam. Abbekerk. Morini, 1210 p., 6 B. Pley. Wierden, KTM. 1585 p., 7 B. M. Filart, Wierden, KTM, 1803 punten. Klasse D motoren boven 175 cc (junioren) 1 J. Wormgoor, Neede. Peugeot, 959 p., 2 A. Kuiper, Laren <G), Montesa, 961 p., 3 D. de Geus, Heerhugowaard. Montesa. 974 p., i L. ten Hoor. Haulerwijk. Honda, 993 p., 5 H. Bieleman, Holten, Mon tesa, 999 p., 6 F. Notten, Hengelo (G), Yamaha. 1002 p., 7 E. J. Klin kenberg, Valkenburg, MZ. 1005 p., 8 A. H. J. Mulders, Maastricht, KTM, 1006 p., 9 Th. Bult, Lonne ker. Jawa, 1018 p., 10 G. Bloem, Arnhem. Montesa, 1021 p., 12 J. Ligtenberg, Rijssen, KTM. 1024 p., 14 G. Naafs. Eefde, Bultaco, 1031 p., 15 H. Willemsen, Hengelo (G), Montesa, 1038 p., 18 August Müller, Holten, BMW, 1046 p., 24 H. Nij- zink, Rijssen, Montesa, 1075 p., 27 B. Ligtenberg, Ruurlo, Jawa, 1087 p., 29 G. Mensink, Ootmarsum, Honda 1095 p., 31 H. J. Kamper man, Ruurlo, Montesa. 1093 p., 34 J. A. Halfman, Ruurlo, Montesa, 1159 p., 35 W. Aalpol, Eelfde. Ya maha, 1177 p.. 36 G. Klein Nagel voort, Markelo, Triump, 1203 p., 39 H. Wesselink, Albergen, Honda, 1755 p.. 40 A. Boesveld, Hengelo (G), Maico, 1764 p.. 41 J. Tuitert, Epse, Bultaco, 2318 p. Klasse E 51 t.m. 125 cc (senioren) 1 G. Kruiper, Haarle, Monark. 872 p,, 2 A. Kies, Appelscha, SWM 924 p.. 3 J. Staman. Nijverdal, Monark, 936 p., 4 A. Graafstra, Appelscha, Monark, 951 p.. 5 J. Harkink, Lochem. SWM. 959 p.. 7 G. M. Nek kers, Hellendoorn. SWM, 968 p.. 9 W. Lohuis, Hellendoorn, SWM, 992 p.. 11 T. Preuter. H'doorn. SWM. 1017 p.. 12 G. J. 'Langer-kamp, La* ren-'G:>,-KT?d. 1334 p.. Klasse F 125 t.m. 175 cc (senioren) 1 J.Tijhuis, Nijverdal, Monark, 876 p., 2 B. Hemair. Amsterdam, SWM. 980 p.. 3 D. Nijman, Hel lendoorn, Monark, 988 p. 2 J. Bulsink, Varseeveld, (pass. S. Jansen) BMW 1230 p., 3 W. Eret- houwer. Aalten. pass. D. Brcthou- wer) BM-W 2016 p., 4 G. Linde boom, Heino BMW 2178 p., 5 E. Vruggink, Nijverdal, pass. Hones) BMW 2894 p. Bij de junioren werd de clubprijs gewonnen door het team Filart, Pley en Knol van de motorclub Wierden. De rijders Kies, Graaf stra en Van Dijk van de FMSK (Friesland) wonnen de clubprijs bij de senioren. SENIOREN Blauw Wit—Den Ham. 2.30 uur. Excelsior 6-Blauw Wit 2. 1.45 uur. Blauw Wit 5-Or. Nassau 8 4.15 u. Hulz. Boys 4-Blauw Wit 4 1 uur. JUNIOREN Blauw Wit al-MVV al, 4.15 uur. SOS al-Bl. Wit a2, 3 u v. 2.15 u. BI. Wit bl-Nijverdal bl 2.30 uur. BI. Wit cl-RV cl, 3 uur. SDOL dl-Bl. Wit dl, 2 u. v. 1 uur. PUPILLEN E23: De Zweef el-Bl. Wit el 11 u. v. 10.15 uur. E25: Bl. Wit e2-Vesos e2, 11 uur. E27: Bl. Wit e3-Enter e3, 11 uur. F 47: Bl. Wit fl-Enter 11, 10 uur. F55: Haarle f3-Bl. Wit £2, 10 uur, v. 9.15 uur. Fl: Blauw Wit lla-Holten f4 9.15 u. F2: Bl. Wit f3-Blauw Wit f4, 9.15 u. Heren leiders: Neem vooral goede nota van het poulenummer omdat hierin soms wijzigingen zijn aan gebracht. Klasse G boven 175 cc (senioren) 1 H. Poorte, Nijverdal, Montesa, 887 p., 2 H. Jansen, H'doorn. KTM 893 p., 3 J. van Beek, Zelhem, Husq varna. 904 p., 4 H. Oonk, Lochem, Montesa. 913 p., 6 D. Wil- lems. Holten, KTM. 956 p., 8 Th. Pragt, Borculo, KTM, 963 p., 10 H. Korenblik. Harfsen. Montesa, 990 p., 13 W. Steegink, Deventer, KTM 1003 p., 15 B. Schouwink. Losser, Bultaco, 1013 p.. 21 E. Hendriks, Hellendoorn, KTM, 1078 p. Klasse H (zijspannen) 1 B. H. Braakhekke. Vorden (pass. H. KI. Brinke) Kawasaki 1275 p., Een met niet minder dan vier invallers aantredend Blauw Wit heeft tegen het eveneens laag staande SC Daarle de volle winst niet kunnen pakken. Het enige waarvan zaterdagmiddag op Meermanskamp tijdens de wed strijd te genieten was, was het fijne voorjaarszonnetje. In schrille tegenstelling hiermee was het rommelige spel dat zowel Blauw Wit als Daarle