.aadsvergadering bezuinigt op het wagenpark revisie van het materieel jGeineente door Subsidie warmte-isolatie nieuw bouwen woningen ongesubsidieerde AGENDA Klaverjas-coinpetitie van de Buurtvereniging „Holterliaar" Gemeente Holten Officiële puhlikaties te Weekenddienst .De Kol" m Goed licht Collecte voor voor Sociaal de Stichting en Cultureel werk voor Holten Openbare kennisgeving \Y interwerkregeling woningverbetering Aan- en verkoop gronden Bouw vrijstaande garages Burgerlijke Stand Hogere subsidie voor O.PIi.O., Forum en Theater evonden-verloren Zitting commissie voor woonruimte zaken HOLTEN 31 OKT. 1975 PAGINA 3 ferband met de aanschaffing van een nieuwe vrachtauto vervanging van de DAF, het treffen van voorzieningen r het ophalen van het huisvuil in het buitengebied en de (chaffing van een nieuwe kolkenzuiger (investeringssche- jes} 1975 t/m 1979 resp. f 56.000,- en f 65.000,-) schrijven *n"n aan raa<*> ^a^ ^et vanaf de aanvang in de bedoe- heeft gelegen om de vervanging van de vrachtauto te en in samenhang met een wijziging in het ophalen van J huisvuil in het buitengebied en de aankoop van een 2gwe kolkenzuiger. SS üt- aanleiding van een rapport i9'9de directeur van gemeente en en mede op advies van de iissie gemeentewerken stel- t. en W. aan de raad voor, itvoering van beide genoem- H >sten, ih de vergadering van Idag 3 november te besluiten •visie van de huisvuilauto )00,2 Aankoop van een Aft vracstauto inclusief kiper 500,3 Aankoop van een 39jkte kolkenzuiger van de ge- 4Ste NbmeSen i 2000,—; 4 Re- van genoemde kolkenzuiger 25tnbrengen opbouw aanwezige ;OQf 14.000,5 Revisie van de 4 genoemde DAF f 11.000,-; breiding van stallingsruimte 00,totaal f 69:500, ien nadere toelichting zeggen dat door de aankoop een nieuwe huisvuilauto, ioe op 12 augustus werd bc- L de bestaande auto, na re- zal worden gebruikt voor het en van het huisvuil vanaf de ^igen in het buitengebied, met ®®verstandc dat de huisvuil- dan naar de verharde weg •n worden gebracht. Kosten «e rond f 12.000,—. iet recente verleden zijn ple- e ervaringen opgedaan met oor dit doel geschikte Magi- 'uin«diesel)Aankoopkosten 9500 'om"n, opbouw kipper 9500 gul- zie 2). de gemeente Nijmegen is ;oor«0g ;n goede staat verkerende zuiger overgenomen voor Inclusief de kosten van van deze zuiger op de vrachtauto, die oorspronke lijk zou worden vervangen, maar in de huidige opzet zal worden gereviseerd (zie 5) zijn deze kos ten op rond f 14.000,te stellen (3 en 4). Onder aftrek van f 3250,we gens opbrengst van de in te ruilen DAF vrachtauto, waarop de van de gemeente Nijmegen overgeno men kolkenzuiger was gemonteerd en de oude kipper van de thans in gebruik zijnde DAF vrachtauto, zijn de kosten van revisie van de aanwezige DAF vrachtauto netto te ramen op rond f 11.000,(zie 5). Als gevolg van de uitbreiding van het rijdend materieel is het noodzakelijk om de huidige stal lingsruimte uit te breiden. Dit is te combineren met de in het in vesteringsschema 1975 t/m 1976 opgenomen uitbreiding van de werkplaats en opslag ten behoeve van de timmerman ad f 7000, De gehele uitbreiding wordt ge raamd op f 20.000,(f 11.500,— stallingsruimte, f 8500,timmer werkplaats). Resumerend stellen B. en W. de raad voor een krediet van f 58.000 beschikbaar te stellen voor de uit gaven hierboven genoemd onder 1 tot en met 5 en f 20.000,voor uitbreiding van de stallingsruimte en de werkplaats van de timmer man, waarvan f 11.500,voor de stallingsruimte (zie 6). De