Een huis kopen... hoe kom je aan geld 1 Toepassing art. 19 wet ruimtelijke ordenin Western in „De Schure" AGENDA Officiële publikaties lok verenig! ng registreerde 2000ste kalf icflBBJBMMI Regionale Flevohof- bijeenkomsten Met wéér een huurverhoging in zicht Bijzondere expositie in Ouwehands Dierenpark Burgerlijke Stand Gemeente Holten Objectief advies belangrijk Touwtrek toernooi Markt Rijssen GEEN SPREEKUUR Diploma-uitreiking HOLTEN 9 JAN. 1976 PAGINA 3 Ruim. 36% van de gezinshoofden in Nederland behoeft zich geen zorgen te maken over de op handen zijnde huurverho ging. Zij beschikken over een eigen huis. Zij zijn heus niet allemaal mensen-van-geld er zijn maar weinigen in staat een huis contant te betalen. Een huis wordt gewoonlijk gefinancierd met behulp van een hypotheek. Geld lenen, dus schulden maken, om een stukje eigen bezit in de vorm van een huis te verkrijgen, is een normale zaak. Dat geld „ligt op straat" diverse instellingen, zoals spaar banken en verzekeringsmaatschappijen, beschikken over geld dat zij moeten beleggen om het te zijner tijd weer te kunnen uitbetalen. Een particulier kan van dat geld een hypothecaire lening krijgen, waarbij het huis als zekerheid geldt. Hypotheken zijn alom te krijgen. Maar het gaat hier om een zaak waarmee men zich voor een be langrijk deel van zij leven ver bindt. Wél een reden om voor zichtig te werk te gaan. Want niet alle hypotheken hebben dezelfde betalingsregeling. Maar gelukkig zijn er mensen, die geen binding met de geldgever hebben: bijvoor beeld de leden van de Nederland se Vereniging van Assurantie adviseurs NVA, die volgens ere- regelen verplicht zijn een objec tief bemiddelingsadvies te geven. Er zijn ruim 600 bemiddelings kantoren aangesloten bij de NVA. Vuistregels Hoeveel kan men lenen? De nor men zijn niet bij iedere geldver- strekker of voor iedere aspirant- huizenbezitter gelijk. Wat de hui zen betreft geldt in het algemeen, dat voor een bestaand woonhuis 70°/o van de executiewaarde wordt geleend. De executiewaarde is het bedrag, dat het huis zou opbren gen als het zou worden geveild. Het is in bepaalde gevallen mo gelijk, dat een hypotheek 125% van de executiewaarde wordt. De geldschieters stellen natuurlek voorwaarden: om 125°/o te krijgen (in feite de koopprijs plus over drachtskosten) moet de betrokke ne beschikken over een inkomen, dat niet erg gevoelig is voor schommelingen in de conjunctuur. Een ambtenaar zit wat dat betreft erg goed. Maar de werknemer van een klein, kwetsbaar bedrijfje zal misschien wel moeten aanto nen, dat de continuïteit van zijn inkomen niet gauw wordt be dreigd. Hier kunnen opleiding en praktijkervaring een belangrijke rol spelen. Iemand die een vak goed beheerst kan in het alge meen een inkomen verwerven. Ook de hoogte van het inkomen is van belang bij het bepalen van het maximale bedrag van de hypo theek. En hiervoor is de vuist regel: de lening mag niet meer bedragen dan 2'/= tot 3 maal Iet bruto-jaarinkomen. Het netto-inkomen van degene die wil lenen, zal na aftrek van de vaste lasten, f 15.000,per jaar moeten bedragen, waarbij dan nog f 1000.per kind per jaar moet worden bijgeteld. Hypotheekvormen Er zijn diverse soorten hypotheek- vormen. Vroeger was het normaal dat men eens per jaar, halfjaar of kwartaal een bepaald deel van de hypotheek afloste en tegelijk de rente betaalde over het nog uitstaande bedrag. Bij dit systeem, de z.g. lineaire aflossing, zit de koper de eerste jaren op de hoog ste lasten, maar geleidelijk daalt het gezamenlijke bedrag, dat aan rente en aflossing wordt betaald de rente wordt immers steeds minder. De laatste jaren is een plezieriger systeem van aflossen in zwang gekomen, namelijk