iolten behaalde eerste winstpunt Programma egen nemo ^u-uNa de thee, was de eerste kans dat er a.s. zondag tegen Kampen E^IUII ff II erslagen jeugd S.Y. „Holten WAAR GAAN WE HEEN? Uitslagen en resultaten lagere senioren-elftallen S.Y. „Holten Programma S.V. Holten IIOCKK Y-nieuws Blauw Wit lagere senioren-elftallen Resultaten van Blauw Wit-pupiilen 55 Blauw Wit II won uit van Enter Vooruit IV niet 5-0 Dames verloren BATO - DAMES VERLOREN HOLTENS NIEUWSBLAD 3 OKTOBER 1975 PAGINA 7 li J laas over het doel. Ruststand 0-0. ste puntje binnen en wij hopen, Kl^llllA# W |T een matig gespeelde wedstrijd, ilukte het onze plaatsgenoten het rste competitie-puntje binnen te ilen, hoewei er echer wel kan- n zijn geweest op de zege (voor na rust), doch o.i. geeft het de achtsverhouding goed weer. lor de pauze viel vooral het be- re positie-spel van Heino op, rwijl Holten heel erg onrustig gon, zodat Heino veel meer in aanval was en kennelijk van de idachte uitging met dit overrom- jlende spel snel een doelpunt te juinen scoren. Na rust viel hun anpo aanmerkelijk terug en leeg Holten meer overwicht, ook omdat Knapen op het midden- jld bergen verzette en veel slo- jnd werk verrichte, ij Holten maakte B. Breukelink [n rentree en kan op een goede fedstrijd terugzien. Aanvoerder hdré Dekker kon wegens ziekte •laas niet meespelen. Voor rust jaakte Heino een goede indruk en bs het' eerste kwartier voortdu rend in de aanval, doch hun scho ten werden door Breukink goed verwerkt. Na ruim 20 min. spelen kwam linksbuiten Schonenberg op links goed door, doch zijn voorzet naar de vrijstaande Bronsvoort mislukte. In de 28e min. plaatste linksbuiten Stappenbeld van Heino een mooie cross-pass op de opko mende rechtshalf, doch alleen voor de Holten keeper gekomen, raakte hij de bal verkeerd. Vijf min. voor rust sloeg doelman Breukink een hoekschop voor de voeten van de Heino aanvoeder, doch zijn schot ging meters naast het doel. De beste kansen voor het rustsignaal van de goed leidende scheidsrechter v. d. Wilk uit En schede, waren voor Holten, toen de opkomende rechtsback Udink geheel vrij voor de Heino-keeper verscheen, doch zijn onbeheerst schot door de uitlopende keeper werd gekeerd. Even later plaatste Veneklaas een kopbal op Harbers, doch zijn keiharde schot ging he laas over het doel. Ruststand 0-0. Na de thee, was de eerste kans voor Holten toen uit een ingooi van Joh. Veneklaas een goed schot volgde van Knapen. In de 3e min. kreeg Heino een vrije schop te nemen, welke veel verwarring bracht in de Holten-achterhoede, doch Breukink redde tweemaal uitstekend. Na 6 min. ontstond uit 'n mooie Knapen-Paalman-Udink combinatie een prachtige kans voor linksbuiten Schoonenberg, doch de voorzet van Udink, werd door hem gemist. Na ruim een kwartier wisselde Holten D. Dik kers uit voor R. den Heyer. Na ruim een half uur kwam er een hoge voorzet van Heino-speler Stappenbeld, waarbij doelman Breukink in de rug werd gelopen en daardoor mistastte, doch Ool- bekkink redde op de doellijn. Het laatste kwartier was Holten het meest in de aanval, doch haar voorhoede miste de doortastend heid om dit in doelpunten uit te drukken. In de 42e min. redde Breukink Holten voor de neder laag toen een tactisch vrij geno men schot van Heino door hem schitterend uit de bovenhoek werd geplukt. In ieder geval is het eer ste puntje binnen en wij hopen, dat er a.s. zondag tegen Kampen twee aan zullen worden toege voegd. Holten V-Wierden III 2-1 Holten 5 heeft zich prachtig her- !ld na de nederlaag van vorige !ek tegen De Zweef 6, door kop per Wierden 3 een verdiende ne- rlaag toe te