Resultaten Blauw Wit-pupillen Resultaten elftallen lagere senioren S.V. „Holten" Zo speelden de Blauw Wit- junioren Resultaten Blauw Wit (senioren) Sterk aanvallende thuisclub met dominerende middenlinie moest punt afstaan DUG-OUTS op Meermanskamp Blauw Wit speelde treurspel in twee bedrijven Verslagen jeugd SV .Holten' Holten-Overwetering 1-1 Penalties beslisten het duel PROGRAMMA SV „HOLTEN" PROGRAMMA „BLAUW WIT" HOLTEN 7 NÖV. 1975 PAGINA U Twee strafschoppen, door scheidsrechter Grotens uit Apel doorn eerlijk verdeeld over beide partijen, hebben Holten Sportclub Overwetering in 1-1 doen eindigen. Daarvoor moesten de strafschoppen wel worden benut. Wel nu, oud- betaald-voetbalspeler André Dekker, die onder meer heeft gespeeld bij Go Ahead, richtte in de eerste helft van elf meter afstand uiterst nauwkeurig en in de tweede helft deed Olste- naar Bijsterveld niet voor zijn tegenstander onder. Ook hij stuurde de bal naar de onbereikbare hoek van het doel. Met de eindstand van 1-1 zal Sportclub Overwetering zeker en terecht het meest tevreden zijn, want gedurende tachtig pro cent van de speeltijd was het heft in handen van dè thuisclub, die vorige week in Zwolle tegen de club van die naam vier doelpun ten scoorde en graag bereid was voor eigen publiek een dergelijke prestatie te herhalen. Het kwam er bij lange na niet van. De geestdriftige Holtenaren brachten te weinig variatie in het aanvalsspel, waardoor de defensie van Sportclub Overwetering vrij wel steeds op tijd kon ingrijpen. Balster, Sleyster, Ten Have en Joosten, vaak verstoken van di recte hulp uit het middenveld, vormden een gesloten blok, waar tegen dè Holtense voorwaartsen tevergeefs storm liepen. Vene klaas, Bronsvoort en Schooneberg slaagden er weliswaar, uitstekend gevoed door André Dekker en Bert Knapen als goede midden velders, vaak in tot aanvallende acties te komen, maar op het be slissende ogenblik ontbrak de zui verheid in de combinaties. Uitvallen Ook by Sportclub Overwetering klopte het aanvallend niet hele maal. Veel minder aan bod ko mend dan de tegenstanders moes ten de Olstenaren het voorname lijk van uitvallen hebben. Uenk, Dollenkamp en Bysterveld, door gaans onvoldoende gesteund door het „zwevende" middenveld, waarvan ook de eigen verdediging hinder ondervond, slaagden er slechts sporadisch in het aanvals spel een „open" karakter te ge ven. Wanneer dat wel het geval was, stond Barend Breukink door gaans op de juiste plaats om sterk in de lucht die aanvallen een halt toe te roepen. In de af en toe wat rommelig verlopen wedstrijd scheidsrech ter Grotens floot voor allerlei fu- MVV '29 bi-Holten b1 0-0 Holten BI slaagde er zaterdag middag niet in z'n zesde uitwed strijd van dit seizoen in een over winning- om te zetten. De eerste helft was MVV iets meer in de aanval maar de verdediging, met als uitblinkers Bert Bekkernens en Ronnie Meester, gaf geen krimp. Na de rust speelde BI tactisch zeer goed, wat resulteerde in -ver schillende doelrijpe kansen welke helaari niet werden benut. Tien minuten voor het eindisgnaal van de matig leidende scheidsrechter had BI pech, toen een mooi schot van Frank van den Berg tegen de lat belandde. De „brilstand" bleef op het scorebord staan, hetgeen de juiste uitslag was, gezien de spel- verhoudingen. Holten b2-Exce!sior b4 3-1 Holten B2 heeft zaterdag j.l. verdiend gewonnen met 3-1 van Excelsior B4. In de eerste belft 'n sterker B2 dat dan ook de eerste helft afsloot met een 1-0 voor sprong door een prachtig doelpunt van Van de Assem. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Bij een aanval van Holten B2 werd de midvoor onderuitgehaald in het beruchte gebied. De penalty werd feilloos genomen en de stand was 2-0. Holten bleef goed aanvallen en uit een prachtige aanval werd de stand op 3-0 gebracht. Vijf minu ten voor het einde wist Excelsior de achterstand te verkleinen tot 3-1. Een fantastisch resultaat jon gens. Holten C2-SVZW c2 0-5 Zoals verwacht is C2 er ook le gen de Wierdense kampioenskan- /didaat niet in geslaagd zijn pun tental te vergroten. Het grote pro bleem, het tekort aan stootkracht in dé voorhoede, speelde de ploeg nu ook weer parten. Daardoor speelde de strijd zich vrijwel voort durend op eigen helft af en de 0-2 ruststand weerspiegelde de krachtsverhouding in het veld dan ook wel. Na de rust eenzelfde beeld met Holten iets meer in de aanval dan in de eerste helft. De meeste aanvallen werden echter vroegtijdig onderbroken en van verre teruggeplaatst door de Wier dense achterhoede op de keeper. Hoewel de Holtense verdediging de 0-2 achterstand nog tot lang in de tweede helft wist de handha ven, moest ze in de laatste tien minuten toch nog drie treffers toestaan. Holten dl-Enter dl 1-0 Holten Dl heeft in een gelijkop- gaande strijd verdiend gewonnen van Enter Dl. In de eerste helft een aanvallend Holten dat echter niet tot scoren kwam mede door dat de voorhoede volledig faalde. Ruststand 0-0. In de tweede helft eenzelfde spelbeeld. Vijf minuten voor bet einde werd de bal in de achterhoede van Enter slecht weg. gewerkt en met een mooie boogbal wist Henk Veneklaas de Enterse keeper te verrassen. Haarle e2-Ho'ten e2 0-7 Mede dankzij de 2-0 overwinning van dorpsgenoot Blauw Wit tegen concurrent Excelsior heeft Holten E2, door ruim te winnen in Haar le, de eerste plaats op de ranglijst zeer stevig in handen gekregen. Haarle, dat met tien man speelde, kwam nauwelijks a.an een eigen aanval toe omdat onze voorhoede en het middenveld alle tegenak- ties al snel in de kiem smoorde. Er was net afgetrapt of Rene Ban- nink deponeerde de bal in het vij andelijke doel 0-1. Twee minuten later stond het al 0-3 door doel punten van Gert Jan Scheperman en Johan Tuitert. Toen dacht Hol ten het wel vlot te klaren en er volgde een bestorming op het doel van Haarle waar iedereen el kaar voor de voeten liep. Het re sultaat was slechts één treffer van Gert Jan 0-4. Na de' pauze draai- de vooral 'HenkHaverslageen uit stekende partij en mede daardoor werd het spel wat rustiger en be ter. Henk demonstreerde z'n vorm met een enorme spetter tegen de paal. Hierna werd de score regel matig opgevoerd naar 0-7 via tref fers van Mark Koelemay en op nieuw René en Gert Jan. Een ver diende overwinning dus in een re delijke partij voetbal. Enter fl-Holten fl 2-0 Zaterdag j.l. heeft Holten Fl in de laatste competitiewedstrijd te gen Enter Fl niet in winst kunnen omzetten. Was dit wel bet geval geweest dan hadden zij zich kam pioen kunnen noemen. In de eer ste helft een gelijkopgaande strijd maar door een fout van Hans wist Enter het eerste doelpunt te sco ren. Na rust een aanvallend Hol ten maar de voorhoede had deze dag geen geluk met haar schoten. Enter wist met een uitval de stand op 2-0 te brengen wat tevens de eindstand was. A.s. zaterdag speelt Excelsior tegen Enter. Dus jongens afwachten. Sp. Rijssen f2 - Holten f4 3-1 Zaterdagmorgen heeft Holten F4" een van z'n zwakste wedstrijden in deze competitie gespeeld. Het wegwerken van de bal in de ach terhoede was slecht verzorgd en de voorhoede kon zich maar wei nig goede kansen verschaffen. Er weid ook nauwelijks geluisterd naar de aanwijzigingen van de be geleiders. De thuisclub bad