Uit de raads- portefeuille MBSM AGENDA Weekenddienst Ds. A. W. Berkhof deed intrede in Hervormde kerk Grote liefde voor de kerk in het algemeen Verkoop laatste kavels villaterrein „Look" Twee lokalen .Irene voor scholengemeenschap Arbeidsbemiddeling alleen via Gewestelijke Arbeids- Burcau s (GAB/s) Bevestigd door zijn vader prof. dr. 11 Berkhof Persoonlijk woord KERKDIENSTEN Intrede preek In Irene Burgerlijke Stand Medewerking gevraagd HOLTEN 21 NOV. 1975 PAGINA 3 Zondagmiddag 16 novembjer jl. vond, tijdens een speciale kerkdienst, de bevestiging en intrede plaats van kandidaat vicaris A. W. Berkhof uit Voorschoten als hervormd wijk- predikant alhier. De nieuwe predikant werd in het ambt bevestigd door zijn vader, prof. dr. H. Berkhof te Driebergen. Vóór aanvang van de dienst, waaraan ook het Hervormd Kerkkoor medewerking verleende, sprak de voorzitter van de kerkeraad, de heer H. van Wijngaarden, een kort wel komstwoord, waarna het kerkkoor zong de bekende „Ambro- sianisehe Lobgesang". Op verzoek van ds. Berkhof en met goedkeuring van de kerkeraad werd het bevestigingsformulier der geref. kerken gelezen. Na het stel len en beantwoorden van de beves tigingsvragen vond de handopleg ging plaats waaraan werd deelge nomen door prof. dr. H. Berkhof, ouderling van dienst mevr. Rull- man-Teunis, collegae wijkpredi- kanten C. C. Addink' en A. Schel- levis, ds. Lindeboom, legerpredi- kant en wonende te Holten, pas toor Rademaker te Nw. Heeten en Holten, ds. De Heer te Okken- broek, prof. A. J. Rasker uit Lei den, ds. W. G. Meijerink en P. Reedijk, beiden uit Voorschoten, ds. Ph. Stoutjesdijk uit Hellendoorn namens de ring Rijssen en ds. v. d. Neut uit Nijverdal, voorzitter van de P.K.V. Overijssel, alsmede dr. A. H. v. d. Heuvel, secretaris-gene raal van dé generale synode der Ned. herv. kerk. Na het zingen van Gez. 341 3 en 2 werd ds. Berkhof toegesproken door zijn vader, die onder- meer zei: „Toen u op het seminarie de vraag gesteld werd waar u 't liefst als predikant zou staan, antwoord de. u: „Niet in Overijssel". Het is allemaal geheel anders verlopen, hetgeen niet in het laatst gelegen heeft aan de gemeente Holten. Men heeft'zelfs bij mij inlichtingen in gewonnen over uen ondanks dat ■bent u toch beroepen. Van vele zij den werd u dit beroep naar Holten afgeraden omdat het voor een jong predikant beter is om te beginnen in een bescheidener gemeente. Tij dens -de vakantie belde Ti mij op •om raad te -vragen, maar toen u zo'n zes zinnen gezegd had, zei ik: „Ik hoor het al, je hebt al beslist." Vooruitlopend op de eigen ervarin gen zou ik de gemeente van Holten nu alvast een paar eigenschappen willen verklappen die ik als vader duidelijk in hem aanwezig zie. Al lereerst noem ik hierbij zijn grote liefde voor de kerk. Dit heeft mij verheugd en tegelijk verbaasd. Zijn liefde voor de kerk betekent niet voor de hervormde kerk apart, maar ook voor samenwerking met andere, met name de geref. kerk. Nu heeft hij ook wel steeds het voorrecht gehad vooraan te mogen staan bij deze contacten, hetgeen wellicht iets van die voorliefde ver klaart. Verder heeft hij liefde voor de gewone gemeente en gewone mensen in hun verdriet en aan vechting. Een man die weent met de wenenden, maar ook blij kan zijn met de blijden, al kan hij ook met lastige vragen komen wanneer hij u een „Outspan" sinaasappel ziet afschillen op de „Telegraaf", aldus spreker. Zich weer richtend tot ds. Berk- hóf zei hij: „Op een dag als deze komt de vraag op je af: Waar ben ik terecht gekomen en waar haal NED. HERV. KERK 9.00 en 10.30 uur ds. A. W. Berkhof. Extra collecte: Inwen dige Zending. Oppasdienst: mevr. Poortman, Gerry Loman en Eline van Iperen. GEREF. KERK 9.30 uur ds. O- Bouwman van Nijverdal. 