Dijkerhoekse Plattelands vrouwen in het zilver V OEDERY ÖRZIENIN G INFORMATIE Voorbereidingsbesluit Weekenddienst AGENDA OVERHEID GAAT FIETSVERKEER STIMULEREN Officiële publikaties Vorst vrije ligboxstal bij strenge winter Gezellige receptie en geslaagde feestavond Burgerlijke Stand Landhouwvoorlich ting Parkeerverbod gedeelte N agelhoutstraat evonden-verloren Positieve krachten zorgden voor levende gemeenschap KERKDIENSTEN Uitslag schietwedstrijd „Eendracht" Schaakclub Holten Openbare kennisgeving Aanvullende publikaie omtrent subsidie op warmte- isolatie in woningen GESLAAGD Voor gehandicapten HOLTEN 7 NOV. 1975 PAGINA 3 De afdeling Dijkerhoek van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen lieeft zaterdagmiddag met een druk bezochte receptie en zaterdagavond met een gezellige feestavond in café-restaurant „Het Bonte Paard" te Dijkerhoek het feit herdacht dat 25 jaar geleden de afdeling werd opgericht. De presidente mevr. M. Reilink-Kers opende de feestelijke bij eenkomst met een woord van welkom, waarbij zij zich in het bijzonder richtte tot mevr. J. Nagelhout-Klijzing te Holten, waarvan men bij de oprichting en ook in de eerste vijf jaar, toen het veelal nog zoeken en tasten was, heel veel mede werking heeft gehad. Het best-urn" heeft gemeend ter gelegenheid van het zilveren jubi leum -naar buiten te moeten tre den en er werd uit de vereniging een commissie van acht dames benoemd om een programma sa men te stellen. De presidente sprak een woord van dank voor het vele werk dat deze commissie onder leiding van mevr. A. Kroon- Pasman verrichtte en verzocht haar als „gastvrouw" op te tre den. Mevrouw Kroon die hieraan graag voldeed gaf, na namens de feestcommissie het bestuur te hebben gelukgewenst, het woord aari* de afgevaardigde van het gemeentebestuur, burgemeester mr. Enklaar. Deze wenste de afdeling, die evenals de buurtver eniging, steeds weer heeft laten zien dat Dijkerhoek een levende gemeenschap is, waarin door po sitieve krachten wordt gebouwd, geluk met het 25-jarig bestaan. Mr. Enklaar wenste verder de vereniging veel voorspoed en liet en passant nog weten dat opdracht werd gegeven om voor Dijkerhoek een bescheiden uitbreidingsplan te maken, wat betekent dat in de toekomst enkele woningen kunnen worden gebouwd. Gelukwensen Mevrouw L. Steemhuis-Wieringa, sprekend namens het Provinciaal Bestuur, liet de vele activiteiten van de Dijkerhoekse afdeling de NED. HERV. KERK 9.00 en 10.30 uur ds. A. Schelle- vis. Extra coll. Pastoraat bui tenland. Oppasdienst: mevr. Ploeg, Janny Loman en Wilma Markvoort. 19.15 uur: Open Deur-Samen komst in Geref. Kerk. Spreker: Ds. H. J. Bouwhuis, Geref. pred. te Rijssen. Onderwerp: .Mensen in de moderne samen leving" m.m.v. „The new Sound" uit Nieuwleusen. GEREF. KERK 9.30 uur ds. H. van Twillert. 15.00 uur ds. G. W. H. Pedde- mors. In beide diensten is de eerste collecte voor de kerk en de tweede voor rente en aflos sing restauratiefonds. Oppasdienst: mevr. Getkate, mevr. Dul-de Fockert (res. mevr. Stam-Bosschers)Ria Bolink, mevr. Stam-Hasewinkel (res. Jenny Koordes). 19.15 uur Open Deur-Samen komst. Spr. ds. H. J. Bouwhuis van Rijssen. R.K. KERK Zaterdag 17.00 uur, zondag 9.30 uur. DIJKERHOEK 10.00 uur ds. Bouwman van Nijverdal. Extra coll. Pasto raat buitenland. 