Resultaten Blauw Wit-jeugd Resultaten Blauw Wit-senioren Uitslagen SchaakclubHolten' Verdiende nederlaag Holten tegen Zutphen (4-1) Holten A versloeg Borne A met 1-0 Bergruiternieuws Holtense judoka's succesvol Verslagen jeugd SV -Holten' S.V. „Holten' organiseert Oliebollencross HOCKEY- meuws S.V. ,BATO afd. Volleybal Blauw Wit- pupillen opgelet Bruidspaar van de dag Oriënterinssril Pony wedstrijden Uitslag verloting supportersverenigin g SV ..Holten" SV Eendracht' BATO 1 - Haramb 1 CONTRIBUTIE. VERHOGING SV „BATO" Verdiende overwinning voor BATO 2 HOLTEN 23 DEC. 1975 PAGINA 11 On maandag 29 december zul Op een moeilijk bespeelbaar ter- i rein heeft Zutphen het bezoeken de Holten een grote 4-1 neder laag bezorgd, welke niet eens geflatteerd is. De thuisclub was over alle linies heer en meester en heeft nog legio goede kansen laten liggen, zodat de Holtena ren er nog goed af kwamen. Solten miste door een schorsing Bert Knapen en dit was op het middenveld goed merkbaar. Het .breekwerk" kwam nu niet vol doende uit de verf. Invaller Thijs Brands debuteerde goed, doch kon in de tweede helft het tempo niet geheel bijbenen. Het ontbrak de Holten ploeg in haar geheel aan voldoende inzet en de achterhoede kon zich op het bevroren veld niet aanpassen, waardoor er grote ga ten vielen, die dank zij goed kee perswerk van Breukink nog ge deeltelijk opgevangen konden wor den. Reeds in de derde minuut ont snapte Holten aan een achterstand toen midvoor Th. de Wildt tegen de paal schoot. Na een kwartier was het echter wel raak, toen linkshalf Hendriks niet werd aan gevallen en van ca. 20 meter kei hard in de bovenhoek schoot, on houdbaar voor doelman Breukink (1-0). Een minuut later werd rechtsbui ten T. Vink in 't strafschopgebied door voorstopper Oolbekkink neer. gelegd, doch de toegekende straf schop werd door v. Spankeren (ex Be Quick) naast het doel gescho ten. Dit deprimeerde Zutphen even en daardoor kreeg linksbui ten Schonenberg via een goede so lo kans om door te breken, doch zijn voorzet werd door Bronsvoort (ook deze middag weer lusteloos) gemist. Hierna kreeg Zutphen een groot evenwicht en vooral door/het goe de spel van de 37-jarige van Spankeren ontstonden er vele doel- rijpe kansen, o.a. een hard schot in de bovenhoek, welke keeper Breukink goed pareerde, even la nter gevolgd door een vrije trap te gen de lat en een vrije schietkans van midvoor Th. de Wildt welke f net naast het doel ging. Vlak voor rust werd het echter nog 2-0, toen 'een voorzet van linksbui ten Blok door back Schooien werd gemist, waardoor midvoor De Wildt ongehinderd kon inschieten. Wie gedacht had, dat Holten na de thee uit een ander vaatje zou tap pen, kwam bedrogen uit. De Hol tenaren bleven volharden in kort spel en de traag opererende mid denlinie kon het spel niet ver plaatsen, waardoor Zutphen een groot overwicht kreeg. In de le minuut tikte Barend nog een vrije trap over het doel, doch drie minuten later was het wel raak, toen een vrije trap op rechts door rechtsbuiten Vink ineens ,,op de slof" genomen en onhoudbaar in de touwen verdween (3-0). Na 7 min. belandde nog eens een voorzet van linksbuiten Blok