EQ3MS 3 WEEKENDDIENSTEN Uit het plaatselijk parlement Zilveren jubileum „De Verzamelaar wordt groots gevierd GJY De Vriendenschaar hield 29e jaarfeest Zwemclub ,Twenhaars vel d won de V.V.N. beker KERKDIENSTEN evonden-verloren HOLTEN 19 MAART 1976 PAGINA 3 Burgemeester Enklaar tot War- rink: Dat pik ik nietlanger. Namens de fractie Gemeentebe lang stelde de. heer Warrink de vraag hoe het zat met de uitbrei ding van de zwèmgelegenheid in Holten. B. en W. antwoordde met de volgende uitgebreide uiteenzetting: 1. In 1972 werd de bouw van een overdekt instructiebad (niette ver warren met eén overdekt zwem bad) overwogen. Omdat ook toen reeds de capaciteit van het be- - staande openluchtbad „Twenhaars veld" te klein was is de mogelijk heid van een combinatie overwo gen. De vraag was namelijk of door een dergelijke overdekte voorziening een uitbreiding van het open bad achterwege zou kun nen blijven, hetgeen uiteraard een belangrijke besparing zou geven. Bovendien deed zich de vraag voor of bij 'de situering van een over dekt instructiebad de voorkeur zou moeten worden gegeven aan een gecombineerde bouw met 'n sport hal. Ter 'beantwoording van deze vragen is hierover het advies in gewonnen van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, welk ad vies werd gegeven op 22 juni 1972. De conclusie van dit rapport is, dat een combinatie met het be staande openlucht zwembad is te verkiezen boven een situering el ders. Dit advies was derhalve ge- ent op de vragen met betrekking tot de situering van een te bouwen overdekt instructiebad. In een naderhand gegeven mon delinge toelichting op het rapport is echter uitdrukkelijk gesteld, dat het aantal inwoners van Holten te klein is voor een goede bezetting .van een overdekte zweminrichting. 2. Daarna is in 1974 advies uit gebracht door de V.N.G. met be trekking tot de totale behoefte aan sportvoorzieningen in deze ge meente. Dit advies is gevraagd ten einde inzicht te verkrijgen in de behoeften aan sportaccommodaties, welke in deze gemeente gereali- seerd zouden kunnen worden. Het is bekend, dat daaromtrent alle sportorganisaties zijn geraadpleegd, waarna de geuite verlangens door de onderzoekers op him redelijk heid zijn getoetst. Het is onjuist te stellen, dat aan de aanbevelingen van de V.N.G. op geen enkele wijze uitvoering is ge geven. Het moet de vragenstellers - bekend zijn, dat het sportterrein Meermanskamp in de afgelopen ja ren is afgebouwd, dat de tennisac- commodatie in 1975 is vergroot tot 4 banen, dat een nieuw sportvel dencomplex is geprojecteerd, waar in ruimte is voorzien voor de hoc- keysport en voetbalsport. Voorts zij er op gewezen - en ook dat is aan de voorzitter van de sportstichting bekend - dat gewerkt :i wprdt aan een accommodatie voor de ruitersport. Voorts zij er op ge-, wezen, ook dat is de vragenstellers" bekend, dat de vergroting van het zwembad op het. investeringsplan staat. Het is onjuist om te beweren, dat aan een rapport als het onder havige, binnen twee jaren uitvoe ring zou behoren te worden gege ven. Vragenstellers zullen bij na der inzien het irreële van hun stelling moeten erkennen. In de aanbiedingsbrief bij de be groting 1974 hebben wij aangege ven, dat het college de vraag in hoeverre de bouw van een over dekt zwembad op het terrein van het openlucht zwembad dienstbaar zou kunnen worden gemaakt aan de capaciteitsvergroting van het openluchtbad onder ogen ziet, waaraan duidelijk is toegevoegd, dat het college in dezen nog geen beslissing had genomen. Het college heeft er aan toege voegd, dat een beslissing ook niet opportuun geacht kon worden, om dat de nodige financiële