nap 4-1 werk van Holten zege op Zwolle slagen jeugd S.V. „Holten' i" Programma Zeer gelukkig doelpunt brengt Den Ham winst tegen Blauw Wit '66 Verslagen Blauw Wit-junioren 1 Programma Blauw Wit Resultaten Blauw Wit-pupilien VV „Holten" HOCKEY-nieuws Holten A verloor van Den Ham met 1-2 HOLTEN5-SOS 4 „Schure-Live' HOLTEN 31 OKT. 1975 PAGINA 5 goed gespeelde wedstrijd olten in Zwolle met 4-1 Er werd vanaf het be- gespeeld, en de spelers met elkaar zeer hard ge- waardoor het spel heel wat in in de thuiswedstrijd allandia. De combinaties ehoorlijk en daar de Zwol- het spel op het midden- ncentreerden, was dit een aar de hand van de Holte- omdat door het goede •erk" van de halfspelers eneklaas en Knapen veel janvallen werden onder- half uur nam Holten de leiding uit een vrije schop van An- dré Dekker (na een mooie schijn beweging van stoppear Paalman) waarbij de bal onhoudbaar in de rechterhoek belandde (0-1). Tien minuten later ontstond uit 'een hoekschop van Zwolle een ge vaarlijke sinutatie voor het Hol ten-doel, waarbij de bal eerst door doelman Breukink werd wegge werkt, doch opnieuw werd inge schoten, maar door Paalman via de paal werd weggewerkt. IJolten liet zich op dit moment onnodig in de verdediging drukken, doch, het gelukte hen op slag van rust de voorsprong te vergroten, toen uit een prachtige cross-pass van b2-Excelsior b3 2-1 ,g j.l. moest Holten B2 aan tegen nummer 3 op de t Excelsior B3. Vol goede nens betraden de B2 junio- mistige veld om te gaan i dat de 4e plaats in de itie niet juist was. De ver- ig dat het een harde wed- u worden werd na enkele i reeds waarheid, jidsrechter stuurde na een r spelen Dirk Oolbekkink veld wegens aanmerkin- de leiding. De strijd ging p maar na 20 minuten wist d. Assem een penalty te i die door linksback Boer- loos werd benut. Ook na ief B2 goed voetballen me- het knappe werk van Rob erts. Tien minuten voor het vist' Excelsior met een af- chot de invaller-keeper Ke- ie te passeren. Vijf minuten schoot midvoor Henri Jan tje even buiten het strafschop- <de bal effektvol achter de lor-doelman. Een goed re- van B2. in c2-NijverdaI cl 0-6 wedstrijd waarin C2 duide- mindere'was zijn beide pun- ar Nijverdal gegaan. In te ling tot de wedstrijd van week kon het spel van de aren geen moment impone- ft moesten onze spelëx's in j alle opzichten hun meer- rkennen. Opvallend was de balcontrole van de spelers, pben verschillende spelers kijk op hoge ballen en was het' positiekiezen een jjunt zodat er maar weinig t kwam van het samenspel, al een eenzijdige vertoning; istuimig aanvallend Nijver- ireikte voor rust een 0-2 rong om vervolgens na rust lopen naar 0-6. Goed keepen heo Deyk alsmede te ver gen van de Nijverdal voor- imet als gevolg veel buiten- luaties hebben C2 een grote- ierlaag bespaard. jS dl-Holten dl 2-1 Dl heeft zijn tweede ach- volgende nederlaag moeten éren tegen DES Dl uit Nij- j Holten dat in de eerste iterker was wist reeds na Ininuten spelen door een ig doelpunt van Dinand an de leiding te nemen. I een aanvallend DES en een verdedigend Holten. Vlak oist wist DES gelijk te ma- fa rust een aanvallend Hol- kar de voorhoede was slecht lef. Vlak voor tijd wist DES slissende doelpunt te