li Hockey nieuws Blauw Wit gaf 3-0 voorsprong uit handen MODERNE !T s?§ i? 5 Onderling Pinkstertournooi Resultaten Klauw Wit pupillen ZWEEDSE HG-extra Holten F 1 onget kampioen A.F PIER1K TAPIJT Landelijke fietsdag, zaterdag 24 mei Ponyclub „Bergruiters" 5e Avro Rallye op saterdag 14 juni HOEKRIJGTU DIE AANSLAG TEGELS AF? ONZE AGENDA Programma SV „Holten" -149, Sb a> a RAMIC Foto's tweede wereldoorlog VEILIG VAN UW JALINK B.V. IPS Holten 5-Holten 7 3-2 P.V. „Snelle Wieken" J. W. Willems had snelste duif Nu weer in voorraad bij uw BERBERSPECIALIST Slaapkamersuksessen: Verder diverse voordelige coupons. "3 F O*» N O 3 O 8» (Ti Nieuws van het tennis front Burgerlijke Stand Holtense dames tegen EWC BONDSSPAARBANK Uitslag Bridgeclub „Holten" Blauw Wit- B.C.S.V. Haltem- Rigtorsbleek ïtfiiag £.6 mei 1975 3 Holten F1 heeft j.l. zaterdag onder zeer grote belangstelling het kam pioenschap in de le klasse F van de OPC op een grandioze wijze binnen gehaald. Ondanks dat de zenuwen voor de wedstrijd zowel bij de spe lers, als bij de leiders tot het uiterste gespannen waren, bleken deze toch ongegrond. Vanaf de aftrap trok Hol ten het initiatief tot zich, zodat doel punten niet konden uit blijven. Keer op keer trok de achterhoede van Nijverdal F1 aan 't kortste eind, zodat Holten er lustig op los kon sco ren. Liefst negen maal werd het doel doorboord, waardoor Holten haar doelpuntensaldo tot de ongekende hoogte van 179 opvoerde. Met deze 179 doelpunten heeft Holten F1 het record in handen uit de gehele ge schiedenis van de s.v. Holten! Na het laatste fluitsignaal vans. de scheidsrechter speelden zich op het veld vreugdevolle tonelen af, speler tjes die elkaar in de armen vielen, trainers en leiders die gefeliciteerd werden, bloemen die werden aange boden namens de ouders en de v.v. Nijverdal, medailles, enz. Nadat de traditionele kampioensfoto gemaakt was trok de gehele stoet naar 'de kan tine, wadr het voltallige bestuur van de OPC aanwezig was. De nestor van dit bestuur, de heer Brinkman uit Nijverdal overhandigde de jongens een prachtige beker en zwaaide het. gehele elftal lof toe met het behalen van dit kampioenschap. Na enige consumpties genuttigd te hebben kwam de grote verrassing voor de jongens namelijk een rondrit door Holten op een door de fa. Kré- kei gratis beschikbare vrachtwagen. Voorafgegaan door een geluidswagen In de 4e ronde van de ,,Tarzancup" heeft het vijfde een verdunde, hoe wel wel iets geflatteerde overwin ning op het veteranen elftal behaald. Er werd van beide zijden met een enorme inzet gespeeld zodat het tal rijke publiek een boeiend duel kreeg voorgeschoteld. Holten 5 nam in de eerste helft de leiding toen de ver dediging van het zevende bleef staan voor buitenspel en Arie Jansen met een prachtige boogbal de uit het doel gekomen Teun Deyk kansloos pas seerde. Na rust een fel terugvech tend Holten 7 waarbij vooral doel man Arfman van Holten 5 z'n ta lent kon tonen. Door het verkeerd opstellen van het bekende muur tje" kon Anne Jansen de stand op 2-0 brengen, toen hij keihard in de rechter beneden hoek schoot. Holten 7 nam nu meer risico's wat even later fataal werd toen Ab. Schippers bij een inzet van A. Boode de bal on gelukkig in eigen doel schoot. Vlak voor tijd werden nog twee prachtige kansen gemist door het zevende waardoor