René Bannink winnaar Frits Paule-cup Verslagen jeu; S.V. „Holten' :d Holten doelpuntloos gelijk tegen Sallandia esuitateii Blauw Wit-pupillen auw Wit verdiende meer dan gelijkspel tegen P.S.Y. Lagere :lf tallen senioren- Blauw Wit Zo 'speelden de Blauw Wit-junioren Nieuws van „De Fien- preuvers" rogramma Mauw Wit Holten A won van La Première A PROGRAMMA SV „HOLTEN" Uitslag werd 1-6 HOLTEN 24 OKt 1975 PAGINA 7 >cn van beide zijden goed •1de wedstrijd heeft Blauw fgclopen zaterdag bewezen goede weg te zijn. Werd week een ruime 4-1 over ig behaald op Daarlcrveen il werd het tegen PSV Al- een dikverdiend gelijkspel, af het begin werd duidelijk lauw Wit de betere ploeg naar ook nu hadden de Hol- >n veel moeite met de af- ig. Bij Blauw Wit speelde Schipper op de plaats van jlesseerde Jan I-Iaar en had Lolkman als voorstopper de ;ing van de PSV-spits Pu iegewezen gekregen welke fcht hij zeer goed vervulde, r het goede stuwen van de jse middenvelders en het aansluiten der verdediging |SV de eerste helft bijna ge- ongevaarlijk. Dit iri tegen- ig tot de overzijde waar Ri- j Beldman en Henk Aanstoot »n reële kans kregen maar liet wisten te benutten. Toch was het na ongeveer 35 minuten spelen raak toen een cross-pass vanuit het middenveld op links Ri chard Beldman bereikte. Zijn voorzet bereikte juist voorbij de tweede paal het hoofd van Gert Landeweerd, die de bal terugkop te in de doelmond waar Nico La- bobar voor 1-0 kon zorgen. Met deze stand werd ook gerust. In de tweede helft was Ep Beld man vervangen door Jan Verve da. die aanvankelijk in de pits, la ter door trainer Willems naar het middenveld werd gedirigeerd. Na dat Henk A'anstoot nog enige goe de kansen onbenut had gelaten en Richard Beldman doar het niet toepassen van de voordeelregel verhinderd was alleen op de doel man af te gaan, wisten de Alme- loërs toch nog gelijk te maken. Bij een corner op rechts was lin kerverdediger Piet Krol ver mee naar voren gegaan en toen hij op een meter of 10 voor het doel de bal kreeg en een hard klimmend schot in de linkerbovenhoek los liet was Bert Trompetter gesla gen (1-1). Ook in de slotfase had Blauw Wit nog een goede moge lijkheid toen een dor Jan Kolk man goed genomen indirecte vrije schop dor Richard Beldman hard werd ingeschoten maar de kee per met veel moeite kon redden. De vreugde bij de gasten, toen het eindsignaal van de niet bijster sterk leidende heer van Beek, klonk, was een aanduiding dat de Almeloërs, vorig jaar nog 4e klas se, heel blij waren met het ver overde punt en eén overwinning voor Blauw Wit zeker niet on verdiend was geweest. it 2-0ranje Nassau I 0-1 prachtige partij voetbal leg- iauw Wit 3 zaterdagmiddag mat tegen Oranje Nassau 7. 6 opnieuw werd ON op eigen teruggedreven, maar haar rhoede hield stand en Blauw ireeg geen kans tot scoren. »en 0-0 stand werd thee ge len. Na ongeveer 15 min. ji in de tweede helft kreeg v Wit een penalty te nemen, 1 de ON keeper stond op de j plaats. Hierna be^on Blauw - I aan een alles of niets offen- Hierbij kwam van Gilu'zo on- ikig ten val dat vervoer naar tiekenhuis noodzakelijk was. kkig kon hij na behandeling huis terug. E-en nog enigs versuft Blauw Wit was toen et veld geslagen en hiervan leerde ON. Eindstand 0-1. Wit 4 - Huh, Beys 4 4-1 V Wit 4 begon zaterdagmor- met goede moed tegen Hul- i Boys 4. Men keek reeds na puten spelen tegen