15.00 uur ds. IJkema van Alme lo (Jeugddienst). In beide dien sten is de eerste collecte voor de kerk en de tweede voor rente en aflossing bouwfonds. Oppasdienst: Ineke Verveda, Janneke Stam (res. Rita Beid- man), mevr. Haan-Kampher- beek, mevr. Schuppert-Haasjes (res. mevr. Joldersma). R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur. DIJKERH0EK 10.00 uur ds. C. C. Addink. Extra collecte: Inwendige Zen ding. OKKENBROEK 10.00-uur ds. M. de Heer. NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondag 8.00 en 11.00 uur. ik de moed vandaan?" Maar weet door alles heen dat hier een groot aantal mensen om u heen staat dat u tot steun zal zijn. Ik wil echter wel een beroep op hen doen u van tijd tot tijd wat af te remmen, want' u neemt vaak teveel hooi op uw vork," aldus prof. Berkhof. Ds. Berkhof hield zijn intrede preek naar aanleiding van Psalm 84 tijdens welke hij onder meer de hoop uitsprak dat allen deze dag ervaren als een blijde en bijzon- dci-e dag, om weer een predikant in hun midden te mogen verwelko men, die mag meearbeiden in de wijngaard des Heren, ,,'t Is hoven- al natuurlijk een blijde en bijzon dere dag voor mijzelf. Toen ik probeerde mijn gevoelens nader onder woorden te brengen, kwam ik terecht bij Psalm 84. Op het eerste gehoor wellicht een merkwaardige keuze, want het is eèn lied van verlangen en gespan nen uitkijken naar de tempel. En toch Psalm 84, omdat hier aan het woord is een groep pelgrims, weg getrokken van hier en daar en overal om elkaar te vinden in een optocht naar het heiligdom van Jeruzalem om daar samen feest te vieren. En de enige manier om sa men vol te houden is om onderweg te zingen. Een uitlaatklep voor de vraagtekens en emoties.De enige manier om de gehele weg vol te houdem „Hoe lieflijk zijn uw wo ningen, o Here." Het is een refrein en herkenningsmelodie die ik ook hier de komende.tijd in uw mid den mag laten klinken. Als er men sen zijn die de moed niet meer hebben óm mee' orf te trekken naar het feest omdat ze zich afvragen of we er wel zullen komen. Een lied óók dat ik moét laten klinken als mensen stil blijven staan, om dat ze het wel gezien hebben, om dat ze liever hun eigen kleine feestje "gaan vieren, omdat ze om kijken naar vroeger, toen alles nog zo veel mooier was. Mensen die eigen wegen zoeken in de hoop wat sneller bij Jeruzalem te komen. We zullen dit lied telkens weer samen moeten instuderen en ons eraan optrekken en vasthouden. Het ambt van predikant is het reis leider zijn. Het de moed er in hou den. De Psalmist heeft een duide lijk reisdoel. Geen luchtkasteel of leeg verlangen. De zanger ziet pre cies voor zich hoe het straks zal wezen bij het feest in Jeruzalem, omdat het niet de eerste keer is dat hij met deze God te maken krijgt. Hij neemt een schat aan er varingen in zijn bagage mee, om dat God zich al vele malen in zijn leven heeft doen gelden. Ik hoop dat wij ook hier keer op keer wat voor God mogen ontdekken in alle vormen van het samen gemeente zijn. We zullen daarvoor op ge- hoorsafstand