commissie gemeentewerken kan zich met het verlenen van deze kredieten verenigen, me) dien verstande dat twee leden zich het recht hebben voorbehouden hierop nog terug te komen. Die >01 55J SN. 1,5C In de raadsvergadering van maan dag 3 november zal in behandeling komen een voorstel van burge meester en wethouders om van fa. Gebr. Zoetbrood, Molenstraat 18 in Twello een strookje grond aan te kopen ter grootte van 4 m2 voor de som van f 160,-. De grond is nodig voor een betere verkeersaf wikkeling bij de aansluiting van de Kerkhofsweg op de Stations straat. Van de heer H. Kalfster- man werd voor dit doel ook reeds een strookje grond aangekocht. Aan de fa. H. W. Pieffers en ^meenteraad komt de volgen- _jeek tweemaal bijeen o.m. de behandeling van de ge- Jte- en bedrijfsbegrotingen 'het jaar 1976. De agénda's )r als volgt uit;.. idag, 3 november, 19.30 uur: ilotulen van 13 oktober 1975. ngekomen stukken, foorstel tot aankoop van een itrookje grond van de fa, Sebr. Zoetbrood, alhier, foorstel tot verkoop van jrond: A. van het industrie- errein aan: a. Fa. H. W. heffers en Zonen, alhier, b. fietalin te Bathmen. ED HERV. KERK -0 uur ds. Cnossen van Nij- al, 10.15 uur ds. Westland Hellendoorn. Oppasdienst: Br. Dori-esteyn, Betsie Wes- _j en Willy Steunenberg. uur Interk. Dienst Her- ng Kerkhervorming ds. A. llevis. Extra collecte in diensten: Ned. Bijbel Ge- Schap. 10.00 uur Jongeren- fct in „Irene"., ENSDAG 5 NOVEMBER en 18.30 uur Interkerke diensten in Geref. Kerk. 'ganger ds. G. W. H. Ped- prs. GEREF. KERK 0 uur ds. G. W. H. Pedde- 5. Eerste collecte voor de tweede voor rente en af- ng restauratiefonds. Op- ïenstj mevr. van Leeuwen man, mevr. Kruithof-Krui- |ar (res. mevr. Smid-Ma- chijn), Hetty Landeweerd, Prins (res. Janny Klein ilvoort). 19.15 uur Interk. >t in Ned. Herv. Keek. ganger ds, A. Schellevis. a collecte voor het Ned. )1 Genootschap. ►ENSDAG 5 NOVEMBER ikdag v. gewas cn arbeid) uur en 19.30 uur Interk. pten. Voorganger ds, Ped- prs. Extra collecte voor abestrijding in Brazilië. v.-Geref. project van We- liakonaat), R.K. KERK terdag 17.00 uur, zondag DIJKERHOEK PO uur ds. C. C. Addink. ja coll. Ned. Bijbel Genoot- OKKENBROEK 00 uur ds. M. de Heer. ng van de Maaltijd. (ensdag 5 nov. 10.00 u. ds. e Heer. jlIEUW HEETEN terdag 19.00 uur, zondag jen 11.00 uur. B. van het villaterrein ook aan de heer J. M. van Dooi-* ninck, alhier. 5. Voorstel tot het invoorberei- dihg' verklaren van een her ziening van een gedeelte van het' bestemmingsplan Holten: 6. Voorstel tot reorganisatie van de reinigingsdienst en vast stelling van de daarbij beho rende begrotingswijziging. 7. Behandeling van de gemeen te- en bedrijfbegrotingen voor het jaar 1976 (algemene be schouwingen). Donderdag, 6 november, des voor middags 10.00 uur: 1. Vaststelling van de gemeente en bedrijfsbegrotingen 1976: a. antwoox-d van burgemee ster en wethouders op de algemene beschouwingen, waarna schorsing der vergadering. b. voortzetting van de be handeling der begrotingen om 14.00 uur. 2. Voorstellen tot wijziging van de volgende verordeningen (belastingverhogingen enz.): heffing en invordering wegen belasting voor het genot van waterafvoer op de riolen in de gemeente Holten. 3. Verordening op de heffing en invordering van reinigings rechten. 4. Heffing van opcenten op de hoofdsom der personele be lasting, 5. Op de heffing en invoering van een woonforensenbelas- ling, 6. Heffing en invoering van een toeristenbelasting. 