KË HKC 75' Verslagen Blauw Wit-junioren Nieuws van de MAC „De „Holterbergr-nieuws Zaterdag Overijsselrit KNMV Holterberg'' bruist van activiteit Holten A versloeg koploper Rietvogels A met 2-1 Zo speelden de Biauw Witters - It J v éL&JË&BBÊdÊËaBÉË ZVV Blauw Wit heeft achtste pupil lunelftal PROGRAMMA BLAUW WIT Cross op Koninginnedag Financieel gezond Bestuursverkiezing Wedstrijdverslagen S.V. Holten (jeugd) PROGRAMMA S.V. HOLTEN' Hockey-nieuws Schuppert en Nekkers: hoogste score Bingo-avond '55 Nieuwe trainer SV Holten HOLTEN 12 MAART 1976 PAGINA 7 SVVN 7-B1. Wit 4 5-2 Blauw Wit 4 "heeft in de uitwed strijd het zevende van SVVN goed partij gegeven maar moest tenslot- I te toch zwichten voor de Nijver- dalers die technisch wat meer in i hun mars hadden. Het werd ten- I slotte 5-2 doch deze uitslag had gunstiger kunnen zijn als de Blauw j Witte aanvallers 'niet zo slordig hadden omgesprongen met goede kansen. BI. Wit 5-Enter V. 6 0-5 Blauw Wit 5 kon het in Enter niet maken tegen het zesde van Enter Vooruit. Het was een spor- tieve ontmoeting die de gastheren I verdiend met 5-0 wonnen. BI. Wit 3-SVZW 7 3-4 Blauw Wit 3 ging vol goede moed naar Wierden en speelde een goede wedstrijd tegen het zevende van SVZW. Met in de eerste helft de straffe wind tegen wist men de schade bij de rust te beperken tot 1-0. Na de thee viel al spoedig de gelijkma ker waarna de Zwaluwen sterk gingen spelen om op voorsprong te komen. Blauw Wit bezweek onder - de steeds zwaarder wordende druk i en moest twee treffers toestaan. I Toch bleef men knokken voor een beter resultaat en van Gils en van j Lindenberg zorgden voor de ge lijkmaker. In de slotfase van de I sportieve wedstrijd was vrouw Fortuna .meer op de hand van de Wierdenaren en ze wonnen dan ook met 4-3. Wierden al-Bl. Wit al 3-2 Blauw Wit trad deze gelijkwaar. j dige tegenstander wat behoudend I tegemoet en na tien minuten kwam Wierden op 1-0 toen de Blauw Wit achterhoede treuzelde met oprui men. Blauw Wit ging hierna in de aanval eri dit resulteerde na 5 mi nuten in 1-1. Dit was ook de rust stand. Na de thee kwam Wierden vrij snel op 2-1 doch na 20 minuten was het weer gelijk. Beide partijen trachten toen een overwinning te forceren en het spel werd er niet beter op. Wierden kwam een mi nuut of vijf voor tijd op 3-2 en in deze stand kwam geen verande ring meer alhoewel Blauw Wit nog wel sterk aandrong. BI. Wit cl-Nijverdal cl 3-0 Na de winterstop, is de zaterdag gespeelde wedstrijd tegen kam pioenskandidaat Nijverdal Cl, voor de Blauw Witters succesvol verlo pen. Het leek er aanvankelijk op dat de Nijverdallers het zouden gaan maken maar naar mate de wedstrijd vorderde bleek Blauw Wit het elftal net de meeste ijver en strijdlust. Ze kwamen herhaal- delijk tot gevaarlijke aanvallen maar helaas was het met de af werking maar zo, zo. Rust 0-0. Met een op diverse plaatsen ge wijzigd elftal werd aan de 2e helft begonnen waarin rechtsbinnen D. Beldman na enkele minuten scoor de. Enkele ogenblikken later straf te A. Bronsvoort een fout in de Nijverdal verdediging doeltreffend af (2-0). Nijverdal zette toen alles op alles om de achterstand weg te werken en de Blauw Wit achterhoede kreeg het moeilijk en doelman