Holten (.eden Raalte Resultaten jeugd SV „Holten" Blauw Wit 2 won verdiend i Reli-concert in sportpaleis Ahoy Zo speelden Blauw Wit-pupillen Voetbal verslagen Jeugd SV „Holten Een hart onder de riem SVVN I-BATO I 0-3 Uitslagen en resultaten lagere S.Y. „Holten"*1 senioren Blauw Wit in laatste minuten naar ruime zege Zaalvoetbaluitslagen van pupillen SV „Holten De „Dondermannetjes trokken van leer PROGRAMMA SV „HOLTEN" Sport voor Sport BRIDGE De laatste acht G. J. Schuppert: hoogste aantal punten ZAALVOETBAL BLAUW WIT Cl JLTNIOREN PROGRAMMA BLAUW WIT Blauw ontvangt Wit Daarle Blauw Wit AI Wierden AI 2-2 Jamie Owens Hockey-nieuws Second Chapter of Acts PUNTENFESTIJN VOOR BATO-DAMES PRAKTISCHE BIJSCHOLING fry dag 21 februari 1975 Als er niets tussenbeide komt, zal Holten dan zondag de uitwedstrijd te gen Raalte spelen Vorige week werd de ontmoeting door de consul afgelast. Daar is nogal wat verwar ring door ontstaan, waarbij zelfs ge suggereerd werd, dat Holten abusief niet opgekomen was en daardoor twee strafpunten zou krijgen. Geluk kig had alles een normaal verloop en was er dus niets aan de hand. Ook in Raalte zal het oppassen gebla zen zijn, al staan de Raaltenaren dan tweede van onderen. Zulke degrada tie kandidaten kunnen soms gevaar lijk uit de hoek komen. Al zal het wel Wesepe worden dat moet degraderen. Maar je weet het nooit. Kijk naar USV, dat als een komeet naar boven geschoten is. De selectie zal er behoudens eventu ele wijzigingen, als volgt uitzien: Breukink, Dikkers, Paalman, Oolbek- kink. Schooien, Dekker, Krikke, Knapen. Veneklaas, hopelijk Brons voor, A. Reijlink, W. Reijlink, G. Brands en Scheperman. Spelers- en supportersbus vertrekken om 13.15 uur van Meermanskamp. Er wordt op gerekend, dat de hele supportersschare weer present zal zijn en de jongens hun aanmoedigin gen niet zal onthouden. De uitslagen van vorige zondag en de ranglijst' in 4 H zijn als volgt: BroeklandWesepe 2-1, Lemelerveld Roda 0-1, USVOverwetering 1-0, HeraclesKampen 2-2, UDSallan- dia 0-3. 16 11 16 9 15 10 Roda Broekland Holten Lemelerveld Heracles USV 15 7 6 15 8 2 3 24 38-22 1 24 30-18 2 22 33-13 2 20 26-19 5 18 26-28 8 15 28-33 Senioren RaalteHolten 2.30 u. RV 2Holten 5 10 u. v. 9.15 u. BWO 9—Holten 6 10 u. v. 9 u. Nijverdal 6Holten 9 10 u. v. 9.45 u- Holten 10SOS 5 10 u. Tarzan-cup A.s. zondag zal de eerste wed strijd worden gespeeld in het jaar lijkse toernooi voor de lagere elftal len (4e-5e klassers) om de Tarzan- cup", namelijk tussen Holten 8 en Holten 7 om 10.00 u. Volgens de nieuwe reglementen staat Holten 8 met 1-0 voor. Junioren RKSV Al—Holten A2 3.00 u. v. 2.1*5 u. Vasse BIHolten BI 9 u. v. 1.45 u. Holten B2Haarle B2 2.30 u. Holten ClEnter Vooruit Cl 3.15 u. De Zweef C2—Holten C2 3.15 u. Holten C3Excelsior C3 2 u. Pupillen Sp. Rijssen ElHolten El 11.30 u. v. 10.45 u. De Weef E2—Holten E2 10.15 u. v 9.30 u. De -Zweef E4Holten E3 11 u. v. 10.15 u. Holten F1Excelsior 11 u. Holten F2Excelsior F2 10 u. Hulzen F2Holten F3 10.15 u. v, 9.30 u. Nijverdal F2Holten F4 11 u. v. 10.15 u. Zaalvoetbal te Goor op 22 februari Holten D2GFC Dl 9.25 u. v. 8.30 u Haaksbergen DlHolten D2 10.15 u. DES 1D—Holten Dl 12.45 u. v. 12 u. Holten DlNijverdal Dl 13.10 u. SC Overwetering 16 6 2 3 14 23-18 Kampen 15 4 4 7 12 24-25 UD 16 5 2 9 12 22-31 Sallandia 15 4 3 8 11 23-29 Raalte 15 2 5 8 9 16-28 Wesepe 16 2 1 13 5 11-36 Zondag a.s. worden gespeeld: Leme lerveldKampen, HéraclesSallan dia en RaalteHolten. Voor zondag, 2 maart, uidt het pro gramma: BroeklandLemelerveld, USVWesepe, HeraclesRoda, RaalteSpc. Overwetering, UD Kampen en Sallandia—Holten. In beide uitzendingen van 't RONO- sportprogramma „Sport voor Sport" wordt a.s. weekend aandacht besteed aan de wereldkampioenschappen schaatsen (dames) in Assen, indoor atletiek in Groningen en biljarten: de Nederlandse