bui ten bereik van doelman Breukink op de lat. In de 20e minuut schoot mid voor De Wildt tot tweekeer toe hard in, doch doelman Breukink redde weer uitstekend. Holten wisselde hierna de uitge speelde Brands voor de junioren speler Joh. Huzen. Na een klein half uur scoorde rechtsbuiten Vink opnieuw, nadat hij de bal (in bui tenspelpositie?) keurig meenam en de uitlopende doelman Breu kink met een lob het nakijken gaf (4-0). Zutphen vond het toen welletjes en indien Holten in het laatste kwar tier kans had gezien om uit de vele scoringskansen er enige te benutten, had de stand een heel ander aanzien kunnen krijgen, doch de overtuiging was deze mid dag totaal niet aanwezig. Het gelukte tenslotte Joh. Huzen om de eer te redden, toen hij een voorzet van Dekker goed afwerkte en de bal in het hoekje tikte (4-1). De Zutphen-ploeg, uitgerust met enige oud-spelers van Be Quick en AZC, maakte een goede indruk en behoort zeker tot de kampioens gegadigden, terwijl Holten op haar qui vive zal moeten zijn om in de middenmoot te blijven. In een spannende wedstrijd heeft Holten A de return tegen Borne A opnieuw met 1-0 gewonnen. Voor rust wogen de partijen goed tegen elkaar op, waarbij de bezoe. kers een verdedigende houding aannamen en trachtten met enke le snelle uitvallen tot scoren te ko men. De Holten ploeg speelde ook ster ker dan de vorige keer en was goed doordrongen van het feit, dat deze wedstrijd van groot belang was voor de stand op de competi tieladder. De ruststand was dan ook dubbel- blank. Na rust was Holten wel meer in de aanval, doch de Borne goallie was goed op dreef en stop te enkele goede schoten op be kwame wijze. Na ruim een kwar tier in de tweede helft nam Holten de leiding, toen de meegekomen back Wim Tulier een voorzet van rechts op prachtige wijze in de uiterste hoek kopte(!), onhoud baar voor de keeper. Bij een Bor ne aanval maakte één der Holten spelers een ernstige overtreding in het strafschopgebied waarvoor scheidsrechter Hailing terecht een strafschop toekende. De Borne speler nam deze penalty echter te vroeg en de ingeschoten bal moest worden overgenomen. Doelman Wissink wist nu de goede hoek en stopte de bal op fantastische wij ze. Dit deprimeerde de Borne- ploeg zodanig, dat verschillende spelers zich niet konden beheersen en kort voor het einde kreeg Mar tin Heek bij een corner een lelijke schop van een voorhoedespeler waarop deze naar de kleedkamer werd verwezen. Zeer terecht. De Holtenaren konden zich geluk kig beheersen en sleepten 'n kost bare overwinning uit het vuur, waarbij doelman Wissink een grootse rol heeft gespeeld en enige fraaie reddingen verrichtte. De Holtense Motor- en Automo bielclub „De Holterberg" organi seert 2e kerstdag een oriënterings- rit voor auto's, motoren en brom mers. De rit van plm. 40 km, die is uitgezet binnen de gemeente grenzen, is niet moeilijk, zodat ook zij die alleen nog maar de korst jes van de kaas hebben gegeten kans maken op een mooie prijs. De start is vanaf 's middags 2.00 uur bij clubhuis „De Biester" in de Stationsstraat. De 30 Holtense judoka's die in Rijssen hebben deelgenomen aan een toernooi, dat georganiseerd