middelen niet aanwezig waren. Een beslis sing zou, zo was de betekenis van de door de fractie van Gemeente belang aangehaalde zinsnede ge nomen moeten worden, wanneer onverwacht rijksbijdragen ter be schikking zouden komen. Over de besteding van de door de fractie Gemeentebelang bedoelde rijksbij drage ad f 425000,- is een breed beraad gevoerd, waaraan de heer Warrink ook deelnam. Het zal de vragenstellers bekend zijn, dat de uitslag van het beraad luidde, dat de beschikbare gelden besteed zou den dienen te worden voor: 1. bouw sporthal 2. bouw instructiebad, gekoppeld aan de sporthal 3. uitbreiding van openluchtbad. Het is voorts bekend, dat de sporthal gebouwd kon worden dank zij een D.A.C.W.-subsidie en een bijdrage ad f 700.000.- van het ministerie van Onderwijs en We tenschappen. Het idee om een in structiebad te bouwen was inmid dels achterhaald als zijnde geen reële voorziening. Restte derhalve de uitbreiding van het openlucht bad, welk voorstel door de minis ter van C.R.M. als zodanig was aanvaard. Overeenkomstig de uitspraak van de raad d.d. 17 september 1974 welke in overeenstemming was met het brede te voren gevoerde over leg, zijn voorbereidende werk zaamheden om de uitbreiding van het openluchtbad ter hand te kun nen nemen, verricht. Financiële middelen zijn bovendien gevonden, reden waarom dit 'bad op het in vesteringsplan 1976 is geplaatst. In 1975 is door de fractie Ge meentebelang aangedrongen op de bouw van een overdekt zwembad. Onzerzijds is in de financiële com missie betoogd, dat honorering van dat verlangen budgetair niet mo gelijk is. Van de zijde van het raadslid Warrink is daarop onge vraagd een bouwplan voor een overdekt zwembad ter tafel ge bracht. Ten einde de fractie Ge meentebelang alle mogelijkheden te schenken, ten einde ook op het door ons niet gevraagde plan een gefundeerd antwoord te kunnen geven, hebben wij daarover het oordeel gevraagd van de provin ciale sportconsulent, de heer Van Slobbe, van de V.N.G. en van de inspecteur Lichamelijke Opvoeding te Deventer. Ons college is zelfs zo ver ge gaan, dat het de raad nog geen uit spraak vroeg omtrent het investe ringsplan 1976, opdat de beslissing over de zwembadplannen een open zaak kon blijven. De fractie za'1 moeten erkennen, dat vertraging in de besluitvorming niet in de laatste plaats wordt veroorzaakt door het feit, dat van de zijde van hen zelf sterke vertragende ele menten in het spel zijn gebracht. Komende tot de beantwoording van de gestelde vraag wil het ons onjuist voorkomen over het door ons te voeren beleid in dezen niet eerder uitspraken te doen dan dat daaromtrent de financiële commis sie heeft geadviseerd. Dit advies heeft, ons tot ..op lièden nêigfstftet* bereikt. - In' ^jn- wéenvoop? stelde War rink: Het antwoord van het college op onze vragen heeft bij ons een zekere verbazing gewekt en hiel en daar geeft 't mij 't gevoel dat we als raadsleden niet au serieus worden genomen. Inspraak en me dezeggenschap zijn tegenwoordig veelgebruikte termen. Ook ten aanzien van de zwemgelegenheid is de procedure van de inspraak gevolgd. Sportstichting, bestem mingsplanforum en ook de raad hebben in de achter ons liggende jaren duidelijk hun voorkeur uit gesproken ten aanzien van de mo gelijke uitbreiding van de zwem gelegenheid in Holten. NED. HERV. KERK 8.30 en 10.15 uur (jeugddienst) ds. C. C. Addink. Extra coll. Prot. Interk. Thuis front. Oppasdienst: mevr. Vincent, Mieke Groen en Petra van Iperen. GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur ds. H. J. Bouwhuis van Rijssen. In beide diensten is de eerste coll. voor de diaconie en de 2e voor rente en aflossing. Oppasdienst: mevr. Aanstoot- Beldman, mevr. van Leeuwen- Beldman (reserve mevr. Kruidhof-Kruimelaar), Tonny Hulsman, Hetty Landeweerd (res. mevr. Stóm-Stam). R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur. DiJKERHOEK 10.00 uur ds. T. Schellevis. 