Goed jaar voor „De Vrijheid' Floralia Diikerhoek WORDT DONOR- uw bloed kan een leven redden Nogmaals het bestemmingsplan BEUSEBERG AGENDA Weekenddienst Officiële publikaties Ton van Qyen won hoofdprijs Rabobank JELKLEVERANCIERSVERENIGING VERGADERDE Streven blijft naar nog hogere waarderingscijfers Ophalen grof huisvuil Nationale kollekte ;eestelijk gehandicapten Burgerlijke Stand INGEZONDEN' KERKDIENSTEN Mooie opbrengst Welfare-werk Gevonden-verloren gezinsverzorging HOLTEN 10 OKT. 1975 PAGINA 3 De melkieveranciersvereni- Hg „De Vrijheid", aangeslo- 3i bij de „Coberco", kan ildaan terug zien op het af- tlopen jaar. Dat bleek uit jaarverslagen en finan- ële overzichten die donder- igavond in de matig be- ichte ledenvergadering in itel „Vosman" werden uit bracht door de directeur ui het bedrijf in Holten, de •er H. H. G. Vogt, en de lorzitter der vereniging, de •er J. H. Veneklaas Slots, et afeglopen produktiejaar erd 32.722.533 kg melk ont- ingen en dit betekende een ijging met ruim 2,3 miljoen j. Het gemiddelde vetgehal- was 3,79 pet. (vorig jaar $3 pet.) en het gemiddelde pitgehalte bedroeg 3,35 pet. orig jaar 3,32 pet.). Kwaliteit steeg Ër werd in het afgelopen jaar it de kwaliteitsverbetering van melk betreft een flinke stap pruit gemaakt. Van de 71 bij het igionaal Orgaan voor Melk- giëne aangesloten fabrieken m Holten voor bussenmelk de i plaats in (vorig jaar rang ier 43) en van de 49 bij het R.O. M. aangesloten fabrieken kwam Jten voor de RMO-melk op de plaats. Indeling der ontvangen bussen- ilk: klasse 1 18.167.613 kg b pet. (v.j. 64, 7 pet.); klasse 2 03.048 kg 18 pet. (v.j. 23,3 klasse 3 2.064.766 kg 8,2 t. (v.j. 10,2 pet.); klasse 3e [.509 kg 0,9 pet. (v.j. 1,1 pet.) isse 3ee 142.145 kg 0,6 pet. j. 0,7 pet.). Indeling RMO (tank) melk: isse 1 8.472.039 kg 91,9 pet.; Isse 2 636.094 kg 6,9 pet.; isse 3 110.625 kg 1,2 pet. tan kwaliteitstoeslag werd ont- hgen f 250.783,11 en uitbetaald aftrek voor korting wegens 3e "is melk (f 23.395,recedive- rting (f 9.995,99) en antibiotica jl.326,65) voor algemene kwali- tsheffing f 212.098,17, per saldo i bate van f 3.966,80 (over 1973 last van f 12.680, •G.Tij hebben, zo zei directeur de opgaande lijn te pakken '-'^zullen er alles aan moeten doen ons op dit moment niveau te ndhaven en blijven streven naar g hogere waarderingscijfers. Wegens beëindiging van het be drijf of andere reden werden acht leden afgevoerd. Per 1 januari 1975 stonden 378 leden ingeschre ven en 103 leveranciers. Geduld ten einde Voorzitter J. H. Veneklaas Slots wees in zijn openingswoord o.a. op de rentabiliteit van de veehou derij die door de enorme stijging van de krachtvoerprijzen en de inflatie wordt aangetast. De pro- duktiekosten stijgen fors, terwijl de melkprijs niet evenredig wordt verhoogd. Eén ding staat ons als boeren duidelijk voor ogen, dat het inkomen absoluut geen ver dere daling meer verdraagt. Wil de overheid demonstraties en blokkeren voorkomen, dan zal er wat moeten gebeuren. Een hardwerkend deel van ons volk wenst niet langer genoegen te nemen met een loon dat nog steeds onder dat van een loontrek kende ligt, aldus de heer Vene klaas Slots. Wat het melkvervoer betreft zullen zich in de toekomst nog weer verschuivingen voordoen, nu er steeds meer tankmelkers bij komen. Nu er van de rit „Rijs- sen" weer een paar grote bedrij ven zijn afgevallen door aanschaf melktank, is de aanvoer zo ge ring geworden, dat gezocht moet worden naar andere wegen (melk naar Wierden?). Bedrijven die te klein zijn voor melkleid'ng met grote tank, zullen toch eens moe ten bekijken of het kleine tauk- melkproject