werd door de Rijssense judoclub „Riessen Onderoet" hebben prach tige resultaten behaald. Carola Stam, Diane Aaftink, Gerwin Lep pink en Eric Schmets werden eer ste in hun poul, tweede prijzen werden behaald door Gea Aanstoot Ineke van Leeuwen, Joost Bogers en René Boele. Paul van de Torre en Andries Lichtenberg wonnen in hun poul een derde prijs. De ove rige BATO leden eindigden in de middenmoot wat, gezien de sterke bezetting van het toernooi een goe de préstatie mag worden genoemd. De prachtige wisselbeker, die in het bezit was van Bato ging naar de organiserende vereniging. De strijd om de trofee was bijzonder spannend. Bato werd 2e, Enter 3e en Den Ham 4e. Langs deze weg hartelijk dank aan de ouders die zorgden voor vervoer van de jongelui naar Rijs sen. Al met al een fijne, sportieve dag. Opgave cursus zelfverdedi ging graag zo spóedig mogelijk. Op zondag 28 december 1975 zal, evenals voorgaande jaren, de tradi tionele oliebollencross worden ge houden rondom het Meermans kamp. Aari dit evenement, dat ge organiseerd wordt door de jeugd commissie van de s.v. Holten, kan door zowel leden als niet-leden worden deelgenomen. De inschrij ving is open vanaf 9.00 uur. De In het ontmoetingscentrum Meer manskamp had woensdagavond, onder toezicht van de adjudant der rijkspolitie, de heer H. Meijer, de trekking plaats van de verloting van de s.v. Holten. De uitslag was als volgt: le prijs (draagb. tv) 2307, 2e (elektr. boor) 836, 3e (rijwiel) 864. 4e (horloge) 1933, 5e (scheer- app,) 330, 6e 2668, 7e 2241, 8e 1147, 9e 1050, 10e 337, 11e 2654, 12e 2500, 13e 1308, 14e 328. 15e 2425, 16'e 1477, 17e 2874, 18e 1804, 19e 2845, 20e 1129, 21e 1637, 22e 2552. 23e 2379. De 6e tot en met de 23e prijs be stonden uit diverse voorwerpen en artikelen. Voorzover de winnaars bekend waren zijn de prijzen in middels uitgereikt. Verdere inlich tingen bij de heer H. H. Pieters, Verzetstraat 26, tel. 2607 (na 18 u.) Bij de in zaal „Vosman" door de S.V. Eendracht gehouden wed strijden waren de resultaten als volgt: LUCHTGEWEER: Groep A: 1. G. Koopman 126 pnt; 2. G. A. Ha verslag 124 pnt; 3. G. H. Paalman 119 pnt; 4. D. Jansen 111 pnt. Groep B: 1. A. Schuppert 114 pnt 2. A. Paalman 113 pnt; 3. E. J. Grootentraast 110 pnt; 4. D. J., Nijendijk 107 pnt. Groep C: 1. B. Arfman 111 pnt; 2. A. Pekkeriet 89 pnt; 3. A. J. Bieleman 87 pnt; 4. H. J. Bekker- nens 84 pnt; 5. D. Geels 82 pnt; 6. F. Sluiter 76 pnt; 7. J. A. Bouw huis 76 pnt. LUCHTPISTOOL: 1. J. van As- selt 134 pnt; 2. H. J. Nekkers 131 pnt; 3. G. Koopman 118 pnt; 4. D. Jansen 112 pnt; 5. G. H. Paalman 110 pnt; 6. E. J. Grootentraast 108 pnt; 7. A. Schuppert 103 pnt; 8. D. J. Nijendijk 102 pnt; 9. A. J. Bieleman 100 pnt; 10. G. J. Sluiter 100 pnt; 11. A. Paalman 95 pnt; J2. D. Geels 84 pnt. aanvang van de eerste wedstrijd is o m9.30 uur. Het wedstrijdschema ziet er als volgt uit: 9.30 uur Poffertjes 7-9 jaar, afstand 2y2 km, 9.45 uur Ap pelflappen 10-12 jaar, afstand 2% km, 10.00 uur Pannekoeken 13-14 jaar, èfstand 3km, 10.15 uur Roomsoezen (dames) afstand 'SVz km, 10.30 uur Bitterballen 1-5 jaar en ouder ongetrainden, afstand 3V2 km, 10.45 uur Oliebollen 15 