1 1 1 i Vier jaar voedselhulp ter ondersteuning van ontwikkelingsprojecten Intrekking verkeersmaatregel Werkloosheid rayon Deventer AGENDA Internationale speciaalbeurs mineralen, fossielen, gesteenten Weekenddienst Officiële publikaties Auto's botsen tegen loslopend vee 2 Nieuwe gezichtspunten bouw Kleuterschool Ned. Bond van Plattelands vrouwen afd. Holten evonden-verloren Nader beraad in seniorencon ven t EE??S i E STEEN GELEGD DOOI HET RFF.~£ÊES7i.üv ViN uLTPn k NOVEMBER Openbare kennisgeving Presentatie najaars- en wintermode Burgerlijke Stand Paalman en Nekkers beste schutters Levensgevaarlijke situaties op de weg HOLTEN 14 NOV.1975 PAGINA 3 Aan het begin van de vorige week donderdag gehouden raadsverga dering werd besloten om de daar op volgende maandag een verga dering te beleggen met het zgn. seniorenconvent, teneinde in alle rust een oplossing te zoeken voor uitbreiding van de openbare kleu terschool in de Haar. Zoals bekend stemde de raad vo rige week maandag in meerder heid tegen het voorstel van B. en W. om de bouw van twee zgn. containerlokalen te laten uitvoe ren door De Groot's Houtbouw te Vroomshoop, omdat de raad vóór inschakeling van een Holtense aannemer bleek te zijn. „Wij zou den het betreuren wanneer ons be sluit van maandag vertraging zou veroorzaken," zei de heer J. War- rink (Gem. Bel.), „de discussie liep nogal hoog op en wij betreu ren dat." Wanneer we nu echter nog eens over die discussie heen kijken dan is er toch wel een con clusie te trekken, nl. door de bouw door een Holtense aannemer te laten uitvoeren." Burgemeester Enklaar zei dat zich na het raads besluit een aantal ontwikkelingen hebben voorgedaan die aanleiding geven daarover in vertrouwen met de fractievoorzitters te spreken. Hij sprak van „nieuwe gezichts punten", maar wilde daarover in dit stadium met meer kwijt. „Wij menen dat het onderwijs onbe lemmerd voortgang kan vinden," zei hij nog. De neer H. J. Weste- rik (CDA) dreigde de emoties nog weer opnieuw los te maken toen hij verklaarde: „Wij hebben maandag met nadruk gewezen op het feit dat het onderwijs moet doorgaan. Ik wil nog eens met na druk stellen dat wij geen enkele verantwoordelijkheid willen dra gen voor het feit dat het geheel wordt vertraagd," waarop de heer E. M. v. Schooten (Gem. Bel.) reageerde met de opmerking: „Dat willen wij ook niet. Het ging ons om de technische uitvoering, van de bouw en niet om onderwijs- vertraging." j Dezer dagen is door de stichting Mensen in Nood/Caritas Nederland I een evaluatierapport vrijgegeven J over vier jaar voedselhulp (1970- 1974) ter ondersteuning van ont wikkelingspro jekten van partiku- O liere organisaties. Het rapport werd samengesteld door mevr. M. C. A. van Asseldonk, in opdracht van de hoofdafdeling voedselhulp van de stichting Mensen in Nood/ Caritas Nederland en in overleg met de NOVIB en de stichting Oecumenische Hulp. Dit evaluatierapport is zeer ak- tueel, gezien de recente ontwikke lingen m.b.t.- de wereldvoedsel voorziening,. de precaire voedsel situatie in een aantal landen, de grote voedselsiankopen van Rus land op de wereldmarkt, de over schotten van de E.E.G. enz. Via de hoofdafdeling voedselhulp werden vanaf 1970: 165 voedsel- hulpprojekten uitgevoerd voor ge middeld 1886 personen per projekt. De' verstrekte hoeveelheden zijn voldoende geweest voor een ge middeld. dagrantsoen van 45 gram, voor 42.8.268 personen, gedurende de periode van één jaar. Met het voedselhulpprogramma zou een stad als Tilburg in een noodsituatie 4 jaar lang gevoed kunnen wor den. Totaal werd hiervoor 7000 ton voedsedprodukten verzonden, hoofdzakelijk magere en volle melkpoeder, voor een totaalbedrag van ruim f 3Q miljoen. De voedselhulp kwam hoofdza kelijk ten g;oede aan de meest kwetsbare groepen in de armste ontwikkelingslanden, kinderen en zuigelingen en vervolgens aan zwangere en zogende vrouwen en volwassenen. „Mellceiwit kan het kind redden", vandaar dat het voedselhulpprogramma bestaat uit. de hulp met eiwitrijke produkten NED, HERV. KERK 10.00 uur ds. C. C. Addink. 