brengen. Het was inmer dat de dubieuze beslis- igen van de scheidsrechter de iiele wedstrijd hebben beïnvloed, or rust nam Wierden tegen de rhouding de leiding door een ichtige kopbal van Brouwer. Iten kreeg enkele prachtige jringskansen maar kon voorlo- het doel niet vinden. Na de •e leek Wierden dat nu de wind •e had, de wedstrijd te beslis- 1 toen hun spitsspeler alleen >r doelman Arfman verscheen th deze redde op sublieme wij- Vooral de grote vechtlust en et van de Roodzwarte hebben doorslag gegeven. Eerst schoot Stukker 'een strafschop achter Wierden goalie en even later 3 het bij een misverstand in de flzwart verdediging waardoor Klein Oink de bal oppikte en jrschoof naar C. Israël die de tin het verlaten doel deponeer- waardoor de overwinning een werd. MVV V-Holten VI 0-2 In een bijzonder sportief ge speelde wedstrijd heeft Holten 6 kans gezien het nog ongeslagen MVV 5 een Ó-2 nederlaagx toe te brengen. Een door aanvoerder G. v. d. Bos voortreffelijk georganiseerde ver dediging legde de MVV voorhoede geheel aan banden, zodat de mid- denveldspelers zich veelal konden uitleven in het opzetten van bij zonder mooie aanvallen. Dit resulteerde voor de rust reeds in een 0-2 voorsprong. Allereerst profiteerde H. Menkhorst van het weifelende optreden van de MVV- doelman, 0-1. Een tiental minuten later scoorde A. Klein Velderman Holtens tweede doelpunt, uit een bijzonder gave pass van J. Leunk. Door o.a. goed ingrijpen van doel man Tuitert bleef deze stand tot de rust gehandhaafd. Een na de x'ust weer overheersend Holten 6 gaf MVV geen kans om het spel naar hun hand te zetten. Er werden van Holten-zijde vex-- scheidene ...mooie, -openingen ger, crëëerd, doch mét de gebóden- kansen werden te slordig omge- _0S '37 a1-Holten a1 2-2 wmm/e vierde uitwedstrijd van het ïlftal leverde een zeer verdiend ijkspel op tegen de moeilijke ïnstander DOS '37 uit Vriezen- in. Voor de rust had Holten een irwicht, ook al omdat het de ld mee had, hetgeen resulteer- in een 2-0 voox'spx-ong. Speciaal middenveld draaide goed en ruim een kwax'tier spelen wist flvoor Schepex-man een door de (per los gelaten bal hard in te lieten, 0-1. Deze vooi'spx'ong rd in de 24e minuut vergx-oot middenvelder Knapen, die prachtig solowerk (drie spelers speeld) de bal onhoudbaar in- oot. Vlak voor rust kreeg links ik W. Tulier bijna nog de gele iheid de voorsprong te vergi'O- doch de van de paal terug- ngende bal kon hij helaas niet er contx'ole krijgen. Vanaf de rap na rust vex'kleinde de ntsbuiten van DOS de achtei-- hd tot 1-2, toen hij van circa meter de bal hard en hoog in Holtense doel.schoot. De jon- leken hierdoor ietwat aange- ;en en hun spel werd wat on- tiger, waardoor na een kwar- spelen de gelijkmaker ont- Ixd. De buitenspelval klapte niet ht en de midvoor van DOS pm alleen voor keeper Wissink geen kans kreeg om uitlopend schot te kex-en, 2-2. Het spel d hierna wat harder, doch ge lig bleven ernstige blessui'es Vlak voor het eindsignaal )t „Edström" nóg tégen dè llat, doch gedoelpunt wex'd er meer. Iten bi-De Zweef bi 2-0 ji een aantrekkelijke wedstrijd t Holten Bi zijn eerste over ling te behalen. Onmiddellijk de aftrap nam BI het initiatief geen resulteerde in een foi'mi- el doelpunt. De Zweef was niet noedigd en trok fel ten aanval ar de deze middag goed op ef zijnde achter-hoede gaf geen np. De rust bleek een stimu- nd effect te hebben, want de zox-gden voor een groot rwicht. Door een tactische wij- ng in het elftal ontstonden er doelrijpe kansen, die helaas gemakkelijk werden gemist. :h uit een goed genomen hoek- Dp werd de bal in het doel ge- t. De Zweef was