7. Vaststelling modellen van for mulieren voor de toeristenbe lasting. 8. Wijziging verordening op de heffing van leges. 9. Wijziging van de verordening betreffende subsidiëring van het godsdienstonderwijs. 10. Behandeling subsidie-aanvra gen. 11. Vastelling bedrag per leerling voor de openbare scholen voor 1976. 12. Het accepteren van een vaste geldlening voor 1976. 13. Vaststelling van het bedrag van op te nemen en uit te zetten kort geld door burge meester en wethouders voor het jaar 1.976. 14. Vaststelling krediet in reke ning-courant met de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten voor 1976. 15. Begrotingswijzigingen. HOLTEN GEBOREN: Rutger zv H. J. M. Emmelkamp en M. Keizer< ONDERTROUWD: G. H. Mark voort 25 jaar. Holten en H. H. Bal- tus 19 jaar, Holten. GEHUWD: D. W. Ooiman 29 jr. Haaren en J. G. M. Veltkamp 30 jaar. Holten G. J. Schooien 25 jaar. Holten en E. Boode 21 jaar, Holten R. Heerze 23 jaar. Stad- Delden en Z. M. Jansen 23 jaar. Zonen willen B. en W. een perceel industrieterrein verkopen ter groot te van ongeveer 2550 m2 aan de Keizersweg in het bestemmings plan „De Haar" voor f 27,75 per m2 of in totaal f 70.762,50 excl. omzetbelasting en kosten van aan sluiting op de nutsbedrijven. Op het terrein zal een bedrijfsgarage met een dienstwoning worden ge bouwd voor haar transportbedrijf. De metaalverwerkende industrie „Metalin" te Bathmen wil van de gemeente aankopen een perceel in dustrieterrein, waarop zij reeds op tie bezit, ter grootte van 1135 m2 tegen dezelfde prijs als de fa. Pief fers of totaal f 31.496,25 eveneens exclusief omzetbelasting enz. De heer ir. J. M. van Doorninck, Looikolkstraat 3 alhier, wenst aan te kopen kavel nr. 51 van het vil laterrein Look ter grootte van on geveer 2250 m2 voor de som van f 57.700,-, exclusief aanleg- en aan sluitkosten nutsbedrijven en om zetbelasting. De verkoop past, naar het oordeel van B. en W. in het 'door de raad gevoerde b'elëld"nfet betrekking tot de verkoop van bóüv/teiTêinen in Tigf villètërfèïn Look. De commissie gemeentewer ken kan zich met bovenstaande verkopen verenigen. Bestemmingsplan Dorp De heer R. A. Willemsen, Schut- tersweg 9 alhier, heeft aan B. en W. medewerking gevraagd voor de bouw van een vrijstaande garage. De voorschriften van het bestem mingsplan Holten (o.a. van toepas sing op de woonwijk „de Kol") staan zulks niet toe. Het komt B. en W. gewenst voor deze voor- In de raadsvergadering van 6 no vember komen ook subsidieaanvra gen aan de orde. B. en W. zeggen in een voorstel, dat evenals voor gaande jaren ook nu weer een map subsidie-aanvragen voor 1976 bij de stukken ter inzage ligt. Daar over merken zij het volgende op: „Bij de subsidie-aanvragen is on dermeer een aanvrage van de ver eniging „Het Gesproken Week blad." Deze vereniging verzorgt o.a. de lectuurvoorziening voor blinden. Daar er in deze gemeente twee inwoners deel uitmaken van het abonneebestand van deze ver eniging, stellen wij u voor de ge vraagde minimum-subsidie van f 30,- per deelnemer afkomstig uit deze gemeente beschikbaar te stel len. De Stichting Overijssels Philhar- monisch Orkest ontvangt tot op heden steeds f 25,- subsidie per jaar. Naar onze mening is dit be drag wel wat laag. Wij achten het dan ook gewenst dit bedrag in gaande 1976 op te trekken tot f 100 per jaar. In dit verband zouden wij tevens een zelfde bedrag willen toekennen aan de toneelgroepen Forum en Theater." B. en W. stellen de raad voor dienovereenkomstig te besluiten en de overige