Politieke scholingscursus vrouwen INFLATIE mj Enquête onder de Hoitens bejaarden Vestiging metaalverwerkend bedrijf op het industrieterrein DE BOETIEK DE BOETIEK Vrijbank- vlees DE BOETIEK Verkoop voormalige vuilstortplaats op de Holterberg Voorlopig geen verkoop villa terrein meer? Rijbewijs Bestuurswisseling bij Gemeentebelang voor aparte manou meubelen voor exclusieve serviezen 25% KORTING een riant gelegen woonhuis J. C. Bloem in „De Boekenbus" Tentoonstelling werk Allard Vincent Gevonden - Verloren Gezinsverzorgster Rectificatie Postzegelruilbeurs' Amerikanen naar Oinvehand Voor stijlvolle en korrekte verzorging van begrafenissen en crematies hooi (Ie snit) MENGUNIE HOLTEN bv 1.65 FRANS PLUYGERS voor een echte oude letterbak nest Ierse Setters „DE POPPE" Marijnen koelkast voor 325.— KLEIN VELDERMAN OW VOORDEEL WED. BALTES Vrijdag 7 februari 1975 8 Be Werkgroep „Open Bejaarden- werk" is deze week met haar werk naar buiten begonnen. Reeds enige tijd is een werkgroep bezig met voor bereidende werkzaamheden. Deze groep in in het leven geroepen om te onderzoeken of er op de één of an dere manier ook in Holten behoefte bestaat om het werk onder de be jaarden te gaan coördineren. In deze werkgroep zijn alle plaat selijke vrouwenorganisaties, de drie plaatselijke kerkgenootschappen, het Groene Kruis, de bewonerscommis sie van het bejaardencentrum .,De Diessenplas" en nog andere groe peringen vertegenwoordigd. In de eerste plaats is zorgvuldig een uitgebreide vragenlijst gezonden naar alle instanties, die op één of andere wijze iets op het gebied van bejaardenwerk ondernemen. Nadat deze gegevens waren uitgewerkt, is mén begonnen met het recruteren van een grote groep medewerkers, die alle inwoners van Holten, die 65 jaar en ouder eijn, zullen gaan be zoeken. Deze week hebben al deze mensen een brief van de Werkgroep „Open Bejaardenwerk" thuis gekregen, waarin de bedoeling van het werk is uiteengezet. Tussen 7 en 25 februari kunn/en al deze mensen een bezoekje verwach ten van één van de vrijwilligers- sters, die zullen trachten te weten te komen in Welke richting men 't open bejaardenlwerk zou willen zien geor ganiseerd. Het is in de eerste plaats de bedoe ling, dat deze werkgroep zich zal aanpassen aan de behoeften, die er bestaan. In vele gevallen zal dit een doorspelen van gesignaleerde zaken zijn aan diverse instanties. Zo wordt bijvoorbeeld gedacht aan 'n persoon lijke advisering bij belastingvraag stukken, misschien op de duur een georganiseerde hulpverlening bij het verstrekken van maaltijden in geval van ziekte e.d. Wellicht is het moge lijk, dat er een aantal bejaarden zijn, die wel meer contact zouden willen hebben mfft andere mensen, in wel ke vorm dan ook enz. enz. De leden van de werkgroep hopen, dat alle bezochte mensen zullen me dewerken aan deze enquête en voor al hun visie en wensen zullen door geven! Verschillende mensen in Holten boven de 65 jaar, die in de laatste maanden jarig waren, zullen reeds iets van het bestaan van de werkgroep gemerkt hebben, daar al le jarigen een speciaal ontworpen verjaarskaart toegestuurd krij gen. Het dagelijks bestuur wordt ge vormd door mevrouw C. P. K. En klaar van Andel, Jeurlinksweg 1. de heer F. W. Kraayeveld, Verzets- straat 91 en mevrouw J. Stam-Stam, Schoolstraat 2. Indien er mensen in- de gemeente zijn, die als vrijwillig