kampioenschappen ereklasse libre in Wildervank. Daarnaast zaterdag van 19.30 tot 20.00 uur onder andere zaterdag-ama- teurvoetbal, de jeugdcompetitie be taald voetbal en volleybal. Zondag tussen 18.00 en 19.00 uur komen de reportages van het betaald voebbal uit Doetinchem en Geleen. Verder is er weer uitgebreide informatie over de diverse amateursporten. HOLTEN El—HAAKSBERGEN El 0-0 In deze spannende wedstrijd heb ben de ploegen elkaar in evenwicht gehouden. Haaksbergen, dat in de aanval iets gevaarlijker was, wist de paar kansen die ze kregen niet te benutten mede doordat de keeper van Holten goed op dreef was. In de tweede helft eenzelfde spelbeeld, twee ploegen die elkaar geen meter ruim te gaven om te spelen. De eindstand werd dan ook 0-0. Een juiste uitslag, gezien het spelbeeld van beide ploe gen. Holten fl-SBOL fl 4-0 In de eerste wedstrijd na de win- terpauze bleek dat hetlangdurig stil liggen van de competitie toch wel na delig was voor de conditie en tech niek c.q. spelinzicht van de jongens van Holten Fl. Vooral in de eerste helft openbaarde zich' dit nogal door onnodig missen en kwijtraken van de bal en hierdoor kon SDOL in de eerste tien' minuten een licht spelover- wicht krijgen. Doch hoe meer de wedstrijd vorderde, verlegde Fl het spel, wat resulteerde in 'n wonder mooi doelpunt, dat echter afgekeurd werd. Drie minuten later werd 'n toch 1-0 door een schot van de rechter spits. Na rust bleek doordat enkele spelers de hun gegeven opdracht goed uitvoerden, dat Holten beter speel de en al snel een voorsprong nam van 3-0. Vijf minuten voor het einde zorgde de middenvoor zelfs voor 4-0 door met een achterwaartse omhaal te scoren. Al met al een zeer ver diende overwinning alhoewel wanneer er met meer inzet was gespeeld, er zeker een grotere overwinning in had gezeten. Holten bl-DOS '37 bl 1-0 Eindelijk werden er afgelopen zater dag beide punten behaald door Hol ten Bl in de wedstrijd tegen Dos '37 Bl. Direkt na het beginsignaal werd er door Holten stormachtig aangeval len, het spel in de eerste helft was dan ook technisch van zeer goede kwaliteit, maar jammer genoeg kwa men er geen doelpunten. Toen er een wissel had plaatsgevonden, were' 't 1-0 voor Holten, het doelpunt kwam tot stand door een bijzonder goede voorbereiding en een koele afwerking. Dit doelpunt vlak voor de pauze heeft uit psychologisch oogpunt beke ken de doorslag gegeven van de overwinning. Na de thee was het spel beduidend minder, maar Holten wist het doel schoon te houden. Dos '37 kre< weliswaar nog een pe nalty, door het zeer demonstratief neergaan van een speler, de scheids rechter trapte blijkbaar in dit geintje, en wees op de stip. Maar gelukkig werd deze kans op een gelijkspel ge mist. Wij hopen dat het elftal op dit ni veau kan doorgaan..en als dat zo iS' zit er a.s. zaterdag tegen Vasse Bl zeker een overwinning in. Holten c2-RV el 4-2 Een sterk spelend CII won 'zater dag verdiend van R.V. Dit geeft de jongens echt moed, om zo door te gaan. Met de rust was de stand 1-0 in het voordeel van Holten. Holten 2-Hengelo 3 0-1 Een teleurstellende uitslag en een teleurstellende wedstrijd, vooral van Holtenzijde. De 0-1 uitslag was in fei te na 2 minuten speeltijd al op poten gekomen. Voorstopper G. Brands miste grandioos. Aanvoerder M. den Heijer probeerde met enig „duw- werk" de Hengelo-aanvaller de bal te ontfutselen, maar de scheidsrech ter kende Hengelo een indirecte vrije schop toe. Deze werd met een listig hakje naar achteren gespeeld om vervolgens met een mooi schot in de Holtense touwen tot stilstand te ko men. Hoewel Holten domineerde bleven doelpunten uit. Zowel Vincent als vooral G. Markvoort lieten opge legde kansen onbenut en ja, dan kan men ook geen aanspraak op een ning maken. Holten 5-Ènter 5 6-1 Ook deze wedstrijd werd met rui me offers door de roodzwarten ge