0KKENBR0EK 10.00 uur ds. J. G. Beerthuis van Bathmen. Uitgangscollecte Jeugdgebouw. NIEUW HEETEN uur, zondag 8.00 Zaterdag 19.1 en 11.00 uur. revue passeren. Ze liet haar ge lukwens vergezeld gaan van een fraai uitgevoerd notulenboek. De zusterverenigingen te Hol ten, Espelo en Okkenbroek wer den vertegenwoordigd door de da mes Vogt, Slijkhuis en Reijlink. Zij haalden herinneringen op en wezen op het'grote voordeel van een niet zo grote vereniging waar men elkaar wat beter kent, iets wat de gezelligheid bevordert. Al len roemden de prettige samen werking die hopelijk tot in lengte van jaren zal blijven. De heer J. W. Wesseldijk, voor zitter van de afdeling Holten van de OLM, was blij met verenigin gen die op het platteland vele en goede activiteiten ontplooien, acti viteiten waarin ook de Platte landsvrouwen een groot aandeel hebben. Mevr. A. Kloosterboer-Nijland bood namens de zeven leden die al van de oprichting af lid zijn, een mooie ordner en een aktentas aan. Z everraste het bestuur met een zelfgemaakt prachtig gebor duurd kleed voor de bestuurstafel. Aan dit fraaie geschenk van de gehele familie Kloosterboer, met het embleem van de bond en de naam van de afdeling, werd door mevr. Kloosterboer enkele jaren gewerkt. De rij van sprekers werd beslo ten door de heer A. Meijerman, die namens alle verenigingen in Dijkerhoek gelukwenste en dankte voor de goede contacten en pret tige samenwerking. Woord van dank De presidente, mevr. Reilink- Kers, dankte voor de gelukwensen en cadeaus en zij richtte zich in het bijzonder tot de zeven dames die reeds 25 jaar lid zijn, tot de familie Kloosterboer die al die jaren de ruimte bood om te ver gaderen en tot mevr. Wagenvoort die alle bloemen voor het versie ren van de zaal had meegebracht en tot de heer en mevrouw Kroon, op wie nooit vergeefs een beroep werd gedaan als hun hulp werd gevraagd. Tijdens een prachtige geslaagde feestavond, die in de grote zaal van „Het Bonte Paard" werd ge houden, werden de jubilerende leden, t.w. de dames M. Reilink- Kers, A. Kloosterboer-Nijland, D. Broekhuis-Gr Bronsvoort. J. Reij- link-Reilink, T. Muys v.d. Moer, R. Wegstapel-Stevens en Z. Weg- stapel-Veltkamp door mevr. Jans- sen-Bronsvoort gehuldigd. Zij had voor elk van hen een persoonlijk woord en- een fraai geborduurd herinneringsschilderijtje. Het programma dat op de feest- HOLTEN GEBOREN: Johanna Gerlinda dv G. H. Aanstoot en J. Beldman. ONDERTROUWD: J. Spakman 22 jaar, Holten en A. L. Wissink 22 jaar, Holten. GEHUWD: E. Beldman 23 jaar, Holten en G. W. Beltman 21 jaar, Rijssen. OVERLEDEN: J. van den Berg 63 jaar, Holten G. W. Dikkeboer 81 jaar, Holten G. J. Schoolder- man 63 jaar, Holten. Namens het stuur wenste burgemeester mr. W. H. Enklaar geluk met het zilveren jubileum. V.l.n.r. de dames-bestuursleden Ste vens-de Grote, Stevens-van Schooien, Pinkert-Kolkman, Reilink-Kers ,Weg stapel-Belt man, Jdnssen-Br onsvoort. avond werd gepresenteerd, was zeer gevarieerd. Een complete verrassing was wel het bezoek van Sinterklaas die, nadat er een liedje was gezongen, aan de presi dente een prachtige voorzitters hamer overhandigde, ter vervan ging van het lepeltje waarmee in de achterliggende kwart eeuw al heel wat kopjes werden stuk ge slagen of beschadigd. Zes kinderen van Plattelands vrouwen, Anja Sluiter, Thea Lug- genhorst, Ria Tempelman, Bea Pinkert, Henk en Aart Kroon, speelden op de blokfluit'een aan tal vrolijke wijsjes, de heer G. Paalman vertoonde de film Vrou wen op reis, de „Nieuwjaarsvisi te" bracht veel hilariteit en de heren H. Bieleman en D. Janssen kregen de lachers vlot op hun hartd in het schetsje „Hoe zien nu mannen de Plattelandsvrouwen". Een zestal dames liet de mode de revue passeren van 25 jaar ge leden, toen de dames nog een breikous meenamen naar de ver gadering. Het was toch te gek om een hele avond niks te doen! Grote bijval oogstten ook de da mes D. Klein Lankhorst, E. Bol haar, T. Wissink en M. Kuiper met hun ritmische oefeningen in de