moeten blijven van elkaar. De tocht naar Jeruzalem viel voor de pelgrims waarachtig niet mee. Ze kenden de ontbering en aanvechting als ze trokken door de dorre dalen waar geen druppel water te bekennen viel. Maar waar de stoet pelgrims doortrok daar sloeg hun enthousiasmeover op hun omgeving en zo werden zij tot een oase. Als het goed is dan is de gemeen te een pleisterplaats voor allen die naar adem snakken. En zo trekt de stoet voort. Niet van de ene te leurstelling in de andere, maar „van kracht tot kracht" zegt de Psalmist. Met beide benen aan de grond. Goed speurend waar de vol gende stap gezet moet worden. Ik hoop u zó in de komende tijd voor te gaan in het speuren naar troost en houvast, naar bemoedigende er varingen, zodat we tegen elkaar kunnen zeggen: „Wij gaan voort van kracht tot kracht." Ik hoop dat ik u namens God de kracht mag toespelen en uw leven en deze ge meente mag aansluiten op Zijn energiebron," aldus ds. A. W. Berk hof. Na afloop van deze intrededienst sprak ouderling Van Wijngaarden ds. en mevr. Berkhof, namens de herv. gemeente, een kort welkomst woord toe. Terugziende op de con tacten die aan het uitbrengen van het beroep vooraf waren gegaan zei hij al gauw de indruk te hebben gekregen dat ds. Berkhof wel naar Holten zou komen, al was het hem dan ook bekend dat de voorkeur van ds. Berkhof was uitgegaan naar Brabant. „We zijn er blij en halen u met vreugde binnen," zei hij. Verder dankte hij allen die bij de verbouwing en schoonmaak van de pastorie hadden meegewerkt. 5? Na de dienst werd door vele ge nodigden en andere belangstellen den van de gelegenheid gebruik ge maakt om in gebouw „Irene" per soonlijk kennis te maken met ds. en mevr. Berkhof. Namens de commissie van ont vangst opende president-kerkvoogd H. Ch. Vogely deze bijeenkomst met de mededeling dat, vóór een beroep werd uitgebracht, een pro fielschets was opgemaakt waaraan de te beroepen predikant zou moe ten voldoen. „Uit deze profiel schets kwam een predikant voort die nergens op aarde te vinden is vanwege de vele eisen die waren gesteld," zei hij. Daarom bood hij als symbolisch teken ds. -Berkhof een zelfgemaakte „duizendpoot" aan, waarin genoemde profielschets was opgeborgen. „Eén poot hier van symboliseert de oecumene die hier :in Holten, al ver gevorderd is, - Sa maar we doen het wel uitsluitend schriftelijk," zei hij lachend. Sprekend als consulent en mede namens collega Schellevis, de ring Rijssen en classis Deventer sprak vervolgens ds. C. C. Addink een woord van welkom tot de lam. Berkhof. „We zijn blij dat jullie er zijn. Niet om het werk, maar wel omdat ik steeds gedacht heb: „Die moet het wel wezen. De wijk die u krijgt is zeer gevarieerd. Na mens de classis zijn we ook blij met uw komst, omdat we hiermee een lijn hebben naar de generale synode," zei hij. (ds. Berkhof is ad viseur van de synode in de raad: Verbond met andere kerken, red.) Ds. Addink sloot zijn toespraak af met ds. en mevr. Berkhof een goe de tijd in Holten toe te wensen. Namens het gemeentebestuur verzekerde burgemeester mr. W. H. Enklaar dat het in Holten goed wonen en werken is. In zijn wel komstwoord sprak hij de hoop uit op goede contacten op terreinen die ielkaar raken. Namens de jeugdraad bood ouderling Ploeg ds. Berkhof op zeer humoristische wijze een lijst aan waarop de namen en adressen van de jeugdraadleden waren vermeld, als hulpmiddel om hen te vinden. Namens de gereformeerde kerk zei ook ds. G. W. H. Peddemors dat het in Holten goed wonen en wer ken is: „Omdat je hier nog-mensen hebt die willen luisteren. Ik hoop dat we als pastores van Holten sa men mogen werken voor het woord van God en wens u daarbij veel vreugde en blijheid toe." Pastoer Rademakers verheugde het om de nieuwe predikant te mo gen verwelkomen in dezelfde zaal waar iedere zondagmorgen de r.