scoren. Moltens zijde 'n slechte wed- ^■Wil men met de kopgroep meedraaien dan zal er zon- Teer met veel meer inzet ge- ^■noeten worden dan de laat- Be wedstrijden. i In e3-Excelsior e3 1-4 I E3 heeft vergeleken met week een slechte wedstrijd ild tegen Excelsior. Binnen linuten stond het al 0-2 door in de Holtense verdediging, tweede helft' een aanvallend i maar een uitval van Excel- verde 0-3 op. Door een mis- nd in de achterhoede werd lfs 0-4. Door invaller Henny iam werd het vlak voor het Jjmog 1-4. Een wedstrijd om jfe vergeten. lollen f2 kampioen Cste kampioen van Holten is S n.l. Holten F2, dat afgelo- LWaterdag concurrent' Enter s 1-0 versloeg. Holten wilde de verdediging via een !r tot doelpunten komen. Dit hiet lang uit mede door het apel van, F4-speler A'mo |r. Bij een aanval wist de meegekomen Harry de bal Ide vleugel goed voor te trek- a Jan Herman wist beheerst bren. Enter bleef na deze achterstand toch goed voet- maar door goed keepers- leafyan Bert Wissink (hij ver- Ie geblesseerde Erik Mees- 'ist men niet tot scoren te i. Na rus een aanvallend Hol- |it een corner werd de bal in instantie door de Enter- liging weggewerkt maar irman wist vanaf de zestien- 'lijn de bal hard in te Schie- 'oor deze wedstrijd te win- ïrd F2 ongeslagen kampioen lit 8 wedstrijden 16 punten, tntastisch resultaat. Na af- regen de spelers in de kan fan S.V. Holten een feestje Holten 11-Excelsior f1 2-1 Holten F1 heeft' de wedstrijd j.l. tegen Excelsior F1 verdiend met 2-1 gewonnen. Reeds vanaf de af trap nam Holten het initiatief wat resulteerde in enkele uitermate benarde situaties voor het Excel sior doel. Het overwicht van Hol ten was zo groot dat doelpunten niet uit konden blijven. Met 2 prachtige doelpunten van resp. Henny Jalving en Jan Wansink werd een 2-0 voorsprong genomen. Door een fout in de achterhoede kwam Excelsior nog wel even te rug tot 2-1 maar verder kwamen ze niet. Als zaterdag a.s. tegen koploper Enter ook zo gevoetbald wordt dan zijn we zeker niet kansloos. Holten f5-SVVN f3 0-1 Ook de returnwedstrijd tegen SVVN F3 heeft ons F5 elftal met een nederlaag moeten afsluiten. Hoewel de nederlaag zeer klein was, hebben de spelers hun uiter ste best gedaan. Tot ver in de eer ste helft wisten zij de stand op 0-0 te houden. Even voor de rust wist SVVN een doorbraak te for ceren. De Holten-keeper kwam goed uit zijn doel, doch door het gladde veld kon hij de bal niet voldoende onder controle krijgen. Via een SVVN-speler stuitte de bal in het doel 0-1. Na de rust was het een gelijkopgaande strijd, waarbij Holten F5, enkele keren dicfit voor het SVVN-doel kwam. In de eind stand kwam geen verandering. Het was ook dit keer een erg onfortuin lijke wedstrijd. Holten e2-Enter e2 3-0 In de belangrijke wedstrijd tegen Enter heeft het e2 team van Hol ten beide punten gepakt. Het was al snel duidelijk dat Holten tegen over een moeilijk te kloppen te genstander stond. Een enorme op steker kwam in de achtste minuut toen een aanval over rechts werd besloten met' een schot van Mark Koelemay die via de keeper doel trof: 1-0. Enter beantwoordde deze goal met een aantal snelle uitvallen welke keurig door onze verdedi ging werden gekeerd. Het bleef een