jaar en ouder getrainden afstand 5 km. Na afloop krijgt iedereen een di ploma uitgereikt, waarop zijn of haar lijd wordt vermeld en lek kere oliebollen. Voor de medewer kers is er na afloop soep. Voor de eerste drie aankomenden zijn prij zen beschikbaar gesteld. Tevens zijn er wisselbekers beschikbaar gesteld, welke alleen bestemd zijn voor de eerst aankomende Holte- naar (lid van de s.v. Holten) van elke cross. RKSV cl-Holten c2 7-0 Zoals verwacht heeft het bezoek aan RKSV geen winstpunten voor C2 opgeleverd. Direkt vanaf de af trap werd het duidelijk, dat het krachtsverschil te groot was. Het snelle, doortastende spel van de Rij'ssenaren betekende een voort durende bedreiging voor de Hol tense verdediging, zodat doelpun ten niet konden uitblijven. Nog voor de rust werd het 4-0. Ofschoon de C2 aanval zich niet geheel on betuigd liet, wist ze zich toch maar weinig reële kansen te scheppen. Na de rust een nog groter over wicht van RKSV, dat evenwel slor dig met de kansên omsprong, zo dat de 7-0 eindstand in feite maar een zwakke afspiegeling van de krachtsverhouding betekende. Sj), Rijssen e2-Holten e3 1-6 Holten zag al snel kans om op 1-0 te komen en met deze goede ruggesteun ging men meteen goed voetballen. Die 1-0 kwam uit een voorzet van Peter Baan (één der beste in deze wedstrijd). In de 7e minuut liet Erik Vogt een prach tige kans liggen maar een minuut later scoorde Gert Jan 2-0. In de elfde minuut scoorde Henny Ke velham beheerst, 3-0. Na de thee was Aaftink vervan gen door Martin Nijland en kort daarop Peter Baan door de jeug dige Martin Scheperman die (on danks door erg ruim in de kleren te zitten) veel inzet toonde. Hierna schreef Tonny Woltman de vierde treffer op zijn naam. Erik Spenke- link deed niet minder en scoorde 5-0. Ook Gert Jan liet niet met zich sollen en maakte het halve dozijn vol, 6-0. In de laatste mi nuut kreeg Rijssen een fel omstre den doelpunt toegewezen maar on danks dit doelpunt was het een goede wedstrijd van Holten E3. Op maandag 29 december zullen er onder de reglementen van de Kon. Ned. Federatie in manege Teun Beldman aan de Markelose- weg te Holten pony-springwedstrij- den worden gehouden. Aan de wedstrijden zullen deelnemen de ponyclubs uit Holten, Rijssen, Wier den en Markelo. De organisatoren hebben ge meend geen entree te moeten vra gen, zodat jong (in de kerstvakan tie) en oud kan genieten van de prestaties van de jeugdige ruiter tjes. Naast de gewone parcoursen zal er ook een zgn. „Parijs spring concours" en een spectaculair „Kies uw eigen weg" worden ver reden. De aanvang is 's middags 13.30 uur en 's avonds 19.30 uur. De zondag jl. gespeelde mixed wedstrijden waren een groot suc ces. Er waren bijna geen afzeggin gen; het weer was prachtig, alleen het veld was wat te hard. De stemming was prima, zodat de kou vergeten werd. Nog even een com pliment aan de heren, die zeer ga lant gespeeld hebben. Namens'alle dames hartelijk bedankt. De uitslagen waren: elftal, Noord -Zuid 2-1, Oost-West 3-2. In de fi nale wist Oost van Noord te win nen met 3-0. Nog even ter herinnering de data van de zaalhockeycompetitie: zondag 21 dec. '75 sporthal Har- denberg 12.30-13.15 Holten-Haackey Hardenberg 14.00-14.45 Holten- DKS II. Zondag 4 jan. '76 sporthal Noet- sele Nijverdal 12.30-13.15 Holten- Hardenberg, 15.30-1615 Holten- EHV II. zondag 18 jan. '76 sporthal Goor 10.00-10 45 Haackey-Holten. 