een 0-1 [rstand aan. Via een goede mm', van Bennie Aanstoot aan t Beldman werd de stand ge- getrokken, 1-1. Blauw Wit aanvallen en Winnie Muller {de er na, goed doorgaan van man 2-1 van. Vlak voor rust ld het paniekerig in de Hul- zense defensie en door een eigen doelpunt werd het 3-1. Na de thee rondde Herman Bekkernens de zaak af op 4-1. Moe gestreden maar zeer voldaan zocht het vier de na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Drent de kleedka mer op. A s. zaterdag speelt het vierde uit tegen Eversberg 3 op het terrein van Hulzense Boys. Vertrek 8.45 ur. Luctor 7 Holten 5 Het enige probleem voor Holten 5 in de uitwedstrijd tegen Luctor 7 was het benutten van, vooral in de tweede helft, vele opgelegde kan sen. En heel de eerste 20 minuten konden de Almeloërs het Holtense doel onder druk zetten, maar doel man Arfman bleek in uitstekende vorm. Al in de eerste helft was de conditie van de roodzwarten door slaggevend, hetgeen dan ook op slag van rust de verdiende ope ningstreffer opleverde. Een prach tige voorzet van Arie Jansen, die op sublieme wijze door J. Wolters vanaf de penalty-stip werd inge kopt over de graaiende handen van de Luctor-goalie. In de tweede helft leek Luctor overspeeld te worden doch zoals gezegd, de mooiste kansen werden om zeep gebracht. Tegen het ein de kwam Luctor zelfs nog gevaar lijk opzetten, maar drie minuten voor tijd kwam dan eindelijk de verdiende tweede treffer toen H. Biesters van vlak bij raak schoot. Senioren Ram 1Blauw Wit 1 2,30 uur, w Wit 2—Excelsior 6 3.00 uur, Rijssen 5Blauw Wit 3 1.00 Eversberg 3Blauw Wit 4 |uur, Blauw Wit 5SVVN 6 kiur. Junioren 1 alBlauw Wit al 3 u., v. 2 Jlauw Wit a2—SOS al 2.30 u., erdal blBlauw Wit bl 3 u. u., RV cl—Blauw Wit cl 2.30 1 1.45 u., Blauw Wit dlSDOL .45 u. Pupillen iw Wit elDe Z.weef e1 11 u iOS e2—Blauw Wit e2 11 u. v. i u., Enter e3Blauw Wit e3 1. v. 10.15 u., Blauw Wit Fla |)OL f2 9.15 u., Haarle fl— w Wit fl 31 u. v. 10.15 u„ nv Wit f2—Excelsior f3 11 u., S f3—Blauw Wit f3 11 u. v. El, Wit a1 -Almelo a1 0-4 Blauw Wit Al moest aantreden tegen het nog ongeslagen Alme lo Al. Blauw Wit ging van start met een versterkt middenveld. Door vermeend buitenspel, waar door de achterhoede bleef staan,. kwam Almelo op 0-1. Blauw Wit trachtte het spel te maken het geen ook wel enigszins lükte. Er kwamen ccn aantal kansen, die echter niet benut werden. Almelo kwam door een dekkingsfout op 0-2. Blauw Wit zakte wat terug en hier profiteerde Almelo van. 0-3. Na rust 'ging Blauw Wit pro beren wat aan de stand te ver anderen, alles ging echter te ge haast, er. was geen zelfvertrouwen meer en hoe men ook zwoegde, het resultaat was nihil. Almelo ging nog feller spelen en kwam uit de duels steeds als overwin naar te voorschijn. Na 20 minuten kwam Almelo zelfs nog aan het vierde doelpunt. Blauw Wit ging op de te harde charges van Al melo in, en van voetbal kwam zo doende niets meer terecht. Jam mer, want Blauw Wit zal oak ver lies moeten leren incasseren. Door het eigen spel te blijven spelen en ook wat zelfbewuster te 'worden kunnen resultaten niet uitblijven. Dus jongens volhouden en blij ven voetballen. BI. Wit cl-Be Zweef c2 4-1 In een qua spelpeil onaantrek- kelijke wedstrijd, wist Blauw Wit al. vor rust een vorsprong te ne men van 2-0. Linksbuiten H. Veld huis opende de score met een 1 strak afstandsschot, terwijl