die op annuï teitsbasis. Volgens dit systeem wordt het per kwartaal of per maand te betalen bedrag aan rente en aflossing op een vast bedrag gesteld. Dit bedrag bestaat in het begin uit een zeer groot deel rente en een gering deel af lossing. Maar omdat er steeds iets wordt afgelost dalen de rente lasten; tegelijk echter wordt het aflossingsgedeelte vergroot. De geldlener betaalt, steeds hetzelfde termijnbedrag tot het huis geheel zijn eigendom is geworden. Voor mensen die in de toekomst een belangrijke stijging van het inkomen verwachten, bestaat er een hypotheek met. groei-annuïtei- ten. De betrokkene begint met het betalen van een laag termijn- bedrag, dat echter periodiek wordt verhoogd. Verzekeringsmaatschappijen heb ben grote interesse voor hypothe ken. Niet alleen dat zij geld moe ten beleggen, maar ook omdat de betrokkenen worden geconfron teerd met risico's, die door mid del van verzekeringen kunnen worden gedekt. Eri vaak wordt dan het één met het ander gekoppeld: men kan een hypothecaire lening krijgen tezamen met een levens verzekering. In dit geval betaalt men gedurende de looptijd alleen de rente over het volle bedrag plus de premie van de levensver zekering; aan het einde van de periode wordt het bedrag ter grootte van de hypotheek ineens uitbetaald plus een belangrijk be drag aan winstdeling of z.g. over- rentedeling. Bij overlijden wordt het verzekerde bedrag bedrag van de hypotheek) uitgekeerd, zodat de meduwe van de verdere lasten van het huis wordt bevrijd. Tevens behoeft bij algehele inva liditeit geen premie te worden betaald. De juiste keuze Het is niet zonder meer te zeggen welke hypotheekvorm de voorkeur verdient. Dit hangt geheel af van de persoonlijke omstandigheden, waarbij onder meer moet worden bekeken welke, fiscale voordelen een bepaalde hypotheekvorm voor de betrokkene meebrengt. Immers rente van schulden, dus ook van hypotheken, zijn aftrekbaar voor de belastingen. Bij de hypotheek met levensver zekering zijn alle risico's gedekt. Bij de overige hypotheekvormen doet men er soed aan een verze kering ie sluiten voor een uitke ring bij overlijden en in geval van invaliditeit. De bij de NVA aangesloten assu rantie-adviseurs kunnen adviseren over alle soorten hypotheken en verzekeringen. En omdat zij aan geen enkele verzekeringsmaat schappij zijn gebonden kunnen zij een objectief advies geven. De namen van de bij de NVA aan gesloten kantoren in deze omge ving kunnen worden aangevraagd bij het secretariaat van de vereni ging, postbus 235 te Amersfoort, telefoon 033 - 31414. Tot 15 maart 1976 wordt in Ouwe hands Dierenpark op de Grebbe- berg in Rhenen een wel héél bij zondere expositie gehouden. Deze tentoonstelling is georganiseerd door de werkgroep Paleobiologie en Educatie in samenwerking met de Rijksuniversiteit in Utrecht en is getiteld „Over mensen en apen". Deze 'tentoonstelling, die dagelijks is geopend en gratis kan worden bezichtigd wanneer men de nor male toegangsprijs voor het die renpark heeft betaald, geeft een overzicht van de laatste opvattin gen, die bestaan over de afstam ming van de mens. Zij laat ons eerst zien hoe men zich voorstelt dat de evolutie in het algemeen verloopt en begrippen als variatie en selectie worden voor de bezoe ker tot leven gebracht aan de hand van vlinders en slakken. Verder lopend krijgt men een overzicht van welke apen recent nog leven en wat hun verwant schap is. Sommige vormen ver anderden slechts weinig vanaf het moment dat de apen voor het eerst op de aardbodem versche nen, zo'n 70 miljoen jaar geleden. De toepaja is daar een voorbeeld van en wordt daarom wel eens een levend fossier genoemd. De mensapen nemen een aparte po sitie in en