„Rekening houden met grote stijging premielast AAW. Holtense muziekvereniging gaf uitvoering op niveau 1 SCHURASGOOP „Pionnen-examen" op Scholengemeenschap DISCOBAL KALFSTERMAN Verwachting herstel der conjunctuur Timmerman Baltus 25 jaar bij Vukkink en Zn. Zwemclub „Twenhaarsveld klopt Markelo Verzekeraars in brief aan Tweede Kamer Mooi succes voor kapper Drent Wijnand Falie kampioen tafeltennis Burgerlijke Stand Bej aardensociëteit Ereprijzen voor Paasvee BERICHTEN VAN HET N.V.V. LANDBOUW Mais blijft belangrijke teelt „DE P0PPE" verhuizingen transporten BONDSSPAARBANK KEURSLAGERSPRODUKT Vx j.d februari 1975 3 De heer J. W. Baltus, Loo 66 te Bathmen herdacht het feit dat hij een kwart eeuw geleden als leerling timmerman in dienst trad' bij het Aannemersbedrijf B. J. Vukkink en Soon te Holten. Het jubileum werd tijdens een gezellig samenzijn in i hotel „Vosman" herdacht. De oud ste firmant de heer B. J. Vukking, zei in een korte toespraak o.m. dat mén de jubilaris niet alleen waar deert om z'n ijver en vakmanschap „Aangezien ook economische, psy chologische en algemeen maatschap pelijke aspecten een rol spelen bij de arbeidsongeschiktheid, zal wetgever er onzes inziens goed aan doen. met een grotere stijging van de premielast van de A.A.W. reke ning te houden dan thans gecalcu leerd kan worden". Dit schrijven de Federatie van Onderlinge Verzekeringsmaatschap pijen in Nederland (F. O. B.) en de Nederlande Vereniging van Onge vallen- en Ziekteverzekeraars (N V. O. Z.) in een brief aan de leden van de Vaste Commissie voor Socia le Zaken uit de Tweede Kamer. In deze brief worden enkele kantteke ningen geplaatst bij het ontwerp voor een Algemene Arbeidsonge schiktheids Wet (A. A. W.). Terecht wordt in de Memorie van Toelichting op het wetsontwerp niet gemakkelijk heengegaan om dt tè verwachten uitkeringslasten, zc sehrijven de particuliere verzeke raars. Uit een twintigjarige praktijk ervaring is ons wel gebleken, dat de invalideringsfrequentie en de reva- lideringskansen moeilijk zijn. te voorspellen en dat zij tegenvallen Ook bij de W. A. O, zijn deze erva ringen opgedaan. Uit waarnemin gen blijkt dat de tarieffactoren ver schuiven waardoor een nauwkeurige calculatie van de premie niet goed mogelijk is. Behalve de moeilijk te voorspel len ontwikkeling van de uitkerings lasten wijzen de verzekeraars op de ontwikkeling ten aanzien van de te verstrekken voorzieningen. Het be drag dat hiervoor jaarlijks wordt uit gegeven krachtens de W. A. O. neemt nog steeds belangrijk toe. Vezekeringsdichtheid Voor wat één der rechtsgronden voor het wetsontwerp betreft, de ge ringe verzekeringsdichtheid thans, wordt opgemerkt dat het aantal par ticuliere arbeidsongeschiktheidsver zekeringen in de achterliggende ja ren behoorlijk gegroeid is. In de twintig jaar dat deze vcrzekerings- vorm particulier bestaat, heft zich na een langzame start meer en meer ingeburgerd naast de al veel langer bestaande ongevallen- en zie kengeldverzekering. Hoewel in de laatste jaren geen gedetailleerde enquêtes meer zijn gehouden over de verzekeringsdichtheid, wordt er van uitgegaan dat ongeveer een der de deel der niet-loontrekkemlen een volledige arbeidsongeschiktheidsver zekering heeft en een aanzienlijk gro'ter -deel een ziekengeld- en/of on gevallenverzekering. Eerste jaars-risico Een aantal van de zelfstandigen heeft zich in verband met hun finan ciële positie niet verzekerd. Dit neemt rtiet weg dat de niet-loontrek- kenden toch in aanzienlijke mate hebben voorzien in een opvang van het risico verbonden aan de eerste 52 weken van ongeschiktheid. Uit een enquête van het Econo misch Instituut van het Midden- en Kleinbedrijf van juli 1968 blijkt dat 59 procent van de geënquêteerden een ongevallenverzekering en 35 pro- certt een ziekengeldverzekering had