G. Kolk man moest herhaalde malen moei lijke klusjes opknappen. Uit een vere pass van G. Aanstoot bracht spits D. Beldman de stand op 3-0 en Nijverdal zag 't toen niet meer zitten. De meer gemotiveerde ploeg van Blauw Wit heeft bewe zen tot zeer goede prestaties- in staat te zijn. Doorgaan!! Excelsior d2- BI. Wit dl 0-10 Dl heeft in Rijssen bewezen goed- te hebben overwinterd. Reeds in de eerste fase van de wedstrijd werd het 3-0. Na deze snelle voor sprong ging bet wat minder ge concentreerd wat het samenspel niet ten goede kwam. Het werd tenslotte een 10-0 zege. Voor de treffers zorgden v. d. Voet, Gerard Rutgers, Henk Mekenkamp en An- dré Schuppert. Vesos el-Bl. Wit el 2-0 In een stevige vrieskoude oos tenwind en op een keihard bevro ren sportpark te Heiendoorn heeft Blauw Wit El jl. zaterdag, met slechts 9 spelers, een uitstekende wedstrijd gespeeld tegen het aldaar gevestigde VESOS El. Tijdens de eerste helft moest het voltallige Vesos zelfs diverse ma len de noodklok luiden teneinde de constante aanvallen van de hoog gemotiveerde Blauw Wit negen te kunnen weerstaan. Wegens 't ont breken van enige spitsen was het voor Blauw Wit echter onmogelijk een fatale bres te slaan in de ste- vige verdedigingslinies van VESOS zodat het scorebord bij rust, tegen de veldverhoudingen in, een 0-0 stand te zien gaf. Een na rust gehouden conditie slag viel tenslotte uit in het voor deel van VESOS, dankzij hun nu merieke meerderheid. Ondanks hun 2-0 verlies toch een knappe .prestatie van de Blauw Witters met René Enter, Gerard Vuuregge en Diok Jansen in duidelijke glans rollen-. SOS e2-Bl. Wit e2 0-5 In de uitwedstrijd tegen SOS E2 moest ook Blauw Wit aantreden met 9 man. Ondanks het gemis van 2 spelers werd er toch goed ge voetbald zodat de uitslag van 0-5 toch wel terecht aan onze zijde stond. Onze jongens toonden meer inzet dan SOS. BI. Wit e3-RKSV e2 1-1 De eerste wedstrijd na de 'win terstop werden de puntjes gedeeld. Helaas wisten de Blauw Witters de kansen nog niet volledig te benut ten, terwijl de achterhoede de bal len nog te aarzelend wegwerkte. Toch wisten onze jongens de ach terstand in de tweede helft weg te werken. BI Wit fl-Holten fl 1-6 De eerste competitiewedstrijd na de lange,winterstop tegen de rivaal Holten leverde Blauw Wit nogal wat problemen op. Hoewel we met maar 9 man in het veld kwamen, konden de Blauw Witters de stand in de eerste helft nog vrij lang bank houden, dankzij onnauwkeu rig schiten van Holten en onze uitblinkende keerper Drent. Toen echter de eerste goal viel, stonden we binnen enkele minuten met 3-0 achter. Na de pauze gaf de wed strijd een gelijk beeld te zien. De strijd speelde zich hoofdzakelijk op de Blauw Wit helft af. Toen de stand 0-5 was, lukte het Harry Kolkman de Holtense achterhoede, inclusief keeper te passeren, waar door onze eer gered was. Met de eindstand 1-6 konden we terug naar de kleedkamer. Opvallend was dat er langs de lijnen wel Holtense supporters (ouders) stonden om hun pupillen aan te moedigen, maar waar waren de Blauw Wit ouders? De Zweef f3-Bl. Wit f2 4-3 Blauw Wit F2 kon maar met 10 man aantreden tegen de Zweef en moest bovendien de eerste helft ook nog tegen de sterke wind in