vallen op door bepaal de lichaamskenmerken én een groter hersenvolume. Deze groep vinden we voor het eerst zo'n 30 miljoen jaar geleden in Egypte en weten zich goed te handhaven. Fossielen van deze eerste mens apen worden tentoongesteld. Duidelijk wordt gedemonstreerd aan de hand van fossielen, hoe zo'n 4 miljoen'jaar geleden een tak zich van de mensapen afsplitst en rechtop gaat lopen. Uit deze tak ontwikkelt zich nu de mens. Dit rechtop gaan lopen bracht allerlei voordelen met zich mee, zoals onder andere het vrij heb- Het bestuur van de fok- vereniging op kraomvisite bij 'veehouder H. Ulfman, Espelo I/O. waar door administrateur Koopman (rechts op foto het 2000ste kalf werd ge schetst. NED. HERV. KERK Ned. herv. kerk 9.00 en 10.30 uur ds. A. Schellevis. Extra coll: kerkkoor. Oppasdienst: mevr. Meilink, Gerida Hols en Ineke Wolter s. 10.00 uur Jongerendienst in „Irene" GEREF. KERK Geref. kerk 9.30 en 15.00 uur: ds. G. W. H. Peddemors, voor bereiding Heilig Avondmaal. Kinderoppasdienst: mevr. Dul- de Fockert, mevr. Stam-Bos- schers (res. mevr. Getkate-Op den Dries), mevr. Stam-Hase- winkel, Jenny Koordes (res. Ria Bolink) R.K. KERK R.k. kerk: zaterdag 17.00 uiir. zondag 9.30 uur DIJKERH0EK 10.00 uur ds. A. W. Berkhof. Extra coll. kerkkoor NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondag 8.00 en 11.00 uur Op het bedrijf van de heer H. Ulfman, Espelo 40 te Holten werd door de administrateur van de Foltvereniging „Holten en Om streken" het 20.000ste kalf ge schetst. Het bestuur was van mening dat aan het bereiken van deze mijl paal niet ongemerkt voorbij mocht worden gegaan en bracht met het personeel van de vereniging een bezoek aan het bedrijf waar het kalf was geboren. Nadat het kalf door administrateur H. Koopman was geschetst feliciteerde de voor zitter van de fokvereniging de heer H. Bosman de familie Ulf- VERLOREN: 3 valkparkieten en 1 grasparkiet; portemonnaie met betaal-cheque; zwarte portemon naie met f 5.- en klein geld; zilve ren bedelarmband met 4 bedeltjes (hondje, klok, eikeltje, hartje); zw. dames knip-portemonnaie met f 4; zwartbont kalf; zwarte herenporte- monanie met f 300; wieldop Che vrolet; bruine knip-portemonnaie met f 3.- en kaart van keldertje; leren etui met, autosleutel; boxer met lange staart; hond, kruising pincher, reu; lichtbruin schooletui opschrift Daf-Volvo. GEVONDEN: zwart-oranje muts; gouden herenring m. zwarte steen; motórhandschoen skai; portemon naie met inhoud; kinderhand schoen; gouden dameshorloge; zw. dames-glacé; herdershond. man-Boode met de „jonggeboor- ne" en hij sprak de hoop uit dat het eens een koe met hoge produk- tie zal worden. Namens de vereni ging bood de heer. Bosman een groot krentebr'ood aan. Bestuur en personeel en de familie Ulfman- Boode waren hierna een uurtje ge zellig bijeen waarbij het glas werd geheven op de jonge roodbonte. top vrijdag 16 januari organi- seerd 'de Touwtrekkersvereniging „O.K.I.A." (Onze Kracht Is Ach teruit) te Holten een groot indoor- toernoc-i in manege „Snorrewind" aan de Berkeldweg, op de grens van Holten en Markelo. Op dit toernooi komen 25 ploegen aan touw. Er zal worden getrokken in de 640 km, 720 kg en jeugdklasse. Ook zullen er aan de wedstrijden gastploegen deelnemen uit Duits land, de Royal Air Force en Aals meer. Het toernooi - waaraan ook een O.K.I.A. ploeg zal deelnemen - staat onder auspiciën van de Ned. Touwtrekkers Bond (NTB). GEBOREN: Gerrit Jan Willem zv H. J. J. Broekmaat en G. Boode Esther dv J. F. Wolven en A. C. de Bruin Janneke Frederika dv F. D. J. Slijkhuis en J. G. Jeurlink. OVERLEDEN: D. Schuppert 76 jaar, Holten. ben van de handen voor het ge bruik van werktuigen en wapens, eerst stokken en