dan ook geen moeite om een 3-0 voor sprong te nemen. Na een solo van Arno Stukker liet deze speler nog wel 3-1 aantekenen, maar verder kwam Holten voor rust niet. Na rust ging het verdedigend wel wat beter, maar de voorhoede bleef falen. In de stand kwam geen ver andering. We zullen deze off-day maar snel vergeten. In deze com petitie heeft Holten F4 bewezen veel beter te kunnen. A.s. zater dag hopen we dan ook dat onze jongens uit het bekende andere vaatje zullen tappen. BI, Wit f4-Holten f5 0-1 Zaterdag j.l. speelden de jong ste pupillen van de beide plaatse lijke voetbalverenigingen tegen el. kaar. Holten F5 ging van het be gin af in de aanval. Dit bleef voor een groot gedeelte van de eerste helft doorgaan. Blauw Wit kwam toen niet tot gevaarlijke aanvallen. Het was dan ook in de eerste helft Holten die het initiatief nam. Met een prachtig schot wist Hans Schoenmaker de stand op 1-0 te brengen. Na de rust kwam er een geheel ander Blauw Wit F4 in het veld, dat wel degelijk ging aan dringen. Holten F5 werd, doordat steeds wisselingen in de spelers moet plaats vinden, wat minder sterk. Daardoor kwam Blauw Wit veel meer in de aanval. De Holter verdediging wist zich ondanks le corners met man en m staande te houden. AI met al vei'diende overwinning, waarvoor alle jongens met volle inzet heb ben gewerkt. macht tiliteiten en maakte geen resolute indruk waren d^ beste kansen ontegenzeggelijk voor Holten. Vlak na de rust knalde Bert Kna pen tegen de onderkant van de lat, welk kunststukje later werd herhaald door Dekker die na een vakkundig door Knapen genomen vrije schop via een tegenstander eveneens het houtwerk trof. Bij die acties mocht Sportclub Over wetering de handen dichtknijpen. De gasten putten er zoveel moed uit, dat zij tegen het einde van de strijd met 1-1 „op zak" zo waar enkele malen gevaarlijk konden uitbreken. Behoudens een venijnig schot van invaller Hit man en een goede kopbal van de zelfde speler brachten zij het ech ter niet. Voornamelijk dank zij het bete re werk op het middenveld bleef Holten de stryd dicteren. Ijverige André Dekker en technisch be kwame Bert Knapen een twee de Willy Brokamp met identieke tekortkomingen probeerden wei zoveel mogelyk hun voorwaartsen in stelling te brengen, maar op het kritieke ogenblik werd het spel doorgaans te kort gehouden. Ondanks de aanvalsdrift van de Holtenaren kreeg Demmer het in het Olster doel zelden zwaar te verduren. Doordat Holten het vertikte de verdiende 1-0 voorsprong verder uit te bouwen en Sportclub Over wetering er de ploeg niet naar was zich zonder meer naar een nederlaag te laten spelen, ontston den er tal van pittige duels die lang niet altijd naar waarde wer den beoordeeld door scheidsrech ter Grotens. De Apeldoomse schidsrechter gooide bij voorbaat de voordeelregel overboord overigens zijn goed recht waar door men aan beide kanten meest al niet tot een redelijke aanvals opbouw kon komen. Boeking Het vele fluiten leverde één boe king op: Knapen versperde Haf kamp een vrye doortocht door zijn tegenstander zonder mankeren naar de grasmat te sturen. Een juiste beslissing, hoewel er meer overtredingen waren die niet door de beugel konden. -Er-Averd niet gemeen gespeeld,- maar door onbeholpenheid, soms ook onbenulligheid, deden zich situaties vQor, die voorhetzelfde geld zware blessures hadden kun nen opleveren. Krachtdadig optre den van de scheidsrechter zou be ter op zijn plaats zijn geweest dan het aarzelende fluiten dat nogal eens wrevel opriep. Gelukkig wilde geen van de spe lers „kwaad", zodat de strijd, hoe vei-beten soms ook, geen ogenblik urt