oude klederdracht van de streek, compleet met knipmuts en scholk. Al met al een prachtig geslaag de feestelijke dag waarvoor allen die hun medewerking verleenden in het bijzonder de commissie van voorbereiding door de pre sidente hartelijk dank werd ge zegd. Luchtgeweer groep A: 1 G. J. Schuppert 132 p., 2 G. H. Paalman 116 p., 3 G. A. Haverslag 112 p., 4 D. Jansen 105 p., 5 G. Koopman 104 p. Groep B: 1 A. Paalman 117 p., 2 E. J. Grootentraast 112 p., 3 D. J. Nijendijk 110 p., 4 T. C. Lamping 102 p., 5 J. A. Aanstoot 96 p. Groep C: 1 A. Pekkeriet 92 p., 2 H. J. Bekkernens 88 p., 3 F. J. Sluiter 82 p. (lx 10), 4 D. Geels 82 p. Luchtpistool: 1 Jan van Asselt 137 p., 2 G. J. Schuppert 125 p., 3 H. J. Nekkers 119 p., 4 G, Koop man 116 p., 5 G. H. Paalman 112 p., 6 D, Jansen 105 p.,/7 D. J. Nij endijk 101 p., 3 A. Paalman 98 p., 9 G. J. Sluiter 95 p., 10 E. J. Groo tentraast 90 p., 11 D. Geels 67 p. De uitslagen van de tweede ronde van de interne competitie zijn: F. FlantuaD. van Beek uitge steld, W. G. BlitsD. A. van dei- Knaap J. ten VeldeJ. W. Middeünk 0-1, H. van BeekB. van Beek Vi-'h, J, Beltman—J. van Calcar 1-0, H. v.d. EndeH. T. Roeloffs 1-0, A. J. C. Brands— II. H. J. Stukker 0-1. De heer Blits blijkt toch elk jaar in staat de heer Van der Knaap van winst af te houden, al werd het dan dit keer „slechts" remise. Afgelopen seizoen leed de heer Van der Knaap tegen de heer Blits zelfs zijn enige nederlaag. Ronde verder Afgelopen maandag speelde Hol ten een bekerwedstrijd tegen Vroomshoop. Het werd een ruime 3-1 overwinning, waarmee Holten zich dus plaatste voor de tweede ronde. De uitslagen waren als volgt, met voor Holten wit op de even borden: 1 H. Lekkerkerker D. A. v.d. Knaap 0-1, 2 J. Vos— J. W. Middelink 0-1, 3 A. J. P. Flikweert—B. van Beek 1-0, 4 W. DoggeH. van Beek 0-1. De burgemeester van Holten maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 3 november 1975 heeft besloten: I. te verklaren, dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor de op de bij het besluit van de raad behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening in rode kleur omlijnde gebied; het besluit heeft betrekking op het perceel Schuttersweg 9. II. te bepalen, dat het betreffende besluit' in werking treedt met ingang van heden. Het besluit met bijbehorende tekening ligt van de dag der inwerking treding af ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Holten, 7 november 1975 De burgemeester van Holten, W. H. ENKLAAR Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij in hun vergadering van 28 oktober 1975 in het belang van het verkeer hebben besloten door plaatsing van barden model 49 van bijlage li van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens in de Nagelhoutstraat over een 1 engte van ongeveer 135 meter, gerekend vanaf de Koningin Wilhelminastraat, aan een zijde, te weten vanaf de Koningin Wilhei- minastraat gerekend de linkerzijde, het parkeren te verbieden. Het besluit van 28 oktober 1975, nr. 564, is in afschrift gezonden aan de Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat van Overijssel, aan Gedeputeerde Staten van Overijssel, aan de Koninklijke Nederlandsche Toeristenbond A.N.W.B., aan de Koninklijke Nederlandsche Automo- bielclub K.N.A.C. en aan de Koninklijke Nederlandsche Motorrijders- vereniging K.N.M.V. Van het besluit kan door iedere belanghebbende beroep bij de Kroon worden ingesteld binnen 30 dagen na dagtekening van deze openbare kennisgeving. Het adres van beroep miet worden gericht aan de Kroon, maar bij de Commissaris der Koningin in de provincie Overijssel te Zwolle worden ingediend. Holten, 7 