i OPHALEN HUISVUIL Officiële publikaties „Wat de boer aan grond tekort komt, dient hij aan verstand te winnen" .Cinderella Rose' van begin lot c.o.c boeiend einde AGENDA Weekenddienst Druk seizoen voor de „t ienpreuvers" KERKDIENSTEN evonden-verloren De heer A. H. Koops op gecombineerde voorlichtingsavond: Globale kosten melktransport 6000 LITER MELK PER KOE PER JAAR Subsidie omschakeling melktank Nairobi' uit de eerste hand Prachtig spel van het Hondenbelasting Openbare kennisgeving Aangifte hondenbelasting HOLTEN 23 DEC. 1975 PAGINA 3 E Afschr. Rente Onderh. Jaarkosten gld. Onder voorzitterschap van de heer A. van de Brink vond maandagavond onder grote belangstelling een gecombineerde voorlichtingsvergadering plaats, georganiseerd door OLM, CBTB en de Bedrijfsvereniging, welke vergadering werd gehouden in de grote zaal van hotel Vosman. Sprekers op deze avond waren de heren A. H. Koops, specialist veevoeder van de Landbouw Voorlichtingsdienst te Zwolle, en de heer G. H. Herbers, specialist welkwinning, verbonden aan het consulentenschap van de Landbouw Voorlichtingsdienst te Hengelo. NED. HERV. KERK Woensdag 24 december: 22.00 uur Open Deur Kerstnachtsa menkomst m.m.v. Geref. Jon gerenkoor. 23.45 uur Open Deur Kerst nachtsamenkomst m.m.v. Hol- tense Muziekvereniging. Spreker in beide diensten: Ds. A. Schellevis. Eerste Kerstdag: 9.00 uur ds. C. C. Addink m.m.v. Jeugd koor Helicon". 10.30 uur ds. C. C. Addink m. m.v. Kerkkoor. Extra collecte: Kerk en We reld". Oppasdienst: mevr. Boogaard, Gerrie ten Brake en Meineke Schellevis. Tweede Kerstdag: .10.00 uur ds. A. W. Berkhof. Zondag 28 december: 9.00 en 10.30 uur ds. C. C. Addink. Extra collecte Alg. Kerkewerk v„d. Gen. Synode. Oppasdienst: mevr. van Brug gen, Betsy Westerik en Willy Steunenberg. Oudejaarsavond: 19.30 uur ds. A. W. Berkhof. Oudejaarscol- lecte voor Algemeen Kerke werk. Nieuwjaarsdag: 10.30 uur ds. C. C. Addink, gebouw Irene". GEREF. KERK Eerste Kerstdag: 9.30 en 15.00 uur ds. G. W. H. Peddemors. Oppasdienst mevr. Smit-Krui melaar mevr. Smit-Manéschijn (res. Henriëtte Rietberg, Ria Prins, Janny Kl. Nagelvoort (res. mevr. Schuppert-Veld- huis). Tweede Kerstdag: 9.30 uur ds. G. W. H. Peddemors.. M.m.v. .H.M.V.". Tijdens de Kerstdo gen is de eerste collecte vóór de Zending en de tweede voor rente en aflossing. Zondag 28 december: 9.30 en 15.00 uur ds. H. van Twillert. Oppasdienst: mevr. Veldhuis- Willems, Henriëtte Kolkman (res. D. Verveda). Rikie Brink man, Ria Jansen (res. mevr. Hulsman-Veldhuis). Oudejaarsavond: 17.00 uur ds. G. W. H. Peddemors. Nieuwjaarsdag: 9.30 uur ds. G. W. H. Peddemors. R,K, KERK Woensdag 24 dcember: 22.00 uur Kerstnachtmis. Donderdag 25 december: 9.30 uur H. Mis. Vrijdag 26 december: 9.30 uür H. Mis. Zaterdag 27 december: 17,00 uur H. Mis. Zondag 28 december: 9.30 uur H. Mis. Nieuwjaarsdag: 9.30 uur H. Mis. DUKERH0EK Eerste Kerstdag: 10.00 uur ds. A. W. Berkhof. Extra coll. Kerk en Wereld. Zondag 28 december: 10.00 uur ds. A. Schellevis. Oudejaarsdag: 15.00 uur ds. A. W. Berkhof. 0KKENBR0EK Eerste Kerstdag: 10.00 uur ds. M. de Heer. Coll. Kerk en We reld. Tweede Kerstdag: 10.00 uur ds. J. G. Beerthuis van Bathmen Zondag 28 december: 10.00 ds. M. de Heer. Uitgangscollecte Kerkvoogdij. Oudejaarsavond 19.30 uur ds. M. de Heer. Oudejaarscollecte. NIEUW HEETEH Woensdag 24 december 24 Middernachtmis, vanaf half twaalf is het al zingen v Kerstliederen. Donderdag 24' december 8 uur Dageraadsmis, verzorgd mede door een aantal schoolkinderen vooral de kleuters worden hier bij verwacht. 