in de nabije toekomst iets 'is, zowel wat betreft de kwa liteit van de melk als net inelk- Dank aan jeugdbestuur De voorzitter sprak een woord van dank tot het jeugdbestuur dat sinds 1962 belangrijke diensten aan ,,De Vrijheid" heeft bewezen. Een binnenkort te benoemen dis- trictsbestuur kent geen jeugdbe stuur zodat er voor hen geen taak meer is. Boterverbruik De heer ing. K. C. de V'it, coör dinerend directeur Dienstverle ning Veehouderij Coberco te Eef- de, informeerde de vergadering over melkvervoer, omzet bij Co berco (in 1974 1800 miljoen kg), boterverbruik etc. De reclame op de TV (sprekende koe) heeft wat het boterverbruik goede resulta ten gehad. In de drie grote steuen in het westen met de agglomera ties wordt momenteel meer boter gebruikt dan in Gelderland en Overijssel, waar landelijk gezien het gebruik het laagste is. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend dat in het gebied, waar thans het huisvuil eenmaal per week wordt opge haald op de navolgende dagen het zogenaamde grof vuil zal worden opgehaald, te weten op: Dinsdag 14 oktober 1975, voor het gebied, waar het huisvuil op maandag en donderdag (route be bouwde kom) wordt opgehaald. Vrydag 17 oktober 1975, voor het gebied, waar het huisvuil op vrij dag wordt opgehaald (Espelo, Dij- kerhoek en Hoterberg). Het deponeren van dit vuil mag uitsluitend geschieden op de hier voor vermelde dagen vanaf 's morgens 7.30 uur op die plaatsen, waar normaal de plastic zak met het huisvuil wordt neergezet. Zoals in de destijds verschenen huis-aan-huis circulaire reeds werd vermeld wordt onder grof vuil verstaan afval, dat niet na verkleining (verscheuren, samen drukken, etc.) in de daarvoor aan gewezen plastic zak kan worden aangeboden, b.v. meubels, stoffe ring, kachels, fietsen, vaten, tei len, bussen en tonnen (zonder in houd) een goed gebundelde bos takken, planken e.d. (maximaal 1 meter lang). Onder grof vuil wordt niet ver staan puin, afbraak, bomen en grote heesters, afval en emballa ge van winkels, kantonen, bedrij ven (het zogenaamde bedrijfsvuil) en industrieel afval. De aandacht wordt er op ge vestigd, dat vuil, dat naar de aard in plastic zakken behoort, tijdens het ophalen van het grof vuil niet wordt geaccepteerd. Dit dient in de daarvoor aangewezen plastic zakk entijdens het normaal opha len van huisvuil te worden aange boden. Met nadruk wordt opgemerkt, dat het vorenstaande niet van toe passing is op het zogenaamde bui tengebied. Holten, 1 oktober 1975. Burgemeester en wethouders voornoemd, G. J. Langenbarg, secretaris W. H. Enklaar, burgemeester Namens het bestuur deed de heer Veneklaas Slots een dringend beroep op de leden die zich tot nog toe niet hebben opgegeven als lid van Coberco, dit nu te doen Het is een dringende noodzaak de handen ineen te slaan. Deze keer eens geen aanslag op uw portemonnaie, maar alleen het verzoek van het Rode Kruis iets van uw bloed af te staan: vpor u een kleine moeite maar voor uw zieke medemens van grote bete kenis. Reeds in de oudheid kende men aan bloed grote kracht toe en probeerde men al op allerlei ma nieren patiënten met bloed te ge nezen, o.a. door het laten drinken van bloed en door het op een of andere manier overbrengen van dierlijk bloed op patiënten. Ook liet men patiënten in bloed baden, in de hoop dat dit genezing zou brengen. Zo trachtte men in de loop "der eeuwen steeds op allerlei manie- Ten patiënten met bloed te gene zen, maar helaas met erg weinig 5a je uit vanavond? Waar ga 'heen tijdens je vakantie? Doe ook aan sport? Heb je m'n kantie-dia's al gezien? Wat voor platenspeler heb