Uitslagen Schaakclub .Holten" Resultaten SV „Bato" afd. volleybal HOCKEY- nieuws PROM-CONCERTEN Brabants initiatief bleek succes-formule Biografie Frans Halsema Onderlinge wedstrijd Biografe Gerard Cox PROGRAMMA S.Y. .HOLTEN' leiden succesvol Halten C junioren eerste in zaalvoetbalcompetitie BridgeclubHolten' „Holterbeirg" Schietwedstrijd „Eendracht" HKC'75 nieuws Heren 1 in mineur Winst Dondermaimetjes Maximale score dames 2 Stand dames 2 Nederlaag heren 3 Stand lieren 2 en 3 (Lm- 2-2-76) Ledenvergadering „O.K.I.A." HOLTEN 13 FEBR. 1976 PAGINA 7 In de provincie Noord-Brabant zjjn de afgelopen zes jaren aan het begin van ieder concertseizocn negen Prom-concerten georganiseerd. De organisatie van deze uiterst succesvolle concerten was in handen van de Stichting Promenadeconcerten Noord-Brabant. Het doel van deze concerten is een bredere bekendheid te geven aan het symfonie- orkest. De opbrengst van de concerten komt ten goede aan charitatieve j instellingen, o.a. het Rode Kruis en Unicef. Deze concerten worden gehouden in grote accommodaties zoals de Brabanthallen in Den Bosch en de Jubileumhal in Eindhoven, die beide rond 3000 bezoekers kunnen bevatten. delssohn - Pianoconcert in g, deel 3. 3 Cox en Halsema: Tour de chant met orkest en Trio Louis van Dijk Frans Halsema: a. Mijn oom Frans (Van der Plas, Halsema, Schmelzer), b. Kees (v.d. Plas, Halsema, Bannink), c. Voor haar (Halsema, v.d. Plas, Jacques Holms). Gerard Cox: a. Romeo en Julia (Jules de Corte), b. Ik voel me dikwijls zo onzeker (SiTnon, Cox), c. Een broekje in de branding (Van Otterloo, Cox). 4 Trio Louis van Dijk. Pauze 5 Ouverture door orkest. 6 Trio Louis van Dijk en orkest: o.a. uit Telepathy, en muziek van Bach: Iventio in bes Air en Ga votte uit Suite no. 3. .7 Cox en Halsema met orkest en Trio Louis van Dijk: a. Voor u mevrouw (vd. Plas, Bannink); b. Quiz ,,Ken uw klassieken" (v.d. Plas); c. Tekst op muziek (onder titel ..Singing Symphonies", v.d. Plas, Scheffer). 8 Finale door orkest. Wijzigingen nadrukkelijk voorbe houden. Hebt u nog geen prom by ge woond? Ga naar het kantoor van de Rabobank. Daar zorgt men er voor, dat u snel uw toegangskaar ten krygt. Zolang de voorraad strekt natuurlijk. Alle proms be ginnen om 20.15 uur. Sallandia Holten 2.30; Holten 2 A.T.C. 2 10.00 uur; Holten 3 G.F.C. 2 10.00 uur; Sportlust Vroomshoop 2 Holten 4 10.00 u., V: 8.45; Den Ham Al Hol ten Al 1.00 u. V: 11.45 u; Excel sior BI Holten BI 2.00 u. V: 1.15 u; Holten B2 Excelsior B3 2.30 uur. Holten 5 Holten 7 10.00 u; Hol ten 8 Holten 11 10.00 u; Holten 10 Holten 9 10.00 uur. Bij even tuele afgelasting is er gelegen heid voor de lagere senioren, elf-, tallen om te trainen. De leden van de Holtense Motor en Automobielclub De Holterberg die hebben deelgenomen aan de door de Borculose Motorclub ge houden rit, hebben op een tweetal uitvallers na, een gouden medaille gewonnen. De rit over een afstand van 71 km (door senioren 3e en junioren 2x rijden) was door de gladheid extra zwaar. De uitslag lot 50 cc: 1 F. Wilme- rink. Junioren tot 125 cc: 5 J. Klein Zandvoort. junioren boven 175 cc: 1 Dick Müller Pzn., senioren tot 125 cc: 1 G. Kfuiper, senioren bo ven 175 cc: 1 Dries Wiilems, 4 Jan Bak. Een elftal, geformeerd uit de drie C elftallen, heeft ft- zaterdag in de zaalvoetbalcompetitie te Goor een uitstekend