subsidie-aanvragen, voorzover niet reeds in afzonder lijke begrotingsposten opgenomen, af te wijzen. Op zaterdag 8 november vindt in de garage van Gemeentewer ken aan de Waagweg een verlich tingscontrole plaats. Men kan 's morgens van 9 12 uur de auto verlichting (koplampen, achter lichten en eventueel andere lam pen) laten controleren. Het is bij een dergelijke controle meer dan eens gebleken dat het o.a. met 't afstellen van de koplampen hele maal fout zat. De cnotrole is niet geheel gratis. De heren D. J. Schooien en J. Bluemink, bestuursleden van de afd. Veilig Verkeer Holten zullen de controle uitvoeren. Het vorig jaar maakten meer dan 150 auto bezitters dankbaar gebruik van deze service van Veilig Verkeer. schriften aan te passen aan de nieu we opvattingen,? zoals men die in „de Haar" reeds kent. Aangezien het nog geruime tijd zal duren al vorens de nieuwe voorschriften rechtskracht zullen hebben verkre gen, achtten B. en W. het redelijk de gevraagde bouwvergunning te verlenen met toepassing van arti kel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en artikel 50, 8e lid van de Woningwet. Daarvoor is 't noodzakelijk, dat de raad verklaart, dat een herziening van het bestem mingsplan wordt voorbereid. Zy stellen de raad voor hiertoe te be sluiten. Zoals u als goede krantenlezer inmiddels reeds zult weten is het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk noodge dwongen wat zuiniger gaan wor den met de subsidiegelden. Alle stichtingen voor sociaal en cultu reel werk gaan dit thans zo lang zamerhand aan den lijve ondervin den, hetgeen uiteraard ook het ge val is bij onze stichting. Het is zelfs zo dat wij als jonge stichting dubbel door de bezuinigingsmaat regelen van CRM worden getrof fen. Een fiks financieel tekort en geen mogelijkheid tot uitbreiding is hiervan het zeer onaangename gevolg. Sinds enige weken worden acties gevoerd om de financiële noden te lenigen. Gelukkig heeft het college van burgemeester en wethouders ons nu ook toestemming gegeven om in de week van 3 t.e.m. 7 november a.s. een huis-aan-huis-collecte te houden, waarvoor wij gaarne een beroep op u doen om bij deze col lecte ook uw steentje bij te dragen om onze werkzaamheden, waaraan u allen kunt deelnemen, te kunnen voortzetten. Ook in het verleden hebben wij nooit tevergeefs een be roep gedaan op de Holtense bevol king. We zijn ook nu weer vol ver trouwen, dat u ons, nu begrippen als Paalhuus, Kolnus, Socuwe en peuterspeelzaal volkómen ingebur gerd zijn, ook thans niet in de kou zult laten staan. Mocht u uw bijdrage per bank willen overmaken dan is dit moge lijk op ons rekeningnummer: 32.85.09.205 bij de Rabobank te Hol ten. Het gironummer der bank is: 875587. Ten overvloede merken wij nog op dat het Holtense bedrijfsleven bij de huis-aan-huis-collecte zal worden overgeslagen in verband met het feit dat zij reeds in een persoonlijk schrijven benaderd zijn of zullen worden. Ook particulie- hun hr.hl-.on bijgedragen zullen thans zoveel mo gelijk worden overgeslagen. Verder wachten wij vol vertrou wen de opbrengst van de collecte af, die wij via dit blad bekend zul len maken. Bestuur en medewerkers van de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk voor Holten. Gevonden: Gouden hanger; kinder-schoentje met bandje; gouden speld; wiel dop DAF; fietspompje; sluitings deksel voor tankwagen, lipssleu- tel; bruine oude damesfiets, bos- sleutels in bruin etui. Verloren: Kamersleuteltje, Nemef: bruine kunstleren