aangeslagen hierdoor kon BI rustig het ;sle fluitsignaal afwachten. Za- lag a.s. slaat de moeilijke uit strijd tegen SVVN BI op het iramma. Met nog meer inzet en een juiste mentaliteit kan ook deze hindernis zonder enig pro bleem worden genomen. Holten dl-Enter V. dl M In een leuke 'wedstrijd heeft Holten een verdiend gelijkspel be haald op Enter Voor-uit Dl. In de eerste helft een gelijkopgaande strijd met aan beide zijden enkele kansen, welke helaas voor Holten onbenut bleven. Door slecht weg werken in de achtei-hoede van Holten wist EV Dl voor rus't met de wind mee de score te openen. Na rust tx-ok Holten alle registers open en wist met een leuke aan- valscombinatie de score in even wicht te trekken. Rene Schoen maker was hier de grootste aan deelhouder in, maar Dinand gaf hier het laatste zetje aan. Al met al een leuke en spox-tieve wed strijd. A.s. zaterdag naar De Tuk kers. Dit zal ongetwijfeld een zware wedstrijd worden, maar als de inzet er is zit er zeker een leuke uitslag in. SVZW e2-H olten e3 2-0 In de eex-ste helft was het na 5 minuten al raak, toen een Wier- dense vleugelspeler een onhoud baar schot loste en de stand op 1-0 bi-acht. Holten px-obeerde wat tex'ug te doen maar de voox-hoede miste de kansen die ze kreeg. Bij een terugspeelbal in de achterhoe de bleef de bal in het natte gx-as liggen, waax-van de SVZW-voor- hoede dankbaar gebx-uik maakte door 2-0 te scoren. In de 12e mi nuut miste een doox-gebroken Ton- ny Woltman een kans door i*ake- lings naast te schieten. Men kreeg nog wel meer kansen, maar wist deze niet te benutten. Na rust eenzelfde spelbeeld; een aanval lend Holten dat echter de vele kansen dat het kreeg, niet in doel punten kon omzetten. Holten e4-Enter e3 2-2 In een zeer druilerig regentje heeft -E4 een punt behaald op een na rust stex-k terugkomend Enter E3. Van begin af een stex-k offen sief, van Holten wat x-esulteex-de in doelpunten van Bennie en Al- bert. Holten dacht dat het er al was, maar dat brak het lelijk op. Enter maakte al gauw een tegen treffer en dat veroorzaakte onx-ust en de gelijkmaker liet ook niet lang op zich wachten. Een hevig slotoffensief van Holten leverde niets op en zo bleef het 2-2. A.s. zaterdag naar SDOL E2. Een zware opgave. Senioren Kampen 1Holten 1 2.30; Holten 2—Almelo 2 10.00; Holten 3—Om hoog 2 10.00; Holten 4Tilligte 3 10.00; Nijverdal 4Holten 5 10.30 vertrek 9.43; Holten 6W'school 4 10.30; Holten 7—De Zweef 5 10.30; SDOL 6—Holten 8 10.30 ver trek 9.30; Holten 10De Zweef 9 1.45; Enter 7Holten 9 10.00 ver trek 9.15: PH 13—Holten 11 11.45 vertx-ek 10.45. Junioren Holten Al—Tukkers Al 3.45; Svvn BIHolten BI 2.00 vertrek 1.15; Nijverdal B2Holten B2 2.00 ver trek 1.15; Sp. Rijssen ClHolten Cl 2.30 vertrek 1.45; Holten C2 RKSV Cl 3.15; Sp. Rijssen C2— Holten C3 2.30 vertrek 1.45; Tuk- eclStlïjdprOgramma Senioren Daarle 1Blauw Wit 1 2.30; Blauw Wit 2Vesos 3 3.45; Den Ham 7—Blauw Wit 3 3.45; SVZW 5—Blauw Wit 4 1.00; Blauw Wit 5Sp. Rijssen 6 2.00. Junioren SVZW Al—Blauw Wit Al 2.45 ver trek 2.00; Blauw Wit A2RKSV Al 2.00; Hector BIBlauw Wit BI 3.45 vertrek 3.00; SDOL Cl Blauw Wit Cl 3.15 vertrek 2.15; Blauw Wit DlNijverdal Dl 2.00. PUPILLEN Blauw Wit ElExcelsior El 12.00; Blauw Wit E2Haarle E2 11.00; De Zweef E4Blauw Wit E3 11.00 vertrek 10.15; Blauw Wit Fl—SDOL F1 10.00; De Zweef F3 —Blauw Wit F2 10.00 vertrek 9.15; SOS Fl—Blauw Wit F la 9.15 ver trek 3.45; DES F2—Blauw Wit F3 11.00 uur vex-trek 10.15. Deventer Schouwburg, Grote Kerk hof 1, tel. 11500, vrijdag 3 oktober 20 uur Kom van dat dak af, blij spel, John Lanting's Theater v. a. Lach, maandag 6 oktober aanvang 20 uur Concert door he Overijssels Philharmonisch Orkest, dinsdag 7 en woensdag 8 oktober aanvang 20 uur Paul van Vliet met zijn One- man-show (zie ook onder Film Art). E D.B.