11 uur PI echte Hoogmis. 15.30 uur Plechtig Danklof. Vrijdag 26 december 8 uur H. Mis. 11 uur Hoogmis, de gezangen worden verzorgd door het jeugdkoor. Zaterdag 27 december 19 uur H. Mis. Zondag 28 december 8 uur Mis. 11 uur Hoogmis. Woensdag 31 december 19 uur Plechtige H. Mis b.g.v. het Oude Jaar om God voor dit voorbije jaar te danken en ze overledenen van dit jaar bijzonder te gedenken. Nieuwjaarsdag 8 uur en 11 uur H. Mis. De vergadering werd geopend door de heer A. v.d. Brink, voor zitter van de" Bedrijfsvereniging, die, onder de indruk van de grote opkomst, de aanwezigen een har telijk welkom toeriep. „We hadden wel gehoopt op een ruime belang stelling, doch een zo groot aantal heeft onze verwachting ruim schoots overtroffen", constateerde hij tot zijn genoegen en gaf met een het woord aan de heer A. H. Koops, die deze avond zijn ziek 'geworden collega Harmsen kwam vervangen. Metals-onderwerp de vraagstel ling: „Is een 6000 liter melk- opbrengst per koe per jaar een haalbare zaak?" hield hij een zeer interessante inleiding over vee- verzorging, meer toegespitst op de meest ideale voedervoorziening van het melkvee. „Goed weidegras heeft bewezen het beste krachtvoer voor het be drijf te zijn. Een eerste voorwaar de is derhalve een goede gras zode, maar de bestuurbaarheid van goede graszoden blijft vaak 'n moeilijk punt te zijn. Een goede zode is vaak gemakkelijker te maken dan te houden, zeker bij intensieve beweiding. Wat de boer aan grond tekort komt dient hij aan verstand meer te hebben", aldus spreker, die daarna diep gaand inging op de vele mogelijk heden van bijvoeding, vooral het toedienen van de juiste hoeveel heid en verhouding tussen kracht voer, voordroog en gras, achtte hij van eminent belang voor. een goede conditie van het melkvee en maximale melkopbrengst. Aan de hand van schema's gaf hij hierover uitvoerig voorlichting. Hoewel hij een jaaropbrengst van 6000 liter melk voorlopig wel als een droombeeld voor de vee houders bleef zien, was hij in het resumé van zijn betoog er toch van overtuigd dat een goede on derlinge verhouding in de voeder- voorziening van eminent belang is voor maximale produktie. Als tweede spreker trad vervol gens naar voren de heer G. H. Herbers die,mede aan de hand van dia's, uitvoerig voorlichting gaf over de vele mogelijkheden om het melktransport per bus door de tank te vervangen. Hij stelde dat thans 50% van de lan delijke melkproduktie wordt op- gesiagen en vervoerd in tanks en de rest in bussen. „Deze 50% tankmelk wordt echter geleverd door 20% van de leveranciers, terwijl 80% nog busmelk levert. Ziende op deze percentages lijkt het magische jaartal 1980, wan neer de busmelk geheel zal zijn verdrongen, niet haalbaar. Een groot vraagteken voor tankleve ring zijn steeds weer de kosten. Een misverstand blijkt steeds weer te zijn dat men denkt dat bij een melktank ook een melkleiding hoort, hetgeen bepaald niet nodig is. Er kan gewoon gebruik worden gemaakt van de in gebruik zijnde bussen welke men, thuisgekomen, in de melktank kan leegstorten", zei hij en ging vervolgens in op de vele voor dit doel aanwezige mo gelijkheden. welke aanwezig zijn voor het melktransport van koe naar tank en voorzag de aanwe zigen tenslotte van de volgende globale kostenopstelling voor de diverse mogelijkheden. 