10.00 uur Oppasdienst: mevr. Slettermk, Gerida Hols en Ine ke Wolters. Jongerendienst in „Irene". 15.00 uur Bevestiging en intre de drs. A. W. Berkhof. Extra collecte voor Protestanten in verstrooiing- GEREF. KERK 9.30 en 15.00 uur .ds. G. W, H. Pcddcmors. In beide diensten is de eerste collecte voor de diaconie en de tweede voor ren te en aflossing restauratiefonds Oppasdienst: mevr. Schuppert- Limbeek, mevr. Stam-Bos- schers (res. mevr. Rietberg- de Waard). Mevr. Aanstoot- Harmsen, Ria Potman (res. mevr. Schuppert-Stam. R.K. KERK Zaterdag 17 uur, zondag 9.30 DIJKERH0EK 10.00 uur ds. A. Schellevis, ex tra collecte voor Protestanten in verstrooiing. 0KKENBR0EK 10.00 uur ds. M. de Heer. Na de dienst verkiezing van ambts dragers. NIEUW HEETEN Zaterdag 19.00 uur, zondag 8.00 en 11,00 uur. iv:/'; Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat bij besluit van 4 november 1975 in het belang van het verkeer is besloten door verwijdering van borden model 17 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens de Kerkhofsweg vanaf de Spoorstraat in de richting van de Stationsstraat open te stellen voor motorvoer tuigen op meer dan twee wielen. Het besluit van 4 november 1975 is in afschrift toegezonden aan de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat van Overijssel, aan gedeputeerde staten van Overijssel, aan de koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B., aan de Koninklijke Nederlandse Automobiel club K.N.A.C. en aan de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereni ging K.N.M.V. Van dit besluit kan door iedere belanghebbende beroep worden ingesteld bij de Kroon binnen 30 dagen na de dagtekening van deze openbare kennisgeving. Het adres van beroep moet worden gericht aan de Kroon, maar bij de Commissaris der Koningin in de provincie Overijssel te Zwolle worden ingediend. Holten, 14 november 1975 Burgemeester en wethouders van Holten, W. H. ENKLAAR, burgemeester G. J. LANGENBARG, secretaris Met assistentie van de wethou ders J. Rietberg (links) en L. Kaan (rechts) en onder het cri- tisch oog van vakbekwame bouw vakkers en hoofduitvoerder L. v. Drunen van het Bouwbedrijf Vaes- sen te Vught heeft burgemeester mr. W. H. Enklaar woensdag middag de eerste steen gelegd van de sporthal die wordt gebouwd in „De Haar". Na het ceremonieel hield mr. Enklaar een korte toe spraak waarin hij herinnerde aan de lange en moeizame weg die moest worden afgelegd voor dat de vergunning tot de bouw af kwam. De bouw is mede te dan ken aan de snelle groei van de Scholengemeenschap Holten, de kurk waarop de hal drijft. Mr. Enklaar noemde de 12e november een merkwaardige dag die heen wijst naar de eerste juli de dag waarop deze moderne hal die een belangrijk onderdeel zal vormen van het onderwijs klaar moet zijn. (melkpoeder, boterolie, kaas, ba byvoeding). De projekten liggen in gebieden met ernstige voedselschaarste (75 in Azië, 53 in Afrika, 37 in Latijns- Amerika), waar men gekonfron- teerd wordt met een ernstig tekort aan eiwitrijke produkten, met als gevolg ernstige vormen van, on dervoeding, verminderde natuur lijke weerstand en grote kinder sterfte. De meest opzienbarende konklu- sie van het evaluatierapport is wel dat uit de rapportage blijkt dat het totale verlies van produkten als gevolg' van diefstal en beschadiging niet hoger is dan 1%. Deze konklu- sie is vooral hierom zo belangrijk omdat vaak gezegd wordt