spannende partij tot de rust. Enter begon de tweede helft zeer agressief om de gelijkmaker te scoren maar zoals zo vaak viel de klap aan de andere kant. Een snelle Holtense aanval over rechts, Johan Tuitert schoof de bal laag voor het doel en onder enorm ge juich tikte Gert Jan Scheperman het leer in het doel: 2-0. In de 14e minuut veroorzaakte één der Enter achterspelers hands bin nen 'net' beruchte gebied en keeper Rob Verdonschot kwam helemaal naar voren om de toegekende strafschop te missen. De van de keeper tei-ugspringende bal werd evenwel door de toegelopen Johan Tuitert toch nog in het doel ge plaatst: 3-0. Twee minuten later volgde nog een enorme spetter van Gert Jan op de paal waarna René Bannink de bal centimeters naast het doel richtte, Het' bleef 3-0 en de uitspraken van de Enterspelers beloofden niet veel goeds voor de return. linksback Schooien op rechtsbui ten Joh. Veneklaas, deze bal met het linkerbeen keurig in de rech terhoek schoot (0-2). Direct na de pauze ging Holten goed in de aanval en reeds na vier minuten hadden zij succes, door medewerking van de Zwolle-goalie, toen uit een vrije trap van André Dekker naar de vrijstaande Henk Veneklaas, deze de bal met een omhaal op het Zwolle-doel schoot. De Zwolse doelman liet de bal echter los en deze huppelde over de doellijn. Een „weggevertje" dus. (0-3). In de tiende minuut kreeg Bronsvoort een goede kans, toen hij de bal beheerst in het Zwolle- doel wilde werken, werd hij door één der Zwolse achterspelers vast gehouden, hetgeen de scheidsrech ter ontging. Na een kwartier raakte bij een aanval via Schoonenberg de Zwol le stopper-aanvoerder geblesseerd en door twee Holten-spelers van het veld gedragen Doordat Zwolle reeds voor en in de rust een spe ler had gewisseld, moesten zij de strijd met tien man voortzetten. Holten kreeg hierdoor een over wicht en uit een pass van Henk Veeneklaas op de vrijstaande Kna pen schoot deze de bal hard via de onderkant van de lat in 't Zwol le-doel (0-4). Pal hierop schoot Henk Veeneklaas na een voorzet van Bronsvoort de bal tegen de lat. Holten ging echter met te veel spelers in de aanval, waardoor het spel er niet beter op werd en wat vervlakte, waarbij bovendien de dekking werd verwaarloosd. In de 24e minuut gelukte het het Zwolse tiental toch nog een goal te sco ren, toen midvoor Henk Kok uit een vrije trap de bal hoog in dc touwen joeg (1-4). De met griep geplaagde doelman Breukink werd hierna vervangen door jeugdkeeper Gert Jan Wis sink. Na een half uur leek Dekker de voorsprong te vergroten toen hij na een mooie combinatie van de voorhoede vrij voor de Zwolle-doel- man kwam, doch hij schoot naast het doel. In het laatste kwartier liet Hol ten nog veel kansen onbenut, maar met deze goede overwinning, en: door puntenverlies van de ploegen in de kopgroep zijn er nog legio kansen aanwezig voor een betere klassering. Hopenlijk zal er nu ook eens in een thuiswedstrijd met veel élan worden gestreden! Klan tenbinding is ook belangrijk! Een tegenvallend SOS 4 heeft Holten 5 niet kunnen verrassen. Alleen in de beginfase waren de corners nogal gevaarlijk, maar geleidelijk kwam Holten goed in haar spel wat resulteerde in de verdiende openingstreffer