ten toon spreidden. De eerste kans was voos. de gas ten, maar door doortastend uit lopen wist Bert Trompetter de zaak te redden. Trompetter stond weer in het doel, aangezien Geje Paalman in verband met zijn werk niet beschikbaar was en Bert speelde een goede wedstrijd. Voor het overige maakte de achterhoe de, bestaande uit Schipper, Ep Beldman, Louis en Koopman een betrouwbare indruk, maar was de opbouw vanuit de verdediging on voldoende verzorgd. Vooral veel passes van Bert Schipper waren onzuiver. Toch was Blauw Wit voor de rust nog bijna aan de lei ding gekomen. Een corner van links werd verlengd tot voorbij de verste paal en door Beldsnijder meteen ingeschoten. De Daarlese keeper die voor de rust meerdere ballen losliet, had ook dit schot niet onder controle, maar kon toch in tweede instantie redden. Verder dan enige afstandsschoten- van R. Beldman en Jan Verveda - die hoog over en naast gingen, kwamen de Holtenaren niet meer voor de pauze. Na de thee opnieuw weinig goed voetbal. Bij Blauw Wit was Nic. Labobar in de ploeg gekomen voor J. W. Maneschijn, maar ook hij vermocht niet meer lijn in het spel te brengen. Het was tenslotte Henk Veltkamp, ook al een der invallers, die na goed doorzetten van Richard Beldman (hard wer- kend maar weinig gelukkig met zijn acties) nog de beste kans van de dag kreeg, maar zijn schot mislukte volkomen. Zo eindigde deze matte vertoning zoals ze was begonnen en dat was voor beide ploegen de juiste uitslag. SENIOREN Holten 2-ATC 2. 10.30 uur. Holten 3-GFC 2. 10 uur. Sportclub Vr'hoop 2-Holten 4, 10 uur, vertr. 8.45 uur. W'school 4-Holten 6, 11.45 u., ver trek 10.45 uur. 3e RONDE TARZANCUP Holten 2 - Holten 11 (0-4) Holten 9-Holten 8 (1-0) Holten 5 - Holten 10 (0-5) (tussen haakjes de beginstanden) JEUGD Den Ham al-Holten al, 1 u. v: 12 uur. Excelsior bl-Holten bl, 2 u. v. 1.15 uur. Holten b2-Excelsior b3, 2.30 uur. Holten cl-Haarle cl, 3 uur. Holten cl-Haarle cl. 3 uur. Nijverdal cl-Holten c2, 12.45 uur, v. 12 uur. Holten C3-SVVN c3, 1.45 uur. Holten dl-DES dl, 1.45 uur. Holten El-Enter el. 11 uur. Enter e2-Holten e2, 12 uur, v. 11.15 uur. Excelsior e3-Holten e3, 11 uur, v. 10.30 uur. Holten e4-Excelsior e5, 10 uur. Holten fl-Excelsior fl. 10 uur. Sp. Rijssen fl-Holten f2, 10 uur, v. 9.30 uur. Enter f3-Holten f3 10 u.. v. 9.15 u. Blauw Wit f3-Holten f4. 9.15 uur. Sp. Rijssen f3-Holten f5, 11 u., v. 10.30 uur. Enter V. e2-Bl. Wit e2 0-2 Blauw Wit e2, dat in Enter Voor uit een lastige tegenstander zag, wist de twee puntjes te bemachti gen. Het spel van._e2 was niet slecht, toch moest onze achterhoe de terdege oppassen voor de te genacties. Enter V. e3-Bl. Wit e3 1-2 Een aanvallend Blauw Wit wist een voorsprong van 2-0 te nemen, én doelpunt voor de rust en één ïn de tweede helft. Er werden ech ter nogal wat kansen onbenut ge laten. Enter kwam goed terug en toen het tegendoelpunt viel werd het zelfs nog even benauwd voor de Blauw Witters.. Al met al een leuke wedstrijd. Èxcelsior fl-Bl* Wit fl 6-0 Fl kon het in de uitwedstrijd in Rijssen niet bolwerken tegen het goed spelende Excelsior. De ploeg in Rijssen wist onze achterhoede goed uit te spelen door uitstekend overspelen. Uit drie hoekschoppen wisten ze zelfs drie goals te ma ken. Het ontbrak ons elftal verder aan een goede balcontrole wat door goed trainen weer opgevijzeld moet worden. De eindstand van 6-9 gaf dan ook de juiste verhouding weer. BI. Wit f2-Excelsior f3 0-4 In de eerste 20 minuten kwam Excelsior met 0-2 voor te staan. Blauw Wit bleef een beetje han gen. er werd niet voor de volle 100 procent ingezet. Excelsior speelde wat harder en intersiever, daar door werd het 4-0 voor Excelsior. SDOL f3-Bl. Wit f4 7-0 Met een beetje angst gingen