DE BANGE REUS mm alktoestand van onze gronden Touwtrekkers hielden jaarvergadering Resultaten S.Y. BATO Schaakclub „Holten straft „Ommen55 af Gitaarconcert voor muziekschool-leerlingen HOCKEY- nieuws VOOR DE KLEINTJES i ro ei- BOUWHUIS Horlogerie, goud en zilver Behang '75 goedkoper A. SCHIPPER Firma W. Zonneheld Zn. Vinyl wandhekleding al vanaf 19.90 FIRMA A. SCHIPPER ersterking leiding van de RONO Mudbouw Fantastische opbrengst voor Hartstichting Geref. Hervormde zendingsavond Uitslag verloting Bronzen medaille WMR QAAN WE HEEN? Afd. Volleybal (Dames) Syr phus 1 BATO 1 WM8 11 krentenbrood 10 grote spritsen j Holterbergkoek 1.35 125 2.20 Dames! Benut deze kans per FILM „DE Pedicure Steunzolen Elastieken kousen geld te leen 4-jarige fijnspar BATO 2 - Flash 3 Demonstratie Oosterse keuken HOLTEN 24 OKT. 1975 PAGINA 5 inder auspiciën van de heer W. Hedde uit Nijverdal gaf woens- javond voor zes cursisten van Holtense Muziekschool de heer jymans uit Utrecht een gitaar- 'cert. inds 20 oktober word hetwaar- aend hoofd van de RONO drs. van Dam, op het gebied van de ■elijkse leiding bijgestaan door C. J. Hagenbeek van de NOS. •e zal in het bijzonder leiding •en. aan de Overijsselse en Gel- se programma-afdeling en ook kontakten onderhouden met de rokken sekties van de program- raad. imaast is de heer Hagenbeek ast met het op gang brengen i de voorbereiding tot de voor- nmen reorganisatie (3-delig) 1 de RONO. [et is bekend, dat de bedrijfs- ultaten in de akkerbouw sterk ankelijk zijn van de verkregen >rengsten. Op de lichte gronden eren een groot aantal percelen in maximale opbrengsten om- de kalktoestand van de grond ■1 te wensen overlaat. Grondon- •zoek heeft dit duidelijk bewe- 'ooral in het noorden van ons d bleek, dat ruim 50% van onderzochte percelen een groot lort aan kalk hadden. Ook van Holtense enkgronden is bekend, zij kalkarm zijn. fan de andere 50% heeft 40% i onderhoudsbekalking nodig. 3ij de teelt van suikerbieten, arvan het areaal jaarlijks be- igrijk groter wordt, kan het glaten van deze onderhoudsbe- king een grote oogstderving tot /olg hebben. In grote lijnen kan rden aangenomen, dat de {stdervingalleen bij suikerbie- al vele miljoenen per jaar It. Joor het gebruik van moderne astmeststoffen, welke veelal rzurend werken, wordt ook irlijks een belangrijk deel van kalk aan de grond onttrokken, uineer men de kalktoestand van grond op peil wil houden, zal oral bij een kalkminnend ge- s als suikerbieten, om de vier ir minstens vier ton schuim- rde per ha. noodzakelijk zijn. Schuimaarde is een goede en Bdkope kalkmeststof, waarvoor belangstelling belangrijk is toe- ïomen. rbetering van de kalktoestand een eerste vereiste voor een _iderne bedrijfsvoering. Er werden werken ten gehore ge bracht van Bach, Granados en nog enkele andere bekende com- ponisten. De hr. Rooymans besloot het' con cert met het spelen van enkele werken op de flaminio gitaar. Hij gaf bij de verschillende num mers een duidelijke toelichting. Mocht blijken dat er bij het grote publiek belangstelling bestaat voor gitaarconceren dan zal de heer ter Hedde dit garne vernemen en vaker concerten