-Theatcr, Smedenstr. 10, tel. 13615, weekfilm do 2 t.m. wo 8 okt. Helse vechters van het Hertielse Rijk 18 jr nachtvoorst, vr 3 'okt. 23 uur, za 23.30 uur Man of he east 18 jr., matinee za 4, zo 5 okt. 14 u. Vlam en de pijl a.l., aanvangstijden weekl'ilms: werkd. (beh. ma) 20 u., za 18.30 en 21 uur, zo 16, 18.30 en 21 uur (zie ook onder Film Art) Cinsma, Lange Bisschopstr. 69, tel. 11100 weekfilm do 2 t.m. wo 8 okt. Flanagan, nachtvoorstelling za 4 okt. 24 uur 99 44/1009Ó dood 18 jr., matinee za 4, zo 5, wo 8 okt. 14 uur Popeye a.l., aanvangstijden week film: werkd. 20 uur, za 18.45 en 21.15, zo 16, 18.45 en 21.15 uur Luxor Theaer, Brink 20, tel. 18662, spx-ongen, zoda tin de stand geen verandering meer kwam. Holten Vlll-Haarle VI 6-3 Een regelmatige overwinning van Holten 8. Bij de rust was het reeds 2-0 door een prachtig af standschot van Johan Bx-oekmaat en een goede doorbx-aak van Jan v. d. Bex-g. Na de rust verslapte Holten enigszins, maar na 2-1 en 3-2 liep het uit tot 6-2 door doel punten van Jan van v. d. Berg 2x en Johan Bx-oekmaat en blonde Deyk via een penalty. In de laat ste minuut scoorde Haarle 6 nog één keer wat de eindstand op 6-3 bracht. Holten 11 -Enter II 1-1 Zaterdag j.l. heeft Holten Fl in een zeer goede wedstrijd van bei de zijden een punt thuis weten te houden. Het was een gelijkop gaande strijd waarin beide ach terhoedes zeer goed op dreef wa ren. Dit bleef zo tot x-ust. Na rust LëenzelfcLe spelbeeld' doch het was:. Holten dat de score opende. Hol ten kreeg op het middenveld een vrije trap te nemen, welke Hans hoog in de doelmond plaatste, de doelman van Enter sloeg de bal voor de voeten van Jan Wansink en deze wist beheex'st 1-0 te sco- X'en. Hierna kwam Enter tex'ug, met vlot samenspel wist Enter de Holtense verdediging onder druk te zetten en de gelijkmaker bleef niet lang uit. Op het middenveld werd te veel getreuzeld om de bal weg te werken en maakte Hans de fout om niet tijdig in te grijpen en tot ovex-maat van ramp liet Erwin de bal door zijn handen glijden wat resulteerde in de ge lijkmaker. De eindstand werd ten slotte 1-1, ondanks het sterk aan dringen van Enter. Excelsior 12-Holten f2 0-1 Holten F2 heeft zaterdag voor de vierde keer in successie ge wonnen, deze keer ten koste van Excelsior F2. Onze jongens gin gen dix'ect na het beginsignaal in de aanval, hetgeen x-esulteex'de in een veldoverwicht voor de Holte- nax'en. Eei- kwam een aantal kan sen, maar door gebrek aan een afmaker werd er voor rust niet gescoox'd. Na rust eenzelfde spel beeld als in de eerste helft, zodat een veel sterker Holten in de aan val bleef. Een lange bal vanaf het middenveld naar de linksbuiten, die met een hard schot de doel man het nakijken gaf. Eindstand 1-0. Excelsior f4-Holten 14 0-1 ln een voortdurende regenval 'heeft Holten F4 de met zorg tege moet geziene uitwedstrijd tegen Excelsior- tot een goed einde ge bracht. Gedurende de hele wed- stx-ijd was Holten veel sterker. Keeper Schepex-man heeft een makkie gehad. Excelsior verde digde massaal en het was moeilijk om een gaatje te vinden. Ook de spekgladde bal verooi-zaakte nog al eens problemen. Even voor rust kon Marcei uit een scrim mage met een hard schot 1-0 la ten aantekenen. Ondanks nog vele mogelijkheden bleef het in de. tweede helft 1-0. Verdiend gingen de twee punten mee naar Holten. Holten f5-DES f2 1-3 In eerste instantie leek het erop dat F5 de eex'ste thuiswedstrijd zou