rechts achter H. J. Stam na goed opko men allqen doorging en het twee de doelpunt voor z'n rekening nam. Door een foutieve terug speelbal scoorde een speler van De Zweef in eigen doel 3-0. Het was linksbinnen D. Beld man die ver in de tweede helft de stand op 4-0 bracht. Vlak voor tijd wist De Zweef de eer te red- ds'n, doordat enkele verdedigers van Blauw Wit de buitenspelval onjuist hanteerden. De einduitslag 4-1 is-gezien het aantal scorings-' kansen voor Blauw Wit een te ge ring Y-esultaat. Er wérd weinig' aandacht .besteed aan goed sa menspel. Enkele spelers waren veel te veel uit op een persoonlijk suc cesje. Twee of drie man passe ren en dan op de vierde stran den". Blijkbaar heel moeilijk af te leren. Wierden dl-BI. Wit d1 0-4' De eerste uitwedstrijd waarin de volle twee punten werden ge noteerd door een wederom goed draaiend Dl. Voor rust scoorde Rudy van de Voet een keer, waar aan hij er na rust nog twee aan toevoegde. André Schuppert die maakte er 0-4 van. Voorwaar, een knappe overwinning! Woensdag werd de jaarlijkse onderlinge wedstrijd der Holtense jeugdvoetballers gehouden met als inzet de Frits Paule Cup, waarvoor dit keer zeer grote be langstelling was. Liefst 120 junio ren namen aan dit evenement deel dat was georganiseerd door de jeugdcommissie der S.V. Hol ten. Aangezien bij het begin van de voetbalcompetitie de velden wegens de droogte niet beschik baar waren, werd besloten deze dag in de herfstvakantie te hou den, hetgeen, gezien de zeer grote deelname, een goede greep is ge weest. Het weer was bijzonder goed en de organisatie liep voortreffelijk. Bovendien was er ook grote be langstelling van de ouders, die hun jongens kwamen aansporen op de diverse onderdelen, t.w.: sprint - jongleren met de bal - dribbelen en doelschieten - ver springen - algemene balvaardig heid en een duurloop (cross rond om de velden). De jongens waren ingedeeld in leeftijdsgroepen en voor elke groep waren er drie prijzen n.l. een beker, een zilveren en een bronzen medaille. D.e uitreiking der groepsprijzen geschieddedoor de voorzitter van de jeugdcommissie,, -terwijl _de Frits Paule Cup door de heer Paule (reeds jarenlang de trai ner van de Holten-junioren), per soonlijk werd uitgereikt aan de algemeen winnaar René Bannink. Na de prijsuitreiking vond de tra ditionele voetbalwedstrijd plaats tussen een jeugdelftal uit de di verse groepen en de beste" voetballers uit de jeugdcommis sie. Deze spanende strijd eindigde in een 2-2 gelijkspel. De overige uitslagen waren: Groep 7-8 Jaar: 1 Gerrit Klaas- ses 23 pnt., 2 Egbert Wegstapel 33 pnt., 3 Bert Vorkink 34 pnt. Groep 9-10 jaar: 1 Rene Ban nink 20 pnt., 2 Geert Brands 25 pnt., 3 Joost Bogers 34 pnt. Groep 11-12 jaar: 1 Henk Blan- kena 32 pnt., 2 Elmer Penne- waard 34 pnt., 3 Henk Aaftink 44 pnt. Groep 13-14 jaar: 1 Bart Lefé- bre 18 pnt., 2 Gerrit Vincent 30 pnt., 3 Gerard Markvoort 34 pnt. Groep 15-16 jaar: 1 Jan Riet berg 13 pnt., 2 Leo Leeftink 16 pnt., 3 Erik Aanstoot 27 pnt. Groep 17 jaar en ouder: 1 Jo- han Huzen 9l/t pnt., 2 Egbert Wis- sink 20Vj pnt, 3. Wim Tuller 22V* pnt. De prachtige beker werd aan winnaar René Bannink uitgereikt door Frits Paule. Achter de heer Paule de heer F. ter Hoeven, voorzitter van Jeugdcommissie. 