wonnen, hoewel men vooral in de tweede helft veel moeite had met de Enterse veteranen. In het begin ble ven doelpunten uit, doch uit een scrimmage scoorde A. Boode (1-0). Even later stond het echtsr weer 1-1 toen doelman Beltman te laat uit z'n doel kwam. Holten kwam echter door een prachtig doelpunt van G. Arfman weer on 2-1 en liep verder door G. Bannink (2x). tot de rust uit tot 4-1. In de tweede helft kwam En ter goed terug, doch miste veel prachtige kansen. Zelfs een straf schop bleek nog een te moeilijke op gave om de 4-1 achterstand enigs zins te verbeteren. In het laatste kwartier nam Holten het initiatief weer over en bepaalde de eindstand op 6-1 door doelnunten van resp. G. Bannink en H. Biesters. Holten 9-De Zweef 7 1-3 Holten heeft in een sportieve wed- strijd de punten niet in huis kunnen houden. In de eerste helft een gelijk- opgaande strijd met de Zweef af en toe iets gevaarlijker in de aanval. Holten kreeg wel enkele kansen, maar de voorhoede wist deze niet te benutten, daarentegen de Zweef wel. De ruststand was dan ook 2-0-in het voordeel van de Zweef. In de tweede helft een fel vechtend Holten en de Zweef kwam meer in de verdruk king. Na een prachtig opgebouwde aanval over links wist ,,de Zwarte" beheerst te scoren. De wedstrijd werd feller maar de scheidsrechter hield de wedstrijd goed onder con trole. Holten bleef aanvallen maar de voorhoede wist de kansen die ze kre gen niet te benutten. Vlak voor het einde wist de Zweef door een fout in de verdediging de eindstand op 3-1 te brengen. Ondanks het verlies moet er wel opgemerkt worden, dat Hol ten 9 met volle inzet heeft gespeeld en dat er in de komende wedstrijden zeker nog wel een paar punten ver diend kunnen worden wanneer men zo blijft spelen. 1. dames Teussink-van Veen 62.50 pet., 2. Spijker-Disbergen 60.65, 3. Dijkstra-Bontje 54.17, 4. van Iddekin- ge-Geerrestein 53.70, 5. Meijer-Dek- kers 51.39. 6. van Zoest-Grobben 50.92. 7. van Geel-Dekker 47.68, 8. Goorman-Groot Obbink 44.91, 9. Ha- neburg-Bogaard 4.352. 10. heer en mevrouw Sawade 30.55. STAND NA 22 WEDSTRIJDEN: 1. Meijer-Dekkers 58.57, 2. Spijker- Disbergen 53, 3. van Iddekinge-Gee- restein 50.64. 4. dames Teussink en van Veen 50.49, 5. heer en mevrouw Rustebiel 50.10, 6. Hanenburg-Bo- gaard 49.84, 7. van Zoest-Grobben 48.90, 8. Dijkstra-Bontje 48.48. 9. Goor man-Groot Obbink 46.69. 10 heer en mevrouw Sawade 42.20 pet. De voorzitter van de Supporters vereniging van de S. V. „Holten", de heer H. H. Pieters, steekt de spelers van het le elftal een hart onder de riem in zijn onderstaande ontboeze- minp in het jongste cluborgaan: „Óns le elftal heeft in de laatste 2 wedstrijden drie verliespunten moeten incasseren en heeft daar mee de relatieve voorsprong op de conaurrenten Roda, Broekland en Lemelerveld enigszins verloren zien gaan. Dat is jammer, maar behoeft zeker niet ernstig te zijn. Wc heb ben er al eens op gewezen, dat de weg naar het kampioenschap een lange en moeilijke zal zijn. Als dan ook nog van enig vormverlies spra ke is en het pechduiveltje al te vaak om de hoek komt kijken, wordt die weg dubbel zo zwaar. Niettemin hebben wij het volste vertrouwen in elftal, trainer en bege leiders en we verwachten, dat ie der op zijn eigen plaats datgene zal doen, wat er van hem wordt ge vraagd. om uiteindelijk de hoogste eer le grijpen. De inzet van de ploeg, de opkomst bij de training is steeds enorm goed en de wil om er het bes te van te maken is altijd aahwezig. Met al deze positieve fieten in de hand, twijfelen wij er geen ogenblik aan, dat meerdere successen zullen volgen. Mannen, de hele supportersschare rekent op u en staat achter u, ook al 'ijkt dat wel eens anders. Alle goede supporters wensen niets liever dan goede resultaten van ons elftal en als dat. eens niet het geval is, heeft men de pest in, maar niet om