de hand liep. HoltenSport club Overwetering verdiende geen schoonheidsprijs, maar bleef wel boeien tot het einde. De circa 800 toeschouwers beleefden er vol doende plezier aan- En dat kan tegenwoordig niet van alle wed strijden worden gezegd! (Deven ter Dagblad) Bouwvakkers-, leden of sup porters van de SV „Holten" en ZVV „Blauw Wit", bezig met het metselwerk van de dug-out. Rechts: Terreinbe heerder Nmus. Op initiatief van de supporters vereniging van SV Holten en niet alleen van de voorzitter, zoals in het Deventer Dagblad stond ver meld, zijn enkele leden van de vereniging Holten en een Blauw Wit lid zo bereidwillig geweest om belangeloos hun diensten be schikbaar te stellen en afgelopen zaterdagmorgen om 7 uur 's mor gens begonnen met het metsel werk.. De timmerlieden, schilder en te gellegger zullen a.s. zaterdag voor de afwerking zorgdragen. De kos ten van deze prachtige dug-outs welke een sieraad zijn geworden voor het hoofdterrein konden sterk worden gedrukt aangezien de be nodigde materialen grotendeels aan de supportersvereniging zijn geschonken. Uit dit alles blijkt maar weer, dat met een klein beetje medewerking en sportka- meraadschap er veel tot stand kan komen. Met uitzondering van het arbi trale trio en de altijd weer be trouwbare stopper Jan Lohuis, heeft Blauw Wit j.l. zaterdag tij dens de zevende competitiewed strijd tegen SC Denekamp onder ideale weersomstandigheden en op een uitstekend bespeelbare gras mat van „Meermanskamp", de eigen supporters onthaald op een waarlijk treurspel in twee bedrij ven. Hoewel de in Blauw Wit kleuren gestoken Denekamper formatie vanaf de aanvang met een hoge mate van inzet ten strijde trok, werd al gauw duidelijk dat de in hun gelederen aanwezige indivi duele kwaliteiten voor de in het oranje gestoken Blauw Witters be paald niet onoverwinnelijk waren. Dat Denekamp uiteindelijk toch met een verdiende 2-1 overwin ning de thuisreis kon aanvaarden, is meer te wijten aan een com plete debêcle van Blauw Wit zijde dan aan de verdiensten der Twen tenaren. Hoe ook aangemoedigd door de supporters wisten de Blauw Witters elkaar niet te vin den, gezien het mislukken van schier iedere pass. Hierdoor ge frustreerd rakend trachtten de Blauw Witters, middels een voor hen al vaker fataal gebleken te kort tiktak-spelletje, tot positieve resultaten te komen, welke pogin gen steeds weer schipbreuk le den, omdat Denekamp hierop een afdoende antwoord in petto bleek te hebben. Het feit dat Wilco Dik kers, halverwege de eerste helft, een openingstreffer wist te plaat sen, was meer te danken aan een misverstand in de verdediging van Denekamp dan aan het vir tuoze werk der Blauw Wit spitsen, bij wie het zaterdag duidelijk ont brak aan een afmaker. Met name midvoor G. Landeweerd wist met hoog voor het doel getrokken bal len „in de lucht" geen vuist te maken, waardoor de zich toch herhaald voorgedaan hebbende goede kansen, niet in doelpunten werden omgezet. Nadat de uitstekend spelende Blauw Wit stopper Jan Lohuis iri de 35e minuut op de rand van het strafschopgebied een overtreding beging, maakte Denekamp, mid dels een rechtstreeks benutte vrije schop, de ruststand op 1-1 gelijk, waarmee een tot dan toe, van beide zijden vertoond spelbeeld in de juiste verhouding werd uitge drukt. De tijdens de theepauze kenne lijk ferm toegesproken Blauw Wit ters namen tijdens de tweede helft de teugels aanvankelijk in handen, doch al spoedig zakte hun overwicht dermate onder peil dat Blauw Wit trainer Willems graag een time-out zou hebben aange vraagd, ware dit in de voetbal sport mogelijk geweest. Nadat