zvv Verslagen jeugd SV „Holten" Uitslagen lagere senioren- elftallen Blauw Wit Resultaten Blauw Wit-pumllen HOCKEY Uitslagen, resultaten lagere seniorenelftallen SV „Holten Zo speelden de Blauw Wit-junioren Loterij voor jeugdig voetbaltalent Programma „Blauw Wit HOLTEN a-GFC a 2-1 PROGRAMMA SV „HOLTEN" Kampioenshonden SCHAAKCLUB „HOLTEN" Paalman en Van Asselt beste schutters HOLTENS NIEUWSBLAD 17 OKT. 1975 PAGINA 7 Door hel Automobielbedrijf Fa. J. Hosmar te Nijverdal teerden maandag en dins dag in „De Halm' aan de Industriestraat de Daf-Volvo modellen 1976 gepresenteerd. Holten 3-Lap 2 4-0 Holten 3 heeft met goed voetbal de beide punten tegen Lap 3 weten binnen te halen. Reeds in de 3e minuut opende de linksbuiten de score door een prachtig doelpunt uit een goed opgezette aanval. Holten 3 bleef goed doorgaan en drong Lap 3 geheel in de verdedi ging. En de 38e minuut maakten de aanvallers weer een goal (2-0). Na de rust 'n aanvallend Lap. wat bekwaam door de verdediging werd opgevangen. Hierna nam Holten het heft weer in handen wat nog twee doelpunten oplever de door middenvoor ,,de parkiet". Zondag de zware uitwedstrijd naar GFC 2 met de zelfde inzet als te gen Lap 3 kan Holten 3 minstens 1 puntje mee naar huis nemen. Holten 5-Haarle 3 3-1 Holten 5 heeft naaste concurrent I In een zeer hard gespeelde wed- i strijd, tegen rivaal GFC uit Goor, hebben de A-junioren thuis met 2-1 de overwinning weten te be- halen. In de eerste helft ging de strijd gelijk, op met enkele span- nende momenten voor beide doe len. De ruststand (1-1), gaf de verhouding dan ook goed weer. De gasten uit Goor namen de lei ding, toen 'n hard schot doel trof, doordat doelman Wissink door de werd verblind en te laat reageerde (0-1). De gelijkmaker kwam op naam van linksbuiten Joh. Huzen, die een misverstand in de Goorse achterhoede goed uitbuitte en een z.g. frommel- goal" scoorde. Na de pauze werd de strijd steeds harder, waartegen scheidsrechter Maneschijn niet voldoende optrad. Het was wedeföm Joh. Huzen, die i nu met een daverend schot de stand op 2-1 bracht, waardoor de A-ploeg twee kostbare punten be haalde, en wat ook erg belangrijk was. blessure vrij de strijd wist te beeindigen. Vesos bi-Holten b2 5-0 In een ongelijke wedstrijd heeft Holten B2 van koploper Vesos met duidelijke cijfers verloren. Met de regelmaat van de klok werden de doelpunten gescoord. Ondanks hard werken in de ploeg van Hol ten werd het toch nog een 5-0 ne derlaag. A.s. zaterdag thuis tegen DES B2. SDOL cl-Holten c2 12-0 Van 't begin af was het duide lijk dat C2 geen gemakkelijke mid dag zou krijgen tegen de koploper uit Luttenberg. Met goed opgezet- te aanvallen werd de Holter ver- dediging zwaar op de proef ge steld en reeds na 10 minuten was de stand 1-0. Even leek het erop, of C2 wat meer vat op het spel kreeg, hetgeen resulteerde in een bal rakelings langs het SDOL doel, maar daarna was het initia tief weer aan de thuisclub die met de regelmaat van de klok de score I nog voor rust op 5-0 wist te bren gen. Na de rust hetzelfde beeld met als eindresultaat 12-0. Een ons inziens geldig tegendoelpunt van C2 werd om onduidelijke redenen afgekeurd. Opvallend was dat C2 in feite niet eens zo slecht speel de en dat men in het samenspel vaak beter was dan in voorgaande wedstrijden. Mocht het spelpeil zich zo blijven ontwikkelen, dan 1 liggen er beslist kansen voor de komende wedstrijden. Deto dl-Hslten dl 0-2 In een slechte wedstrijd heeft I Holten toch de punten mee weten i te nemen