Drie administratieve medewerkster telefoniste marktmazzeltjes Kerkelijke belevenissen vnn dep/Touw WAAR GAAN WE HEEN? beroeps- kwekers tuinpaden Blsemzaden Scouting Nederland schenkt f 24.000 aan N aluur monumenten Markt Rijssen Dromen ondei dons...^:j£-v BIOSCOOPCOMMISSIE SCHONE; f 1200. VOOR MAJORETTENKORPS Bij BoiSekamp en Zn. voor vanaf 49,75 g.o.h. Kreidler Müller's Begrafenisonderneming Harmelïnks Wij zoeken op korte termijn: hulp in de huishouding WAT TE DOEN BIJ BOERDERIJBRAND Hoogspanningskabel Industrieterrein A. Muller Zn. BV Holt» Mengunie Holten B.V. nuchtere stierkalveren Ouwehand heeft nu alle tijgersoorten HAAR/TRAAT 28j tel.3406 Pij/Tin! Cats Expositie pent eken in gen Ferrv Kres Praatpaal vrij (Jay i aprii 19/5 In samenwerking met de Vereniging tot het behoud van Natuurmonumen ten heeït de vereniging Scouting Ne derland een actie gevoerd onder de titel „Scout-Woud '75". De actie had tot doel gelden in te za melen om daarmee de aanplant van jonge bomen te kunnen financieren. In eerste instantie zijn de gedachten uitgegaan naar de beplanting van een terrein in het nationale park ,,de Veluwezoom" ter grootte van 2,74 ha. Dit stuk grond leent zich goed voor een eventuele uitbreiding. Op zaterdag 5 april zal in voornoemd park 'n plantdag georganiseerd wor den. Honderd leden van Scouting Ne derland zullen in totaal duizend bo men planten. De hele dag zal staan in 't teken van milieu- en natuurbe houd. Het jongste aanwezige lid van Scou ting Nederland zal aan Natuurmo numenten een bedrag van (mini maal) f 24.000,overhandigen. Aangevoerd: 93 varkens. Prijzen: 93 varkens van f 95,- tot' f 102,50 Algemeen overzicht handel handel traag en prijzen staande. DEVENTER Goetiek De Rozijnenkorf, Grote Poot 19, tel. 11848. Geopend: ma t/m za 14-18 uur vr. ook 19-21 uur, tot 16 april Caro Pi eek Wandkleden. Kunst Rondomme, Openbare Lccsz. Brink 70, tel. 13506. Geopend: di t/m vr. 10-17.30 en 19-21 uur, za. 10-17 uur, tot 14 april Ma rian Baptist - schilderijen, tekenin gen. Galerij Lenten, Kletterstraat 25-27, tel. 21815 Geopend: di t/m za 10-18 uur, zo 14- 17 uur tot 13 april Fred Klein - schil derijen, tekeningen, aquarellen. Albert Schweitzer Centrum, Brink 89, tel. 19675 Geopend, di t/m vr. 9-12 uur en 14- 17 uur, za 14-17 uur, Permanente ex positie over leven en werken van A. Schweitzer. Museum De Waag, Brink 56, tel. 14556 Geopend: di t/m za 10-12.30 en 14- 17 uur, zo 14-17 uur. Antieke fietsen keukens, zilver, aardewerk. Museum De Drie Haringen, Brink 55 tel. 14556 Geopend: di t/m za 10-12.30 uur en 14-17 uur zo 14-17 uur, Tentoostel- ling van aankleedpoppen uit 1860 - 1910. Museum voor Mechanisch Speelgoed Noordenbergstraat 9, tel. 19739 Geopend: als de Waag. Athenaeumbibliotheek, Klooster 3. tel. 16512. Geopend: ma t/m vr 10-12.30 uur en 14-17 uur, wo ook 18-20.45 uur. Expo sitie Warme Bakkers in de Klooster keuken. Boeken, prenten en gebruik voorwerpen uit het warme bakkers verleden. De Ervaring, Kleine Overstraat 85, Geopend di t/m vr 15-18 uur, za 13- 17 uur. Permanente, doch regelma tig veranderende tentoonstelling door Loes en Reinier v.d. Voorde, kunste naars. Elke maand: Prent van de Maand. Galerij Bado, Kockendijk 12, Batm- men, tel. 05704-2330. di t/m za 13.30-18 uur,' vr ook 19-20 uur za eok 9-12 uur. Keramische schulpturen van Babs van Elsdingen; sier- en gebruiksaardewerk van Pam Wiekhart en Hans Boerrigter. Stadhuis, Grote Kerkhof 6, tel. 72121 Geopend: ma t/m vr 8-17 uur, vr ook 20-22.30 