stenen, later toen het hersenvolume in de fossiele mens zeer snel toenam werktui gen en wapens die zelf gemaakt werden. Van deze ontwikkeling in de werktuigen zijn voorbeelden ten toongesteld. Verder kan men een reconstructie zien van een groep mensen, die zo'n 2 miljoen jaar geleden leefden (horna erectus). De eerste kunstuitingen van de mens zijn ook niet vergeten. Zo is er een grot gereconstrueerd met tekeningen, welke de Cro-Magnon mens eens maakte. De bezoekers van de tentoonstel ling kunnen een boekje krijgen over de achtergronden van de af stamming van de mens. Tijdens de opening van de ten toonstelling zei dr. P. Y. Sondaar van de Utrechtse Rijksuniversiteit oiider meer, dat er vrij weinig natuurhistorische musea in Neder land zijn. Dit in tegenstelling tot het buitenland, waar jonge kinde ren al heel vlug vertrouwd worden gemaakt met het leven uit het verleden. Het mag dan ook wel een unicum worden genoemd dat in het Rhenense dierenpark deze tentoonstelling is opgezet, waqr men wil trachten een beter beeld te geven vanaf het opstaan van de mens tot op heden en met name de evolutie weer te geven van aap tori mens. Het accent van de tentoonstelling is gelegd op het opvoedende ka rakter. Het was dan ook geen toeval, dat al direct op de eerste dag twee touringcars met school kinderen en onderwijzend personee de dierentuin in Rhenen bezochten om langdurig te vertoeven op deze zeer bijzondere expositie, die be gint met de achtergronden van de evolutie, de chromosomen en die eindigt bij de mens in zijn huidige Aangevoerd: 127 varkens. Prij zen per stuk. van f 125.- tot f 132,-. Overzicht handel: rustig, met staan de prijzen. De burgemeester van Holten maakt bekend, dat de heer R. A. Willem- sen, Sehüttersweg 9, vergunning heeft gevraagd voor de bouw van een vrijstaande garage annex zit- kuil op het perceel kadastraal be kend gemeente Holten, sectie B, nr. 3520, plaatselijk gemerkt Sehütters weg 9. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan, doch is in overeenstemming met de in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan. Aangezien voor het betreffende perceel een voorbefeidingsbesluit geldt, zijn burgemeester en wet houders voornemens, met toepas sing van artikel 19 Wet Ruimtelij ke Ordening vrijstelling te verle nen van de bepaling van het gel dende bestemmingsplan. Rechthebbenden op aangrenzen de en nabijgelegen gronden worden in de gelegenheid gesteld, ingaande 13 januari 1976 gedurende veertien dage schriftelijk bezwaren in te dienen bij burgemeester en wethou ders tegen het verlenen van vrij stelling van de bepalingen van het thans nog geldende bestemmings plan. De bouw- en situatietekeningen liggen gedurende voornoemde ter mijn op de gemeente-secretarie, af deling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Holten. 9 januari 1976. De burgemeester voornoemd. W. H. ENKLAAR. Burgemeester mr. W, H, Enklaar is verhinderd maandag 12 januari het wekelijks spreekuur te houden. Volgend weekend .vertoont ,,de Schure" de zeer bekende western ,.Once upon a time in the West". Deze. film., van. Sergio Leone, .met. r prachtige natuuropnamen en dra- i matische acties, wordt gerugge- steund door prachtige muziek. Dus volgende week vrijdagavond 16 januari en zondagmiddag 18 janu ari" voor iedereen alle redenen „de Schure" te bezoeken. In het vol gende nummer van dit wekelijkse schrijven lees je. wat je ondermeer kunt verwachten in deze film. Wat het verdere programma voor januari betreft, rest „de Schure" nog het optreden van. de funk-jazz rock-formatie „Fontein" op zater dagavond 31 januari. Tót zover de inhoud--van onze activiteiten. Om deze activiteiten te kunnen organi seren zijn zeer