medewerker- ster nog mee willen doen aan dit ini tiatief, dan worden deze verzocht zich in verbinding te stellen met één van de leden van het dagelijks bestuur, die hierboven vermeld staan. Burgemeester en Wethouders stel len de raad voor de vuilstortplaats op de Holterberg te verkopen aan Staatsbosbeheer. Zoals bekend wordt het Vuil al sedert enkele jaren afge voerd naar de omgeving van Marke- lo, waar een aantal aan elkaar gren zende gemeenten een gezamenlijke stortplaats heeft. De commissie ge meentewerken is het met de prijs niet eens. B. en W. voeren echter motieven aan,waarom zij menen, dat geen hogere prijs bedongen kan worden. In de toelichting op hun voorstel schrijven zij: „Wij hebben onderhandelingen ge voerd met de Hoofdingenieur-direk- teur voor de Landinrichting in de pro vincie Overijssel (Staatsbosbeheer) te Zwolle omtrent de verkoop van de voormalige vuilstortplaats op de Hol terberg. Het betreft hier het perceel kadastraal bekend, gemeente Holten, sectie A nr. 1647, ter grootte- van 1.56.70 ha. "Het gedeelte van d't 'per ceel. waarop de jaren door..het.yuU van de gemeente Holten werd gestort Is thans afgedekt met een laag zand. De Stichting Beheer Landbouwgron den (SBL) te Utrecht is bereid het onderhavige perceel aan te kopen ten behoeve van de Staat (Staatsbosbe heer) voor de priis van f 7.800.00 het geen overeenkomt met een prijs van plm. f 0.50 per m2. Wij hebben hieromtrent het advies Ingewonnen van de commissie ge meentewerken. De commissie is van oordeel, dat de geboden prijs van f 7.800 00 beslist te laag is en ver be neden de prijs voor bosgrond ligt. Zii heeft ons in overweging gegeven als nog een hogere prijs te bedingen. Met de zienswijze van de commis sie kunnen wij ons echter niet ver enigen. In het verleden is het groot ste gedeelte van het onderhavige terrein als vuilstortplaats gebruikt. Behalve de grote berg van huisvuil en afval op dit terrein is op het grootste gedeelte industrieel afval be graven in daartoe vooraf gegraven sleuven. Op dit gedeelte van het ter rein bevindt zich nagenoeg geen hout opstand. Wij zijn dan ook van me ning dat het voormalig gebruik van deze grond een bijzonder ongunstige invloed uitoefent op de waarde. In dit geval kan dan ook niet worden ge sproken van een normaal perceel bos waarop de geldende prijs van bos grond 'van toepassing zou kunnen zijn. Wij zijn van mening dat in dit bijzon dere geval een prijs van f 0,50 per m2 alleszins redelijk en verantwoord is, omdat vergelijking met normale bosgrond niet juist is. In afwijking van het advies van de commissie gemeentewerken stellen we u voor 't perceel, sectie A nr. 1647 te verkopen aan de Stichting Beheer Landbouwgronden (SBL) te Utrecht ten behoeve van de Staat (Staatsbos beheer) tegen de overeengekomen prjjs van f 7.800,00 onder-de Algeme ne voorwaarden voor aankoop van onroerende- goederen door de Stich ting Beheer Landbouwgronden er voorts onder de bijzondere voorwaar de, dat de aktepasserïng zal plaats vinden na afgifte van een verklaring van de Inspecteur van de Volksge zondheid dat de oplevering van de vuilnissto tölaats tot zij" genoegen heeft plaats gevonden en nadat ge deputeerde staten van Overijssel de overdracht hebben goedgekeurd. De gevraagde verklaring is inmiddels door de Inspecteur van de Volksge zondheid verstrekt". Bij B. en IV. zijn een