jij Hoe vond de TV gisteravond? me vragen uit het gewone (en. Ongewone vragen echter in wat minder gewone leven van ïstelijk gehandicapten. Slen gezellige opvang voor gees- lÉk gehandicapten voor de ünduren vraagt veel geld, extra yjsoneel, speciale ruimten. De Kasidiekraan laat maar een heel Btele keer een druppeltje vallen, ■kantiekampen voor geestelijk nandicapten. Erg fijn werk, (ar ook erg duur door zoveel NED. NERV. KERK l en 10.15 uur (Bed. Heilig kondmaal) ds. A. Schellevis. ppasdienst: mevr. Koopman, fillemien Loman en Fenny theperboer. uur Jongerendienst in Jrene". GEREF. KERK 0 uur ds. S. G. Bloem van omen, 15.00 uur ds. G. Bak- r van Glanerbrug. In beide ïnsten is de eerste collecte or de kerk en de tweede voor nte en aflossing restauratie- nds. ipasdienst: Mevr. Bosschers- ldman, mevr. Beukenkamp- ïrmga (res. mevr. Beldman- stemaker). Mevr. Meijerink- nedes, mevr. Bosschers-Wee- ik (res. mevr. Meijerink- ildman). ndernevendienst: mevr. A. Groot Enzerink (res. mevr. Beldman). R.K. KERK Iterdag 17.00 uur, zondag 9.30 DIJKERH0EK 10 uur ds. C. C. Addink (Be aring Heilig Avondmaal). 0KKENBR0EK 00 uur ds. J. G. Beerthuis n Bathmen. NIEUW HEETEN iterdag 19.00 uur, zondag 8.00 aparte voorzieningen, zoals extra sanitair, extra (medisch ge schoold) personeel e.d. Subsidie; ook af en toe een drupje. En wat kost het niet om eens een zwembad af te huren om met geestelijk gehandicapten te kun nen zwemmen? Vindt men het in onze welvaartsstaat een vrij ge wone zaak om radio, TV, platen speler en een diaprojector te heb ben, voor de tehuizen zult u er tevergeefs een subsidiekraantje voor zoeken. En juist dat zijn ar tikelen die een geestelijk gehan dicapte meer vreugde schenken dan wie ook. Wilt u nog meer? Voorlichting aan ouders van geestelijk gehandicapten, aange past speelgoed, aanloopkosten nieuwbouw tehuizen etc. Voor al dat soort dingen is jaarlijks een kollekte: de Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten. Dit jaar van 13 tot en met 18 oktober. Deze kollekte wordt gehouden door middel van kollektebussen, kollekte-enveloppen, intekenboek- jes en kollektebonnen. De Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten heeft niets van doen met z.g. liefdadigheidshan- delaars. Colporteurs die huis aan huis of telefonisch artikelen zoals ansichtkaarten, briefpapier, reini gingsmiddelen, huishoudgerief etc. te koop aanbieden, waarvan zij zeggen dat de opbrengst ten goede komt aan geestelijk gehandicap ten. Mocht men door enigerlei oor zaak niet door kollektanten wor den bezocht, de giro van de Na tionale Kollekte Geestelijk Gehan dicapten is 11 22 22 2 (2 x 1, 5 x 2) te Utrecht. Geboren: Boudewijn Wouter Adriaan zoon van A. van Putten en I. F. Z. Wil- ke Bastiaan Sylvester zoon van W. van der Velde en B. W. Mö ring Yvonne Maria dochter van T. A. te Riele en E. T. M. Ver hoeven (geb. te Deventer). Ondertrouwd G. J. Schooien, oud 25 jaar, Hol ten en E. Boode, oud 20 jaar, Hol ten D. W. Ooiman, oud 29 jaar, Haaren en J. G. M. Veltkamp, oud 30 jaar, Holten. Overleden: J. A. van der Laan-Janssen, oud 59 jaar, Holten J. van 't Spij- ker-Willemsen, oud 84 jaar, Hol ten J. H. Kölling-Achterkamp, oud 83 jaar, Holten. succes doordat men nog onvol doende kennis had omtrent de eigenschappen van menselijk bloed. Thans is de wetenschap op dit gebied enorm uitgebreid en is een bloedtransfusie een normale zaak geworden, waaraan elk jaar duizenden patiënten hun leven te danken hebben. In ons land heeft het Rode Kruis een belangrijke taak gekre gen bij de wei-ving van vrijwillige donors en zo zijn er over het hele land