uur, za zo 11-19 uur vr 20.30 Tentoonstelling over Hans Christiaan Andersen (tot 14 april) voorstelling met dia's door T. de Bordes. Vrouwencafé, Menstraat 2, do 3 apr 20.30-24 uur. Jazz Café Menstraat 2, tel. 11637 vr. 4 april 20.30-24 uur. Deze week met Peer Hartjesveld, piano; Frans tenor, sax; Frank Tromop, sax; Bert Pasman, bas. Deventer Ren- en Toeristenvereni ging ,,De Zwaluwen"; inl. W. Belc- king, Amstellaan 20, tel. 21247. Elke zaterdag fietstoertocht start 8.30 vanaf Clubhuis D.K.C. Hellas, sport complex Rielerenk; deelname ook voor niet-leden kosteloos mogelijk, Deventer motor- cn automobiclclub 05709 - 1766. Inl. Oranjelaan 74, Diepenveen, tel 05709-1706. Zondag 6 april oriënteringsrit; start 14 uur bij café Resaurant. De Worp Twelloseweg 3. Weekenddienst tandartsen 5 en 6 apr. J. C. A. Bos, Tesselschad'estraat 73, tel. 11790. Soms kunnen zich in het leven van een mens wel héél vreemde dingen voordoen. Enige weken geleden voel de ik zo maar ineens dat mijn lin ker schoen een beetje begon te knellen. En dat terwijl ik toch altijd schoenen koop met ruimte voor vijf tenen. Schoenen van een formaat die absoluut niet kunnen knellen. Hoe dan ook, een paar dagen la ter werd dat knellen echt hinderlijk en nog wat later bepaald pijnlijk. Derhalve vergeleek ik op een avond mijn voeten eens met elkaar en constateerde dat mijn linker voet bepaald, iets groter was ddn mijn rechter. Daar ik zeker wist dat dit tevoren nimmer het geval was ge weest, maakte -ik daarom een af spraak met mijn dokter. Nadat ik tot zijn spreekkamer was toegelaten, vertelde ik hem wat er aan scheelde. „Trekt U schoenen en sokken maar eens uit" zei hij. Dat deed ik. Hij wierp een keurende blik op mijn voeten. Daarna wendde hij snel zijn blik af en liep terug naar zijn bureau. „Ik zie het alUw linker voet is inderdaat wat groter". Hij begon omstandig zijn pijp aan te steken en blies een knots van een rookwolk in mijn richting. „Komt meer voor tegenwoordig", vervolgde hij. „We noemen dat trendmatige reële groei." Deze diagnose moest ik even verwerken. „Is dat erg?", wilde ik weten. „Tenminste hinderlijk", ge£ h) toe. „Blijft die voet alsmaar doorgroei en?", was toch wel het minste wat ik wilde weten. „Hoeft niet", zei hij met iets teveel gemoedelijkheid. „Zo'n voet kan wel aanleiding ge ven tot bepaalde complicaties". „En dat is?", vroeg ik, nieuwsgie rig geworden naar de volle waar heid. „Wanneer een trendbreuk ont staat kan het echt beroerd gaan worden". „Bedoelt U dat die voet kan breken?". Ik begon nu toch echt ongerust te worden. Hij schud de geruststellend zijn hoofd: „dat hoeft niet. Een trendbreuk geeft meestal een ombuiging van de voet naar beneden te zien". „Als dat gebeurt kan een opera tie dan uitkomst brengen?" „Soms", zei hij met een minimum aan overtuiging. „Zo'n operatie is gericht op ni vellering aan de voet". „En wat gebeurt er als die ope ratie mislukt. „Kom, kom, niet zo somber. De therapie wordt dan meestal vervolgd met het inpompen van stimulerende injecties. Blijft de schoen daarna toch nog wringen dan zult U een tijd lang op de nul lijn moeten zitten om rust te bren gen in het geheel. Helpt ook dat niet dan kan altijd nog een ruilvoet worden aangebracht." Terwijl ik dit alles zat te verwer ken, stond hij vanachter zijn bu reau op en pakte mijn schoenen en sokken. „Trek maar weer aan", zei hij. Mechanisch deed ik wat mij was gevraagd. „Laat me die voet over een week nog maar eens zien, dan kunnen weWat we dan konden