0KKENBR0EK 10.00 uur ds. M. de Heer. Uitgangscoll. Kerkvoogdij. NiEUW HEETEN Zaterdag 19 uur, zondag 8 en In onze vraagstelling refereren wij aan het advies van de V.N.G. uitgebracht in 1972. Daarin wordt duidelijk gesteld dat het gewenst is een plan fe maken voor een overdekte zweminrichting en 0131 alle twijfel weg te laten heeft men de maten van het bad er bij gezet, nl. 10 x 25 m. Of dit een instruc tiebad genoemd wordt, laat ik in het midden, het staat wel vast dat dit soort baden in de eerste plaats bedoeld zijn voor instructie, maar daarnaast de mogelijkheid bieden van een follow-up. In een. gesprek met enkele ambtenaren van CRM in 1970 is ons duidelijk geworden, dat het beschikken over goed door dachte plannen voor hen een be langrijke zaak was. Dit is in een ander verband door mij al eens eerder ter kennis gebracht. Het is frustrerend dat het college ge meend heeft hieraan geen aan dacht te kunnen of te mogen schenken. Het aanwezig zijn van. goed doordachte plannen maakt namelijk de besluitvorming ge makkelijker wanneer zich plotse ling financiële mogelijkheden voor doen. In 1974 werd de sportstichting uitgenodigd door B. en W. omtrent een onderzoek naar de behoefte van sportaccommodaties in Holten. Op ons verzoek om ook de zwem- merij bij dit onderzoek te betrek ken werd negatief gereageerd. Uit. mededelingen van de aanwezige V.N.G. vertegenwoordigers bleek nl. dat dit onderzoek in 1972 reeds plaats gevonden had. Vanaf dat moment heeft de sportstichting, in zage gekregen in dat rapport; De V.N;G. mensen wekten de indruk dat het advies in dat rapport ge geven nog steeds juist was. Het komt bij mij dan ook een beetje wonderlijk over dat een mondelinge toelichting dit hele advies ontkracht zou hebben. Als voorzitter 'van de sportstichting •heb ik destijds aan dezelfde men sen van de V.N.G. gevraagd, wel ke de procedure was na het uit brengen van dergelijke rapporten. Zij deelden toen mede dat in het algemeen een termijn van twee jaar gebruikelijk was om gevolg te geven aan dergelijke adviezen. Het is om die reden dat wij ook niet het irreële van onze stelling inzien. Het rapport uitgebracht in 1974 is door ons op geen enkele manier ter discussie gesteld en het is in uw antwoord dan ook geheel on juist hiernaar te verwijzen. De blijdschap over alles wat tot stand gekomen is delen we met het col lege. Ondanks alle geuite wensen hebben we de indruk dat een over dekte zweminrichting door 't col lege, om welke reden, niet wordt gewenst, dat is ook duidelijk de ondertoon wanneer in uw ant woord wordt gesproken over „het door ons niet gevraagde plan." Het feit dat het college geen initia tieven in dezen heeft ontwikkeld in de vorm van een goed door dacht plan en zich ook niet heeft georiënteerd omtrent de prijsont wikkeling in de or erdekte zwem badsector, heeft er toe geleid dat onze fractie met een initiatief is gekomen. Hiermee duidelijk uiting gevende van wat er onder de Hol- tense bevolking leeft. De eerlijk heid gebiedt mij te zeggen dat dit twee jaar eerder had moeten ge beuren. De factor tijd heeft mid dels de factor inflatie sterk in ons nadeel gewerkt. Het meest irreëel vinden we de laatste alinea van uw antwoord, waarin gesteld wordt dat de frac tie Gemeentebelang de vertraging in de besluitvorming veroorzaakt. Ik neem aan dat dit door u niet serieus bedoeld wordt. Genuan ceerde