vingerhandschoen met bontvoering; heren horloge, merk Prisma, zwart bandje. Burgemeester en wethouders van Holten brengen ter openbare ken nis, dat de raad heeft besloten de Verordening geldelijke steun door stroming en de Verordening gel delijke steun krotontruiming in te trekken en vast te stellen: a. de „Verordening geldelijke steun bejaarden bij verhuizing 1975"; b. de „Verordening geldelijke steun bewoners bij woningverbe tering en krotontruiming 1975". Op grond van de onder a ge noemde regeling kan een tege moetkoming worden verstrekt aan bejaarde huurders, die van een goedkope naar een duurdere of naar een kleinere woning dan wel naar woonruimte, niet zijnde een zelfstandige woning, verhuizen. Op grond van de onder b ge noemde regeling kan een bijdrage worden verstrekt aan huurders van woonruimte ter tegemoetko ming in de verhuis- en herinrich tingskosten, die een huurder heeft in geval aan de door hem be woonde woning ingrijpende voor zieningen worden getroffen tot verbetering van de indeling of van het woongerief of tot opheffing van technische gebreken. Voorts wordt de aandacht ge vestigd op de Regeling voor het verstrekken van huurgewennings- bij dragen. Op grond van deze regeling kan aan 3 categorieën van huurders rechtstreeks door het rijk een bij drage worden verstrekt inzake huurgewenning en wel aan: 1. de huurder die een goedkope huurwoning verlaat en een andere huurwoning hetzij nieuw ge bouwd hetzij reeds eerder bewoond met een hogere huurprijs be trekt (doorstroming) 2. degene, die huurder is van een woning waraan ingrijpende verbeteringen worden aangebracht en waarvan de huur deswege wordt verhoogd (woningverbete ring) 3. de huurder van een krot, die het krot verlaat en een andere woning met een hogere huur be trekt (krotontruiming). Met nadruk wordt de aandacht er op gevestigd, dat deze regelin gen geacht worden met ingang van 1 juli j.l. in werking te zijn getreden. Desgewenst kunnen ter gemeen tesecretarie, afdeling algemene zaken, nadere informaties worden ingewonnen over de toepassing van deze regeling. Holten, 31 oktober 1975 Burgemeester en wethouders van Holten, W. H. Enklaar, burgemeester G. J. Langenbarg, secretaris Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat de mi nister van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening in het kader van de bevordering van de werk gelegenheid besloten heeft vanaf 1 mei 1975 ter verbetering van de warmte-isolatie een bijdrage in eens van ten hoogste f 1000,te geven voor het aanbrengen van warmte-isolatie voor in aanbouw zijnde of in aanbouw te nemen ongesubsidieerde woningen (eigen woningen en huurwoningen). Om voor subsidie wegens verbete ring van de warmte-isolatie in aanmerking te kunnen komen moeten de woningen aan de vol gende voorwaarden voldoen: a. de woning moet zijn voorzien van centrale verwarming; b. de woning moet met betrekking tot de warmte-isolatie in haar ge heel ten minste voldoen aan de voorschriften vervat in punt 6 (thermische isolatie) van de Voorschriften en Wenken voor het ontwerpen van woningen (1965). Een bijdrage wordt in het alge- deze woningen op of na 1 mei 1975 is begonnen. Formulieren voor het aanvragen van een bijdrage ineens moeten worden aangevraagd bij de Hoofd- ingenieur-Direkteur van de Volks huisvesting en de Bouwnijverheid in de Bouwnijverheid in de pro vincie Overijssel, Weth. Alferink- weg 300 te Zwolle (telefoon 05200- 77333). De aanvragen om een bijdrage ineens moeten wederom bij voor noemde Hoofdingenieur-Directeur worden ingediend. Eventuele nadere inlichtingen kunt u verkrijgen op de* afdeling Algemene Zaken van het gemeen tehuis, Dorpsstraat 27, alhier (tfn 1666). 