uit Vriezenveen. In de eerste helft een aanvallend Holten dat in de eerste helft niet verder kwam dan een doelpunt van Di- nand. Dit kwam mede doordat de voorhoede de vele kansen die zij kregen niet wist te benutten. Na rust hetzelfde beeld. Tien minuten voor het einde wist Nico er met 'n prachtig schot 2-0 van te maken. A.s. zaterdag de zware wedstrijd tegen Excelsior Dl. Hollen dl-BI. Wit e2 3-0 In een matige partij voetbal heeft. Holten E2 kans gezien beide j punten binnen te halen. Opnieuw werden we al vroeg in de wed- strijd gesteund door een 1-0 voor sprong. Gert Jan Scheperman strafte na 3 minuten al een bal af die slecht door de Blauw Wit ver dediging was weggewerkt. Door dat onze vleugels zeer slecht wer den aangespeeld en op het mid denveld veel ongecontroleerde trappen werden uitgedeeld bleef de wedstrijd op een laag peil. In de tweede helft was invaller Geert Nijland zo gelukkig een van I links voorgetrokken bal in het doel te lopen. Het enige wapenfeit hier na kwam van Blauw Wit zijde toen een lage voorzet in eigen doel werd gedeponeerd. Behou dens een schot van Gert Jan te gen. de paal gebeurde er niet noe- menswaardig veel meer. Het spel zal in de volgende wedstrijd in Haarle 3 een verdiende nederlaag toegebracht. Vooral de eerste helft was Holten de betere ploeg en nam dan ook verdiend de lei ding toen J. Wolters alleen voor de Haarle doelman niet faalde. Vlak voor rust werd het nog 2-0 toen G. ten Hijer een solo onder nam en de gehele Haarle verdedi ging, inclusief de doelman kans loos liet. Na rust werd het al snel 2-1 toen doelman G. Arfman een keihard schot niet onder controle kon krijgen. Haarle kwam nu fel op zetten maar kwam niet' meer tot scoren. Door het massale op rukken van de gasten kregen de Holtense voorwaartsen bij snelle uitvallen vele prachtige opgeleg de kansen, waar uit alleen A. Boode, zwaar gehinderd, 3-1 liet aantekenen. De Zweef 9-Holten 8 4-2 Zware overschatting kostte Holten ieder geval veel beter verzorgd moeten worden. Holten e3-DES e2 1-1 In een zeer aantrekkelijke wed strijd heeft Holten een punt be haald op DES E2. Voor rust ging het gelijk op met toch iets meer kansen voor de thuisclub. Na rust was het toch DES die na een blun der in de Holtense verdediging de stand op 1-0 bracht. Tien minuten later wist achtei'hoedespeler Hen- ny Kevelham de gelijkmaker te scoren. Doordat de gebroeders Nijland niet zo goed op dreef wa ren en' Erik Spenkelink ook een paar kansen liet liggen kwam men toch niet verder dan .1-1. Enter V. e3-Hotten e2 1-1 In een spannende wedstrijd heeft Holten E4 een kostbaar puntje la ten liggen. In het begin van de wedstrijd werden geweldige kan sen niet benut welke zeer beslis sende uitwerking tengevolge moes. ten hebben. Het offensief van Hol ten E4 leverde niets op maar de counter van Enter V. had wel suc ces 1-0. Zo bleef het tot vlak' voor het ein de toen onze. midvoor goed door zette en gelijk maakte. Onze doel man was deze morgen weer in goede vorm. Zaterdag a.s. thuis tegen RKSV E2. De Zweel fl-Holten f1 2-2 Het is Holten F1 zaterdag j.l. niet gelukt beide punten mee naar huis te nemen. Het was een ge- lijkopgaande strijd waarbij de keepers verschillende keren in ac tie moesten komen. Het was De Zweef die uit een corner het eer ste doelpunt scoorde. Hierna ging Holten fel in de aanval en bracht door een kopbal van Freddie Kwintenberg de stand op 1-1. Hol ten bleef doorgaan en het was jammer toen Henny Jalving na 'n hard schot de keeper de bal ach ter de lijn