besluitvorming is alleen dan mogelijk wanneer voorstellen ge daan worden, waarin in de eerste plaats rekening wordt gehouden met de wensen der bevolking en pas in de tweede plaats mogen an dere factoren hierbij een rol spelen Daarop ontspon zich een discus sie tussen Warrink en Enklaar, die op bepaalde momenten aardig „warm" werd omdat Warrink geen enkel begrip kon opbrengen voor het standpunt van B. en W. Hij verweet het college nooit met plannen voor een overdekt bad te zijn gekomen, hetgeen hij moeilijk kon rijmen met het ant woord van B. en W. Naar alterna tieven is door u in vier jaar tijd niet gezocht, terwijl mijn fractie binnen 6 weken met cijfers kon komen. Op basis van deze cijfers zijn er ook mogelijkheden voor een overdekt bad in Holten, aldus Warrink, die het daarna in de ogen van de raadsvoorzitter te bont maakte door te stellen dat de hele gang van zaken bewees, dat B. en W. de raad niet serieus ne men. Ik heb de indruk dat een overdekt bad door u helemaal niet gewenst is, ging hij door. Dit werd Enklaar wel wat te veel. „Dit soort insinuaties en ver dachtmakingen pik ik niet langer," ;JvaS:de,., nijdige ^eacsUe van :,bem. Het bad zou ons jaarlijks een te kort van f 150.000.- opleveren. Ai kregen we het bad voor niets, dan kunnen we het financieel niet dra gen. Warrink wenst echter- de cij fers die B. en W. hanteert, te be strijden. Nadat de verwijten over en weer waren gegaan, mengde raadslid Westerik (CH) zich in de discus sie. Ook Jiij had geen waardering voor Warrink's optreden. Het ge drag van Warrink noemde hij on collegiaal en onrechtvaardig om dat deze suggereerde dat ook de raadsleden in d.e afgelopen jaren niets hebben gedaan om een over dekt bad in Holten te krijgen. Wes terik herinnerde er daarbij aan dat het rapport van de VNG uit 1972 gebaseerd was op een voorstel van CH en AR. Nadat Enklaar Warrink's over dekte bad een „hersenschim" had genoemd, zegde hij toe in de vol gende raadsvergadering te komen met een voorstel tot uitbreiding van de zwemaccommodatie. Dat daarbij het door Warrink zo fel begeerde bad niet staat lijkt na de gevoerde discussie wel een duide lijke zaak. De Holtense bejaarden genoten zaterdagmiddag in Jrenë' intern van het blijspel dat voor hen door de C.J.V. >rDe Vriendenschaar" op de planhen werd gezet Voor de 29e maal sedert de oprichting vierde CJV „De Vrien denschaar" donderdagavond (11 maart) en zaterdagavond (13 maart) zijn traditionele jaarfeest in gebouw „Irene", terwijl zaterdagmiddag een speciale uitvoering werd gegeven voor de bejaarden en de bewoners van het bejaardencentrum „Diessenplas". De bijeenkomst werd.geopend door CJV-voorzitster mevrouw A. Rensen-Scheperboer met woorden van welkom, waarbij ze in het bijzonder dank bracht voor de steun van de dona teurs, waardoor dit belangrijke stuk jeugdwerk mede voort gang kan vinden. Na het zingen van gez. 463 (O Heer die onze Vader zijt) en gebed hield mw. Rensen een korte inleiding over het Bijbelgedeelte Jor. 14 1- 14 (Ik ben de weg, de waarheid en het leven). Het jaarverslag, hetwelk werd voorgelezen door de secretaresse, Henny Markvoort en Gerrie van Zon gaf vervolgens (in dichtvorm) een overzicht van de vele activi teiten. zowel in sport en spel. het behandelen van bijbelse onderwer pen tijdens de clubavonden, pre sentatie tijdens de Holtense mid- denstandsbeurs en gehouden acties ter ondersteuning van de clubkas. .Na het officiële gedeelte ging het db^k open. waarna de div^Jse.