den afgesloten, d'.w.z. verzekeringen die de kortdurende ongeschiktheids periode omvatten. Daarnaast had 35 procent een arbeidsongeschikt heidsverzekering, welke vrijwel al tijd zowel de eerste 52 weken van on geschiktheid als ook de daarna gele gen periode van langdurige onge schiktheid omvat. Dit betekent der halve dat van deze geënquêteerden destijds circa 70 procent de eerste 52 weken van de arbeidsongeschikt heid had verzekerd. Uitvoeringsorganisatie In brieven aan de Commissie So ciale Verzekeringen van de S-E.R. hebben particuliere verzekeraars er reeds in 1970 voor gepleit, de uitvoe ring van een A. A. W. aan het parti culiere verzekeringsbedrijf op te dra gen", althans voorzover het de niet- loontrekkerijen betreft. In de Me morie van Toelichting op het ont werp A. A. W. worden zowel de argu mentatie van verzekeraars als de standpuntbepaling van de S.E.R. weergegeven. Naar het oordeel van F. O. B. en N. V. O. Z. worden de door verzeke raars aangevoerde argumenten niet weerlegd. Aan het Parlement wordt verzocht aan deze argumenten ex tra -aandacht te geven. In het belang van de gemeenschap pelijk verzekerden zal het particu liere verzekeringsbedrijf vanzelf sprekend graag nauw willen samen werken met de G. M. D. (Gemeen- echafcoehjkc Medische Dienst) en de Bedrijfsvereniging. Op de punten van uitwisseling van informatie en contracten met de verzekerden kan in goed overleg stellig belangrijk werk worden verzet, vooral ten fa veure van de verzekerden en de ef fectiviteit en efficiency in de vast stelling van de uitkeringsrechten. In dit verband onderstrepen de organi saties van particuliere verzekeraars de passages in de Memorie van Toe lichting en in het S.E.R.-advies, dat de Uitvoeringsorganen van de A.A. W. zich zouden moeten onthouden van het sluiten van aanvullende ver zekeringen, zoals dat. naar zij aan nemen, nog nader geregeld zal wor- ön in een wijziging van de Ziekte wet. Bestuurs- verantwoordeïijkheid Gezien de taak van het particulie re verzekeringsbedrijf als "'£oïWplfP' mentair" verschaffer van uitkeringen op de A. A. W.- verstrekkingen en met het oog op de samenwerking met de G. M. D. en de Bedrijfsverenigingen bij de gemeenschappelijke* verzeker den wordt een participatie bepleit in de besturen van de G. M. D. en het Algemene Arbeidsongeschikt heidsfonds. In beide instellingen kun nen verzekeraars stellig ervaring inbrengen die zij de afgelopen twintig jaar reeds opdeden bij de verzeke ring van de niet-loontrekkenden. up ae jozo van links naar rechts de heren: A. GVukkink, de heer en mevrouw Baiters en de heer B. J. Vukkink. maar ook om z'n collegialiteit en vriendschap. Hij bood namens het bedrijf een prachtige cassette-recor der aan en offreerde mevrouw Bal- tus-Klein Teeselink bloemen en een theekan. De heer H. J. Vukking die namens de collega's het woord voer de bood een hand cirkelzaag aan. De „zilveren" timmerman Baltus dankte, mede namens zijn vrouw, voor de felicitaties, de woorden van waardering en ed prachtige cadeaus. Kapper Wander Drent Jr. heeft met het behalen van de 2e plaats in de wedstrijd „Long style herenvak" op de kappersdag van het Noorden „de Notrada" te Groningen een mooi succes behaald. Hij kwam hierdoor in het bezit van een prachtige be ker plus diploma. Het was de laats te grote wedstrijd voor de Neder landse kampioenschappen. In het Ontmoetingscentrum op „Meermanskamp" organiseerde de supp. veren, van de SV „Holten" open tafeltenniswedstrijden. Op twee tafels werci de strijd afgewerkt van een A-groep (gevorderden) en een B-groep (minder geoefenden). In de A-groep werd als snel duidelijk dat de strijd zou gaan tussen de zwa gers W. Falk en A. Valk. In de fina le poule voegde zich hier. nog bij de - junior Lefébre die verrassénci sterk |gel Ue.t _4.en.. Kampjqea ^74 