stopte de scheidsrech ter er niet bovenop stond anders was dit zeker een doelpunt ge weest. Na rust bleef Holten aan vallen en dit resulteerde in een doelpunt van Jan Wansink. Hier na zette de Zweef alles op alles wat tenslotte resulteerde in de ge- lijkmarker. SÜ0L i2-Holten f4 6-1 In Luttenberg moest Holten F4 een zeer ongelijke strijd aangaan met koploper SDOL F2. Al direkt bij het betreden van het veld was he tte zien dat de rood-zwarten ?n zware dobber zouden hebben aan SDOL. Het is niet erg overdreven om te stellen dat de jongens uit Luttenberg gemiddeld 1'/: a 2 jaar ouder waren. Holten F4 hield toch nog redelijk lang stand. Na onge veer 10 minuten mocht de thuis club een penalty nemen, die ech ter gemist werd. Spoedig daarna viel toch de eerste treffer. Een hard schot maakte keeper Martin Scheperman kansloos. Hierna kwamen weer snel twee treffers. Rust 3-0. Na de hervat ting weer eenzelfde spelbeeld. SDOL steeds aanvallen en Holten fanatiek verdedigen. Men kon ech ter niet vooi-komen dat de stand tot 5-0 werd opgevoerd. Uit een penalty kon Arend Jan de eer red den. In de allerlaatste seconde scoorde SDOL nog een keer. Eind stand 6-1. Desondanks een com pliment aan F4, dat werkelijk moegestreden de thuisreis aan vaardde. SDOL »3-Ho!ten f5 2-0 Wederom heeft ons F5-elftal 'n nederlaag moeten incasseren en wel tegen 't sterk spelende SDOL. Het is voor alle elftallen van Hol ten toch al moeilijk om in Lutten berg te winnen en Holten F5 vorm de dan ook geen uitzondering. De spelertjes hebben echter hun uiterste best gedaan. Tot ver in de eerste helft bleef de stand nog ge lijk. Doordat een achterspeler van Holten de bal op zijn knie kreeg, werd de bal van richting veran derd en was de doelman kansloos. Even na rust werd het 2-0 toen de bal door de doelman niet goed werd uitgetrapt. De bal kwam bij een speler van SDOL die meteen de bal in het doel schoot. 8 een onnodige nederlaag. Door J. v.d. Berg en Joh. Broekmaat was het na 20 min. 2-0 voor Holten 8, na een ongelukkige handsbal van Jan Wissink, werd het 2-1, wat te vens de ruststand was. In de twee de helft profiteerde De Zweef gre tig van de fouten die Holten maakte en boog de achterstand van 2-1 om in een 4-2 voorsprong. Alles met al 'n zeer- slechte beurt van Holten 8. Haarle 8-Holfen 9 0-3 In een door Holten 9 goed gespeel de wedstrijd tegen Haarle 8, na men de rood zwarten reeds na twee minuten door J. Arfman de leiding, 5 minuten later werd het door H. J. Rensen 0-2. Haarle leek weggespeeld te worden doch paal en lat redde vaak. Toch wist Wa genvoort voor Tust de stand nog op 0-3 te brengen. Na de thee was het Haarle dat met de wind mee het spel maakte doch doelman Jansen verdedigde het Holtense doel uitstekend. Geen van beide ploegen kwam tot. sco ren, zodat Holten de beide pun ten verdiend meenamen uit Haar le. Senioren Holten 1—Sallandia 1 2.30 u., ATC 2—Holten 2 10.00 uur v. 8.45 u., GFC 2—Holten 3 10.00 u. v. 9.15 u., Holten 4Sportlust Vrooms- hoop 2 10.00 u., Luctor 7Holten 5 10.00 u. v. 9.00 u., Holten 6— Bornerbroek 3 10.00 u., Luctor 4 Holten 7 11.45 u. v. 10.45 u., Hol ten 8—RV 3 10.30 u., Holten 9— de Zweef 8 11.45 u., SDOL 4—Holten 10 10.30 u. v. 9.30 u., Holten 11— Luctor 10 10.30 u. Junioren La Première AlHolten Al 2.30 u. v. 1.30 u., ON BIHolten BI з.15 u. v. 2.15 u., Holten B2DES B2 3.15 u., Holten Cl—Enter Cl 2.00 u., Hulz. Boys ClHolten C3 2.00 u.. Holten C3—SVZW C3 2.00 Holten Dl—Excelsior Dl 12.45 u. Pupillen Holten El—Blauw Wit El 11.00 u., SOS