omzetten in winst. Holten F5 ging van begin af in de aaval, hetgeen na ongeveer 10 minuten succes opleverde, toen Ex-ik na goed doorzetten 1-0 scoorde. Deze stand bleef tot 1 minuut voor de rust gehandhaafd. Door onoplet tendheid in de achterhoede van Holten kon DES gelijk maken. Na rust was de Holten-keeper niet zo erg op dx-eef. Een van ver inge schoten bal kon hij niet houden (1-2). Holten F5 raakte te veel van sti-eek en liet zich te veel in de vex-dediging dringen. Uit een schermutseling voor het doel van Holten kwam toen nog de derde goal voor DES (1-3). De Zweef e2-Holten e2 0-2 Opnieuw heeft het E2 elftal van kers Dl—Holten Dl 2.00 vertrek 1.00 uur. Pupillen De Zweef El—Holten El 11.00 vertrek 10.15; Holten E3Sp. Rijssen E2 1.00; SDOL E2Hol ten E4 1.00 vertrek 10.15; Holten F2—Haarle F3 10.00; Excelsior F3 —Holten F3 10.00 vertrek 9.30; Holten F4Sp. Rijssen F2 9.15; Holten F5—Sp. Rijssen F3 9.15; Holten E2 en Fl zijn vrij. Dond. 2-10: dames B-Hardenberg om 14.00 uur (o.l.v. J. Pfeffer, M. v. Doorninck en R. Dieben, A. Voerman). Gastvrouwe T. Udema Zat. 4-10: Hengelo dl-Jongens dl (sixes) om 11.30 uur (vervoer: fam. Ter Haar-Klunder)Hardenberg dl -meisjes dl (sixes) om 10.00 uur, vervoer: K. Boode. Jongens bl- Haackey bl om 12.00 uur (o.l.v. J. Zoet-J. Nieuwenhuis). Lochem bl- In de uitwedstrijd tegen de 4e editie van EV moest Blauw Wit voor de rust tegen de stormachti ge- wind optornen... EV kreeg wel een veldoverwicht," maar de ach terhoede van de Blauw-witters bleef goed gesloten. De uitvallen leverden zelfs een aantal goede kansen op, waarvan Bertus Riet berg er twee benutte. Na de rust werd het wat al te ge makkelijk opgenomen, waardoor EV gevaarlijk kon doorkomen. Doelman Frans van Gennep voor kwam echter met enkele fraaie reddingen EV-treffers. Toen Richax-d Beldman uit een in- direkte vrije trap keihard inschoot was de volle winst veilig gesteld. Via Henk Aanstoot I en weer Ber tus Rietberg werd in de rommeli ge slotfase nog een 0-5 eindstand bereikt. Zaterdag a.s. de thuiswedstrijd te gen Vesos 3, aanvang 3.45 u. Jon gens, er zal weer voor geknokt moeten worden. En pas op voor onderschatting! BI. Wit 3 DES 6 7-2 Een straffe bx-ies had zaterdag middag grote invloed op het spel beeld in de wedstrijd Blauw Wit 3 tegen DES 6. Reeds na een kwax' tier kon Blauw Wit de openings- treffer scox-en, 1-0. DES gaf zich echter niet gewonnen en door enorm slecht spel van het derde keek men met de rust tegen een 1-2 achtei'stand aan. Na de thee liep het allemaal, met de wind in de rug, wat beter. Tegen een zo sterk aanvallend team had DES geen antwoord en werden ze tot op eigen helft teruggedx'ongen. Een eindstand van 7-2 gaf dan ook de juiste vei'houding weex'. A.s. zatex'dag moet het dex'de aantx-e- den tegen het nieuw ingedeelde Den Ham 7. Een wedstrijd waarin vooral de leiding van het derde groot belang heeft. BI. Wit 4 SVVN 5 1-3 Een wedstx-ijd die vooral in de eei'ste helft het beeld van een spox'tieve strijd droeg. SVVN, dat de eerste helft met de wind in de rug speelde, scoox'de voor rust tweemaal. aN de thee werd een Holten een uitwedstrijd in de volle winst kunnen omzetten. Door bles sures op onze linkei'vleugel moes ten er in het team nogal wat om zettingen plaatsvinden. In het be gin draaide het daarom wat stroef maar gaandeweg werd het Hol tense spel beter hetgeen direct door Mark Koelemay op het sco rebord tot uiting werd gebracht, 0-1. Het was dezelfde speler die nog voor rust een mooie rush langs de vleugel met een doel treffend schot bekx-oonde, 0-2. Met een kleine wisseling op de linker vleugel werd de tweede