27 oktober 1975 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester. W. H. Enklaar De secretaris, G. J. Langenbarg Vrijdag 31 oktober niet verstrekt, indien de 19.30 uur: Bijeenkomst bestuur en kosten wegens verbetering van de warmte-isolatie minder dan f 500,- per woning bedragen. De bijdrage wordt verstrekt aan de eigenaar van de woning(en). Dij bijdrage wordt eerst uitbe taald, nadat de woning(en)zijn gereed gekomen en betrokken. De bijdrage moet worden aange vraagd en zijn toegekend voordat met de bouw van de woning een aanvang is gemaakt. Bij wijze van overgangsregeling kan echter voor woningen, die thans in aan bouw zijn, een bijdrage worden verstrekt, mits met de bouw van De voorzitter van de commissie voor woonruimtezaken maakt be kend, dat de eerstvolgende zitting der commissie niet op dinsdag 4 november a.s., maar op dinsdag 11 november a.s. zal worden gehou den. Holten, 31 oktober 1975. De voorzitter voornoemd, G. WEIJL. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat ter be vordering van de werkgelegenheid in het voor de bouwnijverheid on gunstige winterseizoen voor werk zaamheden voor woningverbete ring, waarvoor geldelijke steun kan worden verkregen op voet van de Beschikking geldelijke steun verbetering woningen en woonbuurten, de bijdrage met 20 pet. zal worden verhoogd indien deze werkzaamheden geheel bin nen de periode van 1 november 1975 tot 1 maart 1976 geheel of nagenoeg geheel door een erkend aannemersbedrijf op het gebied van de burgerlijke en utiliteits bouw in de normale werkuren zijn uitgevoerd. Een en ander zal moeten blijken uit een door de aanvrager over te leggen en mede door het aannemersbedrijf onder tekende verklaring. Een model verklaring wordt door de gemeen te beschikbaar gesteld. Het bovenstaande laat de eigen activiteit van de eigenaar-bewo ner onverlet. Indien de bewoner de werkzaamheden geheel of ten dele zelf of met behulp van ande ren verricht zonder dat daarbij van aanneming van werk sprake is, staat dit subsidiëring op voet van de onderhavige regeling niet in de weg. Alsdan zal echter niet de toeslag van 20 pet. op de bij drage worden gegeven, omdat met de werkzaamheden de werkver ruiming in de bouw niet is ge diend. Met het treffen van de voorzie ningen mag eerst worden begon nen na ontvangst van het bericht van de gemeente, dat een bijdrage aan betrokkene is toegekend. Nadere inlichtingen worden u te allen tijde gaarne verstrekt op de afdeling Algemene Zaken van het gemeentehuis, Dorpsstraat" 27, al hier (tfn. 1666). 27 oktober 1975 De burgemeester, W. H. Enklaar De secretaris, G. J. Langenbarg fractie PvdA, ten gemeentehuize. Zaterdag 1 november 14.30-16.00 uur: Receptie afd. Dij- kerhoek Ned. Bond van Platte landsvrouwen in café-rest. Het Bonte Paard. Zondag 2 november 14 uur: Discobal in café De Wip- pert (zie adv.) 19.30 uur: Dansen in bar-dancing Boode te Bathmen (zie adv.). Maandag 3 november Aanvang verkoop loten 641e Staats loterij mevr. Van Dam Nagel houtstraat 3 (zie adv.) 19.30 uur: Openbare raadsvergade ring ten gemeentehuize (algeme ne beschouwingen begroting '76). Dinsdag 4 november 14.30 uur: Bejaardensociëteit Hol ten in gebouw Irene. Heropening petit-restaurant „De Boienbelt Vanaf 14 uur „Open- Huis" (zie adv.! Woensdag 5 november 13.30-17.00 uur: Inzamelen van kle ding, schoeisel enz. voor het Le ger des Heils door Herv. Vrou wengroep Dijkerhoek in gebouw Bethanië (zie bericht.) Donderdag 6 november 10 uur en 14 uur: Openbare raads vergadering ten gemeentehuize (behandeling begroting 1076). 