11.30-12.15 EHV II-Holten, zondag 25 jan. '76 sporthal Goor 16.45-17.30 Hardenberg-Holten, 18.15-19.00 Drienerlo IV-Holten, zondag 1 febr. '76 sporthal 't Weusthag Hengelo 14.30-15.15 DKS III-Holten, 16.45- 17.30 Holten-Drienerlo IV. Oliebollentoernooi! Denk er aan, u kunt zich nu nog opgeven bij V. Heil 05720-2730 of G. Bodewes tel. 2251. Opgeven voor de kerst beslist noodzakelijk. Datum: 1 jan. 1976, aanvang 12 uur. Deelnemers: le den, donateurs, gezinsleden, loge's en allen die niet tijdig de deur uit zijn te krijgen (ongeacht leeftijd). Voeding: oliebollen zelf meenemen, dan weet iedereen wat- hij eet, hoe wel andermans bollen meestal lek' kerder smaken. Tot slot wensen we u allen prettige feestdagen! BI. Wit 2 - Den Ham 7 1-6 Den Ham 7 bleek zaterdagmor gen een moeilijke tegenstander voor Blauw Wit 3. Reeds na 5 mi nuten spelen hadden de Hamme- naren (waarin men veel spelers terugvond van het in de jaren '60 spelende Den Ham 1)- twee keer gescoord. Blauw Wit bleef vechten voor beter resultaat en men kon dan ook een keer tegenscoren. Edoch, Den Ham overklaste de Blauw Witters geheel, die overi gens het geluk ook niet mee had den (paal-lat). Eindstand 1-6. BI. Wit 4 SVZW 5 1-1 Het 4e van Blauw Wit kon in de thuiswedstrijd tegen SVZW 5 de zaak behoorlijk in de hand hou den. Hoewel de Wierdenaren sterk aanvallend en soms ook zeer grof De Bergruiters hebben in de door manege Snorrewind georga niseerde wedstrijden hun tegen standers, de Wierdense Eschrui- ters, prima partij gegeven, 's Morgens werden door beide ver enigingen de dressuurproeven af gelegd en 's avonds bracht het springconcours veel spanning. De uitslag: dressuur klasse B: 2. P. van Heeren met „Meteoor" 133»/b p; 3. mevr. R. van Heeren met „Jim Brown" 124 p; 6, mevr. A. Dijkgraaf met „Black Beauty" 118 p; 7. A. Veenstra met „Bache lor" 117 p; 8. Paula Keun met „Olaf" 113'/ï p; 10. mevr. D. v. d. Pluym met .Cyrano" 110 p; 11. D. v. d. Lugt met „Tai-Wan" 100 p; 14. Paula Keun met „Escalle- ro" 100 p. Derssuur klasse L: 1. Paul Steu nenberg met „Beyaard" 140'/: p; 2. Vera Steunenberg met „Laila" 138 p; 3. W. Aaltink met „Carlos" 135'/2 p; 4. J. Bronsvoort met „Tosca" 133 p; 5. mej. A. Dijk graaf met „Hassan" 1321/; p; 9. mej. R. Assink met „Pandour" 117'/i p. Algemeen klassement: 1. Vera Steunenberg met „Laila"; 2. Paul Steunenberg met „Beyaard". De hoogst geplaatste Bergruiters zullen aan het eind van de eerste serie wedstrijden (eind januari) uitkomen tegen de best gekwalifi. ceerden van de andere deelnemen de verenigingen. Voor 10 januari hebben de Berg ruiters twee verenigingen uit de streek uitgenodigd voor deelname aan de wedstrijden in manege „Snorrewind". Bij deze wedstrijd zijn tevens uitgenodigd de paar denliefhebbers uit Dijkerhoek. Ook bestuursleden van de Holtense verenigingen zijn-van'harte wel kom. om een borrel te drinken op het pas begonnen jaar. De dames van Bato' hebben