van Arie Jansen die uit een afge slagen hoekschop keihard inschoot. Wel kwam SOS nog op gelijke voet doch voor rust werd het 2-1 toen H. Klein Ovink gemakkelijk kon scoren na goed voorbereidend werk van J. ten Wolthuis. Na rust nam Holten voldoende afstand toen H. Biesters uit een strafschop 3-1 liet aantekenen. Senioren Holten 1Overwetering 1 2.20, Achilles 3Holten 2 11.45 v. 10.30, SDOL 2—Holten 3 10.30 v. 9.30, Holten 4Tubantia 4 10.00, RV 2 Holten 5 10.00 v. 9.15, Holten 6 Achilles 9 10.00, Rietvogels 6—Hol ten 7 11.45 v. 10.45, Holten 8En ter 5 10.30, Holten 9—Haarle 5 10.30, De Zweef 7—Holten 10 10.00 v. 9.00, Holten 11Haarle 7 10.30. Junioren Rietvogels alHolten al 3.00 v. 2.00, MVV '29 bl—Holten bl 3.00 v. 2.00, Holten b2Excelsior b4 I.00, SOS cl—Holten cl 1.30 v. 12.30 Holten c2SVZW c2 2.45, Holten c3de Zweef c3 11.00, Holten dl Enter dl 1.30. Pupillen Holten elHaarle el 11.00, Haar le e2—Holten e2 11.00, v. 10.15, de Zweef e3Holten e3 10.00 v. 9.15, Holten e4de Zweef e4 10.00, En ter fl—Holten fl 11.00 v. 10.15, Holten f2Excelsior f2 10.00, Enter f3—Holten f3 10.00, Sp. Rijssen f2— Holten f4 10.00 v. 9.30, Blauw Wit f4Holten f5 9.15 uur. Ruim 62 minuten waren er ver streken in de wedstrijd tussen Blauw Wit en Den Ham en nog steeds was de stand 0-0. Ondanks wat beter uitgevoerd middenveld spel was de Hammer voorhoede er geen enkele maal in geslaagd een werkelijk goede kans voor het doel van de Holtenaren te creëren. Ietwat verbitterd over de schot- doosheid van zijn voorhoede liet toen Jan Veneberg (tot juni 1975 nog profvoetballer bij Sc. Hera cles) een lage schuiver van zeker 25 meter van zijn schoen vertrek ken. De bal leek een gemakkelijke prooi te worden voor Bert Trom petter, maar tot ieders verbijste ring liet hij de bal via zijn handen in het doel verdwijnen. Grote vreugde uiteraard bij de gastheren die tot op dat moment geen ogenblik hun hoge positie op de ranglijst hadden kunnen waar maken. Hun in veel te laag tempo opgebouwde aanvallen waren keer op keer op eenvoudige wijze door de Blauw-witte achterhoede te ont regelen. Na een wat aftastend begin was het eerste half uur duidelijk voor de gasten uit Holten. In de 12e minuut besloot Richard Beldman een goede aanval via de vaak goed opkomende Jan Verveda met een hard schot dat door de keeper ter nauwernood tot corner kon worden verwerkt. Pas na 36 minuten kon Den Ham het eerste schot op het Holtense doel afvuren, maar daar. na was het opnieuw Blauw Wit dat de beste kansen kreeg. In de 42e BI. Wit a1-MVV '29 al 1-1 Blauw Wit Al moest j.l. zaterdag in Almelo het hoofd bieden aan het nog zonder puntenverlies zijn de MVV '29 Al, welke wedstrijd de Blauw Witters bepaald ver dienstelijk met een 1-1 eindstand wisten af te sluiten. Reeds vanf de aanvang trachtte MVV, middels snell'e aanvalsgol ven, een voorspx"ong op te bou wen, doch dankzij een goed ge organiseerde verdediging en een versterkt middenveld wist Blauw Wit zijn doel schoon te houden en een blanco ruststand te be reiken. Ook een, na rust, sterk opgevoerd tempo vermocht MVV In deze in zeer dichte mist, ge speelde wedstrijd hebben de A-ju nioren geheel onnodig de punten aan de bezoekers gelaten. Reeds vanaf