hoorde ik al niet .meer, want ik was al verdwenen nog voor hij was uitgesproken. Voor de ko mende week wist ik genoeg D. J. M. Deventer Schouwburg, Grote Kerk hof 1, tel. 11500. Zaterdag 5 april aanvang 15 uur Jeugdafdeling D.O-O.V, brengt de kinderoperette De Dertiende Fee van dhr. v.d. Wal. Maandag 7 april aanvang 20 uur Concert door het Overijssels Phil- harmonisch Orkest o.l.v. Hein Jor- dans. Dinsdag 8 april aanvang 20 uur Me vrouw Aafje Top speelt solotoneel voor de Mij. tot Nut van 't Alg.De Vliegende Danstent. Woensdag 9 t/m 12 april aanvang 20 uur Paul van Vliet's nieuwste One- Man-Show. E.D.B. Theater, Smedenstraat 10, tel. 13615. Weekfilm do 3 t/m wo 9 april Vol gas met Herbie - 3e week (a.l.) nachtvoorstelling vr 4, za 5 april 23.30 uur Satana ds genadeloze wre ker (18 jr.) matinee za 5, zo 6 april 14 uur Knots gekke Pyamaridders (a.l.) Aanvangstijden weekfilm: werkd. 20 uur, vr. 21 uur, za. 18.30 uur, zo, ma 16, 18.30 en 21 uur. Cinema, Lange Bisschopstraat 69, tel. 11100. Weekfilm do 3 t/m wo 9 april Keetje Tippel - 5e week (18 jr.) Nachtvoorstelling vr 4, za 5 april 24 uur The Deliverance (18 jr.) Matinee do 3, vr 4, za 5, zo 6, wo 9 april 14 uur Wilde Zwanen (a.l.) 20 uur, za. 18.45 en 21.15 uur, zo 15, 18.45 en 21.15 uur. Luxor Theater, Brink 20. tel. 18662 Weekfilm do 3 t/m wo 9 april Rooie Sien - 2e week (18 jr.) Nachtvoorstelling vr 4 april 23 uur Bibi Wilde Wellust (18 jr.) Matinee zo 6 april 14 uur Hercules tegen de vampiers (a.l.) 20 uur, za. 18.30 en 21 uur, zo 16 en 18.30 en 21 uur. Voor vele nog steeds een sprookjesachtige onwerkelijkheid Wij hebben dit sprookje tot leven gewekt met een verbazingwekkende kollektie donzen dekbedden die voor U bereikbaar is geworden dankzij ons enerverend prijs assortiment. Laat u deskundig voorlichten over de vulling, over de voornaamste voordelen, b.v. het gemakkelijk verwisselen van de hoezen, het hygiënisch aspect hiervan, het gemak, geen bedden opmaken meer en nog veel meer! Het aller belangrijkste is toch de ervaring; dromen onder dons... moetje eens doen! j Trefpunt van mode voor morgen Sinds enkele weken functioneert bovengenoemde stichting. Als doel stelt deze stichting het behartigen van de belangen van hen. die door een tekort aan intelectuele vermo gens zich in onze maatschappij niet of met veel moeite staande kunnen houden, de zgn. groep geestelijk ge handicapten. Lang, eigenlijk te lang, is deze groep mede-mensen „vergeten" in allerlei opzichten. Gelukkig is er de laatste jaren een duidelijke omme keer merkbaar. Middels allerlei voorzieningen als dagverblijven voor .ouderen, gezins vervangende tehuizen komt deze groep meer in de belangstelling te staan. Aangepast onderwijs voor de moeilijk - en zeer moeilijk lerenden is er gelukkig voldoende (de scholen voor B(uitengewoon) L(ager) 0(on- derwijs). Ondanks al deze voorzieningen is er bij de ouders van geestelijk ge handicapten nog te weinig bekend over de mogelijkheden van hun kin deren. Een sociaal-pedagogische dienst wil samen met de ouders „op weg" naar de toekomst van deze gehan dicapte kinderen. Een sociaal-peda gogische dienst is een maatschappe lijke instelling, die zich speciaal inzet voor deze groep. Daarbij is het confessionele aspect erg belangrijk, vooral in die „zaken" waar andere huisvesting aan de oi'de komt, maar ook bij pastorale vraagstukken over hun gehandicapte kinderen. Prettig is daarom U te melden, dat onze stichting haar werkzaamheden is begonnen en voor het