Henk WairinE en e'nkele* andere gereno- m eerde spelers werden in de voor ronden uitgeschakeld. In de B-groep leverde de ijzersterk spelende Jan Markvoort (ontvanger) een schitte rende prestatie door als eerste te eindigen. De tweede en derde plaats waren resp. voor G. Bannink (Lich tenberg) en Adri Nijland. Goed werk liet deze groep ook zien junior Afrman. Er waren rond veertig deelnemers. Eind april zal er weer gespeeld worden om het of- ficieuze kampioenschap 1975. Geboren: Robert Jan zv J. G. Jansen en G. Timmerman; Wilco zv H. Beltman en Z. Slootweg; Cornelis Pieter zv C. P. Beukenkamp en F. M. Offrin- ga; Petrus Johannes zv J. F. Ehren en G. F. M. Booijink; Albert Jan zv H. P. G. Krikke en m. Geertsma; .Johan Bernard zv B. J. van Wilsum en T. B. de Boer; Johanna Wilhel- mina dv D. J. Steging en A. J. Roe- terdink. Ondertrouwd: J. B. Euren, 22 jaar, Hellendoom en J. W. Bekkernens, 18 jaar, Hol ten, Gehuwd: O. H. Bolink, 23 jaar, Deventer en A. G Tuitert. 21 jaar, Hellendoom. Overleden: W. Rensen-Kolkman, 86 jaar. BEVOLKING Ingekomen: M. Baak en echtgen. van Rotterdam G. J. Wissink en gez. van Diepen veen.; B. E. M. Keilholtz en echtgen. van Goor. Vertrokken: R. L. Bindt en gez. naar Voorst; A. A. J. Hijnis en gez. naar Zuid Afri ka; Mej. J. Breeveld naar Amster dam; Mej. G. W. Baltes naar Apel doorn; G. J. Schuiterd en gez. naar Markelo; A. J. en G. Schalen en A. Arfman en gez. naar Wije; Mevrouw N. Gouman-Klouwen naar Markelo; P. K. van Hesse en gez. naar Zut- phen; Mevrouw A. G. J. Elckelkamp -Landeweerd naar Rijssen. Dinsdagmiddag 4 maart zal in ge bouw „Irene" de maandelijkse bij eenkomst van de Holtense Bejaarden sociëteit worden gehouden. Er zullen door de heer G. Jansen een groot aantal prachtige dia's worden ver toond van hier en daar en overal. Het soosbes-tuur rekent ww op flin ke belangstelling. Aanvang: half drie. Slager Piet Brands te Holten heeft op de donderdag in Rhenen gehou den Paasveetentoonstelling ïn de volgende rubrieken prachtige suc cessen behaald: Vaax-zen zonder brede tanden: le pr. Vaarzen met niet meer dan 2 brede tanden: ere prijs. Vaarzen met ten hoogste 4 brede tanden: ere prijs. Jongvee bestemd voor de mesterij met ten hoogste 2 brede tanden: le prijs en ere prijs. Collectie jongvee (3 stuks): ere prijs. De Holtense Muziekvereniging H. M. V. en de Drumband H. M. V. hebben vrijdagavond in gebouw „Irene" ruim 300 bezoekers een avond vol muzikaal genoegen be zorgd met de presentatie van een ontspannend amusementsprogram ma waarin ook nog ruimte was ge laten voor een tweetal „zware wer ken". „H. M. V." opende met een prach tig voor fanfare klinkende mars „Bandology" van E. Osterling. Ook in het 2e nummer „Choral-Figuré van Henk van Lijnschoten kwam de fraaie fanfareklank tot uiting, en kleine werkje werd zeer beheerst gespeeld. Als derde numm.er viel te beluisteren de „A Moorside Suite" Deze 3-delige suite (a.scherzo, b. nocturno en c. march) zal op zater dag 8 maart moeten worden uitge voerd op het Topconcours 1975 van de K. N. F. in Arnhem. De suite van de Engelse compo nist Gustave Holst, kreeg al metaal een aanvaardbare vertolking, moesten wel enkele aarzelingen overwonnen worden om tot vrij mu siceren te komen. Het laatste deel van de suite was prachtig. Choral, het Bachachtige werk van Ted Huggens, werd met veel overtui ging gespeeld met een zeer góed klinkende koraalmelodie. „First Rhapsodie on Negrote Spirituals" van de Engelse componist Eric Ball was beslist het hoogtepunt van de avond. Overtuieende muzikaliteit die gepaard ging met soepelheid in de overgangen en een fijn sluitend pemenspel. ,,H. M. V." besloot met van Beet hoven's „Ode an die Greude". Deze bekende melodie, tegenwoordig be kend als het Europesevolkslied „Al le menschen werden Brüedr", viel uiteraard in