spelen. Hierdoor ontstond grote druk op het Blauw Wit doel waar door keeper Rietman een aantal prachtige reddingen kon verrich ten. Tooh wist André Stam tijdens één van de schaarse uitvallen van Blauw Wit de stand met een hard schot op 1-0 te brengen. Kort hier na bracht, de Zweef met. een hoge bal, waar dé Blauw Wit keeper onmogelijk bij kon, de stand weer in evenwicht en deze stand bleef ongewijzigd tot de rust. Na rust was Blauw Wit, gehol pen door de harde wind, veel ster ker. Er ontstond een aantal fraaie kansen waaiwan er 2 benut wer den door Henk Stam en Geert Meijer ink: stand 3-1. Blauw Wit dacht de zege al binnen te hebben en geloofde liet W-der wel. De Zweef rook kansen, ging ineens veel stetker spelen en bracht met twee hoge ballen over de verdedi ging van Blauw Wit heen de stand op 3-3. In de laatste minuut scoor- In de in het clubhuis café „De Bicster" zeer goed bezochte jaar vergadering heeft de Motor- en Automobielclub „De Holterberg" een gevarieerd en aantrekkelijk programma voor het komende seizoen vastgesteld. Het begint met de Overysselrit op zaterdag 13 maart, de voorjaarsbetrouwbaarheidsrit van de KNMV, een rit die in alle klassen meetelt voor het Nederlands kampioenschap. Er hebben voor deelname maar liefst 187 coureurs ingeschreven en hieronder zjjn alle bekende rijders. Wegens de gestaag aanhoudende toeloop van nieuwe leden, met na me in de leeftijdsgroep van de pu pillen, mocht ZVV Blauw Wit on langs de honderdste pupil als nieuw lid inschrijven. Zijn naam is Robert Hek (op de foto vooraan met bal). Dit was voor de jeugdcommissie van BI. Wit aanleiding om het 8e pupillenelftal te formeren (F4) dat vorige week zaterdag de eerste competitiewedstrijd speelde tegen VESOS. Onze fotograaf was ter plaatse en schoot bijgaand plaatje van het nieuwe F4. Overigens werd de eerste wed strijd niet al te fortuinlijk afgeslo ten. In de ijzige kou werd met gro te cijfers van VESOS verloren, 0-7. Dat de. kou hieraan schuldig was kwam ook wel door de handschoe nen van de keeper, die wel de kou tegenhielden, maar niet de bal. Toch stapten de jongens opgewekt van het veld met de beste voor nemens'voor de volgende keer. SENIOREN: Blauw Wit— Sport- club Daarle 2.30 uur; Vesos 3— Blauw Wit 2 3.00 uur; SVVN 5— Blauw Wit 4 10.00 uur; DES 6— Blauw Wit 3 1.00 uur. JUNIOREN: Blauw Wit Al— SVZW Al 2.30 uur; RKSV Al—BI. Wit A2 2.30 vertrek 1.45 uur; BI. Wit BI—Hector BI 2.30 vertrek 1.45 uur; de Zweef C2Blauw Wit Cl 3 uur, vertrek 2.15 uur; Blauw Wit Dl—Wierden Dl 1.45 uur. PUPILLEN: Blauw Wit El Holten El 11 uur; Enter V. E2 Blauw Wit E2 12 uur vertrek 11.15 uur; Enter' V. E3Blauw Wit E3 11 uur vertrek 10.15 uur; Excelsior Fl—Blauw Wit F1.10 uur vertrek 9.30 uur; Blauw Wit F2Excelsior F3 10 uur; RV Fl—Blauw Wit Fla 10 uur vertrek 9.30 uur; Holten F5 —Blauw Wit F3 9.15 uur: SDOL F3 Blauw Wit F4 11 u vertrek 10.15 uur. Hetparcours van 53 kilometer loopt geheel over Holtens grondgebied en is uitgezet door de clubleden Ep Krikkink en Wim Wevers. Start en finish van de rit, die geheel wordt verzorgd door de Holtense club, zijn bij camping De Holterberg (Veneklaas) bij het sportpark Meermanskamp. Door de KNMV werd tevens een vergunning afgegeven