verspreid ongeveer 300.000 donors die regelmatig bloed af staan. En denkt u nu niet dat dit wel voldoende is en dat u dus niet behoeft mee te doen, want juist door de toenemende kennis kan met bloed steeds meer worden gedaan en kunnen steeds meer mensen met-bloed of met daaruit bereide geneesmiddelen worden geholpen (bij grote operaties, ver keersongevallen, allerlei bloed ziekten etc.). Indien u zelf gezond bent, is het dan niet voor de hand liggend dat u uw dankbaarheid toont door één of tweemaal per jaar iets van uw bloed af te staan? Iedere gezonde volwassene tussen 18 en 65 jaar, die niet als „vaste" donor bij een bloedtransfusiedienst of bloedbank is ingeschreven en die in het af gelopen jaar geen geelzucht, een andere ernstige ziekte, een opera tie of een bevalling heeft doorge maakt en die niet onder regel matige behandeling van een arts is, kan zonder bezwaar wat bloed afstaan (nog geen halve liter). De normale hoeveelheid bloed van een volwassene is ongeveer viji liter en de afgestane hoeveelheid wordt binnen enkele weken weer in het lichaam aangemaakt. Op maandag 27 oktober organi seert het Rode Kruis een bloed- afname-avond en doet een beroep op alle gezonde volwassenen een halve liter bloed af te staan. Geeft u zich hiervoor op bij het Rode Kruis, mevrouw G. H. van Iperen- Esseboom, Schoutenstraat 50, tel. 2126. U redt misschien een mens! De floraliashow welke zaterdag in de school te Dijkerhoek werd ge houden stond kwalitatief op een behoorlijk niveau. Er was veel zorg besteed aan de bloemstukjes en planten die door de kinderen wer den ingeleverd. De vele ouders en kinderen die de tentoonstelling bezochten hadden het dan ook heel moeilijk „de- plant- en het bloemstukje-van-het jaar" aan te wijzen. De meeste stemmen kreeg de plant van Joke Jansen Manenschijn en het bloem- stukje van Bertie Jansen Manen schijn, die er later op de avond een medaille voor uitgereikt kregen. Toen om twee uur de deuren van de school opengingen, stonden al velen te wachten. Hun eerste Dank zij veel belangstelling en medewerking heeft de verkoop van de Welfare-handwerken en goede ren van het Rode Kruis f 2500.- opgebracht, waar de dames van 't Welfare-werk erg blij mee ziin. De hoofdprijzen van de verloting, een sprei en een wandkleed werden gewonnen door resp. mevr. Ties- kens. bejaardencentrum „Diessen- plas" en mevr. D. ten Dam-Oonk, Pastoriestraat. Deze en de overige mooie prijzen zijn inmiddels aan de winnaars uitgereikt. Het dames-co mité dankt allen voor hun mede werking. gang was naar het lokaal, waar de bloemen stonden opgesteld. De keu ring was evenals het vorige jaar in handen van een jury die bestond uit mevr. B. de Klijne en de heer Meuleman. De stands welke waren ingericht om de kosten te dekken, hadden het al spoedig druk. Er werd geraden, geschat, gesjoeld, gebald en geloot om prachtige prij zen. Bij de kleintjes stond de grab belton erg in de belangstelling. De gehele tentoonstelling kwam tot stand door samenwerking van oudercommissie, personeel en de oudere leerlingen. Bloemschikken De vrijdag er voor had de heer Mulder van Holtens Höfke de kin deren les gegeven in bloemschik ken. Hij vertelde hun dat ze moes ten letten op de bekende driehoek bij het schikken, de kleur, de groot te en dergelijke. Na zijn uitleg konden de kinde ren, die aan lange tafels met een bakje bloemen en oasis voor zich, aan de slag. De kinderen kwamen tot verras send leuke bakjes. De heer Mulder ging al uitleggende en verbeterend de kinderen langs, daarbij geassis teerd door mevr. Rensen-Tempel- man en het personeel der school. Ook deze