uitvoerend werk bijgestaan wordt door een maatschappelijk werkster. Mocht U nadere inlichtingen ovec het werk van onze Stichting of mocht U gebruik willen maken van onze diensten, dan kunt U contact opne men met: Mej. G. Westendorp. Rozenhof 3, Olst (secretaresse: tel. 05708-1930), Mej. A. Prins, Rhijnvis Feithlaan 50, Zwolle (maatschappelijk werk ster) tel. 05200-30755) en plaatselijk mevr. C. de Wit-Dorr, Beuseberg 125 Holten. De stichting verricht haar werk zaamheden in: Deventer - Olst - Wij- he - Holten - Bathmen. Het Bestuur. Dorpsstraat Telefoon 1223 Beltman op 2 augustus 1962, werd de commissie aangevuld met de heren W. Beijers en H. B. Beltman. De heer Langenbarg had inmiddels bedankt als lid. In de winter werden in het gebouw Irene zondagsavonds film voorstellingen gegeven, waarvoor vooral in de eerste jaren grote be langstelling bestond bij de jeugd. In haar opzet is de commissie dan ook aardig geslaagd. Toen echter in het najaar van 1Q65 de belangstelling zo danig begon te tanen, dat een lonen de exploitatie niet meer mogelijk bleek, werden de voorstellingen ge stopt. Het aanwezige kasgeld werd op een spaarbankboekje gezet bij de Coöp. Boerenleenbank, thans Rabo bank dat door rente op rente inmid dels zodanig is aangegroeid, dat thans een bedrag van ruim twaalf honderd gulden beschikbaar is. Ais motief voor haar schenking aan HMV voert de commissie aan, dat het geld door de jeugd is bijeengebracht, zo dat door de oprichting van een ma- jorettenkorps de jeugd er ook weer van kan profiteren, zowel actief door er aan mee te doen, als passief door er naar te kijken en naar de muziek te luisteren. De in het najaar van 1960 ingestel de Bioscoopcommissie, de zgn. Com missie Klein Velderman, heeft een bedrag van f 1200,geschonken aan de muziekvereniging „HMV" voor de oprichting van een majorettenkorps, waarvan de voorbereidingen reeds in gang zijn. De commissie werd destijds in het leven geroepen om de jeugd, die vaak wat al te luidruchtig langs de weg flaneerde, van de straat te hou den. Zij bestond uit de heren H. Klein Velderman, H. J. Beltman, M. Bouwhuis. G. J. Langenbarg, D. J. Wansink en A. Westerik. Als verte genwoordigers van de Ned. Herv. kerk hadden daarin zitting de heren P. H. Cammeraat en G. W. Knapen. Na het overlijden van de heer H. J. COUPCNNEN TAPIJT SPECIALE PRIJZEN Speciaal slaapkamertapijt (3.60 BREED) FANTASTISCHE KOLLEKTIES VITRAGES en GORDIJNSTOFFEN Kom geheel vrijblijvend es kijken. H. JANSEN N 77 HOLTEN Café-Restaurant Lairenseweg 48 Telefoon 1320 Regeling en verzorging van voor receptie, bruiloft, etentje en feestavond. Max. 250 personen. Prima keuken. Tdlefaan 05476-1206 U bent altijd welkom bij het Chinees-Indisch Restaurant -)agelijks geopend vain 11.00 tot 23.00 uur. >bua sb .-/Softijden afhalen zelfde uren. begrafenissen voor Holten en omgeving Nadere inlichtingen worden gaarne aam ons adres verstrekt. Vele Chinees-Indische specialiteiten Ook voor partijen en familiefeestjes. Gezellig en sfeervol. U kunt ook tafels bespreken. Holten, Dorpsstraat 68, Telefoon 05483-2899 Ommen, Brugstraat 28, Telefoon 05291-2393 Journalist Jaap Francke, redac teur Dagblad van het Oosten en re dacteur „Kerk en school" heeft don derdagavond een groot aantal dames, leden van de plaatselijke afd. van de, Chr. Plattelandsvrouwen Bond ge boeid met een inleiding over het onderwerp „Kerkelijke belevenissen" of zo men wil „De kerk tussen de Schelde en de Dnjepr". De kerk is niet iets om je vrolijk over te