ons elftal, weest u daarvan over tuigd Ze hebben gewoon de pest in. omdat hun club niet het resultaat heeft be- Jiaald, "waaróp ze hadden gehoopt. Dat ze dan wel eens mopperen moet u gewoon zien als het afreageren van hun achteloos verzet, maar in hun hart staan ze als één man achter u." Na de thee werd er ook weer flink aangepakt en het ging steeds be ter draaien. De score werd opge voerd tot 4-0. Het laatste kwartier ging Holten een beetje verslappen en dat betekende 2 tegendoelpunten. Eindstand 4-2. Rest nog te melden dat de arbitrage in goede handen was. Op het moment dat deze regels aan het papier worden toevertrouwd, res ten voor ons eerste elftal nog 8 com petitie-wedstrijden. De spanning dreigt te stijgen naarmate de eind fase nadert. Op zich is het beleven van spanning een aangenaam gevoel, waarop ech ter niet ieder mens gelijk reageert, vooral wanneer het er om gaat te leurstellingen te verwerken. Onze spelers van het eerste hebben in de loop van de jaren geleerd te leurstellingen te incasseren, dat is één van de karaktervormende ele menten van de sport. Bestuur en spelers zijn bijzonder blij met de geweldige steun die we van het publiek ontvangen. We hopen met u, dat we het doel bereiken dat ons al vagelijk wat voor ogen zweeft. Tk zou echter het publiek wel willen vragen zich als echte sportmensen te gedragen, ook als er teleurstellin gen te verwerken zijn. Onze suppor ters moeten zich goed bewust zijn, dat zij mede onze ..goede" naam naar buiten bepalen. Persoonlijk zou ik het erg vervelend vinden, wanneer men ons later slechte verliezers zou kunnen noemen. Het taalgebruik is aan veranderingen onderhevig, maar laten we er voor waken niet te snel een zondebok te gaan zoeken, om daar dan al onze taaifantasie en agressie op los te la ten. WIJ WILLEN GRAAG DE GOEDE NAAM VAN „"HOLTEN" HOOGHOU DEN. Bij de in zaal Vosman door de schietvereniging Eendracht te Holten om het clubkampioenschap ge houden wedstrijden werd als volgt ge schoten Luchtgeweer: Groep A: 1. G. J. Schuppert 128 p., 2. G. A. Haverslag 124 p.. 3. G H Paalman 119 p. 4 G Jansen 118 p tl x 1015. J. van Asselt 118 p.. 6. H. J. Nekkers 115 p. (1 x 10), 7. G. Koopman 115 p Groep B: 1 D. Jansen 114 p. 2. A. Paalman 112 p., 3. D. J. Nijendijk 111 p.. 3 J Louwerenburg 105 p. 4. A. J. Bieleman 95 p.. 5 A Pekkeriet 88 p, 6 F. J. Sluiter 87 p., 7. D. Geels 85 p, 8. H J Bekkemens 81 P Uitslag „Luchtpistool": 1. H. J. Nek kers 48 p.. 2. G. J. SchuDpert. 42 p., 3. J van Asselt 40 p, 4 G. Koopman 37 p., 5. A Paalman 37 p.. 6 A.Bie leman 37 p., 7. A. Schuppert 37 n. 8. G A. Haverslag 36 p 9 D. J. Niien- diik 36 p, 10. E. J Grootentraast 33 n. 11. H. J. Bekkernens 31 p., 12. G. H Paalman 30 p.. 13 G J Sluiter 27 p Blauw Wit heeft zaterdagmiddag op sportpark „Meermanskamp" het Hellendoomse VESOS het laatste kleine kansje op het kampioenschap in de eerste klasse A door de (voet- bal)neus gfeb'óbrd.' "BlaüW 7 Wit girtg: fel en overrompelend van start en Ep Beldman kreeg, in de eerste tien minuten 2 zeer goede kansen, doch hij miste van dichtbij. Na 20 minuten zorgde Nico Labo- bar met een kopbal uit een voorzet van Richard Beldman voor 1-0. De gasten drongen hierna geruime tijd sterk aan doch de Blauw Wit- verdediging wist van geen wijken. Doelman Bert Trompetter stopte in laatste instantie enkele harde scho ten voortreffelijk. Rust 1-0. In de 6e minuut van de tweede helft kreeg Labobar een droomkans om op 2-0 te komen. Hij ging hier bij echter veel te onbeheerst te werk en knalde de bal meters naast. En kele minuten later schoot Henk Aan stoot uit een zuiver passje van Bert Schipper enorm hard in, doch de doelman wist met heel veel moeite het leer tot hoekschop te verwerken. VESOS kreeg na plm. een kwartier de kans op de gelijkmaker, doch de door Warmink enorm hard inge schoten strafschop lag