de jongens naar Luttenberg toe. Vo rige keer hadden een aantal toen nog F3-jongens daar met 11-1 ver loren. Nu ging het iets beter, al hoewel toch met 7-0 werd verloren. Keeper Albert deed het goed en De Zweef 3Holten 3 2-2 Holten 3 heeft tegen koploper de Zweef 3 een uitstekende wedstrijd gespeeld en één punt meegenomen naar Holten. Vanaf het beginsig- naal. van de uitstekende scheids rechter Waanders. nam Holten het heft in handen maar paal en lat stonden succes in de weg. Maar wat al zo vaak is gebeurd, bij één van de uitvallen van de Zweef n klein misverstand, in de verdedi ging en de Zweef nam de leiding. Na de pauze nog eén meer aanval lend Holten. De gelijkmaker liet dan ook niet lang op zich wachten. Doch de Zweef nam weer 'n voor sprong door weer een misverstand in de Holten verdediging (2-1). De Zweef werd nu geheel in de verde diging gedrukt maar schoten van onze voorwaartsen en door goed werk van de uitstekende doelman van de Zweef bleven doelpunten Uit. Uit een hoekschop in de 87e minuut maakte onze rechtsbuiten de gelijkmaker. Met dezelfde inzet en met het zelfde goede voetbal a.s» zondag tegen GFC 2 blijven de punten in Holten. ex-keeper Eric voldeed toch in het veld beter. Noodlottig waren de 15- tot de 30e minuut. De onerva renheid kwam daar het best tot uiting, want er vielen maar liefst 6 doelpunten in deze periode. Out- putser Hans kon daar ook niets aan veranderen. Na de wedstrijd ging niet iedereen onder de dou che, wat voor echte sportmensen toch de gewoonte is. A.s. zaterdag de derby tegen F3. Daar verwach ten we veel publiek. Bl. Wit dl-Wierden dl 3-2 Na een 3-0 voorsprong verspeelde Blauw Wit Dl bijna de wedstrijd nog. Wierden haalde op tot 3-2. Toch v/as het een leuke wedstrijd, vooral door het doorzetten en een prachtig doelpunt van Gerrit Hof stede. De andere twee doelpunten kwamen van Rudy van de Voet. Jammer dat scheidsrechter Ten Zijthoff 10 minuten voor het eind wegens een blessure 't veld moest verlaten. Gelukkig dat de heer Mondeel als supporter aan de lijn stond en hem kon vervangen. Zaterdag a.s. kan Blauw Wit 1 weer volledig aantreden tegen Den Ham. Zowel Aanstoot jr.. Kolk man, Paalman en Labobar, die af gelopen zaterdag tegen Daarle af wezig waren, zijn van de partij. Den Ham heeft nog drie punten nodig uit 3 wedstrijden, wil het zich definitief kampioen noemen en promoveren naar de 4e klasse KNVB. Holten 10Holten 7 4-3 In deze wedstrijd waarin Holten 10 voor stond met 3-0 (volgens het Tarzanreglement) hebben beide partijen een sportieve strijd ge streden. In de eerste helft een ge. lijkopgaande strijd met Holten 7 iets meer in de aanval. Toen na een kwartier spelen A. Nijland met een blessure moest uitvallen kwam Holten 10 onder druk te staan. Na 25 min. wist Holten 7 0-1 te scoren en vlak hierna zelfs 0-2. Bij een aanval van- Holten 10 werd de Tuinman onderuit gehaald in het strafschopgebied en mocht Holten 10 een penalty nemen. Deze penaL ty die door de Stamger werd ge nomen werd door T. Deyk uitste kend gestopt. Ruststand 3-2. Na rust wist Holten 7 al gauw de gelijkmaker te scoren. Een kwar tier voor het einde kreeg Holten 7 een penalty toegekend wegens in het strafschopgebied. Deze pe nalty werd tegen de lat geschoten. Vijf minuten voor het einde werd door Holten 10 een mooie aanval omgebouwd over rechts. De bal werd naar het ..VAT" gespeeld die op zijn manier een voortreffe lijke throughpass gaf aan Freek Bekkernens. die op zijn beurt een keihard schot loste welke onhoud baar was voor T. Deyk. In deze stand kwam geen verandering meer. Vanaf deze plaats willen we scheidsrechter F. Akkermans be danken voor de voortreffelijke leL ding.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7