resultaat be haald door als eerste in haar poule te eindigen. Zij zal hierdoor in de finale uitkomen tegen GFC op 28 februari a.s. De eerste wedstrijd tegen Sp. Rijssen leverde een '3-3 gelijkspel op en het was aan het vertoonde spel goed te zien, dat de jongens nog niet veel in de zaal hadden gespeeld, want er werd nog te langzaam gespeeld en te veel lan ge trappen gegeven. De inzet was echter goed en mede hieraan was het te danken, dat er tenslotte nog een gelijkspel uit het vuur werd gesleept. De tweede wedstrijd te gen de plaatselijke rivaal Blauw wit leverde een verdiende 1-0 zege op en dit was wel de wedstrijd van de gemiste kansen. De jongens speelden te gehaast en hierdoor gingen verschillende goede sco ringskansen verloren. In de laatste wedstrijd tegen Hector werd goed zaalvoetbal ver toond en bovendien goed gescho ten, betgeen dan ook drié doel punten opleverde. Na deze wed strijd was het afwachten wat Sp. Rijssen zou doen in haar laatste wedstrijd tegen Blauw-Wit. Het doelgemiddelde na twee wedstrij den was precies gelijk met Holten nl. 4-3 en zij moesten dus met minstens 4-0 winnen om winnaar te worden. Aanvankelijk leek het voor Hol ten goed te gaan, omdat Blauw wit een 1-0 voorsprong nam. Zij gingen echter steeds zwakker spe len, waardoor het uiteindelijk een 4-1 zege werd voor Sp. Rijssen. Het doelgemiddelde moest toen de doorslag geven en dit viel ten voordele van Holten uit. Omdat het doelsaldo van beide ploegen gelijk was, besliste het gemiddelde. En dit was .voor Holten 2*/s en Sp. Rijssen 2. Natuurlijk moest hierop getrakteerd worden en de jongens lieten zich de door de leiding aan geboden patat en cola goed sma ken. De eindstand was: Holten 3 gesp. 5 pnt. 7-3. Sp. Rijssen 3 gesp. 5 pnt. 8-4, Hector 3 gespui'pnt. 3-4, Blauw Wit-3 gesp. 0 pnt. *1-8. In deze opzet is men in Brabant volledig geslaagd. De concerten zijn bij een breed publiek aange slagen. Niet alleen had het orkest zijn werken afgestemd op het populair-klassieke genre, ook voor artiesten zoals Jasperina de Jong, het team Farce Majeure en het Trio Louis van Dijk was een plaats in het programma in geruimd. Deze formule het concertgenre afgewisseld door programma onderdelen die geschoeid zijn op een meer populaire leest is in Brabant een grandioze bestseller geworden. Hetgeen zich in Noord-Brabant reeds zes jaren manifesteert- zal zich dit jaar over heel Nederland gaan uitbreiden. De oorspronke lijk in Brabant in het leven ge roepen stichting heeft inmiddels een landelijke status aangenomen. De komende drie jaren zullen voor de eerste maal vele Neder landse symfonie-orkesten in totaal 50 Proms per jaar verzorgen. Ook in deze nieuwe opzet wordt de hand gehouden aan de oorspron kelijke formule zoals die in Bra bant is toegepast. In 1976 heeft de stichting zich reeds verzekerd van de medewer king van Gerard Cox en Frans Halsema en van het Trio Louis van Dijk. Evenementen als de Prom-con certen hebben steun nodig. Voor de Prom-concerten treden als sponsors op Rabobank, Interpolis Verzekeringen, Ago Verzekerin gen, Stichting Samenwerkende Dagbladen en weekblad Margriet. Deze medewerking wordt zeer op prijs gesteld. Promenadeconcerten 1976, resp. plaats, datum en accommodatie: Overijssels Philharmonisch Orkest Enschede, maandag 16 febr. Diek- manhal; Zwolle, dinsdag 17 febr. IJsselhal; Hengelo, donderdag 19 febr. Stadhuishal; Steenwijk, vrij- idag 20 febr. De Meenthe; Almelo, ■zaterdag 21 febr. Sporthal; De venter, zondag 22 febr. Sporthal. Programma Proms 1976 met sym fonie-orkesten uit werkgroep 8, Gerard Cox en Frans Halsema en het Trio Louis van XDïjk. 