hun inzet helaas niet met een doelpunt werd beloond. werd geheel Holten rond gereden waarbij de jongens onvermoeibaar 't clublied zongen. Alle lof voor deze jongens, trainers en leiders die dit prachtige resultaat behaald hebben. A s. weekend zal er in het „hockey- dal" te Holten weer volop gehockeyd worden. Op zaterdag 24 mei zal om -10.00 uur de wedstrijd tussen de junio ren meisjes uit Dalfsen en Holten een juniorentoemooi inluiden. De jonge Sallandse hockeyverenigin- gen uit Nijverdal, Raalte, Dalfsen en Holten zullen, elk met een jongens- en een meisjes elftal, aan dit toernooi deelnemen. Elke wedstrijd zal 30 mi nuten duren. Zondag 25 mei zal er weer een toumooi gehouden worden, nu voor dames en heren. Dezelfde clubs, die zaterdag hun junioren-elf tallen zullen laten aantreden, zullen dan hun senioren, vanaf 11.00 uur, het veld insturen. Het belooft een heel gezellig week end te worden en we hopen op fijn hockeyweer. Belangstelling, ook van niet-hockeyers, zal zeer op prijs ge steld worden. De pupillen Fl van de S.V. Holtenwerden met „vlag en wimpel" kampioen Onderlinge Pupillen Competitie O.P.C.) afd. Nijverdal. Zittend: v.l.n.r. J. Bogers, H. Jalving, G. Brands, H. Kieften- béld, E. Stukker, R. Bannink, G. Tijhof en. G. Nijland. Staande: J. Hesse (trainer), E. Bekkernens, J. Tuitert, M. Wilpshaar, J. Kieftenbeld trai ner), H. Veenstra, G. Zoetbrood, G. Bannink (leider), G. J. Sche perman en A. Stukker (leider). Vrfldag 23 mei 18.45 u. Holten 8 Holten 5 (inhaalwedstrijd „Tarzan- cup". Zondag 25 mei: Holten Rigters- bleek 2.30 u; Holten 5Holten 6 10.00 u; Holten 7Holten 9 10.00 u; Holten 8—Holten 10 10.00. Damesvoetbal: Holten 1E.W.C. 1 13.00 uur. Programma Jeugd (24 mei) DOS '37 Al—Holten Al 2.30 u. V. 1.30 u; Holten A2Excelsior A3 2.30 u; Vriendschappelijk Holten F1En- schedese Boys F1 10.30 u; Holten F2 Enschedese Boys F2 10.30 uur. De duiven van de p.v „Snelle Wie ken" (Markelo-Holten) werden gelost in Noyon (FrAfstand: 9387 kilome ter. Lossing: 7.30 uur. 1, 2 en 9 Scholte in 't Hof (12.39,12 u.), 3 en 8 Comb. Beldman-Kuipers, 4 en 6 G. J. Has- sink, 5 Joh. Paalman, 7 A. v. Doorn- speek, 10 G. J. Bekkernens. De duiven (166) van de p.v. „De Bergvliegers" werden voor 'n vlucht van 275 kilometer om 8.00 uur gelost in St. Chrislain 1, 10, 13, 17, 18, 26 J. W. Willems (11.26,09 u.), 2, 7, 33 comb. Jongman-Meester, 3, 27 M. Lo de we ges, 4, 9, 30 J. Aaftink, 5, 16, 31 W. Aaftink, 6, 12, 14 A ten Dam (1), 8, 11, 19, 32 G. J. Egberts, 15 G. Steu nenberg, 20, 28, 29 Joh. Veldhuis, 21, 22, 23, 24 A ten Dam (2), 25 H. van Beek. Zuiver wollen Safari tapijt in 3 verschillende kleuren/ 400 cm breed/met foamrug: berber/donkerbeige/donker- 44Q bruin Van f 169.- vooraan mm I Iwj" Zuiver wollen bouclé berbertapijt/ 400 cm breed/met foam rug van f 189. voori Lisa nylontapijt, 400 cm breed, met foamrug™» mm j' Groen nylon slaapkamer tapijt, hoogpolig, van f 89,- VOOr mm mm mm mm ■iV5#J A.F. PIERIK b.v. Enterstraat 190- Rijssen Telefoon: 05480-3044 Showroom dagelijks geopend van 9-6, donderdagavond tot 9 uur, zaterdag 9-5 uur. m !t^ Maandag jl. werd het nu al weer traditionele onderlinge pinkster- toernooi gespeeld. De wedstrijdleiding kon in de loop van de ochtend meer dan 40 deelnemers en deelneemsters inschrijven. Via een ingewikkeld systeem