vijftal verzoe ken ingekomen tot arnkoop va een perceel bouwterrein van het villater- reïn „Look". Het college is echter van mening, dat er voorlopig geen terreoinen in de 2e fase door de ge meente verkocht moeten worden. Zij geven on hun zienswijze de volgende toelichting: „Bij ons college zijn een aantal verzoeken t"t aankoop van een per ceel bouwterrein, elegen het „villa- terrein Look" ingekomen. Het betreft hier de aanvragen van: 1. de fa. B. J. Vukkink en Zn., Neer dorp 26 te Holten, 2. de heer A. J. van Hoevelaak. 3. de heer E. H. Steenwijk, Steen- akkersdijk 23 te Rijssen. 4. de heer J. J. Moens, Rozemarijn singel 13 te Wierden. Momenteel zijn nog vijf (5) bouw terreinen in de 2e fase van het „vil laterrein L.ook" welke rechtstreeks door de gemeente worden verkocht, beschikbaar. Naar aanleiding van deze verzoe ken en mede in verband met de dis cussies in Uw raad omtrent de ver koop van ®rond in dit bestemmings plan hebben wij ons beraden over de vraag, welk beleid met betrek king tot de verkooD van de nog res terende bouwterreinen moeten wor den gevoerd. Indien de gedragslijn die de laatst tijd wordt gevolgd, zou worden voort gezet n.l. alleen verkopen aan dege nen, die in Holten pnen of econo misch aan Hollen zijn gebonden, dan zouden deze 5 bouwterreinen binnen de kortste tijd zijn verkocht. Toepassing van deze gedragslijn en de daarbij gehanteende internretatie ten aanzien van de thans voorliggen de aanvragen zou betekenen dat aan het verzoek van de heer E. H. Steen- wijk te Rijssen zou kunnen worden voldaan. De heren Moens te Wierden en van Hoevelaak te Markelo hebben geen economische binding met deze ge meente, zodat deze verzoeken om die reden zouden moeten worden afgewe zen. De fa. Vukkink en Zn. behoort tot de categorie aannemers. De aanvra gen van deze categorie zijn, voorzo ver het terreinen van de 2e fase van dit plan betreft nog niet ingewilligd. Het geheel overwegende zijn wij van mening, dat het in verband met de grote schaarste aan bouwterreinen gewenst is thans nog niet tot verkoop van de nog resterende terreinen ove: ie gaan. Er kan zich nil. in de toe komst een behoefte aan één of meer terreinen aandienen die thans nog niet bekend is of nog niet kan wor den bezien. Het is met het oog hier op o.i. hoogst gewenst voorshands enkele terreinen voor dergelijke on voorziene omstandigheden beschik baar te houden. Wjj menen dan ook dat cr alleszins reden is ue onderhavige verzoeken niet in te willigen en de resterende terreinen voorshands te reserveren. W\j geven u daarom in overweging deze verzoeken af te wijzen. Vorenstaand voorstel is geheel in overeenstemming met het advies van de commissie gemeentewerken, met dien verstande dat de kleinst moge Iijke minderheid het verzoek van de fa. B. J. Vukkink en Zn. zou willen inwilligen". Op maandagavond H' uur zal de tweede les van v.le^|diPk' ke scholingscursus voor vrouwen den gehouden in hotel „Vosman":^.. Er zullen deze avond belangrijke vïv> gen betreffende de werkeloosheid aan de orde komen waarop vanuit hun eigen politieke hoek zullen antwoor den de heren W. de Fockert. A. R. Wethouder te Apeldoorn, P. B. Hess. bedrijfseconoom te Diepenveen (PvdA), G. J. Vlogtman, oud-ge- meente-raadslid te Holten (Gemeen tebelang)H. Wisselink CHU kamer lid te Bathmen. De werkgroep van deze cursus acht het zeer gewenst dat