ResultateuBlauw Wit (senioren) Resultaten Blauw Wit-pupillen lit bundel van Ooievaar Illusies je rijden [erdiende nederlaag voor Holten tegen Raalte (2-0) Resultaten sv „Bato afd. Volleybal Reserves moesten een punt afstaan Zo speelden de Blauw Wit-junioren a.s. Schaakclub 'Holten maandag tegen Nijver dal 2 M.A.C. „De Holterberg": zeven maal goud en een Nederlands kampioen Damesvoetbal sv „Holten' vraagt dringend leden Het tiende van Holten won van SDOL met 6-4 RIETVOGELS A- HOLTEN A 3-1 edstrijdverslagen S.V. Holten (jeugd) Si j. PROGRAMMA BLAUW WIT" Blauw Wil 2 Vroomshoopse Boys 3 1-1 PROGRAMMA SV „HOLTEN" Holten V liet liet zitten tegen RKSVIV (1-1) Holten 3-Nijverdai 2 2-2 HOLTEN 14 NOV.1975 PAGINA 5 door Holten bedroevend t gespeelde wedstrijd tegen lager geklasseerde Raalte 1 met 2-0 verloren. De ploeg it Henry Bronsvoort wegens blessure missen en men wist loor waarschijnlijk niet de e opstelling te vinden, er 1 althans in.,. de eerste helft er een spits gespeeld. Boven- ontbrak het verschillende brs aan de juiste inzet, waar- j het geheel, behoudens de |e tien minuten, bijzonder Inelig was. Raalter ploeg speelde veel [tastender en haar verdediging het deze middag wel erg ge- [kelijk, omdat er van de Hol- ianval totaal niets uit ging. jet begin kreeg Holten nog de kansen toen Bert Knapen, og het meest zijn normale bereikte enkele prachtige n creëerde, welke helaas Dekker, D. Dikkers en H. •klaas werden gemist. Na een rtier spelen nam Raalte on macht de leiding, doordat de ;en-achterhoede klungelde met wegwerken en Weyenberg, attent deze kans uitbuitte (1-0). Hierna kreeg de bijzonder lauw spelende Harbers nog een prach tige kans op de gelijkmaker, doch hij schoot de bal in vrijstaande positie tegen de keeper op. Wie gedacht had, dat Holten na de thee uit een ander vaatje zou tappen, kwam bedrogen uit en de weinige .aanwezige supporters za gen één van Holtens slechtste wedstrijden, Raalte beheerste het spel volledig en nadat rechtsbui ten Kwakkel de Rood Zwarte ach. terhoede geheel uit positie speel de en met gemak de stand op 2-0 kon brengen, viel Holten helemaal weg. Indien de thuisclub, die waar schijnlijk op meer weerstand van Holten had gerekend, haar kan sen beter had benut, had er ze ker een nog forsere overwinning ingezeten. Er zal door de leiding nog heel wat aan de ploeg moe ten worden gesleuteld om tot be tere resultaten te komen, want 'n wedstrijd zoals tegen Raalte ge speeld is 't aankijken niet waard! Holten 10 heeft in een leuke wed strijd onder goede leiding van scheidsrechter F. Akkermans ver. diend zijn tweede competitieover winning behaald. Holten 10 wist in de eerste twintig minuten na en kele goede aanvallen nog niet tot scoren komen. Bij een doorspeel bal vanaf het middenveld liep de Tuinman goed door en wist be heerst 1-0 te scoren. Tien minuten voor rust wist dezelfde speler de stand op 2-0 te brengen. Na rust kwam SDOL sterk opzetten en wist al gauw 2-1 te scoren. Hol ten 10 bleek aangeslagen want niet veel later wisten zij zelfs gelijk te maken. Hierna kwam Holten 10 toch weer beter in zijn spel mede door het goede uit verdedigen. Bij een aanval over links wist Nikkels met een lob de keeper te verras sen en de stand op 3-2 te brengen. Vlak voor tijd wist uit een aanval over links Nikkels de bal goed voor te trekken en de Tuinman scoorde 4-2 met een kopbal a la Ruud Geels. Een fantastisch re sultaat. Huliense Bos 6 - Blauw Wit 5 6-2 Het heeft er in Hulzen