kreeg iedereen telkens andere part ners en tegenstanders, waarbij niet naar speelsterkte, geslacht of leeftijd werd gekeken, zodat het echt het karakter van een gezel- ligheidstoemooi kreeg. Ook dit jaar organiseert de ANWB een Landelijke Fietsdag en wel op zaterdag 24 mei. De bond doet dit in samenwerking met een groot aantal VVV's en de Nederlandse Rijwiel Toer Unie. De organisaties hebben verspreid over het hele land 36 toeristisch zeer aantrekkelijke routes uitgezet die in lengte variëren van ongeveer 25 tot 35 km. Afstanden die zelfs voor de meest ongetrainde fietser geen problemen zullen opleveren. Iedereen kan de route in zijn eigen tempo afleggen. Er is geen enkel wed strijdelement in opgenomen. Bovendien zijn in de routes twee rustpunten opgenomen waar men een stempeltje op de routebeschrijving kan krijgen. Vier van die stempeltjes, een bij de startplaats, twee bij de rustpunten en een bij aankomst geven recht op een speciaal voor de fietsdag ontwor pen speldje. Degenen die ook vorig jaar aan de Landelijke Fietsdag deel namen (circa 20.000 fietsers), krijgen een aanhangspeldje met het jaartal 1975. Tot de gezelligheid droegen ook de vele leden en belangstellenden bij, die in de loop van de dag zo nu en dan in vrij groten getale de banen om zoomden. Tegen zes uur kon de voor zitter, nadat, tegen de 50 partijen wa ren afgewerkt, de prijzen uitreiken. Bij de juniores gingen deze naar Mo nique Durieux en Martin Beekman; Vorige week zaterdag speelde Blauw Wit I de laatste competitie wedstrijd' (uit) tegen Den Ham. Van wege de rechtstreekse T.V.-uitzen- ding van de interlandvoetbalwedstrijd DuitslandNederland, vond, na goed overleg de aftrap (vervroegd) om half één plaats. Onder uitstekende leiding van scheidsrechter De Vries en onder (voor de voetbalsport) wat drukken de weersomstandigheden legde de Blauw Wit formatie tijdens de eerste speelhelft, een tactisch bekwaam ge speelde partij voetbal op de grasmat en speelde Den Ham bij vlagen ge heel weg. Met name Gerrit Paalman vervulde de hem toegewezen rol van laatste man" professioneel, doch moest, wegens verschijnselen van SDOL e2-Bl. Wit e2 5-3 Blauw Wit kwam matig op gang, een slechte balbeheersing en laag tempo. SDOL kwam na korte tijd met een openingstreffer. Blauw Wit kwam nii wat meer tot leven, hetgeen werd beloond met een prachtige goal van Theo Harting. Helaas vielen in de achterhoede van Blauw Wit te vaak gaten en maakte SDOL 2-1 en vervol gens 3-1. Na rust ging de wedstrijd matig door. Het werd 4-1, maar toen raakte Blauw Wit opnieuw op mars en werd het door treffers van Ben Nijland 4-2, 5-2 en 5-3. Goed spel werd in de hele wedstrijd verder getoond door Gerrit Bolink en ook Wim Stam speelde toen een goede partij. BI Wit fl-SVVN fl 2-2 BI. Wit fl-Hulz. Boys fl 4-0 Blauw Wit Fl heeft met de laatste twee wedstrijden 3 punten gehaald. Tegen SWN bleven een hoop kansen liggen terwijl de tegenpartij de enkele kansen wel benutte. Ook tegen Hul zen werden zeer veel kansen niet be nut maar werden door onze verdedi ging geen kansen weggeven. Al met al een behoorlijk geslaagde competi tie voor Fl. BI. Wit f2-RV fl 1-2 Het grandioze F2 team zou het te gen RV Fl moeten maken om de kampioenstitel in de wacht te slepen. Met 22 nuchtere goede voetballers en zo'n 100 nerveus schreeuwende toe