Denekamp in de slotfase van dit treurspel de stand op 2-1 had we ten te brengen, probeerden de Blauw Witters nog wel een gelijk spel te bevechten, doch hun stre ven bleek ijdel vanwege een te paniekerig, te ongecontroleerd en te onzuiver veldspel. Nee,' Blauw Wit was er niet za terdag en zal er echt iets aan moeten doen om zijn supporters langs de lijnen te behouden. RV 2 - Hollen 5 0-0 In een bikkelharde wedstrijd heeft Holten 5 tegen concurrent RV 2 een gelijkspel behaald. Deze uitslag gaf uitstekend de verhou ding in het veld weer. Aan beide kanten werden vele prachtige kan sen gemist. Vooral de roodzwarten kregen in de eerste twintig minu ten volop de gelegenheid om te scoren, doch met kunst en vlieg werk wist de RV-verdediging doel punten te voorkomen. Na gelang de wedstrijd verliep gingen beide ploegen op zekerheid spelen, hoe wel voor Holten 5 de 0-0 stand het gunstigste uitviel door het onver wachte verlies van Wierden 3 te gen Haarle 3. Nog te vermelden dat één der RV-spelers in de be ginfase van het .veld werd ge stuurd wegens natrappen. Holten 8 - Enter 5 2-2 Een verdiend gelijkspel, al had er meer ingezeten gezien de rust stand van 2-0 die tot stand kwam door M. Baltus uit een prachtige pass van Johan Broekmaat en een effectvol schot van 20 meter van Jopie Klein Teeselink. In de twee de helft scoorde A. A. Otten 2-1 doordat hij de achterhoede te snel af was; 10 minuten voor tijd werd het nog gelijk toen A. Geerdink 'n fout in de Holtense achterhoede (te zacht terugspelend) resoluut afstrafte. Holten 11 - Haarle 7 1-0 In een wedstrijd die niet op een hoog peil stond heeft Holten 11 z'n eerste wedstrijd verdiend gewon nen. Dit kwam mede doordat het een grote vechtlust ten toon sprei- de en door goed keeperswerk van Aanstoot. In de eerste helft een gelijkopgaande strijd en in deze helft had Holten 11 veel geluk toen Haarle 7 tot driemaal toe tegen de lat schoot. Ook Holten 11 had wei nig geluk toen Dieks van Bulleke een hard schot gekeerd zag door de lat. Ruststand 0-0. Na rust een iets sterker Holten 11 dat met hun aanvallen af en toe paniek zaaide in de achterhoede van Haarle 7. Tien minuten voor het einde wist Henk Vincent met een prachtig schot de stand op 1-0 te brengen. Eén verdienstelijk resultaat waar. in geen verandering meer kwam mede doordat Holten 11 de laatste tien minuten de bal goed inde ploeg wist te houden. A.s. zondag de zware uitwedstrijd tegen SDOL 7. Jongens veel succes. Senioren Raalte 1Holten 1 2.30 u; Holten 2—PH 3 10.00 u; Holten 3—Nij- verdal 2 10.00 u: Luctor 3Hol ten 4 10.00 u, V. 9.00 u; Rietvogels 4—Holten 6 11.45 u, V. 10.45 u: Holten 7—SOS 3 10.30 u; SDOL 4 —Holten 8 12.15 u, V. 11.15 u; Om hoog 4—Holten 9 10.30 u. V. 9.30 u: Holten 10—SDOL 6 10.30 u; SDOL 7—Holten 11 10.30, V. 9.30 uur. Junioren Holten Cl—De Zweef Cl 2.30 u; De Zweef C2Holten C2 2.30 u, V. 1.45 u: Excelsior C4—Holten C3 1.15 u, V. 12.30 u; Dos '37 Dl— Holten Dl'12.00 u, V. 11.00 u. Pupillen Blauw Wit E3Holten E4 10.00 u; Haarle F3—Holten F2 10.00 u V. 9.15; Holten F3Excelsior F3 10.00 u: Holten F4—SDOL F2 11.00 u; Holten F5—SDOL F3 11.00 u; De volgende elftallen zijn vrij: Al, BI, B2, El, E2, E3, Fl. BI. Wit e2-Excelsior e2 2-0 Onze jongens gingen een zeer ge vreesde wedstrijd tegemoet. Ze wisten er echter een goede strijd van te maken. Na een kwartier werd de eerste goal gescoord. Via een prachtige aanval van Jan Vrugteveen en Eric de Vries, maakte G. Bekkernens het eerste doelpunt. Na rust wisten de Blauw Witters hun kalmte te bewaren. Dit resulteerde erin dat er nog een goal gemaakt kon worden door E. de