slechts even op geleken dat Blauw Wit de beide puntjes mee zou brengen. Reeds na vijf minuten kwam Blauw Wit op 1-0. De Boys trokken na deze treffer meteen fiks van leer en op dit geweld bleef Blauw Wit het antwoord schuldig. Het werd een 6-2 nederlaag. Enter Vooruit 8 - Blauw Wit 3 1-2 Enter Vooruit 8—Blauw Wit 3 1-2 Blauw Wit heeft in Enter een goede partij gespeeld. Er werd goed gecombineerd en voor rust resulteerde dit in een 1-0 voor sprong. Na de thee kwam Enter goed terug en het werd door Schui temaker 1-1. Blauw Wit bleef echter knokken voor een beter resultaat en enkele minuten later werd het 1-2. In de laatste tien minuten deden zien nog enkele goede scorings kansen voor doch ze werden niet benut. Blauw Wit 4 SC Rijssen 1-5 Sportclub Rijssen was zaterdag voor Blauw Wit 4 een zware tegen stander. De gasten speelden aan merkelijk beter en met rust keek Blauw Wit tegen een 5-0 achter stand aan. Na de thee liep het bij Blauw Wit beter en lukte het om de nul weg te werken. e Zweef c2-Holten c2 0-2 bkt vanaf de afti-ap trok de »ef op het Holten doel af en ktisch zonder dat er een Iiol- bar tussen kon komen werd de j zodanig in de doelmond ge- atst, dat keeper Deyk slechts t een uiterst snelle reactie een 1 kon voorkomen. Gewaar- uwd door deze gang van zaken amen de Holten spelers echter ug en konden zich geleidelijk 'n |t voordeel veroveren, hetgeen ongeveer 20 minuten resulteer- een 0-1 voorsprong toen een •tal voorhoede spelers vrij voor seeper verschenen en H. Deyk de paal beheerst inschoot. Na t, met de vrij streke wind mee, e de Zweef duidelijk uit 'n an- vaatje. Met kunst en vlieg- 'k kon de achterhoede van Hol- zich staande houden en juist een periode, toen de gelijkma- verwacht werd, was het we- >m H. Deyk, die bij een snelle tal de bal het beslissende tik- wist te geven 0-2. Hierna was Holten die het spel maakte en de Zweef rtog 'nauwelijks aarlijk w.as. Opvallend was Ondanks de neder|aag ki dat verschillende spelers, mo lk gestimuleerd door de voor- ong, er duidelijk met meer f" tegen aan gingen, en tot op- lende prestaties kwamen. Zo rgaan jongens; op deze ma- r zit er beslist nog wel een ats in de middenmoot in! 4-0 van. In de tweede helft mocht de keeper Erik Meester meespe len en Egbert Wissink ging het doel verdedigen. Albert Wegsta- pel maakte er 5-0 van en tenslot te lukte het Erik Meester, na eerst een paar keer pech te heb ben gehad, er 6-0 van te maken. Holten f4-SD0L f2 0-3 Onder grote belangstelling heeft Holten F4 zich ondanks de ge flatteerde nederlaag zaterdag morgen duidelijk gerevancheerd voor het zwakke spel van de laat ste weken. Er is met enorm veel inzet gespeeld en ook hielden de pupillen zich beter aan de aanwij- zigingen. Dat het tegen de onge slagen koploper moeilijk zou wor den stond bij voorbaat vast. SDOL was inderdaad de sterkere ploeg en ging dan ook verdiend met 1-0 de rust in. Ook na rust heeft Hol ten er alles aan gedaan om een goed resultaat te bereiken. Het was daarom jammer dat men toch nog twee doelpunten moest toestaan waarvan het eerste wat je noemt eèn mazzelgoaltje Deze wedstrijd, waarin de A- ploeg gedurende driekwart gedeel te sterker is geweest, werd toch nog met een 3-1 nederlaag afge sloten. Voor rust werd er door de Holtenaren goed gespeeld en kwa men er enkele goede kansen, waar van er slech'ts één werd benut. De gastheren namen na vijf minuten reeds de leiding, toen uit 'n hoek schop op links keeper Wissink vol komen