november 1975 tt„u0„ Burgemeester en wethouders van nonen, W. H. ENKLAAR, burgemeester G. J. LANGENBARG. secretaris Evenals vorig jaar organiseert het consulentschap voor de rundvee houderij te Hengelo informatie-bij eenkomsten. Tevens is er een per manente tentoonstelling ingericht, zodat een bezoek alleszins de moei te waard is. Deze bijeenkomsten worden gehouden in het gebouw van het consulentschap te Hengelo. Dinsdag 11 november is er een bij eenkomst met als onderwerp: „Nieuwe ontwikkelingen bij de voedervoorziening". Besproken wordt de veevoeding, aanvulling met krachtvoer, gras landexploitatie, beweidingssyste men en de winning en opslag van ruw voer. De bijeenkomst begint 's mor gens om 10 uur en eindigt 's mid dags om 3.30 uur. Ook donderdag 13 november is er een tweede bijeenkomst met het zelfde programma. Iedere bijeenkomst is een groep van 15-29 personen. Voor dinsdag 11 november en donderdag 13 no vember is het nog mogelijk hier aan deel te nemen. Opgave voor deelname, liefst zo spoedig moge lijk aan de bedrijfsvoorlichter rundveehouderij,, de heer J. W. Lubbersen, Noteboomstr. 21, Bath men, tel. 05704-1438. Maak van deze gelegenheid ge bruik. J. W. Lubbersen. Het heeft jaren geduurd, maar eindelijk raakt de overheid er van doordrongen' dat het fietsverkecr moet worden gestimuleerd. Op een internationaal voctgangerscongres dat deze zomer in Amsterdam werd gehouden kondigde minister Wes- terter.p reeds aan dat hij meer aan dacht aan het fietsverkeer zou gaan besteden. In de troonrede werd meegedeeld dat aan 't parlement binnenkort een meerjarenplan voor het personenvervoer zal worden voorgelegd waarin het gebruik van de fiets en de veiligheid van de voetganger een belangrijke plaats krijgen. In de rijksbegroting wordt voor 1976 een bedrag van 25 mil joen uitgetrokken voor fietspaden. Voor 1975 was deze post drie mil joen en dat werd toen door een volksvertegenwoordiger een lacher tje genoemd. Verder is aangekon digd dat de fictspadensubsidie in 1978 zal stijgen tot 35 miljoen. Ook wordt reeds een aantal jaren op gemeentelijk niveau gewerkt aan plannen om in steden en dorpen, speciale, veilige fietsroutes langs de kortste weg in te stellen, waar voor in de kosten door de rijks- overheid in belangrijke mate zal worden bijgedragen. Voorzieningen voor de fiets ook met betrekking tot stallen en par keren en voorzieningen bij tunnels en bruggen zijn hard nodig nu het fietsgebruik ook in de utilitai re sector zo sterk toeneemt. Indien voorzieningen achterwege zouden blijven, zal het fietsverkeer onvei liger worden. Verkeersdeskundige dr. G. Hupkes heeft berekend dat sinds 1963 de fiets 2.4 keer zo on veilig is geworden. Het is daarom een levensbelang voor fietsers en voetgangers, aldus drs. Hupkes, dat er woonstraten, wegen, wijken en misschien zelfs complete binnen steden worden aangepast aan de „zachte vervoerssystemen". Dat is in vele gevallen een ingewikkelde zaak en de oplossingen zullen dan ook niet altijd even eenvoudig zijn. Nodig zijn zij echter wel. De over heid blijkt dat steeds meer te gaan inzien. Ook de ANWB heeft er onlangs duideüjk op gewezen dat de fietser in de verkeersplanning hoge prio riteit verdient, gezien zijn belang rijk aandeel in het stedelijk ver voer. Deze aloude Algemene Neder landse Wielrijders Bond pleit daar om ook voor meer vrijliggende fietspaden die door een berm van de weg worden gescheiden, alsme de voor speciale fietsroutes via bestaande of nieuwe straten. GEVONDEN: herenhorloge, bank biljet, klein donker poesje, twee sleutels, vingerhandschoenen, twee sleutels, grijs-wit poesje, Knip-por_ temonnaie. VERLOREN: bril, adresboekje, schepnet, gouden zegelring met zwarte steen, bruine heren-porte- monnaie met 5 loten, bruin kort- harige pekineas reu, 5- sleutels aan een sleutelring, bruine kunstleren vingerhandschoen, jong donker Si- bers poesje, canvas gele bood schappentas. Moderne ligboxenstallen zijn niet berekend op ouderwetse winters. Reeds bij de bouw wordt er van uitgegaan dat een luchtverhitter voordeliger is, dan de gehele stal te isoleren. Nu heeft het in zes jaar prak tisch niet gevroren, waardoor we mogelijk wat zorgeloos zijn gewor den. Juist daarom is het goed, er weer even aan herinnerd te wor den, dat bij —10 graden en weinig wind of bij —7 graden en wind kracht 6, het in de meeste stallen ook gaat vriezen. Hierdoor kan stagnatie optreden, bestaande uit: 1. Bevriezing rondedrinkwaterlei- dingen. 2. Vastlopen van de uitmestinstal latie. 3. Verstopping van de drijfmest- roosters. 4. Bevriezing van het in de melk- leiding achtergebleven spoelwater. Een goede heater, mits natuurlijk tijdig aangeschaft, kan hier veel ongerief voorkomen. Doordat de heater verplaatsbaar is kan de warmeluchtstroom gericht worden op de meest kwetsbare plekken, en dan wel altijd tegen de heersende windrichting in. De capaciteit van de aan te schaf fen warmtebron kan globaal wor den berekend naar pl.m. 1000 kcal. per koe. B.v. 70 koeien is 70.000 kcal. Te weinig capaciteit leidt tot schade. Te veel capaciteit jaagt de brandstofkosten onnodig omhoog. Het meest in aanmerking komen de regelbare heaters, die ook in de akkerbouw veel worden gebruikt, n.l. die van het Kooi-systeem. Capaciteit en brandstofverbruik zijn instelbaar van 15.000 tot 80.000 kcal. per uur. Het is aan te beve len om zowel in ligboxenstallen als in schuren de brandstoftank altijd buiten het gebouw te plaatsen, iets wat bij de Kooi-systemen eveneens erg eenvoudig is. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend dat in de publikatie omtrent subsidie op warmte-isolatie in woningen van vrijdag 31 oktober j.L.niet is ver meld, dat ten aanzien van het ver krijgen van de subsidie, woningen waarvan alle vertrekken thans reeds zijn voorzien van een haard of gevelkachel kunnen worden ge lijkgesteld met woningen, die voor zien zijn van centrale verwarming en dat derhalve daarvoor eveneens de mogelijkheid bestaat tot het verkrijgen van een rijksbedrage. Holten, 4 november 1975. Burgemeester en wethouders voor noemd, De secretaris: G. J. LANGENBERG. De burgemeester. W. H. ENKLAAR. De heer G. de Roos, leraar aan de Holtense Scholengemeenschap is te Zwolle geslaagd voor de akte Frans M.O. A. De kollekte voor geestelijk ge handicapten heeft in Holten opge bracht f 2933,19. Het plaatselijk comité zegt allen die gaven en de collectanten heel hartelijk dank. Vrijdag 7 november Vanaf 14 uur: Show Simca mo dellen '76 in showroom garage Schuppert. Oranjestraat. (zie adv.) Zaterdag 8 november 10-12.30 uur: Demonstratie spouw muurisolatie Klein Velderman B.V. in woning Holterenkstraat 6 (zie adv.). 9-12 uur: Verlichtingscentrole Ge meentewerken-garage Waagweg (zie adv. en ber.) Vanaf 9 uur: Show Simca model len '76 in showroom garage Schuppert, Oranjestr. (zie adv.). 21.00 uur: Eng. top-artiest Dave Travis in „de Schure" (zie adv. en bericht). Zondag 9 november 14.00 uur: Discobal in café „De Wippert" (zie adv.). 19.30 uur: Dansen in Bar-Dancing „Bode" te Bathmen (zie adv.). Maandag 10 november 20.00 uur: Ruilavond Holtense Postzegelclub in hotel „Vosman" Dinsdag 11 november 20 uur: Vergadering Hervormde Vrouwengroep Dijkerhoek in „Bethanie". 