za- terdag 13 december in een span nende en goed gespeelde wedstrijd eindelijk weer eens een puntje bin nen gehaald. De eerste set werd door Haramb gemakkelijk en door goed aanvalsspel met 15-5 gewon nen. De tweede set gaf een totaal ander beeld. Bij Bato werd de eer ste bal goed opgevangen en door uitstekend spel van de beide spel- verdeelsters Mieke en Fennie was deze set verdiend voor Bato met 16-14. Ook werden van nu af aan de zwakke punten van de tegen stander door de dames met takti- sche balletjes uitgebuit. De derde set. werd, nogal onfortuinlijk verlo ren met 13-15, maar in de laatste set nam Bato stevig revanche en won dan ook met 15-12. Men was met dit gelijke spel uiteraard erg blij. Vorige week vrijdag 12 december werd het huwelijk vol trokken tussen Henny BaltusBeuseberg en Gerrit Mark- voort, Holterbroek. Dit was aanleiding voor de jongens en meisjes van de C.J.V. „De Vriendenschaar" om een erehaag te verrmen bij het verlaten van het gemeentehuis om zodoende hun waardering uit te spreken voor het vele werk dat zij beiden reeds menig jaartje voor „De Vriendenschaarhebben verricht. Gerrit is n.l. leider en Henny leidster van een groep. Henny is ook nog secretaresse van de C.J.V. Het jonge paar is gaan wonen Noor denben' g straat 8. voetbal speelden en weliswaar ook de eerste goal aantekenden, kon den ze niet voorkomen dat de Blauw Witters de zaak gelijk trok ken. Eindstand 1-1. SC Rijssen 6 - BI. Wit 5 4-2 Dat er spel in de gelederen van Blauw Wit 5 komt is gebleken in de uitwedstrijd tegen Sp. Rijssen 6. Het le doelpunt kwam dan ook van de Blauw Witters die echter niet konden voorkomen dat de Rijssense aanvallers tegenscoor- den, 1-1. Sp. Rijssen bleef counte ren en zag dan ook kans de eind zege veilig te stellen in een 4-2 eindstand. Toch mag worden opgemerkt dat Blauw Wit 5 de onderste plaats die ze bezet niét verdient en hopelijk komt hierin na de winterstop dan ook verandering. Op maandag 29 en dinsdag 30 de cember a.s. zal voor alle 'pupillen weer het jaarlijks traditioneel ge worden zaalhandballoernooi wor den gehouden in de sporthal te Rijssen. Dit, ter gelegenheid van jullie kerstvakantie. Het spreekt vanzelf dat óók de Blauw Wit-pu- pillen aan dit toernooi zullen deel nemen, in de hoop jullie een leuke en sportieve dag te bezorgen. Aangezien de organisatietijd te kort was om jullie allemaal per soonlijk een programma en inde ling te bezorgen is in het kastje bij kledingmagazijn Beltman een volledig programma aangebracht. Ga daar dus vóór 29 december even kijken op welke dag je moet spelen en hoe laat je team vanaf Meermanskamp vertrekt. De Blauw Wit jeugdcommissie wenst jullie fijne en sportieve dagen toe. Het bestuur van dë s.v. BATO heèft de contributie per 1 januari '76 als volgt vastgesteld. Afd. gymnastiek (junioren) tot 15 jaar f 3,- p.m., (senioren) 15 jr. en ouder f 3,50 p.m. Afd. volleybal (junioren) tot 20 jaar f 3,50 p.m., (senioren) 20 jr. en ouder f 5,- p.m. Afd. judo deze contributie blijft gehandhaafd. Het bestuur verzoekt de leden om hun bank van deze verhoging op de hoogte te stellen. In een bijzonder goed gespeelde wedstrijd hebben