veel actievelingen nodig. Heb je zin in het draaien van een bardienst of het meehel pen organiseren van alles en nog wat, meld je dan aan in „de Schu re" of bel 2755. -Tot kijk! Jeugdsoos „de Schure" In de kantine van gemeentewer ken had de uitreiking plaats van het „Verkeersdiploma" aan de cursisten die werden opgeleid dooi de cdt. van de Rijkspolitie te Hol ten adjudant H. Meijer. Alle 18 cursisten slaagden en mevr. Blits. Aalbers kreeg de aantekening „met lof" omdat zij slaagde met het hoogste aantal te behalen pun ten. De voorzitter van de afd. Hol ten „Veilig Verkeer" de heer C. Knijff bedankte de heer Meijer voor de prettige en boeiende wijze waarop het de cursus heeft geleid en bood een geschenk in couvert aan. De heer Blits die het woord voerde namens .de cursisten roem de de paedagogische en didakti- sche kwaliteiten van van de cur susleider. Hij liét zijn woord van dank en waardering vergezeld gaan van een waardebon. Na de diploma uitreiking werd ér o.l.v. adjudant Meijer met assis tentie van de h.h. Knijff en Schoo ien een gezellige verkeersquiz ge houden. Er werden heel weinig fouten gemaakt, wat gezien de ve le geslaagden niet verwonderlijk was. De geslaagden zijn de da mes E. Schippers-Waanders N31, G. Schoolen-Leunk, Weversstraat, B. Müller-Wissink, Pastoriestraat, A. Rietberg-Tiessink, K. Diessen- plasstraat, M. Blits-Aalbers, Schoutenstraat, J. Ulfman-Boode en de. heren A. Schippers, N 31, J. H. Veneklaas Slots, Tuinstraat, W. Drent, Oranjestraat, H. J. Wis- sink, Larenseweg, G. de Vries, N 23, E. Aaltink, Larenseweg, G. Ebrecht, Larenseweg, H. W. Weg- stapel, Larenseweg, W. Bosschers, Weversstraat, W. Blits, Schouten straat, A. Wegstapel, Oranjestraat Vs H. Dondertman, Rijssenseweg. In een groot aantal plaatsen in Nederland worden door de Stich ting Nationale Landbouwmanifes- tatie „Flevohof" te Biddinghuizen, oriëntatie-avonden gehouden voor de organisatoren van school-, be jaarden- en verenigingsreizen, ver gaderingen, congressen en voor iedereen die nader over dit project geïnformeerd wil worden. Tot dit initiatief is dit voorjaar voor het eerst overgegaan, omdat in vier jaar onderzoek was gebleken, dat Flevohof bij een groot percentage van de bevolking bekend stond als een louter agrarisch projekt, be staande uit wat boerderijen en kassen, terwijl men niet weet, dat deze slechts een onderdeel zijn van het geheel van 150 hectaren met de tentoonstellingsgebouwen, res taurants, parken, kinderdorp, vis- en zwemvijvers, etc. Gezien het succes van deze avon den worden in de komende maan den op grotere schaal lezingen over Flevohof en de omgeving daarvan gehouden. Tijdens deze avonden zullen me dewerkers van Flevohof uiteenzet ten, wat Flevohof nu werkelijk is en biedt. Daarbij zal Flevohof niet alleen belicht worden als dagre creatieproject, maar ook als con gres-, vergader- en attractiecen trum als combinatie-mogelijkheid van beide, eveneens als project met jaarlijks terugkerende evene menten voor de jeugd zoals paas eieren zoeken, schatgraven met Pinksteren, dierendag en activitei ten voor het gehele gezin. Enkele van deze informatie avonden zijn: Maandag 12 jan.: Goor, restaurant ,,D Ster", Grote straat 91; woensdag 14 jan.: De venter, zaal „De Horst", Kerkstr. 