1 Ouverture door orkest.. 2 Louis van Dijk en orkest: Men- Zijn laatst uitgebrachte single heet „Mokum, wat maak je me nou". En als er één artiest is, die met grondige kennis over Mokum kan zingen, dan is het wel de op 13 september 1939 in Amsterdam geboren cabaretier Frans Halsema, want deze voortreffelijke zanger- acteur-pianist bracht z"n hele leven in de hoofstad door. Na de mulo te hebben doorlopen, had Frans tal van baantjes om tenslotte na zijn militaire diensttijd (marinier) op de Amsterdamse Kleinkunst Akademie te belanden, waar hij onder meer Jasperina de Jong, Ronnie Bierman en Rob de Nijs ontmoette. In die tijd (en eigenlijk nu nog) ging zijn bewon dering vooral uit naar de „grote" mensen uit het vak. Toon Hermans en Wim Sonneveld, en wel in die volgorde. In 1959 werd Frans pianist bij 't nog prille Lurelei-cabaret. 'n Jaar later stond hij zelf op de bühne samen met Jaspex-ina de Jong, Syl via de Leur, Eric Herfst en Ben Rowold. Na drie jaar Lurelei ver trok hij naar het cabaret van Wim Kan, waar hij twee en een half jaar alle fijne kneepjes van 't vak leerde, voor zover hij die bij Lu relei nog niet had opgedaan. In dezélfde tijd presenteerde Frans 't radioprogramma „Parlando" en één maal in de week zijn pi-ogramma „Uurtje Frans". Gedurende zijn periode bij Wim Kan speelde Frans al met de ge dachte om een eigen cabaret op te richten, waar hij al zijn ideeën, op gedaan in de afgelopen jaren, op zijn eigen manier kon verwerken. En zo ontstond het inmiddels be roemd geworden theaterprogram- ma „Met blijdschap geven wij ken nis", waaraan behalve Frans ook Gerard Cox en Adèle Bloemendaal meewerkten. Midden 1969 werd Adèle vervangen door Conny Stu art. Dit programma, dat door de pers qua originaliteit en opzet una niem werd geprezen en maar liefst 600 maal werd opgevoerd, resul teerde in de LP „Met blijdschap geven wij kennis", waarvoor het gezelschap een Edison en een gou den plaat ontving. Tevens werd Frans Halsema's eerste solo-LP „Tour de Frans" uitgebracht, die *n uitstekende indruk gaf van zijn capaciteiten als tekstschrijver (in samenwerking met Michel van der Plas; de man waar Frans bijna al tijd mee samenwerkt.) In 1972 kreeg Frans de enige mannelijke hoofdrol in de „muzi kale comedie voor drie dames en één heer", de musical „En nu naar bed", waaraan Conny Stuart, Mary Dresselhuys en Jenny Areaan mee werkten. Uit deze musical, die on geveer 350 keer werd opgevoerd, werd een single getrokken waarop Frans en Jenny Areaan het prach tige liedje .Vluchten kan niet meer' vertolkten. Ook verscheen de twee de solo-LP van Frans met de titel „Portret van FRANS IIALSema". Na dezemusical-periode startte Frans samen met Gerard Cox het entertain programma in Klein Bel- levue in Amsterdam „Wat je zegt, dat ben je zelf", een cabaret dat voor Phonogram resulteerde in de opnamen van twee LP's, waarvan Bij de bridgeclub Holten is de 2e speelperiode (10 speelavonden) af gesloten. Periode-kampioenen wer den de heren Meijer en- Dekkers. Stand 2e periode (waarbij alleen de vijf beste