binnen bereik van doelman Trompetter. Vijf minu ten later kwamen de gasten toch ge lijk toen Scholink via de paal een strafschop benutte. De laatste tien minuten, toen Jaap Thalen was ingevallen voor Wim Beid man en Gerhard Koopman naar vo ren was gegaan kwam Blauw Wit tot een geweldig slotoffensief dat resul teerde in 2 pi-achtige treffers, respec tievelijk van Koopman en Labobar. Stand eerste klasse A: Drienerlo 12-29. DVO 11-18. Den. Ham 12-15. Blauw Wit 11-12. Vesos 11-12^ Eversberg 12-12, Daarle 11-9, Denekamp 11-9. Rijssen 11-9, Daar- lerveen 12-9, Boswinkel 12-1. op 8-2 was Hector Cl de eerste te genstander. Hiervan werd met 3-0 ge wonnen. Direkt na genoemde wed strijd moest men aantreden tegen Enter, Cl. Dit resulteerde in een 3-1 nederlaag. Zaterdag 15 februari was het weer een drukke dag voor de Blauw Wit juno's. 's Morgens werd in Goor zaalvoet bal gespeeld tegen Delden Cl, waar van met 3-0 werd gewonnen, 's Mid dags moest men in Hellendoorn veld- voetbal spelen tegen Vesos. Cl. Helaas werd er een tevergeefse reis gemaakt, daar de wedstrijd zonder bericht aan de Blauwwitters was af gelast. In d.e uitwedstrijd tegen Vesos 4 heeft het tweede zich weer een ster ke ploeg getoond. In de eerste helft wat moeilijk startend en diverse kan sen niet benuttend kon toch thee worden gedronken met een 2-1 voor sprong. Na rust lukte het allemaal veel beter en al spoedig werd er lus tig gescoord. Doelman Van Gennep kwam slechts een enkele keer in ac tie, terwijl Johan Stam (4x), André Beldsnijder (2x), Gerard Kolkman en Tenk Haar (lx), de Vesos-doelman 't nakijken gaven. Enkele minuten voor het eindsignaal zag Vesos toch nog kans een keer tegen-te scoren, zodat de eindstand 9-2 werd. Senioren Blauw Wit 1—Sp. Daarle 1 2.30 u. Blauw Wit 2—Sp. Rijssen 6 12.30 u. Sp. Rijssen 5Blauw Wit 3 12.30 u. v. 11.30 u. Blauw Wit 4Daarlerveen 5 10.30 u Des 7Blauw Wit 5 11 u. v. 10.15 u. Junioren Excelsior A2Blauw Wit Al 2.15 u. v. 1.30 u. Blauw Wit Bl is vrij. Blauw Wit B2—Enter V B2 1 u. Blauw Wit ClExcelsior Cl 1.45 u. Blauw Wit Dl-Nijverdal Dl 4 u. veld- voetbal Blauw Wit Dl zaalvoetbal in Goor. vertrek 10.15 u. Pupillen Blauw Wit El—SDOL El 10 u. Blauw Wit E2—Excelsior E4 11 u. De Zweef E5—Blauw Wit E3 10 u. v. 9.15 u. Sp. Rijssen Fl—Blauw Wit Fl 10 u v. 9.30 u. SDOL F2—Blauw Wit F2 11 u. v. 10.15 u. Blauw Wit F3—SDOL F3 11 u. Sp. Rijssen F2Blauw Wit F4 11 u. v. 10.30 u. Sportclub Daarle dat afgelopen za terdag het in het vorige seizoen uit de 4e klasse gedegradeerde Daarler veen met 3-1 klopte is zaterdagmid dag op „Meermanskamp" de tegen partij van Blauw Wit. De gasten (9 uit 11) beschikken net als Blauw Wit over een vrij "jonge ploeg waarvan Blauw Wit aan het be gin van de competitie met heel veel moeite met 2-0 won. Een Blauw Wit met eenzelfde strijd- lijst als tegen Vesos kan de beide puntjes thuis houden. De wed strijd, die om half drie begint, zal worden geleid door scheidsrechter J. Aalderink. Doordat de scheidsrechter z'n dag niet had en twee zuivere doelpunten afkeurde, kon Blauw Wit Al niet tot de volle winst komen. Met een ver diende 2-0 voorsprong ging men rus ten. Deze had groter kunnen zijn als de scheidsrechter geen doelpunt had afgekeurd. Na rust kwam Wierden sterk opzetten en doordat de mandek king soms slecht werd toegepast, kon Wierden na een kwartier te hebben i gespeeld, toch scoren. Aan Blauw Wit-zijde werden enkele goede kan sen gemist en ook de paal or acht redding voor de Wierdenaren. Vijf minuten voor het einde kreeg Wier den terecht een penalty en bracht, del stand gelijk. Blauw Wit deed er nogl van alles aan en kreeg loon naar- werken. Een terugstuitende bal van de keeper z'n borst werd ingescho ten. Maar de scheidsrechter meende dat men de bal uit z'n handen had getrapt en keurde deze goal af. Jam- i mer dat de scheidsrechter sommige