bloemen waren zaterdag te bezichtigen. Voed U goed In een van de lokalen was een tentoonstelling ingericht over de voeding. Aan de hand van een zes tal affiches hadden de leerlingen van de vijfde en zesde klas de di- Tijdens de van 1 t.e.m. 3 oktober in een grote tent op Kalfstermans- weide gehouden middenstandsbeur? had de Roba-bank, die daar met een stand vertegenwoordigd was, een leuke attractie, waarmee prij zen te verdienen waren. In een zgn. floddemölle, een ronddraaiende, doorzichtige, flinke koker, dwarrel den bank- en muntbiljetten rond, waarvan het bedrag door de be zoekers kon worden geraden. Er werden gedurende deze drie dagen totaal circa 3600 deelnemersformu lieren ingeleverd. Aan het slot van Het antwoord van de redactie van Holtens Nieuwsblad op onze reactie op het artikel „Ten góede gekeerd" van de heer W. Bevers in Holtens Nieuwsland van 26 sep tember j.l., noodzaakt ons helaas nogmaals commentaar te leveren. De heer Beyers blijft n.l. onjuist heden verkondigen en daarmee be wijst hij, ons inziens, zowel aan de lezers als aan Holtens Nieuwsblad een slechte dienst. Uit genoemd antwoord blijkt, dat de heer Beyers een gi-ote invloed toekent aan de werkgroep Natuur en Milieu, voormalig Beuseberg-co- mité. De werkgroep is daar erken telijk voor, maar heeft er geen be hoefte aan, dat haar meer invloed wordt toegedacht, dan zij volgens de wet (dus daadwerkelijk) kan uitoefenen. Het verwondert haar, dat een commentator als de heer Beyers niet beter op de hoogte is van de juiste bestemmingsplanpro cedure, te meer daar hij zich blijk baar dikwijls gedrongen voelt com mentaar te leveren op procedure problemen. Daarom voor de goede orde: Bezwaarschriften kunnen al leen worden ingediend, wanneer 'n bestemmingsplan ter visie ligt of dat nu bij de gemeente of bij pro vinciale staten is. Aangezien het bestemmingsplan Beuseberg slechts éénmaal ter visie heeft gelegen, zo wel bij de gemeente (in juli 1974) als bij gedeputeerde staten (in no vember 1974) konden uitsluitend toen bezwaarschriften worden in gediend. Wat onze werkgroep betreft is hiermede de discussie definitief ge sloten. Ook al voelt de heer Beyers zich genoodzaakt ook op dit inge zonden stuk antwoord te geven en dat zal ongetwijfeld het geval zijn, jzo leert ons de historie. Democratisch vinden wij deze handelwijze niet, maar je zou het 't „recht* van de redacteur kunnen noemen. Holten, 6 oktober 1975. Namens de Werkgroep Natuur en Milieu Holten, F. TER DOEST-BOS. Slotopmerking van de redactie: We zullen op de onvriendelijkhe den (misleiding, vorige keer, on juistheden nu) van onze opponente niet ingaan. De lezers hebben zelf kunnen vaststellen, welke invloed van het voormalige Comité Beuse berg geweest is op de trage toe- standkoming van het bestemmings plan Beuseberg. (w.b.) Discussie gesloten. Redactie H.N. verse aspecten van de voeding uit gebeeld zoals: de schijf van vijf, wat moet er op de boterham, wordt geen suikertrien, melk is een bron van energie, snoep verstandig en wat koop ik van mijn zakgeld. Tekeningen In de weken die aan de Floralia vooraf gingen, was er extra veel over bloemen, bladeren, zonnebloe men, floralia, de Dijkerhoekse mo len en dieren getekend. Zonnebloem In het voorjaar hadden de leer lingen zonnepitten mee naar huis gekregen om in hun tuin te poten. Er stonden deze zomer dan ook heel wat zonnebloemen in Dijker- hoek te pronken. Sommige gestut, andere langs muur of schutting ge leid. Veel bloemen waren mans hoog. In de afgelopen week zijn ze gemeten. De acht langste die om de drie meter waren, stonden met hun voet in een emmer zaterdag in de hal. Het leek een oerwoud. Name ting door de jury bleek de bloem van Erik Nijkamp het langs, nl. 3 meter en 13 cm. Hij kreeg hier voor de gouden zonnebloem-me daille. Jan Manenschijn kreeg voor zijn zonnebloem die maar liefst 34 bloemen telde, een troostprijs. 