het beginsignaal van scheids rechter Makkinga was het duide lijk, dat de gasten met een gelijk spel genoegen zouden nemen. Ge durende de gehele wedstrijd is Holten het meest in de aanval ge weest, doch de versterkte Ham- mer-achterhoede met hun keeper aan het hoofd speelde een uitste kende wedstrijd. Voor de pauze heeft doelman Wissink weinig te doen gehad en indien de Rood Zwarte voorhoede wat doortastender was geweest, hadden er zeker enige doelpunten in gezeten. Na rust, ook een dominerend Holyten, doch twee uitvallen van Den Ham leverden eveneens twee doelpunten op. Eerst verkeek Henk Jansen zich nu ruim een -kwartier spelen op een toegespeelde bal, waardoor de midvoor van Den Ham op de keeper af kon stor men. De ingeschoten bal werd in eerste instantie nog door doelman Wissink gestopt, doch hierna op nieuw ingeschoten in de hoek, 0-1. Hierna werd door aanvoerder Wis sink een tactische fout gemaakt, door met de hele ploeg naar voren te gaan, waardoor de achterhoede incompleet was en de mandekking volkomen verwaarloosde. Bijna had Wim Tuller nog gelijk ge maakt, doch zijn harde schot be landde belaas tegen de lat. Tien minuten voor afloop kwam uit een gevaarlijke counter van Den Ham, hun linksbuiten goed door en gaf een mooie voorzet op de vrijstaande rechtsbuiten, welke de bal hoog in de touwen joeg, 0-2. Uit enige hoekschoppen kreeg de thuisclub nog wel mooie kansen, doch zij werden onbenut gelaten. Kort voor het eindsignaal gelukte het Joh. Huzen de achterstand tot 1-2 te reduceren, toen hij 'n straf schop onhoudbaar inschoot. A.s. zaterdag is er de moeilijke uitwedstrijd tegen Rietvogels en 'n gelijkspel zou voor de Holtenaren een goed resultaat zijn. niet aan een openingstreffer te helpen, waarbij 'behoort te worden aangetekend dat Blauw Wit doel man Eddy van Dijk enige for midabele schoten mirakuleus wist te stoppen. Pas 15 minuten voor het eindsignaal wierp de zoveelste MVV-aanval eindelijk vruchten af, waarvan Benny Goossen 5 mi nuten vóór het einde de glans wist-te ontnemen door een prach tig tegendoelpunt, waarmee een verdiend 1-1 gelijkspel werd be reikt, dankzij een hoge mate van inzet, perfecte mandekking en 't goed aanvullen van elkaar. Nijverdal bl-Bl. Wit bl 3-2 Dankzij een zeer hoge mate van inzet wist Blauw Wit Bl, tijdens de jl. zaterdag tegen Nijverdal Bl (uit) gespeelde wedstrijd hun schip zeer verdienstelijk tegen de stormwind in te houden en, dank zij goed laveren tussen Coert Schuppert en Mannus Potman, tij dens de eerste speelhelft zelfs 'n 1-0 voosprong op te bouwen. Na rust echter werd de door N'dal ontkende windkracht 10 de Blauw Witters teveel en keken zij al spoedig tegen een 2-1 achterstand aan, waarbij opgemerkt dat een onvoldoende attente verdediging mede debet was. Echter, Blauw Wit bleef ondanks deze achter stand goed alle hens aan dek ge ven, hetgeen erin resulteerde dat Teun Schuppert nog eenmaal langszij kon sturen om een ge lijkmaker te scoren. Op dat ogen blik leek het er verdacht veel op dat de twee wedstrijdpunten zou den worden gedeeld, ware het niet dat Nijverdal 15 minuten vóór het eindsignaal een zodanige storm wind deed ontsteken, waarbij voor Blauw Wit niets anders overbleef dan de