wedstrijden beslist, en niet de speler. Op 15 maart wordt in het Sportpa leis Ahoy te Rotterdam een groot reliconcert gegeven. Hieraan zullen meewerken: Jamie Owens, Barry Mc Guire en de bekende Nederland se gospelgroep The Lighters, New Hope (reli-popgroep uit Carlifornië) en The Lord's Moor Singers. Het con cert duurt van 16.00-21.00 uur. Geen opwindend verhaal over een zondig leven dat zij leidde of over als enige overlevende van een vlieg tuigongeluk of iets dergelijks. Als dochter van Jimmy Owens een bekend Amerikaans komponist van geestelijke muziek, leerde zij al vroeg Jezus Christus kennen. Haar zingen is niet bedoeld om in druk op mensen te maken maar met het middel waarmee zij aan anderen doorgeeft wie Hij is en wat Hij voor heeft met ieders leven. Zij werkte mee als soliste aan reli- musicals als 'Show me' en 'Come Together'. Haar eerste elpee 'Laug- ther in Your Soul' bezorgde haar erg veel bewonderaars. Haar komst naar het reli-concert op 15 maart a.s. in het Ahoy'Sportpa- Wedstrijdpi'Ogramma Zaterdag 22 februari: Jongens Six. HengeloSix Holten om 12.00 u. vertrek 11.00 u. Begelei ders Fam. Boele en Fam Hovingh. Meisjes Six: Goor om 10 u. Coach mevrouw Hulshoff. Scheidsrechters: J. Nieuwenhuis en R. Dieben. Meisjes Bl: DKS om 11.00 u. Coach: H. Louwerenburg. Scheids rechters: J. Pfeffer en J. Scheltens Jongens Bl: Haackey Bl om 12.30 coach: H. Dieben, Scheidsrechters: P. de Renver en B. Pfeffer Dit worct een belangrijke wedstrijd, Haackey staat ook aan de kop. Dus als onze jongens weten te win nen. hebben ze een reële kans op het kampioenschap. Jongens houd de eer van de club hoog! Zondag 23 februari: Heren ILochem 1 om 14.00 u. o.l. v. de heren Mendels en Monhemius. Heren II: vrij!! leis te Rotterdam betekent na con certen in Ierland en Groot-Brittan- nië haar eerste optreden op het kon tinent. Uniek! Een veel gebruikt woord, maar het enige dat bij deze groep past, want "2nd Chapter of Acts' vergelijken met een andere groep op het terrein van de moderne geeste lijke muziek zou de groep onrecht aandoen. 2nd Chapter of Acts bestaat uit 3 leden: Anne Herring, een werkelijk briljant soliste, regelmatig verge leken met Janis Joplin, en kompo- niste van bijna alle liederen op de eerste elpee 'With footnotes', haar broer Matthew en zuster Nellie. De groep treedt regelmatig op met Bar ry McGuire. 'With footnotes' is een meesterwerk! Het eerste nummer, 'Which Way The Wind Blows', is een voorbeeld van hun werkelijk ongelooflijke vo- kale mogelijkheden. Kurt Kaiser, Director of Music voor Word Re cords, kwalificeerde de groep als 'toonaangevend in de huidige mu ziek. Wat deze groep doet is nieuw'. Deze ontwikkeling white soul zal net zoveel bijdragen tot de mu ziek als enige tijd terug de soul. Een bewijs dat voor de geestelijke mu ziek de tijd van ukelele en tamboe rijnen voorbij is. Het is muziek die geen lichteffekten of andere bijver schijnselen nodig heeft om iets te verbloemen. Op het reli-concert op 15 maart a.s. in het Ahoy'Sportpaleis te Rotterdam zal de 2nd Chapter of Acts een hoog tepunt zijn. Dinsdagavond 11 februari 1975 wer den aan de Haarstraat van 5 tot 7 uur zaalvoetbal gespeeld tussen de ploegen Holten Fl en Holten F2. Er waren 4 ploegen gevormd, namelijk team Neeskens. team Jansen, team Rensenbrink en team Suurbier. Team Neeskens-^tcam Suurbier 5-1. Het team Neeskens was in een goe de vorm doch het team Suurbier scoorde het eerste doelpunt. Hierna kwam team Neeskens beter op dreef en won deze wedstrijd verdiend met 5-1. Team Rensenbrinkteam Jansen 1-2. In deze wedstrijd waren de teams in de eerste helft niet erg schotvaar dig. Na rust speelde één der spelers van Jansen de bal met de hand en mocht het team Rensenbrink een strafschop nemen. Deze werd be- he'eVst ingeschoten. Hferha kregetr wé een spahnénd slot tê zië'rf want