's Avonds 's Avonds was er ook een goede belangstelling, waardoor ook het Rad van Avontuur heel wat te doen kreeg. In de hal stond ook een fraaie bak met vaste planten, die door de heer Mulder van Holtens Höfte beschikbaar was gesteld. Aan het einde van de avond werd deze bak verloot. De gelukkige winnares was mevrouw Weyers, Hok 71. Uitslagen de beurs werd het zich in de koker bevindende bedrag door mr. J. Hulshoff, kandidaat-notaris te Hol ten, vastgesteld op f 1945.- en wer den de prijswinnaars door hem aan gewezen. De bank had hiervoor f 440.- uitgeloofd. Het hoogste be drag dat geraden werd was 100.000 en het laagste f 5.-. De hoofdprijs f 100,-, werd ge wonnen door Ton van Oyen, Kene- mansstraal 40 in Hollen. De verdere uitslag was: le pr. f 50.- D. J. Rechterschot, 2e en 3e prijs f 25.- D. Toorneman-Klein Lebbink en Hermien Ulfman, beiden te Holten, 4e t.m. 10e prijs: Wim Aanstoot, Jan Honcoop, A. Baan (Rijssen), H. B. Vosman, J. B. Klein Legtenberg J. Reterink, He t.m. 20e prijs: f 10: (Diepenheim). W. Eibers (Rijssen). A. J. C. Dekker, mevr. Niiland, H. A. Hendriks, T. H. de Haan, H Pieters, D. Schipper. H. J. Bril-ten Voorde, H. W. ten Velde, allen te Holten en A. Baan-Nijhof te Rijs sen. Waar niet genoemd zijn de winnaars in Holten woonachtig. Verloren: Rood met zwart geruite tas met klemmen voor de fiets; zwarte half lange jas met drukknopen op zakken; schooltas met witte gym schoenen; notitie-boekje; oranje kinderfietsje met rood/wit zadel; donker-groene damesfiets met Ari zona; blauw gympakje en schoe nen en T-shirt gëel; treinabonne ment; zwart/bruine portemonnaie met rits en foto en f 40,-; gym schoenen en wit broekje; zilveren ketting met sterrenbeeld weeg schaal; blauw etui met schrijfpen; zwart etui met 2 sleutels; dames- - horloge met double armbandje; double dames-horloge met zwart lederen bandje; bankbiljet van f 100,-; groene damesfiets merk Locomotief; bruine portemonnaie met f 24.-. Gevonden: 7 sleutels; kettinkje; rood adres boek; bruine hond met witte borst; trainingsjack; hoofddoek; zwarte leren etui met 5 sleutels; krukje op drie poten; armband; kettink met hanger; grijs groen poesje; bruine portemonnaie; linker rij laars. Aan het eind van de avond be dankte het hoofd vande school de heer Kroon, een ieder die had bij gedragen aan het geslaagde feest. Popraden. Naam Diny door me vrouw Luggenhorst, Hek 83. Worst raden, 119 cm. Harry van Coever- den. Joan Gomale, Ria Sluiter, me vrouw Vreelink. Sjoelen: Harry van Coeverden en Bert Boode. Doelschieten: Erik Rensen, Jan Stukker, J. Wissink. Taartraden: Willie Bluemink, me vrouw Kroon. mevr. Manenschijn en Lianne Feddema. Vrydag 10 oktober 20.00 uur: Ledenvergadering A.R, Kiesvereniging „Nederland en Oranje" in gebouw „Reho- both". 20.00 uur: Gespreksavond Kiesver. Gemeente Belang in Hotel Holterman. Zaterdag 11 oktober 10.00 uur: Kijkmorgen en rommel markt in manege 't Ruiter kamp (zie adv.). 13.30 uur: Aanvang veiling Boel dag in ,,'t Ruiterkamp" te Bathmen. Zondag 12 oktober: 14.00 uur: Discobal in café „De Wippert" (zie adv.). 19.30 uur: Dansen in Bar-Dancing Boode" te Bathmen (zie adv.) Maandag 13 t.m. zaterdag 18 okt. Nationale Collecte geestelijk gehandicapten (zie bericht). Maandag 13 oktober 14.00 uur: Daf - Volvo-show fa. Hosmar, Nijverdal in „De Halm", Industriestraat (zie adv.) 20.00 uur: Ruilavond Holtense Postzegelclub in hotel „Vos man". Dinsdag 14 oktober 8.20 uur: Vertrek (v.a. coöpera tie) Herv. Vrouwengroep Dij kerhoek naar Provinciale Dag in Zwolle. 