de smaak. Na de pauze met verloting die achthonderd gulden opbracht was er een geza- melijk optreden -van „H.M.V." en de drumband. Korps en band voer den directie van Henny J. Fransen en tamboer maitre Lieuwe Meins- ma in totaal 9 nqmmers uit w. o. „Rock out", van Joop Heusinkveld. Al met al een schitterend geslaag- Zaterdag 22 februari werd er een trainingswedstrijd ge zwommen tussen Z.C. Maarkei uit Markelo en Z.C. Twerihaarsveld, in het overdekte bad te Markelo. De deelnemers waren 12 jaar en ouder. Allereerst stond de .schoolslag op het programma. Hief moest Holten Markelo voor laten gaan, want bij de eex*ste tussenstand' bleek dat Markelo 18 punten had en Holten 12. Spoedig bleek dat Twenhaars veld zich niet één, twee, drie uit het veld liet slaan, want de volgende tussenstand was .32 punten voor Markelo eh 28 punten voor Holten. Deze, zes pqnten verschil moesten natiiJrlijk Wëggevierkt worden. Op de vrije slag sloegen zij dan ook inderdaad hun lag want met nc-g enkele nummers voor die boeg bleek dat de achterstand was ver anderd in een voorsprong. Holten 53 punten en voor Markelo 47 pun ten. De estafette zou uitwijzen wie werkelijk de sterkste was. Met groot verschil versloeg Twenhaarsveld de ploeg van Markelo. De buiten me dedinging zwemmende ploeg (met startnummers) van Markelo kon de Hcltenaren slechts met één secon- Vrijdag werd op de Scholenge meenschap Holten met medewer king van de Kon. Nederlandse schaakbond een schaakexamen voor de brugklasleerlingen afgenomen. Het betrol' hier de afronding van een aantal schaaklessen, die de van mevrouw A. Kok-De Boer en de heer M. Willemsen hebben genoten tijdens de studielessen. Naast de „rapportvakken" krijgen de leerlin gen in de brugklas per week enkele studielessen, die benut worden voor velerlei doeleinden zoals: leren stu deren, schoolorientatie, uitdrukkings vaardigheid, Tekenvaardigheid, spel lingvaardigheid enz. Dit jaar besloot men om ook een schaakcursus in het studielessenplan op te nemen. Uitgaande van het feit dat het schaken vele positieve eigen schappen van de leerling ontwikkelt zoals: vermogen tot analystisch denken, aanvaarden van gedrags consequenties, zelfverantwoordelijk heid en vrijetijdsbesteding werd met behulp van het boekje „Jeugd- schaak" van de K. N. S. B. opgeleid voor het „Pionnendiploma. Indien de leerlingen zich verder willen bekwamen kunnen ze doorstu deren voor het „Torendiploma" en tenslotte voor het „Koningsdiplo ma". Wanneer men het laatst ge noemde diploma behaalt mag men zich rekenen tot de gevorderde scha kers. De Scholengemeenschap hoopt met het „Pionnendiploma" de leer lingen een stimulans te geven om door te gaan in de edele schaak kunst. Er werd aan het schaakexa men door plm. 200 leerlingen deel genomen. Een gedeelte van de opga ven is geconti-oleerd en hieruit komt men tot een voorzichtige schatting van 60 a 70 procent geslaagden. De K. N S. B. was vertegenwoordigd door dx*s. J. W. Middelink, leraar van de Schaakvereniging „Holten". de achter zich laten. Zo als gewoon lijk weer een mooi succes van Zwem club Twenhaarsveld. Invullen belastingbiljet Half maart organiseert de afd. Holten van het NVV een avond tij dens welke de leden in de gelegen heid worden gesteld de invulling van hun aangiftebiljet Inkomstenbelas ting 1974 door speciaal daaivoor op geleide ménsen tè laten verzorgen. Ook kunnen die avond inlichtingen en adviezen worden gegeven. Leden die van déze service gebruik wensen te maken dienen hier van met spoed kennis te geven aan hun eigen afdelingsbestuur. Regionale vergadering Dinsdagavond 25 maart a.s. zal in hotel Roelofsen, Goorseweg 22 te Diepenheim een regionale voorlich tingsbijeenkomst worden gehouden. Aanvang 20.00 uur. NW's-vice-voor- zitter, de heer F. Drabbe, zal die avond spreken over het onderwerp