0N b1 -Holten bl 1-2 Holten Bl speelde zaterdag te gen het hooggeklasseerde ON Bl vol zelfvertrouwen en met grote inzet. Al na vijf minuten nam Bl de leiding toen de ausputzer van ON een voorzet verkeerd beoor deelde: de bal kwam voor de voe ten van de vrijgelaten Henk Bek kernens die de bal ineens op de „pantoffel" nam en via de binnen kant van de paal onhoudbaar scoorde. De vreugde was echter van korte duur want nog geen mi nuut later maakte de Holtense doelman zijn enigste fout 1-1. Tot de rust was !t een gelijkopgaande wedstrijd met zeer spannende mo menten voor beide doelen. Na de pauze Bl gesteund door een zeer enthousiast publiek een zwaar of fensief. Met kunst en vliegwerk wist de ON-doelman zijn goal schoon te houden. Maar toch moest hij 12 minuten voor tijd ca pituleren toen middenvoor .Gerard Koetsier de ON-defensie passeer- Wit e2-Enter V. s2 0-0 i een matige wedstrijd was de {tenverdeling zeer juist. Hoe- Blauw Wit wel sterker was, I Enter Vooruit goed pax'tij zo de brilstand niet veranderd (d. Wit e3-Enter V. e3 3-1 lauw Wit E3 heeft deze wed- jd bescheiden gewonnen met Zeer vele kansen werden net kist of tegen de paal aan ge- pten. De ruststand was 2-0 p Blauw Wit. Na rust. kwam jer nog een keer terug en akte er 2-1 van, doch door een lie aanval van onze jongens rd de stand bepaald op 3-1. lil, B. f2-BI. Wit fla 2-6 begon hoopvol, we waren npleet en hadden zelfs nog en- e reserves. Blauw Wit moest ltreden tegen de nog ongesla- Hulzënse Boys. Na de aftrap psten beide ploegen even aan aar Wennen, maar in de 10e lluut opende Blauw Wit ds sco- 0-1. Enkele minuten later was weer raak, 0-2. Vlak voor rust ïd de stand zelfs 0-3. Na rust leen Blauw Wit zwakker te zijn gorden. Enkele spelers werden verwisseld. De thuisclub merkte dit en aangevuurd door hun sup porters konden ze zelfs twee keer scoren. Maar F la nam wraak en maakte nog 3 doelpunten. Eind stand 2-6, een geweldige overwin ning en zeker een felicitatie waard! Holten (3-BI, Wit f2 0-3 In een gelijkopgaande wedstrijd waren beide ploegen tegen elkaar opgewassen. Henk Stam van F2 wist met een schitterend schot de stand op 0-1 te zetten, Geert Meij- erink en Andries v. Iperen maak ten resp. het tweede en derde doelpunt. Er wordt niet zo vaak van Holten gewonnen maar deze wedstrijd was formidabel!. Be Zweef «5-BI. Wit f3 3-0 Dit was één van de beste wed strijden tot nu toe. De jongens toonden inzet en gingen er fel te gen aan. Toch kwamen we door een dubieus doelpunt achter. Onze keeper Hans Beldman greep de bal op de lijn, maar volgens de scheidsrechter was hij over de doellijn geweest. Na rust konden we de Zweef niet meer stoppen en werd de eindstand bepaald op 3-0. Mochten de Holten-supporters, na de klinkende overwinning uit te gen Kampen weer goede verwach tingen hebben gekoesterd, dan kwamen ze afgelopen zondag thuis tegen Sallandia wel bedrogen uit. De Holtenaren waren weer terug gevallen in het trage spelletje, dat hun al verschillende ne'derlagen bezorgde. Dat toch nog één puntje in Hol ten bleef, was te danken aan Ba rend Breukink, die op sublieme wyze zijn doel verdedigde en deze middag zeker de beste man van 't veld was. De uitslag 0-0, gaf de verhouding wel aardig weer, want geen van beide ploegen verdiende d§ zege. Voor rust was Holten het meest in de aanval, terwijl na de thee Sal landia een licht overwicht had. Op de Holten-ploeg, lag een zekere matheid, en het. leek eerder op 'n partijtje zomeravond-voetbal dan op