Kleuren en dessins Modellen De lingerie- en foundation-sets ||e trend naar „licht en luchtig" gaat nog steeds door. De jongere vrouwen geven steeds meer de voorkeur aan de zg. molded mo dellen (met in vorm gebrachte cups) want onder de blouses en pull overs mogen zich geen naden meer aftekenen. Een zeer sterke vraag is er naar beha's in de modieuze triangel vorm met verwisselbare bandjes, die normaal, gekruisd of achter in de hals gesloten, gedra gen kunnen worden en daardoor geschikt zijn om onder allerlei soorten kleding gedragen te worden. in de maten 65 t.e.m. 75. Tevens nieuw is een fond de robe beha van 100 procent katoen. Deze valt op door de mooie katoen-kanten cups. Dit assortiment van losse modellen wordt compleet gemaakt door de veel gevraagde clipsy, foundation-slip, panty en een model in page-vorm. De beha-slip-gamituren bestaan uit een molded triangel beha in hakellook met voorsluiting en een diep decolle té, "daarbij een passende slip, beiden in de kleurcombinatie turquoise-pink en turquoise-oranje. Ideaal voor de perfecte figuurtjes, een luchtige driehoek-beha met slip van bedrukte perion in verschillende kleurn. Ook is er nog een set van zeer lichte, be drukte katoen-polyester en een com binatie van batist met slip Bij Schiesser omvat het kleuren palet, naast de standaardkleuren wit, mais, huid en zwart, voor alles de nieuwe modekleuren jaffa en sam- bara (donker violet). Naast de uni- kleuren zijn er wederom twee zeer attraktieve bedrukte series in het as sortiment en worden beiden in twee verschillende kleurstellingen aange boden. Het omvangrijke soft-assortiment be vat de nieuwe modieuze beha's met bijpassende slips alsmede de zoge naamde runners uit de lopende col lectie. Verder zijn er de naadloze mol ded beha's. De zegetocht van deze zeer lich te foundation is niet meer tegen te houden. In de modekleuren mais pink, zwart en wit, blijft een elegan te beha met bijpassende slip in het assortiment. Dan is er een charmeu- se nylon, met alleen een transparan te dunne vulling, een beha met ver stelbare hals- en schouderbandjes in de kleuren wit, huid en mais. Ook zijn er nog vol-elastische be ha's van lycra in stretch-tricot, welke zich volledig naar het figuur vormen BOVEN: Dit stevige korselet werd van Lycra-tule vervaardigd. De cup is van kantmotieven op dezelfde Lycra ondergrond. Het model, met en zonder ritssluiting, werd getoond op de internatio nale Igedo modebeurs te Düsseldorf en is verkrijgbaar in de maten B 7595, C 7595 en D 7595 in de kleuren witbeige en zwart. Fijn en zacht is de elastische jac quard-tule met bloemenranken waar van de Rankenset gemaakt is. De ze set bestaat uit een zacht vormen de beha met rugsluiting, 'n super lich te foundation-slip en een elegante bo- dystocking. Deze drie delen worden in de kleuren sambana (donker vio let) en jaffa geleverd. De set met cirkelvormig kant-mo tief bestaat uit een perfect zittende fond de robe beha, twee classis be ha's met en zonder beugel, een lichte nevatricot slip en panty en een daar bij passende onderjurk, die bijzon der opvalt door het aparte cirkelvor mige dessin van het franse kant die hierbij verwerkt is. Alle series bestaan uit korte en lange beha's, driekwart en voor sluiting beha's, korte en lange panties met en zonder sluiting, kor- selets en pantykorselets, slips en onderjurken. Nieuw in de Com- *prt serie is een gaine (foto boven) met afneembare jarretelsdie voor en achterpand verstevigd is. Op de foto onder één van de 'o triangel modellen met verwisselbare bandjes, die normaal, ge- ju, «st of achter in de hals gesloten gedragen kunnen worden (zie spiegelbeeld. De meeste modellen zijn van „soft" materiaal ver vaardigd en handig onder allerlei soorten kleding. 0331? Een „uitspringer" in de Herfst Winter collectie is de gedessineerde bedrukte set „Brasiliana". Een groot bloemdessin komt in de twee kleur stellingen groen-mais-violet en blauw- mais-marine mooi naar voren. De modellen zijneen lichte fond de robe beha, classic beha met beugel, panty, long leg panty (tot over de knie), bodystocking, slip, hemdrok- je en onderjurk. BOVEN: Rechts een elastische niet voorgevormde BH en een step-in met hetzelfde kantmotief. Links een wit korselet waarvan de cup uit hetzelfde kant bestaat. Vele noppen'die zich tot bloemen for meren beelden het dessin van de (sa tijn-set) noppen uit. Op een bleke win terhuis zullen de kleuren rood-pink blauw en bruin-roest-geel, bijzonder attractief zijn. In het gesatijneerde soft materiaal is er een voorsluiting beha met een diep decolleté, een on gevoerde fond de robe beha. een schattig hemdrokje, slip en onder jurk. ONDER: Ook dit is een BH uit de Lovable collectie. Het modem ONDER: Deze transparante BH van Lovable, vormt zich volledig decolleté en het kant met bloemmotieven geven dit model een jeug- naar uw figuur. Dit model is verkrijgbaar in de kleuren wit, beige dig effect. Verkrijgbaar in de maten A 70—80, B 7085 en C 70—85 en allerlei modetinten in de maten A 7080, B 7085 en C 7085. in de kleuren wit, beige en zwart. 4

Holtens Nieuwsblad | 1974 | | pagina 5