Inkomensvraagstukken". Showroom open op zaterdag Vanaf 1 maart t.m. 31 mei a.s. is, bij wijze van experiment, de show room, gevestigd in het districtskan toor van het NW, Schipbeekstraat 26 ie Almelo, ook op zaterdagen ge opend en wel van 10.00-13.00 uur. De ze showroom betreft een soort win kel waar allerhande artikelen tegen de laagst mogelijke prijs (alleen aan leden) worden verkocht. de avond. Een zeer dankbaar pu- bliek dat gul was met applaus bracht na het slotnummer en lang durige staande ovatie. Voorzitter A. Westerik dankte korps en band en hij bood aan dirigent Henny J. Fran- J sen een geschenk in couvert en aan een bloemstuk aan. Ook dankte voor zitter Westerik de Holtense winke liers voor de prijzen die voor de verloting beschikbaar waren ge steld. Sex en goedgeplaatste humor vor men de thema's van ce komedie „Daniël" die vrijdagavond 28 febru ari (vanaf half negen) in jeugdso- ciëteit ,,De Schure" te zien is. De ervaren lezer heeft terecht opge merkt dat er zondagmiddag geen filmvoorstelling wordt gegeven. De oorzaak van dit debacle is dat de veelbesproken bewegende beelden uit „Daniël" ons slcht één avond ter beschikking kon worden gesteld, vanwege de enorme vraag naar de ze film. Dus zondagmiddag in plaats van film een gezellige disco-middag. Peter Schaapman. André van den Heuvel, respectievelijk als Daniël en Daniël's vader, Sylvia de Leur en vele anderen voldoen, onder de des kundige leiding van Erik Terpstra zowel technisch als artistiek aan de hoogste eisen die het „kritische" jonge publiek tegenwoordig stellen. De toegangsprijzen bedragen ook deze keer: leden f 2,en niet-leden f 2,50. De altijd te korte inhoud is voor deze film als volgt: Daniël heeft op een morgen ge noeg van het duffe sleurleven, dat zijn ouders leiden en loopt van huis weg. Maanden later terugkerend', treft hij zijn ouders aan in hippe kle ren en kleuren in een moderne vlot te omgeving. Zij zijn volledig omge zwaaid. Pa, een sexouloog, werkt zelfs aan een sex-bestseller, waarin alles mag. Daniël moet hiervan nieta weten. Pa meent dat zoonlief sexu- eel wat geremd is en brengt hem in kontact met verleidelijke dames en als hij daarop niet reageert zelfs met een homosexueel. Daniël echter houdt van de vrije natuur en neemt als knecht dienst bij een boer. Hij wordt opgenomen in het gezin en verontrust hen regelmatig met wereldse verhalen. De ouders en bekenden proberen de boerderij bin nen te dringen om hun Daniël voor „misvorming" te behoeden. Een enorme vechtpartij ontstaat, waar bij beide partijen nader -tot elkaar komen. Denk er aan: 22 maart, een optre den van de Nederlandse formatie „Boolus", 15 en 17 maart de film: „Zeven mannen zonder vrees". De Beurs ziet economische toe stand van ons land niet al te som ber in. Zij ziet zelfs perspectieven in de verwachting voor eind 1975 en begin 1976, aldus blijkt uit het febru- arinummer van de Beursbarometer van de Rabobank. Ze schrijft: „De vriendelijke stemming die zich in het begin van dit jaar ter beurze manifesteerde heft zich tot op heden gehandhaafd. Sinds 1 janu ari is het A. N. P./C. B. S. algemeen indexcijfer gestegen van 77 naar 92 ofwel een stijging van 19,4 procent. De stijging t.o.v. het dieptepunt in oktober 1974 bedraagt reeds 31.4 pro cent. Sinds 1 januari j.l. bedraagt de ze voor de verschillende sectoren: Internationals 23 procent, Industrie 17,2 procent, Scheepvaart 10,4 pro cent, Bankwezen 20,3 procent, Ver zekeringswezen 22.9 procent en han del 20,7 procent. De vriendelijke stemming vindt haar oorzaak in de verwachting dat aan het eind van 1975, begin 1976 de conjunctuur zal verbeteren door de stimulerende maatregelen, die nu worden getroffen. Ook een aantal an dere factoren hebben echter een rol gespeeld. In de eerste plaats heeft de optredende rentedaling