het werd eerst -Trog gelijk maar vlak voor- het einde wist het team Jansen toch nog 2-1 te scoren. Team Neeskensteam Jansen 2-1. Het team Neeskens wist al snel een doelpunt te scoren en voor de rust werd het zelfs 2-0 vóór het team Neeskens. Na rust eenzelfde spel beeld maar het team Jansen wist toch Maandagavond 17 februara speel den de Bato dames een belangrijke wedstrijd tegen SVVN. De dames van SVVN staan namelijk op de tweede plaats. BATO moest deze wedstrijd wel winnen om aansluiting bij de kop groep te krijgen. In de eerste minuten van de le set namen ze een afwachtende houding aan. Doch Bato kwam al gauw op dreef. Er werd goed aangevallen. Het achterveld werd goed bezet en leverde weinig moeilijkheden op. BATO speelde z'n eigen spel. De le set werd dan ook een overwinning. De 2e en 3e set gaven hetzelfde beeld. Er werd rustig gespeeld en rake klappen uitgedeeld. Marian Dondertman maakte door een uitste kende smash een einde aan alle drie sets. Door deze overwinning heeft BATO weer aansluiting bij de kop groep. De volgende wedstrijd wordt ge speeld op zaterdagmiddag 22 februa ri te Hengelo. BATO moet dan spelen tegen „Aristoi", een ploeg die boven BATO staat, namelijk op de derde plaats. In de laatste 4 wedstrijden behaal de BATO 7 punten. Alleen het eer ste herenteam liet tegen RIVO 3 een punt in Rijssen liggen. De andere drie wedstrijden werden door BATO gewonnen. BATO 1—SVVN. 30 De BATO-dames behaalden een re gelmatige 3-0 zege op SVVN. De overwinning was geen enkel moment in gevaar. Setstanden: 15-10, 15-11, 15-7. BATO 1—RIVO 3 2-2 De heren speelden geen beste wed strijd tegen Rivo 3. Het werd een strijd met een vreemd spelverloop. De setstanden waren 13-15; 15-3; 15-4 en 7-15. Waarom het BATO in de 2e en 3e set wel lukte om z'n spel op te leggen aan Rivo en niet in de 4e set zal wel een vraag blijven. Dach ten de heren dat de winst al binnen was of speelde het fanatieke publiek op de tribune hen parten? BATO 1—ZMVV 3-0 In deze wedstrijd was van strijd nauwelijks sprake, ZMVV bood to taal geen tegenstand en werd spelen derwijs weggespeeld. De setstanden: 15-5; 15-13 en 15-3. BATO 2 HOLYOKE 2 3-1 Het tweede herenteam van BATO speelde een goede wedstrijd tegen Holyoke 2. De eerste set werd na een gelijk opgaande strijd door "BA TO gewonnen met 15-13. De tweede gaf eenzelfde spelbeeld; alleen %von nu Holyoke met 13-15. In de 3e set werd Holyoke overtuigend met 15-7 jeklopt. Dit lieten ze niet op zich zitten en nemen in de 4e set een 0- voorsprong. BATO vocht dapper ^erug en mede door goede raadge vingen vanaf ,,de kant" werd het achterveld van Holyoke. waar grote gaten lagen, bestookt met taktische oallen. Dit leverde zoveel punten op 'at BATO via 10-5 de set won met 15-10. STANDEN: District dames 2 Klas-.. B: Krek kers U-21; SVVN iU-15; Aristoi 4 8- 14; BATO 10-14; Vrivo 10-14; Volley 10-9; Harambree 8-6; Flash 3 10-5; RAC 2 8-3; Volley '68 2 10-3; Mar- kelo 7-2. Afdeling NIJVERDAL HEREN 3e klasse: BATO 7-12; Flash 8-12; ZMVV 10-11; RIVO 3 7-10: Flash 4 8-10; ZMVV 2 8-7; BATO 2 7-6; Ho lyoke 2 7-5; RIVO 4 8-3; Flash 7 8- 0. nog terug te komen tot 2-1 en dit was tevens de eindstand. Team Suurbierteam Rensenbrink 0-.2 In deze wedstrijd was het team Ren senbrink de sterkste en kwam al snel voor met 2-0. Hier kreeg team Ren senbrink nog meer kansen, maar wist deze niet te benutten. Team Jansenteam Suurbier 5-3. Dit was een wedstrijd waarin team Jansen zeer snel uit liep tot 3-0. Na rust kwam team Suurbier geweldig opzetten en wist achterstand te ver kleinen tot 3-2. De spanning steeg en de ploegen werden luid aange spoord, maar tenslotte was Jansen toch de sterkste en won met 5-3. Team Rensenbrinkteam Neeskens 0-1. ,Pit..wa§_{JeJaatste. Wedstrijd van de- avond en een zeer spannende. Team Neeskens maakte snel een doelpunt. Het team Rensenbrink