voor de jaar lijkse motocross op de Zuurberg (een van de mooiste crossterreinen in ons land) op vrijdag 30 april. In deze rit die meetelt voor het nat. kampioenschap starten zijspan ners en de 125 cc en 250 cc junio ren. Verder zijn er acht oriënterings- ritten, een gezelligheidsrit en de zo langzamerhaand ver buiten de provinciegrenzen bekend gewor den nachtrit „Nacht om Holten". In het kader van de braderie (laatste vakantieweek van de bouwvakkers) zal op woensdag 21 juli weer de jaarlijkse autocross worden georganiseerd. Op zater dagavond 20 maart zal een drop ping worden gehouden. Voordat het vaststellen van al deze evenementen aan de orde kwam sprak voorzitter Dirk J. Schooien een woord van welkom en werden staande enkele ogen blikken stilte in acht genomen ter nagedachtenis van de overleden le den: Albert Nijland en Jan Struik. De secretaris, de heer B. J. Op laat bracht hierna een uitvoerig jaarverslag uit waaruit duidelijk bleek dat de grote activiteit van de club in het afgelopen jaar. Niet minder dan 25 keer werd een eve nement georganiseerd. Er werden in de afgelopen zomer o.m. puzzel- ritten georganiseerd voor de va kantiegasten waarvoor van de zijde van de gasten goede belangstelling bestond. Op de onlangs gehouden feest avond werden als kampioenen van de vereniging gehuldigd: G. Nijen- huis te Colmschate (clubkampioen oriënteringsritten)J. ten Berg te Rijssen (clubkampioen autocross heren)mevr. Ten Berge te Rijssen (clubkampioene autocross dames); G. Kruiper te Haarle (clubkampi oen betrouwbaarheidsritten)W. Rensen te Holten (Ned. kampioen betrouwbaarheidsritten 50 cc) en H. Oolbekkink te Holten, Ned. kampioen oriënteringsritten moto ren); A. Müller en H. van Beek behaalden het internationaal start bewijs in de klasse motocross-zij- spannen. Uit het financieel verslag van pen ningmeester Henk Egberts bleek dat de boeken konden worden af gesloten met een batig saldo. De controlecommissie, die bestond uit 'de heren H. Pekkeriet en D. J: Müller, had boeken en bescheiden in orde bevonden. Als leden van de controlecommissie werden be noemd de heren D. J. Müller en J. Markvoort. Als bestuursleden werden herko zen de heren H. Egberts, J. M. Wansink en E. Huisjes. De aftre dende leden van de sportcommissie J. H. Markvoort, J. A. Aanstoot en M. Krikkink werden eveneens her kozen terwijl in de bestaande vaca ture werd voorzien door het benoe men van Johan Stevens. Een voor stel tot wijziging en aanvulling van de statuten waardoor thans ook personen in de leeftijd van 12 t.m. 15 jaar lid van de vereniging kun nen worden (adspirant-lid, zonder stemrecht en gereduceerde contri butie) werd met algemene stem men aangenomen. Holten 1—Broekland 1 2.30 uur; GFC 2—Holten 2 (vriendsch.) ver. trek 9.00 uur; De Zweef 3—Holten 3 11.45 uur vertrek 10.45 uur; Til- ligte 3—Holten 4 10.00 uur vertrek 8.45 uur; SOS 5—Holten 8 10.30 u vertrek 9.30 uur. 2e ronde „Tarzangroep": Holten 11—Holten 6; Holten 7—Holten 10; Holten 9Holten 5. Damesvoetbal zondag 14 maart: 10.30 uur HoltenGorssel. JUNIOREN/PUPILLEN Tukkers Al—Holten Al 2.30 u ver trek 1.15 uur; Holten BISVVN BI 3.00 uur; Holten B2Nijverdal B2 1.15 uur; Enter ClHolten Cl 3.00 uur vertrek 2.15 