E2—Holten E2 10.00 u., v. 9.15 u., Omhoog E3Holten E3 10.00 u., Holten E4RKSV E2 11.00 u., Holten Fl—Enter V. F1 10.00 u., Holten F2—Enter V. F2 10.00 u.. Holten F3—Blauw Wit F2 10.00 u., SVVN F2—Holten F4 10.45 u. v. 10.00 u., SVVN F3—Holten F5 10.45 u. 10.00 u. Den Ham 3-Blauw Wit 2 3-3 Blauw Wit 2 is duidelijk van slag. Na een goede competitie wedstrijden aanzienlijk minder goed. Afgelopen zaterdag werd nog op het nippertje een gelijkspel behaald tegen Den Ham 3. Een voohsprong van 2-0, halverwe ge de tweede helft' verkregen, werd geheel onnodig verspeeld. Zelfs wist Den Ham 5 minuten vöor tijd een voorsprong te ne men. Met een beetje geluk werd. echter toch nog een gelijkspel be haald in de laatste minuten, tegen deze toch echt niet zo sterke te genstander. Blauw Wit 2 zal de komende weken anders voor de dag moeten komen, willen ze blij ven meedoen om de titel. Te vermelden is nog dat doelman Frans van Gennep wegens ziekte verstek moesten laten, maar dat hij door Hennie Paalman (van het vierde) naar behoren werd ver vangen. Zaterdag 17 oktober is het tweede vrij. Vesos 6-Blauw Wit 3 2-4 Een één punt op koploper Oran je Nassau achterstaan Blauw Wit 3 wilde zaterdagmiddag toch iets doen om de stand gelijk te trek- Bi. Wit a2 eindelijk uit dug out Met de j.l. zaterdag behaalde monsterzege van maar liefst 6-1, tijdens de thuiswedstrijd tegen het uit Wierden afkomstige Om hoog A2, heeft Blauw Wit A2 ein delijk orde op competitiezaken gesteld. Met deze overwinning heeft A2 eindelijk bewezen wel degelijk tot het behalen van ac ceptabele resultaten in staat te zijn. Dit mocht ook wel want de tot dan toe geleden verliezen lo gen er bepaald niet om. Zo moest de voorgaande thuiswedstrijd te gen RKSV Al met maar liefst 13-1 uit handen worden gegeven. Geen wonder dat de leiders en spelers zeer ingenomen waren met deze overwinning. Dank zij een 100 pet. inzet van het gehele elftal wisten de Blauw Witters een comforta bele 3-0 ruststand in hun voordeel te bevechten. Voorwaar een onge kende weelde die direct na rust 'nog even in gevaar dreigde te ko men toen Ömhoog" een tëgendoel- ken. Vanaf de aftrap begon men met sterk aanvallend spel, terwijl de tegenaanvallen goed werden af gestopt met name door de bui- tenspelval. Al spoedig werd het 1-0. maar VESOS zag kans voor rust de stand gelijk te trekken, 1-1. Na de thee opnieuw een goed spelbeeld hetgeen uiteindelijk re sulteerde in een eindstand van 4-2 in het voordeel van Blauw Wit 3. Een uiterst sportieve wedstrijd van weerskanten, welke door de Hel- lendoornse scheidsrechter correct werd geleid. A.s. zaterdag ontmoet het derde het Almelose Oranje Nassau 7. De wedstrijd begint om 1.30 uur. Biauw Wit 4-Vesos 5 3-0 In de thuiswedstrijd tegen VE SOS 5 heeft het 4e een goede wed strijd gespeeld. Onder leiding van scheidsrechter ten Zijthoff werd ster aanvallend begonnen hetgeen ook al spoedig hesultaat had, 1-0. Men bleef ook na de thee door gaan waarna de stand veranderde in 2-0. Een verre uittrap van kee per Heemskerk werd door de voorhoede goed benut, 3-0. Er werden nog enkele kansen onbe nut gelaten, maar men scheen te vreden met een voorsprong van 3-0. punt wist te scoren. Echter deze waarschuwing goed te harte ne mende scooi-den de Blauw Witters hun 6-1 overwinning daarna punt je voor puntje bijeen, hetgeen de indruk wekt dat A2 eindelijk uit de dug-out te voorschijn is getre den. Houden zo! Prachtig spel van BI. Wit dl Middels zowel tactisch als tech nisch uitstekend gespeelde wed