dat veel van de geboden hulp niet op de juiste plaats terecht komt. De kon- klusie is een bewjjs vóór de effi ciëntie en de betrouwbaarheid van de pariikuliere distributiekanalen- De voedselhulp via partikuliere organisaties wordt mogelijk ge maakt door de subsidie van de minister van Ontwikkelingssamen werking tot een bedrag van f 8 miljoen per jaar, verdeeld over NOVIB, S.O.H. en Mensen in Nood. Dit bedrag is verre van toerei kend gezien de vele aanvragen, die bij de Stichting Mensen in Nood in groeiend aantal binnenkomen en waarvoor geen middelen beschik baar zijn. Per 1 augustus liggen bij de hoofdafdeling voedselhulp circa 50 projektaanvragen voor een bedrag van f 25 miljoen, waarmee nog eens 200.000 mensen dagelijks ge voed kunnen worden. Deze aan vragen moeten uit e»gen middelen worden voldaan. Hiervoor blijft de stichting Mensen in Nood een voortdurend beroep doen op alle mensen om met een bijdrage op giro 1111 222, t.n.v. Mensen in Nood, Den Bosch, hulp te bieden aan een hongerlijdende medemens. Nu via vele media de noodzaak van een „nieuwe levensstijl" aan de orde wordt gesteld om de hon ger uit de wereld te bannen, wordt giro 1111 222 bijzonder aanbevolen. Wij hopen dat u aan de verschij ning van dit rapport de nodige aan dacht wilt besteden. Mocht u het volledige rapport toegezonden wil len hebben, dan kunt u dit bij ons bestellen. Donderdagavond 6 november or ganiseerde modecentrum Wonnirik een „Open Huis". Rseds vroeg in de avond kwa men de dames een kijkje nemen in enkele gevallen zelfs vergezeld van een toch wel nieuwsgierige echtgenoot. De presentatie van de najaars- en wintermode stond deze avond centraal. Ter afwisseling werden er ylotte bontmantels getoond, waarbij de tendens van bont voor al gelegd werd op de sportieve belijning. De aanwezige dames genoten zichtbaar, dit alles onder het ge not van een drankje en een hapje. Naar wij vernamen is de reactie van deze avond zodanig positief overgekomen bij modecentrum Wonnink, dat het in de bedoeling ligt in 't voorjaar weer zo'n avond te organiseren. Geboren: Mark Jan zoon van J. ten Wolthuis en J. H. Meijerman Jeroen zoon van J. Blijleven en J. Buitenkamp. Ondertrouwd: H. J. Oolbekkink, oud 38 jaar, Holten en G. T. Paal man, oud 27 jaar, Holten. Bij de in zaal Vosman door de SV „Eendracht" om het clubkam pioenschap gehouden schietwed strijd waren de resultaten als volgt: Luchtgeweer groep A: 1 G. H. Paalman 128 p., 2 H. J. Nekkers 121 p., 3 D. Jansen 118 p.. 4 G. J. Schuppert 117 p., 5 G. Koopman 110 p Groep B: 1 J. C! Lamping 117 p., 2 A. Paalman 109 p., 3 E. J. Grootentraast 107 p.. 4 D. J. Nijen- dijk 100 p. Groep C: 1 A. Pekkeriet 105 p. 2 B. Arfman 100 p. 3 H. J. Bek- kernens 84 p., 4 D. Geels 82 p. Luchtpistool: 1 H. J. Nekkers 132 p., 2 J. van Asselt 172 p., 3 G. H. Paalman 113 p., 4 E. J. Grooten traast 112 p. (2x10), 5 D. Jansen 112 p.. 6 G. Koopman 111 p., 7 G. J. Schuppert 104 p., 8 A. Paalman 89 p., 9 D. Geels 58 p. De maandelijkse bijeenkomst van de Plattelandsvrouwen werd dins dagavond 11 november gehouden onder voorzitterschap van mevr. Vogt. Na haar openingswoord heet te zij de heer Leferink, maatschap pelijk werker bij de reclassering uit Hattem, hartelijk welkom. Te vens verwelkomde zij vier nieuwe leden, die zich aan de vergadering voorstelden. Vervolgens las de secretaresse, mevr. Van Doesburg, de notulen en vertelde mevr. Ladi- ges. over haar reis, die zij met 'n tweetal dames van de vereniging, naar Frankrijk maakte. Aan de hand van een fraaie collage, hield zij een causerie over de werkweek "naar „Mezidon", een Frans-Neder- landse Volkshogeschool en de ex cursies daaraan verbenden. Na haar dankwoord gaf de voor zitster het woord aan de heer Lefe rink, die een