schouwers laaide de spanning hoog op. RV kwam met 0-2 voor te staan. Toch bleef Blauw Wit aanvallen en wist Harry Kolkmaip de stand met 1-2 te verkleine. Na nog wat gevaar lijke Blauw Wit aanvallen ging het eindsignaal. Jammer, Blauw Wit werd geen kampioen. Maar toch een team dat de gehele competitie karak ter, vriendschap, enthousiasme en sportiviteit toonde. Alle goede eigen schappen die men bij voetballers graag ziet, waren aanwezig in de F2 ploeg. De man achter de schermen die dat wist te bereiken was de trainer, de 18-jarige Gerrit Paalman. Je zou kun nen zeggen: jeugd leidt jeugd! Met zo'n talent aan jeugdige voetballers en trainer gaat de club Blauw Wit zeker, een goede toekomst tegemoet. misselijkheid, vanwege het zeer sterk naar gier riekende sportcomplex In het landelijke Den Ham, reeds in de 18e min. worden vervangen door de op het middenveld opererende J. Verve- da, terwijl de eveneens uitstekend spelende E. Beldman vsrder de stop persplaats voor zijn rekening nam. In het daarna volgende kwartier bal de Blauw Wit waarlijk z'n vuist, want nadat de bal In de 25e minuut op de keeper caramboleerde, waarvan H. Aanstoot handig gebruik maakte door de score te openen, plaatste G. Koop man in de 40e minuut een uitstekende treffer op een scherpe voorzet van J. Verveda, terwijl W. Dikkers, na een voortreffelijke soloactie, de stand in de 44e minuut op 3-0 voor Blauw Wit wist te brengen. Op dat ogenblik hood het scoreverloop de Blauw Witters 'n riant uitzicht op een uiteindelijke overwinning, welk uitzicht, op slag van-rust, echter werd verkleind, toen ^Schoppink de ruststand op 3-1 be paalde. De tweede speelhelft illustreerde hoe een met veel jong talent bemande ploeg als Blauw Wit, mentaal nog on voldoende uithoudingsvermogen kan opbrengen om het veel meer ervaren Den Ham te bedwingen. Terwijl de Blauw Wit defensie her haaldelijk met instorting werd be dreigd, werd het tempo verder door Den Ham bepaald. Toen in de 8e mi nuut na rust de Blauw Wit defensie volkomen was omspeeld was het voor Nijzing niet moeilijk meer om mid dels een boogballetje over de ver uit komende keeper B. Trompetter, op 3-2 te komen, terwijl Schoppink de eindstand tenslotte op 3-3 bepaalde. Nadat de kampioenskansen buiten Blauw Wit's bereik kwamen te lig gen heeft trainer G. Willems, tijdens de daarna gespeelde wedstrijden, volop van de gelegenheid gebruik ge maakt om alle voor de A-selectie in aanmerking komende spelers in ob servatie te nemen. Met het vaste voornemen om het nieuwe seizoen, van aanvang af, in de top mee te draaien, zal nog heel wat gesproken en denkwerk verricht moeten worden om tot een definitieve samenstelling van de nieuwe kernploeg te komen. bij de seniores naar de dames Boer en Hovingh en de heren Hovingh en Keestra, Volkomen terecht werd de wedstrijdleiding - de heren Berends, Kempers en Naayer - bedankt voor de voortreffelijke wijze, waarop ze dit toernooi hebben laten verlopen. Competitie weekend 24-25 mei. Het mixed team gaat in Nijverdal proberen de eerste overwinning te be halen, terwijl 't herenteam deze za terdagmiddag thuis 't Enschedese Weusthag te bestrijden krijgt, In hun jacht naar de eerste competitiepunten verdienen aanvoerder Jan Herman ten Kampe en de zijnen de steun van veel supporters. Supporterssteun voor Holten I is wat