organiseren dit mede om de animo voor de mu ziekschool Holten te bevorderen. Blijkens het herfstnummer van „Hartslag", het orgaan van de Ned. Hartstichting en Vrienden van de Hartstichting heeft de collecte 1975 per eind augustus jl f 2.570.636.85 opgebracht, tegen vorige jaar f 1.956.731.38. De giro- en bank actie leverde tot eind augustus bru to f 3.171.285.39 aan inkomsten op. Men betreurt het, dat nog steeds niet de totale collecte-opbrengst kan worden gepubliceerd, omdat er nog een paar afdelingen zijn waarvan de gegevens en over schrijving van het geld nog niet binnen zijn. In de dinsdagavond in café Kalf- sterman gehouden jaarvergade ring van de Touwtrekkersvereni- ging „O.K.I.A." liet voorzitter A. Luggenhorst na een woord van welkom de verschillende activi teiten van het afgelopen seizoen de revue passeren en tevens deed hij mededeling van hervatting van de training op' 13 nov. a.s. in de manege 't Ruiterkamp te Bath- men. De data's van het deze win ter te houden „Indoortoernooi" zijn 19 december, 16 januari, 20 februari en 19 maart. Bij de gehouden verkiezing wer den inplaats van de heren E. Struik en H. Klijn Velderman (die niet herkiesbaar waren) als be stuursleden gekozen de h.h. H. Schorfhaar en A. Wansink. De aftredende bestuursleden zul len nog in functie blijven tot de volgende ledenvergadering. Door de heer E. M. van Schooten wer den nog enkele mededelingen ge daan over het hoofdbestuur N.T.B. Sportstichting „Holten" en het aanvragen van subsidie bij de ge meente. Besloten werd de onlangs gekochte nieuwe shirts alleen aan te trekken bij speciale gelegenhe den. Een suggestie van het bestuur om met de donateurs een ontspan- Op dinsdag 28 oktober a.s. des avonds om 8 uur zal in het ge bouw „Irene" een gemeenschap pelijke Gereformeerd-Hervormde Zendingsavond gehouden worden, waar de Indonesische dominee Lukito Handojo, die als missiona ris predikant werkzaam is in Maassluis, spreken zal over het onderwerp: „Zending in deze tijd, partner in verantwoordelijheid. Ds. Lukito Handojo is dus 'n zen dingspredikant, die naar ons uit gezonden is om hier mede te werken aan de vooruitgang van het evangelie. Daar ongetwijfeld velen begrijpen zullen hoe be langrijk het voor ons christenen in het westen is deze steun uit het oosten te horen, is het wel ge wenst tijdig in „Irene" aanwezig te zijn. ningsavond te organiseren viel in goede aarde evenals een voorstel voor een kegelavond, bingo of een knobbel-puzzelrit. Verder werd nog gesproken over het nut van een sportkeuring. Na afhandeling van de agenda vertoonde de heer A. Wansink een filmpje dat hij maak te van de onlangs in Doetinchem gehouden Wereldkampioenschap pen Touwtrekken. Door de Commissie Container vervoer van de afd. Twente van de Ned. Bond van Zaterdagvliegers wérd een grote verloting gehouden t.b.v. de dit jaar aangeschafte dui- vencontainers met bijbehorende boxen. Aan deze verloting werd ook meegedaan door onze plaatse lijke postduivenvereniging „De Bergvliegers". In Holten werden enkele honderden loten aan de man/vrouw gebracht. De waarde volle prijzen vielen op de volgende nummers: le prijs: 66. cm