een competitiewedstrijd. De Sallandianen moesten het meer hebben van krachtvoetbal en hun team bestond uit meerdere oudere spelers, die wel wat tempo te kort kwamen, doch meer inzet toonden dan de Rood-Zvvarten. In de eerste helft leek het er op, dat Holten, (weer compleet met aanvoerder Dekker), op een over winning afging, doch, in de loop van de slryd werd het spel steeds minder en mocht men nog bly zijn met het gelijke spel. Na ruim 20 min. loste Dekker een goed schot na een aanval op rechts met Veneklaas, terwijl enige min. later Hajo na een aanval op rechts met Veneklaas, terwijl enige min. later Hajo na een leuk solo-spel 'n hard schot losliet, dat in de handen van de Sallandia doelman beland de. In de 34e min. kwam de rechtsbuiten van Sallandia vrij voor doel, doch zijn inzet, de beste kansen, toen uit een hoekschop van Harbers, de bal tot tweemaal toe, buiten bereik van de keeper werd ingekopt, doch beide keren redde een Sallandia-speler van de doellijn. Kort voor het rustsignaal een zelfde situatie op rechts, waarbij uit een hoekschop van Veneklaas de bal door Bronsvoort goed werd ingekopt, doch wederom redde een Sallandia back zijn ploeg achterstand. In het begin van de tweede helft heeft Holten nog enkele kansen gehad op een doelpunt. O.a. een kopbal van Veneklaas, gered door een back, terwijl een hard schot van de opkomende Paalman door de Sallandia-doelman goed werd onderschept. Het laatste half uur, was Sallan dia de betere ploeg en moest o.a. Oolbekkink de bal van de doellijn wegwerken, terwijl Breukink alle zeilen bij moest zetten om zijn doel schoon te houden. Al met al een wedstrijd om zo gauw mogelijk te vergeten. de en met een daverend schot de winnende treffer aantekende. A.s. zaterdag de thuiswedstrijd tegen Excelsior Bl. Een zware opgave maar met dezelfde spelopvatting als tegen ON geen onoverkombare zaak. Holton d1 -Excelsior dl 1-2 In een slechte wedstrijd vooral van Holten zijde heeft deze ploeg de beide punten niet in Holten kunnen houden. In de eerste helft een sterker Holten dat helaas de kansen die ze kregen niet wist te benutten. Na rust wist Rene Schoenmaker me een prachtig schot de score te openen. Een paar minuten later verraste een Excelsior speler Herman ter Harmsel met een ver en hard schot 1-1. Door een verdedigings- fout werd het tenslotte nog 1-2 voor Excelsior. A.s. zaterdag te gen DES Dl. Jongens er moet met veel meer inzet gevoetbald wor den anders wordt het zaterdag wederom een moeilijke wedstrijd. Omhoog e3-Holten e3 1-2 Holten heeft in een leuke wed strijd verdiend van Omhoog ge wonnen. Al in de 2e minuut was het Tonny Woltman die bij een moo schot de paal in de weg zag staan, even later was het resp. Nijland en Kevelham die net naast schoten. Bij een uitval van Om hoog wist deze ploeg verrassend te scoren. Holten leek aangesla gen maar vond zichzelf terug me de door de goede steun van de lei ders. In de 2e helft eenzelfde spelbeeld een aanvallend Holten. In de 5e minuut wist Roel Warrink van veraf een schot te lossen welke door een verdediger van richting werd veranderd 1-1. In de eindfa se was het Erik Vogt die de be slissing bracht. Met een hard schot verraste hij de Omhoog doelman 1-2. Uit de laatste S wed strijden heeft Holten E3 5 punten behaald. Een goed resultaat. Heiten f1-Enter V. fl 3-0 Achter de schennen wordt door het bestuur