^an- gesloten clubs zich presenteerden' doer opvoering van sketches waar- fan sommige" erg aardig werden - gébracht, zoals „Boerke Naes" door „Jonge Kracht" en „Hoogwelgebo ren oplichters" door de tussenclub. Bijzonder veel bijval oogstten de boerendansers („Zonnestraaltje") met het uitvoeren van enige fol kloristische dansen, hetwelk deze groep, onder deskundige leiding van de heer en mevrouw Morsink, op uitstekende wijze voor 't voet licht bracht. Na de pauze, tijdens welke de aanwezigen een kopje koffie werd aangeboden en een loterij werd ge houden, vond, onder regie van Gerrit Markvoort de toneeluitvoe ring plaats van het blijspel in twee bedrijven, getiteld ..Commissaris Manus vertelt", van B. Steijaart. Grime: Wanader Drent, techniek Jan Noteboom en Wim Wechsta- pel. schoonmaker (corveër) aangebo den, dat hij accepteert, terwijl hij aan zijn ouders (Mini Vruggink en Jan Rietberg) voorgeeft als politie agent werkzaam te zijn. Wekelijks schrijft hij een brief aan z'n ouders waarin hij zijn belevenissen als po litieagent vertelt, welke belevenis sen hij echter ontleent aan 't boek „De commissaris vertelt". Deze brieven, met de meest fantastische verhalen, zijn voor zijn ouders aan leiding een reis naar de grote stad te ondernemen teneinde zich per soonlijk van het gevaarlijke werk van hun zoon op de hoogte te stel len. Nadat alle pogingen om de overkomst te voorkomen zijn mis lukt, blijft er voor Manus niets an ders over dan een uniform te lenen en het spel te gaan spelen wanneer zijn ouders ten tonele verschijnen. Tot overmaat van ramp ver schijnt op dat moment ook 'n ont snapte gevangene (Arend Ligten- bergj die Manus dwingt met hem van kleding te wisselen en zich vervolgens voordoet alsof hij een collega van Manus is. Werkster Toos «"Hanny Aanstoot) wordt op deze boef verliefd. Manus echter heeft een oogje laten vallen op Silvia (de dochter van zijn hos pita, Hermien Schooien) maar weet als echte boerenkinkel, niet de juiste houding te vinden haar zijn liefde te verklaren. Echter, zoals het in een echt blij spel steeds behoort te gaan, komt ook hier. na eindeloos veel komi sche misverstanden, alles uiteinde lijk toch weer op z'n pootjes te recht. De boef verdwijnt achter de tralies en uiteraard krijgt Manus zijnSilvia. Dit zeer geslaagde jaarfeest werd besloten met het zingen van Gez. 235 en dankgebed. Manus, een weinig intelligente boerenzoon uit de provincie (Jan Schooien sr.) heeft gesolliciteerd bij de Amsterdamse politie, maar wordt voor die functie afgewezen. Wel wordt hem het baantje van Ter gelegenheid van haar 25-ja- rig bestaan houdt de Nederlandse vereniging ,,De Verzamelaar" op zaterdag, 3 en zondag, 4 april 1976 een grote tentoonstelling met ruil- beui's in de Rijnhal te Arnhem. De openignstijden zijn op beide dagen van 10.00 tot 17.00 uur. Voor Nederland is dit een uniek gebeuren. Nog niet eerder werd 'n zo'n groot evenement op dit ge bied georganiseerd. Voor de tentoonstelling hebben zich een kleine 50 eksposanten aangemeld, die de .bezoekers een bijna even groot aantal verschil lende objekten laten zien. Er is zelfs één objekt bij, dat de pers on getwijfeld zal interesseren. Het betreft antieke communicatie in woord, 'beeld en geluid. Op de verzamelaarsbeurs zullen meer dan 100 verschillende verza- melobjekten vertegenwoordigd zijn. De hoofdobjekten zijn: munten, postzegels, ansichtkaarten, siga- renbanden, lucifersmerken, ste nen, mineralen en fossielen. Verder kunnen we aantekenstrook. jes, albums, albumplaatjes, bier glazen, bierviltjes, curiosa, aller lei soorten etiketten, ex-libris, eerste-dagenveloppen, grammo foonplaten, maximumkaarten, mL litaria, oorlogsdokumentatie, pen ningen, poststukken, schelpen, sluitzegels, sleutelhangers, speld jes, oude tijdschriften, herden kingsborden, antiek, herdenkings zegels, oude boeken, tropische vlinders, enz. enz. op de 1500.strek kende meter tafelruimte tegen ko. men. Vrijdag 19 maart 10.00-22.00 uur „Open Huis" B.V. Twentrac, Keizersweg 9b. (Zie adv.). 