resultaten meetellen): 1 Meijer en Dekkers 61.32 pet., 2 Dekker en Disbergen 59.60 pet., 3 Hanenburg en Bogaard 58.56 pet., 4 Iddekinge en Geerestein 53.84 pet.. 5 Grobben en Van Zoest 53.46 6 Goorman en Groot Obbink 51.59 pet., 7 echtp. Sawade 50.16 pet., 8 dames Rustebiel en Van Veen 46.79 pet., 9 dames Smit en Geerestein 46.02 pet. de eerste LP met goud werd be kroond. Frans Halsema deed even eens vanaf het begin mee met het satirische radio-, later TV-pro- gramma „Cursief", waaraan ook enige LP's bij Phonogram versche nen. Wat betreft de toekomst wil Frans niet al te lang van tevoren plannen maken. Het enige wat vast .staat, is een gevarieerd pro gramma, waarin hij naast enige grote klassieke Nederlandse .orkes- ten en het Trio Louis van Dijk, sa men mét Gerard Cox een 20 mi nuten durende show zal geven. Dit 'programma zal lopen van februari tot eind augustus 1976. Allereerst moeten we nog even terugkomen op de uitslagen van de vorige week tegen Raalte 2. Zoals vermeld won „Holten" met 7-1, maar de persoonlijke uitsla gen gaven acht Holtense overwin ningen te zien. Het resultaat van het 7e bord was foutief afgedrukt. De heer Scheperman verloor met wit van de heer E. Ottens. Het wordt langzamerhand een beetje eentonig om te vertellen, maar de drie heren aan de kop behaalden hun zoveelste zege en zijn door de rest dan ook bijna niet meer te achterhalen. De heer v.d. Knaap won ook een inhaal wedstrijd en gaat nu samen met de heer Middelink aan de leiding met 11 Vs punt. De wedstrijd tus sen hen onderling zal waarschijn- lijk de beslissing moeten brengen, al is de heer D. van Beek ook nog niet kansloos met 10 punten. Het aantal actieve leden van de schaakclub „Holten" is nu ge groeid tot 20. De heer Klaassen meldde zich afgelopen dinsdag als nieuw lid aan en besloot, ondanks een grote achterstand, toch nog aan de competitie mee te doen. Met veel inhaalwedstrijden zal hij proberen om de nu vereiste 19 wedstrijden alle te spelen in de drie resterende maanden. Nog vijf leden erbij en we kunnen aan een tweede team in de SBO gaan den ken! Hartstochtelijk Feyenoord-fan Cox werd op 6 maart 1940 in, hoe kan het anders, Rotterdam geboren en begon na lie verschillendevoor opleidingen zijn loopbaan als on derwijzer; zijn eerste poging om een artistieke draai te geven aan zijn carrière mislukte, want in 1962 zakte hij op de toneelschool. In hetzelfde jaar nam hij zijn eerste plaat op bij de Studenten Grammo foonplaten Industrie en het jaar daarop volgde zijn eerste cabaret optreden met Jan Willem ten Broe- ke in de Delftse Prinsenvlootkel- der. In 1966 trad hij met Ten Broeke voor het eerst op in het Lurelei- theater. waarna Eric Herfst hem vroeg bij het Lurelei-gezelschap te blijven. 1966 werd ook het jaar van de grote rel rondom het liedje: „Arme Ouwe"; het Lurelei-cabaret kreeg er zelfs een proces-verbaal wegens majesteitsschennis voor. In 1968 richtte Gererd Cox met Frans Halsema de NV Spot op. Ket tweetal had geen beter mo ment kunnen uitkiezen, want hun programma „Met Blijdschap Geven Wij Kennis", eerst met Adèle Bloemendaal. later met Conny Stuart, bleek een voltreffer. Beide compagnons namen v.w.b. de tek sten geen enkel risico en interes seerden verschillende schrijvers voor hun programma: Guus Vleu gel, Michel van der Plas, Heinz Polzer, Rinus Ferdinandusse en