helft in gezet. Divex'se goede schoten wer den avenwel op uitstekende wijze door de keeper van De Zweef ge- keex'd. De enkele malen dat onze achtex'hoede belaagd werd door De Zweef, werd er uitstekend in gegrepen; vooral laatste man Wilco Stevens staat zijn mannetje wat dat betreft. De score bleef evenwel op 0-2 steken waarmee we misschien iets te weinig kre- gen. aanvallend Blauw Wit 4 vex~wacht. Dit bleek echter niet het geval. Het liep allemaal wat ongeorga niseerd en kon maar moeilijk tot scox'en komen. Toch was het- in de 15e minuut raak en werd de stand veranderd in 1-2. SVVN bleef ko men hetwelk in de 35e minuut ge honoreerd werd met een goal, 1-3. De vlag van de grensrechter was omhoog, maar scheidsrechter We- link beschikte op eigen waarne ming: geldig doelpunt. Sindstand 1-3. SVZW 6 - Bl. Wit 5 4-0 In deze viex'de wedstrijd van deze competitie verliep het spel niet zoals in de vorige. Het ont- bx-ak iedereen aan inzet aan de kant van de Blauw Witters. Dit kon men vooral zien op het mid denveld, dat totaal verdwenen was. Dit maakte het voor de te genpartij al een heel stuk makke lijker voetballen. De doelpunten bleven dan ook niet lang uit voor SVZW 6. Met rust was de stand 2-0 voor de thuisclub. Dit had met een beetje meer geluk ook 2-1 kunnen zijn, doordat er een schot tegen de doelpaal knalde. Maar helaas was Vrouwe Fortuna niet aan onze zijde. Toch waren er wel kansen voor Blauw Wit, maar deze werden niet benut. Na rust was het middenveld geheel ver dwenen. Wat er voor rust nog aan inzet was, was deze in de tweede helft ver te zoeken. Daardoor kon SVZW nog tweemaal scox'en. De eindstand werd dus 4-0 voor SVZW 6. We hopen dat het 5e elftal de volgende Wedstrijden meer inzet zal tonen en dat men niet al te gauw het hoofd laat hangen als de tegenpartij de eerste goals scoort, maar dat men meer zal terugvechten. Meisjes bl om 12.00 uur (vervoer: fam. Louwerenburg, Mol en Schel- tens) Zond. 5-10: Avanti 1Heren 1 om 14.00 uur, Hardenberg-Heren II om 11.30 uur Grote overwinixingen zijn afgelo pen weekend uit de bus gekomen. Alleen het damesteam heeft met 0-3 verloren van Hengelo II. Jon gens bl won met 2-1 van DKS b2. De doelpunten werden gemaakt door Hans van Geenhuizen en René Leppink. Meisjes bl kwam zelfs met een 6-0 zege op Bully b3 thuis. Monica Boele passeerde de Bully- keepster als eerste. Christien van Iddekinge en de zeer hard wer kende Anita Admiraal scoorden meermalen. Ook Annemieke Moll, die haar tweede wedstrijd speelde, mocht een doelpunt op haar naam zetten. Nieuwelinge Heieen Mol zorgde ervoor dat de keepster weinig, maar haar voorhoede veel af te wex-ken kreeg. Geweldig!! Heren II speelde zondag een vu rige wedstrijd tegen de studenten van de TH: Drienerlo VII. De eind stand was 4-1. De doelpunten kwa men soms flitsend en hoog, soms frommelend van de sticks van K. v. d. Sloot, H. Dieben en R. v. Couwelaar. Dubbele cijfers Heren I speelde tegen de onlang3 opgerichte hockeyclub Hellen- doom-Nijverdal, welke club reeds meermalen heel veel doelpunten tegen kreeg. Ook nu weer. Heren I maakte maar liefst 12 doelpun- In het dagelijks leven bekend als gatenopvuller vulde A. Gx-oot maar liefst vijf keer het doel van de tegenstander. De snelle buiten E. Bus passeerde vier keer de keeper en de resterende drie waren voor rekening van de gebr. v. Aken. De vele voorzetten werden door C. v. Tongeren gegeven. Het weer en het enthousiasme zorgden voor veel toeschouwers in het Sportdal, hetgeen de sfeer ten goede kwam en daarom wordt ieder lid verzocht op zaterdag a.s. 4 oktober om 13.00 uur in 't Sport dal aanwezig te zijn