uur; Holten C2 Hulzense Boys Cl 3.00 uur; SVZW C3—Holten C3 10.15 uur vertrek 9.30 uur; Excelsior DlHolten Dl 1.15 uur vertrek 12.30 uur; Blauw Wit El—Holten El 11.00 uur; Hol ten E2—SOS E2 11.00 uur; Holten E3—Omhoog E3 11.00 uur; RKSV E2—Holten E4 10.00 uur vertrek 9.30 uur; Holten FlEnter Fl 10 uur; GFC Fl—Holten F2 10.00 uur vertrek 9.15 uur; Holten F3En ter Vooruit F3 10.00 uur; Hulzen F2Holten F4 11.00 uur vertrek 10.15 uur; Holten F5Blauw Wit F4 9.15 uur. In een 'spannende wedstrijd heb ben de Holten A-junioren een goed resultaat behaald, door het sterke Rietvogels A met een 2-1 neder laag naar huis te sturen. Voor de rjist speelde Holten mef een ver sterkt middenveld en kreeg met de harde wind mee een licht over- de de Zweef nog het winnende doelpunt,' eindstand derhalve 4-3. Jongens, het was een mooie wed strijd, maar volgende week wel doorzetten tot het einde. SVVN f3-Bl. Wit £3 2-0 Zaterdagmorgen waren we al vroeg op weg naar Nijverdal waar op een hard veld en onder win terse omstandigheden aangetreden moest worden tegen SVVN. De koude oostenwind deed er alles aan om de jongens te laten bibbe ren en dat lukte aardig. De wed strijd speelde zich voornamelijk op het middenveld af. Één van de schaarse uitvallen van SVVN le verde in de 2e helft een doelpunt op waarop onze gelegenheidskeeper S. Vuuregge geen antwoord had. Net voor het einde maakte Gerben een eigen doelpunt. Onze vaste keeper, Hans Beldman, kon niet mee doen, zodat we met tien man naar Holten terugkeerden. Jongens, volgende week vrijdag nemen we allemaal ons opstel mee naar de training. Veel succes! wicht, maar de Rietvogels-achter hoede wist de aanvallen van Hol ten goed te doorstaan en gaf wei nig kansen weg. Tegen de ver houding in nam Rietvogels de leiding, toen vlak voor de pauze stopper Wissink finaal over de bal trapte, waardoor de Rietvogels- rechtsbuiten een buitenkansje kreeg en vrij voor de doelman van Holten de bal onhoudbaar in het net schoot (0-1). De thuisclub was hierdoor iets aangeslagen, doch na rust werd de tactiek iets ge wijzigd en speelde zij met drie voorwaartsen, hetgeen de druk op de Rietvogels-achterhoede ver grootte. Na circa een kwartier in de tweede helft nam Rolf Lefèbre een run op het Rietvogels-doei en werd door één van de backs on deruit gehaaldin het strafschop gebied. De toegestane strafschop werd door Johan Huzen onberis pelijk benut (1-1). Dit gaf de Hol ten-ploeg nieuwe impulsen en eni ge minuten later profiteerde weer Joh. Huzen van een misverstand in de Rietvogels-achterhoede en plaatste bal in het lege doel (2-1). De ploeg begon toen goed te spe len en doelman Wissink stak in een voortreffelijke vorm en gaf geen kansen meer weg. Vlak voor 't einde trapte één der Rietvogels gevaarlijk door op het hoofd van doelman Wissink, maar gelukkig bleek de blessure nog mee te val len en had Holten een toch wel verdiende 2-1 zege behaald. Excelsior c2-Holten c2 Een door invallers verzwakt C2 heeft zijn meerdere moeten erken nen in Excelsior C2. Hoewel de Holtenaren direkt vanaf de aftrap flink van leer trokken en zich ook een aantal kansen wisten te cre- eren, werd het toch al spoedig duidelijk dat Excelsior bijzonder gevaarlijk in de