de cursisten de toegezonden stencils bijtijds bestude ren, vooral de toelichting bij de vra gen is hoogstbelangrijk en zal een vlotte discussie bevorderen. Nóg kunnen nieuwe cursisten worden ingeschreven. De prijs blijft f 15, de bijbehorende stencils krijgt men dan wei voor alle 4 avonden. ,,De Boekenbus" van de RONO op zondag 9 februari (10.00 - 19.10 u.) is gewijd aan de dichter J. C. Bloem. Aanleiding is het verschijnen van het boek „Over de dichter J. C. Bloem" van A. L. Soetemann (Que- rido Amsterdam); dit boek geeft het essentiele van Bloems leven weer en bevat voorts een lijst van alle 207 gedichten, die Bloem ge schreven heeft. J. C. Bloem was een zeldzaam dichter in Nederland. Hij was de dichter van het evenwicht tussen verlangen en nederlaag. Hij was griffier bij het kantongerecht in Lemmer en Zutphen. De laatste ja ren van zijn leven woonde hij in een woonschip in het Overijsselse Ka- lenberg. Het komt de laatste tijd steeds meer voor dat men vergeet z'n lij- bewijs tijdig te laten vernieuwer.. Men rekent er vooral op dat men ge waarschuwd wordt wanneer het rij bewijs vernieuwd moet worden maar dit gebeurt niet altijd. Na 5 jaar is het ongeldig en na 6 jaar waardeloos en kan men gaan lessen. Hoe moei lijk het is om te slagen is verschil lende ingezetenen bekend. Kijk NU direct even na hoe het met de gel digheidsdatum van uw rijbewijs staat. Voorkom narigheid! Werk van Allard Vincent is te zien in de openbare bibliotheek, Rörikstr- 3, van 5 februari tot 5 maart. Ope ningstijden: maandag en vrijdag van 14.30-17.30 uur en van 18.30-20 uur en woensdag van 14.30-17.30 uur. Allard Vincent, geboren en getogen Holtenaar, was vroeger hier werk zaam als timmerman. Door ziekte was bij in 1969 gedwongen een ander beroep te kiezen. Hij koos toen voor iets dat hij van kind af aan zijn hob by was geweest: tekenen. Hij volgde 3 jaar een cursus publiciteit aan de DEVA te Almelo. Thans is hij eerste jaars student aan de AKI te Ensche de. Gevonden: sierduif, sleutel no. 77- 8, portemonnaie, inhoud 5 gulden; halssnoer; zilveren ketting armband; zwarte vinger-handschoenen; zwarte knip-portemonnaie; tamme kraai; dames-fiets; rode gebreide meisjes sjaal. Verloren: bank-biljet van 25 gul den; doos met lakens, badhanddoe ken enz.; zilveren-armband „Elly"; paspoort; meisjes-fiets, groen, merk Empo, kettingkast met wit plak plaatje; kleine zwarte portemonnaie inhoud 5 gulden. In de kleine hal van een snack bar, waar enige automaten aan de muur hingen, kwam een man binnen, met de hand aan de achterklep van zijn broek. Hij haalde zijn portemon naie te voorschijn en begon tussei> een hoeveelheid klein geld naar een kwartje te zoeken. Toen hij er één had gevonden, stopte hij het in de gleuf van één der automaten, die na ontvangst van het geld een croquet beloofde. „Da's één", zei de man en rom melde verder tussen zijn pasmunten. Hij nam een tweede kwartje en liet ook dat in de gleuf vallen. Een rate lend geluid gaf aan dat de kwartjes door de automaat waren geaccep teerd. ,,En da's twee", zei de man. Hij opende het luikje, haalde de croquet te voorschijn en sloeg het klepje verbeten weer dicht. Met een zekere minachting bekeek hij zijn aankoop. „Vroeger was dat anders", zei hij. En omdat hij naar mij keek, begreep ik dat hij tot mij gesproken had. „Vroeger deed je maar één kwartje in zo'n