10.00 uur: Daf - Volvo-show fa. Hosmar, Nijverdal in „De Halm", Industriestraat. 14.30 uur: Bejaardensociëteit Hol ten in gebouw „Irene". 20.00 uur: Bestuursvergadering Supp.club S.V. „Holten" in Ontmoetingscentrum „Meer— manskamp". Donderdag 16 oktober 19.30 uur: Vergadering raadsfrac tie en bestuur PvdA ten ge meentehuize. Vrydag 17 oktober 20.00 uur: Vergadering leden Poli tieke Partij Radicalen (PPR) t.h.v. de fam. Wolff, Verzet- straat 6. Zaterdag 18 oktober: 20.00 uur: Start 6e „Nacht om Hol ten" M.A.C. „De Holterberg" bij café „De Biester" (zie be- rioht). Woensdag 22 oktober 20.00 uur: Bijeenkomst Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd. Holten in zaal „Vosman". Demonstratie Conimex en_ Heineken. Donderdag 23 oktober 20.00 uur: Creatieve avond afd. Holten Chr. Plattelandsvrou wen in gebouw „Rehoboth". Vrydag 24 oktober Grote bazaar Z.V.V. „Blauw Wit" in zaal Vosmar. Zaterdag 25 oktober Grote bazaar Z.V.V.-.„Blauw Wit" in zaal Vosman. Maandag 27 oktober 18.30-21.00 uur: Bloefafname-aktie afd. Holten Rode Kruis in de lokalen van de Scholenge meenschap. 20.00 uur: Gespreksavond Kies vereniging Gemeente Belang in Hotel „Holterman". 19.30 uur: Ouderavond o.l. school in zaal Vosman. Dinsdag 28 oktober 20.00 uur: Geref.-Hervormde Zen dingsavond in gebouw Irene. Spreker ds. Lukito Handajo, miss.pred. in Maassluis. On-- derwerp: „Zending in deze tijd, partners en verantwoor delijkheid". Maandag 3 november 19.30 uur: Openbare raadsvergade ring ten gemeentehuize (Alfe- mene Beschouwingen begro ting 1976). Donderdag 6 november 10.00 en 14.00 uur: Openbare raads vergadering ten gemeente huize (Behandeling begroting 1976). ARTS Vrijdag 17.00 u. tot maandag 8.00 uur (uitsluitend voor spoed gevallen) W. R. van Couwelaar, Holterenkstraat 18, tel. 2750. Boodschappen bellen: 11.00 uur en 16.00 uur. WIJKVERPLEGING Zuster H. Strijker, Groene Kruisgebouw, Gaardenstr., tel. 1436 b.g.g. 1248. ZIEKENVERVOER J. Aanstoot, tel. 2980 en 1338 b.g.g. A. Muller, tel. 1320. TANDARTS H. L. van Benthem, Dorpsstr. 13, I-Iellendoorn, tel. 4132. Spreekuur voor spoedgevallen: 5.00-5.30 uur nam. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „Midden-Overyssel" Dorpsstraat 16 - Holten Tel. 05483-2784 Spreekuren: MAATSCHAPPELIJK WERK Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 uur, donderdag van 18-19 uur en volgens afspraak. Maandag t.m. vrijdag van 8.30- 9.30 uur. Tijdens het weekeinde zijn bei de afdelingen telefonisch be reikbaar onder no. 05486-6465. FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen behalve dins dagmiddag en donderdagoch tend in het Groene Kruisge bouw, Gaardenstr. G. J. Kraaij tel. 2299. DIERENARTS Zaterdagmiddag 12.00 uuur tot maandagmorgen 8.00 uur: W. C. Wamelink, Houtweg 18, tel. 2004. OPPASCENTRALE J. v. d. Meer, Canadastraat 35, tel. 1549 (tussen 8.30 en 10.00 uur). WACHTDIENST VLEESKEURINGSDIENST T.e.m. zondag 12 okt. H. W. Goorman, Kolweg 52, tel. 1513. Maandag 13 t.e.m. zondag 19 okt. J. Hof, Schepenenstraat 16, tel. 1697. Aangifte van gestorven dieren op zaterdag van 9-11 uur aan het slachthuis, tel. 1318. STORINGSDIENST Zaterdag 11 t.e.m, vrijdag 17 oktober: ELEKTRA: H. Huisman, Kol weg 42, tel. 1498. GAS: J. Bosschers, Beuseberg 54, tel. 1945. POLITIE Telefoon: 1352 - 2655 en 2665 ('s nachts tel. 05200-71234). Telefoon 2222 (dag en nacht).

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3