en Raad van Elf van de Holtense Carnavalsvereniging „de Fienpreuvers" al weer druk gewerkt aan het programma van hun achtste camavalseizoen. Voor de leden en de nieuwe belangstel lenden delen we het volgende mee: 11 november „de elfde van de elf de" is er de jaarlijkse ledenverga dering in café Kalfsterman. Na af loop verplaatsing van de hofbar naar café Maats. Zaterdagavond 15 november is het afscheid van Frins Gert van Gunder en om 11 uur 11 de presentatie van de nieu we prins 24 jaar wordt met veler medewerking het Prinsenbal ge houden en als grandioze afsluiting vind 28 februari 197« het grote car- navalsgebeuren plaats. Senioren Zwolle-Holten, 2.30 uur. Holten 2-WVV 2, 10 uur. Holten 3 is vrij. Almelo 3-Holten 4, 10 u. vertr. 9 u. Holten 5-SOS 4 10 uur. Heracles 4-Holten 6, 2.30 uur. vertrek 1.30 uur. Holten 7-Wierden 4, 10.30 uur. Holten 10-Holten 8, 10.30 uur. Enter 6-Holten 9, 10 u. vertrek 9.15. GFC 5-Holten 11, 10 u., vertr. 9.15. Junioren aanv. - vertrek Holten al-Den Ham al, 3 uur Holten bl-Excelsior bl, 1.15 uur. Excelsior b3-Holten b2, 11.30 10.45 Haarle cl-Holten cl 3.—- 2.15 Holten c2-Nijverdal cl 3.— SVVN c3-Holten c3 145 13.— DES dl-Holten dl 12.30 11.45 Pupillen Enter el-Holten el 12.— 11.15 Holten e2-Enter e2 11.— Holten e3-Excelsior e3 11.— Excelsior e5-Holten e4 10.30 10.— Holten fl-Excelsior fl 10.— Enter f2-Holten f2 10.— 9.15 Holten f3-Enter V. f3 10.— Holten f4-SVVN f2 9.15 Holten f5-SVVN f3 9.15 Holten Fl heeft zaterdag jl. de liclluu twee puntjes in Holten gehouden. bleef spannend tot de laatste rard Zoetbrood. Na de rust ver hoogden Johan (4), Gert Jan (2), Rene 'en Henk Haverslag de score. De komende wedstrijd zal het ech ter niet zo makkelijk lopen als de ze; er zal geknokt moeten worden om de eerste plaats te veroveren. Holten f2-Enter V. f2 2-0 In de wedsrijd tussen de elftal len van Holten F2 en Enter Voor uit F2 bleek Holten de betere ploeg te zijn. Hollen dat zo snel mogelijk een voorsprong wilde ne men ging direkt massaal in de aanval. Uit een van deze aanval len schoot P. van Leeuwen via een hoofd van een Enter speler de bal hard achter de overigens goedkeepende doelman. Holten bleef drukken en vooral door het goede spel van M. Mol kon men in de tweede helft de voorsprong vergroten. Een gave pass van Mol werd opgevangen door Albert Wegstapel die de bal hard tegen de keeper opschoot en de terug springende bal werd door Jan Herman met een harde schuiver hoog in het doel geschoten. Eind stand 2-0. SVVN f2-Holten f4 1-0 In Nijverdal hebben de pups van beide clubs een bijzonder leuke wedstrijd gespeeld. Beide teams hebben keihard gestreden om dé winstpunten zonder ook maar een moment te verslappen. Ondanks wisselende kansen brak de rust met 0-0 aan. Na rust wederom een zeer spannende strijd. Tijdens een scrimage voor het Holten doel be landde de bal voor de voeten van de SVVN midvoor, die onze goalie wist te verschalken. Holten deed er nog een schepje bovenop en trok massaal ten aanval. Toch kwamen er ook nog enkele ge vaarlijke tegenaanvallen doch de achterhoede onder leiding van Haico Mulder hield stand. Het De A-junioren hebben schijnbaar de ovcrwinningssmaak te pakken. J.l. zaterdag „lapten" ze rode lan taarndrager Lap. met een verdien de 6-1 zege aan hun laars". Voor rust speelde de ploeg een redelijke partij voetbal, hetgeen ook in de ruststand (1-4) tot uit drukking kwam. Het was rechtsback Aanstoot (de Grieze), die de score opende, toen hij uit een goede aanval op rechts, de bal ineens op de slof nam en in de uiterste bovenhoek deponeerde (0-1). Enige minuten later kreeg Holten wegens een ernstige overtreding 'n strafschop toegewezen, welke door Joh. Huzen feilloos werd benut. (0-2). Na ruim een half uur spe len ontstond Holtens derde doel punt toen uit een goed genomen vrije trap van Henk Jansen de bal door de meegekomen Veneman precies op maat voor midvoor Scheperman werd gekopt en deze plaatste de bal in de uiterste hoek (0-3). Hierna verwaarloosde de A-ploeg haar verdediging een beetje en speelde te veel aanvallend, waar door de Lap. rechtsbuiten 'n vrije kans kreeg.. In "t strafschopgebied bracht doelman Wissink deze spe ler ten val en uit de. toegekende penalty scoorden dé Almeloërs hun enige doelpunt (1-4). Na de thee zakte het spelpeil, doch, dat belette Joh. Huzen niet om uit een prachtig genomen vrije trap, zijn derde doelpunt te fabriceren. (1-5). Hierna speelde het spel zich voornamelijk op het middenveld af en na een half uur, maakte Scheperman het halve dozijn vol, toen hij uit een mooie pass van Jansen, de keeper wederom het nakijken gaf (1-6), Na deze overwinning hadden de jongens nog energie genoeg over, o mmet luide kreten en getoeter de B-ploeg, tegen Oranje Nassau aan te moedigen. Dat dit niet ver geefs was. bleek uit de uitslag, n.l. een zwaarbevochten. 2-1 zege! Dit kwam mede doordat de Hol tense ploeg stukken beter speelde dan Enter V. Na 8 minuten spe len wist de linksbuiten de bal voor het doel van Enter ,V. te plaatsen welke door iedereen werd gemist behalve door Henny Jalving 1-0. Drie minuten later bracht Geert Brands bij een doelworsteling de stand op 2-0. Een minuut voor rust was het dezelfde speler die met een mooi schot de stand op 3-0 bracht. Na rust een aanvallend Holten maar doelpunten werden niet gescoord. Eindstand 3-0. SOS e2-Ho!ten e2 0-14 Een week voor de belangrijke wedstrijd tegen Enter heeft het E2-team van Holten zich heerlijk uit kunnen leven, wat tot 'n dave rende score leidde. Het onderaan de ranglijst bengelende SOS werd met liefst 0-14 verpletterd. Er werd door Holten duidelijk be ter gespeeld dan vorige week en sommige van de goals waren van grote klasse. De 6-0 ruststand werd bereikt via treffers van Jo han Tuitert, Rene Bannink (2), Gert Jan Scheperman (2) en Ge- conde maar de score onderging geen wijziging meer. Hulz. B. cl-Holten «2 1-0 C2 speelde tegen Hulzense Boys zijn tot dusverre beste wedstrijd. De gewijzigde opstelling met Teun Hofman op de linksbuitenplaats betekende een belangrijke verbete ring. De voorhoede was duidelijk versterkt hetgeen een grote ver lichting inhield voor de achterhoe de. Het leek eTop of de hele ploeg heruit inspiratie geput had, daar bijna alle spelers boven hun nor male prestaties uitkwamen. Het was een vrijwel gelijkopgaan de strijd met Hulzense Boys iets meer in de aanval. Het enige doel punt kwam tot stand uit een schermutseling na een in eerste instantie door de keeper bekwaam gestopte bal, ongeveer 5 minuten voor de rust. Na de thee hetzelfde beeld, waar bij ook C2 enkele malen gevaarlijk voor het Hulzen-doel kwam, maar door goed ingrijpen van de keeper niet tot scoren kon komen.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 7