-k. eucharistieviering plaatsvindt. „We hebben in onze dienst vanmorgen welbewust voor u gebeden omdat we, hoewel met verschillende kleur, toch samen die ene en enige God dienen. Ik hoop dat we nog heel lang in Holten met u mogen blij ven wonen en werken," zei hij. Nadat voorzitter Nijenhuis, na mens het hervormd kerkkoor het woord had gevoerd, traden een aantal Leidse studenten naar vo ren, die ds. Berkhof een boek aan boden. Namens de CJV „De Vrien denschaar" sprak mevr. A. Rensen- Scheperboer een kort woord van welkom, terwijl de sprekersrij af gesloten werd door de nestor van de fam. Berkhof. In de maandagavond te houden raadsvergadering komt onder meer aan de orde een tweetal voorstel len tot wijziging van de Algemene Politieverordening onzer gemeente. Huisvuilzakken In een vorige vergadering heeft de fractie van de PvdA de aandacht er op gevestigd, dat met name in de woonwijk „De Haar" de huis vuilzakken dikwijls te vroeg aan de weg worden gezet, met als ge volg, dat de zakken door verschil lende oorzaken worden losgetrok ken en de inhoud daarvan wordt verspreid. B. en W. stellen de raad daarom, voor artikel 93, 2e lid, in die zin te wijzigen, dat het huisvuil niet eerder dan 4 uur voor het ophalen ter ophaling aan de weg mag wor den gezet. In de maandagavond te houden raadsvergadering komt onder meer aan de orde een voorstel van bur gemeester en wethouders om aan onderstaande ingezetenen, de ach ter hun naam vermelde percelen bouwterrein te verkopen in het villaterrein „Look", waarop éénge zinswoningen (bungalows) mogen worden gebouwd. 1 P. M. S. Visser, Looikolkstraat 2, Kavel 24, Oppervlakte plm. 24U0 m2, Prijs, exclusief omzetbel. en aansluitkosten f 55.500; 2 E. W. Vincent, Molenbelterweg 13, resp. 55, plm. 3700 m2, f 84.800, 3 J. J. Crans, Houtweg 15, resp. 56, plm. 2900 m2, f 74.300, 4 H. Reinders, Winkelbergweg 21, resp. 57, plm. 2800 m2, f 71.800. Deze verkopen passen, volgens B. en W., in het' door de raad gevoer de beleid met betrekking tot dê verkoop van bouwterreinen in het villaterrein „Look". Na deze ver koop zijn geen bouwterreinen meer beschikbaar in dit bestemmings plan, aldus het college in zijn voor stel. Het wil tevens een strookje grond ter grootte van 20 m2 ver kopen, dat grenst aan de achtertuin van het perceel Larenseweg 87 van de heer H. Vos voor de somma van 55J f 600. Het strookje is gelegen aan het voetpad tussen de Larenseweg en de Ab Jansenstraat en is voor de gemeente van weinig belang en bovendien nog fnoeilijk te onder houden. De commissie gemeente werken kan zich hiermede vereni gen. Geboren: Annemieke Maria dv A. P. I. van Noort en L. M. Schaafsma Hendrika Jantina Aaltje dv J. Vincent en L. J. Kamp. Ondertrouwd: R. H. B. Bos, oud 28 jaar, Holten M. J. B. Kamp huis, oud 27 jaar, Deventer S. P. Poon, oud 30 jaar, Holten P. C. Wong, oud 21 jaar, Holten. Gehuwd: H. de Groot, oud 28 jaar, Delfzijl A. ten Hag, oud 24 jaar, Deventer; W. J. Hofdijk, oud 