zeilen te strijken, 3-2. Hoewel de Blauw Wit bemanning rijpe kansen wist te creëren, bleek het toch onmogelijk hun schip zonder averij de thuisha ven binnen te loodsen en ble ven derhalve de volle twee pun ten in Nijverdal achter. BI. Wit dl-SDOL d1 1-4 Blauw Wit Dl heeft tijdens de jl. zaterdag gespeelde thuiswed strijd, waarin volop spanning voorhanden was, de eer volledig aan SDOL moeten laten. Een bin nen 5 minuten opgelopen achter stand van 0-2 deed het ergste vrezen, doch de Blauw Witters vermanden zich en brachten, vlak voor rust, middels Gerard Rut gers, de stand op 1-2 waarmee een uiteindelijk gelijkspel toch al aardig binnen het gezichtsveld begon te komen, doch na rust bepaalde SDOL de eindstand ten slotte op 1-4 en kwam aldus- als overwinnaar uit de bus, waarbij niet onvermeld mag blijven het uitstekende werk van Blauw Wit doelman Henk Mekenkamp. minuut werd een aanval over links besloten met een schot dat naast ging en meteen daarop werd de uittrap van de Hammer keeper op het middenveld een prooi van de Blauwwitters. Via een listig diep- tepassje werd Nico Labobar ge lanceerd die alleen op de doelman af kon gaan, maar deze zag tot zijn eigen verbazing kans het schot voor de doellijn te blokkeren zodat met 0-0 werd gerust. Ook na de hervatting was het Blauw Wit dat verreweg de mees te aanvallen opzette. Meteen in de 4e minuut schoot Gert Landeweerd (opnieuw in de spits en daar uiterst nuttig) hard naast. In de 5e minuut kopte dezelfde speler de bal in maar via de vingers van de keeper en de paal ging de bal op nieuw naast. Al met al was Blauw Wit er niet in geslaagd een voor sprong te nemen en dat zou zich wreken. Na het bovenomschreven geluksdoelpunt gingen de Hamme- naren terug, duidelijk tevreden met deze stand. In de 31e minuut werd Ep Beldman wegens kramp vervangen door de van zijn bles sure herstelde Jan Haar, maar ook dit bracht geen doelpunten voor de bezoekers. Juist doordat nu meer druk op het doel van Den Ham geschapen moest worden kwam achter meer ruimte voor uitvallen van de gastheren. En toen bewees Jerry Poel (in af wachting van een schorsing) zijn waarde voor zijn ploeg. Na een korte snelle combinatie door het centrum schoot hij hard en zuiver het tweede doelpunt in de 40e min. achter Trompetter. Weliswaar kreeg in de volgende minuut Ri chard Beldman nog 'n goede kans om de stand een dragelijker aan zien te geven, maar de bal ver dween over de lat in de steeds dichter wordende mist. Onder ge juich van het talrijke publiek blies de zeer sterk leidende scheids rechter Post voor het einde. In dien Blauw Wit op deze wijze blijft spelen zijn a.s. zaterdagmid dag tegen Sc. Denekamp zeker twee punten te behalen. De wed strijd begint op Meermanskamp om 14.30 uur. Volgende week zaterdag, 8 novem ber, treedt de Engelse pop-artiest Dave Travis op in jeugdsoos „De Schure". Dave zal deze avond vul len met een gevarieerd program ma, iets wat hem wel toevertrouwd is, daar hij al op 10 l.p.'s op zijn naam heeft staan. Tijdens zijn solo-optreden brengt hij andermeer blues, country en western en folk ten gehore. Vol gende week in dit blad uitgebreide informatie over Dave en zijn op treden. Rijssen Vooruit cl- Blauw Wit cl 