Jan Blokker. Samen met de uit stekende muziek van Boudewijn Leeuwenberg bleek de .Blijdschap- foi-mule' een bijzonder groot pu bliek te bereiken. Na meer dan 600 voorstellingen kwam er een eind aan het programma en aan de NV, want zowel Gerard Cox als Frans Halsema gingen hun eigen weg. Cox deed een aantal TV-shows en nam zijn eerste solo-elpee op. Begin 1971 kreeg Gerard Cox de uitnodiging om één van de hoofd rollen te spelen in de musical „Promotie! Promotie!", waarvan de première op 23 december 1971 plaats vond. Na een succesvol jaar in deze musical, en drie TV- shows onder de titel „Gerard Cox wil bij u op schoot in zijn hansop je" gaat Gerard Cox tevens vast medewerker van het KRO-radio- programma „Cursief') met o.m. Willeke Alberti bij het Rotterdams Toneel een hoofdrol spelen in het toneelstuk „Liebelei" van Arthur Schnitzler, onder regie van Karl Guttmann. In 1973 kwamen Gerai-d Cox en Frans Halsema toch wéér samen met de show ..Wat je zegt, dat ben jezelf", een show die 2 jaar lang (pl.m. 500 voorstellingen) volle za len heeft getrokken. Eind voi-ig De uitslagen waren: D. A. v.d. KnaapG. J. Kromdijk 1-0. W. G. Blits—J. v. Calcar 1-0, J. BeltmanH. v.d. Ende 0-1, B. v. BeekJ. v. Calcar 1-0, J. W. Middelink—H. T. Roeloffs 1-0, D. A. v.d. KnaapH. H. J. Stukker 1-0, D. v. BeekA. J. C. Brands 1-0, W. G. Blits—J. E. Scheper man 0-1, J. ten VeldeH. A. Koers '/i-'/s, H. v. Beek—G. J. Kromdijk 1-0. J. v. DalenF. Flantua 1-0, H. H. J. Stukker— A. H. Klaassen 1-0. De stand aan kop is: 1 en 2 D. A v.d. Knaap en J. W. Middelink 12 ll'/i, 3 D. v. Beek 12 10, 4 W. G. Blits 12 7lh, 5 D. v. Beek 10 7, 6 H. vd.d. Ende 12 7, 7 J. E. Scheperman 10 6l/s. Bij de in zaal Vosman door de schietvereniging Eendracht om het clubkampioenschap gehouden wed strijden was de uitslag* als volgt: Luchtpistool: 7 J. van Asselt 136 p.. 2 H. J. Nekkers 131 p., 3 G. H. Paalman 127 p.. 4 A. Schuppert 121 p., 5 Dick Jansen 199 p., 6 A. J. Bieleman 106 p., 7 G. Koopman 98 p., 8 E. J. Grootentraast 79 p. Luchtgeweer. Groep A: 1 G. H. Paalman 132 p.. 2 G. Haverslag 121 p., 3 G. Koopman 119 p., 4 Dick Jansen 119 p. Groep B: 1 D. J. Nijendijk 117 p., 2 G. J. Sluiter 112 p.. 3 E. J. Groo tentraast 110 p., 4 J. A. Aanstoot 109 p., 5 G. Jansen 108 p., 6 A. Schuppert 102 p. Groep C: 1 B. Arfman 119 p., 2 A. J. Bieleman 110 p., 3 H. J. Bek- kernens 95 p., 4 A. Pekkeriet 87 p., 5 J. A. Bouwhuis 79 p. Na de wedstrijden van woens dagavond om het clubkampioen schap van de Holtense Klaverjas Club. lijkt de titel te zijn wegge legd voor de heer Klein Horstman. Hij heeft momenteel een voor sprong van bijna 100 punten op z'n naaste belager, de heer Bruinsma. De gemiddelde tussenstand bijge werkt tot en met 4 februari 1976 is als volgt: F. Klein Horstman 1723 p., J. Bruinsma 1626 p., D. Ligtenberg 1598 p., B. IJspeei-d 1585 p.. P. Vendel 1585 p.. E. Wessels 1577 p.. H. Theijn 1570 p., K. Kappert 1560 p., mevr. Vendel 1550 p., Van Lan gen sr. 1543 p., Kleissen 1541 p., J. Witten 1531 p., Van Langen si-. 