kleurentelevisie lot nr. 9357; 2e prijs: draagbare tele visie lot nr. 13615; 3e prijs: dames- of herenrijwiel lot nr. 6078; 4e prijs: stofzuiger lot nr. 13571; 5e prijs: draagbare radio lot nr. 11809; 6e prijs: Moulinex allessnijder lot ir. 4008; 7e prijs: dames- of herenhor loge lot nr. 1561; 8e prijs: stoom strijkijzer lot nr. 5044; 9e prijs: elektr. scheerapparaat lot nr. 2679; 10e prijs: koperen helmkit lot nr. 4626; lie prijs: koperen lectuurbak lot no. 724i; 12e prijs: koperen helmkit lot nr. 7654; 13e prijs: ko peren keteltje lot nr. 11733; 14e prijs: koperen paraplubak lot nr. 8958; 15e prijs: keukengarnituur lot nr. 4178; 16e prijs: Tefal braad pan lot nr. 11986: 17e prijs: medi cijnkastje lot nr. 6734; 18e prijs: houten bloemenbak lot nr. 3219; 19e prijs: houten bloemenbak lot no. 1338; 20e prijs: roestvrij stalen pedaalemmer lot nr. 800; 21c prijs: keukentrapje lot nr. 10.000; 22e prijs: gebakstel lot nr. 997; 23e prijs: wonderpan lot nr. 11.321; 24e prijs: doos bestek lot nr. 1839; 25e prijs: droogrekje lot nr. 7759. Eventuele prijswinnaars gelieven contact op te nemen met: R. B. Grootenhuis. Kroedhöftestraat 2, Enschede. Overdag telefonisch te bereiken onder nr. 053-311750. Het hockey-competitie program ma van het afgelopen weekend verliep in de sfeer van de herfst vakantie. Als extra programma werd daardoor een pupillentoer- nooi te Goor ingelast en meisjes B speelde een vriendschappelijke wedstrijd tegen de damesleden. Heren II en de jeugdelftallen had den een vrij weekend. Op zondag werd een onderlinge mixed wed strijd gespeeld. Iedereen was erg enthousiast, temeer daar A. Vink erg veel moeite had twee elftallen op te stellen. Tja, herfstvakantie! Eindstand 4-3. Heren I, dat in de 4 klasse J speelt, verloor met 0-2 van Zut- phen en staat met 4 punten uit 6 wedstrijden in de onderste regio van de competitieladder. Hoewel het elftal een sterke verjonging heeft ondergaan, en zeer zeker vele talenten onder zich mag re kenen, is vooral de slechte veld- situatie van het sportdal (mols- heuvels en konijnenholen) er de oorzaak van dat technisch goed hockeyspel onmogelijk is. De pupillen jongens in Goor be reikten een prachtig resultaat door op de 2e plaats te eindigen uit de poule van 5 clubs. De meis jes eindigden op de één na laat ste plaats. Er is gezien deze prestatie veel te verwachten van de hockeyjeugd uit Holten, die deze sport ook op de scholengemeenschap beoefent. Tenslotte staat ons voor het ko mende weekend een interessant hockeyduel te wachten. De uit wedstrijd van Holten II tegen Hengelo III (koploper) zal bepa len of dit elftal de koppositie kan gaan overnemen. Wedstrijdprogramma Zondag 26 okt. om 11.00 uur Hen gelo IIIHolten II, 14.00 uur HaackeyHolten. Donderdag 30 okt. om 14.00 uur Holten AEHV (dames) o.l.v. E. v.d. Sloot-I. Scheltens. Vergadering Op dinsdag 4 november a.s. om 20.00 uur vergaderen alle dames leden over het competitieverloop na de winterstop. Er was eens een kleermakertje, dat genoeg had van zijn kleine huisje in het bos. Hij pakte zijr.