bespreking hield over „Oorzaak en gevolg van crimineel gedrag". De oorzaak moet gezocht worden in de opvoeding - harmo nieus gezin, gezin met tegenstellin gen - ontwikkeling van het leven. Erg actueel is de vraag: „Hoe steL- len de ouders zich op tegen op» groeiende kinderen". Ook de jeugd criminaliteit vindt vaak een oor zaak in vrijetijdsbesteding, slechte behuizing, o.a. flat-bewoning en 't niet deelnemen aan vandalisme. Ook de beeldbuis heeft vaak een slechte invloed op de jeugd. Het gevolg van het crimineel ge drag is dikwijls' „Hoe keren zij te rug in de maatschappij? En wie en wat is de. mens achter het delict?" Na de pauze werden schriftelijke en mondelinge vragen beantwoord over de jeugdwerkloosheid - straf vervolging - doodstraf - drugge bruik e.d. Al met al was het een boeiende avond met een onderwerp dat ve len, in deze tijd, bezig houdt. Vrijdag 14 november Werkbezoek van A.R. Kamerle den mr. M. W. Schakel en drs. M. Beinema en enkele le den van de Chr. Dem. Frac tie in cLa Prov. Staten van Overijssel. 10.00 uur: Ontvangst door Burge meester en Wethouders ten gemeentehuize. 11.15 uur: Bezoek aan Machine fabriek „Universal B.V." In- idustriestraat. 20.00 uur: Openbare bijeenkomst A.R. Kiesvereniging in zaal' „Vosman". Sprekers de A.R. Kamerleden drs. M. Beinema en mr. G. C. van Dam. Toe gang vrij. Zaterdag 15 november Bromfiets en rijwlslhandel Henk Kolkman de gehele dag geslo ten (zie adv.). Heropening' Slijterij - wijnkoperij firma Vruggink, Stationsstraat (zie adv.). 10.00-21.00 uur: Feestelijke ope ningsshow ROBA, Rijssen. plm. 9.30 uur: „Snert"-toumooi Tennisclub „Holten". 14.00-17.00 uur: Verzilvering va kantiezegels Kerst en Nieuw jaar, Bouw- en nevenbedrijven bij W. Harmelink, Gaarden- straat 49 en P. F. van Doom, Rietmolenstraat 4 (zie adv.). 10.30 uur: Provinciale kaderdag in de Leeren Lampe te Raalte. Snr. N.V.V. voorzitter Wim Kok. 13.30 uur: Autocross Auto Sport vereniging „Holten" in De Haar bij 't Kleine viaduct. De werkloosheid in het rayon De venter is, evenals in september jl. in de maand oktober weer enigszins gedaald n.l. van 1735 naar 1588 leden van de mannelij ke afhankelijke beroepsbevolking. Enerzijds als gevolg van het ge reedkomen van de automatisering van het aanbod, waardoor een ze kere zuivering optrad, anderzijds door het enigermate aantrekken van .de werkgelegenheid. Dit laat ste deed zich voornamelijk voor in de bouw (burgerlijke en utili teitsbouw en grote wegenwerken) en in de metaal-sector, in die be roepsgroepen, die verwant zijn aan de bouwnijverheid. Hierbij speelt het steeds meer in uitvoe ring komen van aanvullende wer ken (A.W.) een belangrijke rol, anderzijds toch ook een zekere toename van de werkgelegenheid in de bouwnijverheid. In de sectoren handel en kantoor en niet-varend verkeerspersoneel is daarentegen een stijging van de werkloosheid waar te nemen. De vraag nam iets af en blijft derhal ve zeer gering. Voor de volgende maand wordt overigens een stijging van de vraag verwacht als gevolg van 'n enquête onder de grotere bedrij ven. VROUWEN De toename van de geregistreerde arbeidsreserve aan vrouwen trad voornamelijk op in de z.g. „overi ge beroepsgroepen" en in minde re mate ook onder de minderge- schikten als gevolg van selectieve ontslagen. De werkloosheid ver deeld over de gemeenten in het rayon Deventer was als volgt (tussen haakjes de cijfers van de maand september)Bathem 35 6°/. (41 7.1°/»), Deventer 1152 6.9°/» (1220 7.3°'o)Diepenveen 68 4.1 ®/o (88 5.3°/#), Holten 67 6.1°/» (77 7.0°/o)Olst 64 3.4°/» (74 3.9°/o en Raalte 202 6.0°/» (235 7.0°/»). Het komt de laatste maanden hei-- haaldelijk in de provincie Overijs sel voor, dat automobilisten de schrik van hun leven krijgen. In het