ding- En wat kreeg je?... Een joekel van een croquetvoor één kwartje!!!" Hij nam een bedachtzame hap. „Ze bleven een kwartje kosten", ging hij verder na de hap te hebben doorgeslikt. „Maar wat het beroerde was, ze werden steeds kleiner weet u?" Hij scheen even in gedachten verzon ken, mediterend boven 't restant van zijn croquet. „Dat kwam door de inflatie. Tien procent inflatie, tien procent min der croquet..." Hij nam nog een hap, maar nu wat omzichtiger. „En weet u wat je op het laatst voor je kwartje kreeg?...Een bitter bal...meer kon je 't niet noemen. Ge woon een bitterbal!" Hij blikt ongelovig terug in het ver leden... „Alleen de kopcroquet...die hield het nog even langer uit, dat weet ik nog goed. Daar ben ik toen op over ge gaan. Maar ja, ze waren toch niet je dat." Hij stak de rest van zijn consumptie in zijn mond en sloeg de handen langs elkaar om de kruimels te ver wijderen. „En nou twee kwartjes...wel weer re delijk groot, dat wel...maar toch niet meer dat van vroeger!" Hij kauwde zwijgend. „Neem nou de patat...Vroeger ook een kwartje voor een redelijk gro te vierkante zak...en goed vol... Moet je nou om komen!" Hij liet zijn blijk weer langs de vakjes glijden. Plotseling hielden zijn ogen halt. „Kijk", zei hij, met zijn vinger naar een vakje wijzend. „Da's nog een goeie, ziet u?" En, uit wat hij daarna allemaal zei, bleek duidelijk dat het sterven van onze regering, naar beteugeling van de inflatie, bepaald niet zijn volledi ge vertrouwen had. „Ik pik hem geloof ik maar", zei hij. „Je weet tenslotte nooit hoe ze mor gen zijn!!!" D. J. M. Het metaalverwerkende bedrijf „Metalin BATHMEN" heef» in de gemeente Bathmen geen expansie mogelijkheden. Het wil zich daarom op het industrieterrein in Holten ves tigen. B. en W. zien daar wel wat in zodat zij de raad voorstellen onge veer 1610 m2 aan genoemd bedrijf te verkopen. In hun voorstel geven zij daarop de volgende toelichting. „De metaalverwerkende industrie Metalin „Bathmen", Holterweg 141 te Bathmen heeft verzocht van de gemeente Holten te mogen aanko pen een perceel industrieterrein, ge legen aan de Keizersw.g in het be stemmingsplan „de Haar". Het bedrijf is thans gevestigd te Bathmen en heeft aldaar geen ex pansiemogelijkheden. Het betreft hier een metaalbedrijf voor de fa bricage van licht plaatwerk tot de producten voor toelevering aan der den. Tegen de gevraagde verkoop van een perceel industrieterrein ter grootte van ongeveer 1610 m2 heb ben wij geen bezwaar. Voor de on derhavige grond is echter nog geen grondprijs vastgesteld, zodat het noodzakelijk is een voorlopige prijs te hanteren. Wij zijn van oordeel, dat in overeenstemming met de reeds eerder verkochte percelen in dustrieterrein, een voorlopige prijs van f 2-2,50 per m2, exclusief omzet belasting redelijk is. Te zijner tijd zal echter een verrekening van de voorlopige prijs tegen de als dan vastgestelde en door gedeputeerde staten goedgekeurde prijs moeten plaatsvinden. Ten aanzien van het onderhavi ge voorstel hebben wij schriftelijk advies ingewonnen bij de commissie gemeentewerken, omdat het in de bedoeling ligt zo snel mogelijk met de fabricage in Holten te beginnen. Wij menen, dat een dergelijk „schoon" bedrijf van de voorgeno men omvang goed past op het in dustrieterrein in de7 gemeente." Het college stelt dan ook voor aan Metalin „Bathmen", Holterweg 