« rugzak en ging op stap. Terwijl hij liep te fluiten zag hij in de verte een steile berg en daar vlak bij een hoge, blauwe toren, die uit een ander groot bos omhoog rees. „Hé, wat is dat?", riep de kleermaker. Hij was altijd ver schrikkelijk nieuwsgierig en stapte dus met grote stappen erop af. Toen werden zijn ogen zo groot als schoteltjes. De berg had benen gekregen en kwam het kleermakertje met nóg veel grotere stappen tegemoet. Hij stapte met één sprong over de to ren en de kleermaker Pom zag, dat de berg 'n reus was! Een kolossale reus! „Wat wil jij hier?", riep de reus met een stem alsof het aan alle kanten tegelijk onweerde. „Wat wil zo'u kleine muggepoot hier?" Pom fluisterde: „Ik wilde eens wijken of ik er gens anders dan in mijn bos een stuk brood kon verdienen". „Als dat je bedoeling is", zei de reus, „dan kun je bij mij in dienst komen". Pom hoefde niet lang na te denken. Hij durfde gewoon niet neen te zeggen. „Wat krijg ik dan als loon", fluisterde hij. „Wat voor loon je krijgt?", bulderde de reus, „je krijgt ieder jaar driehonderdvijfenzestig da. gen en als het een schrikkeljaar is, een dag extra". Pom durfde niet te antwoorden, maar hij dacht: ik zal wel zien, dat ik hier zo gauw mogelijk vandaan kom. „Haal eens een kruik water voor me", comman deerde de reus. „Waarom zou ik niet liever een hele beek tege lijk meebrengen?", zei de kleermaker en hij stapte weg met de kruik. „Wat", vroeg de reus, „een hele beek tegelijk?" Hij was eigenlijk maar een domme sukkel, maai omdat hij zo groot was, liep iedereen altijd voor hem weg. aan het Maar nu was de reus een beetje ban; worden voor Pom, het kleermakertje. „Dat ventje kan heel wat meer dan jasjes naaien geloof ik". Ik laat hem toch maar één kruik halen. Toen de kleermaker het water had gebracht, zei de reus: „Hak eens een stapel hout voor mij, dan brengen wij dat naar huis". „O", antwoordde Pom. „Dan hak ik liever het hele bos in één slag om". „Het hele bos in één slag?", bromde de reus te gen het opscheppertje. Hij werd nog een beetje banger voor Pom. „Die vent is misschien beto verd", dacht hij, „ik moet zorgen dat ik hem kwijt raak". „Ga maar eens drie wilde zwijnen schieten voor het eten", zei hij met zijn onweerstem. „Waarom niet liever duizend tegelijk?", schepte Pom weer op. „Wat", riep de bangerd van een reus, „kom maar liever mee naar huis, dan gaan wij slapen en morgen weer verder werken". Pom sliep als een roos. Hij had allang gemerkt, dat de reus een grote bangerik was geworden door zijn opscheppen. De reus deed dan ook geen oog dicht. Hij lag maar te bedenken hoe hij de kleermaker kwijt kon raken. De volgende morgen gingen de reus en Pom naar een moeras, waar omheen een heleboel bomen stonden. „Ga eens op een dikke tak zitten en probeer die er eens af te breken", zei de reus. Hij dacht: „Die valt er lekker vanaf en verdwijnt in de modder". Ruts dat zat Pom op een tak; hij hield zijn adem in er; maakte zich zo zwaar mogelijk. Toen hij weer adem moest halen, schoot de tak zover in de hoogte, dat hij nergens meer was te zien. Kilometers verder kwam Pom weer op de grond terecht en toen holde hij terug naar zijn fijne huisje. En de reus? Die denkt dat het kleermakertje nog boven ir? de lucht