strijden geeft Blauw Wit Dl de laatste weken het bewijs in zeer snel tempo te groeien naar een allround voetbalteam hetgeen ook tot uitdrukking komt in het groei end aantal toeschouwers dat hun thuiswedstrijden komt opluisteren. Nadat de Blauw Witters tijdens de voorgaande thuiswedstrijd Nij verdal Dl met maar liefst 7-2 hadden geklopt, werd j.l. zaterdag het veel hoger geklasseerd en als uitsterst sterk bekend staande Vesos Dl met een 4-3 nederlaag terug gewezen. Oorzaak van dit alles is dat, door stevige conditie training, eèn voorhoede kon wor den opgebouwd die door de spe lers Rudy van de Voet, Ab Groen en Gerard Rutgers regelmatig een fatale bres weet te slaan in de hoe met zorg ook opgeworpen barricades van de tegenstanders, waartoe hun de mogelijkheden worden aangereikt door de voor treffelijk op het middenveld als spelverdeler opererende André Schuppert. Doordat keeper Henk Mekenkamp zijn doel verdedigt op een wijze a la Jan Jongbloed kan de Blauw Wit-verdediging het zich in alle rust veroorloven de bui- tenspelval reeds dicht tegen de middellijn te hanteren, waardoor de tegenstander vrijwel geen kans gegeven wordt tot gevaarlijke manoeuvres. Daarbij voegend de individuele techniek die in dit team ruimschoots voorhanden is, maakt dat Blauw Wit Dl erg leuk en volwassen voetbal te zien geeft dat het aanzien meer dan waard is! BI. Wit d-SVZW c2 0-4 Het hooggeplaatste SVZW (Wier den) wist al na enkele minuten een voorsprong te nemen, doordat doelman G. J. Kolkman zich liet verrassen door een stuitbal. De SVZW-ploeg was een constante bedreiging en het verbaasde ook niet dat Blauw Wit de rust inging met een, 0-2 ruststand. De hoop dat Blauw Wit na rust mei de wind mee de achterstand zou kun nen wegwerken, bleek ijdel. Tet was SVZW dat met twee sublieme goals de eindstand op 0-4 bracht. Gezien het aantal doelrijpe kan sen mag Blauw Wit van geluk spreken dat de dreun niet groter was. Het ontrbeken van goed mid denveldspel was o.a. oorzaak van weinig aanvalskracht bij Blauw Wit. Indien de ploeg meer met het ,,koppie" en enthousiasme gaat spelen, zullen resultaten niet uit blijven. Een voorbeeld hiervan was de op 4 oktober gespeelde uitwedstrijd tegen koploper SDuL (Luttenberg), waar men een punt je wist te pakken (2-2). Hopelijk worden dit er a.s. zaterdag thuis tegen De Zweef C2 twee puntjes. Er zal dan wel met meer strijd lust moeten worden aangetreden. Op de Internationale hondenten toonstelling in Den Haag kreeg de Hongaarse staande hond (Viszla) ,,Galfrid Uten" import Engeland van mevr. J. V. Smit, Ligtenberg 6 te Holten het certificaat ,,1 uit muntend" kampioen en de beste van het ras. De engelse cocker spaniel „Yardew Constellation", van mevr. P. van Dijk, Holtei*- berg 2 werd definitief Ned. kam pioen. De uitslagen van de onderlinge wedstrijd luidt als volgt: H van Beek—W G Blits 1-0, F FlantuaH Roelofs Vi->/», H H J StukkerJ van Calcar 1-0, H T RoeloffsJ ten Velde 1-0, B van BeekD A vd Knaap 0-1. A.s. dinsdag krijgt „Holten" de gelegenheid om voor een eerder geleden nederlaag revanche te ne men. Ommen 2 komt dan voor de tweede ronde van de SBO op be zoek. Twee jaar geleden was dit achttal ook bij „Holten" inge deeld en toen was Ommen de sterkste. Hopelijk houdt „Holten" deze keer de winst thuis. Leden die niet in het eerste achttal spe len kunnen deze avond een onder ling partijtje komen schaken. Senioren Blauw Wit 1P.S.V. 1 2.30 uur; O.N. 8—Blauw Wit 5 10.30 uur; Blauw Wit 4Hulz.Boys 4 11.00 u; Blauw Wit 3O.N. 7 1.30 