ma ken. Het is een planting Gods, ver kondiger van het eeuwig wel en wee. De kerk wordt gevormd door men sen en om die moet je wel eens lachen. Zeer boeiend vertelde de heer Francke over zijn reis naar Rusland waarbij hij o.a. een bezoek bracht aan de kloostercatacomben in Kiev. De presidente mevr. van Iperen-Es- seboom dankte spreker hartelijk en bood hem een envelop met inhoud aan. Mevr. van 1> eren sloot de bij eenkomst met dankgebed na het ge- zamelijk zingen van Lied 182 vers 6. Er werd in deze vergadering be sloten tot een bezoek aan de kaas boerderij van de fam. Cats in de Beuseberg op dinsdagmiddag 22 april. 'Na het bezoek aan de kaas boerderij gaap de dames op koffie- visite bij mevr De Wit-Dorr in de Beuseberg. MANUFACTUREN - WONINGINRICHTING Oranjestraat 69 (hoek Ryssenseweg) Telefoon 1437 GEVRAAGD: voor gezondere gewassen in onzE VRIJE TIJD/KELDER HE3SED UJIJ EED IDOOIE KOLLEKTIE gEmipgnoT en Vfifi ©G©H OLIEVERF POLVmERVERF ECOLfl SCOLIIIE PLAKKAATVERF Linnen PEfl/ELEn PAIETTEP ZONDAG Het G.E.B. is momenteel druk be zig met het leggen van een kabel door de Dorpsstraat. Het is een hoogspan ningskabel voor het industrieter rein. De kabel wordt eerst gelegd naar het transformatorhuisje in het Sportdal en vandaar gaat hij via de Keizersweg naar het nieuwe indu strieterrein, waarmee men straks ook o.a. de Sporthal van stroom kan voorzien, zodra deze gebouwd wordt. voor drie ochtenden per week. voor een beter resultaat Het Nationaal Brandpreventie In stituut te Den Haag neemt met vrij grote zekerheid aan, dat het meren deel van de totale brandschade in de landbouw- en veeteeltsektor te wijten is aan onvoorzichtigheid van de mens. Onder het motto: voorkomen is beter dan blussen, raadt het NBPI iedereen aan extra aandacht te be steden aan brandveiligheid in en om de boerderij. Met meer oplet tendheid en voorzichtigheid kan de brandschade aanmerkelijk terugge bracht worden. Brandzaken die op het platteland meer voorkomen dan elders, zijn blikseminslag en hooi- broei. Het is van groot belang de kans op brand zo klein mogelijk te houden. Hierdoor werken, u uw huisgenoten en medewerkers in een veilige om geving. Een absolute zekerheid dat er bij u geen brand ontstaat is er helaas niet. Vandaar dat hier en kele raadgevingen volgen, in het ge val er toch brand bij u uitbreekt: 1. Tracht de beginbrand met de be- schikbai-e blusmiddelen te blussen en laat huisgenoten of buren de brand weer waarschuwen. 2. Breng huisgenoten, vee en ande re dieren" in veiligheid. 3. Sluit zo mogelijk hoofdkranen van gas en elektra af en sluit ramen en deuren bij het verlaten van de wo ning. 4. Geef de brandweer als die ter plaatse is duidelijke aanwijzingen waar U de brand hebt ontdekt. Tot slot nog deze tip: Vraag de in specteur van uw verzekeringsmaat schappij of de plaatselijke brand weer om advies bij aanschaf van ge schikte blustoestellen. Mevr. Oolbekkink irenseweg 55 - Tel. 2551 Café De Wippert' Scfllidföaties te richten aan: Zwartepad 1 - Tel. 1627 GEVRAAGD: VOOR DE MESTERIJ H. J. BERENDSEN Markelo - Tel. 05731-344 Te koop: prima consumptie aardappels compleet paardetuig en kolenfornuis RHENEN. Ouwehands Dieren park op de Grebbeberg in Rhenen beschikt nu over alle tijgersoorten die er op de wereld bestaan of be staan hebben. Dat zijn Sumatranen. Bengalen en Siberiërs. Cor Ouwe hand, sinds 1 januari adjunct-direc teur van het park, heeft enkele we ken geleden de laatste vrouwen (Si berië) in Leipzig opgehaald. De tij gers