141 te Bathmen het gevraagde industrie terrein te verkopen voor de voorlopi ge prijs van f 22.50 per m2 totaal derhalve f 36.225,00 of zoveel meer of minder als te zijner tijd door Uw raad zal word :n vastgesteld en door gedeputeerde staten zal worden goedgekeurd, exclusief omzetbelas ting en te besluiten overeenkomstig het ontwerp-raadsbesluit dat voor U op de gebruikelijke wijze bij de stukken ter inzage ligt. De kiesvereniging Gementebelang heeft gezamenlijk met de Raadsfrac tie en haar leden op de ledenverga dering, uitputtend gesproken over de wijze waarop het samenspel tussen de fractie en haar leden het meest efficiënt kan worden uitgeoefend. Na een zeer vruchtbare discussie zijn er door diverse leden voorstellen ge daan. waarbij deze doelstelling kan worden bereikt. Deze zullen door het nieuwe bestuur worden uitgewerkt. Om deze taak goed te kunnen voor bereiden is met name aan een nieuw te verkiezen bestuur gedacht, mede omdat, het niet juist wordt beoordeeld dat de voorzitter van de fractie even eens voorzitter van het bestuur is. Van het bestuur waren vervolgens periodiek aftredend en niet herkies baar, de heer J. F. van Geenhuizen, H. Klein Velderman, H. 2. Vene klaas en E. Wegstapel. Na schriftelijke stemming werden de volgende leden tot bestuurslid be noemd: E. D. Vncent, mr. G. Vixse- boxsestraat 14 (voorzitter); H. J. Dikkers, Houtweg 14 (secretaris-pen ningmeester); J. Louwerenburg, Fa- zantenweg 5 (lid)G. J. Jansen Beu- seberg 122 (lid); W. Vlogtman, Dij- kerhoek 37b (lid). De ovei'ige leden H. F. Klein Velderman, Irrdustrie- straat 5 en G. Nikkels. Dijkerhoek 15 maakten reeds deel uit van het be stuur van Gemeentebelang. De heer J. Warrink die voor de laatste maal als voorzitter van Ge meentebelang de vergadering leidde sprak woorden van erkenning uit voor de vele werkzaamheden die de leden der Fractie de afgetreden Raadsleden de heer D. J. Wansink en W. Vlogtman, en het oud Raads lid en wethouder de heer H. Klein Velderman, alsmede de aftredende Aan de Interkerkelijke School voor Middelbaar Sociaal Pedago gisch onderwijs te Hengelo (0) slaagde voor het diploma „Gezins verzorgster" mej. G. A. Sluiter, Beu- seberg 169. bestuursleden ten dienste van c'e kies vereniging Gemeentebelang hebben verricht. De nieuwe voorzitter bedankte de leden voor de benoeming en zegde toe zorg te zullen dragen dat er in de komende zittingsperiode intensief contact met de leden zal worden on derhouden. De eerstkomende verga dering is vastgesteld op 14 februari a.s. in hotel „Holterman". Het- bericht „Hoofdredacteur of raadslid" in ons blad van de vorige week werd ingezonden door de heer G. P. M. Bodewes, Fazantenweg 8, te Holten. De zetter zag naam en adres over het hoofd vandaar deze rectificatie. De Holtense Postzegelclub „HPC" houdt, zaterdag 8 februari van 10.00 tot 5.00 uur in de aula van de Holten- se Scholengemeenschap in de Heer een postzegelruilbeurs. RHENEN. De directeur van de dierentuin in Münster (West-Duits- land) heeft een bezoek gebracht aan de tuin van de heer Ouwehand in Rhenen om er nieuwe ideeën op te doen. Zijn speciale belangstelling ging daarbij uit naar het zeehonden verblijf en het aquarium, waar de installatie, om de door de sidderalen voortgebrachte elektriciteit om te zetten in geluid en licht, zijn grote bewondering afdwong. Bert Gart- hof heeft er onlangs in'zijn bekende programma „Weer of geen weer" ook al tweemaal de aandacht op ge vestigd. Er zijn zelfs hele groepen Amerikanen op af gekomen. 