uur. Junioren Blauw Wit AlAlmelo Al 3.15 u; Enter V A2—Blauw Wit A2 3.15, vertrek 2.30 uur; Blauw Wit BI is vrij; Blauw Wit ClDe Zweef C2 3.15 uur; Wierden DlBlauw Wit 1 10.15, vertrek 9.30 uur. Pupillen Holten El—Blauw Wit El 11.00 u; Blauw Wit E2—Enteer V. E2 12.00 uur; Blauw Wit E3—Enter V. E3 11.00 uur: Hulzen F2—Blauw Wit F la 11.00, vertrek 10.15 uur; Blauw Wit Fl is vrij; Holten F3 Blauw Wit F2 10.00 uur: De Zweef F5Blauw Wit F3 11.00 uur, ver trek 10.15 uur. Holten d2-BI. Wit e2 3-0 In een plaatselijke derby vond de ploeg van Holten E2 elkaar ge makkelijker dan de jongens van Blauw Wit. die nogal last hadden van de zenuwen. Holten won ver diend met 3-0. Jan Vrugteveen was er een paar keer mooi door, maar het' geluk was niet met hem. BI. Wit E3-Excelsior E4 1-3 Blauw Wit E3 speelde in het be gin nogal teruggetrokken, maar langzaam aan werd dat beter zo dat zij konden scoren 1-0. Maar met rust was de stand gelijk ge trokken. 1-1. Na rust kwam de stand op 1-2 voor Excelsior door dat zij een strafschop mochten ne men. De eindstand kwam tenslot te op 1-3 voor Excelsior. Excelsior, dat 12 punten verzamelde uit 6 wedstrijden, was eigenlijk te zwaar voor ons. Toch heeft Blauw Wit E3 een van zijn beste wedstrij den gespeeld. DES F1-Blauw WitFI 1-2 In een gelijkopgaande wedstrijd tegen DES Fl liet Blauw Wit de kansen in het begin een beetje, lig gen. Door steeds weer uit te val len kon het eerste doelpunt van H. Kolkman niet uitblijven. Déze kwam uit een hoekschop die netjes, werd ingekopt. Na rust kwam DES er meer uit, de stand werd toen 1-1 door een fout in de ach terhoede. Dit doelpunt was voor keeper Drent onhoudbaar. Door hard terug te komen lukte het G. v. d. Meulen om de stand op 1-2 te zetten, zo dat de twee punten mee naar Holten konden worden genomen. Blauw Wit F2-Enter F3 2-0 F2, aangemoedigd door een flink aantal ouders, speelde een goede wedstrijd. Vooral het opstellen bij doeltrappen van de tegenpartij Dames A De wedstrijd tegen Lochem werd toch nog een klein succesje. Na heel veel aanvallen van Lochem te hebben doorstaan en één goal in het nadeel waren, passeerde M. v. Doorninck twee backs én de keeper en de bal werd door J. Pfeffer in het doel geschoven: 1-1. Ons eerste punt!! Jongens D 1 Zij werkten heel hard tegen Lochem D 1 en drie keer mocht R. Boele voor Holten scoren. Lochem daarentegen twee keer. Eindstand: 3-2. Meisjes D 1 Door de ongelijke (leeftijds-) ver-, houding heeft meisjes D 1 het erg moeilijk, maar dat geeft niet. Vol houden, dan komt er zeker vooruit gang in. Almelo viel met het hele sixtal aan, terwijl Holten te veel achter laat staan en de voorhoede zo te weinig steun krijgt. Eind stand: 1-5. Jongens B 1 Speelde uit tegen EHV en behaal de één winstpunt: 1-1. Heren 1 Had weinig geluk tegen Dieren, dat vele „oude" rotten in het team had. Twee strafballen werden door de keeper van Dieren („oud ooste lijk jeugdelftal keeper) gehouden en de stand bleef dan ook 0-2 voor Dieren. Heren 2 Speelde weer zonder druk, maar kon vele goede voorzetten niet in het doel krijgen. De buitenspelval speelde de voorhoede van Holten veel parten. Toch wist K. v. d. Sloot te scoren en EHV eveneens: 1-1. Wedstrijdprogramma Meisjes en jongens Dl (six) spe len op zaterdag 8 oktober om 3.00 uur een sixtoernooi in Goor. Meisjes B-Dames op woensdag 22 oktober om 10 uur. Mixed Mixed 2 op zondag 26 ok tober om 12.00 uur. Heren 1Zutphen 1 op zondag 26 oktober om 14.00 uur. Bij de in zaal „Vosman" gehou den eerste onderlinge