probeerde van alies om gelijk te maken, maar dit lukte niet, mede door het goed verdedigen van team Neeskens. Dit was een sportieve avond, er werd naar hartelust gespeeld en soms zeer fel gestreden. Prachtige jongens. Het team Neeskens kwam als over winnaar uit de strijd door ongeslagen te blijven. Ze behaalden 6 punten, het team Jgnsen werd tweede met 4 punten. De teams Rensenbrink en Suurbier wisten geen wedstrijd te winnen en eindigde respectievelijk als nummer drie en vier. Jammer jongens, de volgende keer beter. Pupillen van Holten F3 en F4 op gelet! Dinsdagavond 25 februari van 5-7 uur is er zaalvoetbal voor jullie in de Haarstraat- Nog deze maand beginnen doelge richte avondcursussen voor techni sche medewerkers belast met onder houd en bediening van bedrijfsappa- ratuur en installaties. Men heeft daar bij een keuze uit de vakrichtin gen Industriële elektronica. Industri ële elektrotechniek, Meet- en regel techniek en Hydrauliek-pneumatiek. De cursussen duren drie maanden met één lesavond van drie uur per week. Zij zijn doelgericht en hebben een directe binding met de moder ne praktijk. Er is dan ook een uit gebreid instrumentarium beschikbaar waarmee de deelnemer zélf werkt. Cursusplaatsen zijn Amsterdam, Ara- hem, Breda, Eindhoven, Enschede, Groningen, Maastricht, Rotterdam, Utrecht en Zwolle. Alle informatie wordt gaarne toege zonden door het Centraal bureau van de Stichting Nederlandse Technische School, Jacob Marisstraat 61. Am sterdam 1017. (Telefoon (020) 157222 SOS el-Bl. Wit el 1-0 Blauw Wit El moest j.l. zaterdag in een uitwedstrijd het hoofd bie den aan koploper SOST Él. Een leuke en spannende wedstrijd, waarin overigens ven beide zijden vele goe de scoringskansen werden gemist. Het samenspel van de tegenstander was over het geheel gezien iets beter, het geen werd beloond met een 1-0 over winning. Tegen een zo'n sterke tegen stander. die bovendien koploper in de poule is, is een 1-0 verlies, voor de Blauw Witters bpaald geen gek ke uitslag. Houdt vol jongens!! Er zit duidelijk vooruitgang in julie spel BI. Wit fl-SC Rijssen II 7-2 Blauw Wit Fl ging, na een lange winterstop, jl. zaterdag weer van start met slechts negen spelers en wel (thuis) spelend tegen Sp. Rijs sen Fl. Hoewel de Blauw Witters tot twee maal toe hebben voorgestaan, brak de rust aan met een 2-2 gelij ke stand. Na rust echter waren de Blauw Wit ters oppermachtig en veegden met Sp, Rijssen het veld dan ook aan, met een uiteindelijke 7-2 overwin ning. Hoewel de middenvelders wat al te gemakkelijk van hun plaats wegliepen werd het een leuke wed strijd. SOS f2-BI. Wit f3 2-1 De eerste wedstrijd na een lange winterstop, leverde F3 in Hellendoorn wel enige problemen op. De eerste helft ging gelijk op. hoewel een goal van SOS werd afgekeurd, wegens aanvallen van de keeper. Na rust gingen de Blauw Witters goed in de aanval, wat het eerste doelpunt opleverde, gescoord door Johan Bolink, die een uitstekende wedstrijd speelde. Hoewel voortdurend in de aanval, wist SOS, bij een plotselinge uitval, gelijk te scoren. Tot overmaat van ramp schopte onze keeper bij het uittrappen tegen een SOS speler op, waardoor SOS voor de tweede keer kon scoren. Dit bleef tevens de eindstand. Vermeld zij nog dat ia het jaar van de vrouw Jolanda Aan stoot, als eerste meisje in ons elftal, goed meedraaide. BI Wit f4-SC Rijssen 13 0-1 Na een lange winterstop speelde Blauw Wit F4 jl. zaterdag (thuis) een enerverende wedstrijd tegen Sp. Rijssen F3, welke uiteindelijk door een strafschop met 1-0 in het voordeel van de gasten werd beslist. Wegens duidelijk aangeschoten hands was de toekenning van deze penalty wel een erg zware straf, waarover na af loop van de wedstrijd door de Blauw Witters nog lang werd nagepraat. Jammer, volgende keer beter.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 7