variëren in leeftijden van een half jaar tot achttien. De oudste, een Sumatraan, werd in 1957 bij Ouwehand geboren. Het. is een man die helemaal alleen woont. Hij kan namelijk geen vrouw meer zien. De drie Sumatranen, de drie Siberiërs en de vijf Bengalen, wonen met z'n allen in de zogenaamde „Tijger- hoek" van het park. Maar ze zitten wèl allemaal in afzonderlijke ver blijven, dat wil zeggen soort bij soort. Bij al die soorten bevindt zich één man, zodat de voortplanting is verzekerd. Op de oude Sumatraan na natuurlijk, die daar uiteraard niet meer aan meedoet. kortom olie/ voor Je kun/t/chllder vindt u bij Gratis af te halen voor goed tehuis: H. J. RENSEN EspeQo 82 Holten De sportiefste en sierlijkste uit de imposante Crown-familie. Een representatieve auto in stijlvolle lijn. Een coupé die meer ruimte geeft dan hij laat zien. Uitgerust met een stoere 2,6-liter motor, goed voor 150 pk en een 170 km snelle top. U zit achter een sportief stuur met houtnerf. De ruiten zijn van zonwerend glas, de achterruit is verwarmd en de achterzijruiten kunnen elektrisch geopend worden. Radio met antenne in de vooituü, achterin leeslampjes en een aansteker. Deze sierlijke coupé is ook met automatische transmissie leverbaar. (8 maand) Beusebeng 93 Telefoon 65731-221 I in Ooede staat veidkeremde 1. KINDERTRI C OTP Y JAM A vanaf 13.50 2. KEUKENHANDDOEKEN 2.90 3. KINDER T-SHIRTS alle maten 3.95 HJolfcerbeng 24 Het mag misschien wat vi-eemd aan doen, maar het is waar. In het har tje van Ouwehands Dierenpark te Rhenen komt een praatpaal. Niet een praatpaal, zoals de ANWB langs de autowegen plaatst, mar 'n praat paal om vanuit een centraal punt dringende mededelingen te kunnen doorgeven aan bezoekers van de die rentuin. De ervaring heeft geleerd, dat zo'n installatie van groot nut kan zijn. Vooral als er zo'n vijftienduizend be zoekers rondwandelen is het ondoen lijk iemand te bereiken. Feitelijk zou Ouwehand dan een soort stadsomroe per in dienst moeten nemen, die met een bel de ronde doet over het uitge strekte park en de boodschappen bij herhaling met luider stemme ver kondigt. Maar zo'n omroeper is er niet meer. Die moderne omroeper, in casu de praatpaal, wordt geplaatst bij het leeuwenterras, omdat daar onge veer het hoogste punt ligt in het park op de Grebbeberg. Van 2 april tot 7 mei is er in de openbare bibliotheek aan de Rörik- siraat een tentoonstelling van pente keningen van de in Hollen woonach tige Ferry Kres. De openingstijden zijn: maandag en vrijdag van 14.30-17.30 en van 18.30- 20.00 uur en woensdag van 14.30- 17.30 uur. Ferry Kres, geboren in 1945, ont ving zijn opleiding aan de Rijksaca demie voor Beeldende Kunst te Am sterdam. Hij is thans werkzaam als leraar tekenen en handenarbeid aan de Revius Scholengemeenschap te Deventer. Naast zijn functie aan de Revius Scholengemeenschap is Ferry Kres, leraar-examinator bij de opleidingen voor de lagere akte tekenen en crea tieve handvaardigheid. Bovendien leidt hij een tekenclub van de Stich ting voor Sociaal en Cultureel Werk in Holten. Ferry Kres exposeefde reeds eerder in de Van Reekum Galerij te Apel doorn. Voor bomen, heesters, coniferen, rozen, heide en vaste planten, bloemen en planten naar Off. dealer voor Markelo en omgeving Holterweg 2 Markelo Telefoon 05476-1244 Diverse modellen uit voorraad leverbaar TOYOTA AAN DE MARKELOSEWEG Tevens uw adres voor aanleg en onderhoud van tuinen. G. MULDER TELEFOON 2890

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 4