1 Rechtstreeks in tank 2A Stortemmer melk- opvanggedeelte 2B Stortemmer met aan gebouwde melkpomp 3A Transporttank met melkpomp 3B Transporttank met melkpomp demonta bele melkleiding 4 Melkleiding op grupstal 5 Melkleiding in door loopsystemen Na een korte pauze werd gele genheid gegeven voor het stellen van vragen. De vraag werd o.a. gesteld of en in hoeverre iets bekend is ten aanzien van subsi dietoekenning voor overschakeling op tankmelk. De heer Herbers verklaarde wel van dit subsidie voornemen op de hoogte te zijn, doch een datum van invoering en de hoogte van deze subsidie waren hem onbekend. „Wanneer deze subsidie er door komt, zal het per gebied toegekend worden en onder voorwaarde dat minstens 50% van de leveranciers gaat meedoen. Voor wat de gebieden betreft zul len prioriteiten gesteld worden, met name voor die gebieden 'waar Holten zal zeer snel uit de eer ste hand kunnen horep wat er op de laatste Assemblee van de We reldraad van Kerken in Nairobi werd besproken, want dr. H. M. de Lange (oa ook voorzitter van de NOVIB) die betrokken is bij het werk van de Raad van Kerken en namens deze raad in Nairobi aan wezig was als adviseur, zal op zon dag 4 januari des avonds om 1930 uur in gebouw Irene in een ge- spreksdienst spreken over .Nairobi' 4.000 10% 5% 15% 30% 1.200 2.500 10% 5'/. 15% 30% 750 3.000 10% 5% 5% 20% 600 4.000 10% 5% 5% 20% 800 10.000 10% 5% 5% 20% 2.000 15.000 10% 5% 5 20'/. 3.000 men verplicht zal worden de melk in tanks te leveren", aldus de heer Herbers. Aan het slot van deze voorlich tingsvergadering bracht de heer v.d. Brink nogmaals dank aan de inleiders, die hij beide een pre sentje aanbood. De vergadering werd rond half elf besloten. De Holtense Toneelclub COC die in de loop der jaren een goede reputatie heeft opge bouwd, heeft zaterdagavond in gebouw Rehoboth plm. 350 bezoekers voor het over grote deel jonge mensen ruim twee uur volop plezier bezorgd met het blijspel Cin derella Rose (Sproetenkopje) van Jay Tobias in een verta ling van Theo de Vries. „Cinderella Rose" behandelt op moderne wijze het oude sprookje „Assepoester". Rose Higgens is drie Geboren: Judith Bianca dv J W Beusink en B Ulfman. Ondertrouwd: G J Scholten oud 19 jaar Markelo en M Paalman, oud 17 jaar Holten F A Rietman oud 28 jaar, Mulheim (Dl.) en S Disbergen, oud 22 jaar Holten Gehuwd: G H Markvoort oud 25 jaar, Holten en H H Baltus, oud 20 jaar, Holten RH Bos, oud 28 jaar Holten en M J B Kamphuis, oud 27 jaar Deventer. Overleden: A J Schalkwijk, oud 74 jaar Holten, ,A Tuitert, oud 68 jaar Holten, J Aanstoot-Hulsman, oud 85 jaar. Holten (overleden te Deventer), J. Löhr, oud 56 jr Hol ten (overleden te Deventer), B J Veneklaas Slots, oud 80 jaar. Hol ten (overleden te Deventer). jaar geleden wees geworden en door haar oom Hiram en tante Cas- sie Higgens in huis genomen waar zij niet met liefde wordt behandeld, 't Is alle dagen, in oude afgedankte kleren, sloven en draven, het huis schoonhouden alsmede de lunch room van oom Hiram wiens vrouw een „operacomplex" heeft en dag in dag uit toonladders loopt te jam meren. Hun dochter Alayne denkt aan niets anders dan mooi zijn, pronken met de duurste kleren, schoolfuif,jes, dansen en populair worden bij vrienden en vriendin nen, uiteraard op kosten van pa eii ma. In de buurt woont Rob Shannon, eigenaar v\an een niet zo best meer florerende kippefarm, die hard werkt om zijn jongere broer Ted te laten studeren. Ted is net zo'n neeghoofd als Alayne maar is op school de grote Piet dank zij zijn sportieve prestaties. Verder is hij zo knap dat alle meisjes verliefd op hem worden, maar zijn uitver korene is Alayne, die zijn liefde niet onbeantwoord laat. Het tra gische is