schietwed- strijd om het clubkampioenschap van de Schietvereniging „Een dracht" werden :de volgende vol gende resultaten behaald: Luchtgeweer Groep A: 1 G H Paalman 119 p., 2 H J Nekkers 115 p, 3 G A Ha verslag 108 p. 4 D Jansen 103 p. Groep B: 1 E J Grootentraast 115 p. 2 A Schuppert 110 p, 3 J A Aanstoot 107 p, 4 D J Nijendijk 106 p, 5 A Paalman 104 p, 6 G Jan sen 95 p. Groep C: 1 A Pekkereit 102 p, 2 J A Bouwhuis 88 p, 3 D Geels 79 p, Ten Broeke 78 p. Luchtpistool 1 J vn Asselt 113 p. 2 H J Nek kers 118 p, 3 A Schuppert 116 p, 4 E J Grootentraast 109 p, 5 D J Nijendijk 104 p. 6 G H Paalman 103 p. (1 x 10), 7 D. Jansen 103 p. (0 x 10), 8 A Paalman 98 p, 9 Ten Broeke 81 p, 10 D Geels 53 p. was beter dan in voorgaande wed strijden en leverde veel beter bal bezit op. F2 zette Enter F3 direct na het beginsignaal onder druk en dit bleef de gehele wedstrijd zo. De voorhoede van Blauw Wit F2 verzuimde echter in de eerste helft op doel te schieten, waardoor de verdediging van Enter steeds op tijd kon ingrijpen. Het eerste doel punt werd dan ook gemaakt door André Stam met een schot uit de tweede lijn. In de tweede helft speelde Blauw Wit iets meer over de vleugels waardoor er voor het doel van Enter meer ruimte kwam en de F2-jongens meer kan sen kregen en de stand op 2-0 kon den brengen. Enter slaagde er niet in doelpunten te maken zo dat de eindstand 2-0 bleef voor F2. Blauw Wit F3-SVVN F3 0-2 Een bewonderenswaardig elftal dat F3! Voor de zesde keer heb ben ze nu dj verloren, maar ze houden de moed erin!! Dit verlies is een oorzaak van de onervaren heid van de meeste jongens. Hans Dijkink ontpopt zich echter steeds meer als een goede voorstopper en ook Lex Schellevis krijgt het voorhoe-despel al aardig onder de knie. Blauw Wit.F1a-SVVH F2 5-0 Van te voren stond haast vast dat Blauw Wit F la deze wedstrijd kon winnen, gezien de nederlaag van de vorige week. Met Johnny Enter in het doel zou dat geen pro bleem worden. In de eerste helft werd achtereenvolgens gescoord door Joh. Bolink, Joke Witten, An drew de Vries en nog eens door Joke Witten. SVVN F2 scoorde ook nog in eigen doel. In de tweede helft werd SVVN gespaard. Beide partijen waren toen ook beter te gen elkaar opgewassen. Het was een zeer geslaagde wedstrijd. Ter bevordering van de lichamelijke ontwikkeling, o.a. de trai ning van de junioren en pupillen, organiseert de Supporters vereniging van de S.V. „Holten" een loterij met waardevolle prijzen. Die prijzen zijn onder meer een draagbaar TV-toestel, een set met elektrische boor en. (Bosch), een dames- of heren- rijwiel, een dames- of herenhorloge, een elektrisch scheerappa- raat en nog tal van andere aantrekkelijke prijzen. Er zullen 3000 loten worden uitgegeven a één gulden per stuk. De juniorencommissie, de jeugdcommissie en de damesafdeling van de S.V, „Holten" hebben hun medewerking toegezegd om met anderen deze 3000 loten zo spoedig mogelijk aan de man te brengen. Men kan dus binnenkort deze medewerkers aan de deur verwachten. De lichamelijke ontwikkeling van de jonge voeballers is een belangrijke maar ook een kostbare zaak, waar de supporters vereniging zich voor wil inzetten, in de hoop dat de plaatselijke gemeenschap haar daarbij wil helpen door het kopen van loten. Zij rekent daarbij gaarne op aller medewerking. Eerst zal nog een kleine verloting worden gehouden op zondag a.s. tijdens de ontmoeting HoltenSallandia op „Meermans kamp", met enkele aantrekkelijke prijzen.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 7