zweeft! (natdruk verboden) De motorrijders Dries Willems, Gerard Kruiper en Gerrit Elbert alle drie actief lid van de M.A.C. „De Holterberg" hebben in de In ternationale Zesdaagse op het ei land Man een bronzen medaille gewonnen. Zaterdag 18 oktober j.l. speel den de BATO-dames tegen Syr- phus in Denekamp. In de eerste set werden de BATO-dames veel al verrast door de goede aanval- en, die via de midvoor van Syr- phus werden gespeed. Doordat te veel aandacht aan het blok werd besteed, ontstonden vaak openin gen in het middenveld van BATO. Ondanks goed volleybal werd de set verloren met 8-15. Ondanks NIET VERGETEN: 5 DINSDAG: BROODJESDAG WOENSDAG: KRENTENBOLLENDAG Bij besteding van 5,een Voordeelkaart. VOORDEELKAART no. 21 7 van 1.75 voor van 3.50 voor MARKTMAZZEL: U wilt vast wel een goede bijverdienste in uw eigen vrije uurtjes. Schrijf vrijblijvend naar MEVR. VAN EEUWEN Dortherweg 6 Epse (Gem. Gorssel) GEVRAAGD: huishoudelijke hulp voor 2 ochtenden per week. Houtweg 7 Telefoon 05483-2495 ORANJESTRAAT 29 TELEFOON 1210 talJ ijs- „de Schure" Zie agenda en bericht. H. W. Aaltink- Kevelam L/arenseweg 37 - Tel. 1926 Wanneer u op korte termijn geld nodig hebt voor privé-doeleinderi, helpen wij u graag met een AMRO-lening. Bedrag en aflossing kunt U voor een belangrijk deel zelf bepalen. Vraag naar de folder met uitgebreide informatie bij AMRO bank. HOLTEN - DORPSSTRAAT 24c TELEFOON 2365 Verf- en behang- speciaalzaak Dorpsstr. 3 - Telef. 1390 (Kerstspar) voor bos- en kerstsparcultuur (najaare- leverimg). Boomcateweg 92 Nijverdal Tel. 05486-2513 Verf. en behang, speciaalzaak U bent altijd welkom bij het Chinees-Indisch Restaurant Dagelijks geopend van 11.00 tot 23.00 uur Voor maaltijden afhalen zelfde uren. Vele Chinees-Indische specialiteiten Ook voor partijen en familiefeestjes. Gezellig en sfeervol. U kunt ook tafels bespreken. Holten, Dorpsstraat 68, Telefoon 05483-2899 Ommen, Brugstraat 28, Telefoon 05291-2393 goede spelmomenten ging de tweede set met 5-15 verloren, door dat de durf om aan te val len ontbrak. Tijdens de derde set kreeg BATO meer vat op de tegenstan der, die hierdoor onrustig ging spelen. Doordat de dames hier handig gebruik van wisten te ma ken, kwamen ze zelfs met 9-11 voor te staan. De BATO-dames mochten de set echter niet win nend afsluiten, want via 11-11 en 13-13 ging de set met 15-13 ver loren. Ondanks de 3-0 nederlaag kunnen de BATO-dames echter terugzien op een goed gespeelde wedstrijd. Zaterdag 25 oktober a.s. speelt BATO 1 (dames) tegen Spirit Ac tief in de Gym.zaal aan de Haar- straat. Supporters zijn van harte welkom. In de eerste wedstrijd van BATO II (dames) in Nijverdal tegen Flash III kon er geen overwinning behaald worden. Met de hoopvolle yell „Toi, toi, toi" begonnen we met de opslag, maar deze set ein digde met 15-4. De volgende set begon wat roos kleuriger maar ook deze set won Flash III met 15-9. De derde set was wel het dieptepunt 15-0. Er zal veel getraind moeten worden, want vooral in de opslag werden er nogal wat punten door de da mes weggegeven. De volgende wedstrijd zal door de dames gespeeld worden op 27 oktober a.s. om 20.00 