belegging in vastrentende waarden met na me deposito's minder aantrekke lijk gemaakt. Ook de grondstoffen lijken thans minder interessant. Voorts zijn door de sterke positie van de gulden de Nederlandse aan delen voor buitenlandse beleggers meer in trek gekomen. Ten slotte was op het lage koersniveau het aan bod van aandelen zeer gering zodat een koersverbetering tot stand kon komen. Men dient echter te bedenken c!at de fundamentele problemen waar mee het geïndustrialiseerde westen worstelt nog ver van een oplossing zijn. De mondiale vooruitzichten blijven op korte en middellange ter mijn ovei-wegend somber. De Ne derlandse „open" economie zal hier van ongetwijfeld invloed ondervin den. Met name nu het jaarversla genseizoen aanbreekt zal men regel matig geconfronteerd worden met dalend winstcijfers en onzekere ver wachtingen voor het komende jaar. Omdat de beurs de laatste weken een zo sterke stijging achter de rug heff worden de aandelen kwetsbaar der voor negatieve berichten. Voor zichtigheid bij het beleggen in de Nederlandse aandelenmarkt is dan ook geboden, en winstnemen op die aandelen die een grote stijging ach ter de rug hebben is dan ook niet af te raden." Hoewel in het afgelopen jaar de on gunstige weersomstandigheden de resultaten in de maisteelt sterk heb ben beinvloed staat het nu reeds vast dat deze teelt ook in dit jaar opnieuw zal uitbreiden. Immers, de graan- en voederprijzen zijn hoog, terwijl de behoefte aan veevoeder groter wordt. Mais is in de gehele wereld een bijzonder groot produkt. «Esoyorden per jaar miljoenen hec taren mais verbouwd. Daarom zijn zoveel kwekers bezig met de vere deling van mais. Zij maken voor ieder klimaat aangepaste rassen. Ook in ons land is rassenkeuze be langrijk. Kritische snijmaistelers letten op: zekerheid bij 't inzaaien, kg opbrengst en oogstzekerheid. Door Mommersteeg wordt een zeer vroegrijpend ras Anjou 210 op de markt gebracht. Dit ras gaf voor al in de jaren 1971 en 1974 een veel hogere opbrengst aan kg. Z. W. per ha. dan de middelvroeg rijpende rassen. De keuze zal hierdoor ge makkelijk zijn. vooral in ons wissel vallig klimaat kan men geen risico's nemen. KOPIJ VROEGER AFGEVEN Helaas moest voor dit nummer weer kopij blijven liggen, o.a, sportverslagen. Uitdrukkelijk wor_ den medewerkers en berichtgevers nogmaals verzocht de kopij vroeg tijdig in te zenden. Sportverslagen van het afgelopen weekend moeten uiterlijk woensdagmorgen binnen zijn. ZONDAG: in Café „De Wippert" Aanvang 14.00 uur Café-Restaurant voor receptie, bruiloft, etentje en feestavond. Max. 250 personen. Ftfiimia keuken. Tel. 05476-1206 g.o.h. damesbrommer merk Zundapp Gaardenstraat 38 Voor vakkundige en Fa. H. Muller en Zoon Kerkplein 1 - Holten Telefoon 05483-1300 Agentschap Van Gend en Loos De bank voor deze generatie. ..met diensten van deze tijd. Verzekeringen Effekten Beleggingen Leningen Koop-Krediet-Plan Hypotheken Betalingsverkeer Salaris- en pensioeninning Buitenlands geld Kluisloketten Reisverzekeringen Alle soorten spaarvormen is die bank waar u alle zakeo onder één dak kunt regelen. Dat kan - bij de Bondsspaarbank. VOOR MIDDEN EN OOST NEDERLAND deöank voor deze generate VOOR EEN GOED ORANJESTRAAT en T VIADUCT! Dinsdag: 500 gr. fijne of grove varkensworst 298 500 gr. fijne of grove runderworst 345 150 gr. zure zult83 Woensdag: 500 gr. magere speklapjes z.z220 500 gr. schouderkarbonade318 100 gr. rolpens 98 Donderdag: 500 gr. gehakt half om 248 500 gr. mager rundergehakt445 150 gr. comedbeef 128 Vrijdag en zaterdag: Biefstuk per 100 gram 149 100 gr. katenspek 89 150 gr. gekookte ham 135 De héle week: 500 gr. klapstuk 398 1 heel kg klapstuk 750 Pot zilveruitjes 109 Blik erwten en wortelen 95 Pot rode kool 128 KEURSLAGERIJ

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3