counter was. Met kunst en vliegwerk kon de verde diging nog enige tijd standhouden, maar moest na ca 15 min. toch zwichten 0-1. Toen de Holter-voor. hoede via een vlotte aanval over links even later gelijk maakte leek alles nog mogelijk. Toch was het Excelsior dat nog voor rust op nieuw de leiding nam. De hoop dat de Holtense jongens na de rust met de wind in de rug uit een an der vaatje zouden tappen bleek ijdel. De ploeg was totaal van slag en het was dan ook geheel over eenkomstig de spelverhouding, dat Excelsior de eindstand op 4-1 wist te brengen. SVVN dl-HoIten dl Holten Dl heeft zijn eerste com petitiewedstrijd na de winterstop met 2-5 verdiend gewonnen. In de eerste helft een aanvallend Holten dat in de eerste helft tweemaal wist te scoren. Vlak voor rust wist SVVN eenmaal tegen te scoren. Na rust eenzelfde spelbeeld maar Holten Dl wist nu met de regel maat van xie klok doelpunten te scoren wat tenslotte in een eind stand van 2-5 tot uitdrukking kwam. Holten e2-Enter V. e2 Holten E2 heeft de zegereeks na de winterstop gewoon voortgezet. Het wedstrijdritme bleek met een paar oefenwedstrijden evenwel nog niet teruggebracht want het ver toonde spel voor de rust was van zeer matige kwaliteit. Het enige positieve was een doelpunt van Gert Jan Scheperman vier minu ten voor het rustsignaal. Na de rust twee spelerswisselingen en dat was een hele vooruitgang, het elftal draaide ineens veel be ter. Binnen tien minuten werd de stand opgevoerd naar 3-0 via tref fers van Johan Tuitert en Kees Dalemans. Een verdiende over winning voor Holten E2 al zal er nog veel beter gespeeld moeten gaan worden. Holten e3-Omhoog e2 Holten E3 heeft een dieptepunt in de competitie ondervonden door op eigen terrein met maar liefst 4-0 te verliezen. Een gehavend E3 moest na 2 minuten spelen al te gen een 1-0 achterstand aankijken. Met de regelmaat van de klok wist Omhoog de voorsprong uit te bou wen wat tenslotte resulteerde in de 4-0 zege. Er waren slechts 6 spe lers opgekomen. Wanneer men de juiste aanvangstijd niet weet kijk dan a.u.b. in het kastje bij Beld man of kijk even in het Holtens Nieuwsblad daar doe je de andere jongens ook een plezier mee. BI. Wit fl-Holten fl Holten Fl heeft de eerste com petitiewedstrijd van de nacompe- titie in een duidelijke overwinning omgezet. Biauw Wit Fl dat met 9 man speelde kwam er dan ook niet aan te pas, daar de Holtense kee per Erwin Stukker in de hele wed strijd slechts een bal op het doel heeft gehad. Na 8 minuten was het Geert Brands die er 0-1 van maak te, 0-2 werd door een speler van Blauw Wit gemaakt. Joost Bogers maakte er voor rust 0-3 van. Na rust eenzelfde spelbeeld, een aan vallend Holten dat op 0-4 kwam door een schot van Geert Brands waarbij de keeper van Blauw Wit kansloos was. Joost Bogers maak. te er met een harde schuiver 0-5 van. Door een fout in de verdedi ging wist Blauw Wit er 1-5 van te maken. Joost Bogers maakte er tenslotte nog 1-6 van. Jongens, dit was een goede opkikker voor de wedstrijd van a.s. zaterdag tegen Enter Fl. DES £3-Holten f5 Ondanks de felle koude heeft Holten F5 toch moeten aantreden in Nijverdal. Deze return werd reeds van te voren als een neder laag genoteerd, gezine de sterkte