20.00 uur: Jaarvergadering Ver eniging „Een School met de Bijbel" in de hal v.d. „Scha kel", Boschkampsstraat. 20.00 uur: Grote bingo-avond Sup porters vereniging S.V. „Hol ten" in Ontmoetingscentrum „Meermanskamp". Zaterdag 20 maart 10.00-17.00 uur: „Open Huis" B.V. Twentrac, Keizersweg 9b (zie adv.). 19.45 uur: Dropping M.A.C. „De Holterberg". Vertrek vanaf clubcafé „De Biester". (Zie adv.). Zondag 21 maart 14.00 uur: Discobal in café „De Wipper'" (zie adv.). 19.30 uur: Dansen in Bar-dancing „Boode" te Bathmen, (zie adv.). Maandag 22 maart 15.00-23.00 uur: Inlichtingen over orgels en orgellessen door Draaijers Orgelstudio te La ren in Snack Bistro „Dikkie" (zie adv.). 20.00 uur: Ledenvergadering Hol tense Handelsvereniging in ca fé „De Biester" (zie adv.). Dinsdag 23 maart 15.00-23.00 uur: Inlichtingen over orgels en orgellessen in Snack Bistro „Dikkie" (zie adv.). 14.30 uur: Bejaardensociëteit in gebouw „Irene". Woensdag 24 maart 20.00 uur: Openbare Gewestraad vergadering Postillon Motel, Deventer, over standpuntbe paling voorontwerp Streekplan IJsselvallei. Donderdag 25 maart 19.30 uur: Openbare raadsverga dering ten gemeentehuize. Standpuntbepaling vooront werp Streekplan IJsselvallei. 19.00-22.00 uur: Verzilvering Va kantiebonnen Bouw- en Neven- bedrijf: bij P. F. van Doorn, Rietmolenstr. (zie adv.). 20.00 uur: Vergadering afd. Hol ten v.d. Bond van Chr. Platte landsvrouwen in gebouw ,,Re- hoboth". Spr. de heer Schou ten uit Lochem. Onderwerp: „Antiek". Vrijdag 26 maart 16.00-18.00 u. en 19.00-21.00 uur: Inenting van honden tegen hondsdolheid in de varkensont- vangsthal van U-vlees BV, Pannenb.str. (zie adv.). Donderdag 1 april 16.00 uur: Aanwijzing i.v.m. open bare aanbesteding gemeente Holten parkeerterrein bij de sporthal op maandag 24 april zie adv.). Maandag 5 april 20.00 uur: „Liberaal-café" afde ling VVD Holten in café „De Biester". Spr. de heer Zink, VVD-raadslid in Nijmegen over „Inkomenspolitiek", Woensdag 7 april 20.00 uur: Bijeenkomst Platte landsvrouwen afd. Dijkerhoek in café-rest. ,,t Bonte Paard" De heer J. Kroon, hoofd o.l.s. vertelt over het Dijkerhoek van vroeger. Aan het eind van de avond, waarop twaalf ploegen van di verse verenigingen getest waren op hun verkeerskennis kon de voorzitter van Veilig Verkeer de heer Chr. Knijff samen met de adj. van politie de heer H. Meij er de eerste prijs uitreiken aan de verheugde teamleden van zwemclub Twenhaarsveld. Linda Kamperman, Jannie Wansink en Wim Meijer. De individuele prijs ging naar Bertus Vukkink. Schou tenstraat 24, .die de Encko verte genwoordigde. Om 8 uur heette de voorzitter de zesendertig leden van diverse ver enigingen en hun vele supporters van harte welkom. Hij zette het doel van de avond uiteen en gaf een overzicht van diverse activi- tenten van de vereniging. Adjudant Meijer leidde de quiz. Hij stelde de vragen aan de hand van dia's. Het waren dia's met eenvoudig te herkennen situaties,, die echter, wanneer puntje bij paaltje kwam. nog wel moeilijkhe den opleverden. Hierna werd een getallen puzzel opgegeven. Vijf entwintig getallen, die alle betrek king hadden op 't verkeer, moes ten zo worden ingevuld dat er horizontaal en vertikaal steeds zes en veertig uitkwam. Dit was een moeilijke opgave. Er werd diep nagedacht op ballpoints ge kloven en gezucht. Bij de correctie bleek dan ook dat er maar enke len in waren geslaagd deze hin dernis foutloos te nemen. De