mistastte, waardoor de mid- voor ongehinderd kon inkoppen, 1—0. Reeds enkele minuten later was de stand weer in evenwicht, toen linksbuiten Joh. Huzen in vrije positie hard inschoot, de Riet vogel-doelman de bal niet klem- vast kreeg en midvoor Scheperman er als de kippen bij was om deze kans te benutten (1-1), hetgeen te vens de ruststand was. Na rust een overheersend Hol ten A, maar de ploeg was niet in staat om deze meerderheid in doel punten uit te drukken. Rietvogels bleef met haar snelle voorhoede ge vaarlijk en na ruim een kwartier treuzelde de Holten-achterhoede met het wegwerken van de bal, waarvan Rietvogels dankbaar pro fiteerde. (2-1). Halverwege de tweede helft bleef de rood-zwarte achterhoede staan voor vermeend buitenspel en ook deze kans buitte de midvoor goed uit waarmee hij zijn ploeg een vei lige voorsprong gaf (3-1). Hiérna versterkte .Bi^vogels haar De Zweef e2-BI. Wit e2 0-1 In een boeiende wedstrijd (uit) ging Blauw Wit E2 met de volle winst naar huis. Alhoewel wat ge flatteerd misschien, maar de inzet van al onze jongens was enorm! BI. Wit e3-Holten e4 1-0 In de derby tegen Holten E4 heeft Blauw Wit E3 de beide pun ten gepakt. Door goede inzet en door weinig kansen voor de tegen partij weg te geven, was de over winning voor Blauw Wit. In de eerste helft hadden wij een zeer goede kans die helaas niet werd benut. Na in de rust 2 spelers te hebben verwisseld, waren wij meer in de aanval. Na een prachtige aanval kwam er een schitterend doelpunt tot stand. Al met al een spannende wedstrijd. SDOL f 1 -BI. Wit f1 7-0 Blauw Wit F1 heeft zaterdag met ere verloren van de, een week eer der geworden, kampioen in onze afdeling. Direct na de aftrap liep SDOL door onze gelederen alsof er geen Blauwwitters op het veld stonden. 1-0. Tot vlak voor rust bleef deze stand gehandhaafd. Toen het 3-0 werd, werd Blauw Wit een beetje wakker en ging beter draai en. De tweede helft gaf een gelijk beeld te zien. De enige uitblinker bij Blauw Wit was de kefper, aan wie het verlies van 7-0 niet kon worden verweten. BI. Wit 12-De Zweef !3 1-2 Al direct na de aftrap kwam Blauw Wit F2 onder grote druk te staan, mede omdat de verdediging van de gasten zeer ver opdrong. Blauw Wit trok een hechte verde digingsmuur op voor het eigen doel. Keeper Rietman stak in goe de vorm en kon voorlopig de vele schoten op zijn doel onschadelijk maken. Pas in de 8e minuut had de Zweef succes met een schot, waarop de Blauwwit keeper to taal geen zicht had. Kort na dit doelpunt brak Geert Meijerink door de ver opgedrongen verdedi ging van de Zweef en passeerde met een diagonaal schot de keeper, 1-1. De Zweef antwoordde met een hoog en hard schot waar de Blauw Wit keeper onmogelijk bij kon, 2-1 voor de Zweef. Na de rust was Blauw Wit sterker, maar slaagde er niet in de stand nog te veran deren. Sta 'k 's avonds aan de trein van achten In Dijkerhoek op het perron, Dan toeven meestal mijn gedachten Naar 't geen de spoor mij brengen kon. In 't zachte licht van een coupé Gaat vaak m'n oog voorbij, Een meisje, gelijk een schoone bloem, Och wist ik, was ze vrij. Heel enkel beantwoordt ze de groet Waarmee ik haar vereer. Daarom ben ik, als 'k niet elders wezen moet, Aan de trein van acht steeds weer. O, rozeknop o, lentebloem, Weet hoe ik je begeer. Gun me een plaatsje in je hart. Ik verlang dan heus niet meer. Dijkerhoek, 9 februari 1925 BATO 1-Sp. Wilhelmina 1 Afgelopen zaterdag speelden de dames van Bato 1 tegen Sp. Wil helmina, dat