29 jaar, 's-Gravenhage; S. G Visser, oud 26 jaar, Brussel. Overleden: R. Reterink-Volke- rink, oud 79 jaar, Holten G. J. Eshuis, oud 84 jaar, Holten. Vader en zoon: links de bekende hoogleraar prof. dr. H. Berkhof, rechts de zoon dr::. A. W. Berk- hof, die de vacature vervult, ontstaan door het vertrek van ds. P. Lugtigheid ln zijn dankwoord richtte ds. Berkhof zich met name tot de kerkvoogden die hij dankte voor de wijze en de voortvarendheid, waarmee de pastorie was opge knapt. „U voldoet volkomen aan het profiel," kaatste hij terug. Tot burgemeester Enklaar zei hij: „Ik kom uit een land waar de brand weer kampioen van Nederland was. Hier is dat geloof ik de drum band. Het moet dus allemaal nog wat wennen. Wel hoop ik dat onze contacten meer van christelijke dan burgerlijke aard zullen zijn." Tenslotte zegde hij ds. Peddemors toe nog niet van hem af te zullen zijn, doelend op hopelijk vele en goede contacten. Aan de genodigden werd ten slotte een eenvoudige broodmaal tijd aangeboden. Wegens overstelpende hoeveel heid kopij moesten helaas enige berichten blüvcn overstaan. Nogmaals doen we een drin gend beroep op onze bericht gevers om de verslagen eerder in te leveren, uiterlijk woens dag. In verband met de noodzakelijke uitbreiding van het aantal klassen van de openbare scholengemeen schap per 1 augustus 1975, wegens een sterke stijging van het leerlin genaantal, ontstond per genoemde datum behoefte aan vier lokalen. Twee lokalen van de o.l. Dorps school konden wegens daling van het aantal leerlingen van die school aan de scholengemeenschap in ge bruik gegeven. B. en W. stellen nu de raad voor tweè Jokaliteiten van het gebouw „Irene" voor het schooljaar-1975/ 1976 te huren voor de twee overige klassen van de scholengemeen schap, te weten zaal 2 en 3. De door de Kerkvoogdij van de Ned. herv. gemeente gevraagde huurprijs van f 14.000 per jaar ach ten b. en w. redelijk. In dit be drag zijn begrepen de kosten van verlichting, verwarming en schoon houden, echter uiteraard niet de inrichtingskosten, waarvoor de raad in juni reeds een krediet beschik baar heeft gesteld. Ofschoon de betreffende lokali teiten niet voldoen aan de eisen 'lieèft'- de Inspecteur van het Alge meen Voortgezet Onderwijs te Al melo zich akkoord verklaard met de te treffen huisvesting, Otok de rector kan zich verenigen met de door de Kerkvoogdij gestelde voor waarden. Vuurwerk In verband met de jaarlijkse klachten over door burgers onder vonden gevaar, schade en hinder ten gevolge van het afsteken van vuurwerk, in het bijzonder ter gelegenheid van de jaarwisseling, heeft de commissie voor de straf verordening van de Veren, van Ned. Gemeenten een aantal model- vuurwerkbepalingen ontworpen. B. en W. achten het gewenst die bepalingen in de Algem. Poli tieverordening onzer gemeente over te nemen. De periode, dat de klein handel het vuurwerk aan het pu bliek mag afleveren wordt beperkt van 27 tot en met 31 december. Dezelfde periode wordt ook aange houden voor het afsteken van vuur werk, met dien verstande dat op 1 januari tot 02.00 (twee) uur vuur werk mag worden afgestoken. Voorts is ten aanzien van de af levering van vuurwerken onder scheid gemaakt tussen gevaarlijke en onschuldige vuurwerken. Zo mogen b:v. klappertjes, bengaalse lucifers, wonderkaarsen aan een ieder worden afgeleverd, terwijl de levering van andere vuurwerken