Vries. SVZW S3-BI. Wit 63 1-4 Blauw Wit E3 trok met tien man naar Wierden om toch te proberen de 2 puntjes mee naar Holten te -nemen. Met de rust was de stand al 0-3 door zeer mooie doelpunten van ons middenveld. Na rust kwam Wierden terug en scoorde toen ook 1 keer. Maar de Blauw Witters lieten zich riïet kennen en maak ten er 1-4 van. Een goede wed strijd! Excelsior f4-BI. Wit fla 0-6 de nederlaag van vorige week was voor F IA een doorn in het oog. Het trad dan ook strijdluchtig aan tegen een sterk bekend staand Ex celsior. De eerste tien minuten kon den de Rijssenaren aanval na aan val nog afslaan. Eindelijk was het zover. Joke Witten scoorde uit een goede voorzet, 0-1. Na rust ging F la onvermoeid voort. Eerst kreeg het een strafschop toegekend (0-2). Daarna was voor Excelsior de te- genstand gebroken. Joke Witten en Andrew de Vries scoorden beiden nog twee keer, zodat de eindstand werd bepaald op 0-6. Een goed uit gangspunt voor a.s. zaterdag, wan neer beide ploegen weer tegen el kaar zullen uitkomen. Het moet voor F la mogelijk zijn om dan ook de volle winst te pakken. BI. Wit fl-Vesos fl 1-6 Blauw Wit Fl dacht een thakje te hebben aan VESOS gezien de gewonnen uitwedstrijd met 6-1. Je kunt nu echter zien hoe je een ploeg kunt onderschatten. Na tien minuten stond Blauw Wit al achter met 0-2. Voor rust wist Harry door solospel de moéd er rtóg'iri te hou den door er 1-2 van te maken. Na rust werd VESOS steeds gevaaiiij- ker, terwijl ons middenveld steeds wegviel. Toen ook de achterhoede nog een paar keer bleef staan, kon den doelpunten ook niet uitblij ven. Spoedig was de stand 1-4. In de laatste paar minuten nam VESOS wraak door de eindstand te bepalen in omgekeerde cijfers als de eerste ontmoeting. BI. Wit f3-Holtsn IS 0-1 Door een verkeerde uittrap, die gelijk weer geretourneerd werd, kwam Holten door een gelukkige goal in de eerste helft voor, 0-1. Dit bleef zo tot rust. Na rust golfde het spel op en neer met kansen voor beide ploegen, maar het bleef bij die ene goal. Ook in deze wed strijd was te merken dat de angst voor veel tegengoals volop aanwe zig was, zodat de aanvallers van Blauw Wit meer achter liepen dan voor. Al met al mag gezegd wor den dat met deze laatste wedstrijd van het voorseizoen een goede vooruitgang was te merken l.o.v. de eerste wedstrijd, toen met 11-1 werd verloren. SENIOREN Boswinkel-Blauw Wit, 2.30 uur. Blauw Wit 2-Vroomsh. Boys, 2 uur. Blauw Wit 4-SC Rijssen 4. 2 uur. Enter V. 8-Blauw Wit 3, 11 uur. Hulz. Boys 6-Blauw Wit 5. 12.30 u. JUNIOREN Enter Al-Blauw Wit Al, 2.30 uur vertrek 1.30 uur. BI. Wit al-Wierden al 2-1 Een slechte wedstrijd maar eer. 2-1 overwinning was het resultaat van de wedstrijd Blauw Wit Al te gen Wierden Al. Voor rust werd er goed gevoet bald. Blauw Wit was toen de bete re ploeg, en als men wat meer geluk had gehad was men zeker niet met een 1-0 voorsprong gaan rusten. Na rust waren de enige hoogte punten de twee doelpunten die vie len en een goed genomen vrije trap van Blauw Wit die op de lat ketste. BI. Wit cl-Excelsior c2 4-1 Vergeleken met vorige week, heeft Blauw Wit vooral na rust een goede partij gespeeld. Reeds enkele minuten na aan vang wist men een voorsprong te nemen 1-0. Door een verrassende uitval van Excelsior werd de stand 15 min. later weer in evenwicht gebracht 1-1. Na rust was het Blauw Wit dat vooral op het middenveld en in de achterhoede de zaak goed be heerste. Het was rechtsbuiten Kees van Dijk die dan ook het tweede doel punt voor z'n rekening nam 2-1. Aanvoerder G. Aanstoot bracht en kele minuten later, na een uit stekende solo door middenveld