4 N.V. Alg. Ned. Begr. Verzorging en Verzekering Mij. „A.N.B.V." gevestigd te Enschede Onze aula „Memento Mori" te Holten staat ten dienste van leden en niet- leden. Voor het melden van sterfgevallen of voor inlichtingen omtrent onze uit vaartverzekeringen kunt u terecht bij de volgende adressen: HOLTEN: H. Koopman, Deventerweg 4, telefoon 1920 (aanspreker en beheerder „Memento Mori") J. Aaftink, Burgemeester v. d. Boschstraat 3 H. A. G. Meerman-Wibbelink, Boschkampsstraat 10, telefoon 2171 H. Stoevenbelt, Pastoriestraat 6, telefoon 2389 BATHMEN: E. J. Oonk Larenseweg 34, telefoon 05704-2174 MARKELO: A. H. Voortman, J. C. Romeijnlaan 8 Oranjestraat 20 Holten o.a. de Chinese keizerstroon, de luxe manou T.V.-stoel, fauteuil met lektuurhanger. Oranjestraat 20 Holten in de tintelende kleuren: beige, bruin en oranje. Elk onderdeel los verkrijgbaar. Te koop: Verloofden en ge/huwden, houdt zaterdag 15 maant vrij voor de 2e oergezellige dansavond in zaal „Vosman" o.l.v. „Salland Combo' en z.g.a.n. butagasfomuis met grill. Sluiter Beuseberg 169 - Tel. 1488 U vindt bij ons ALLES VOOR UW TUIN GROTE SORTERING: Pootaardappels (graag vroegtijdig bestellen, Tuin. en bloemzaden (pl.m. 200 soorten) plastic vensterbankkasjes Gazonzaden Turfmolm Siertuincompost Bloemenaarde Gedroogde koemest (in poeder en korrelvorm) Mengmeststof voor tuin en gazon Gazonmest met onkruidbestrijdingsmiddel Spoorbiels en palen Klompen en laarzen Bovendien geven wij u graag een. goed advies. Zwartepad, Holten Telefoon 1627 (2 lijnen) Weekreklame 5 koffiebroodies 150 gram minidou bonbons 1.70 De ECHTE warme bakker .Telefoon 1815 zoekt werk of thuiswerk voor halve dagen per week. Brieven onder nr. 72a van het bureau van dit blad Gaardenstraat 17 te Holten Verkoop woensdag en vrijdagsmorgens van 1011 uur Winkel Slachthuis Oranjestraat 20 Holten Een groot assortiment miniaturen. Mini-koper en mini-tin. geperste houtblokken voor openhaard. met stamboom Ingeënt en ontwormd Potgieterstra at 62 Nijverdal (N.O.Z.) Inl. tel. 05483-1426 Café-Restaurant voor receptie, bruiloft, etentje en feestavond. Max. 250 personen. Prima keuken. Tel. 05476-1206 Te koop: g.o.h. bandrecorder (Philips) K. HOSPERS Kolweg 48 Voor elektr. orgels en lessen naar Draaijer's Orgelstudio Holterweg 14, Laren (G.) Telefoon 05738-252 1 ha kuilmais Briefjes inleveren tm. woensdag 12 februari H. J. Bleumink Dijkerhoek 94 - Holten 145 liter, tafel model nu van 399. KOLWEG 76 - HOLTEN U bent altijd welkom bij het Chinees-Indisch Restaurant Dagelijks geopend van 11.00 tot 23.00 uur! Voor maaltijden afhalen zelfde uren. Vele Chinees-Indische specialiteiten Ook voor partijen en familiefeestjes. Gezellig en sfeervol. U kunt ook tafels bespreken. Holten, Dorpsstraat 68, Telefoon 05483-2899 Ommen, Brugstraat 28, Telefoon 05291-2393 J. A. BOUWHUIS JUWELIER Van dinsdag 11 februari t.m. zaterdag 15 februari verkopen wij onze gouden armbanden met ZOLANG DE VOORRAAD STREKT Gevraagd voor de winkel VéGé-Levensmiddelenbedrijf Larenseweg B 3 TE KOOP GEVRAAGD IN HOLTEN: In de prijsklasse van honderd, tot honderdtwintigduizend gulden. Brieven ander no. 27 aan het bureau van dit blad.

Holtens Nieuwsblad | 1975 | | pagina 3