1529 p., L. Olthof 1510 p., mevrouw Wessels 1508 p., A. Aanstoot 1507 p., J. Morsink 1481 p., L. Thiele 1475 p., G. Hoogendoorn 1457 p.. D. Kolk 1450 p., mevr. Olthof 1449 p., A. Nijkamp 1412 p., G. Schippers 1270 p., A. Kampman 1160 p. jaar (le kerstdag) werd deze thea tershow door de VARA-televisie uitgezonden. Naast het vele theaterwerk von den Gerard Cox en Frans Halsema nóg tijd op te treden in de nieuwe opzet van KRO's ,Van Speyk show', en Gei'ard in het opnemen van 'n groot aantal liedjes op de grammo foonplaat ('t Is weer voorbij die mooie zomer - Die goeie ouwe tijd) waarvoor hij naast een aantal gou den platen ook een platinaplaat voor de verkoop van meer dan Ondanks het verbeterde spel van de laatste weken blijft de Bato- heren selektie verliezen. Zaterdag jl. kwam Aristoi 4 uit Hengelo op bezoek. Een middenmoter met een paar routiniers in de gelederen. Bato begon verrassend goed: via 9-4 en 13-7 werd vrij snel setwinst bereikt (15-7). In de tweede set werd duidelijk waar het bij de Bato-ploeg aan schort: durf, in zicht en vooral beweeglijkheid ont breken. Aristoi haalde met 8-15 de set naar zich toe. Ondanks wat spelerswisselingen bij Bato ging ook de derde set verloren: 11-15. Na een aanvankelijke 0-4 achter stand in de beslissende set kwam Bato fel terug wat bij 9-9 Aristoi tot een time-out dwong. Desón danks liepen de Holtenaren uit tot 12-9. Toen kwam ineens de klad in het spel. Aristoi liep snel in tot 12- 12. Noch een time-out, noch spe lerswisselingen kunnen Bato meer helpen: Aristoi trok met 13-15 aap het langste eind. Voor Bato de zo veelste nederlaag. De situatie blijft kritiek: de ploeg staat op de voor laatste plaats met slechts één punt voorsprong op Flash 3 (twee teairis degraderen) Het eerste dames-team van Bato. financieel gesteund door transport bedrijf Dondertman, behaalde za terdag jl. een nuttige overwinning op Coppejans/Zwaluwen. Ondanks de 13-15 nederlaag in de eerste set drukte Bato in de drie volgende sets door naar een 3-1 overwinning (o.a. via 15-2 in de tweede set). Er moest wel hard en geconcentreerd voor gevochten worden maar de overwinning was volledig verdiend. Door de resultaten in de laatste paar wedstrijden begint het dames team zich flink te distanciëren van de onderste plaatsen. Met 11 pun ten uit 13 wedstrijden staat Bato op de vierde plaats van onderen. Dames 2 speelde maandagavond jl. twee wedstrijden. In de eerste was SVVN 2 de tegenstandster. Hoe nuttig goed inspelen vóór de wedstrijd kan zijn ondervonden de Bato-dames in de eerste set. SWN nam snel een niet meer in te lopen voorsprong en won met 15-12. In de tweede set ging het spel gelijk 100.000 LP's mocht ontvangen. Samen met Joke Bruys zette Ge rard een aantal heerlijke nostalgi sche Amerikaanse en Engelse lied jes op de plaat („Sentimental Jour ney", liedjes die eerst na de oorlog van '40-'45 bij ons bekendheid kre gen. ,,'t Voordeel van de twijfel" is Gerard's nieuwste LP, met eigen teksten op beroemde composities van o.a. Paul Simon, Jim Groce, Don McLean, Michel Fugain e.a. Aan de kroon van Cox' veelzij digheid wordt nu een nieuw facet toegevoegd wanneer hij, samen met Frans Halsema, gaat deelne men aan de traditioneel geworden Promenadeconcerten van het Bra bants Orkest. v;: op. De smashes van Bato, niet hard maar wel zuiver, leverde net dat beetje extra op dat nodig was voor set-winst: 11-15. Daarmee was de ban gebroken voor Bato. Via goed diep geplaatste ballen, een paar goede smashes en een goede blok- dekking werden de twee resteren de sets in overwinningen omgezet: 3-15 en 10-15. Een uurtje later werd aangetre den tegen Holyoke 2. In de eerste