20 uur: Bijeenkomst Ned. Bond v. Plattelandsvrouwen afd. Holten in zaal Vosman. Spr. dhr. Lefe- rink uit Lochem. Onderwerp: „Oorzaak en gevolg van crimi neel gedrag". Dinsdag 11 november 20.00 uur: Ledenvergadering Car- navalsvereniging „de Fienpreu- vers" en, overplaatsing Holten (zie adv.). Donderdag 13 november 10.00-21.00 uur: Feestelijke ope ningsshow ROBA-Rijssen (zie adv.). 19.30 uur: Jaarvergadering Herv. Vrouwengroep Holten in „Irene". Vrijdag 14 november 10.00-21.00 uur: -Feestelijke ope ningsshow ROBA-Rijssen (zie adv.). Vrijdag 14 november Werkbezoek van A.R.-Kamerleden mr. J. N. Scholten en mr. C. van Dam en enkele leden van de Chr. Dern. Fractie in de Prov. Staten van Overijssel. 20.00 uur: Openbare bijeenkomst A.R. Kiesvereniging in zaal „Vosman". Spr. mr. J. N. Schol ten en mr. C. van Dam (zie adv.). Zaterdag 15 november Bekendmaking nieuwe Carnavals prins. 10.00-21.00 uur: -Feestelijke ope ningsshow ROBA-Rijssen (Zie adv.). 14.00 - 17.00 uur verzilvering va kanti ezegels Kerst en Nieuwjaar Bouw- en nevenbedrijven bij W. Harmelink, Gaardenstraat 49. 10.30 uur: Provinciale kaderdag. NVV in de Leren Lampe te Raai- te. Spr.: N W -voorzitter Wim Kok. 13.30 uur: Autocross Auto Sport vereniging Holten op terrein in De Haar bij 't kleine viaduct. Dinsdag 18 november 20.00 uur: Ledenvergadering afd. Holten O.L.M. in bovenzaal ho tel „Vosman". Spr. Ir. G. ten' Kate, secr. „Coberco". Onder werp „Huidige zuivelsituatie". Zondae 16 november Niireesbos (Almelo): Prestatieloop over 2000 m. voor 14 jarigen en ouder(en), aanvang 13.00 uur Donderdag 20 november 20.00 uur Vergadering afd. Holten van de Chr. Plattelandsvrouwen Bond in gebouw „Rehoboth". Spr. mr. J. Hulshoff, kand. no taris te Holten. Onderwerp „Erf recht en huwelijksvoorwaarden". Gasten zijn hartelijk welkom. Vrijdag 21 november 20.00 uur: Gespreksavond Kiesver eniging Gemeente Belang in hotel „Holterman". Zaterdag 22 november 13.25 -uur: Aankomst Sint Nicolaas op station N.S. Zaterdag 29 november 13.30 uur: Sint Nicolaas brengt be zoek aan Dijkerhoek. ARTS Vrijd. 17 u. maand. 8 u. (uit sluitend voor spoedgevallen) J. F. Sijtsema, Pastoriestr. 50, tel. 1870. Voor boodschappen bellen 11.00 u. en 4.00 u. WIJKVERPLEGING Zuster W. Slomp-v. d. Stouw, Wondaalstraat 10, Markelo, tel. 05476-1242. ZIEKENVERVOER A. Müller, tel. 1320, b.g.g. J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338. TANDARTS J, Ph. Koppert, T. van Ame- rongenstraat 25, Markelo. Tel. 05476-2200. Spreekuur spoedge vallen: 5.00-5.30 uur nam. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „Midden-Over ijssel", Dorpsstraat 16, Holten, tel. 05483-2784. Spreekuren: Maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.3® uur, donderdag van„18.00-19.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTS Zaterdagmiddag 12.00 - maan dagmorgen 8.00 uur: W. C. Wa- melink. Houtweg 18, tel. 2004. GEZINSVERZORGING Maandag Um. vrijdag van 8.30 - 9.30 uur, Dorpsstraat 16, tel. 2784. Tij"dens de weekends zijn beide afd. telefonisch bereik baar onder no. 05486-6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in hét Groene Kruisge- bouw, Gaardenstraat. G. J, Kraaij, tel. 2299. GPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10.00 WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.m. zondag 9 nov. A. Groen, Kozakkenstraat 15, telef. 1230. Maandag 10 - zondag 16 nov. C. Meindertsma, Bergmanstr. 12, tel. 1290. STORINGSDIENST Zaterdag 8 - vrijdag 14 nov.: ELEKTRA: H.-Heijink, Kolweg 44, tel. 2124. GAS: H. J. Kolkman, Diessen- plasstraat 32, tel. 2012. POLITIE Telefoon: 1352 - 2655 en 2665. 's Nachts telefoon 05200-71234. Telefoon 2222 (Dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3