met 0 punten uit 6 wedstrijden onderaan staat. Bato begon met frisse moed en toen de eerste puntjes binnen waren, bleek al snel dat Wilhelmina de zwakke re was. De aanval bij Bato ver liep redelijk goed en het achter veld was goed gedekt, alleen de opslag ging niet altijd even goed. De eerste set werd gewonnen met 15-8. In de 2de set was Wilhfelmi- na er helemaal uit. Bato benutte verdediging en was er voor Holten jongens terugzien op een f#ed ge- geêfi OTO'rkomen uJêers Sènv TCwa speelde wedstrijd. Zo doorgaan en spel leed Holten A weer een on- de punten komen vanzelf. nodige nederlaag. OS '37 d1-Holten d i 3-2 goede wedstrijd van Holten ie heeft men beide punten niet e naar Holten terug kunnen ne- In de eerste helft een aan- lend Dos '37 dat in de voor de ehkele goede spelers bezat, ststand 3-0. In de tweede helft ander beeld. Een opdringend lten dat vari alles probeerde en islotte dan ook wist te doelpun- door Nico. Vijf minuten hier- werd een Holten speler onder gehaald en de penalty werd Hoos benut door Dinand. Hol- probeerde van alles maar in stand kwam geen verandering :er. Jammer een gelijkspel was ter op zijn plaats geweest. Haarle f3-Ho!ten f2 0-6 blten is er in geslaagd de com- jtitie ongeslagen af te sluiten, tniaal werd Haarle F3 het achtoffer. Holten behaalde de jootste overwinning van dit sei- |en tegen het puntloos onder aan band Haarle F3. Holten ging inaf de aftrap direkt in de aan- il wat na enkele minuten spelen bekroond werd met een prach- g doelpunt van Jan Hermen ten elde die tevens het tweede doel- nnt scoorde. Peter de Leeuwen pfte een zwakke uittrap van de léper af. Egbert Wissink maak- er tenslotte vlak voor rust nog In een van Blauw Wit-zijde zeer matig gespeelde wedstrijd moest 'n punt worden afgestaan. Hierdoor werd de bovenste plaats overgeno men door Excelsior 6, mede als ge volg van het feit dat de enkele we ken geleden tegen dit elftal wegens mist bij een 3-1 stand in het voordeel van de Blauw-Witten 13 minuten voor tijd gestaakte wed strijd. om onbegrijpelijke redenen geheel moest worden overgespeeld (op 22 nov.) Tegen Vroomshoopse Boys was de neergaande lijn van de laatste wedstrijden duidelijk waar te nemen. Er werd zonder overtuiging en met te weinig over leg gespeeld. Vroomsh. Boys nam in de eerste minuten al een voor sprong door een verdedigingsfout. Hoewel Blauw Wit steeds een veld- meerderheid had. konden bijna geen kansen worden gecreëerd. De gelijkmaker kwam dan ook na de rust tot stand uit een goed opge zette aanval. Hierna werd nog wel druk uitgeoefend, maar de winnen de treffer kwam er niet uit. Zaterdag moet worden aangetre den in Rijssen tegen Sp. Rassen 3, derde op' de ranglijst met één punt achterstand op Blauw Wit en twee op Excelsior. Jongens, geef je goe de positie op de ranglijst niet uit handen en „knok" voor de punten! Senioren Blauw Wit 1^-SC Rijssen 1 2.30 uur, SC Rijssen 3—Blauw Wit 2 2.30 uur. Blauw Wit 5—Marle 2 12:30 uur. Blauw Wit 4—DES o 10.30 uur, Blauw Wit 3Hulz. Boys 5 2.30 uur. Junioren Blauw Wit Al—Daarlerveen Al 2.30 B. Pierik, Vesos A3Blauw Wit A2 11 u. v. 10.15 J. H. T. Marsman, Haarle BI—Blauw Wit BI 2.30 v. 1.45 H. Wansink, Blauw wit ci—Hulz. B. Cl 1.15 H. Noord man, Blauw Wit DlSOS Dl 12 u. Zaterdag 22 november geen wed- strijden voor de junioren. Pupillen Blauw Wit ElSDOL El 11.00 uur, Blauw Wit E3SDOL E3 10.