en achterhoede van Excelsior de stand op 3-1. Toen even later links buiten D. Beldman een fout in de achterhoede van Excelsior genade loos afstrafte door hard in te schieten, was de overwinning met 4-1 compleet. Indien a.s. zaterdag met gelijk waardig elan wordt gestreden te gen RKSV, dan zit het er dik in dat wederom de puntjes door BI. Wit worden gepakt. Een reden te meer om als supporter hiervan event, getuige te zijn. Aanvang Meermanskamp 13.15 uur. Sp. Rijssen dl-BI. Wit dl 2-4 De uitwedstrijd tegen Sportclub Rijssen leek een gemakkelijke, maar er moest toch wel even aan getrokken worden. En dat hebben de jongens wel gedaan. Al gauw stonden we met 2-0 voor, mede door het goede spel van André Schuppert, We wonnen uiteindelijk verdiend met 4-2. Enter V. f2-BI. Wit f2 0-9 Blauw Wit ging tegen E.V. het veld in met de duidelijke bedoe ling om de bittere nasmaak van de grote nederlaag van vorige week weg te werken. Blauw Wit ging direct in de aanval en kreeg ook fraaie kansen. Doelpunten ble ven voorlopig uit omdat steeds een doelpaal of de keeper van EV in de weg stond. Pas in de 10e mi nuut kon Geert Meijerink met een strak schot de Enter-doelman ver rassen en hiermee was de weer stand van EV gebroken. De wed strijd speelde zich verder geheel af op de speelhelft van EV en de doelpunten van BI. Wit vielen nu met de regelmaat van de klok. Geert Meijerink (3x), Gerald Meijerink (2x), Harry Rensen en Joop Hofstede elk lx. De paniek in de verdediging van EV was zo groot dat een van de backs in eigen doel knalde. Blauw Wit won met 9-0. Blauw Wit A2-Enter A2, 2.30 uur. SOS Bl-Blauw Wit BI, 2.30 uur, v. 1.30 uur. Blauw Wit Cl-RKSV Cl, 1.15 uur. Blauw Wit Dl-Haarle Dl, 1 uur. PUPILLEN Haarle El-Blauw Wit, 11 uur, v. 10.15 uur. De Zweef E2-Blauw Wit E2, ll u., v. 10.15 uur. Blauw Wit E3-Holten E4. 10 uur. Blauw Wit Fla-Excel. F4, 11 uur. SDOL Fl-Blauw Wit Fl, 10 uur, v. 9.15 uur. Blauw Wit F2-De Zweef F3, 10 u. Blauw Wit F3 is vrij. BI. Wit 3 - SVZW 7 1-2 Het is het derde van Blauw Wit in de thuiswedstrijd tegen SVZW 7 niet gelukt om naast de koplopers uit Wierden te komen. Er werd van meetaf stevig aangepakt maar door een snelle uitval kwa men de gasten op 1-0. Blauw Wit bleef aanvallen en was gevaarlijker. Na plm. een kwar tier kon de achterhoede een doel punt slechts voorkomen door hands en dit betekende strafschop die door Blauw Wit werd benut. SVZW kwam hierna weer meer in de aanval en bepaalde de ruststand op 1-2. Na de thee een steeds weer aan vallend Blauw Wit. Een keihard schot van Gfrard Avezaath werd door de doelman weggestompt doch de bal vloog via de hand van een der SVZW-ers. in het net. Blauw Wit juichte voor de gelijk maker maar de scheidsrechter die niet al te sterk floot besliste bui tenspel zodat het 2-1 bleef voor de gasten. BI. Wit 4 - SVVN 7 1-1 Blauw Wit 4 speelde tegen SVVN een goede wedstrijd doch keek al vrij snel tegen een achterstand aan toen de verdediging een steek liet vallen. Men bleef echter goed doorvechten en enkele minuten voor tijd zorgde Kolkman uit een penalty voor de verdiende gelijk maker. Scheidsrechter Kwinten- berg floot correct. Zaterdag speelt het vierde om 2.00 uur thuis tegen SC Rijssen 4. Enter V. 6 - BI. Wit 5 6-0 In de uitwedstrijd tegen EV 6 kon het vijfde geen vuist maken. Er werd bij vlagen wel heel aar dig gespeeld en met rust was de schade nu beperkt gebleven tot twee treffers. Na de thee was EV beduidend sterker wat ook blijkt uit de eindstand van 6-0. Hopelijk zaterdag ccn beter resultaat tegen Hulzense Boys.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 11