slechts aan personen, die de leef tijd van 14 jaar hebben bereikt, mag geschieden. Ook wordt het mogelijk gemaakt op te treden te gen het bezigen van vuurwerk in bijvoorbeeld een portiek, een pas sage of volksverzameling (sport evenementen) Subsidies De gymnastiekvereniging „Vlug en Lenig" te Okkenbroek heeft over de jaren 1973 en 1974 subsidie ontvangen voor haar in de gemeen te Holten wonende leden van 18 jaar en jonger. Over 1974 bedroeg deze subsidie f 5,- per genoemd lid. Hoewel de op 1 januari 1974 in werking getreden subsidieverorde ning een subsidie van f 10,- per in de gemeente Holten wonend lid van 18 jaar en jonger voorschrijft, stel len B. en W. de raad voor de sub sidie voor de Okkenbroekse ver eniging in 1975 opnieuw op f 5,- te bepalen, hetgeen voor 27 van deze leden f 135,- zal bedragen. De subsidie voor de Stichting Streek-WV „Overijsselse Heuvel rug en „Salland" te Raalte willen B. en W. voor het jaar 1976 bren gen van 10 cent op 15 cent per in woner, zoals b.v. de gemeente Hel lendoorn subsidieert. De verhoging komt dan op een bedrag van 8825 x f 0,05 is f 441,25. Tijdens de Provinciale kaderdag van het N.V.V. Overijssel de vo rige week zaterdag te Raalte, waar ook Holtense afgevaardigden aanwezig waren, is de volgende tweedelige resolutie aangenomen: a) ,,Een groot aantal kaderleden van de bonden van het N.V.V. in Overijssel op 15 november 1975 in Raalte in vergadering bijeen, dringen er bij het NVV met klem op aan alles te doen om de bemid. deling van de werknemers/sters via uitzendbureaus met alle daar voor bestaande of te creëren mid delen tegen te gaan. De bemideling dient via de GAB's voor alle groepen werknemers mo gelijk te zijn. Hierbij moet worden aangetekend, dat de G.A.B.'s gro tere mogelijkheden moeten krijgen waai-bij het aantal medewerkers vande G.A.B.'s sterk vergroot zal moeten worden. Het is ontoelaat baar, dat er op commerciële basis geld verdient wordt aan de bemid deling van werknemers. Via de overheid zullen er zodanige maat regelen genomen moeten worden, waardoor de werkzaamheden van de uitzendbureaus onmogelijk ge maakt worden. b) Voorts stelt de vergadering zich achter de aktiviteiten van de De- combonden om voor 't winkelper soneel tot een vrije zaterdagmid- Eén zwarte portemonnaie, inhou dende f 4.18: 3 sleutels aan een ring, no. 10 en 11; twee schroeven draaiers met geelgekleurde hand greep; gouden armband; een Duitse staande. VERLOREN: Eén maandkaart, trein Holten-De- venter; zwart turnpakje, maat S; grijs-zwart poesje met hechting aan buik; bruin suède rechter handschoen; rode portemonnaie met ritssluiting rond van vorm; zwart-geel jongensjack met bont kraag; zwarte groenendaler; bl.- rode inschuifbare paraplu; één blokfluit, merk Cora. dag te komen met de daarbij be horende maatregelen. De werk tijden van het winkelpersoneel zul len niet slechter mogen zijn dan wat op dit gebied in Nederland in het algemeen gangbaar is". Vrijdag 21 november 20.00 uur Gespreksavond Kiesver eniging „Gemeentebelangen" in hotel Holterman 20.00 uur Zangavond Holtens ge mengd koor m.m.v. Warnsvelds mannenkoor, jeugdkoor „Heli con" en gemengd koor Gelse- laar in zaal Amicitia. Bal na Zaterdag 22 november 13.25 uur Aankomst Sint Nicolaas op station N.S. Na ontvangst door het bestuur van de Hol tense Handelsvereniging rond gang door het dorp m.m.v. HMV. 14.30 uur Rechtstreeks verslag van uit het Olympisch Stadion in Rome van de voetbalwedstrijd ItaliëNederland (t.v.