- uur. SDOL F2Blauw Wit F la 11.00 uur, 10.15 uur. Sp. Rijssen F3 —Blauw Wit F3 11.00 uur. 10.15 u. Zaaltraining woesndag 19 nov. 16.15-16.45 u. Holten NO (ws) —Dorp C (bs), 16.45-17.15 u. Kol Mix (ws)—Haar (bs), 17.15-17.55 u. Kolz (ws)—Borkelo (bs), 17.55- 18.35 u'Koln (ws)— Buurtmix (bs), 18.35-19.15 u. Dorp (ws)—Gaarden (bs). Ws - wit shirt, bs - blauw shirt. A.s. maandag speelt Holten" de derde wedstrijd van de SBO tegen ENO 2 uit Nijverdal. Even als „Holten" zijn de Nijverdallers nog ongeslagen, met dit verschil, dat ENO de tweede ronde vrij heeft gehad en dus nog maar één wedstrijd heeft gespeeld. Dit duel was tegen Ommen 2, waar men met 41/g-31/s zegevierde. (Holten versloeg Ommen met 71/2-1/2). Mocht Holten er in slagen ENO 2 te verslaan - wat een zeer zware opgave zal zijn - dan heeft men na Bathmen weer een- concurrent op achterstand gezet. I.v.m. deze. SBO-wedstrijd is er a.s. dinsdag. GEEN Clubavond. Tot slot nog enige uitslagen .van de interne competitie. Enkele wed strijden zijn uitgesteld; de uitsla gen daarvan vermelden we de volgende week. H. H. J. Stukker—F. Flantua 0-1, H. T. RoelofsA. J. C. Brands 0-1, J. W. MiddelinkH. v. Beek 1-0, D. v. Beek—W. G. Blits Vï-Vï. olten 5 heeft geheel onnodig één int moeten afstaan aan het veel ger geklasseerde RKSV 4. Voor de eerste helft konden de Rood Marten geen vuist maken, en het •ote overwicht slechts uitdruk- in met één doelpunt. Uit een lekschop van Ab Jansen kopte W. Klein Velderman de bal lihard achter de RKSV doelman. i oranje witten kregen echter og voor rust enkele reeële kan en om de stand gelijk te trekken. !a rust een zelfde spelbeeld doch !KSV dat twee spelers had gewis- eld wist niet van opgeven. Naar- late de strijd verliep en Holten leer op veiligheid ging spelen wamen de RKSV mensen vlak oor tijd toch nog aan de verdien- e gelijkmaker, toen hun midvoor it een voorzet ongedekt, onhoud baar inschoot. Holten 5 kon zich 'erdere risico's niet meer permi eren en zo bleef de uitslag 1-1. Senioren Holten 1—USV I 2.30 u.; Holten 2 is vrij; De Zweef 3Holten 3 10.00 u., vertrek 9.00 u.; Holten 4— Nijverdal 3 10.00 u.; Omhoog 3— Holten 5 10.30 u„ vertrek 9.30 u.; Holten 6—BWO 6 10.00 u.; Holten 7—Hector 4 10.00 u.; SOS 5—Hol ten 8 10.30 u., vertrek 9.30 u.; RV .1 —Holten 10 10.00 u., vertrek 9.15 u.; Holten 9Nijverdal 5 10.30 u.; Holten 11—SOS 6 10.30 u. Junioren Enter Vooruit Al—Holten Al 2.30 u., vertrek 1.45 u.; Rietvogels BIHolten BI 2.30 u., vertrek 1.30 u.; Holten Cl—Omhoog Cl 2.30 u.; Holten C2Rijssen V. Cl 1.15 u.; Holten C3—SDOL C2 12.00 u.; Holten DlOmhoog Dl 1.15 u. Pupillen Holten El—Enter V. El 11.00 u.; Holten E2—Excelsior E2 11.00 u.; Holten E3SVVN E2 10.00 u.; Holten E4—SVWZ E3 10.00 u.; De Zweef F4Holten F4 10.00 u., ver trek 9.15 u.; DES F2—Holten F5 11.00 u., vertrek 10.15 u. De volgende elftallen zijn vrij: B2, Fl, F2 en F3. Enter a1-Blauw Wil al 1-0 Dat. Al het wel beter kan, dan vo rige week tegen Wierden, bewees men wel in de wedstrijd tegen En ter. Het veldspel was veel betel en er was meer zelfvertrouwen. Dat men geen puntje mee kon ne men naar huis lag helaas aan het niet benutten van enkele goede kansen die men kreeg. BI. Wit was bijna de gehele wedstrijd iets sterker, maar de Enternaren wa ren met hun uitvallen erg gevaar lijk. Enter scoorde een kwartier voor rust. De Blauwwitters zet ten alles op alles voor een gelijk - spel maar het lukte niet. Blauw Wit c1 -RKSV cl 1-1 Al in de eerste minuut nam Blauw Wit een voorsprong. Spitsspeler Kees van Dijk speelde zich goed vrij. en schoot beheerst