moeilijk omdat Gerrit Makel c.s. zondag naar Beekbergen moeten rei zen. Een gelijkspel of een kleine ne derlaag zou een zeer goed resultaat zijn. Voor de vuurproef staat zondag Hol ten n, wanneer Haaksbergen II op be zoek komt. Deze tegenstander heeft tot nu toe alles met vlag en wimpel gewonnen- 'n Gang'naar Meermans kamp" om te kijken hoe dit team, be staande uit de dames Durieux en de heren Rudie Berends en Robert van Iddekinge, het eraf brengt, kon best eens de moeite waard zijn. Zaterdag beginnen de partijen pl.m. 13.30 uur. Zondag pl.m. 10.S0 uur. Alle vertrek- en finishposten in het land zijn voor dit grote fietsevene- ment de gehele zaterdag 24 mei ge opend van 9.00 tot 17.00 uur. Mogelijkheden tot starten zijn er die dag tot 13.00 uur. Vanaf 17 mei a.s. kunnen bij de ANWB en VW kanto ren in de gemeenten van waaruit een route is uitgezet de routebeschrij vingen worden afgehaald. Daar kan men ook inlichtingen verkrijgen over de mogelijkheden van fietsverhuur. Op alle routebeschrijvingen staat 'n vraag met betrekking tot het fietsen in Nederland. Degenen die deze vraag goed beantwoorden dingen mee naar een van de 11 prijzen (voor elke provincie' één) in de vorm van - hoe kan het anders - een fiets. De Tros-radio, die de program ma's van die dag geheel op de Lan delijke Fietsdag zal afstemmen, zal de prijswinnaars dezelfde middag nog bekend maken. Omdat tien cent per deelnemer aan de Landelijke Fietsdag bestemd is voor een goed doel heeft de Tros vele bekenden van radio en televisrte bereid gevonden geheel belangeloos medewerking aan deze dag te verlenen. Het startsein voor de Landelijke Fietsdag zal dit jaar worden gege ven vanuit de vertrekpost in Laren, waarvandaan de Tros die dag zijn programma's zal verzorgen. Dr. Ir. A. Vondeling, voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, heeft zich bereid verklaard het „startschot" te lossen indien ambte lijke bezigheden hem daartoe niet verhinderen. De dichtsbijzijnde startplaatsen zijn: Almelo, VV'V-kantoor, Werf 1 en En schede, Stadion „Het Diekman" Van Deinselaan. De kosten van een routebeschrijving bedragen f 2,50 per persoon en f 1,50 voor deelnemers jonger dan 16 jaar; wanneer in groepen van meer dan 10 10 personen wordt gereden bedragen de kosten eveneens f 1,50 per per soon. Geboren: Pauline dv G G Aalten en H J Schutte Karin Susan dv B Stuut en A S Suurmeijer Janet Wanda dv E Steunenberg en J Z Schutte Geert Jan Willem zv J W Weijers en H Grave. Ondertrouwd: S Lohuis oud 23 jr., Rijssen en S A J Klaassen oud 23 jr.. Holten J ten Wolthuis oud 23 jr. Holten en J H Meijerman oud 20 jr., Holten. Gehuwd: F Bekkernens oud 23 jr., Holten en G J Stegeman oud 23 jr., Lochem GW Oostervelt oud 22 jr!, Holten en W Tuitert oud 22 jr., Hol ten A J Lichtenberg oud 21 jr., Rijssen en W Schooien oud 22 jr., Holten, Overleden: S G Raat-Ver burg, oud 79 jr HE Hendriksen-Verwij, oud 78 jr. BEVOLKING Ingekomen: H C Kranen van Zei- hem mej. L C Querido van Almelo mevr, J van 't Spijker-Willemsen van Meppel F J F Jansen van Huizen. Vertrokken: Mej. J Hulleman naar Deventer B Hottinga en echtgen. naar Ede W C J Glaudemans en gez. naar. Rijssen. Op zaterdag 17 mei werd door een tweetal ruitertjes deelgenomen aan het sterk bezette uitnodigingscon- cuurs in De Wijk (Dr.). Herm Jan Robers behaalde met „Silverstar" een zesde pry's in dressuur en Jan Bronsvoort werd met „Aprice" twee de. Bij de springers klasse L categorie D was de deelname enorm groot, nl. 70. Herm Jan Robers kreeg in de 2e manche drie strafpunten. Jan Bron^ voort bleef twee maal foutloos en leg de beslag op de 13e plaats. Op tweede Pinksterdag werd door 23 ruitertjes deelgenomen aan 't streek- concours te Hellendoom. Ineke Nijen- huis met Katinga werd 2e in dres suur, 3 Herm Jan Robers met Silver- star, 6 Marian Maris met Yokey. Bij de springers behaalde Patricia van Berkel met Charlie een 3e plaats, 6 Gerrie Meilink met Foerie; 7 Jan Bronsvoort met Aprice. Bij de voorselectie voor de Neder landse kampioenschappen te Nijme gen behaalde Karin Brouwers met „mr. Browny" een 9e plaats waar mee ze zich in de voorselectie hand haafde. De AVRO organiseert, in samenwer king met de Koninklijke Nederlandse Automobiel Club (KNAC) de 5de AVRO-Rally, welke zal worden verre den op zaterdag 14 juni aanstaande. Deze rally heeft een louter toeristisch- recreatief karakter, uiteraard zonder enig snelheidselement en is bedoeld voor het hele gezin. De deelnemers kunnen in of nabij hun woonplaats starten, want de or ganisatoren hebben ons land in dertig regio's verdeeld, waardoor de in totaal Zondag a.s. spelen de Holtense da mes een vriendschappelijke wedstrijd tegen het dameselftal van het Noord limburgse E-WC uit Well. De Limburgse dames zijn al enkele malen kampioen geweest van Noord- Limburg en zijn deze zondag een dagje uit. In dit elftal speelt onze oud plaatsgenote Joke Brands, die het contact heeft gelegd tussen beide elftallen. De wedstrijd begint om 1.00 uur op het sportpark „Meermanskamp". Komt u de beide elftallen aanmoedi gen. De bank voor deze generatie... met diensten van deze tijd. BAMui Verzekeringen - Effekten Beleggingen Leningen Koop-Krediet-Plan Hypotheken Beta'ingsverkeer Salaris- en pensioeninning Buitenlands geld Kluisloketten Beisverzekeringen m Alle soorten spaarvormen voor snelle behandeling. Feilloze verwerking van uw geldzaken. Geen lange wachttijden. Dat is: Bondsspaarbank. VOOR MIDDEN EN OOST NEDERLAND de bank voor deze generatie' te rijden afstand de 200 km niet te boven zal gaan. Per regio worden tien controleposten ingericht, welke zijn geopend van 07.00 tot 15.00 uur. Door ondernemingen en instellingen zijn voor deze jubileumrally vele fraaie prijzen beschikbaar gesteld. Het inschrijfgeld bedraagt f 12,50 per auto, ongeacht het aantal inzitten- den. De prijswinnaars van deze 5e AVRO-Rally zullen op zondag 15 juni In het radioprogramma „Muzikaal Ont haal" tussen 12.00 en 13.00 uur worden bekendgemaakt. Meijer-Dekkers 65.08 pet., v. Zoest- Grobben 63.49 pet., Van Veen-Teus- s'ink 57.93 pet., heer en mevr. Ver meulen 55.17 pet., Goorman-Geere- stein 47.62 pet., Disbergen-Dekker 46.82 pet., heer en mevr. Sawade 34.13 pet., Hanenburg-Bogaard 31 74 pet. Het eerste team van Blauw Wit speelt zaterdagmiddag een vriendschappe lijke wedstrijd tegen vierde klasser BCSV te Borne. De wedstrijd „Af- scheidswedstrijd Jaap Thalen" be gint om 2.00 uur. De junioren Al, BI, Cl en Dl gaan naar Wierden waar wordt deelgeno men aan het jaarlijkse juniorentoer- nooi van S.V.Z.W. „Zwaluwen". Zaterdag 31 mei organiseert „Blauw Wit" op „Meermanskamp" de jaar lijkse „Totaaldag". Op