uur tegen Flash IV te Nijverdal. DEVENTER In GALERIE TAMBARAN, Berg straat 34, tel. 15077. exposeert van 26 oktober t/m 30 november (eventueel te verlen gen) Gerard Grassère met o.a. werken geïnspireerd op de kunst van de Papoea. Geopend: wo. t/m zo 14-17 - vr 19-22 - za vanaf 10 uur. Tevens vaste collectie Ocea nische kunst. DEVENTER SCHOUWBURG, Grote Kerkhof 1, tel. 11500: Maandag 27 oktober aanvang 20 uur: Concert Overijssels Philhar- monisch Orkest o.l.v. Libor Pe- sek. Woensdag 29 oktober aanvang 20 uur: Deventer Opera- en Operet te Vereniging met Der Vogel handier van Carl Zeiler. E.D.B. - THEATER, Sraedenstr. 10, tel. 13615 Weekfilm 23 t/m wo 29 okt: En ter the Dragon 18 jr. Woensdagavond 22 oktober werd in hotel Vosman te Holten een demonstratie gehouden van oos ters koken. Deze drukbezochte bijeenkomst was georganiseerd voor de leden van de N.B.P. in samenwerking met specialist in rijsttafelprodukten Conimex te Baarn. De belangstelling voor de ooster se keuken bij de nederlandse ge zinnen is opmerkelijk groot. Ge middeld wordt eens per week wel een nasi- of bamigerecht op tafel gebracht. Om nu eens te laten zien dat er nog andere mogelijk heden zijn, die net zo weinig moeite kosten als een nasi go- reng, maakte de demonstratie 'n mihoenschotel klaar. Er werd uitvoerig aandacht be steed aan het gebruik van beken de oosterse produkten als sambal, ketjap, kroepoek, seroendeng en diverse atjars (tafelzuren). Ook het begrip rijsttafelen een eet gewoonte die aanzienlijk minder voorberijdingstijd vergt dan in 't algemeen wordt gedacht werd behandeld, mede met behulp van een veelzeggende dia-presenta tie. Afgelopen dinsdag heeft „Holten" thuis de tweede wedstrijd voor de SBO gespeeld tegen Ommen. 2 Na het goede resultaat tegen „Bath- men" zag iedereen met optimisme deze confrontatie tegemoet en was men vast besloten om de twee sei zoenen eerder geleden nederlaag van 2Vs-5Vs te wreken. Dit is dan ook zeer overtuigend gebeurd. Met maar liefst 7>/:-'/i voor „Holten" kon Ommen de terugreis aanvaar den, al moet eerlijksheidshalve worden vermeld, dat men met eni ge invallers aantrad. De uitslagen zijn als volgt, met op de oneven borden wit voor de thuisclub. Holten 1Ommen 2 1 D. A. v. d. Knaap-R. de Boer 1-0. 2 J. W. Middelink-J. v. Gelder 1-0. 3 W. G. Blits-M. R. Abma 1-0. 4 B. van Beek-R. Boer 1-0. 5 H. van Beek-E. Olthof 1-0. 6 D. van Beek-M. Pillen 1-0. 7 F. Flantua-G. J. Soepenberg Vs-Vj. 8 H. T. Roeloffs-M. Korff 1-0. Dit is het derde seizoen dat de schaakclub „Holten" mee doet voor de SBO, maar men is er nog nooit in geslaagd om met zulke grote cijfers te winnen. Maandag 17 november a.s. speelt „Holten" de derde wedstrijd voor de SBO en wel tegen ENO 2 (Nij verdal). Dit team moet men wat hoger aanslaan dan Ommen 2 en er zal daar dan weer hard geknokt moeten worden om de nodige pun tjes te behalen. ENO 2 miste al een paar jaar achtereen net de promotie en zal er alles aan willen doen om dit jaar wel te slagen. A.s. dinsdag staat de interne com petitie van de schaakclub Holten, waarin de heer D. v. d. Knaap zijn titel gaat verdedigen. Dat de an dere leden hem dit zo