onhoud baar in 1-0. Ondanks betere moge. lijkheden voor de Blauwwitters bleef de stand tot aan rust onge wijzigd. Na de thee was RKSV de ploeg met aanvallend het meeste initiatief. Door goede mandekking van hun spitsspelers bleef Blauw Wit het klaren, maar men liet zich onnodig teveel terugdringen op eigen helft. Het. risico dat dan misverstanden onderling ontstaan zat er dan ook dik in. Vijf min. voor tijd wist weliswaar de attente rechts back van Blauw Wit -Jan Dijkink zo'n misverstand te klaren door zelf even als doelman te fungeren. Op de lijn wist hij een door hem zelf verkeerd behandelde bal klemvast te pakken. De hieruit voortvloeien de penalty bracht voor RKSV de gelijkmaker 1-1. Met gedeelde punten een juiste verhouding van deze sportieve ontmoeting. Blauw Wit dl-Hasrle dl 4-0 In een wedstrijd waarin Dl van af het begin de sterkere ploeg was, viel het scoren aanvankelijk niet mee. Vooral op het midden veld liepen enkele spelers naar hun plaats te zoeken. Door Rudy van de Voet kon Dl met 1-0 gaan rusten. Na rust draaide de ploeg door diverse omzettingen beslist beter. Door Rudy nogmaals en Gerard Rutgers met twee gave doelpunten werd de eindstand op 4-0 bepaald. Zaterdag komt de koploper SOS uit Hellendoorn op bezoek en alleen een volop draai end Dl zal kans maken op twee punten. Blauw Wit f 1 a - Excelsior f3 In de eerste helft miste Blauw Wit heel wat kansen. Excelsior wist iedere aanval goed af te slaan. Hierbij past tevens een compli mentje voor de keeper van Ex celsior. Maar in de 2e helft moest In de 40e kampioensrit dit jaar gehouden in het Brabantse Wintel- ré gingen op zaterdagmorgen 7 no vember j.l. bijna 200 deelnemers van start voor het Nederlands kampioenschap voor motoren. On der hen bevonden zich 13 rijders van de M.A.C, De Holterberg- De junioren hadden deze dag een afstand af te leggen van 200 km. de senioren 300 km, de zondag daarop nog eens dezelfde afstand. Bijgestaan door een schare van 40 helpers en supporters gingen ze vol goede moed op weg. De wedstrij den werden hoofdzakelijk verreden op de militaire terreinen (tankba- nen) rond de legerplaats Oirschot. De route was zwaar door de on afzienbare zandbanen met diepe sporen en grote gaten en op een plaats moest een modderpoel door waad worden die een diepte had van circa 1 meter. Zand en modder eisten een zware tol zodat na af- loop van de eerste dag reeds 25 pet. van de rijders moest opgeven; in totaal na afloop de tweede dag had 40 pet. de strijd moeten sta ken. De rijders van Holten hadden meer geluk, slechts 3 van de 13 moesten afstappen. Eggie Huzen moest opgeven op de eerste dag wegens tijdsoverschrijding die hij opliep door het veelvuldig sleute len onderweg. De tweede dag moes ten ook Dries Willems en Louis Nijkamp wegens motorpech af stappen. De overblijvende tien werden als volgt geklasseerd: 50 cc 2e plaats Wim Rensen op Gilera (goud en tevens kampioen van Nederland); junioren tot 175 cc 4e pi. Dick Muller Pzn op SWM (goud); 9e pl. Hans van Nijen op SWM (brons), junioren boven 175 cc, 3e pl. Aug. Muller op BMW (goud), 5e plaats Bennie Schouwink op Bultaco (goud), 12e pl. Theo Bult op Jawa (goud), 14e pl. Henk Bieleman op Montesa (goud). 