afgelopen maan dagavond de Bato dames gewon nen van Holyoke 2. De wedstrijd die gespeeld werd in Nijverdal, begon met de opslag voor Bato en deze namen gelijk een flinke voor sprong. dit kwam vooral omdat de Holyöke achterspeelsters elkaar niet goed begrepen. Deze set werd gewonnen met 15-6. In de 2de set werd door goed samenspel veel gesmashd en tot ieders verbazing goed opgevangen, maar verder vlotte het bij de Holyoke dames niet erg, zodat deze set eindigde met 15-5. Na een korte opbloei van Holyoke 2 in de 3de set werd door middel van 'n time-out en enige bemoedi gende woorden van coach Van Harmeien ook deze set gewonnen met 15-8. Omhoog al-Bi. Wit al 1-2 Vele tegenslagen moesten de Blauwwitters deze middag verwer ken. De eerste was wel het glas- zuivere doelpunt, dat eerst werd goedgekeurd, maar daarna om on bekende redenen werd afgekeurd. Daarna een inzet die door één van de spelers duidelijk met de hand uit het doel werd geslagen. Ook dit werd door de scheidsrechter niet gezien. Door deze „inciden ten" werden de Blauwwitters wel erg uit hun goede spel gehaald. Uit één van de counters kon Om hoog scoren en gaan rusten met een 1-0 voorsprong. Blauw Wit kwam in de tweede helft duidelijk terug, door in de eerste minuten al de gelijkmaker te scoren. Na 10 min. kwam men verdiend op een 2-1 voor sprong. Blauw Wit bleef verder ook de sterkere ploeg, maar kon het overwicht niet uitdrukken in meer doelpunten. Eén van de be tere wedstrijden van de Blauwwit ters en we hopen dat we met z'n allen in het nieuwe jaar zo blijven doorgaan. BI. Wit cl-SDOL cl 1-1 Het hooggeplaatste SDOL (Lut- tenberg) heeft wederom genoegen moeten nemen met een gelijkspel. Na 10 min. was het H. Veldhuis die onhoudbaar inknalde. Ondanks kansen over en weer, bleef de stand 'tot aan rust 1-0. In de tweede helft volgde 'n meer op en neergaande -strijd. SDOL kreeg enkele goede kansen, maar o.a. door góed keeperswerk van G. J. Kolkman bleef het Blauw Wit doel schoon. Toch drukte SDOL 't geringe over. wicht in de laatste minuut uit in een doelpunt. Eindstand i-1. Al met al een spannende wedstrijd waarmee Blauw Wit aanvoerder G. Aanstoot en z'n ploegmakkers het voetbaljaar 1975 hebben afge sloten. De beste wensen voor 1976, en doorgaan zo! BI. Wit. a2-Excelsior a2 2-6 Al binnen 'tien minuten kwam Blauw Wit door twee gelukstref fers achter. Toen sloeg Blauw Wit terug enma 1 minuut was de stand gelijk. Hierna vatte BI. Wit het te gemakkelijk op en kon Excelsior terugkomen. Ruststand 6-2 voor Excelsior. Na rust kon BI. Wil de schade verder beperkt houden,zo. dat;de eindstand hetzelfde was als de ruststand. De uitslagen van de 6e ronde van de interne competitie van de schaakclub Holten hebben weinig verrassingen opgeleverd. De heer Middelink, die nog een inhaalwed strijd moest spelen en deze won, liep uit op de heer v. d. Knaap en staat nu l'/t pt. voor. zij het met een wedstrijd meer. Hij is de enige die nog zonder puntenverlies is. De heer D. v. Beek hield ook goed vol en blijft derde. Hij versloeg knap de heer J. v. Dalen. Onder aan haalde de heer Roeloffs de eer ste winst binnen ten kosten van de heer Kromdijk. De uitslagen zijn: J. W. Middelink-J. Beltman 1-0. H. v. Beek-W. G. Blits J. v. Dalen-D. v. Beek 0-1, J. Beltman- D. A. v. d. Knaap 0-1, H. v. d, En- de-J. W. Middelink 0-1. A. J. C. Brands-B. v. Beek 0-1. G. J. Krom- dijk-H. T. Roeloffs 0-1. F. Flantua- J. ten Velde 1-0, H. H. J. Stukker- H. A. Koers 1-0, De stand aan de kop is thans: 1 J. W. Middelink 6 6; 2 D. A. v. d. Knaap 5 4'/;, 3 D. van Beek 6 4', 7, 4 F. Flantua 6 4. 