moeilijk mo gelijk gaan maken^ staat vast. Hij zal vooral veel concurrentie on dervinden van de ex-kampioen, de heer J. W. Middelink. Mocht één van de anderen zich als kandidaat aanmelden, dan zou dit zeer ver rassend zijn. Nachtvoorstelling vr 24 okt 23 uur - za 25 okt 23.30 uur: Doodkus van dr. Fu Manchu 18 jr. Matinee za 25. zo 26 okt 14 uur: The train robbers a.l. CINEMA, Lange Bisschopstraat 69 tel. 11100 Weekfilm do 23 t/m wo 29 okt: Return of the Pink Panter a.l. Nachtvoorstelling vr 24 okt 23 uur - za 25 okt 23.30 uur: Little big man 18 jr. Matinee do 23, vr 24, za 25, zo 26, wo 29 okt 14 uur: De kleine ko lonel a.l. Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur - za 18.45 en 21.15 uur - zo 16, 18.45 en 21.15 uur. LUXOR THEATER, Brink 20, tel. 18662. Weekfilm do 23 t/m di 28 okt: Goldfinger 14 jr. Nachtvoorstelling vr 24 okt 23 uur: Poesjes die men pakken kan 18 jr. Cyclusvoorstelling wo 29 okt 20 uur: Rien a signaler 18 jr. Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur - za 18.30 en 21 uur - zo 16, 18.30 en 21 uur. GOETIEK DE ROZIJNENKORF, Grote Poot 19, tel. 11848. Geopend: ma t/m za 14-18 - vr ook 19-21: tot 19 nov Frans Kres tekeningen en etsen. DE KUNSTPOOT, Grote Poot 19, tel. 11848. Geopend als De Rozijnenkorftot 5 nov Jaap Nieuwenhuis, teke ningen. KUNST RONDOM, Openb. Lees zaal, Brink 70, tel. 13506. Geopend: di t/m vr 10-17.30 en 19-21 - za 10-17 uur: tot 2 nov Ron Nagtzaam en Martin van Oostrom - foto's. GALERIJ LENTEN, Kletterstraat 25-27. Epse, tel. 21915. Geopend: di t/m za 10-18 - zo 14- 17 uur: Uitgebreide collectie gra fiek, schilderijen, tekeningen, beeldhouwwerk, keramiek 1850- heden. HET EI VAN COLUMBUS, Pol straat 76-78, tel. 16431. Geopend: ma t/m vr 14-18 - za 10-17 - zo 15-18 uur: tot 15 nov Kunst uit de huiskamer. STADSBIBLIOTHEEK, Klooster 3 tel. 16512. Geopend: ma t/m vr 10-12 en 13- 17 - wa ook 18-20.45 uur: Van kruidentuin tot apotheek. ALBERT SCHWEITZER CEN TRUM, Brink 89, tel. 19675. Geopend: di t/m vr 9-12 en 14- 17 - za 10-17 uur: Permanente expositie over leven en werk van dr. A. Schweitzer. JAARSMA WOONCENTRUM, Bergstraat 51, tel. 18494. Openingstijden: gewone winkeltij- d'en^/ma gesloten): tot eind no vember Andries van der Beek, scb'iliferijen diS^knotwilg. MUSEUM DE WAAG, Brink 56, tel. 14556. Geopend: di t/m za 10-12.30 en 14-17 - zo 14-17 uur: Antieke fiet sen, zilver, aardewerk, keukens. MUSEUM DE DRIE HARINGEN Brink 55, tel. 14556. Geopend als de. Waag: Aankleed- poppen uit 1860-1910. OVERDEKT ZWEMBAD, Smyr- nadwarsstraat 2, tel. 21864. Zaterdag 25 oktober 19-22 uur Polowedstrijden Kring Overijssel. Zondag 26 oktober 13-16 uur Zwemcompetitie „De IJssel". Weekenddienst tandartsen: 24 en 26 oktober: D. L. de Mooy, Zwol- seweg 149, tel. 19133. BEELD UW STAD UIT - Foto-, teken- en schilderwedstrijd in het kader van M75 uitgeschreven door de Stichting Oud Deventer. On derwerp: huizen of gebouwen in de binnenstad. Inlichtingen- en inleveradres: Galerie De Kunst- poot, Grote Poot 19, tel. 11848. Inzendingsdatum: uiterlijk 4 no vember. met als onderwerp

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 5