van DES F3 in Holten. Deze za terdag was DES F3 echter een ge heel ander elftal, waartegen Hol ten F5 veel mogelijkheden tot sco ren kreeg. Hoewel Holten F5 de gehele wedstrijd in de meerder heid was werd er niet gedoelpunt. Schoten uit de voorhoede gingen dikwijls net naast. De punten wer den dan ook broederlijk gedeeld. Holten F5 doet het goed in het be. gin van de tweede helft van de competitie. Uit twee wedstrijden zijn 3 punten behaald. NIEUWE TRAININGSTIJDEN JEUGD SV HOLTEN m.i.v. 9 mrt. Veldtraining: Dinsdag 5-6 uur E3 -F E4; 6-7 uur C2 C3; 7-8 uur Cl Woensdag: 5-6 uur E2 El; 6-7 uur Dl. Vrijdag 5.30 uur Cl. Holten cl-VESOS cl Na de winterstop moest Holten Cl het opnemen tegen Vesos. Na 5 minuten keek Holten C al tegen een 1-0 achterstand aan. De jon gens gingen' er toen goed tegen aan en met de rust was de stand A lie wedstrijden van afgelopen weekend werden afgelast vanwege de bevroren velden. Alleen Jon gens B speelde een uitwedstrijd te gen DKS B3 en wonnen met 3-5. Salland BI is in die poule kampi oen geworden. Holten BI is met één punt minder tweede geworden. Bravo! Zaterdag 13 maart '76 om 11 uur meisjes Six-Haackey Dl o.l.v. A. Voerman; om 11 uur Avanti D2- Jongens Dl; om 12 uur meisjes Bl- Bally B3 o.l.v. J. Pfeffer en I. Scheltens. Coach: H. Louweren- burg. Zondag 14 maart '76: Dieren 1- Holten 1 om 14 u. Vertrek OAD om 12.45 uur. EHV 3-Holten 2 om 13 uur. Training heren zaterdag 13 maart a.s. om 13.30 uur, gevolgd door een oefenpartij van Heren 1-Heren 2. Donderdag 18 maart a.s. 14 uur Dames A-Lochem o.Lv. J. Boode en P. Hanewinkel. Gastvrouwe: J. Vina en B. de Vries. Woensdag 17 maart a.s. om 10 u. Dames B-Dames A Komt allen. Zondag 23 maart a.s. vriendschap pelijke wedstrijd: Avanti-Holten 2. Aanvoerder en afzegadres: J. Nieu- wenhuis. Liefst zo spoedig mogelijk afmelden en natuurlijk alleen in uiterste noodzaak. Opstelling: K. Boode, T. Maats, J. Nieuwenhuis, H. Vermeul, D. Hovingh, T. Udema, K. v. d. Sloot, J. Reinhard, R. Pliester, M. Aan stoot, R. van Couwelaar, P. Visser. Bij de in zaal „Vosman" door de Schietvereniging „Eendracht" om het clubkampioenschap gehouden wedstrijden was de uitslag als volgt: LUCHTGEWEER: groep A. 1 G. J. Schuppert 130 p., 2 H. J. Nekkers 129 p., 3 G. Haverslag 126 p., 4 G. H. Paalman 123 p., 5 G. Koopman 117 p., 6 Dick Jansen 111 p. Groep B: 1 G. Jansen 116 p., 2 E. J. Grootentraast 114 p., 3 D. J. Nij- endijk 112 p., 4 A. Schuppert 84 p. Groep C: 1 B. Arfman 129 p., 2 A. J. Bieleman 102 p., 3 D. Geels 98 p., 4 I. Louwerenburg 86 p., 5 J. Bos 67 p. LUCHTPISTOOL: 1 H. J. Nekkers 135 p., 2 J. van Asselt 134 p., 3 G. J. Schuppert 129 p., 4. G. Haver- slag 112 p.. 5 G. H. Paalman 121 p. (4 x 10), 6 G. Koopman 121 p. (3 x 10), 7 A. Schuppert 118 p., 8 A. J. Bieleman 117 p., 9 E. J. Grooten- traast 116 p., 10 D. J. Nijendijk 100 p., 11 Dick Jansen 94 p., 12 D. Geels 61 p. De supportersvereniging van de SV Holten organiseert vrijdag 19 maart een gezellige bingo-avond in 't ontmoetingscentrum „Meer manskamp", verzorgd door Alme lose scheidsrechters. Aan deze at tractie kan iedereen meedoen. Er zijn aantrekkelijke prijzen en er is nog een kleine verloting. Eventue le baten komen ten goede