-Ned. I) 19.30-20.30 uur Start gezelligheids- rit MAC „De Holterberg" bij clubhuis ,De Biester' (zie adv.) Zondag 23 november 14.00 uur Discobal in café De Wip- pert (zie adv.) 19.30 uur Dansen in bar-dancing Boode te Bathmen (zie adv.) Dinsdag 25 november 14,30 uur Bejaardensociëteit Holten in gebouw „Irene" (zie ber.) 19.30 uur Jaarvergadering herv. vrouwengroep Dijkerhoek in .Bethanië'. Tevens herdenking 20-jarig bestaan Donderdag 27 november 19.45 uur Sinterklaasavond herv. vrouwengroep Holten in .Irene* 20.00 uur Openbare vergadering Stichting Sociaal en Cultureel werk in bovenzaal café-rest. Vosman (zie bericht) Vrijdag 28 november Chocoladeverkoop t.b.v. CJV ,De Vriendenschaar' (zie gedicht) 20.00 uur Potstoten in café Jansen (zie adv.) 20.00 uur Verwerping ln gebouw .Bethanië t.b.v. het gebouw 20.00 uur Jaarvergadering ijsclub ,De Noordpool' in café-rest. Vosman (zie adv.) 20.00 uur Praatver^aderlhg sttd. Holten CBTB in gebouw (Re- hoboth' Zaterdag 29 november 13.30 uur Sint Nicolaas brengt met zwarte Piet en HMV een be zoek aan Dijkerhoek Chocoladeverkoop t.b.v. CJV „De Vriendenschaar" 19.30 uur Grote verwerping ln café De Biérpomp te Markelo (zie adv.) Dinsdag 9.december 20.00 uur Ledenvergadering ,Het Groene Kruis' in café-rest. Vos man 20.00 uur Goumert-Party gebr. Dik kers in ,Dikkie' (zie adv.) Vrijdag 19 december 20.00 uur Kerstconcert Chr. gem. zangvereniging ,Soli Deo Glo ria' m.m.v. orkest leerlingen Stedelijke Muziekschool Am- hem Maandag 22 december 19.45 uur Kerstbijeenkomst Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd. Espelo in .Trefpunt' ARTS Vrijdagmiddag 5.00 tot maan dagmorgen 8.00 u. (uitsluitend voor spoedgevallen) W. R. van Couwelaar, Holterenkstraat 18, tel. 2750. Boodschappen bellen: 11.00 en-4.00 u. WIJKVERPLEGING Zuster M. ter Borg, Neerdorp 1, tel. 2356. ZIEKENVERVOER A, Müller, tel. 1320 b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. TANDARTS W. Pot, Catsstraat 46, Goor, tel. 05470-2279. Spreekuur spoed gevallen 5.00-5.30 uur nam. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelij ke Dienstverlening „Midden- Overijssel" Dorpsstr. 16, Hol ten, tel. 05483-2784. Spreekuren: maandag t.e.m. vrijdag van 8.30-9.30 u. donderdag 's avonds van 18-19 uur en volgens af spraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 uur, Dorpsstr. 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat- schap.werk en Gezinsverzor ging telef. bereikbaar onder no. 05486-6465, FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge- bouw, Gaardenstraat. G. J. Kraaij, tel. 2299. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 uur). DIERENARTS Zaterdagmiddag 12.00 - maan dagmorgen 8.00 uur. \V. C. Wa- melink, Houtweg 18, tel. 2004. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 23 november1 G. Groot Obbink, Kozakkenstraat 2. tel. 1526. Maandag 24 t.m. zondag 30 nov. H. W. Goorman, Kolweg 52, tel. 1513. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 u. aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 22 t.e.m. vrijdag 28 november: ELEKTRA: H. J. Wansink, Lageweg 9, tel. 2789. GAS: J. Bosschers, Beuseberg 54, tel. 1945. POLITIE Telefoon: 1352 - 2655 - 2665. 's Nachts telefoon: 05200-71234. BRANDWEER Telefoon: 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3