set hadden de Bato-dames weinig tegenstand van de dames uit Enter: 15-5 in het voordeel van Bato. In de tweede set werd dat anders. Toen de dames tegen een 0-7 ach terstand aankeken werd een time out aangevraagd. Er moest meer geconcentreerd gespeeld worden. Nadien ging het aanmerkelijk be ter. Via 16-14 konden de Bato-da mes toch nog deze set in de wacht slepen. De derde set gaf levendig spel te zien maar nu had Holyoke werkelijk geen antwoord op het directe spel van Bato: 15-4. Op nieuw een overwinning en in to taal 4 winstpunten. (Gedeeltelijk verwerkt t.m. 9-2- '76). Flash 3 11—22, Bato 2 13—15, Bung Tand 1 12—14, Rivo 2 10—12, Eversberg 1 11—11. SVVN 2 12—10. Flas h4 12—10, Holyoke 2 13—0. Maandag 2 februari trad Bato 3 aan tegen het le team van Mar- kelo. Na een moedgevende 4-0 voorsprong kwam Markelo even wel zeer sterk terug tot 10-4. De set-winst ging daarna met 15-8 naar Markelo. Hiermee had Bato z'n kruid verschoten want via 15-3 en 15-1 toonde Markelo aan waar om het boven, eaan de ranglijst staat. Markelo 11—19, Rivo 3 11—18, Flash 5 11—18, Flash 4 11—17, Ho lyoke 2 11—13, Holyoke 3 11—10, Bato 2 11—9, Flash 6 11—7, Bung Tand 1 106, Bung Tand 2 112, Bato 3 11—1. 15 febr. aanvang 12.00 uur, spe lend in groen shirt, elftal A: K. Boode (tel. 1755), D. Hovingh, F. Pool, L. Weyman, J. Reinhard, J. Sijtsema, L. Glaudemans, R. Thiele, Y. Lubberhuizen, H. Vermeul, R. Gorkink, C. Bleyenberg. Elftal B (wit shirt) T. Reinhard (tel. 2717), J. Bueninck, T. Tim mer, A. Hovingh, T. Sijtsema, J. Poon, M. Aanstoot, H. Arts, P. Vis ser J Hulshoff. T. Moll, E. Cam- maraat. Mocht het weer of de toe stand yan het veld ons wederom in de steek laten, onderneem iets en bel je captain. Bij verhindering zo gauw mogelijk afbellen. 15 febr. aanvang 14.00 uur. Heren I en heren II. Heren I speelt in wit shirt, heren II in 't groen. Opstel ling: E. Bus, B. Pfeffer, H. v. Aken, F. v. Aken, H. Roelofsen, R. v. Iddekinge, P. de Reuver, J. Meerman, L. Schellens, J. Wester man, F, Kres, R. v. Geerestein. Heren II. A. Vink, J. Zoet, R. Pliester, W. v. d. Werf, K. v. d. Sloot, C. Sandmann, R. v. Couwe- iaar, G. Kraaij. A. Groot, W. Oost vogel. J. Nieuwenhuis, H. Vermeul, T. Maats o.l.v. P. Hanewinkel en K. Boode. 19 febr. donderdag 14.00 u. da mes HoltenHardenberg. Noteer nog even in uw agenda dat ons karnavalsfeest op vrijdag 27 febr. om 9 uur 's avonds los barst en dat onze ledenvergadering 26 maart plaatsvindt. Maandag 9 februari jl. hield de touwtrekvereniging OKIA haar ledenvergadering. Voorzitter Lug- genhorst kon in zijn openings woord twee nieuwe leden welkom heten. Verder deelde hij mee dat OKIA dit jaar met een 640 kg- ploeg zal deelnemen aan de zo mercompetitie. Aftredend secretaris E. Struik liet de activiteiten van het afgelopen jaar de revue passeren. Bij de bestuurswisseling werd een woord van dank gesproken tot de heren E. Struik en H. Klein Velderman, die aftredend waren. Zij worden opgevolgd door de heren A. Wan- sink en H. Schorfhaar. Voor. des sportkeuring bestaat on der de leden veel belangstelling. Wat -de zomeractiviteiten betreft zal-er een kegelavond worden ge organiseerd in samenwerking met de TTV Bathmen en tevens zal getracht worden wedstrijden te organiseren voor bedrijven en/of vakantiegasten.

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 7