26e pl. Wim We vers op Honda (zilver), senioren tot 125 cc, 7e pl. Jaap Lanting op SWM (goud), senioren tot 175 cc, 6e pl. Gerrit Elbert op SWM (zil ver). Mooie resultaten voor onze actieve vereniging. dit en zorgde met harde smashes, tactische ballen en een nu wel goede opslag voor een klinkende overwinning 15-0. De 3de set was ongeveer gelijk aan de tweede en werd dan ook door de dames van Bato met 15-2 gewonnén. De dames waren erg blij met hun eerste overwinning en hopen de volgende thuiswed strijd erg veel publiek te trekken. BATO 2 - Bung. Tand 1 Met de gemakkelijke overwinning van de vorige week nog in dach ten. begonnen de dames van Bato 2 aan de eerste set. Maar dat het nu niet zo gemakkelijk zou gaan bleek al ras. Daar met name in het achterveld nog al gaten vielen, waarvan de tegenpartij handig profiteerde, ging de set al snel met 5-15 verloren. De 2de en 3de set ging het aanmerkelijk beter, doch door het geen antwoord hebben op de tactische ballen van de tegen partij gingen ook deze met resp. 14-16 en 10-15 verloren. Het werd - dus geen hoera stemming voor Bato. maar de dames gaan er. in de volgende wedstrijd beslist fel ler tegenaan. BATO A-FIash B Zaterdag jl. vertrokken de meis jes van Bato vol goede moed naar Nijverdal. De meisjes van Flash B waren veel jonger dan de Hol- tense meisjes, wat in de eerste set duidelijk tot uiting kwam. Deze werden door Bato dan ook met 15-0 en 15-4 gewonnen. De 3de set dachten de meisjes ook even te winnen, doch door het felle ver weer van de Flash meisjes was de stand al snel 1-4. Na een time-out en een hartig woordje van trainer Hesselink gingen de meisjes iets agressiever spelen wat direkt re sulteerde in een overwinning van 15-9. De meisjes hebben nu 2 ge wonnen en 3 verloren wedstrijden. Zeker niet slecht daar ze voor het eerst aan de competitie deelne men en de meesten sinds kort; volleyballen. Een ploeg die onder' leiding van trainer Hesselink ze ker nog van zich zal doen spreken. Komt u ook eens kijken als ze za terdag om 14.00 uur aan de Haar- straat tegen Flash C spelen. Holten 3 heeft tegen Nijverdal 2 een zeer slechte wedstrijd gespeeld. Reeds in de vierde minuut scoorde de midvoor 1-0, door een fout van de doelverdediger van NijverdaL Nog geen drie minuten later had ook Nijverdal geluk door een fout van de rood-zwarte doelman, 1-1. Na deze treffer was Holten 3 hele maal de kluts kwijt, wat resulteer de in een tweede treffer voor Nij verdal. Nog geen minuut later maakte Holtens rechtsbuiten er 2-2 van. Ook na de rust hetzelfde spel beeld, een onzeker spelend Holten dat zich wel kansen schiep, maar deze niet benutte. Zondag de zware uitwedstrijd te gen De Zweef 3. Holten 3 zal dan wel meer inzet en elan moeten to nen om zelfs tot een gelijk spel te komen. Excelsior het afleggen tegen de Blauw Witters. Missen was er toen niet meer bij. Johan Bolink en Wim Veltkamp zorgden ervoor dat Blauw Wit met een eindsco- re van 3-0 het veld kon verlaten. Een zeer geslaagde wedstrijd! De afdeling damesvoetbal van de SV „Holten" die nu al enkele jaren met twee elftallen uitkomt in de bondscompetitie van de af deling „Twenthe", is dringend aan een ledenaanwas toe. Verschillen de dames hebben *de laatste tijd om uiteenlopende redenen be dankt, zodat nu het uitkomen met een tweede elftal in gevaar komt. De gelegenheid is er, om al van af de leeftijd van 10 jaar zich aan te melden. Dit kan dan gebeuren bij mevrouw den Heijer, Oranje straat 34 of bij de verenigings secretaris B. J. Marktvoort, Schoutenstraat 25, tel. 1878. Ook kan men zich opgeven tijdens de training die gehouden wordt op de woensdagavonden om 8.00 uur op het Sportpark „Meermanskamp'%

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 5