bijzonder gebeurt dat in het gebied waar nog veel weidevee graast. Het blijkt namelijk dat nietsverrrioedende automobilisten plotseling met een koe op hun rij baan worden geconfronteerd. Het behoeft geen betoog dat vee dat uitgebroken is niet rustig aan de kant van de weg blijft grazen, doch plotseling schrikachtig, zo als het vee is, de rijbaan op loopt. Een aanrijding is dan niet meer te voorkomen. Auto's worden ernstig beschadigd, het vee meestal do delijk verwond om over het men senleed dat wordt veroorzaakt maar nog niet te spreken. Naast menige ernstige verwondingen, moeten 'n aantal mensen het met de dood bekopen. Veel leed en schade is dan weer berokkend aan familieleden en eigenaars. Uiteraard is er met geld schade te compenseren, doch mensenleed is niet met geld te vergoeden. Daarvoor wordt ook van politiezijde een dringend be roep op de veehouders gedaan om hun weilanden zodanig af te teren, dat het bijna onmogelijk moet zijn, .dat vee kan uitbreken en zich op de rijbaan kan bege ven. Een periodieke controle van de afrastering is dan ook gewenst, zeker bij die weilanden, die langs de wegen zijn gelegen. De veehouder blijft aansprakelijk voor de eventuele gevolgen, indien zijn vee bij een aanrijding betrok ken raakt. Ook voor de veehouder geldt het motto: Neemt maatrege len, redt een leven. Van zaterdag 15 november tot 7 december wordt deze tentoonstel ling gehouden in Galerij R. Len ten, Kletterstraat 25-27 in Epse. De opening vindt plaats zaterdag om 14 uur. Inlichtingen per telefoon alleen mogelijk zaterdag 15 novem ber van 10-12 uur. De openings tijden zijn dinsdag t.e.m. zaterdag 10-18 uur, zondag van 14-17 uur en na telefonische afspraak. Op zondagochtend 23 november om 11.30 uur wordt een Chopin- recital gegeven door Hans Knaven, piano. De entree bedraagt dan f 4.50. Speciaalbeurs Zondag 16 november 1975 van 10 tot 17 uur is er voor de tweede maal in Oost-Nederland in de Twentse Schouwburg te Enschede een grote internationale speciaal beurs op het gebied van mineralen, fossielen, gesteenten, schelpen, ko raal e.d. De naam van de beurs is „Geologica". Vorig jaar kwamen bijna 3000 bezoekers naar de schouwburg, waar zij gezellig konden ronddwa len tussen de mooiste en vaak zeld zaamste schatten van onze aardbo dem. Naast het normale beursprogram ma kan men in de grote schouw burgzaal kijken en luisteren naar een continue vertoning van 160 kleurendias' met muziek en ge sproken tekst. Het Museum Winterswijk i.o. is aanwezig met een informatie-stand. Er is een speciaal-expositie van 'n unieke verzameling landslakken. De standhouders geven graag in formatie over boeken, microscopen, zaag- en polijstmachines, gesteenfe- bewerking, het maken van siera den etc. etc. Geologica is een ideale gelegen heid om kennis te maken met ver zamelaars uit binnen- en buiten land en om door ruil en/of aankoop de eigen verzameling uit te brei den. Of om zo maar eens gezellig tussen al dat moois rond te slente ren. Zondag 16 november Nijreesbos, Almelo. Prestatieloop over 2000 meter voor 14-jari- gen en ouder(en). Aanvang: 13.00 uur. 14.00 uur: Discobal in café „De Wippert" (zie adv.). 19.30 uur: Danssn in Bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.) Maandag 17 november 19.45 uur: Vergadering afd. Es- pelo Ned. Bond van Plate- landsvrouwen in „Trefpunt". Spr. mevr. de Vuyst-Sturm. Onderwerp: „Hoe leven wij in onze woonkamers?" Dinsdag 18 november 20.00 uur: Ledenvergadering afd. Holten O.L.M. in bovenzaal hotel „Vosman". Spr. de heer G. ten Kate, secr. Coberco en vice-voorz. O.L.M. over „De 10.00-21.00 uur: Feestelijke opening huidige zuivelsituatie". Donderdag 20 november 20.00 uur:: Vergadering afd. Hol ten v.d. Bond van Chr. Plat telandsvrouwen in gebouw „Rehoboth". Spr. mevr. M. van Engbrink-Ramaker. On derwerp: „Op weg naar ge lijke kansen?" 