echter, dat ook „Sproe tenkopje" verliefd is op gentleman Ted wiens broer Bob een - oogje heeft op Alayne. Nauurlijk willen Ted en Alayne niets van Rose en Bob weten en drijven gewoon met hen de spot. Rose komt dan plots klaps op het idee een schoolvriend an Ted en Alayne, Sammy Simms, aan haar liefdesbrieven te laten schrijven met de bedoeling Ted ja loers te maken. Zij adviseert tevens Rob om te schrijven op een huwe lijksadvertentie van een zekere Genevieve Montagne, die 'n nette man zoekt. Hij moet een foto bij- Burgemeester en wethouders» van Holten maken bekend, dat de hou ders van één of meer honden aan wie voor 1975 een aanslag honden belasting werd opgelegd, ook voor 1976 voor hetzelfde aantal honden zullen worden aangeslagen, tenzij vóór 1 februari 1976 kenbaar is gemaakt dat het aantal honden waarover voor 1975 de belasting werd berekend, wijziging heeft on dergaan. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. II. Enklaar, burgemeester. G. J. Langenbarg, secretaris. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat in verband met de komende feestdagen het ophalen van het huisvuil als volgt wordt gewijzigd: Route donderdag 25 december en ruote vrijdag 26 december wordt opgehaald op woensdag 24 december. In plaats van donderdag 1 januari 1976 (donderdagroute) wordt het huisvuil opgehaald op vrijdag 2 januari 1976. Holten, 10 december 1975 Burgemeester 'en wethouders voornoemd, De burgemeester, W. H. Enklaar De secretaris,-G. J. Langenbarg Sinds het seizoen op 15 november officieel Wérd geopend zijn de di verse commissies van de Holtense Carnavalsvereniging \olop in de weer om evenals vorige jaren weer voor een grandioos carnaval te zorgen. Zo zijn er speciale com missies benoemd voor public rela tions. optocht, feestavonden, tie nercarnaval. kindercarnaval en ver- si ering. Bë^ln '76 zal er huis aan huis een programmaboekje bezorgd wor den om de Hoïtenaren 'tijdig een beetje in stemming te brengen. Op hel Prinsenbal. dat op 24 januari zal worden gehouden, zullen Hol tense artiesten voor amusement en leut zorgen. Enorm veel voorbereiding vraagt de optocht, één der hoogtepunten van het feest. De laatste jaren zit de groei er flink in en de ..Fien- preuvers" doen hun best om dit onderdele van het feest nog groot ser te maken. Deze keer heeft de optochtcommissie het o.a. gezocht in het uitbeelden van spreekwoor den. maar dit wil niet zeggen dat andere carnavaleske ideeën niet welkom zijn. Integendeel. De op tocht zal worden gehouden op za terdag 28 februari. Al lijkt het nog ver weg (28-2-'76), de „Fienpreu- vers" hebben toch gemeend de be volking nu al op dit gebeuren te moeten wijzen zodat men ruim tijd heeft om originele ideeën te be denken en uit te voeren. Het voorpolige programma luidt als volgt: Zaterdag 17 januari: bezoek aan ..Meerpoet'n", Goor. (Gewestelijke Prinsen-bijeenkomst.) Zaterdag 24 januari: prinsenbal in zaal Amicitia. Zaterdag 7 februari: bezoek aan de ..Blauwe Schuit" te Nijmegen. Zaterdag 21 februari: tienercar naval. Zaterdag 28 februari: optocht, kindercarnaval en 's avonds groot carnavalsbal in zaal Amicitia. Zondag 29 februari: 's middags carnavalsvoetbal met aansluitend "gezellig samenzijn in de Hofbar. Maandag 1 maart: bezoek aan Goor en Nijmegen. Dinsdag 2 maart: 's avonds af sluiting carnaval in de Hofbar. ..De Fienpreuvers" hopen o.l.v. prins- Teun de Zwarte op een ge weldig seizoen. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend dat de per sonen aan wie voor 1975 geen aan slag hondenbelasting werd opge legd, doch op 1 januari 1976 in het bezit waren van één of meer hon den, hiervan schriftelijk aangifte moeten doen bij hun college vóór februari 1976. Burgemeester en wethouders van Holten. W. H. Enklaar, burgemeester. G. J. Langenbarg, secretaris. Donderdag 25 december Diner Dansant in hotel „Müller", D venterweg. Muzikale omlijsting Mary-Fox Trio. Vrijdag 26 december Diner Dansant in hotel „Müller". Muzikale omlijsting: Mary- Fox Trio. 14.00 uur Dansen in café ,,De Wip- pert". 14 00 uur Start Oriënteringsrit M.A.C. ..De Holterberg" bij café ,,De Biester" (zie adv.). 19.30 uur Dansen in bar-dancing ..Boode" te Bathmen (zie adv.) Zondag 28 december 14,00 uur Discobal in café „De Wippert" (zie adv.). 19.30 uur Dansen in B.-. dancing „Boode" te Bathmen (zie ady.). Maandag 29 december 20.00 uur Gespreksavond Kiesver eniging „Gemeente Belang" in hotel ..Hollerman". Vrijdag 2 januari Melk- en zuivelhandel Nijland, Kolweg de gehele dag geslo ten. Er wordt deze dag ook niet gevent (zie adv.). Dinsdag 6 januari 10.00 uur Nieuwjaarsvisite Her vormde Vrouwengroep Holten in zaal „Vosman". Woensdag 7 januari 20.00 uur Informele vergadering Gewestraad Midden-IJssel in het Postiljon Motel Deventer. Bespreking Streekplan IJssel- vallei. .Maandag 12 januari 19.00-20.00 uur Verzilveren waar debonnen Sint Nicolaas-actie 1975 bij.de RABO-bank. 20.00 uur Ruilavond Holtense Post zegelclub in hotel „Vosman". Donderdag 29 januari 20.00 uur Jaarvergadering afdeling Holten Chr. Plattelandsvrou wen in gebouw „Rehoboth". sluiten en gebruikt hiervoor een foto van Ted. die zoveel knapper en charmanter is dan hij. Wanneer in het tweede bedrijf Genevieve tot grote schrik van Rose en Bob komt opdagen blijkt uiteraard snel dat de liefdesbrieven onder valse voorwendsel zijn ver stuurd. Toch blijft de teleurgestel de Genevieve in de lunchroom werken, als kokkin. Tussen de di verse scènes door verschijnen nog een b,uurmeisje, Angelina, dat gek is op snoep en koekjes-en wel es wat lekkers „pikt", haar moeder vrouw Iiobbs, die heel sterk is in roddelen maar ook af en toe wel heel duidelijk de waarheid spreekt. Aan de ellende van Rose komt on verwacht een einde als de post bode een aangetekende brief brengt met de mededeling dat een ex- compagnon van haar vader haar honderdduizend dollar heeft nage laten. ..Sproetenkopje" hoeft nu niet meer als een sloofje te werken maar kan doen waar ze zin in heeft en in de allereerste plaats schenkt ze aandacht aan haar door sproeten ontsierde uiterlijk. In het derde bedrijf zijn de rollen totaal omgekeerd - Alayne moet de lunchroom schoonhouden, samen met haar moeder en Ted wordt kippenverzorgef. De tijd van bals en feestjes is voorgoed verleden tijd. 't Is enkel narigheid in de fa milie. Alayne wil opeens niets meer van Ted weten en doet voor alsof ze 'altijd zielsveel van Rob heeft gehouden. Hem echter zijn de schellen van de ogen gevallen en wanneer blijkt dat Rose zich heeft omgetoverd tot een schitterend ge klede, knappe jonge vrouw ver klaart hij haar zijn liefde. De tonelisten kregen na elk be drijf applaus en oogstten aan het slot een langdurige welverdiende staande ovatie. Het stuk werd geregisseerd door Jan Willem Manenschijn (Hiram Higgens), Cassie, zijn 'vrouw (Jan ny Rietman-Jansen), Alayne, hun dochter (Helma Beldman), Rose, hun nichtje (Janny Kl. Nagel voort), Bob Shannon (Diederik Kruimelaar), Ted, zijn broer (Jan Stam), Sammy' Simms, werkstu dent (Gerrit Beldman), vrouw Hobbs. buurvrouw (Annie