19-22 uur: Open-Huis Modecentrum Wonnink (zie adv.) Vrijdag 7 november Vanaf 14 uur: Shrow Simca mo dellen '76 in showroom garage Schuppert, Oranjestraat. Zaterdag 8 november 9-12 uur: Verlichtingscentrole Ge meentewerken-garage Waagweg (zie adv. en ber.j Vanaf 9 uur: Show Simca model len '76 in showroom garage Schuppert. 20.30 uur: Eng. pop-artiest Davis Travis in De Schure (zie ber.) Dinsdag 11 november 20 uur: Bijeenkomst Ned. Bond v. Plattelandsvrouwen afd. Holten in zaal Vosman. Spr. dhr. Lefe- rink uit Lochem. Onderwerp: „Oorzaak en gevolg van crimi neel gedrag". Zaterdag 15 november 10.30 uur: Provinciale kaderdag NVV in de Leren Lampe te Raal- te. Spr.: NVV-voorzitter Wim Kok. (zie ber.) 13.30 uur: Autocross Auto Sport vereniging Holten op terrein in De Haar bij 't kleine viaduct. De buurtvereniging ..Holterhaar" is voornemens, het komend win terseizoen, een klaverjascompeti- lie te organiseren voor by hen aangesloten leden, welke steeds op maandagavond zal worden ge houden in het „Paalhuis". Teneinde hiermee spoedig van start te kunnen gaan heeft „Hol terhaar" enige weken geleden een schriftelijke uitnodiging bij alle le- meldingen is tot nu toe te gering voor een acceptabele «competitie. Belangstellende leden krijgen daarom tot 10 november a.s. nog de gelegenheid zich voor deelna me aan te melden bij één van de volgende adressen: Fam. Vendel, Nagelhoutstraat 31, tel. 2664, fam. IJspeert, Verzet- straat 45, tel. 2627, fam. Wessels. ARTS Vrijdag 17.00 u. - maandag morgen 8.00 uur (Uitsluitend voor spoedgevallen) J. H. A. Bruins, Molenbelterweg 15, tel. 1280. Boodschappen: bellen 11 en 4 uur. WIJKVERPLEGING Zuster J. E. Duncan, Groene Kruisgebouw, tel. 1436. ZAKENVERVOER Zaterdag: J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338 b.g.g. A. Müller, tel. 1320. Zondag: A. Müller, tel. 1320 b.g.g. J. Aanstoot, tel 2980 en 1338. TANDARTS T. G. I. Hogenelst, Smidsweg 31a, Nijverdal, tel. 05486:6055. Spreekuur voor spoedgevallen: 5,00-5.30 uur nam. Stichting voor Maatschappelijk Dienstverlening „Midden-Over ijssel", Dorpsstraat 16, Holten, tel. 05483-2784. Spreekuren: MAATSCHAPPELIJK WERK Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 uur, donderdag van 18-19 uur en volgens afspraak. GEZINSVERZORGING Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 uur. Tijdens het weekeinde zijn bei de afdelingen telefonisch be reikbaar onder no. 05486-6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, Gaardenstraat, G. J. Kraaij, tel. 2299. DIERENARTS Zaterdagmiddag 12.00 uur - maandagmorgen 8.00 uur: A. Th. Oostenbrug, Diessenplas- straat 5, tel. 1515. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10.00 uur). WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 2 nov. H. J. Moleman, Lageweg 13, tel. 1974. Maandag t.m. zondag 9 nov. A. Groen, Kozakkenstr. 15, tel. 1230. Aangifte van gestorven die ren op zaterdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 1-hm. vrijdag 7 nov.: ELEKTRA: H. Dam Wiechers, Industriestraat 10, tel. 1217. GAS: J. Bosschers, Beuseberg 54, tel. 1945. POLITIE Telefoon 1352 - 2655 en 2665. 's Nachts telefoon 05200-71234. BRANDWEER Telefoon 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3