2-1 In een vrijwel gelijk opgaande strijd heeft Blauw Wit de puntjes (onnodig) in Rijssen gelaten. In een wat gewijzigde opstelling met o.a. H. J. Stam als voorstopper draaide 't middenveld beter dan voorheen. Het was Kees v. Dijk die uit een voorzet zich goed vrijspeelde en met een lage schuiver de stand op 0-1 bracht. Enkele minuten voor rust scoorde Rijssen uit een soort gelijke situatie de gelijkmaker, 1-1. Na de „denkbeeldige" thee het zelfde spelbeeld met de meeste kan sen voor Blauw Wit. Door gebrek aan adem en/of vechtlust van en kele spelers kreeg Rijssen de laat ste 10 min. meer mogelijkheden om aan te vallen. Vlak voor tijd resul teerde dit in de winnende goal voor Rijssen. Senioren Blauw Wit-Denekamp, 2.30 uur. Or. Nassau 6-Blauw Wit 2 10 uur. Blauw Wit 3-SVZW 7, 12.30 uur. Blauw Wit 4-SVVN 7, 1 uur. Enter Vooruit 6-Blauw Wit 5 11 u. Junioren Blauw Wit al-Wierden al 3 uur. Zweef a2-Blauw Wit a2 1.15 v. 12.30 Blauw Wit b—DES bl 3 uur. Blauw Wit cl-Excelsior c2, 2.45. Sp. Rijssen dl-Blauw Wit dl 12.30 v. 11.45. Pupillen Blauw Wit el-SOS el, 11 uur. Blauw Wit e2-Excel. e2, 11 uur. SVZW e3-Blauw Wit e3, 10 uur, 9.15 uur. Excel. f4-Blauw Wit fla, 9.15 uur, 8.45 uur. Blauw Wit fl-VESOS fl, 10 uur. Enter V. f3-Blauw Wit f3, 10 uur, 9.15 uur. Blauw Wit f3-Holten f5, 9.15 uur. Bi. Wit e1-De Zweef e1 0-5 De uitslagen geven duidelijk té zien dat Blauw Wit El dit sei zoen veel te zwaar is ingedeeld. Jammer eigenlijk, want de zich steeds herhalende verliezen trek ken daardoor een zwar ewissel op de stemming in dit team dat toch echt leuk voetbal speelt, maar ge woon tegen zulke sterke tegen- standex-s niet is opgewassen. Za terdag 1 nov. speelt dit elftal om 11 uur thuis tegen SOS. Als nu alle ouders eens één keer 'n uur tje konden opofferen om him zo nen te kunnen aanmoedigen, zou dat wel eens een geweldige sti mulans kunnen betekenen voor deze club spelende knapen. Oudei's, kom op VES0S e2-Bi. Wit e2 0-3 Gezien de einduitslag zou de in druk kunnen worden gewekt dat Blauw Wit E2 j.l. zaterdag zonder tegenstander heeft gevoetbald. Niets is echter minder waar. We spreken hier zelfs Over 'n. in Hel- lendoorn gespeelde wedstrijd te gen het altijd'weer levensgevaar lijke VESOS E2. Doch de Blauw Witters bleken dit keer, met Jan Vrugteveen als duidelijke uitblin-* ker, dermate oppermachtig, dat VESOS finaal werd gedeklaéM -•>;!?*, ffB seerd. De zoveelste monsterzege terug voor E2. Haarle Fl weer flink tegenaan. Hoewel met 10 man spelend wis ten de Blauw Witters de rust stand op 1-0 in hun voordeel te bepalen. Na nast echter betrad 'n veel beter gemotiveerd Haarle de voetbalweide en plaatste Blauw Wit gedurende lange tijd met de rug tegen de muur. Dankzij for midabel keeperswerk van Rudi Drent wisten de Blauw Witters de daardoor ontstane schade tot een 1-1 stand te beperken. Toen Har- ry Kolkman enkele minuten voor het eindsignaal middels een snel le counter, de stand op 2-1 in het voordeel van Blauw Wit wist te brengen, was daarmee de eind stand bereikt en werden de volle twee competitiepuntjes meegeno men naar Holten. BI. Wit f 1 a-SD0L f2 0-5 J.l. zaterdag moest het zwaar on derbezette Blauw Wit F la thuis aantreden tegen krachtpatser SDOL