5 B. van Beek 4 3'/,, 6 W. G. Blits 6 3>A. BI. Wit b1 -Enter bi 0-1 In één van de beste wedstrijden van dit seizoen hebben we het ge luk niet mee gehad; in de eerste helft hadden we het beste van hel spel met goede schoten op het doel, maar goals bleven echter uit. Ruststand 0-0. Na de thee het zelfde spelbeeld met opgelegde kansen voor Blauw Wit. Toen het tempo terugzakte kon Enter 5 mi nuten voor het eind uit een corner de fatale goal scoren. Jongens, niet getreurd om deze tegenvaller, de volgende keer gaan we er weer even hard tegenaan. Nijverdal dl-Bi. Wit dl 0-1 In een niet al te beste wedstrijd waarin BI. Wit weliswaar wal sterker speelde slaagde men er toch in de beide punten mee naar Holten te nemen. Dit gebeurde na een verrassende en precies ge plaatste bal uit het midden van de Geus, die door .v. d. Voet uitste kend en steenhard werd ingescho ten.- Dl wenst haar noodgedwon gen afwezige rechtsback Seino Rietman het allerbeste. Haarle e2-BI. Wia e2 1-4 Blauw Wit E2 moest de uitwed strijd tegen Haarle met 10 man spelen vanwege niet opkomen van 2 spelers (overigens afgemeld). Maar ondanks dat was de inzet enorm goed, zodat de rust werd bereikt met een 2-0 voorsprong voor BI. Wit. Halverwege de twee de helft werd Jan Vrugteveen ge blesseerd, zodat de jongens even met negen man moesten voetbal len. Daar maakte Haarle dank baar gebruik van, 1-2. Blauw Wit kwam echter goed terug, de eind stand was dan ook verdiend door een 1-4 overwinning. Bi. Wit e3-De Zweef e4 2-2 Blauw Wit moest tegen de Zweef met een gelijkspel genoegen ne men. Nadat onze jongens eerst met 1-0 achter kwamen wisten zij de stand in de tweede helft om te zetten in een 2-1 voorsprong. De Zweef trok de stand weer gelijk, 2-2. Er werd door Bi. Wit nog een doelpunt gemaakt, maar op appèl van de grensrechter werd dit doel punt afgekeurd. Gezien de kansen voor BI. Wit kwam de Zweef nog goed weg. BI. Wit f3-DES f2 0-7 De bovenste van de ranglijst te gen de onderste. Zo keek Blauw Wit F3 tegen deze wedstrijd aan en het verschil was dan ook goed te zien. Een aanval van BI. Wit die een goal op had kunnen leve ren. werd door een te ver voor zich uitgespeelde bal door Gerben gemist. De rest van de strijd speel de zich af op Blauw Wit helft en dat het toch maar 7-0 werd en niet hoger, was te danken aan het uit stekende keeperswerk van Hans Beldman, die het presteerde om met zijn oog een bal te stoppen. Dat vereiste wel de nodige verzor ging daarna maar de keeperskwa liteit leed er niet onder. Al met al toch wel een nuttige wedstrijd voor onze jongens die met ere verloren van een tegen stander die zelfs een klasse hoger beslist geen slecht figuur zou slaan.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 11