19.30 uur: Gecombineerde leden-, bestuurs- en fractievergade ring P.v.d.A. afd. Holten ln hotel „Vosman". 20^00 uur: Jaarvergadering en ke gelen Tennisclub „Holten" ln Kegelcenttrum „Dikkie Down" Vrijdag 21 november 20.00 uur: Gespreksavond Kies vereniging Gemeentebelangen in hotel „Holterman". 20.00 uur: Zangavond „Holtens Ge mengd Koor" in zaal „Amici- tia" (zie adv. en bericht). Zaterdag 22 november 13.25 uur: Aankomst Sint Nlcolaas op station N.S. Na ontvangst door het bestuur van de Hol tense Handelsvereniging rond gang dor het dorp m.m.v. Hol tense muziekvsr. „H.M.V.". Vrijdag 28 november 20.00 uur: Verwerping in gebouw „Bethanie" t.b.v. het gebouw. Vrijdag 28 november 20.00 uur: Verwerping in gebouw „Bethanie" t.b.v. het gebouw. Zaterdag 29 november 13.30 uur: Sint Nicolaas brengt met zwarte pieten en „H.M.V." bezoek aan Dijkerhoek. Gevonden: Portemonnaie met 3 gulden: he renfiets, donker blauw, merk Ga zelle; parkiet: kort harige duitse staander, rode halsband; heren horloge; 2 bankbiljetten; zwarte portemonnaie; zonnebril; bankbil jet. Verloren: Gym. tas met schoenen en broek; kater, zwart met grijze strepen; zilveren schakel armband; heren horloge met zwart bandje, merk Commandore; trainings-jack, o- ~an;--7wart met gaatje in de rug. Overzichtstentoonstelling beeldende kunstenaars Dit jaar wordt in Almelo voor 't eerst een overzichtstentoonstelling georganiseerd van de werken die via de beeldende kunstenaarsrege ling (BKR) in het bezit van de overheid zijn gekomen gedurende de periode september 1974-septem- ber 1975. Het gaat hier om- pl.m. 300 werken van 40 kunstenaars uit de gehele provincie OverijsseL De kunstwerken worden tentoonge steld in de burgerzaal van het stad huis in Almelo van 19 november tot en met 29 november. ARTS Vrijdag 5.00 uur tot maandag morgen 8 uur (Uitsluitend voor spoedgevallen) J. H. A. Bruins, Molenbelterweg 15, tel. 1280. Voor boodschappen bellen: 11 u. en 16 u. WIJKVERPLEGING Zuster H. Strijker, Groene Kruisgebouw, Gaardenstr. 33, tel. 1436 b.g.g. 1-248. ZIEKENVERVOER A. Muller, tel. 1320 b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. TANDARTS L. G. de Meijer, Rembrandtpl. 1, N'dal, tel. 05486-3109. Spreek uur spoedgevallen: 5-5.30 uur nam. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelij ke Dienstverlening „Midden- Overijssel" Dorpsstr. 16, Hol ten. tel. 05483-2784. Spreekuren: maandag t.e.m. vrijdag van 8.30—9.30 -u. donderdag 's avond van 18-19 uur en volgens af spraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 3.30- 9.30 uur, Dorpsstr. 16, tel. 2784. Tijdens de weekends zijn Maat- schap.werk en Gezinsverzor ging telef. bereikbaar onder no.. 05486-6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, Gaardenstraat. G. J, Kraaij, tel. 2299. OPPASOENTRALE J. v.d. Meer, Canadastraat 33, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10 uur). DIERENARTS Zaterdagmiddag 12 tot maan dagmorgen 8 uur: A. Oosten- brug, Diessenplasstraat 5, tele foon 1515. WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 16 nov. C. Mein- dertsma, Bergmanstraat 12, tel 1290, Van maandag 17 t.e.m. zondag 23 nov. B. Groot Ob- bink, Kozakkenstraat 2, tel. 1526. Aangfite van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 u. a.n. slachtuis, telefoon 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 15 t.e.m. vrijdag 22 november: Electra: H. Huis man, Kolweg 42, tel. 1498. Gas: W. C. v.d. Weerthof, Voorsboersstraat 2, tel. 1793. POLITIE Telefoon: 1352 - 2655 en 2665. 's Nachts telefoon: 05200-71234, BRANDWEER Telefoon: 2222 (dag en nacht)

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3