5, Rijssen, hotel Koenderink, Schild 3; donderdag 15 jan.: Raalte, hotel ,.De Zwaan", Kerkstraat 2; maan dag 19 jan.: Almelo, restaurant „Suisse", Stationsplein 14; dinsdag 20 jan.: Nijverdal, restaurant Buur- sink, Grotestraat 53. Het programma voor de avond luidt als volgt: 1 20.00 uur, aanvang ontvangst met koffie, 2 diapresen tatie over Flevohof en omgeving met andere uiteenzetting, 3 rond vraag (tijdens de rondvraag wordt aan één van de aanwezigen een Flevohof-attentie overhandigd, ter wijl alle aanwezigen een gratis en treebewijs krijgen aangeboden, evenals een volledige documenta tiemap). Vrijdag 9 januari 20 uur: Filmavond MAC De Hol- terberg in zaal Amicitia. Motor sportfilms uit- het afgelopen sei- zien. Zondag 11 januari 14 uur: Discobal in café De Wip- pert (zie adv.) 19.30 uur: Dansen n bar-dancing Boode te- Batmeh (zie adv.) Maandag 12 januari 19,30 uur: Bestuursvergadering PvdA afd. Holten in hotel Vos man. 19.30 uur: Gezelligheidsrit C- en D- junioren\sv Holten (zie bericht). 19-20 uur: Verzilveren waardebon nen St. Nicolaas-actie 1975 bij de RABO-bank (zie adv.) 20 uur: Ruilavond Holtense Postze gelclub HPC in hotel Vosman. 20 uur: Cursus politieke scholing voor vrouwen in zaal Vosman (zie bericht). Dinsdag 13 januari 19.30 uur: Bestuursvergadering sup portersvereniging sv Holten in 't Ontmoetingscentrum Meermans kamp. 20 uur: Jaarvergadering Chr. Gem. Zangvereniging Soli Deo Gloria in gebouw Rehoboth. 20 uur: Jaarvergadering afd. Hol ten v. d. Bond van Plattelands vrouwen in zaal Vosman. Lezing door de heer G. Kraaij over Fy siotherapie. Woensdag 14 januari Fa. Dollekamp en Zn. en Gebr. Steunenberg de hele dag geslo ten, fa. Gebr. Schuppert na half een gesloten (zie adv.) Donderdag 15 januari Begin halfjaarlijkse opruiming in verschillende zaken (zie adv.) 19.45 uur: Bijeenkomst Hervormde Vrouwengroep Holten in Irene. r. Eigen avond. Vrijdag 16 januari 21 uur: Film „Onze upon a time in the west" in De Schure. Zondag 18 januari 14.30 uur: Film in De Schure (zie vrijdag 16 januari). Maandag 19 januari 19.45 uur: Vergadering Plattelands vrouwen afd. Espelo. Viering' 20 jaar bestaan, samen met de echt genoten. Vrijdag 23 januari 20 uur: Jaarvergadering A.R. kies vereniging Nederland en Oranje in gebouw Rehoboth. 24-31 januari Jaarlijkse collecte Internationale Hulpvereniging, Donderdag 29 januari 20 uur: Feestavond i.v.m. 25-jarig bestaan van de afd. Holten van de Chr. Plattelandsvrouwen Bond in gebouw Rehoboth. ATRS - 'Vrijdag 17.00 t.m. maandag 8.00 uur (uitsluitend voor spoed gevallen) J.'F. "Sijtsema, Pasto- riestr. 50, tel. 1870. Voor bood schappen bellen: 11.00 en 4.00 u. WIJKVERPLEGING Zr. J. E. Duncan, Groene Kruisgebouw, Gaardenstr., tel. 1436 ZIEKENVERVOER A. Müller, tel. 1745, b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338 TANDARTS F. B. Zijistra, G. A. Bredero- destraat 6, Rijssen, tel. 4569. Spreekuur spoedgevallen: 5,00- 5.30 uur nam. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „Midden-Over ijssel", Dorpsstr. 16, Holten, tel. 05483-2784. Spreekuren: maan dag t.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur, donderdagsavonds van 18- 19 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 uur. Dorpsstr. 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat schap.werk en Gezinsverzorging telef. bereikbaar onder no. 05486-6465. DIERENARTS A. Th. Óöstenbrug, Diessen- plasstraat 2, tel. 1515 FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het' Groene Kruisge bouw. Gaardenstraat, G. J. Kraaij, tel. 2299 OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 u.) WACHTDIENST VLEESKEURINSDIENST T.m. zondag 11 jan. G. Groot Obbink, Kozakkenstr. 2, teief. 1526. Maandag 12 t.m. zondag 18 jan. H. W. Goorman, Kolweg 52, tel. 1513, Aangifte van ge storven dieren op zaterdag van 9-11 u. aan het slachthuis, tel. 1318 STORINGSDIENST Zaterdag 10 t.m. vrijdag 16 jan. Electra: H. Heijink, Kolweg 44, tel. 2124; Gas: H. J. Kolkman, Diessenplasstraat 32. tel, 2012 POLITIE Telefoon 1352-2665 en 2655. 's Nachts tel. 05200-71234 BRANDWEER Telefoon 2222 (dag en nacht)

Holtens Nieuwsblad | 1976 | | pagina 3