F2. In een zeer ongelijke strijd was duidelijk dat hier voor Blauw Wit geen eer te behalen was. Hoewel, met name uitblin-" ker Johanna Witten, vocht voor wpt ze waard was, ging Blauw Wit F la uiteindelijk met 0-5 ten ondéf. Deze uitslag geeft echter -■ geen reden tot paniek, want F la in staat om hiervan snel komen. Enter e3-BI. Wit e3 0-5 In een zeer regelmatige wedstrijd en met duidelijk overwicht heeft Blauw Wit E3 zaterdag Enter E3 de voetballes gelezen. Werden voor rust 2 prachtige doelpunten uit corners gescoord, na de rust trokken de Blauw Wit middenvel ders mede ten aanval en voegden er nog 3 goals aan toe, terwijl de keeper van Enter nog diverse pracht kansen in de weg stond. Al met al wekt E3 de indruk de laatste tijd uitstekend te draaien. Hou vol jongens! Haarle fl-BI. Wit f1 1-2 Na een week van rust ging Blauw Wit Fl er zaterdag (uit) tegen illDIlllllliilIllH Het pupillenelftal F2 van de SV olten" werd zaterdag ongeslagen kampioen Achter d°. jonge kampioenen de leidei~s die zeker eèn belangrijk aandeel hebben gehad Uitslagen: Heren 1 was op bezoek in 't mis tige Haaksbergen. Bart van Aken zorgde dat we in de eerste helft op 1-0 kwamen. Dit was meteen de eindstand, na een behoorlijke druk van „Haackey". Heren 2 heeft in Hengelo met 2-1 gewonnen door doelpunten van Ward Oostvogel en Hein Dieben. Door deze uitslag staat Holten nu op een gedeelde eerste plaats met Hengelo. Wedstrijdprogramma 1 nov. 1975. Meis es bl-Nijverdal bl, aanvang Pfeffer. Jongens, 1 nov. 1975. Nijverdal bl-Holten bl, aanvaitg 11 uur. Sixes. Meisjes: Lochem dl-Holten dl, aanvang 13 uur. Jongens: Holten dl-Salland dl, aanvang 10 uur o.l.v. M. Kooy. 2 november 1975. Heren 2. Heren 2-Almelo 3. aan vang 12 uur, o.l.v. P. Hanewinkel en K. Boode. Heren 1 heeft vrij vanwege het terugtrekken van Salland. Dames: denk aan de vergadering op 4 november, aanvang 8 uur in BI. Wit 12-Excelsior f3 0-8 Blauw Wit F2 wachtte een zware taak omdat het moest aantreden tegen Excelsior F3, de koploper in de competitie. Toch kon F2 tot ver in de eerste helft de stand op 0-0 houden, maar na het eerste doelpunt van Excelsior liet F2 de; moed zakken. Excelsior ging steeds beter spelen en bracht voor de rust de stand nog op 3-0. Na rust kwam F2 nog wel enke le malen voor het doel van Ex celsior maar door te weinig man kracht leverde dit geen doelpun ten op. Hoewel de verdediging van F2 haar best deed kon Excel sior met een serie aanvallen de stand opvoeren tot 8-0, voordat 't eindsignaal klonk. Eindstand dus 8-0 in het voordeel van Excelsior. DES f3-BI. Wit 13 0-0 Het eerste punt is binnen en dat was in de kleedkamer goed te merken. De stemming was opper best. Geen van de twee partijen verdiende een doelpunt alhoewel DES er het dichtste bij was. Wat verheugend is, is dat de jongens wat meer in de aanval durven te gaan, maar het gaat nog 'n beet- teveel alleen. Een aanwinst is on ze nieuwe keeper Hans Beldman, terwijl Jan Peter Schalk als voet baller het goed doet. De reserves Hans Stam en Bert Bosschers die in de plaats kwamen van Gea Zwiers en René van Engbrink gaan het ook steeds beter doen. De eerste ovei-winning komt in

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 9