Rensen), - Angelina," haar dochter (Gerdien Nijkamp), Genevieve Montagne, een Franse kokkin (Iletty Lande- weerd), Johan Rietman had een dubbelrol als postbode en ijsman. Decor: Jan en Johan Rietman, mu- ziek en regie: Erik Zandvliet, grime en kapwerk: Wander Drent. De voorzitter van de Geref. Jeugdcentrale, Gerard Beldman. bracht „C.O.C." dank. Na de ge slaagde uitvoering werd Erik Zand vliet in het recreatiezaaltje "t Kel dertje' gehuldigd in verband met zijn eerste lustrum als regisseur. Verloren: bruine vinger hand schoen, beige portemonnaie met beugel en f 40, zwarte klompen mt. 37, gele weekend-tas met rijbewijs, bruine portemonnaie, kinderhand' schoen, blauw-wit, zilveren hanger. GEVONDEN Grijze vinger-handschoen, rech ter, zwart-bont bastaard hond. ARTS Donderdagmorgen 25 decem- ber-vrijdagavond 26 dec. 22.00 uur dokter A. Bosma p.a. J. F. Sijtsema, Pastoriestraat 50, tel. 1870. Vrijdagavond 26 dec. 22.00 uur maandagochtend 29 dec. 8.00 uur J. H. A. Bruins, Molen- "belterweg 15, tel. 1280. Woensdag 31 dec. 17.00 uur vrijdagmorgen 2 jan. 8.00 uur J. H. A. Bruins, tel. 1280. WIJKVERPLEGING 25 en 26 december: zr. J. E. Duncan, GToene Kruisgebouw, tel. 1436. 27-28 december: zr. H. Stry- ker. Groene Kruisgebouw, tel. 1436 b.g.g. 1248. 31 dec. en 1 januari: zr. P. T. v.d. Zwaag. Markelo, tel. 06576 1285. ZIEKENVERVOER Eers'.e Kerstdag: J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338 b.g.g. A. Mül ler, tel. 1745. Tweede Kerstdag: A. Müller, tel. 1745 b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. Maand januari: A. Müller, tel. 1745 b.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. TANDARTS Béide Kerstdagen J. A. M. Becker. Stationsstraat 8. Nij- verdal, tel. 05486-2146. Zaterdag 27-zondag 28 dec. E. A. Witkop, Wierdensestr. 118, Rijsseri, tel. 05480-2260. 31 dec. en 1 jan. H. L. van Benthem, Dorpsstraat 13, Hel- lendoorn, tel. 4132. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelij ke Dienstverlening „Midden- Overijssél", Dorpsstraat 16, Holten, tel. 05483-2784. Spreek uren maandag t.e.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur, donderdags avonds van 18-19 uur en vol gens afspraak. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 u.) GEZINSVERZORGING Maandag t.e.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur, Dorpsstraat 16, tel. 2784. -Tijdens de weekends zijn Maat schap, werk en G=zins verzor ging, telefonisch bereikbaar onder no. Ó5486-6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw. Gaarden-straat., G. J. Kraaij, tel. 2299. DIERENARTS Eerste en Tweede Kerstdag: W. C. Wamelink, Houtweg 18, tel. 2004. Zat. 27 dec. 12.00 uur-maan dagmorgen 29 dec. A. Th. van Oost-nbrug, Diessenplasstraat 2, tel. 1515. Donderdag 1 januari: A. Th. van Oostenbrug. Diessenplas straat 2, ^el. 1515. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST Maandag 22-zondag 28 decem ber: A. Groen, Kozakkenstraat 15. tel. 1230. Maandag 29 dec.-zondag 4 jan.: C. Meindertsma, Bergmanstr. 12, tel. 21S0. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Elektra Tm Tweede Kerstdag: H. Huisman. Kolweg 42, tel. 1498 Zaterdag 27 dec. t.e.m. vrijdag 2 jan. H. J. Wansink, Lageweg 9 tri. 2789 Gas: T m Tweede Kerstdag: H. J. Kolkman, Diessenpl.straat 32, tel. 2012. Zaterdag 27 dec. t.e.m. vrijdag 2 jan. W. C. v. d- Weerthof, Voorsboersstr. 2, tel. 1793. POLITIE Telefoon: 1352 - 2665 en 2655. ('s Nachts: telef. 05200-71234). BRANDWEER Telefoon 22 2 2 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3