correctie was in handen van mevr. Giitlich en de heren H. Ebrecht en Knijff. In de pauze,, waarin de deelne mers getracteera werdén op kopje koffie werd heftig gedis cussieerd over diverse vragen. Prijsuitreiking Na de pauze werden de dia's besproken en verkeersproblemen aangesneden. Hierna werden de prijzen uitge reikt. er waren drie bekers met inscriptie beschikbaar. De eerste beker kwam in handen van het reeds genoemde „Twenhaarsveld" de tweede beker was voor het team van „é.M.V." en de derde voor de „Encko". Bertus Vul- kink behaalde de meeste punten en wel 83 van de 100 te behalen punten. Hiervoor kreeg hij ook een beker. Toen iedere deelnemer een herin kon de voorzitter de avond slui- neringsmedaille 'had gekregen,- ten. Uitslagen: 1 Zwemclub Twenhaarsveld, 191 pnt; 2. „H.M.V." 186 pnt; 3. Enc ko 184 pnt; 4. Bergvliegers 177 pnt.; 4 Platt. vrouwen Espelo 177 pnt; 6. Buurtver. Churchilstraat 176 pnt; 7. MAC „Holterberg" 175 pnt; 8. Schietvel-. Dijkerhoek 162 pnt; 9. ZW „Blauw Wit" 138 pn1: 10. Mengunie 135; 11 SV Holten 133 pnt; 12. Schiétver. Eendracht 96. Iedere ploeg kon 3x100 punten behalen. Geboren: Maureen dv A Jansen en A. J. van der Wal Albert Jo- han zv. J. A. Wechstapel en J. W. Beltman Vincent zv R. Ruste- biel en H. Haverslag (geboren te Deventer). Ov.erleden: M. E. Bosma-Sehop- man 80 jaar Holten. Gehuwd: II. A. J. Pol Voorst en M. W. Mulder Holten. 23 jaar 21 jaar GEVONDEN: Diamant-duif; geld bedrag; dameshorloge; sleutelbos met 5 sleutels; horlogebandje; kinderwant; bruine portemohnaie. VERLOREN: Rijbewijs BE; zil veren dameshorloge 'met blauwe wijzerplaat; gladde trouwring; blauw kinderfietsje met rood za del; gouden speld, bladmotief met ringen; plastic zak met gymschoe nen en rode gymbroek; zilverkleu rige bril -F bruine koker; Oranje bruin met wit gestreepte muts; zwarte imitatie bontmuts. ARTS Vrijdag 5 u. tot zondag 8 u. W. R. van Couwelaar, Holte- renkstr. 18, tel. 2750. Zond. 8 u. tot maandagmorgen 8 u. J. F. Sijtsema, Pastoriestraat 50. tel. 1870. Voor boodschappen bellen 11 en 4 uur. WIJKVERPLEGING Zuster E. Boers, Groene Kruis- gebouw. Stationsstraat 8, Bath men. Tel. 05704 - 1271 b.g.g. 05700 - 22700. ZiEKENVERVOER A. Müller, te Aanstoot, tel. 1745 b.g.g. 80 en 1338. TANDARTS H. F. Steunenberg, Pastorie straat 42. Holten, tel. 05483 - 1433. Spreekuur spoedgeval len 5-5.30 u. nam. DIERENARTS Zaterdagmiddag 12 u. tot maandagmorgen 8 u. Th. A. Oostenbrug, Diessenplasstraat 5, telefoon 1515. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening „Midden Overijssel", Dorpsstraat 16, Holten, tel. 2784. Spreekuren: maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u. donderdagsavonds van 6-7 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 u. Dorpsstraat 16, tel. 2784 Tijdens de weekends zijn Maat schappelijk Werk en Gezins verzorging telefonisch bereik baar onder nr. 05486-6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge- bouw, Gaardenstr. G. J. Kraaij tel. 2299. OPPASCENTRALE J. - v.d. Meer, Canadastr. 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 uur) WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Tot en met zondag 21 maart C. Dijkstra, Schoolstraat 5, tel. 1833. Maandag t.e.m. zon dag 28 maart H. J. Moleman, Lageweg 13, tel. 1974. Aangif te van gestorven dieren op za terdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 20-3 t.e.m. vrijdag 26-3: Electra: H. Heijink, Kolweg 44, tel. 2124. Gas: W. G. van der Weerthof, Voorboersstraat 2, tel. 1793. POLITIE Telefoon: 1352 - 2665 en 2655. 's Nachts tel. 05200-71234. BRANDWEER Tel. 2 2 2 2 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3