op de training van de alom bekende Boekaniers (hoofdklasse spelers), die de H.C. Holten uitgezocht hebben om hun ervaring en enthousiasme voor het hockeyen over te dragen. Laten we dit enthousiasme niet doden en in groten getale verschijnen. De trai ningen op die zaterdag gaan ge woon door, maar dan o.l.v. de Boekaniers. Tot zaterdag 4 okto ber om 13.00 uur bij de Boeka niers. Enter e2-BI. Wit e2 2-2 In een zeer goede wedstrijd tegen een onbèkende tegenstander be haalden de jongens van Blauw Wit E2 een zeer verrassend gelijkspel weg. Enter kwam wel 2 keer voor te staan maar door de aanmoedi gen van de leiders kwamen de Blauw Witters tex'ug en maakten gelijk. In deze stand kwam geen verandering meer zodat de eind stand op 2-2 werd bepaald. Wim Nijenhuis was, door een operatie, afwezig. Wim, langs deze weg van harte betex'schap gewenst door ge heel E2 en de leiders. BI. Wit e3-Excelsior e5 1-1 Blauw Wit trad tegen Excelsior E5 nogal geladen het veld in. Vo rige week sleepten <le jongens het eerste puntje weg en nu ging men er direct goed tegen in. Dit resul teerde erin dat men met rust 1-0 voorstond. In de tweede helft wist Excelsior met een prachtige uit val de stand gelijk te trekken. Blauw Wit miste nogal wat kan sen en de tegenpax'tij had een pri ma keeper. Vesos 11-BI, Wit fl 1-6 Blauw Wit Fl heeft zatex'dag een leuke wedstrijd gespeeld. Na een slecht begin, al in de eerste mi nuut, stond Fl met 1-0 achter. Maar verder ging de strijd gelijk op. Kox't voor rust maakte Dirk Jan Schuppert de stand gelijk. Na rust was Blauw Wit veel sterker. Dit had tot gevolg dat Fl nog vijf maal scoorde. D. J. Schuppert 2 keer, Harry Kolkman 2 keer, en Geert van de Meulen 1 keer. Door dat men vaak buitenspel liep en VESOS een goede keepr had bleef de stand op 1-6. BI. Wit f2-Enter V, 12 5-0 Dix-ect na het beginsignaal trok Blauw Wit ten aanval. Het elftal wilde duidelijk x-evanche nemen voor de nederlaag van vorige week en met de wind en regen in de rug ontstond er grote druk op het doel van Enter Vooruit. Dit zou de gehele wedstrijd zo blijven. Alleen de keeper van Blauw Wit bleef op eigen helft, zij het met grote tegenzin. Al na enkele minu ten spelen opende Henk Stam de score. Dit eerste doelpunt werd gelijk gevolgd door nog een doel punt van Henk Stam, twee van Geert Meijerink^en één van André Stam. De tweede helft moest Blauw Wit tegen de wind en re gen optornen. Hierdoor en omdat het gehele elftal van Enter Voox'- uit voor eigen goal bleef hangen kon Blauw Wit de score niet ver der opvoeren. Eindstand 5-0. BI. Wit e2-0e Zweef f5 0-1 Ondanks de aanwezigheid van weekfilm do 2 t.m. 8 okt. Het jaar van. de Kreeft, 3e week 18 jr., nachtvoorst, vr 3 okt. 23 uur Het porno-huis 13 jr., matinee zo 5 okt, 14 uur Karatevuist nummer een a.l., aanvangst. weekfilm: werkd, 20 uur, za 18.30 en 21 uur, zo 16, 18.30 en 21 uur Goeiek De Rozijnenkorf, Grote Poot 19, tel. 11848: tot 15 okt. Guy Thomas, schilderijen De Ivunstpoot, Grote Poot 19, tel. 11848: tot 3 okt. Hans Boxem, et sen en aquarellen, daarna ot 5 nov. Jaap Nieuwenhuis, tekeningen Kunstpoot Rozijnenkorf geopend: ma t.m. za 14-18, vr ook 19*21 Kunst Rondom, openbare leeszaal, Brink 70, tel. 13506, geopend: di t.m. vr 10-17.30 en 19-21, za 10-17: tot 2 nov. Martin van Oostrom, foto's Galerij Lenten, Kletersr. 25-27, Ep- se, tel. 21815, geopend: di t.m. za 10-13, zo 14-17: uitgebreide collec tie grafiek, schilderijen, tekeningen, beeldhouwwerk, keramiek 1850- heden Het ei van Columbus, Polstr. 