het program ma staan een voetbalkennis, dobbel steenwedstrijden, medewerkerswed- strijd met bewegende doelen. Spel, plezier, gezelligheid, kortom: Blauw Wit! Start: 9.30 u„ finish: 17.00 uur. HOLTEN RIGTERSBLEEK Zondagmiddag half drie speelt Holten 1 een vriendschappelijke wedstrijd tegen Rigtersbleek (dit jaar kampi oen 2e klasse KNVB). De Holtenaren spelen met een experimentele opstel ling om enkele jongere spelers te tes ten. De toegangsprijzen zijn dezelfde als bij competitiewedstrijden. Leden en donateurs hebben uiteraard gratis entree. Martin Hols en Dick Kevelam, die onlangs in de aula van de scholengemeenschap de tentoonstelling „Nederland en Canada 1945- 1975" organiseerden, waarbij de Canadese Ambassade in ons land materiaal beschikbaar stelde, zouden graag in het bezit komen van foto's, die een beeld geven van de bezetting en oorlogshandelingen in ons dorp. Zij die over dergelijke foto's beschikken, worden vriendelijk verzocht zich met een van beide jongelui in verbinding te stellen: resp. Boschkampstraat 12, tel. 1882 of Larenseweg 13, tel. 1272. Zo mogelijk zullen dan reprodukties worden gemaakt,' indien men de foto's wenst te behouden. die hardnekkige aanslag van cementsluier, kalk, mortelresten, roest, vet en roet. verdwijnt als sneeuw voor de zon met de en de 3M Scotch Brite gereedschappen of spons. Een vloeibaar, reukloos, zacht produkt dat niet giftig Is. (TNO Kiwa keur) Ook niet Invreet, zoals gevaarlijke produkten op zoutzuurbasis doen. Daarna zorgt HG Golvpolish voor bescherming en zijdeglans. Wip- Haal deze unieka kombinatie bij Bouwmaterialen Waagweg 15 - Holten Telefoon 05483-1847 Vrijdag 23 mei: 20.00 u. Bijeenkomst gespreksgroep Post in hotel „Vosman". Onderwerp: „Streekplan IJsselvallei", Zondag 25 mei: 14.00 u. Discobal in café pert (zie adv.). 19.30 u. Dansen in Bar-dancing „Boode" te Bathmen (zie adv.). 26 mei - 8 juni: Jaarlijkse collecte Ned. Rode Ki-uis. Maandag 26 mei: 20.00 u. Vergadering Werkgroep We reldwinkel in gebouw „Irene". On derwerp van gesprek: „Evaluatie". 19.00-21.00 u. Afhalen visbewijzen in hotel „Holterman". Dinsdag 27 mei: 10.00-12.00 u., 14.00-16.00 u. en 19.00- 21.00 u. „Open huis" warme bakker Frans Pluygers (zie adv.). 20.00 u. Voorlichtingsbijeenkomst van CBTB en OLM over waterwingebie den Espelo-Neerdorp, Borkeld en Look in zaal „Vosman". Spreker is ir. Bouma te Zwolle. Ook niet-leden zijn hartelijk welkom! (Zie adv.). 19.00-21.00 u. Afhalen visbewijzen in hotel „Holterman". Donderdag 29 mei: 20.00 u. Bijeenkomst afd. Holten Ned. Bond van Plattelandsvrouwen in zaal „Amicitia". Toneeluitvoering door „O.C.H.". Zaal open 19.30 u. Zaterdag 31 mei: Lompenactie in Espelo t.b.v. gebouw „Trefpunt". 9,30-17.00 u. „Totaaldag" ZVV Blauw Wit op Sportpark „Meermanskamp"; Sport en spel voor alle pupillen junio ren en senioren. Maandag 2 juni: 20.00 u. Ledenvergadering afd. Hol ten P.v.d.A. in hotel „Vosman". Donderdag 5 juni: 19.45 u. Algemene ledenvergadering Z.V.V. „Blauw Wit" in hotel „Vos man". Zaterdag 7 juni: 20.00 u. Dansavond voor gehuwden in hotel „Vosman" (zie adv.). Maandag 9 juni: 20.00 u. Ledenvergadering Sportver eniging „BATO" in hotel „Holter man". 20.00 u. Gespreksavond Kiesvereni ging .Gemeente Belang" in hotel „Holterman".

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3