van het jeugdbegeleidingswerk van de sup portersvereniging. De Almelose scheidsrechters staan er voor be kend, dat zij zo'n avond uitstekend weten te versieren. Het kan dan ook zeer gezellig worden. Men re kent op een grote opkomst van de zijde van de voetbalsupporters. De avond begint om 20 uur. 3-1 in het voordeel van Holten. Na de thee gooide men er nog een schepje boven op. Het talrij ke publiek kreeg een aantal mooie doelpunten te zien. De einduitslag werd 10-1 in het voordeel van Hol ten Cl. Het was een ongekende weelde. Na de -wedstrijden van woens dagavond 3 maart om het persoon lijk clubkampioenschap is de stand als volgt. De heer Klein Horstman gaat nog steeds aan de leiding, maar voelt de hete adem van zijn naaste belager al aardig in zijn nek. Zijn voorsprong bedraagt nu nog maar 22 punten op de heer Bruinsma. De volledige stand luidt als volgt: F. KI. Horstman 1634. J. Bruin sma 1612, D. Lichtenberg 1609, B. IJspeerd 1575, H. Theijn 1554, J. van Langen 1552, P. Vendel 1545, H. Kappert 1536. Kleissen 1521, L. Thiele 1520, J. Witten 1507, mevr. Vendel 1504, E. Wessels 1502, A. Aanstoot 1499, D. Kolk I486, G. Hogendoom 1482. L. Olthof 1481, J. Nijkamp 1480, mevr. Wessels 1475, mevr. Olthof 1449. J. Mossink 7448, Van Langen Jr. 1444, A. Kampman 1282. De Holtense Voetbalvereniging heeft met ingang van het nieuwe seizoen als trainer benoemd, de heer G. J. Bulteel, oud-speler van Go Ahead en sinds 1970 trainer van de vierde klasser Lemeler- veld.. Joop den Dekker uit Almelo, die de SV „Holten" twee seizoe nen trainde gaat met ingang van het seizoen l976-'77 de zaterdag vereniging „Eversberg" trainen. Tijdens de zaterdag j.l. verre den betrouwbaarheidsrit te Ke- kerdom. behaalde het team van MAC ..De Holterberg". dat be- stodn uit de rijders H. Biëleman, D. Muller en W. Wevers, een verdienstelijke eerste prijs. MCC Wychen, de organisator van deze 3e „Knekkermanritt" was er in geslaagd om de rijders een bij zonder zwaar parcours voor te schotelen, voornamelijk bestaan de uit harde klei en lange zand- gedeelten langs de Waal. Als ge volg van deze omstandigheden waren er dan ook veel uitvallers. De individuele klassering van ,,de Holterberg"-leden die de rit tot een goed einde brachten was als volgt: Bromfietsklasse: 1. J. Lubber- senf 3. J. ten Velde; 4. W. Vene klaas. Junioren 50 t.m. 125 cc.: 5. Th. Hutten; 6. H. K 1. Zandvoort; 7. G. J. KI Zandvoort. Junioren 126 t.m. 175 cc: 3. D. Muller. Junioren boven 175 cc.: 6. H. Bieleman; 25. W. Wevers. Senioren: 51 t.m. 125 cc.: 1, J. Staman, 2. G. Kruiper. Tijdens de Nationale Motocross te Venray zondag j.l., behaalde de zijspancombinatie August Mul. ler-Henk van Heek een prachtige overwinning. Een tweede plaats in de eerste manche achter Ton van Heugten en een vijfde plaats in de tweede manche achter o.a. winnaar Broer Dirks, leverden hen de zo fel begeerde zege op. Deze overwinning krijgt des te meer glans als men bedenkt dat Muller-Van Heek dit jaar voor het eerst een internationaal start bewijs bezitten. Hopelijk kan men ook tijdens de kampioenscross op de „Zuur berg", op 30 april (Koninginne dag) voor flink wat „vuurwerk" zorgen.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7