76-78, tel. 16431, geopend: ma t.m. vr 14- 18, za 10-17, zo 15-18: Jacqueline v. Langevelde, touwobjekten (tot 10 okt.), tevens gelegenheid to K ok.) Tevens gelegenh. tot groeps- begeleiding en lasdemonstratie Stadsbibliotheek, Klooster 3, telcf. 13-17, wo ook 18-20.45: Verborgen 16512, geopend: ma t.m. vr 10-12 en vrouwenleven - De vrouw in het klooster Albert Schweitzer Centrum, Brink 89, tel. 19675, geopend: di t.m. vr 9-12 en 14-17, za 13-17: Permanente expositie over leven en werk vaix A. Schweitzer Museum De Waag, Brink 56, telef. 14556, geopend: di t.m. za 10-12.30 en 14-17, zo 14-17: Antieke fietsen, zilver, aardewerk, keukens Museum De Drie Haringen, Brink 55, tel. 14556, geopend: als de Waag Aankleedpoppen uit 1860-1910 Museum voor mechanisch speel goed, Noordenbergstr. 9, tel. 19739, geopend: als de Waag Grote of Lebuinuskerk, Grote Kerkhof, zaterdag 4 okt. 20.15 uur: Orgelconcer door Jan Kleinbussink Jazz Café, Menstr. 2, tel. 11637, vr 3 okt. 20.30-24 urn' o.l.v. Davina Rovers Vrouwencafé, Menstr. 2, do 2 okt. 20.30 uur Aldus sprak Cornelis Verhoe ven in zijn boek De resten van het vaderschap; eerste uit een serie van zes gespreksavonden in Men- straat 2, dinsdagavond 20 uur, en- treeprijs f 1,-, voor alls zes avon den f 5,- In Den Elegast, Brink 10, beneden, tel. 11088. Elke woensdag life-pop- muziek; elke donderdag jazz met jamsession Deventer ren- en toeristenvereni ging „De Zwaluwen", inl. W. Bek king, Amstellaan 20, tel. 21247. Laatste zaterdagse fietstoertocht, start 8.30 vanaf clubhuis DKC Hel las, sportcomplex Rielerenk, 4 okt. 100 jaar U.D. '75: zatex'dag 4 okt. 15-17 u. receptie der jubilerende vereniging in het Postiljon Motel, Deventerweg 121. Vooraf doden herdenking op de U.D.-velden Overdekt zwembad, Smyrnadwars- straat 2, tel. 21864, zaterdag 4 okt. 19-22 uur Polowedsrijden Kring Overijssel Weekenddieixst tandartsen 4 en 5 okt.: Tandheelk. Centrum, Achter de Muren-ZP 9, tel. 19133 Beeld uw stad uit - foto-, teken en schilderwedstrijd in het kader van M75, uitgeschreven door de Stichting Oud Devener. Onder werp: huizen of gebouwen in de binnenstad. Inleveradres: De Kunst- poot (zie boven) Zaterdag 28 september speelde het damesteam van BATO z'n eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. Nadat ze vorig jaar ge promoveerd waren, kregen ze het in de nieuwe afdeling zwaar te verduren. In Almelo speelden ze tegen Zwaluwen II. Ondanks een goede inzet ging de wedstrijd met 3-0 verloten, setstanden 15-6, 15-8 en 15-3. De volgende wedstrijd wordt gespeeld op 18 okt. tegen Syrphus I in Denekamp. veel ouders kon Blauw Wit niet scoren, er waren wel enkele kan sen maar de keeper van de Zweef greep steeds tijdig in. Bij één van de schaarse uitvallen van de Zweef ging de bal het doel in. Vol gende week proberen we het op nieuw, jongens! BI. Wil f3-De Zweel f5 0-1 Blauw Wit dat onvolledig (9 spelers) moest aantreden bofte dat ook de Zweef „gehavend" bin nen de lijnen kwam. Het werd een gelijkopgaande strijd vooral voor rust. Nadat Blauw Wit een straf schop had gemist schoot even la ter de midvoor van de Zweef on houdbaar langs doelman Ronald. Na de rust nam Blauw Wit de teu gels in handen. Eerst maakte Jo ke gelijk en 5 minuten later had Bert succes. Joke zorgde vrij snel voor 3-1 en drie minuten voor tijd schoot Bert nog es raak. Een verdiende royale 4-1 zege! De spelers en speelsters van F la worden nog es met nadx'uk op ge wezen dat ze bij verhindering zich vrijdags voor 's avonds 6.00 uur af moeten melden bij de leiders: Wolven, Canadastraat 78, tel. 2626 of J. Stam, Bergmanstraat 22. Wegblijven zonder dit te melden kan schorsing tot gevolg hebben.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 7